index
WebRes.helga-o.com
year

Lotte VAN BOVEN (159) Download as JSON

29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources
D-16 length 4530 m  climb 105 m NCL
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord
D:Bleu court length 2970 m  climb 60 m 01:05:5622'11"3. (3)
08.08.2020 - Gent Orienteering Series - Citadelpark
D:01 length 3930 m 01:11:1618'08"6. (7)
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - Rozebroeken
D:01 length 4430 m NCL
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour
D-16 length 6500 m 02:50:5426'17"5. (5)
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge
D:05 length 4040 m 01:05:5616'19"9. (12)
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - Mariakerke
01 length 4400 m 01:02:1114'07"23. (46)
26.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostande
01 length 3300 m 00:33:0010'00"22. (29)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 2310 m 00:49:1421'18"36. (38)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 1350 m 00:12:409'22"26. (39)
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde
01 length 3430 m 00:51:0214'52"29. (34)
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Oostende
01 length 680 m 00:28:1441'31"26. (34)
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - Zwijnaarde
01 length 4280 m NCL
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL
D:06 length 2950 m 00:59:5220'17"-- (9)
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Hoge Mouw
SE length 5000 m 01:26:0517'13"9. (13)
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo
D:05 length 4300 m 01:19:4318'32"-- (23)
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent
01 length 5230 m 01:16:1514'34"19. (25)
11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
D-16 length 4440 m NCL
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
D-16 length 4900 m 01:55:4023'36"6. (7)
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
D-16 length 4000 m 02:23:2235'50"7. (7)
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort
D:Bleu court length 2600 m  climb 30 m 00:36:3314'03"6. (18)
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia
D:04 length 4190 m 01:12:0017'11"4. (11)
07.09.2019 - GOS 9 - Citadelpark - Gent
03 length 1650 m 00:20:0712'11"21. (30)
01 length 1680 m 00:23:0713'45"25. (43)
02 length 1740 m 00:26:0414'58"32. (38)
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent
01 length 4070 m 01:12:0117'41"29. (35)
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke
01 length 4030 m 00:55:0213'39"30. (42)
10.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Marche-en-Famenne
SE length 4300 m 01:17:2518'00"11. (18)
09.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Marche-en-Famenne
SE length 4000 m 01:17:5519'28"6. (17)
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Marche-en-Famenne
SE length 4000 m 01:11:4217'55"4. (9)
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent
01 length 4410 m 01:07:3615'19"27. (49)
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent
02 length 2550 m 00:59:4923'27"11. (14)
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent
D:01 length 4500 m 01:13:0016'13"14. (17)
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg
D:04 length 4520 m 01:14:3716'30"9. (14)
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde
D:01 length 4150 m 01:06:4616'05"9. (11)
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes
D:Rouge court length 2900 m  climb 55 m 01:32:3831'56"14. (14)
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler -
SD length 5000 m 02:04:0424'48"21. (25)
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen
D-14 length 4320 m NCL
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Bois Robert
D-14 length 4660 m  climb 130 m NCL
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Hechtelse Duinen
D-14 length 3870 m 02:16:1935'13"6. (6)
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Spiekelspade
D-14 length 3820 m 01:29:0323'18"6. (6)
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Don Bosco Fitometer
D-14 length 3240 m 00:59:3418'23"6. (6)
01.07.2018 - ASOM - Ieper
W YOUTH -16 length 3360 m 01:10:0920'52"9. (10)
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
W YOUTH -16 length 1930 m 00:22:5711'53"11. (12)
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
W YOUTH -16 length 1910 m 00:30:4416'05"11. (12)
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst
SE length 3500 m 01:28:5625'24"15. (21)
03.06.2018 - Diest - Diest
D:05 length 3700 m 01:05:3317'42"20. (29)
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO
D. Espoirs - Beloften length 2000 m 00:29:5114'55"5. (7)
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart
D:Vert length 2100 m  climb 30 m 00:28:4613'41"2. (3)
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont
D:Vert length 2800 m  climb 65 m NCL
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud
D-12 length 2100 m  climb 35 m 00:44:3321'12"6. (10)
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord
D:Bleu length 2600 m  climb 90 m NCL
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn
D:04 length 2800 m 00:58:0320'43"26. (29)
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter
D-14 length 3310 m 01:34:0228'24"9. (11)
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem
D:0300:29:114. (10)
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL
D:06 length 3500 m 01:31:3326'09"-- (12)
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel
D:06 length 2770 m 00:45:1216'19"-- (10)
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge
D:06 length 3600 m 01:18:3921'50"-- (9)
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst
SE length 4100 m NCL
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos
SE length 3130 m 01:29:1528'30"4. (6)
10.12.2017 - Galbergen - Mol
D:06 length 3010 m 00:00:00-- (12)
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes
D:Rouge court length 2500 m  climb 40 m 01:40:1840'07"15. (15)
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID
SE length 3200 m 01:45:2832'57"10. (14)
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving -
D:01 length 4300 m 02:00:2528'00"6. (10)
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG
D:07 length 2300 m 00:55:5124'16"8. (10)
18.06.2017 - Balendijk - Lommel
D:07 length 2690 m 01:06:2024'39"-- (11)
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE
D:07 length 3100 m 01:47:0434'32"5. (9)
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg
D:06 length 2600 m  climb 35 m 01:28:4634'08"10. (11)
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli
D:06 length 2400 m  climb 85 m 01:40:0141'40"14. (17)
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn
D-12 length 2230 m  climb 25 m 01:12:2232'27"-- (7)
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH
D-12 length 3020 m  climb 90 m NCL
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen
D:03 length 1400 m 00:10:007'08"1. (16)
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen
D-12 length 2900 m NCL
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen
D-12 length 2300 m NCL
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris
D-12 length 2790 m  climb 80 m NCL
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday
D. Pupilles length 2530 m 00:58:1122'59"8. (8)
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM
D. Pupilles length 1980 m 01:30:5945'57"5. (5)
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart
D-12 length 3300 m  climb 40 m 01:47:2432'32"4. (6)
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart
D-12 length 2900 m  climb 70 m 01:24:2829'07"7. (8)
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart
D-12 length 2300 m  climb 60 m 01:11:1230'57"7. (8)
19.04.2015 - FRSO Middle - Schlierbach
D. Pupilles length 1790 m  climb 40 m 00:39:0721'51"4. (7)
18.04.2015 - Chpt FRSO Longues distances - Bertogne
D-12 length 2300 m  climb 85 m 01:22:4735'59"1. (1)
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt
D:06 length 3410 m 01:53:4333'20"8. (9)
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee
H. Pupilles length 1900 m 01:03:0733'13"5. (7)
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven
D-12 length 3580 m 01:25:1023'47"3. (3)
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos
SE length 3520 m  climb 90 m 01:34:2126'48"7. (8)
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL
D:07 length 3000 m 01:25:2328'27"5. (7)
21.12.2014 - Ultra-Longues Distances 2014 - Tumulis - 3 Espinettes
5 length 2500 m  climb 55 m 01:24:5133'56"12. (13)
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel
D-10 length 2900 m 01:03:2121'50"10. (12)
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk
D-10 length 1720 m 00:25:3914'54"7. (8)
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois
D-10 length 1770 m  climb 5 m 00:38:5121'56"3. (3)
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture
D. Pupilles length 2300 m  climb 40 m 01:34:2241'01"6. (6)
31.08.2014 - Leuven - Leuven
D:05 length 2820 m NCL
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen
D:04 length 3100 m NCL
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières
D:07 length 1800 m  climb 65 m NCL
08.06.2014 - FUN-O sprint - Fourneau St Michel
D:04 length 2200 m 01:00:5627'41"6. (11)
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel
D-10 length 2900 m  climb 35 m NCL
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont
D-10 length 3000 m  climb 40 m 01:02:4520'54"12. (15)
14.05.2014 - De Schorre - Boom
D:03 length 3200 m NCL
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum
D:04 length 1620 m 00:44:0927'15"5. (6)
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark
D:04 length 1650 m NCL
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt
D:07 length 2270 m 00:54:0423'49"6. (15)
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten
D-10 length 2300 m  climb 25 m 00:48:3321'06"5. (5)
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo
D. Pupilles length 2100 m 00:55:3926'30"-- (11)
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve
D-10 length 2200 m 00:51:5523'35"4. (8)
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge
D:07 length 2900 m 00:58:4720'16"2. (6)
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel
D:07 length 2700 m 01:00:1622'19"9. (13)
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef
D:07 length 3240 m 01:07:4720'55"5. (6)
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp
D:07 length 2700 m 00:34:0412'37"3. (10)
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg
D-10 length 2700 m 00:53:1319'42"7. (8)
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg
D-10 length 2300 m 00:44:5319'30"8. (10)
Kinder-O length 900 m 00:00:010'01"1. (34)
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel
D-10 length 2070 m 00:48:3623'28"9. (9)
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen
D-10 length 2070 m 00:44:4221'35"6. (8)
26.12.2013 - Sylvester - Weelde
D-10 length 2300 m 00:59:4926'00"7. (9)
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg
D:07 length 3100 m 01:19:2525'37"3. (9)
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide
D:07 length 2600 m 01:05:3925'15"5. (7)
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli
D:06 length 2880 m  climb 75 m 01:15:3326'13"12. (22)
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe
D:06 length 2400 m NCL
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle
D:06 length 2300 m  climb 35 m 00:50:5522'08"4. (5)
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel
D:07 length 2300 m 01:06:4128'59"6. (7)
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg
D. Pupilles length 2160 m  climb 20 m 01:09:5332'21"12. (14)
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos
D-10 length 2800 m 01:51:5739'58"6. (9)
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos
D-10 length 2200 m 00:52:5824'04"9. (10)
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN
D:04 length 3000 m 01:40:2433'28"2. (5)
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris
D-10 length 1950 m  climb 35 m 01:06:1533'58"5. (6)
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid)
D:07 length 3200 m 01:22:4725'52"6. (7)
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide
D-10 length 2500 m 01:19:1331'41"8. (13)
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide
D-10 length 2800 m 01:19:0828'15"7. (9)
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne
D-10 length 2200 m 00:58:3326'36"7. (8)
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark
D:04 length 1540 m 01:00:5539'33"9. (10)
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch
Jalonné length 2700 m  climb 95 m 00:49:0418'10"32. (41)
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte
Jalonné length 3200 m  climb 75 m 00:51:0815'58"30. (38)
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch
Jalonné length 2500 m  climb 25 m 00:56:1922'31"33. (38)
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour
D-10 length 2600 m 01:08:3326'21"1. (1)
23.03.2013 - De Ster - De Ster
D:05 length 1900 m 00:44:2123'20"-- (4)
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be
D:07 length 3300 m 00:58:3717'45"3. (6)
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE
D:07 length 3100 m 01:07:3421'47"5. (8)
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge
D:07 length 2180 m 00:42:4219'35"4. (7)
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide
D-10 length 2400 m 01:11:2529'45"11. (11)
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg
D-10 length 2800 m 01:16:5427'27"11. (11)
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg
D-10 length 2600 m NCL
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide
D-10 length 2800 m 01:58:1042'12"-- (13)
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide
D:07 length 2300 m 01:35:0441'19"7. (7)
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be
D:07 length 2400 m 01:12:4830'20"15. (18)
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL
D:07 length 2400 m 01:01:0025'24"10. (11)
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael
D:06 length 2700 m  climb 30 m NCL
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum
D:06 length 2500 m 01:16:2230'32"4. (8)
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen
D:03 length 4500 m NCL
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN
D-10 length 2000 m 00:52:4326'21"-- (5)
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli
4 length 4030 m  climb 90 m 01:42:0425'19"15. (21)
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg
D-10 length 2250 m 01:03:4228'18"10. (10)
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK
D:06 length 2600 m 01:56:0544'38"8. (13)
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL
D:04 length 2300 m 01:05:2428'26"-- (4)
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge
D. Pupilles length 2410 m NCL
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje
D. Pupilles length 1870 m 00:53:1828'30"4. (6)
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen
D. Pupilles length 1700 m 00:57:3733'53"9. (11)
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen
D:07 length 2790 m 01:45:4637'54"4. (4)
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge
D:07 length 3100 m 01:11:2723'02"4. (6)