WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D60 | 3480 m | 100 m | 0:57:06 | 16'24" | 5. (11) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D60 | 3940 m | 0:47:18 | 12'00" | 4. (10) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D60 | 4550 m | 1:17:57 | 17'08" | 5. (6) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:05 | 3420 m | 0:33:47 | 9'53" | 1. (12) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 0:49:32 | 14'34" | 3. (11) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters C | 3210 m | 0:36:30 | 11'22" | 1. (3) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:22:23 | 18'09" | 18. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D60 | 4300 m | 0:45:44 | 10'38" | 5. (11) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D60 | 4360 m | 0:43:25 | 9'57" | 4. (11) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D60 | 4090 m | 0:49:24 | 12'05" | 4. (11) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D60 | 4160 m | 0:40:51 | 9'49" | 4. (11) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D60 | 4100 m | 0:55:22 | 13'30" | 5. (11) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3360 m | 0:37:53 | 11'16" | 1. (11) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:39:59 | 12'18" | 2. (12) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 4220 m | 0:59:30 | 14'06" | 5. (7) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters C | 3400 m | 0:56:58 | 16'45" | 3. (4) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D60 | 2490 m | 0:27:35 | 11'05" | 3. (5) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:04 | 3050 m | NCL | ||||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W60 | 4190 m | 1:18:11 | 18'40" | 9. (25) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 0:48:43 | 12'59" | 3. (21) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:03 | 2310 m | 0:23:01 | 9'58" | 3. (15) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:50:57 | 14'26" | 3. (6) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:05 | 3580 m | 0:33:34 | 9'23" | 1. (4) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2830 m | 0:35:34 | 12'34" | 8. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:37:30 | 11'43" | 2. (9) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:05 | 2830 m | 0:30:40 | 10'50" | 1. (10) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:02 | 4340 m | 0:57:15 | 13'11" | 7. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D60 | 1690 m | 40 m | 0:23:09 | 13'42" | 2. (4) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:05 | 2870 m | 10:58:37 | 229'29" | 11. (12) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D60 | 4520 m | 120 m | 1:06:33 | 14'43" | 2. (5) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 0:51:11 | 12'20" | 7. (30) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:01 | 4780 m | 0:56:11 | 11'45" | 4. (5) | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D60 | 3580 m | 0:50:20 | 14'04" | 5. (8) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D60 | 3390 m | 65 m | 0:48:45 | 14'23" | 3. (6) | |
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3830 m | 0:53:23 | 13'56" | 3. (16) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
D. Masters C | 0:32:48 | 1. (5) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:36:41 | 11'17" | 1. (19) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 0:39:51 | 12'23" | 2. (17) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:57:37 | 14'42" | 7. (15) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:50:31 | 12'17" | 8. (21) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D55 | 3990 m | 0:54:08 | 13'34" | 7. (16) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D55 | 4350 m | 0:46:27 | 10'41" | 3. (16) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D55 | 4170 m | 0:46:05 | 11'03" | 9. (16) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D55 | 4200 m | 0:58:36 | 13'57" | 9. (16) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
D:04 | 4370 m | 1:00:31 | 13'51" | 4. (8) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 4300 m | 0:57:31 | 13'23" | 3. (11) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:04 | 4070 m | NCL | ||||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D55 | 4260 m | 1:01:09 | 14'21" | 3. (4) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:04 | 4590 m | 0:54:16 | 11'49" | 2. (20) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 1:07:17 | 13'12" | 44. (108) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:04 | 4460 m | 0:35:17 | 7'55" | 6. (10) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
D:02 | 2530 m | 0:26:34 | 10'30" | 1. (9) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D55 | 3870 m | 120 m | 0:48:34 | 12'33" | 2. (9) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D55 | 4530 m | 25 m | 0:53:37 | 11'50" | 5. (9) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D55 | 4830 m | 1:00:50 | 12'36" | 5. (18) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D55 | 4560 m | 1:02:20 | 13'40" | 7. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D55 | 3940 m | 0:53:53 | 13'41" | 4. (18) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:03 | 4290 m | 1:15:08 | 17'31" | 3. (15) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
D:03 | 3070 m | 0:49:41 | 16'11" | 2. (11) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D55 | 4340 m | 130 m | 1:14:36 | 17'11" | 9. (20) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D55 | 4240 m | 35 m | 0:51:26 | 12'08" | 9. (22) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D55 | 3490 m | 40 m | 1:00:33 | 17'21" | 17. (22) | |
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | ||||||
D. Masters B | 0:42:21 | 1. (4) | ||||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:04 | 3340 m | 0:38:14 | 11'27" | 5. (11) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:04 | 3120 m | 0:35:27 | 11'22" | 4. (14) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:22:42 | 11'28" | 10. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:21:59 | 12'01" | 10. (21) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:05 | 2770 m | 0:28:10 | 10'10" | 3. (11) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
D:Omloop 2 | 3470 m | 0:40:17 | 11'37" | 2. (4) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
D:02 | 2750 m | 0:29:28 | 10'43" | 4. (14) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4070 m | 0:51:02 | 12'32" | 6. (21) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D55 | 3910 m | 0:39:03 | 9'59" | 5. (7) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
D:02 | 3300 m | 0:47:28 | 14'23" | 2. (8) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D55 | 4750 m | 1:07:41 | 14'15" | 11. (12) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:04 | 4140 m | 1:06:33 | 16'04" | 6. (21) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D55 | 4040 m | 80 m | 1:08:28 | 16'57" | 5. (5) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4530 m | 0:53:10 | 11'44" | 9. (23) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters B | 3820 m | 0:49:04 | 12'51" | 7. (14) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 4240 m | 0:50:31 | 11'55" | 4. (26) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:48:13 | 11'01" | 7. (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D55 | 4820 m | 0:55:23 | 11'29" | 2. (4) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
SD | 4340 m | 0:50:12 | 11'34" | 4. (14) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
SD | 4230 m | 0:55:26 | 13'06" | 5. (18) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
SD | 4130 m | 0:49:01 | 11'52" | 6. (24) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:04 | 4020 m | 0:53:19 | 13'16" | 2. (13) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:02 | 3560 m | 0:38:57 | 10'56" | 3. (10) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:53:11 | 12'05" | 4. (12) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:04 | 4100 m | 1:02:00 | 15'07" | 5. (11) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:57:22 | 14'20" | 5. (13) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:44:47,703 | 10'54" | 1. (6) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:49:37 | 13'25" | 4. (13) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D55 | 4990 m | 160 m | 1:21:00 | 16'14" | 5. (7) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D55 | 3420 m | 0:42:06 | 12'19" | 9. (17) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D55 | 5600 m | 1:20:46 | 14'25" | 11. (17) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters B | 4170 m | 0:59:33 | 14'17" | 6. (10) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 3 | 3940 m | 0:41:10 | 10'27" | 3. (16) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:02 | 3280 m | 0:40:55 | 12'28" | 1. (10) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D55 | 1780 m | 0:16:10,707 | 9'05" | 3. (8) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D55 | 4670 m | 1:10:40 | 15'08" | 8. (13) | ||
12.09.2021 - Courses hors relais BCR - Lagland | ||||||
D:SD | 4400 m | 40 m | 1:17:55 | 17'42" | 3. (12) | |
11.09.2021 - Régionale Middle distance 9 parcours - Lagland | ||||||
D:Noir court | 3500 m | 50 m | 1:02:31 | 17'52" | 3. (16) | |
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
D55 | 3500 m | 140 m | 1:00:19 | 17'14" | 1. (8) | |
28.08.2021 - Régionale 5 couleurs - Vivy | ||||||
D:Rouge | 4000 m | 110 m | 0:59:29 | 14'52" | 4. (16) | |
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:03 | 2870 m | 0:39:38,707 | 13'49" | 10. (16) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4980 m | 1:21:21 | 16'20" | 8. (12) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3070 m | 0:50:40 | 16'30" | 3. (22) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D55 | 4240 m | 70 m | 0:56:42 | 13'22" | 8. (17) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D55 | 4320 m | 40 m | 1:07:07 | 15'32" | 15. (17) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D55 | 3280 m | 50 m | 1:26:06 | 26'15" | 15. (17) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2250 m | 0:23:52 | 10'36" | 3. (6) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
D:03 | 2860 m | 0:27:45 | 9'42" | 2. (4) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D55 | 4100 m | 85 m | 1:12:37 | 17'43" | 5. (10) | |
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 3160 m | 0:35:19 | 11'11" | 9. (18) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:32:11 | 10'23" | 1. (10) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D55 | 2660 m | 0:31:53 | 11'59" | 5. (12) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D55 | 4980 m | 0:55:17 | 11'06" | 2. (13) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D55 | 2860 m | 20 m | 0:38:01 | 13'17" | 3. (8) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D55 | 5170 m | 1:05:15 | 12'37" | 4. (7) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D55 | 2110 m | 60 m | 0:26:44 | 12'40" | 1. (2) | |
12.09.2020 - Régionale 9 circuits - Amay | ||||||
D:Noir court | 3400 m | 100 m | 1:01:33 | 18'06" | 1. (7) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:02 | 3600 m | 0:38:10 | 10'36" | 3. (23) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D55 | 4060 m | 95 m | 1:23:03 | 20'27" | 5. (6) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
D:Rouge court | 3350 m | 110 m | 0:52:28 | 15'39" | 2. (8) | |
26.07.2020 - Chasse aux Postes - Habay la Neuve | ||||||
D:03 | 1:11:49 | 3. (7) | ||||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Bleu | 3800 m | 90 m | 0:53:51 | 14'10" | 8. (25) | |
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
2 | 3080 m | 0:34:16 | 11'07" | 13. (26) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
D55 | 5300 m | 1:16:08 | 14'21" | 1. (2) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:06 | 3340 m | 0:43:38 | 13'03" | -- (13) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D55 | 4200 m | 0:53:16 | 12'40" | 7. (8) | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 2990 m | 0:37:42 | 12'36" | -- (6) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:55:29 | 12'33" | 10. (27) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:06 | 4210 m | 1:03:29 | 15'04" | -- (22) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D55 | 3980 m | 0:43:20 | 10'53" | 7. (15) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D55 | 4370 m | 1:01:41 | 14'06" | 10. (15) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D55 | 4080 m | 0:52:33 | 12'52" | 8. (15) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D55 | 4000 m | 0:51:02 | 12'45" | 11. (15) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:49:09 | 14'27" | -- (18) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 4070 m | 1:04:28 | 15'50" | 1. (6) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:51:08 | 11'53" | 6. (23) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D55 | 4510 m | 1:02:30 | 13'51" | 16. (24) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D55 | 4320 m | 1:30:36 | 20'58" | 15. (24) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D55 | 4010 m | 1:16:48 | 19'09" | 14. (24) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
D:03 | 2790 m | NCL | ||||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:58:29 | 16'14" | 4. (5) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D55 | 4800 m | 0:40:42 | 8'28" | 3. (6) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
D:02 | 3110 m | 0:39:05 | 12'34" | 4. (9) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
D:02 | 4260 m | 1:03:21 | 14'52" | 6. (9) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
D75 | 2700 m | 40 m | 0:55:43 | 20'38" | -- (2) | |
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3150 m | 0:41:12 | 13'04" | 1. (13) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:43:47 | 13'40" | 1. (6) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:49:39 | 15'02" | 12. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4280 m | 1:03:07 | 14'44" | 2. (6) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D55 | 3580 m | 0:46:52 | 13'05" | 5. (19) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D55 | 4310 m | 1:04:38 | 14'59" | 8. (20) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D55 | 4330 m | 1:05:50 | 15'12" | 12. (20) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4500 m | 0:54:47 | 12'10" | 3. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4600 m | 0:56:24 | 12'15" | 2. (11) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
D:02 | 3000 m | 0:34:31 | 11'30" | 2. (10) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D55 | 2040 m | 0:20:39 | 10'07" | 4. (7) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
D:02 | 3960 m | 0:50:48 | 12'49" | 4. (16) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D55 | 2800 m | 50 m | 0:43:35 | 15'33" | 6. (11) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:32:52 | 13'08" | 4. (16) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:43:49 | 9'07" | 2. (7) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D55 | 2860 m | 45 m | 0:32:29 | 11'21" | 3. (7) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
D:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 0:49:14 | 13'40" | 1. (14) | |
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | ||||||
02 | 4760 m | 1:02:55 | 13'13" | 18. (29) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4250 m | 0:57:32 | 13'32" | 7. (27) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D55 | 1300 m | 0:21:55 | 16'51" | 5. (14) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4200 m | NCL | ||||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D55 | 4320 m | 0:43:26 | 10'03" | 1. (11) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D55 | 4240 m | 0:58:26 | 13'46" | 7. (9) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:37:13 | 10'20" | 3. (21) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D55 | 4500 m | 50 m | 0:58:01 | 12'53" | 6. (12) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:55:19 | 12'30" | 8. (23) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5070 m | 1:07:16 | 13'16" | 4. (12) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 0:42:49 | 13'17" | 2. (20) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4310 m | 0:59:25 | 13'47" | 4. (20) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4690 m | 0:53:40 | 11'26" | 6. (18) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D55 | 4300 m | 0:53:08 | 12'21" | 8. (13) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
D55 | 4180 m | 0:47:49 | 11'26" | 7. (13) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D55 | 3960 m | 0:49:49 | 12'34" | 9. (14) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D55 | 3710 m | 0:46:05 | 12'25" | 8. (12) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D55 | 4100 m | 70 m | 0:59:42 | 14'33" | 7. (12) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:36:27 | 12'09" | 3. (8) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:06 | 3240 m | 0:46:07 | 14'14" | -- (6) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:05 | 4220 m | 0:44:30 | 10'32" | 2. (15) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:06 | 3850 m | 1:01:34 | 15'59" | -- (26) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:14:42 | 24'05" | 5. (7) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
SD | 4430 m | 1:14:45 | 16'52" | 8. (16) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D55 | 4590 m | 1:06:18 | 14'26" | 6. (12) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D55 | 3770 m | 0:37:08 | 9'50" | 3. (12) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
D:03 | 4770 m | 0:45:47 | 9'35" | 6. (19) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters B | 2400 m | 0:24:24 | 10'09" | 5. (8) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:42:07 | 13'35" | 2. (18) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:50:19 | 13'35" | 12. (29) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D55 | 4500 m | 1:08:30 | 15'13" | 7. (23) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D55 | 4900 m | 1:00:04 | 12'15" | 7. (27) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D55 | 3000 m | 0:41:56 | 13'58" | 11. (26) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 0:20:10 | 10'04" | 6. (10) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D55 | 4000 m | 0:56:52 | 14'12" | 3. (9) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
D55 | 3800 m | 130 m | 0:51:16 | 13'29" | 3. (7) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:34:45 | 12'24" | 8. (29) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
D55 | 5000 m | 110 m | 1:08:25 | 13'40" | 1. (10) | |
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:54:23 | 12'21" | 4. (18) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:41:02 | 10'47" | 2. (10) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:55:53 | 13'37" | 2. (10) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Masters B | 0:51:38 | 1. (1) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:48:51 | 11'37" | 2. (13) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5030 m | 1:00:23 | 12'00" | 9. (26) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:53:40 | 12'46" | 7. (28) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:54:57 | 13'05" | 4. (17) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D50 | 4110 m | 0:48:51 | 11'53" | 5. (13) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D50 | 3200 m | 0:34:54 | 10'54" | 5. (12) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D50 | 4300 m | 0:49:05 | 11'24" | 6. (16) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D50 | 3540 m | 0:42:49 | 12'05" | 7. (15) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D50 | 3970 m | 0:47:46 | 12'01" | 10. (15) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:02 | 800 m | 0:38:25 | 48'01" | 2. (5) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:21:18 | 7. (35) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:59:23 | 12'54" | 1. (9) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:05 | 4020 m | 0:53:05 | 13'12" | 4. (12) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:05:37 | 14'34" | 3. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:42:54 | 9'58" | 3. (24) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:18:13 | 18'11" | 3. (9) | ||
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
SuperVet Women (D50-64) | 1950 m | 75 m | 0:33:18 | 17'04" | 4. (21) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
D50 | 3900 m | 0:40:39 | 10'25" | 8. (12) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
D50 | 6100 m | 0:59:40 | 9'46" | 4. (14) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:43:21 | 12'02" | 4. (10) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:44:28 | 11'24" | 37. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
D:07 | 3200 m | 0:38:21 | 11'59" | 3. (8) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:03:16 | 14'03" | 3. (12) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D50 | 5370 m | 35 m | 1:11:07 | 13'14" | 6. (18) | |
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:59:48 | 12'43" | 3. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D50 | 4500 m | 1:02:15 | 13'49" | 4. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters B | 3800 m | 0:52:59 | 13'56" | 2. (6) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:01:54 | 12'37" | 6. (25) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D50 | 4390 m | 95 m | 1:03:47 | 14'31" | 4. (9) | |
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | ||||||
SD | 4030 m | 1:11:13 | 17'40" | 14. (27) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:39:35 | 11'38" | 1. (16) | ||
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
D:Bahn 3 | 4100 m | 125 m | 0:58:18 | 14'13" | 12. (16) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D50 | 3300 m | 70 m | 0:54:28 | 16'30" | 6. (11) | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4710 m | 1:02:32 | 13'16" | 2. (10) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:59:42 | 14'12" | 2. (10) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D50 | 6300 m | 1:58:31 | 18'48" | 3. (10) | ||
10.06.2017 - Samedi FRSO - Baraque de Fraiture - Baraque de Fraiture | ||||||
D:Noir Court | 4500 m | 150 m | 1:07:28 | 14'59" | 3. (10) | |
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:53:46 | 12'48" | 3. (11) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D50 | 5900 m | 1:27:53 | 14'53" | 22. (29) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D50 | 5400 m | 1:23:55 | 15'32" | 20. (32) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D50 | 3600 m | 0:58:19 | 16'11" | 19. (30) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D50 | 4400 m | 0:47:35 | 10'48" | 3. (6) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D50 | 2300 m | 0:24:10 | 10'30" | 3. (7) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D50 | 2300 m | 0:20:47 | 9'02" | 1. (7) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 0:51:25 | 11'54" | 9. (26) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D50 | 2200 m | 0:26:05 | 11'51" | 3. (7) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:39:44 | 10'27" | 8. (18) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:06 | 4500 m | 0:50:29 | 11'13" | -- (12) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D50 | 3380 m | 0:25:31 | 7'32" | 4. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:51:24 | 11'10" | 5. (12) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters B | 1600 m | 0:16:35 | 10'21" | 3. (7) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:02 | 4310 m | 0:44:59 | 10'26" | 2. (28) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3970 m | 0:45:34 | 11'28" | 1. (18) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:53:00 | 12'55" | 2. (12) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D50 | 4600 m | 90 m | 1:13:18 | 15'56" | 8. (11) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D50 | 3300 m | 100 m | 0:47:23 | 14'21" | 6. (12) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:50:05 | 12'12" | 4. (22) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:48:20 | 12'43" | 4. (15) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:43:04 | 10'30" | 4. (19) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D50 | 4100 m | 0:57:48 | 14'05" | 8. (10) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D50 | 3340 m | 0:37:23 | 11'11" | 6. (9) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D50 | 4200 m | NCL | ||||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D50 | 3900 m | NCL | ||||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D50 | 4060 m | 0:44:30 | 10'57" | 5. (10) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:48:34 | 11'50" | 2. (14) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:40:08 | 11'08" | 2. (8) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3820 m | 0:47:59 | 12'33" | 6. (13) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:05:14 | 14'29" | 2. (10) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
D:06 | 3600 m | 0:47:47 | 13'16" | 2. (10) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 0:43:03 | 11'02" | 2. (17) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D50 | 5400 m | 1:22:24 | 15'15" | 9. (13) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D50 | 4900 m | 1:30:06 | 18'23" | 7. (12) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:32:13 | 10'04" | 8. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters B | 2430 m | 0:32:22 | 13'19" | 5. (5) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D50 | 5900 m | 1:03:27 | 10'45" | 5. (15) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D50 | 5280 m | 1:13:06 | 13'50" | 7. (19) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
D50 | 5900 m | 115 m | 1:18:34 | 13'18" | 4. (12) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:09:52 | 12'56" | 7. (15) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
SD | 4100 m | 150 m | 1:12:07 | 17'35" | 6. (29) | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:44:03 | 11'35" | 4. (20) | ||
19.06.2016 - Régional 9 circuits Harzée - Harzée | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 135 m | 1:05:53 | 11'45" | 2. (16) | |
18.06.2016 - Spring O cup 3_2016 - Saint-Roch Ferrières | ||||||
D:Rouge | 5300 m | 140 m | 1:28:35 | 16'42" | 5. (10) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:48:08 | 15'02" | -- (16) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:33:55 | 10'35" | 4. (14) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D50 | 2400 m | 35 m | 0:22:44 | 9'28" | 2. (10) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4020 m | 0:40:34 | 10'05" | 2. (12) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:48:42 | 11'04" | 4. (9) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D50 | 4000 m | 205 m | 0:58:15 | 14'33" | 11. (30) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D50 | 3300 m | 55 m | 0:48:22 | 14'39" | 19. (31) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D50 | 4400 m | 175 m | 0:56:34 | 12'51" | 13. (30) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:52:39 | 11'12" | 4. (20) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 3300 m | NCL | ||||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2100 m | 0:20:23 | 9'42" | 6. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:47:35 | 10'30" | 6. (21) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:46:07 | 9'36" | 2. (7) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D50 | 3030 m | 0:40:13 | 13'16" | 7. (10) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D50 | 2710 m | 0:35:01 | 12'55" | 4. (15) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:43:06 | 10'46" | 3. (13) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:50:03 | 11'54" | 3. (18) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:48:34 | 11'02" | 3. (21) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:50:32 | 10'45" | 4. (19) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:05 | 4380 m | 0:40:01 | 9'08" | 1. (15) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D50 | 4830 m | 0:48:33 | 10'03" | 4. (11) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:46:21 | 11'35" | 3. (22) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:47:07 | 9'48" | 4. (21) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:42:10 | 8'47" | 2. (7) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D50 | 4200 m | 0:49:20 | 11'44" | 5. (13) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D50 | 4000 m | 0:53:38 | 13'24" | 5. (12) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D50 | 3880 m | 0:41:09 | 10'36" | 2. (13) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D50 | 4100 m | 0:40:18 | 9'49" | 3. (14) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D50 | 4200 m | 0:46:25 | 11'03" | 6. (11) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3870 m | 0:42:27 | 10'58" | 2. (16) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 0:54:42 | 10'07" | 2. (33) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:28:39 | 8'11" | 3. (12) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:46:51 | 12'39" | 7. (14) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:47:44 | 11'38" | 1. (24) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:03 | 4200 m | 115 m | 0:46:58 | 11'10" | 7. (27) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:37:16 | 8'52" | 23. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:54:02 | 12'33" | 1. (14) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 50 m | 0:38:23 | 9'35" | 1. (19) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D50 | 6300 m | 1:21:09 | 12'52" | 5. (8) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:56:09 | 11'56" | 1. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D50 | 6100 m | 1:13:18 | 12'00" | 3. (11) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D50 | 3130 m | 65 m | 0:41:23 | 13'13" | 2. (8) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D50 | 4760 m | 155 m | 1:14:06 | 15'34" | 4. (8) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:05 | 3940 m | 0:47:55 | 12'09" | 2. (24) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4800 m | 0:49:05 | 10'13" | 5. (15) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4500 m | 0:53:53 | 11'58" | 7. (15) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4000 m | 0:39:59 | 9'59" | 4. (13) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 0:43:53 | 5. (20) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5800 m | 1:15:17 | 12'58" | 2. (10) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:49:31 | 12'04" | 7. (19) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2380 m | 0:48:29 | 20'22" | 15. (37) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:51:38 | 10'25" | 3. (18) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D50 | 4850 m | 205 m | 1:12:35 | 14'57" | 4. (9) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D50 | 2200 m | 0:24:26 | 11'06" | 6. (8) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
D:02 | 4600 m | 1:01:49 | 13'26" | 2. (6) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:05:57 | 13'11" | 3. (14) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:42:39 | 9'16" | 2. (9) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:39:09 | 8'53" | 2. (14) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:55:05 | 13'46" | 5. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:42:01 | 12'43" | 4. (28) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | 0:53:11 | 11'18" | 4. (29) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D50 | 2100 m | 0:16:07 | 7'40" | 4. (11) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:49:07 | 10'27" | 2. (15) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D50 | 3600 m | 65 m | 0:46:03 | 12'47" | 4. (18) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D50 | 3400 m | 85 m | 0:35:51 | 10'32" | 2. (19) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D50 | 4200 m | 115 m | 0:47:23 | 11'16" | 4. (20) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:16:45 | 9'18" | 2. (7) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
D:02 | 3810 m | 0:33:12 | 8'42" | 3. (10) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:42:13 | 9'35" | 2. (15) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Masters A | 3600 m | 0:42:16 | 11'44" | 3. (6) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:04 | 5460 m | 0:50:02 | 9'09" | 3. (16) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D50 | 4570 m | 150 m | 1:05:07 | 14'14" | 6. (12) | |
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 5080 m | 0:56:51 | 11'11" | 3. (23) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:00:00 | 13'02" | 6. (18) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:55:00 | 10'47" | 8. (33) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:46:06 | 10'01" | 1. (14) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:49:38 | 10'47" | 3. (30) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D50 | 3570 m | 0:44:50 | 12'33" | 4. (11) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D50 | 4200 m | 0:53:07 | 12'38" | 5. (10) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D50 | 4000 m | 0:52:38 | 13'09" | 7. (13) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D50 | 4000 m | 0:54:22 | 13'35" | 5. (10) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D50 | 3900 m | 0:38:46 | 9'56" | 5. (13) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:48:24 | 10'31" | 5. (22) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:50:18 | 11'25" | 9. (38) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:57:06 | 10'11" | 13. (26) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:05 | 4390 m | 0:48:22 | 11'01" | 1. (19) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:40:03 | 11'07" | 1. (16) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D50 | 6300 m | 1:01:55 | 9'49" | 5. (8) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:53:43 | 9'35" | 5. (19) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
D:04 | 5600 m | 115 m | 1:15:11 | 13'25" | 13. (36) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D50 | 3230 m | 0:24:10 | 7'28" | 1. (10) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 0:32:39 | 10'12" | 7. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:05 | 5100 m | 0:49:46 | 9'45" | 2. (19) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:05 | 3600 m | 0:38:45 | 10'45" | 3. (22) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D50 | 5660 m | 0:52:45 | 9'19" | 3. (9) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D50 | 3670 m | 110 m | 0:48:36 | 13'14" | 4. (10) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Masters A | 3600 m | 100 m | 0:48:18 | 13'24" | 5. (10) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:43:08 | 10'32" | 6. (40) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
D:03 | 4800 m | 0:57:10 | 11'54" | 4. (15) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D50 | 4550 m | 110 m | 0:51:57 | 11'25" | 5. (18) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D50 | 3610 m | 0:38:15 | 10'35" | 3. (18) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D50 | 4830 m | 1:03:05 | 13'03" | 5. (18) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:03 | 5140 m | 0:47:08 | 9'10" | 1. (20) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:46:17 | 10'17" | 5. (22) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:04 | 3900 m | 0:35:28 | 9'05" | 4. (26) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:36:46 | 9'40" | 1. (30) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D50 | 4400 m | 85 m | 0:50:21 | 11'26" | 7. (29) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
D50 | 3700 m | 75 m | 0:43:19 | 11'42" | 10. (32) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
D50 | 5600 m | 110 m | 0:55:38 | 9'56" | 7. (32) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:23:19 | 12'57" | 4. (11) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
D:02 | 5300 m | 0:47:50 | 9'01" | 5. (13) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:03:04 | 13'25" | 8. (17) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D50 | 2100 m | 0:30:34 | 14'33" | 6. (8) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D50 | 4400 m | 170 m | 1:15:50 | 17'14" | 5. (7) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
D:02 | 2630 m | 0:21:14 | 8'04" | 5. (10) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:02 | 2810 m | 0:30:04 | 10'41" | 5. (9) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:41:34 | 11'14" | 4. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D50 | 4000 m | 0:41:00 | 10'15" | 3. (9) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 0:56:24 | 12'12" | 4. (24) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D50 | 5630 m | 130 m | 1:00:11 | 10'41" | 6. (14) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:41:38 | 11'53" | 2. (8) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D50 | 5700 m | 1:05:29 | 11'29" | 6. (11) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D50 | 4800 m | 80 m | 0:57:56 | 12'04" | 6. (13) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:45:24 | 9'15" | 2. (27) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:53:23 | 10'40" | 10. (38) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:01:38 | 10'48" | 9. (25) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 6170 m | 0:57:56 | 9'23" | 2. (15) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:39:11 | 9'06" | 2. (19) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D50 | 4200 m | 0:40:31 | 9'38" | 3. (6) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D50 | 4300 m | 0:36:23 | 8'27" | 3. (7) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D50 | 3660 m | 0:34:48 | 9'30" | 2. (8) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
D50 | 3390 m | 50 m | 0:39:32 | 11'39" | 4. (7) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D50 | 4100 m | 0:38:50 | 9'28" | 3. (7) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:46:52 | 11'27" | 1. (21) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:50:05 | 10'13" | 2. (18) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:53:00 | 9'08" | 5. (22) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:45:10 | 9'36" | 1. (24) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:00:02 | 14'17" | 2. (14) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:04 | 4030 m | 125 m | 0:43:07 | 10'41" | 3. (33) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
D:04 | 4900 m | 0:51:41 | 10'32" | 7. (38) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
D:04 | 5300 m | 105 m | 0:51:00 | 9'37" | 3. (30) | |
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Masters B | 3550 m | 30 m | 0:50:14 | 14'09" | 2. (9) | |
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:53:33 | 12'45" | 6. (7) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:39:51 | 10'29" | 14. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Masters A | 0:47:06 | 10'57" | 1. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D50 | 4800 m | 0:47:38 | 9'55" | 1. (5) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D50 | 5820 m | 1:00:22 | 10'22" | 6. (10) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D50 | 5100 m | 1:28:50 | 17'25" | 4. (10) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:40:49 | 9'57" | 1. (20) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
D:02 | 4900 m | 0:55:16 | 11'16" | 4. (8) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D50 | 6030 m | 1:08:07 | 11'17" | 4. (7) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D50 | 5590 m | 0:53:12 | 9'31" | 1. (7) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D50 | 4170 m | 0:54:16 | 13'00" | 3. (7) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
D:02 | 5100 m | 0:52:32 | 10'18" | 6. (12) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:51:09 | 10'52" | 1. (9) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
D:02 | 6200 m | NCL | ||||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D50 | 4400 m | 135 m | NCL | |||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
D:04 | 4610 m | 0:46:49 | 10'09" | 1. (10) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
D:05 | 5700 m | 1:16:36 | 13'26" | 3. (4) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:40:19 | 9'09" | 4. (14) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:37:03 | 10'53" | 0. (33) | |||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | ||||||
D:02 | 4140 m | 0:28:14 | 6'49" | 2. (14) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D50 | 3900 m | 0:42:30 | 10'53" | 1. (5) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
D50 | 4100 m | 0:43:26 | 10'35" | 1. (2) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
D50 | 2900 m | 0:20:39 | 7'07" | 1. (2) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
D:02 | 4300 m | 0:37:53 | 8'48" | 1. (12) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D50 | 5480 m | 0:59:48 | 10'54" | 8. (22) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D50 | 4320 m | 0:53:33 | 12'23" | 7. (23) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D50 | 5400 m | 1:05:16 | 12'05" | 9. (23) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
D:05 | 2000 m | 0:20:27 | 10'13" | 2. (10) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D50 | 2300 m | 40 m | 0:21:53 | 9'30" | 3. (7) | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:45:25 | 10'01" | 2. (13) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:03 | 5400 m | 1:30:24 | 16'44" | 3. (19) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:02 | 4900 m | 0:48:27 | 9'53" | 2. (2) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:02 | 2510 m | 0:23:24 | 9'19" | 7. (23) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
D:02 | 2530 m | NCL | ||||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5790 m | 0:59:59 | 10'21" | 6. (29) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
D50 | 4000 m | 40 m | 0:48:53 | 12'13" | 2. (4) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
D:01 | 0:59:59 | 2. (27) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D50 | 5600 m | 0:58:40 | 10'28" | 5. (14) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
D50 | 3500 m | 110 m | 0:51:59 | 14'51" | 4. (7) | |
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:49:14 | 8'38" | 4. (10) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:55:33 | 9'55" | 4. (18) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
D45 | 4600 m | 1:01:25 | 13'21" | 9. (15) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D45 | 3900 m | 0:46:24 | 11'53" | 8. (14) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D45 | 4900 m | 0:50:47 | 10'21" | 7. (15) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D45 | 4600 m | 1:10:11 | 15'15" | 7. (14) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
D:04 | 5300 m | 0:59:24 | 11'12" | 8. (14) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 5630 m | 1:00:43 | 10'47" | 7. (13) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
D:04 | 6000 m | NCL | ||||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:15:09 | 17'53" | -- (27) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:55:03 | 10'11" | -- (17) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:17:52 | 18'06" | 21. (27) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D45 | 5790 m | NCL | ||||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D45 | 5610 m | 135 m | 0:50:28 | 8'59" | 3. (20) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:07:02 | 11'33" | 2. (9) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
D:04 | 4710 m | 0:44:55 | 9'32" | 5. (18) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:02:01 | 13'11" | 2. (14) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D45 | 5500 m | 1:11:57 | 13'04" | 10. (21) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D45 | 5600 m | 0:54:17 | 9'41" | 8. (20) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D45 | 4600 m | 0:51:17 | 11'08" | 11. (21) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4200 m | 160 m | 0:58:57 | 14'02" | 4. (17) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D45 | 4100 m | 90 m | 0:54:00 | 13'10" | 4. (17) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4100 m | 150 m | 0:51:22 | 12'31" | 2. (17) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:02 | 5750 m | 0:47:55 | 8'20" | 3. (20) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:45:52 | 9'45" | 4. (14) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
D. Masters A | 5010 m | 0:43:31 | 8'41" | 10. (26) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
D. Masters A | 2190 m | 0:19:47 | 9'02" | 9. (23) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 5900 m | 1:11:16 | 12'04" | 5. (13) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:44:39 | 8'07" | 2. (18) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 3460 m | 0:31:56 | 9'13" | -- (17) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:45:50 | 9'09" | 3. (11) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 80 m | 0:49:01 | 14'00" | 13. (21) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D45 | 4700 m | 120 m | 1:02:27 | 13'17" | 12. (19) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D45 | 5200 m | 120 m | 0:57:06 | 10'58" | 8. (16) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 5100 m | 0:47:01 | 9'13" | 1. (11) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
D:01 | 0:37:24 | 2. (4) | ||||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:57:24 | 12'28" | -- (20) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
D45 | 4820 m | 1:37:52 | 20'18" | 7. (9) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
D45 | 3780 m | 1:13:01 | 19'18" | 11. (11) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:41:36 | 13'25" | -- (6) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
D:04 | 5390 m | 100 m | 0:57:29 | 10'39" | 7. (35) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:04 | 5200 m | 110 m | 0:55:55 | 10'45" | 9. (30) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
D:04 | 4030 m | 85 m | 0:41:35 | 10'19" | 10. (35) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D45 | 5200 m | 0:53:06 | 10'12" | 5. (10) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
D. Masters A | 3600 m | 60 m | 0:45:27 | 12'37" | 5. (16) | |
17.09.2011 - Régionale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
D:02 | 5210 m | 140 m | 1:24:05 | 16'08" | 4. (10) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D45 | 4200 m | 145 m | 0:51:25 | 12'14" | 6. (13) | |
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
D45 | 5740 m | 250 m | 2:09:04 | 22'29" | 7. (9) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D45 | 5400 m | 170 m | 1:12:09 | 13'21" | 16. (30) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
D:06 | 3500 m | 0:45:57 | 13'07" | 3. (9) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:24:07 | 9'38" | 9. (24) | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
D:02 | 4800 m | 0:53:22 | 11'07" | 3. (13) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D45 | 5000 m | 120 m | 1:02:34 | 12'30" | 4. (11) | |
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:03:37 | 10'36" | 2. (13) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:00:57 | 10'41" | 14. (30) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:55:05 | 9'39" | 7. (23) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
D:04 | 5370 m | 110 m | 1:02:11 | 11'34" | 6. (18) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
D45 | 4800 m | 0:50:10 | 10'27" | 4. (10) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
D45 | 4700 m | 0:54:34 | 11'36" | 6. (9) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
D45 | 4600 m | 0:53:47 | 11'41" | 5. (11) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D45 | 4600 m | 0:52:16 | 11'21" | 5. (11) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
D45 | 3800 m | 0:52:50 | 13'54" | 6. (9) | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
04 | 5100 m | 155 m | 1:15:19 | 14'46" | 18. (47) | |
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 30 m | 0:21:56 | 8'46" | 8. (17) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 0:44:03 | 10'01" | 9. (28) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D45 | 4610 m | 150 m | 1:09:19 | 15'02" | 6. (9) | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | ||||||
D45 | 5800 m | 145 m | 1:02:11 | 10'43" | 2. (8) | |
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | ||||||
D. Masters A | 5000 m | 100 m | 1:09:29 | 13'54" | 7. (14) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
D45 | 4600 m | 140 m | 0:49:39 | 10'48" | 5. (12) | |
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2390 m | 0:19:19 | 8'05" | 8. (22) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D45 | 4880 m | 45 m | 1:15:16 | 15'25" | 5. (8) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 3600 m | 75 m | 0:47:50 | 13'17" | 12. (27) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
D45 | 5580 m | 1:08:31 | 12'17" | 3. (7) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 5400 m | 1:15:55 | 14'04" | 15. (23) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D45 | 5170 m | 130 m | 0:59:18 | 11'28" | 5. (8) | |
31.08.2008 - Compétition publique de la Longue Distance JEC - Châtillon | ||||||
D45 | 4700 m | 50 m | 0:59:13 | 12'36" | 1. (4) | |
19.07.2008 - Deux Jours du Hainaut - Sprint - - | ||||||
D45 | 2780 m | 0:25:52 | 9'18" | 1. (1) | ||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 4800 m | 130 m | 1:04:53 | 13'31" | 12. (25) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D45 | 4700 m | 145 m | 1:02:54 | 13'23" | 5. (12) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
04 | 4630 m | 80 m | 0:57:00 | 12'19" | 25. (66) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D40 | 6300 m | 1:05:42 | 10'26" | 6. (11) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D40 | 6210 m | 1:33:12 | 15'00" | 11. (14) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
D40 | 6100 m | 170 m | 1:24:55 | 13'55" | 1. (3) | |
14.07.2007 - Régionale Middle Distance - Sankt Vith | ||||||
01 | 5000 m | 155 m | 1:10:37 | 14'07" | 47. (54) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
D40 | 5990 m | 190 m | 1:23:46 | 13'59" | 5. (14) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
D40 | 5480 m | 220 m | 1:19:31 | 14'31" | 6. (11) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
D. Vétérans A | 3300 m | 130 m | 0:42:53 | 13'00" | 9. (21) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
D40 | 6080 m | 140 m | 1:25:19 | 14'02" | 5. (14) | |
02.09.2006 - Moyenne Distance de la Coupe des Pays Latins - Poix-Saint-Hubert | ||||||
04 | 3620 m | 110 m | NCL | |||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
D40 | 5790 m | 110 m | 1:07:19 | 11'38" | 4. (9) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D40 | 4040 m | 175 m | 0:51:25 | 12'44" | 9. (23) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
D40 | 4090 m | 50 m | 0:58:49 | 14'23" | 12. (23) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
D40 | 4050 m | 25 m | 0:46:18 | 11'26" | 12. (22) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
D40 | 7610 m | 235 m | 1:30:52 | 11'56" | 4. (8) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
D40 | 6680 m | 35 m | 1:20:34 | 12'04" | 11. (19) | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2150 m | 40 m | 0:20:52 | 9'42" | 6. (17) |