clublogo
index

BK Aflossing
Kasterlee 29.3.2015
TROL

Last updated: 31.03.2015 12:27:09HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   
Top

D. Pupilles  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 29)01:05:25
149.1Kato HILLENBEL1800m29:3816'27"29:38(2)
149.2Saar VAN DE PUTBEL1900m35:4718'50"1:05:25(1)
Omega (OMEGA 28)NCL
148.1Tille DE SMULBEL1800m22:3212'31"22:32(1)
148.2Janne HILLENBEL1900mNCL
Top

D. Espoirs - Beloften  (10)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 25)00:42:07
138.1Ems DE SMULBEL2500m19:327'48"19:32(1)
138.2Kato KEUPPENSBEL2700m22:358'21"42:07(1)
2.H.O.C. (H.O.C. 11)00:43:44+1:37
144.1Lucie DRYGALSKIBEL2700m23:458'47"23:45(3)
144.2Lucie ARNOBEL2500m19:597'59"43:44(2)
3.ASUB (ASUB 17)00:47:59+5:52
142.1Sandrine DEFRAIGNEBEL2600m23:409'06"23:40(2)
142.2Laurence DEFRAIGNEBEL2600m24:199'21"47:59(3)
4.K.O.L. (K.O.L. 24)00:54:51+12:44
141.1Naomi VAN OPSTALNED2500m25:2310'09"25:23(5)
141.2Emma MAESBEL2700m29:2810'54"54:51(4)
5.Omega (OMEGA 26)00:55:29+13:22
139.1Siel DE SMULBEL2600m27:2310'31"27:23(6)
139.2Janne VAN GELDERBEL2500m28:0611'14"55:29(5)
6.H.O.C. (H.O.C. 13)01:18:25+36:18
146.1Aenor LECLERCQBEL2500m36:5214'44"36:52(7)
146.2Charlotte PERZBEL2700m41:3315'23"1:18:25(6)
7.H.O.C. (H.O.C. 12)01:20:53+38:46
145.1Camille PIETTEBEL2500m44:3417'49"44:34(8)
145.2Chloé BOGAERTBEL2600m36:1913'58"1:20:53(7)
8.ASUB (ASUB 18)01:44:59+1:02:52
143.1Jeanne EVRARDBEL2600m1:19:1430'28"1:19:14(9)
143.2Marion EVRARDBEL2500m25:4510'18"1:44:59(8)
Omega (OMEGA 27)NCL
140.1Julie SMEETSBEL2700mNCL
140.2- VACANT12500mDNS
Pégase (PÉGASE 2)NCL
147.1Marine SILLIENBEL2600m24:289'24"24:28(4)
147.2- VACANT12500mDNS
Top

D. Junioren - Juniores  (4)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB (ASUB 8)01:11:17
66.1Gaëlle DEFRAIGNEBEL4000m35:588'59"35:58(1)
66.2Eleonore ROBINSONBEL4100m35:198'36"1:11:17(1)
2.Omega (OMEGA 12)01:28:55+17:38
65.1Magalie VERSTREPENBEL4100m48:2811'49"48:28(3)
65.2Charlotte THEYSBEL4000m40:2710'06"1:28:55(2)
3.ASUB (ASUB 9)01:31:06+19:49
67.1Roxanne GELDOFBEL4000m42:2710'36"42:27(2)
67.2Alice VAN SCHOUWBURGBEL4100m48:3911'51"1:31:06(3)
H.O.C. (H.O.C. 7)NCL
68.1Laura LUCIANOBEL4100m1:13:3617'57"1:13:36(4)
68.2Pauline GILBARTBEL4000mNCL
Top

D. Open  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 8)01:51:45
48.1Liesbeth VAN DE VELDEBEL5200m39:267'35"39:26(3)
48.2Kim GEYPENBEL5200m35:046'44"1:14:30(1)
48.3Miek FABRÉBEL5200m37:157'09"1:51:45(1)
2.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 4)02:07:40+15:55
58.1Aline HERMANSBEL5100m39:007'38"39:00(2)
58.2Coline CEULEMANSBEL5300m48:589'14"1:27:58(3)
58.3Fanny TILKINBEL5200m39:427'38"2:07:40(2)
3.Omega (OMEGA 9)02:09:52+18:07
49.1Federica MAGGIONIITA5200m41:327'59"41:32(4)
49.2Veerle BUYTAERTBEL5000m37:297'29"1:19:01(2)
49.3Annelies MOONENBEL5400m50:519'24"2:09:52(3)
4.hamok (HAMOK 9)02:15:21+23:36
56.1Nancy WENDERICKXBEL5200m48:289'19"48:28(8)
56.2Elien MELISBEL5100m45:158'52"1:33:43(5)
56.3Sofie HERREMANSBEL5300m41:387'51"2:15:21(4)
5.TROL (TROL 8)02:16:23+24:38
52.1Helena PLUYMERSBEL5200m43:348'22"43:34(6)
52.2Claudia ROOMANBEL5200m57:2311'02"1:40:57(6)
52.3Anna SERRALLONGAESP5300m35:266'41"2:16:23(5)
6.TROL (TROL 9)02:30:51+39:06
53.1Greet PERSOONBEL5100m43:308'31"43:30(5)
53.2Ellen BOURGONJONBEL5200m1:01:0611'45"1:44:36(7)
53.3Annelies VERMONDENBEL5300m46:158'43"2:30:51(6)
7.K.O.L. (K.O.L. 8)02:53:53+1:02:08
51.1Kim STEEGENBEL5400m51:469'35"51:46(10)
51.2Annelies GEBOERSBEL5200m1:02:3612'02"1:54:22(8)
51.3Astrid CORNELISBEL5100m59:3111'40"2:53:53(7)
TROL (TROL 10)NCL
54.1Vanessa VAN BREEDAMBEL5100m50:059'49"50:05(9)
54.2Ellen DESCHEPPERBEL5300mNCL
54.3Julie GENARBEL5200m1:06:4512'50"
K.O.L. (K.O.L. 7)NCL
50.1Lieke VAN OPSTALNED5000m45:489'09"45:48(7)
50.2Tina LINTENBEL5400m47:328'48"1:33:20(4)
50.3Sofie HEUNINCKXBEL5200mNCL
H.O.C. (H.O.C. 6)NCL
57.1Pascale FLAMIONBEL5100m1:18:0615'18"1:18:06(11)
57.2Bénédicte DELITTEBEL5300m1:13:0513'47"2:31:11(9)
57.3Louise HULETBEL5300mNCL
hamok (HAMOK 8)NCL
55.1Greet OEYENBEL5100m35:106'53"35:10(1)
55.2Amber THYSBEL5200mNCL
55.3Mira SCHEIRBEL5300mNCL
Top

D. Masters A  (6)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 11)01:42:04
62.1Katri HAATAJAFIN3700m39:5910'48"39:59(5)
62.2Linda VERBRAKENBEL3600m32:188'58"1:12:17(3)
62.3Kristel MERTENSBEL3600m29:478'16"1:42:04(1)
2.Omega (OMEGA 10)01:47:00+4:56
59.1Veerle TULLENEERSBEL3600m31:208'42"31:20(1)
59.2Els SPILLEBEENBEL3700m38:1210'19"1:09:32(2)
59.3Katleen VAN DE MOORTELBEL3500m37:2810'42"1:47:00(2)
3.K.O.L. (K.O.L. 9)01:51:28+9:24
61.1Kathleen REYNDERSBEL3600m34:589'42"34:58(3)
61.2Annemie JANSENBEL3600m34:149'30"1:09:12(1)
61.3Hilde VERCAERENBEL3600m42:1611'44"1:51:28(3)
4.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 2)01:54:36+12:32
64.1Maria HENKESBEL3500m34:289'50"34:28(2)
64.2Sylvia HENNESBEL3700m42:1411'24"1:16:42(4)
64.3Caroline MARGREVEBEL3500m37:5410'49"1:54:36(4)
5.ASUB (ASUB 7)02:23:35+41:31
63.1Laurence AUGHUETBEL3600m38:1810'38"38:18(4)
63.2Françoise ROBBERECHTBEL3500m52:0314'52"1:30:21(5)
63.3Marie-Christine BLANCHEBEL3700m53:1414'23"2:23:35(5)
6.Omega (OMEGA 11)02:47:15+1:05:11
60.1Ellen DE BIEBEL3600m40:2711'14"40:27(6)
60.2Mia KINNAERBEL3600m1:11:2219'49"1:51:49(6)
60.3Natalie BEENAERTSBEL3600m55:2615'23"2:47:15(6)
Top

D. Masters B  (4)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 19)01:40:19
99.1Lea SWINNENBEL3100m34:4111'11"34:41(2)
99.2Sonia NYSBEL3300m34:2410'25"1:09:05(3)
99.3Els PUTBEL3200m31:149'45"1:40:19(1)
2.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 8)01:43:53+3:34
102.1Martine TAFFEIRENBEL3200m33:5310'35"33:53(1)
102.2Hedwige LEJEUNEBEL3100m34:4011'10"1:08:33(2)
102.3Françoise RENARDBEL3300m35:2010'42"1:43:53(2)
3.hamok (HAMOK 15)01:45:18+4:59
100.1Julienne VANREUSELBEL3200m37:1711'39"37:17(3)
100.2Greta MOLSBEL3100m29:369'32"1:06:53(1)
100.3Hilde KROLSBEL3300m38:2511'38"1:45:18(3)
4.ASUB (ASUB 13)01:54:57+14:38
101.1Dominique LUYTSBEL3300m37:3211'22"37:32(4)
101.2An DUYCKBEL3200m38:1811'58"1:15:50(4)
101.3Annick ROUSEREZBEL3100m39:0712'37"1:54:57(4)
Top

D. Masters C  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (K.O.L. 20)01:44:53
121.1Simonne SILVIBEL3200m40:3212'39"40:32(3)
121.2Lisette EYKMANSBEL3100m32:0010'19"1:12:32(1)
121.3Odette MORETBEL3100m32:2110'26"1:44:53(1)
2.TROL (TROL 17)01:50:42+5:49
122.1Lily-Anne COLEBEL3000m36:4512'15"36:45(1)
122.2Lieve GEENSBEL3200m37:1311'37"1:13:58(2)
122.3Monica ROELINGNED3100m36:4411'50"1:50:42(2)
Omega (OMEGA 21)NCL
120.1Liset HENDRICKXBEL3100m40:1813'00"40:18(2)
120.2Maria HENDRICKXBEL3100m37:5512'13"1:18:13(3)
120.3- VACANT13200mDNS
Top

H. Pupilles  (7)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 23)00:38:24
131.1Jonas JANSENBEL1900m19:3110'16"19:31(1)
131.2Tuur KAELENBEL1800m18:5310'29"38:24(1)
2.TROL (TROL 20)00:39:43+1:19
136.1Rune DE CLERCQBEL1800m20:2111'18"20:21(2)
136.2Sarah ROOMANBEL1900m19:2210'11"39:43(2)
3.K.O.L. (K.O.L. 22)00:45:50+7:26
134.1Lasse TAILLIEUBEL1800m22:4212'36"22:42(3)
134.2Robbe VOORHOFBEL1900m23:0812'10"45:50(3)
4.K.O.L. (K.O.L. 21)00:50:51+12:27
133.1Tuur MAESBEL1800m22:5312'42"22:53(4)
133.2Tobias VAN OPSTALNED1900m27:5814'43"50:51(4)
5.TROL (TROL 21)01:26:37+48:13
137.1Wolf DE MITSBEL1800m23:3013'03"23:30(5)
137.2Lotte VAN BOVENBEL1900m1:03:0733'13"1:26:37(5)
Omega (OMEGA 24)NCL
132.1Ernst WYNANTSBEL1800mNCL
132.2Nisse VAN GELDERBEL1900m26:1513'48"
K.O.L. (K.O.L. 23)NCL
135.1Lena GEENENBEL1900mNCL
135.2Jarno GEENENBEL1800m47:4826'33"
Top

H. Espoirs - Beloften  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 16)00:39:16
90.1Thibaut SMEETSBEL2700m22:368'22"22:36(3)
90.2Daan KAELENBEL2500m16:406'39"39:16(1)
2.Altaïr C.O. (ALTAÏR C.O. 3)00:39:21+0:05
98.1Ansis POIKANSLAT2700m21:518'05"21:51(2)
98.2Grégoire VANDEGHINSTEBEL2600m17:306'43"39:21(2)
3.Omega (OMEGA 17)00:43:42+4:26
91.1Matijs LOECKXBEL2700m24:199'00"24:19(4)
91.2Liam THIELSBEL2500m19:237'45"43:42(3)
4.K.O.L. (K.O.L. 13)00:44:27+5:11
93.1Jens VAN LOMMELBEL2600m18:407'10"18:40(1)
93.2Dries VAN LOMMELBEL2700m25:479'32"44:27(4)
5.hamok (HAMOK 14)00:45:21+6:05
94.1Piet DEFERMEBEL2700m24:579'14"24:57(5)
94.2Lies DEFERMEBEL2500m20:248'09"45:21(5)
6.H.O.C. (H.O.C. 8)00:45:34+6:18
95.1Aurélien VAN AERSCHOTBEL2700m25:479'32"25:47(6)
95.2Simon ARNOBEL2600m19:477'36"45:34(6)
7.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 7)00:49:16+10:00
97.1Justin GILLETBEL2700m29:5211'03"29:52(7)
97.2Guillaume EYENBEL2500m19:247'45"49:16(7)
Omega (OMEGA 18)NCL
92.1Romain BOSSUTBEL2700mDNS
92.2Jan GOOSSENSBEL2600mNCL
Top

H. Junioren - Juniors  (10)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.Omega (OMEGA 6)01:06:19
38.1Wout KEUPPENSBEL5500m38:206'58"38:20(1)
38.2Evert LEEUWSBEL5500m27:595'05"1:06:19(1)
2.hamok (HAMOK 6)01:14:53+8:34
41.1Victor MELLEBEEKBEL5500m39:417'12"39:41(2)
41.2Klaas MELLEBEEKBEL5500m35:126'24"1:14:53(2)
3.ASUB (ASUB 6)01:17:32+11:13
43.1Thibaut COLSONBEL5500m45:208'14"45:20(3)
43.2Thomas GILLETBEL5500m32:125'51"1:17:32(3)
4.H.O.C. (H.O.C. 3)01:54:40+48:21
45.1Arnaud VAN AERSCHOTBEL5400m52:279'42"52:27(5)
45.2Jérôme RUSSOBEL5500m1:02:1311'18"1:54:40(4)
5.H.O.C. (H.O.C. 4)02:42:40+1:36:21
46.1Antoine BRONCKAERTBEL5500m1:33:5017'03"1:33:50(8)
46.2Antoine HENREAUXBEL5500m1:08:5012'30"2:42:40(5)
TROL (TROL 7)NCL
40.1Michael ROOMANBEL5500mNCL
40.2- VACANT15500mDNS
Omega (OMEGA 7)NCL
39.1Vincent VERSTREPENBEL5500m54:479'57"54:47(6)
39.2- VACANT15500mDNS
hamok (HAMOK 7)NCL
42.1Jean OOMSBEL5500m1:17:5814'10"1:17:58(7)
42.2Miel DEFERMEBEL5500mDNS
H.O.C. (H.O.C. 5)NCL
47.1Thibault HENDRICKXBEL5500m1:34:5217'14"1:34:52(9)
47.2Stany GUBALABEL5500mDNS
H.O.C. (H.O.C. 2)NCL
44.1Romain NIHOULBEL5500m48:148'46"48:14(4)
44.2Tom DRYGALSKIBEL5500mDNS
Top

H. Open  (16)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (K.O.L. 1)01:58:24
3.1Pieter HENDRICKXBEL7700m40:075'12"40:07(2)
3.2Wouter HUSBEL7700m40:045'12"1:20:11(1)
3.3Tomas HENDRICKXBEL7700m38:134'57"1:58:24(1)
2.DJK Adler Bottrop (DJK Adler 1)02:02:27+4:03
1.1Roman SCHULTE-ZURHAUSENGER7700m41:415'24"41:41(3)
1.2Paul LÜTZKENDORFGER7700m41:145'21"1:22:55(3)
1.3Alexander LUBINAGER7800m39:325'04"2:02:27(2)
3.TROL (TROL 1)02:02:31+4:07
7.1Desmond FRANSSENBEL7800m43:495'37"43:49(5)
7.2Jeremy GENARBEL7600m40:115'17"1:24:00(5)
7.3Michael VAN BAELENBEL7700m38:315'00"2:02:31(3)
4.hamok (HAMOK 2)02:04:27+6:03
11.1Jeroen HOEKXBEL7800m42:475'29"42:47(4)
11.2Benjamin ANCIAUXBEL7600m40:145'17"1:23:01(4)
11.3Thomas VAN DER KLEIJBEL7700m41:265'22"2:04:27(4)
5.ASUB (ASUB 1)02:15:23+16:59
13.1Jean-Baptiste COLOMBFRA7700m43:595'42"43:59(6)
13.2Christophe BERNARDBEL7900m47:065'57"1:31:05(6)
13.3Steen PIILDEN7600m44:185'49"2:15:23(5)
6.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 1)02:16:00+17:36
17.1Tristan BLOEMENBEL7700m39:445'09"39:44(1)
17.2Clément DEMEUSEBEL7700m42:045'27"1:21:48(2)
17.3Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL7800m54:126'56"2:16:00(6)
7.TROL (TROL 2)02:24:19+25:55
8.1Winston FRANSSENBEL7700m44:175'45"44:17(7)
8.2Adriaan PELCKMANSBEL7800m49:136'18"1:33:30(8)
8.3Dieter COENBEL7600m50:496'41"2:24:19(7)
8.K.O.L. (K.O.L. 2)02:24:46+26:22
4.1Wannes HENDRICKXBEL7700m46:055'59"46:05(9)
4.2Filiep DEBAEREBEL7600m46:276'06"1:32:32(7)
4.3Dries HEUNINCKXBEL7800m52:146'41"2:24:46(8)
9.hamok (HAMOK 3)02:25:22+26:58
12.1Stefaan SCHUTJESBEL7500m49:216'34"49:21(11)
12.2Frederik MEYNENBEL7700m49:436'27"1:39:04(9)
12.3Dries VAN DER KLEIJBEL7900m46:185'51"2:25:22(9)
10.ASUB (ASUB 2)02:39:25+41:01
14.1Tarmo KUUBEST7800m56:057'11"56:05(12)
14.2Oscar VILA SEMPEREESP7600m54:477'12"1:50:52(12)
14.3Igor VUKOVIC7800m48:336'13"2:39:25(10)
11.Omega (OMEGA 1)02:51:55+53:31
2.1Hans TALLOENBEL7600m46:026'03"46:02(8)
2.2Kim JANSENBEL7800m1:04:188'14"1:50:20(11)
2.3Tim HILLENBEL7800m1:01:357'53"2:51:55(11)
12.K.O.L. (K.O.L. 3)02:53:12+54:48
5.1Martijn HUSBEL7700m49:026'22"49:02(10)
5.2Andy HUYGHEBEL7700m50:096'30"1:39:11(10)
5.3Hans MERKENBEL7700m1:14:019'36"2:53:12(12)
13.ASUB (ASUB 3)03:11:22+1:12:58
15.1An FREDERICKXBEL7600m1:09:389'09"1:09:38(15)
15.2Amélie DELFORGEBEL7800m1:39:4412'47"2:49:22(15)
15.3Mathias DE VOSBEL7700m22:002'51"3:11:22(13)
14.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 2)03:19:35+1:21:11
18.1Pierre DAUBYBEL7800m1:00:527'48"1:00:52(13)
18.2Stephane WATHELETBEL7700m1:06:308'38"2:07:22(13)
18.3Raphael AVGOUSTINATOSBEL7600m1:12:139'30"3:19:35(14)
hamok (HAMOK 1)NCL
10.1Jeroen VAN DER KLEIJBEL7700mNCL
10.2Peter KRAMPILTZBEL7800m48:126'10"
10.3Jean-Claude JIMENEZBEL7700m1:06:408'39"
H.O.C. (H.O.C. 1)NCL
16.1Benoît EVRARDBEL7800m1:02:207'59"1:02:20(14)
16.2Jean-Pol BRISEBOISBEL7700m1:45:3813'43"2:47:58(14)
16.3Jean-Bernard VAN AERSCHOTBEL7600mDNS
Top

H. Masters A  (18)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 4)01:53:38
28.1Gunther DEFERMEBEL5700m34:236'01"34:23(1)
28.2Bart MELLEBEEKBEL5900m41:327'02"1:15:55(2)
28.3Ronny TIMMERSBEL5600m37:436'44"1:53:38(1)
2.Omega (OMEGA 4)01:54:09+0:31
21.1Tomy JANSSENSBEL5800m35:186'05"35:18(2)
21.2Marc KERCKHOFSBEL5700m37:536'38"1:13:11(1)
21.3Olivier DE SMULBEL5700m40:587'11"1:54:09(2)
3.TROL (TROL 4)01:55:34+1:56
25.1Donald VAN BOVENBEL5800m43:117'26"43:11(6)
25.2Rudy ROOMANBEL5700m39:056'51"1:22:16(4)
25.3Frank BUYTAERTBEL5700m33:185'50"1:55:34(3)
4.N.S.V. Amel (N.S.V. AMEL 1)01:55:56+2:18
36.1Guido LENGESBEL5800m37:436'30"37:43(4)
36.2Alain GENTENBEL5700m43:107'34"1:20:53(3)
36.3Robert THEISSBEL5600m35:036'15"1:55:56(4)
5.Omega (OMEGA 2)02:06:35+12:57
19.1Tim WYNANTSBEL5700m48:348'31"48:34(9)
19.2Roel VAN DE MOORTELBEL5600m40:147'11"1:28:48(6)
19.3Wouter VAN MUYSENBEL5800m37:476'30"2:06:35(5)
6.Balise 10 (BALISE 10 1)02:07:47+14:09
35.1Serge DUSZABEL5700m36:576'28"36:57(3)
35.2Mark STEENSSENSBEL5700m48:368'31"1:25:33(5)
35.3Christian STOFFELSBEL5800m42:147'16"2:07:47(6)
7.TROL (TROL 5)02:18:35+24:57
26.1Tom KREKELSBEL5600m48:448'42"48:44(10)
26.2Bram EVERAERTBEL5800m47:108'07"1:35:54(9)
26.3Ralph KURTGER5800m42:417'21"2:18:35(7)
8.K.O.L. (K.O.L. 5)02:18:55+25:17
23.1Luc HANSENBEL5700m56:469'57"56:46(15)
23.2Geert VOORHOFBEL5700m43:407'39"1:40:26(15)
23.3Erwin BOGAERTSBEL5700m38:296'45"2:18:55(8)
9.K.O.L. (K.O.L. 6)02:19:39+26:01
24.1Guy TIREZBEL5600m42:007'30"42:00(5)
24.2Alain DE WILDEBEL5800m47:158'08"1:29:15(7)
24.3Eddy JANSENBEL5800m50:248'41"2:19:39(9)
10.ASUB (ASUB 4)02:25:32+31:54
30.1Serge HERMANBEL5700m49:258'40"49:25(12)
30.2Philippe DELHEZBEL5800m50:328'42"1:39:57(12)
30.3Richard ROBINSONBEL5700m45:357'59"2:25:32(10)
11.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 3)02:28:26+34:48
32.1Quentin GILLETBEL5700m48:158'27"48:15(8)
32.2Frédéric PASCONBEL5700m46:598'14"1:35:14(8)
32.3Franciscus CEULEMANSBEL5700m53:129'19"2:28:26(11)
12.MIX-Ned. (MIX-Ned 1)02:28:30+34:52
37.1Davy HEESAKKERSNED5700m50:268'50"50:26(13)
37.2Hans DE WITNED5600m49:188'48"1:39:44(11)
37.3Jorran VAN DER HEIJDENNED5800m48:468'24"2:28:30(12)
13.Omega (OMEGA 3)02:28:31+34:53
20.1Tom KAELENBEL5600m50:299'00"50:29(14)
20.2Kris VAN GELDERBEL5800m49:448'34"1:40:13(13)
20.3Roman ELSENBEL5800m48:188'19"2:28:31(13)
14.hamok (HAMOK 5)02:30:14+36:36
29.1Sven FRANCETBEL5700m46:008'04"46:00(7)
29.2Wim GEERTSBEL5700m54:259'32"1:40:25(14)
29.3Marc MERTENSBEL5800m49:498'35"2:30:14(14)
15.TROL (TROL 6)02:34:50+41:12
27.1Yves DE MITSBEL5800m48:468'24"48:46(11)
27.2Kurt SMETBEL5600m50:158'58"1:39:01(10)
27.3Vincent VERSTAPPENNED5800m55:499'37"2:34:50(15)
16.ASUB (ASUB 5)02:58:27+1:04:49
31.1Benoît DEFRAIGNEBEL5700m57:1410'02"57:14(16)
31.2Vladimir GELDOFBEL5700m59:1210'23"1:56:26(16)
31.3Alexandre DAUBENFELDFRA5700m1:02:0110'52"2:58:27(16)
17.Altaïr C.O. (ALTAÏR C.O. 1)03:14:08+1:20:30
34.1Aivis POIKANSLAT5700m57:5210'09"57:52(17)
34.2Ruta POIKANELAT5800m1:00:3010'25"1:58:22(17)
34.3Pierre-Michel DURIEUXBEL5700m1:15:4613'17"3:14:08(17)
18.Omega (OMEGA 5)03:40:29+1:46:51
22.1Dirk FABRÉBEL5700m1:14:3713'05"1:14:37(18)
22.2Luc TALLOENBEL5700m1:19:1513'54"2:33:52(18)
22.3Etienne DE CANNEBEL5800m1:06:3711'29"3:40:29(18)
Top

H. Masters B  (21)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL (TROL 12)01:36:01
75.1Marc MEEUWSSENBEL4800m34:047'05"34:04(3)
75.2Wiet LAENENBEL4600m29:576'30"1:04:01(1)
75.3Dirk GOOSSENSBEL4700m32:006'48"1:36:01(1)
2.hamok (HAMOK 10)01:39:54+3:53
77.1Guido TIMMERSBEL4700m33:357'08"33:35(1)
77.2Koen MEYNENBEL4800m36:147'32"1:09:49(2)
77.3Luc MELISBEL4600m30:056'32"1:39:54(2)
3.K.O.L. (K.O.L. 11)01:46:17+10:16
73.1Marc VAN DE MAELEBEL4700m37:087'54"37:08(6)
73.2Adrie VAN OPSTALNED4700m34:017'14"1:11:09(3)
73.3Serge BAERTBEL4700m35:087'28"1:46:17(3)
4.TROL (TROL 13)01:50:22+14:21
76.1Andre DE VEIRMANBEL4600m37:408'11"37:40(9)
76.2William NICQUEBEL4700m37:408'00"1:15:20(5)
76.3Michel WENSBEL4800m35:027'17"1:50:22(4)
5.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 3)01:50:28+14:27
86.1Freddy HENKESBEL4800m37:037'43"37:03(5)
86.2Werner HOFFMANNBEL4600m40:078'43"1:17:10(6)
86.3Dirk HARTMANNGER4700m33:187'05"1:50:28(5)
6.hamok (HAMOK 11)01:54:06+18:05
78.1Eddy WINTERSBEL4700m38:178'08"38:17(10)
78.2Jos GOVENBEL4800m40:008'19"1:18:17(8)
78.3Eric VANDEBROEKBEL4700m35:497'37"1:54:06(6)
7.ASUB (ASUB 10)01:59:17+23:16
81.1Philippe CLAPUYTBEL4700m41:308'49"41:30(11)
81.2Luis MARTIN DE LOS RIOSESP4700m39:138'20"1:20:43(9)
81.3Philippe TAELEMANSBEL4700m38:348'12"1:59:17(7)
8.hamok (HAMOK 12)01:59:37+23:36
79.1Luc BOUVEBEL4800m37:197'46"37:19(7)
79.2Wim HOEKXBEL4600m36:137'52"1:13:32(4)
79.3Patrick BLEYENBEL4700m46:059'48"1:59:37(8)
9.Omega (OMEGA 15)02:01:25+25:24
71.1Jan THEYSBEL4700m43:549'20"43:54(13)
71.2Patrick WALLAERTBEL4600m38:328'22"1:22:26(11)
71.3Peter VAN DE MOORTELBEL4800m38:598'07"2:01:25(9)
10.K.O.L. (K.O.L. 12)02:02:16+26:15
74.1Jan TOELENBEL4700m37:287'58"37:28(8)
74.2Etienne DE WITBEL4800m44:539'21"1:22:21(10)
74.3Anne HEIKOOPNED4700m39:558'29"2:02:16(10)
11.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 5)02:04:15+28:14
84.1Luc CLOOSTERMANSBEL4700m33:407'09"33:40(2)
84.2Alain WATHELETBEL4700m43:489'19"1:17:28(7)
84.3Bruno VANDERMEULENBEL4700m46:479'57"2:04:15(11)
12.K.O.L. (K.O.L. 10)02:20:23+44:22
72.1Adrien DE VRIENDTBEL4700m44:259'27"44:25(15)
72.2Paul CORTHOUTSBEL4700m50:1010'40"1:34:35(14)
72.3Jean IGNOULBEL4700m45:489'44"2:20:23(12)
13.Balise 10 (BALISE 10 2)02:22:32+46:31
88.1Philippe SINAEVEBEL4600m44:219'38"44:21(14)
88.2Bertrand TALLIEUBEL4800m42:208'49"1:26:41(12)
88.3Philippe DOFFIGNYBEL4700m55:5111'52"2:22:32(13)
14.Omega (OMEGA 14)02:22:56+46:55
70.1Jan VAN DER ELSTBEL4700m48:0310'13"48:03(16)
70.2Bart VAN DE MOORTELBEL4800m41:048'33"1:29:07(13)
70.3Chris ADDIERSBEL4700m53:4911'27"2:22:56(14)
15.ASUB (ASUB 11)02:24:25+48:24
82.1Jean-Noël DEBEHOGNEBEL4700m41:358'50"41:35(12)
82.2Jacques HOFMANSBEL4700m54:0711'30"1:35:42(15)
82.3Dominique STASBEL4700m48:4310'21"2:24:25(15)
16.hamok (HAMOK 13)02:45:19+1:09:18
80.1Lucien BOSMANSBEL4600m1:02:4313'38"1:02:43(18)
80.2Marc HERMANSBEL4700m45:209'38"1:48:03(17)
80.3Peter HOOGSTRATENED4800m57:1611'55"2:45:19(16)
17.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 6)02:55:08+1:19:07
85.1Jean BAISIPONTBEL4800m1:06:1613'48"1:06:16(19)
85.2Michel TILKINBEL4700m51:1810'54"1:57:34(18)
85.3Florence BASTINBEL4600m57:3412'30"2:55:08(17)
ASUB (ASUB 12)NCL
83.1Sylwester PRZYBYLAPOL4800mDNS
83.2Christian IMBRECHTSBEL4700m45:229'39"
83.3- VACANT14600mDNS
Pégase (PÉGASE 1)NCL
89.1J-Philippe LOVENSBEL4700m36:377'47"36:37(4)
89.2Freddy SILLIENBEL4600mDNS
89.3Nicolas SILLIENBEL4800m11:58:51149'45"
Omega (OMEGA 13)NCL
69.1Dirk CEULEMANSBEL4600mDNS
69.2Rudi AERTSBEL4700m11:25:18145'48"
69.3François JACOBSBEL4800mNCL
Altaïr C.O. (ALTAÏR C.O. 2)NCL
87.1Etienne VANDEGHINSTEBEL4600m54:5311'55"54:53(17)
87.2Willy LAMONBEL4700m45:429'43"1:40:35(16)
87.3Sven-Ake ASKLANDERSWE4700mDNS
Top

H. Masters C  (17)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.K.O.L. (K.O.L. 15)01:28:34
105.1Jos GILOTBEL3700m30:248'12"30:24(2)
105.2Luc HEUNINCKXBEL3800m30:538'07"1:01:17(2)
105.3Roger HENDRICKXBEL3800m27:177'10"1:28:34(1)
2.K.O.L. (K.O.L. 14)01:41:52+13:18
104.1Roger BOCKXBEL3700m30:508'20"30:50(3)
104.2Ferdinand GEBOERSBEL3800m34:399'07"1:05:29(3)
104.3Jackie VANDIJCKBEL3800m36:239'34"1:41:52(2)
3.C.O. Liège (C.O. LIÈGE 9)01:45:37+17:03
116.1Jean-Claude DUPONTBEL3800m36:289'35"36:28(12)
116.2Servais HICKBEL3800m33:428'52"1:10:10(4)
116.3Jacques SILVESTREBEL3700m35:279'34"1:45:37(3)
4.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 4)01:47:23+18:49
117.1Paul BASTINBEL3900m35:399'08"35:39(11)
117.2Heinrich EICHERBEL3700m41:3511'14"1:17:14(10)
117.3Hubert BASTINBEL3700m30:098'08"1:47:23(4)
5.K.O.L. (K.O.L. 17)01:47:27+18:53
107.1Marc BRIERSBEL3700m35:339'36"35:33(9)
107.2Georges TIMMERMANSBEL3800m39:4110'26"1:15:14(8)
107.3Ivo TIMMERMANSBEL3800m32:138'28"1:47:27(5)
6.K.O.L. (K.O.L. 16)01:48:23+19:49
106.1Eddy GRESSENSBEL3700m34:499'24"34:49(4)
106.2Rudy CANTREBEL3700m36:009'43"1:10:49(5)
106.3Leon CEUNENBEL3900m37:349'37"1:48:23(6)
7.Balise 10 (BALISE 10 3)01:48:31+19:57
118.1Alfred RAESBEL3800m34:579'11"34:57(5)
118.2René STEENSSENSBEL3800m40:3710'41"1:15:34(9)
118.3Jean-Michel GOFFINETBEL3700m32:578'54"1:48:31(7)
8.hamok (HAMOK 16)01:48:49+20:15
113.1Andre AERTSBEL3900m35:359'07"35:35(10)
113.2Dominique SCHUTJESBEL3700m39:0010'32"1:14:35(7)
113.3Vic VANDERSTRAETENBEL3700m34:149'15"1:48:49(8)
9.TROL (TROL 14)01:49:37+21:03
110.1Georges VONCKBEL3800m35:269'19"35:26(8)
110.2Mike IN T GROENNED3700m37:3610'09"1:13:02(6)
110.3Frans WENSBEL3800m36:359'37"1:49:37(9)
10.O.L.V.E. (O.L.V.E. 1)01:56:11+27:37
119.1Klaus HELDBEL3800m30:007'53"30:00(1)
119.2Jean BREDOBEL3800m31:098'11"1:01:09(1)
119.3Serge DERYBEL3700m55:0214'52"1:56:11(10)
11.H.O.C. (H.O.C. 10)01:56:34+28:00
115.1Paul TIMMERMANSBEL3700m35:249'34"35:24(7)
115.2Bernard DUBOISBEL3800m47:2312'28"1:22:47(13)
115.3Jean-Claude PASQUASYBEL3800m33:478'53"1:56:34(11)
12.K.O.L. (K.O.L. 18)02:05:13+36:39
108.1Jozef BELMANSBEL3800m42:4411'14"42:44(15)
108.2Alfons BAKELANTSBEL3800m36:549'42"1:19:38(11)
108.3Bert GEUDENSBEL3700m45:3512'19"2:05:13(12)
13.TROL (TROL 15)02:15:48+47:14
111.1Paul BOLSENSBEL3700m47:2812'49"47:28(17)
111.2Mark CEULEMANSBEL3800m41:0910'49"1:28:37(15)
111.3Eddie DE KERFNED3800m47:1112'25"2:15:48(13)
14.TROL (TROL 16)02:22:19+53:45
112.1Eddie DESMEDTBEL3800m46:1112'09"46:11(16)
112.2Giel PARDOELNED3800m37:299'51"1:23:40(14)
112.3Oswald VAN BOCKSTALBEL3700m58:3915'51"2:22:19(14)
15.Omega (OMEGA 20)02:31:30+1:02:56
103.1Anton BUYTAERTBEL3700m38:2710'23"38:27(13)
103.2Jozef DEN TROOSTERBEL3800m56:0414'45"1:34:31(16)
103.3Walter VAN KRUNCKELSVENBEL3800m56:5914'59"2:31:30(15)
ASUB (ASUB 14)NCL
114.1Pierre PARMENTIERBEL3800m35:099'15"35:09(6)
114.2Francis KRIERBEL3700mDNS
114.3Georges DICKERBEL3800m12:21:00195'00"
K.O.L. (K.O.L. 19)NCL
109.1Jean-Pierre KELLENSBEL3900m38:589'59"38:58(14)
109.2Jan VAN LOMMELBEL3700m43:3211'45"1:22:30(12)
109.3Juliaan LINTENBEL3700mDNS
Top

H. Masters D  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 17)01:08:33
126.1Phil MELLEBEEKBEL2700m35:5113'16"35:51(1)
126.2Georges DEFERMEBEL2700m32:4212'06"1:08:33(1)
2.ASUB (ASUB 15)01:17:05+8:32
127.1Jacques FLAMENTBEL2700m37:4713'59"37:47(2)
127.2Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL2700m39:1814'33"1:17:05(2)
Omega (OMEGA 22)NCL
124.1Michel OOMSBEL2700mNCL
124.2Frans VAN DE MOORTELBEL2700mNCL
Top

H. Master E  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.hamok (HAMOK 18)00:59:45
129.1Jozef DUCHESNEBEL2000m27:1513'37"27:15(1)
129.2Pierre THEUNKENSBEL2100m32:3015'28"59:45(1)
hamok (HAMOK 19)NCL
130.1August NIJSBEL2100mNCL
130.2Bonaventur CLOOSTERMANSBEL2000m34:1017'05"
Top

Total

Omega68
K.O.L.63
TROL50
hamok50
ASUB42
C.O. Liège26
H.O.C.24
Balise 109
O.L.G. St. Vith ARDOC9
Altaïr C.O.7
DJK Adler Bottrop3
MIX-Ned.3
N.S.V. Amel3
O.L.V.E.3
Pégase3
Total: 363