WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | 1:32:59 | 26'43" | 19. (20) | |
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | ||||||
H. Masters C | 1890 m | NCL | ||||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H65 | 3940 m | 1:29:26 | 22'42" | 18. (19) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:04 | 4590 m | 1:32:08 | 20'04" | 22. (26) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | NCL | ||||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4940 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir court | 3000 m | 85 m | 1:38:24 | 32'48" | 18. (20) | |
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H65 | 4750 m | 1:28:08 | 18'33" | 18. (22) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H65 | 4520 m | 1:26:35 | 19'09" | 18. (22) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 1:43:21 | 22'05" | 20. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 1:24:37 | 18'26" | 18. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 1:52:17 | 24'47" | 20. (21) | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | ||||||
H:Course 1 | 4460 m | 1:16:58 | 17'15" | 37. (39) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:15:30 | 18'53" | 31. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:04 | 3920 m | NCL | ||||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 1:50:50 | 21'21" | 20. (20) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | NCL | |||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 1:22:49 | 20'00" | 25. (25) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | NCL | ||||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H65 | 5120 m | 1:33:28 | 18'15" | -- (8) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Individuels - Camp Elsenborn | ||||||
H:SD | 3400 m | 1:41:29 | 29'51" | 3. (8) | ||
09.09.2023 - GOS Claeys Bouüaert Park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4210 m | 1:31:55,609 | 21'50" | 20. (29) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:59:55 | 14'18" | 15. (16) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
H65 | 4810 m | 150 m | NCL | |||
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
H:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | NCL | |||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 7150 m | NCL | ||||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 2800 m | 0:38:04 | 13'36" | 24. (34) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M ULTRAVET | 3120 m | NCL | ||||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | NCL | ||||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:59:40 | 16'54" | 21. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:14:38 | 19'54" | 38. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:32:17 | 18'27" | 34. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 2:31:45 | 24'05" | 32. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 1:29:08 | 23'27" | 33. (39) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
H:SD | 4700 m | 50 m | NCL | |||
18.06.2023 - Nationale Sud-Ouest 2023 - Longue distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 6390 m | 110 m | NCL | |||
17.06.2023 - Nationale Sud-Ouest - Moyenne Distance - Lit-et-Mixe | ||||||
I2 | 3410 m | 50 m | 1:25:59 | 25'13" | 51. (52) | |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 1:10:26 | 17'21" | 18. (19) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4570 m | 1:11:46 | 15'42" | 26. (29) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:54:40 | 15'34" | 17. (19) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H65 | 1940 m | 50 m | 0:47:02 | 24'15" | 8. (11) | |
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3640 m | 1:03:55 | 17'34" | 7. (10) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | NCL | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 2:19:57 | 23'48" | 15. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 1:10:51 | 17'04" | 34. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H65 | 3170 m | 60 m | 0:57:01 | 17'59" | 15. (16) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4910 m | 1:33:34 | 19'03" | 20. (21) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Masters C | 3220 m | NCL | ||||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
H:03 | 6700 m | 2:08:38 | 19'12" | 23. (30) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H65 | 4880 m | 100 m | 1:58:27 | 24'16" | 12. (13) | |
05.03.2023 - Trail Gent - Sportaround - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3860 m | 1:18:25 | 20'19" | 12. (18) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:02 | 4530 m | 1:33:33 | 20'39" | 37. (42) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3830 m | NCL | ||||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 1:47:05 | 22'53" | 27. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:04 | 3920 m | 1:27:56 | 22'26" | 12. (13) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4550 m | 1:26:33 | 19'01" | 25. (29) | ||
15.01.2023 - BOC#5 - Rouge-Cloitre Arboretum - Jesus-Eik | ||||||
H:Noir court | 3700 m | 80 m | 1:10:24 | 19'02" | 5. (9) | |
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
SD | 3880 m | 1:09:42 | 17'58" | 34. (46) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
SE | 2800 m | 0:51:21 | 18'20" | 5. (12) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
SD | 4080 m | 1:09:45 | 17'06" | 24. (26) | ||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | NCL | ||||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:04 | 4620 m | NCL | ||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4190 m | 1:06:43 | 15'55" | 24. (25) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir court | 3720 m | 65 m | 1:28:31 | 23'48" | 10. (14) | |
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4530 m | NCL | ||||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H65 | 4400 m | 1:55:46 | 26'19" | 30. (36) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H65 | 4390 m | NCL | ||||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H65 | 3300 m | 1:07:05 | 20'20" | 28. (36) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 4300 m | 1:42:21 | 23'48" | 15. (15) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:06 | 3060 m | 1:09:55 | 22'51" | 3. (5) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:04 | 4070 m | 1:23:47 | 20'35" | 17. (17) | ||
22.10.2022 - GOS Sint Paulus Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4370 m | 1:24:33 | 19'21" | 25. (28) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:03 | 1890 m | NCL | ||||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:03 | 1950 m | 0:27:18 | 14'00" | 16. (19) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Noir court | 3300 m | 100 m | 1:49:07 | 33'04" | 11. (12) | |
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 45Min | 0:43:25 | 18. (19) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H65 | 2980 m | 45 m | 0:45:35 | 15'18" | 4. (4) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:02 | 3370 m | NCL | ||||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
03 | 9100 m | NCL | ||||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Masters C | 2700 m | 1:20:21 | 29'46" | 9. (11) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 1:53:26 | 28'22" | 39. (41) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:04 | 4460 m | 0:52:01 | 11'40" | 9. (9) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H65 | 5110 m | 145 m | 1:45:36 | 20'40" | 15. (15) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4530 m | 25 m | 1:20:11,167 | 17'42" | 15. (18) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H65 | 4830 m | 1:51:48 | 23'09" | 27. (31) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H65 | 4560 m | 1:23:08 | 18'14" | 25. (31) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H65 | 3940 m | 1:36:06 | 24'23" | 29. (31) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:03 | 4290 m | 1:44:27 | 24'21" | 20. (27) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 1:41:22 | 22'05" | 33. (37) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H65 | 4340 m | 130 m | 2:16:04 | 31'21" | 33. (34) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H65 | 4240 m | 35 m | 1:43:57 | 24'31" | 35. (36) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H65 | 3490 m | 40 m | 1:23:46 | 24'00" | 33. (35) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H65 | 4300 m | 100 m | NCL | |||
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | ||||||
H65 | 4800 m | 200 m | NCL | |||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3240 m | 0:41:17 | 12'45" | 31. (41) | ||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4330 m | 1:06:44 | 15'25" | 27. (31) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:04 | 3120 m | 1:00:26 | 19'22" | 13. (15) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:04 | 3220 m | 1:03:42 | 19'47" | 24. (24) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2450 m | 30 m | NCL | |||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:03 | 2280 m | 60 m | 0:56:49 | 24'55" | 15. (15) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters C | 2680 m | 0:39:45 | 14'50" | 9. (9) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
H:Omloop 1 | 4250 m | 1:17:42 | 18'17" | 17. (32) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 1790 m | NCL | ||||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:1 | 1860 m | 0:39:19 | 21'08" | 21. (29) | ||
H:2 | 1480 m | 0:30:20 | 20'30" | 23. (25) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H65 | 2440 m | 0:39:11 | 16'04" | 5. (5) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:53:39 | 27'39" | 11. (12) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 1:12:00 | 17'41" | 26. (27) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir court | 3260 m | 50 m | 1:32:24 | 28'21" | 7. (8) | |
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4400 m | NCL | ||||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M ULTRAVET | 7450 m | 1:48:57 | 14'37" | 25. (37) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M ULTRAVET | 3230 m | 0:30:45 | 9'31" | 23. (35) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M ULTRAVET | 2600 m | 0:32:33 | 12'31" | 29. (35) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H65 | 4750 m | 1:35:57 | 20'12" | 17. (17) | ||
12.03.2022 - GOS Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4050 m | 1:07:27 | 16'39" | 14. (23) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | NCL | ||||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | NCL | ||||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 1:14:21 | 17'32" | 24. (34) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 3870 m | 1:25:34 | 22'07" | 19. (29) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H65 | 4820 m | 1:15:24 | 15'39" | 13. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H65 | 4160 m | 1:28:34 | 21'17" | 17. (22) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H65 | 4040 m | 1:22:31 | 20'25" | 20. (22) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:04 | 4020 m | 1:21:16 | 20'13" | 25. (26) | ||
18.12.2021 - GOS Claeys-Bouüaert park - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4830 m | 1:26:37 | 17'56" | 29. (34) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:04 | 4110 m | 1:40:00 | 24'20" | -- (23) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 55 m | NCL | |||
28.11.2021 - Régionale LOST - Bois des Rêves et environs | ||||||
H:Noir court | 3100 m | 105 m | NCL | |||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:04 | 4100 m | 2:12:16 | 32'16" | 13. (14) | ||
20.11.2021 - GOS - Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 1 | 4220 m | 1:34:55 | 22'30" | 12. (13) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:34:39 | 23'40" | 18. (20) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:04 | 4110 m | 1:14:46,082 | 18'11" | 15. (17) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:04 | 3700 m | 1:32:50 | 25'05" | 12. (14) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4990 m | 160 m | 2:08:37,960 | 25'46" | 10. (12) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H65 | 3420 m | 1:09:30 | 20'19" | 23. (23) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H65 | 5600 m | 1:43:41 | 18'31" | 22. (23) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
UltraVet Men (H65-74) | 5825 m | 90 m | 1:31:10,503 | 15'39" | 28. (30) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
UltraVet Men (H65-74) | 2800 m | 135 m | 1:19:29 | 28'23" | 27. (28) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 1:25:06 | 20'24" | 24. (26) | ||
16.10.2021 - GOS - St Paulus - Gent | ||||||
H:02 | 3260 m | 1:26:39 | 26'35" | 14. (16) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | 0:57:22 | 14'34" | 15. (22) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3300 m | 1:31:05 | 27'36" | 0. (11) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3190 m | 0:37:18 | 11'42" | 0. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H65 | 1780 m | NCL | ||||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5200 m | 1:43:10 | 19'50" | 54. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H65 | 4670 m | 1:40:30 | 21'31" | 20. (22) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:59:12 | 20'25" | -- (37) | ||
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
H:Rouge court | 4100 m | 70 m | NCL | |||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4450 m | 1:48:41 | 24'25" | 18. (24) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5110 m | NCL | ||||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5280 m | 1:50:58 | 21'01" | 23. (25) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 5080 m | 1:57:27 | 23'07" | 25. (25) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 1:04:27,589 | 17'42" | 29. (34) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 2 | 2900 m | NCL | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 1:07:55,035 | 17'50" | 28. (34) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H65 | 4100 m | 85 m | NCL | |||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 3 | 2410 m | NCL | ||||
H:Sprint 2 Omloop 3 | 1890 m | 0:26:09,250 | 13'50" | 6. (8) | ||
12.06.2021 - GOS - Malem - Gent | ||||||
H:02 | 3180 m | NCL | ||||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 3160 m | 0:49:49 | 15'46" | -- (24) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:03 | 4060 m | NCL | ||||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:03 | 3740 m | 1:42:21 | 27'21" | 19. (24) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H65 | 3320 m | NCL | ||||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
02 | 2910 m | NCL | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H65 | 2860 m | 20 m | NCL | |||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H65 | 4300 m | 45 m | NCL | |||
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:03 | 1470 m | 0:32:28 | 22'05" | 10. (12) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H65 | 5170 m | NCL | ||||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 1940 m | NCL | ||||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H65 | 4060 m | 95 m | NCL | |||
08.08.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 4 - Citadelpark - Citadelpark | ||||||
H:02 | 2600 m | 1:07:20 | 25'53" | 10. (14) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:04 | 2400 m | 0:53:18 | 22'12" | 5. (7) | ||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
H:02 | 2780 m | NCL | ||||
08.03.2020 - Gent Trail - O-event - Gentbrugse Meersen | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:59:39 | 19'45" | 8. (12) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:07 | 2310 m | 0:42:55 | 18'34" | -- (6) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:06 | 3640 m | NCL | ||||
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende Stad - Oostande | ||||||
01 | 3300 m | 0:44:43 | 13'33" | 27. (29) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | NCL | ||||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:21:42 | 16'04" | 38. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | NCL | ||||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | NCL | ||||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
03 | 1470 m | 0:20:10 | 13'43" | 6. (8) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
SD | 4530 m | 1:28:07 | 19'27" | 31. (40) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 4960 m | NCL | ||||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:35:54 | 20'50" | -- (18) | ||
14.12.2019 - GOS 12 - Brielmeersen - Brielmeersen - Deinze | ||||||
omloop 2 | 3650 m | NCL | ||||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:18:21 | 18'13" | -- (31) | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
02 | 3570 m | NCL | ||||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:4K | 4020 m | 1:43:42 | 25'47" | 21. (23) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H60 | 5600 m | 120 m | NCL | |||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H60 | 5670 m | 230 m | NCL | |||
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke | ||||||
02 | 3120 m | NCL | ||||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | ||||||
City Run 5K | 5000 m | 0:50:47 | 10'09" | 32. (47) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H60 | 3400 m | 60 m | 1:08:24 | 20'07" | 17. (20) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1680 m | 0:28:14 | 16'48" | 52. (54) | ||
1 | 1570 m | NCL | ||||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 1:04:18 | 14'34" | 24. (49) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:00:33 | 11'00" | 10. (14) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H60 | 3890 m | 70 m | 1:17:52 | 20'01" | 14. (15) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 5 km | 4960 m | 70 m | NCL | |||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5470 m | 1:26:32 | 15'49" | 28. (41) | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 1:20:50 | 17'57" | 20. (47) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 1:02:03 | 12'24" | 14. (19) | ||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
H:4 BLEU | 3750 m | 125 m | NCL | |||
12.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 1 - Habay la Neuve | ||||||
H:Noir Moyen | 5800 m | 80 m | 1:32:57 | 16'01" | 28. (33) | |
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:28:50 | 11'49" | 21. (24) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:46:36 | 35'50" | 22. (24) | ||
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:01 | 4010 m | 1:08:15 | 17'01" | 17. (31) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H60 | 4760 m | 1:11:32 | 15'01" | 17. (21) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 2:26:15 | 26'35" | 20. (21) | |
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | ||||||
H:01 | 4500 m | NCL | ||||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:05 | 4420 m | 1:08:14 | 15'26" | -- (22) | ||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:03 | 14920 m | 2:34:32 | 10'21" | 8. (8) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:04 | 4520 m | NCL | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:04 | 4030 m | 1:24:30 | 20'58" | 24. (28) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Moeilijk | 3570 m | 0:39:24 | 11'02" | 23. (27) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:06:49 | 20'52" | -- (15) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 1:18:01 | 17'43" | 20. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 1:21:46 | 16'53" | 22. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 1:24:46 | 18'16" | 23. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 1:16:05 | 17'08" | 22. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | NCL | |||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:29:08 | 15'38" | 26. (35) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 1:07:44 | 12'18" | 13. (13) | ||
09.12.2018 - Brussels Orienteering Challenge #4 - Boitsfort - 3 Tilleuls | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 90 m | 1:17:11 | 19'17" | 26. (32) | |
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:04 | 6040 m | 1:16:06 | 12'35" | 21. (29) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:03 | 3150 m | 1:32:14 | 29'16" | 5. (6) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 1:36:49 | 18'37" | 88. (94) | |
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 3990 m | 1:44:06 | 26'05" | 22. (25) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | NCL | ||||
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:59:18 | 21'18" | 38. (41) | |
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 1:38:24 | 19'55" | 18. (18) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMC | 13300 m | NCL | ||||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H60 | 5100 m | 1:30:06 | 17'39" | 14. (15) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H60 | 6190 m | 1:42:32 | 16'33" | 16. (17) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 1:09:19 | 18'29" | 42. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H60 | 2260 m | 0:36:21 | 16'05" | 11. (12) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H60 | 5900 m | 1:34:05 | 15'56" | 17. (17) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters C | 4120 m | 1:59:22 | 28'58" | 7. (9) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:39:56 | 19'58" | 32. (42) | ||
Omloop 2 | 1300 m | 0:21:32 | 16'33" | 34. (40) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H60 | 5690 m | 175 m | 1:51:35 | 19'36" | 23. (24) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 1900 m | 80 m | NCL | |||
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 2100 m | 85 m | 0:32:12 | 15'20" | 19. (34) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 3180 m | 0:58:45 | 18'28" | 30. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 1:23:52 | 16'40" | 23. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 1:15:03 | 14'36" | 23. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 1:09:39 | 17'01" | 22. (28) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | NCL | ||||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:42:38 | 11'25" | 37. (46) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:42:45 | 11'33" | 29. (36) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M SUPERVET | 5580 m | NCL | ||||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2460 m | 0:42:12 | 17'09" | 47. (54) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:46:10 | 13'46" | 77. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:33:47 | 14'04" | 20. (21) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:02 | 4400 m | 1:20:01 | 18'11" | 27. (31) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 1:08:01 | 17'53" | 26. (43) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:48:00 | 11'25" | 43. (70) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H60 | 4400 m | NCL | ||||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H60 | 6000 m | 1:56:38 | 19'26" | 25. (28) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H60 | 3200 m | 0:58:54 | 18'24" | 27. (27) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H60 | 2700 m | 0:42:30 | 15'44" | 10. (12) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:36:14 | 11'52" | 33. (45) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:24:34 | 12'17" | 23. (28) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H60 | 4000 m | 1:32:46 | 23'11" | 20. (20) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 4210 m | 0:56:11 | 13'20" | 9. (15) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:32:42 | 16'33" | 39. (46) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | NCL | ||||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4100 m | 205 m | 1:37:43 | 23'50" | 16. (20) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:32:53 | 19'45" | 36. (42) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Rouge | 4600 m | 200 m | 1:34:28 | 20'32" | 7. (9) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 1:42:01 | 19'41" | 33. (42) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H60 | 5000 m | 165 m | 1:26:43 | 17'20" | 16. (18) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:03 | 3800 m | NCL | ||||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 2990 m | NCL | ||||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H60 | 5800 m | 150 m | 1:52:18 | 19'21" | 13. (17) | |
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 1:20:28 | 15'07" | 32. (44) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:08:40 | 12'15" | 19. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 1:44:11 | 17'27" | 29. (39) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:51:52 | 15'28" | 28. (30) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:36:38 | 21'00" | 17. (21) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:58:46 | 16'47" | 18. (20) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H60 | 4800 m | 1:44:41 | 21'48" | 22. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H60 | 3810 m | 1:18:17 | 20'32" | 20. (21) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 1:07:11 | 15'05" | 20. (24) | ||
17.12.2017 - Ultra-longues distances 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
3 km - individuel | 3400 m | 55 m | 0:41:12 | 12'07" | 7. (28) | |
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:04 | 5060 m | 1:26:26 | 17'04" | 17. (21) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 2:29:01 | 24'25" | 19. (23) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:39:10 | 15'29" | 69. (74) | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir moyen | 2900 m | 135 m | 1:13:20 | 25'17" | 31. (37) | |
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:46:18 | 34'17" | -- (15) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 1:27:36 | 19'00" | 33. (35) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:34:01 | 18'48" | 39. (46) | |
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
SuperVet Men (H50-64) | 2780 m | 100 m | 1:01:15 | 22'01" | 32. (42) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H60 | 3900 m | 0:56:58 | 14'36" | 24. (25) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H60 | 6100 m | 1:21:17 | 13'19" | 21. (25) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:25:11 | 14'11" | 13. (15) | ||
21.10.2017 - Fiets-O Groot-Ham - Ham | ||||||
H:02 | 18980 m | NCL | ||||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 1:22:21 | 14'11" | 52. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:51:19 | 19'52" | 19. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5800 m | 1:31:55 | 15'50" | 14. (17) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | NCL | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H60 | 5560 m | 40 m | 2:05:38 | 22'35" | 20. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H60 | 6200 m | 2:01:19 | 19'34" | 9. (10) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
H:03 | 15200 m | NCL | ||||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters C | 3800 m | NCL | ||||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4700 m | 110 m | 1:31:51 | 19'32" | 18. (18) | |
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | ||||||
SD | 3950 m | 0:49:32 | 12'32" | 11. (14) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir court | 4240 m | 140 m | 2:08:00 | 30'11" | 63. (64) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | NCL | ||||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H60 | 3300 m | 70 m | 1:11:03 | 21'31" | 10. (10) | |
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
H. Masters C | 14300 m | 2:41:33 | 11'17" | 4. (6) | ||
18.06.2017 - Regionaler Lauf Hunnert/Recht 5 couleurs - Recht | ||||||
H:Rot kurz | 4180 m | 110 m | 1:02:44 | 15'00" | 15. (18) | |
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H60 | 6300 m | 2:24:51 | 22'59" | 10. (14) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 1:51:16 | 22'15" | 16. (19) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5900 m | 1:30:47 | 15'23" | 39. (41) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H60 | 5400 m | 1:59:28 | 22'07" | 39. (43) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | 1:14:01 | 20'33" | 43. (45) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
H:02 | 4540 m | 1:25:54 | 18'55" | 28. (35) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H60 | 4700 m | NCL | ||||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H60 | 2600 m | NCL | ||||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H60 | 2600 m | 0:38:45 | 14'54" | 4. (4) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 1:28:45 | 19'17" | 36. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:53:50 | 20'41" | 28. (31) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 1:28:27 | 19'52" | 21. (22) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Rouge court | 4400 m | 95 m | 1:33:33 | 21'15" | 12. (16) | |
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
H:2.Noir court | 4600 m | 120 m | 1:19:53 | 17'21" | 57. (61) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:02 | 2530 m | NCL | ||||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:12:40 | 13'27" | 19. (20) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2470 m | 0:34:37 | 14'00" | 8. (9) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 1:16:08 | 23'47" | 14. (15) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5250 m | 1:41:19 | 19'17" | 24. (32) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H60 | 5300 m | 125 m | 1:38:07 | 18'30" | 17. (18) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H60 | 3300 m | 100 m | NCL | |||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 1:01:23 | 12'02" | 24. (34) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 1:00:47 | 16'36" | 31. (31) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:10:34 | 13'04" | 25. (36) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:29:56 | 19'08" | 14. (17) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H60 | 4400 m | NCL | ||||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H60 | 3450 m | 1:00:17 | 17'28" | 24. (24) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H60 | 4700 m | 1:03:08 | 13'25" | 23. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H60 | 4500 m | 1:02:26 | 13'52" | 26. (28) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H60 | 4640 m | 1:16:25 | 16'28" | 27. (28) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:29:03 | 15'54" | 25. (33) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters C | 3600 m | 1:02:21 | 17'19" | 26. (27) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:30:30 | 15'36" | 26. (31) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 95 m | NCL | |||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:53:40 | 18'54" | 54. (66) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:51:46 | 11'45" | 38. (70) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 2:35:12 | 21'33" | 21. (22) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 3000 m | 1:23:27 | 27'48" | 25. (29) | ||
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
H:02 | 14400 m | NCL | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H60 | 5400 m | 2:06:55 | 23'30" | 21. (22) | ||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | ||||||
H:02 | 17830 m | 3:38:53 | 12'16" | 7. (13) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H60 | 4900 m | 1:46:54 | 21'48" | 16. (16) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5000 m | 1:44:52 | 20'58" | 37. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 23100 m | 2:47:27 | 7'14" | 11. (13) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | NCL | ||||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters C | 3630 m | 1:05:15 | 17'58" | 10. (12) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H60 | 4500 m | 1:26:31 | 19'13" | 12. (18) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
H:02 | 20790 m | NCL | ||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H60 | 5900 m | 1:26:29 | 14'39" | 18. (22) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H60 | 5280 m | NCL | ||||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 3030 m | 1:11:41 | 23'39" | 13. (19) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H60 | 5900 m | 115 m | NCL | |||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Superveteran | 6100 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Superveteran | 2800 m | 0:29:28 | 10'31" | 41. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Superveteran | 2400 m | 0:29:27 | 12'16" | 38. (43) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:04 | 5800 m | NCL | ||||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H60 | 2400 m | 35 m | NCL | |||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | NCL | ||||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:03 | 4200 m | 0:57:17 | 13'38" | 7. (7) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H60 | 4500 m | 240 m | 1:55:41 | 25'42" | 45. (48) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H60 | 3500 m | 55 m | 1:03:20 | 18'05" | 43. (47) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H60 | 5000 m | 200 m | 1:59:39 | 23'55" | 47. (48) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:59:12 | 14'05" | 21. (29) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters C | 2200 m | 0:35:49 | 16'16" | 21. (22) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2100 m | 0:24:42 | 11'45" | 21. (22) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H60 | 4790 m | 1:19:24 | 16'34" | 20. (23) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H60 | 3040 m | 0:53:24 | 17'33" | 22. (24) | ||
13.03.2016 - Championnat FRSO Moyenne - Acoz | ||||||
H. Masters C | 3900 m | 140 m | 1:31:35 | 23'28" | 15. (21) | |
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H60 | 6000 m | NCL | ||||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:38:25 | 17'53" | 26. (31) | ||
20.02.2016 - Training voor Interland - Brasschaat | ||||||
H:02 | 4200 m | 1:19:00 | 18'48" | 24. (29) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 1:25:58 | 15'55" | 45. (63) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:32:15 | 15'38" | 23. (27) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:04 | 5640 m | 1:27:35 | 15'31" | 11. (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H60 | 6010 m | 1:26:54 | 14'27" | 13. (15) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:02:42 | 11'00" | 10. (18) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H60 | 4200 m | 1:11:41 | 17'04" | 22. (24) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H60 | 4500 m | 1:37:00 | 21'33" | 21. (24) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H60 | 4300 m | 1:08:30 | 15'55" | 24. (25) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H60 | 4400 m | 1:39:39 | 22'38" | 26. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H60 | 5100 m | 1:21:00 | 15'52" | 25. (26) | ||
20.12.2015 - Ultra-longues Distances - 3 Fontaines / Rouge Cloître | ||||||
4 | 4900 m | 0:53:37 | 10'56" | 22. (43) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:42:16 | 15'29" | 34. (48) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:40:08 | 11'28" | 27. (29) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:17:13 | 14'50" | 11. (14) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 120 m | 1:51:17 | 18'51" | 33. (43) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:04 | 3700 m | 105 m | 1:18:05 | 21'06" | 36. (43) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:04 | 4800 m | 135 m | 1:25:14 | 17'45" | 36. (47) | |
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
H60 | 4570 m | 1:17:05 | 16'52" | 7. (10) | ||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:05 | 5700 m | 1:49:13 | 19'09" | 18. (18) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:37:25 | 18'44" | 26. (31) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H60 | 6300 m | 1:55:53 | 18'23" | 14. (16) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters C | 11900 m | NCL | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 2:54:14 | 30'02" | 30. (32) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
H:03 | 15000 m | 3:28:02 | 13'52" | 3. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H60 | 6400 m | 2:09:44 | 20'16" | 24. (25) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Superveteran | 5800 m | NCL | ||||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Superveteran | 2600 m | 0:33:16 | 12'47" | 34. (35) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Superveteran | 2100 m | 0:28:13 | 13'26" | 33. (35) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H60 | 3830 m | 100 m | 1:44:03 | 27'10" | 26. (26) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 1:21:59 | 14'16" | 22. (37) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5200 m | 1:18:37 | 15'07" | 22. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 5400 m | 1:45:40 | 19'34" | 24. (24) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H60 | 4700 m | 1:31:26 | 19'27" | 24. (26) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:57:18 | 13. (45) | ||||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2410 m | 1:04:20 | 26'41" | 0. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H60 | 4850 m | 205 m | 1:56:18 | 23'58" | 25. (27) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H60 | 2200 m | 0:40:50 | 18'33" | 16. (17) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:04 | 4700 m | NCL | ||||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H60 | 2100 m | 0:18:40 | 8'53" | 19. (20) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4300 m | 60 m | 1:10:18 | 16'20" | 35. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 4100 m | 100 m | 1:05:17 | 15'55" | 38. (47) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H60 | 5100 m | 150 m | 1:19:11 | 15'31" | 46. (49) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters C | 1800 m | 0:53:29 | 14'04" | 18. (24) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:53:29 | 14'04" | 13. (16) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:05 | 1800 m | 0:19:10 | 10'38" | 5. (9) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:05 | 1800 m | 0:28:17 | 15'42" | 8. (8) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:19:17 | 15'14" | 19. (24) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H60 | 5000 m | 240 m | 2:03:03 | 24'36" | 25. (26) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
H:02 | 17400 m | 1:49:27 | 6'17" | 7. (9) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5680 m | 1:30:27 | 15'55" | 34. (48) | ||
04.04.2015 - Fiets O Kesselbergen - HOLSBEEK | ||||||
H:03 | 10500 m | 1:55:52 | 11'02" | -- (9) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:06 | 4600 m | 1:00:33 | 13'09" | 22. (51) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3700 m | 0:47:28 | 12'49" | 17. (17) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:02 | 16900 m | 2:52:05 | 10'10" | 12. (12) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:04 | 6500 m | NCL | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H60 | 6140 m | 1:39:34 | 16'12" | 31. (31) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5050 m | 150 m | 1:20:27 | 15'55" | 31. (32) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H60 | 4100 m | 1:14:32 | 18'10" | 21. (22) | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:13:10 | 12'50" | 31. (51) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:27:26 | 15'20" | 23. (34) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:19:24 | 13'55" | 22. (29) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H55 | 4200 m | 1:19:04 | 18'49" | 23. (23) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H55 | 5200 m | 1:55:48 | 22'16" | 29. (29) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5700 m | 1:43:05 | 18'05" | 21. (22) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5100 m | 1:04:58 | 12'44" | 23. (25) | ||
21.12.2014 - Ultra-Longues Distances 2014 - Tumulis - 3 Espinettes | ||||||
4 | 4800 m | 145 m | 1:17:21 | 16'06" | 30. (41) | |
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 1:17:14 | 17'33" | 26. (37) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H55 | 4160 m | NCL | ||||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 1:08:07 | 15'28" | 27. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 21200 m | NCL | ||||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:04 | 6200 m | 1:39:08 | 15'59" | 29. (33) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:04 | 4250 m | 1:04:26 | 15'09" | 26. (28) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:02 | 2620 m | 0:32:07 | 12'15" | 26. (27) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 1:20:44 | 12'25" | 16. (19) | ||
27.09.2014 - Fiets-ol Gerhagen - | ||||||
H:03 | 12000 m | 1:46:55 | 8'54" | -- (6) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H55 | 5700 m | 1:08:56 | 12'05" | 21. (22) | ||
20.09.2014 - MTBO Pijnven - Lommel | ||||||
H:03 | 12340 m | 1:38:47 | 8'00" | -- (7) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H55 | 5570 m | 90 m | NCL | |||
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
H:03 | 12300 m | 2:12:34 | 10'46" | 6. (6) | ||
06.09.2014 - Fiets_ol Halen - Halen | ||||||
H:03 | 13900 m | 1:50:30 | 7'56" | 3. (4) | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:56:31 | 13'49" | 19. (30) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 5940 m | 95 m | 1:36:18 | 16'12" | 22. (23) | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - MTB-O - Kolenspoor | ||||||
H:03 | 12500 m | NCL | ||||
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 4400 m | 1:08:28 | 15'33" | 21. (22) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 6210 m | 2:05:50 | 20'15" | 20. (22) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 1:04:32 | 11'22" | 26. (45) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:06:31 | 11'28" | 31. (46) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 5600 m | 125 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 4100 m | 80 m | 1:25:11 | 20'46" | 47. (47) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H55 | 6300 m | 120 m | 1:42:41 | 16'17" | 43. (47) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters B | 2600 m | 0:40:53 | 15'43" | 16. (16) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:17:07 | 16'24" | 12. (16) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H55 | 2600 m | NCL | ||||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H55 | 6000 m | 180 m | NCL | |||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:02 | 2630 m | 0:24:05 | 9'09" | 12. (16) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:02 | 2810 m | 0:42:47 | 15'13" | 14. (14) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:02 | 2890 m | 0:38:31 | 13'19" | 9. (9) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 3700 m | 1:06:33 | 17'59" | 27. (32) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H55 | 5400 m | 1:06:07 | 12'14" | 21. (26) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6100 m | 1:17:03 | 12'37" | 40. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:18:56 | 15'10" | 18. (24) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H55 | 6870 m | 140 m | 1:38:52 | 14'23" | 17. (20) | |
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:14:12 | 12'21" | 26. (32) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 1:09:31 | 16'10" | 27. (29) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
H:04 | 7200 m | 2:03:58 | 17'13" | 41. (45) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H55 | 7000 m | 1:46:13 | 15'10" | 28. (29) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H55 | 6400 m | 100 m | 1:46:43 | 16'40" | 25. (26) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | NCL | ||||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:33:36 | 16'08" | 11. (18) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | NCL | ||||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:12:18 | 13'08" | 26. (37) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | 1:14:12 | 14'16" | 21. (23) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 1:22:14 | 15'30" | 21. (22) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H55 | 5090 m | 1:10:38 | 13'52" | 22. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4140 m | 85 m | 1:11:33 | 17'16" | 15. (18) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H55 | 5100 m | 1:27:50 | 17'13" | 19. (19) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:54:03 | 19'39" | 30. (37) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:26:42 | 14'41" | 30. (48) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:26:28 | 14'54" | 32. (35) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:03 | 7000 m | 2:10:09 | 18'35" | 18. (18) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:03 | 4480 m | 140 m | 1:13:00 | 16'17" | 33. (44) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:52:09 | 18'23" | 36. (57) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:03 | 6300 m | 125 m | 1:36:51 | 15'22" | 38. (47) | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:26:41 | 14'41" | 26. (32) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 35 m | 1:35:16 | 21'15" | 30. (30) | |
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:02 | 4200 m | 1:14:42 | 17'47" | 10. (12) | ||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:35:54 | 17'07" | 22. (27) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 1:29:47 | 15'13" | 46. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters B | 1:16:25 | 15'16" | 11. (16) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 1:57:08 | 16'44" | 16. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | 1:51:41 | 14'45" | 14. (19) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:47:38 | 17'56" | 21. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:03 | 4100 m | NCL | ||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H55 | 6100 m | 1:53:33 | 18'36" | 14. (17) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H55 | 4550 m | 1:06:01 | 14'30" | 15. (17) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:02 | 5100 m | NCL | ||||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:38:55 | 13'01" | 51. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:26:12 | 15'40" | 27. (33) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:02 | 6200 m | 1:27:08 | 14'03" | 45. (50) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 6050 m | 200 m | NCL | |||
15.06.2013 - Championnat de Be VTTO - Noiseux | ||||||
H. Masters B | 16000 m | 2:29:01 | 9'18" | 13. (14) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:35:48 | 15'12" | 16. (25) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 2:44:42 | -- (33) | ||||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H55 | 5400 m | NCL | ||||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H55 | 5100 m | 1:25:16 | 16'43" | 12. (14) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H55 | 3800 m | 0:40:34 | 10'40" | 6. (6) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 1:53:03 | 17'49" | 26. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 1:27:47 | 16'35" | 31. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | NCL | ||||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:03 | 2800 m | NCL | ||||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H55 | 2600 m | 50 m | NCL | |||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 3500 m | NCL | ||||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:02 | 2510 m | 0:38:26 | 15'18" | 24. (36) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:02 | 2530 m | 0:31:27 | 12'25" | 14. (17) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:03 | 4350 m | 1:00:08 | 13'49" | -- (6) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters B | 2200 m | 0:24:49 | 11'16" | 10. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H55 | 5400 m | 180 m | 1:43:27 | 19'09" | 16. (19) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H55 | 4500 m | 45 m | 1:32:38 | 20'35" | 11. (11) | |
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
H:03 | 5100 m | 0:51:40 | 10'07" | 4. (11) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:56:19 | 63. (70) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | 1:28:20 | 14'38" | 26. (27) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H55 | 4700 m | 130 m | 1:37:19 | 20'42" | 13. (17) | |
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 5200 m | 1:09:51 | 13'25" | 33. (42) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:06:24 | 11'38" | 25. (30) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:04 | 5670 m | 1:14:18 | 13'06" | 18. (20) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:29:43 | 16'01" | 33. (46) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4780 m | 1:08:14 | 14'16" | 17. (20) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H55 | 4600 m | 1:18:56 | 17'09" | 18. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H55 | 3900 m | 0:59:34 | 15'16" | 17. (19) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H55 | 4760 m | 1:12:42 | 15'16" | 16. (18) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H55 | 4900 m | 1:13:00 | 14'53" | 21. (22) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H55 | 4600 m | 1:33:06 | 20'14" | 18. (19) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:04 | 5300 m | 1:15:01 | 14'09" | 19. (21) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:30:24 | 15'03" | 15. (17) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:14:42 | 12'26" | 31. (50) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | NCL | ||||
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
H:03 | 14500 m | NCL | ||||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:52:43 | 18'28" | 38. (61) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 1:27:37 | 17'10" | 34. (34) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:02 | 6100 m | 1:50:11 | 18'03" | 31. (36) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7400 m | 1:31:01 | 12'17" | 15. (17) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters B | 4610 m | 1:37:51 | 21'16" | 15. (15) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:48:32 | 21'16" | 27. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H55 | 6390 m | 2:10:16 | 20'23" | 16. (17) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H55 | 6230 m | 180 m | 2:10:26 | 20'56" | 24. (24) | |
01.09.2012 - MTB-O - De Twee Kolonies | ||||||
H:02 | 21000 m | 2:49:24 | 8'03" | 15. (15) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:04 | 4710 m | 1:02:25 | 13'15" | 18. (22) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:57:45 | 25'03" | 13. (20) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:59:51 | 19'01" | 31. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 1:38:31 | 15'23" | 32. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | NCL | ||||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 1:09:50 | 12'28" | 28. (39) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 6100 m | 205 m | NCL | |||
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H55 | 4300 m | 70 m | 1:34:31 | 21'58" | 23. (24) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 5200 m | 175 m | 2:03:41 | 23'47" | 23. (25) | |
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters B | 16900 m | NCL | ||||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 1:12:26 | 12'35" | 40. (46) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters B | 6180 m | 1:12:20 | 11'42" | 37. (48) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters B | 2360 m | 0:32:41 | 13'50" | 23. (24) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:23:54 | 8'32" | 20. (23) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:03:17 | 11'30" | 20. (27) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7500 m | 2:05:43 | 16'45" | 36. (43) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5500 m | NCL | ||||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:02 | 4530 m | 1:19:25 | 17'31" | 4. (5) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:02 | 4940 m | 0:54:08 | 10'57" | 27. (37) | ||
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | ||||||
H:05 | 6100 m | 110 m | 1:52:59 | 18'31" | 12. (14) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
H. Master B | 3800 m | 140 m | 1:21:37 | 21'28" | 32. (47) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters B | 3700 m | 105 m | 1:18:14 | 21'08" | 38. (39) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H55 | 6400 m | 140 m | 1:38:04 | 15'19" | 19. (21) | |
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:02 | 5200 m | 0:49:30 | 9'31" | 7. (18) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H55 | 6100 m | 155 m | 1:46:49 | 17'30" | 25. (29) | |
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:04 | 5310 m | NCL | ||||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:04 | 5270 m | 1:08:56 | 13'04" | 15. (20) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:10:50 | 12'25" | 30. (51) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H55 | 4900 m | 1:12:09 | 14'43" | 18. (19) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H55 | 4900 m | 1:33:01 | 18'58" | 18. (21) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H55 | 3780 m | NCL | ||||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H55 | 4700 m | 1:03:55 | 13'35" | 19. (21) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:19:46 | 14'30" | 27. (38) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
H. Masters B | 20300 m | NCL | ||||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:54:09 | 17'02" | 18. (19) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:03 | 6230 m | 105 m | 2:01:34 | 19'30" | 43. (57) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:03 | 6500 m | 125 m | 1:59:46 | 18'25" | 44. (56) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:03 | 4860 m | 110 m | 1:28:37 | 18'14" | 49. (63) | |
06.11.2011 - NK Long Distance EDE - EDE | ||||||
H:03 | 8000 m | 1:50:09 | 13'46" | 12. (15) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H55 | 6000 m | 1:56:03 | 19'20" | 17. (18) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters B | 3990 m | 85 m | 1:57:39 | 29'29" | 24. (29) | |
17.09.2011 - Régionale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H:02 | 5210 m | 140 m | NCL | |||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H55 | 5600 m | 145 m | 1:35:54 | 17'07" | 16. (16) | |
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H55 | 5400 m | 160 m | 2:01:04 | 22'25" | 32. (35) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H55 | 4200 m | 105 m | NCL | |||
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H55 | 6100 m | 180 m | NCL | |||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters B | 2500 m | NCL | ||||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 90 m | 1:00:48 | 14'08" | 33. (35) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | NCL | ||||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:05 | 5000 m | 1:06:20 | 13'16" | 24. (52) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H55 | 6000 m | 200 m | 2:09:31 | 21'35" | 21. (23) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:04 | 6200 m | 1:24:48 | 13'40" | 43. (61) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:36:33 | 16'05" | 22. (30) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:09 | 5100 m | 1:14:02 | 14'30" | -- (5) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:57:07 | 10'01" | 32. (65) | ||
16.01.2011 - Malonne - Malonne | ||||||
H:05 | 4200 m | 125 m | 1:07:36 | 16'05" | -- (15) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H55 | 4800 m | 0:56:34 | 11'47" | 17. (18) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H55 | 4700 m | 0:13:05 | 2'47" | 1. (25) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:56:55 | 12'22" | 17. (21) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H55 | 4600 m | 1:01:20 | 13'19" | 19. (23) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H55 | 3800 m | 1:02:43 | 16'30" | 25. (28) | ||
07.11.2010 - Sprint - Neder-Over-Heembeek | ||||||
02 | 2500 m | 60 m | 0:36:02 | 14'25" | 45. (55) | |
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
03 | 5100 m | 175 m | 1:25:32 | 16'46" | 50. (60) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
03 | 6400 m | 190 m | NCL | |||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Masters B | 2500 m | 30 m | 0:23:34 | 9'26" | 33. (36) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters B | 4900 m | 1:09:28 | 14'11" | 45. (51) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H55 | 5880 m | 225 m | 2:23:36 | 24'25" | 22. (22) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
H55 | 6500 m | 185 m | 1:55:02 | 17'42" | 21. (24) | |
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | ||||||
H. Masters B | 5000 m | 100 m | 1:19:44 | 15'57" | 26. (28) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H55 | 5970 m | 175 m | 1:25:54 | 14'23" | 23. (25) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6700 m | NCL | ||||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
03 | 6300 m | 1:36:40 | 15'21" | 54. (72) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
03 | 7100 m | 2:08:21 | 18'05" | 47. (60) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 2390 m | 0:21:55 | 9'10" | 25. (31) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H50 | 6960 m | 65 m | 1:52:26 | 16'09" | 23. (24) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H50 | 7540 m | 2:02:40 | 16'16" | 20. (20) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 1:08:00 | 14'28" | 49. (53) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H50 | 7100 m | 160 m | NCL | |||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6600 m | 1:21:26 | 12'20" | 43. (83) | ||
02.11.2008 - Régionale - Groenendael | ||||||
03 | 5970 m | 135 m | 2:19:42 | 23'24" | 47. (68) | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
03 | 6400 m | 85 m | 1:16:43 | 11'59" | 40. (77) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H50 | 7020 m | 220 m | 2:03:34 | 17'36" | 26. (27) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4900 m | 130 m | 1:22:25 | 16'49" | 45. (48) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H50 | 6200 m | 210 m | 2:10:26 | 21'02" | 27. (29) | |
16.12.2007 - Régionale d'hiver - Bon-Secours | ||||||
03 | 6270 m | 1:47:24 | 17'08" | 36. (49) | ||
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 1:18:43 | 13'10" | 79. (92) | ||
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 2300 m | 0:19:29 | 8'28" | 31. (37) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H50 | 7200 m | 1:25:01 | 11'48" | 20. (26) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H50 | 7480 m | NCL | ||||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H50 | 6180 m | 225 m | 1:54:36 | 18'33" | 22. (25) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H50 | 6280 m | 280 m | 1:52:24 | 17'54" | 24. (28) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans B | 4600 m | 170 m | 1:40:21 | 21'49" | 48. (54) | |
18.03.2007 - Championnat FRSO d'été Manche 2 - Libin | ||||||
H60 | 5000 m | 105 m | 1:34:14 | 18'51" | 7. (8) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
03 | 6300 m | 1:26:47 | 13'47" | 53. (61) | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6110 m | 180 m | 1:47:01 | 17'31" | 60. (71) | |
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
03 | 6850 m | 135 m | 1:42:31 | 14'58" | 50. (61) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H50 | 6440 m | 150 m | 1:36:51 | 15'02" | 13. (19) | |
02.09.2006 - Moyenne Distance de la Coupe des Pays Latins - Poix-Saint-Hubert | ||||||
01 | 5020 m | 200 m | NCL | |||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H50 | 6390 m | 120 m | 1:49:56 | 17'12" | 16. (18) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H50 | 8080 m | 270 m | 2:29:13 | 18'28" | 26. (28) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H50 | 7150 m | 45 m | 1:20:40 | 11'17" | 26. (34) | |
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
03 | 6650 m | 1:34:10 | 14'10" | 65. (69) | ||
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 2480 m | 35 m | 0:23:45 | 9'35" | 27. (37) | |
12.06.2005 - Championnat FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | ||||||
H50 | 7340 m | 70 m | 2:01:21 | 16'32" | 19. (23) |