WebRes.helga-o.com |
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters D | 2220 m | 0:36:30,597 | 16'26" | 18. (20) | ||
13.04.2023 - Sportdag Ugent - Orienteering Blaarmeersen - Gent-Blaarmeersen | ||||||
H:Omloop 2 - 3 km | 2830 m | 1:02:30 | 22'05" | 4. (6) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H75 | 3140 m | 60 m | DNF | |||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H75 | 3580 m | NCL | ||||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Masters D | 3180 m | NCL | ||||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3830 m | NCL | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:05 | 3250 m | NCL | ||||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 1:25:12 | 26'28" | 23. (23) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:05 | 3630 m | 1:23:20 | 22'57" | 17. (18) | ||
21.01.2023 - GOS Malem - Park Halfweg - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3460 m | 1:49:25 | 31'37" | 7. (8) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:05 | 2980 m | 1:13:49 | 24'46" | 21. (23) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H75 | 2930 m | NCL | ||||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H75 | 3200 m | 1:02:29 | 19'32" | 11. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H75 | 3080 m | 0:48:37 | 15'47" | 12. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H75 | 3000 m | NCL | ||||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:05 | 3470 m | NT | ||||
17.12.2022 - GOS Claeys Bouuaert Park Mariakerke - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 0:52:09 | 17'23" | 12. (13) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3420 m | NCL | ||||
19.11.2022 - GOS Blaarmeersen - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3400 m | NCL | ||||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H75 | 2700 m | NCL | ||||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H75 | 3350 m | 1:18:02 | 23'18" | 14. (14) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H75 | 2560 m | NCL | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | NCL | ||||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 30Min | 0:33:06 | 8. (10) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H75 | 2310 m | 25 m | 0:29:54 | 12'57" | 4. (4) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:03 | 2430 m | 0:42:41 | 17'34" | 5. (6) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:05 | 3500 m | 0:41:00 | 11'43" | 14. (17) | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | ||||||
H:02 | 2530 m | 1:04:38 | 25'33" | 11. (13) | ||
08.09.2022 - AOS #9 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3100 m | 0:52:44 | 17'01" | 18. (19) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H75 | 2880 m | 75 m | 0:50:51 | 17'39" | 8. (12) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2770 m | NCL | ||||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H75 | 3750 m | 1:14:14 | 19'48" | 11. (11) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H75 | 3440 m | 1:55:01 | 33'26" | 14. (16) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H75 | 3640 m | 1:07:42 | 18'36" | 12. (16) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H75 | 2930 m | NCL | ||||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Botrange | ||||||
Wagener | 2:27:35 | 24. (34) | ||||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | ||||||
H:2 | 3400 m | 0:51:00 | 15'00" | 12. (13) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:03 | 4290 m | NCL | ||||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 2:10:17 | 28'23" | 34. (37) | ||
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
SE | 3900 m | 50 m | 1:47:38 | 27'36" | 2. (7) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:05 | 2490 m | 0:40:13 | 16'09" | 15. (25) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing Dagomlopen - Sint Anna Linkeroever | ||||||
H:Short Difficult | 2540 m | NCL | ||||
11.06.2022 - GOS Park Halfweg - Malem - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3120 m | 1:07:55 | 21'46" | 10. (10) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3670 m | NCL | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:38:19 | 13'35" | 15. (26) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:19:47 | 12'56" | 23. (47) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:27:32 | 16'00" | 33. (49) | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
H:2 | 2950 m | 0:45:36 | 15'27" | 14. (15) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:05 | 2770 m | 0:36:51 | 13'18" | 11. (20) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:03 | 5240 m | 1:53:22 | 21'38" | 2. (2) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:04 | 1510 m | 40 m | 0:20:55 | 13'51" | 1. (3) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
H:04 | 1770 m | 30 m | NCL | |||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters D | 2580 m | 0:39:08 | 15'10" | 16. (18) | ||
18.05.2022 - Lenteloop Raadsherenpark - Vosselaar | ||||||
H:Omloop 3 | 2640 m | 0:43:53 | 16'37" | 5. (8) | ||
14.05.2022 - GOS Maaltebruggepark - WOD - GENT | ||||||
H:Omloop 2 | 3110 m | 1:08:08 | 21'54" | 5. (5) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:04 | 2970 m | 0:54:00 | 18'11" | 3. (3) | ||
07.05.2022 - LOS2 UCLL - UCLL Leuven | ||||||
H:02 | 2910 m | 0:50:44 | 17'26" | 17. (18) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:03 | 2940 m | 0:38:58 | 13'15" | 9. (13) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 5 | 1840 m | 0:48:12 | 26'12" | 10. (13) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H75 | 1970 m | NCL | ||||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
H:3 | 3100 m | 0:46:36 | 15'02" | 4. (7) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3610 m | 2:52:15 | 47'43" | 17. (18) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3160 m | 1:00:10 | 19'02" | 20. (24) | ||
09.04.2022 - GOS Technologiepark Zwijnaarde - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 3150 m | 0:53:27 | 16'58" | 6. (6) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M HYPERVET | 2530 m | 0:25:22 | 10'02" | 9. (11) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M HYPERVET | 2120 m | 0:28:15 | 13'20" | 10. (11) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H75 | 3180 m | 1:24:05 | 26'26" | 12. (13) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H75 | 3350 m | 0:58:05 | 17'20" | 9. (12) | ||
12.03.2022 - GOS Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 3360 m | NCL | ||||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 2900 m | NCL | ||||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 1:49:38 | 26'29" | 23. (27) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
H:02 | 3250 m | NCL | ||||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3470 m | NCL | ||||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Masters D | 3120 m | 1:43:36 | 33'12" | 12. (12) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | NCL | ||||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
H:03 | 3270 m | 1:36:35 | 29'32" | 11. (13) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2500 m | 0:49:28 | 19'47" | 21. (23) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:05 | 3430 m | 1:26:02 | 25'05" | 16. (20) | ||
29.01.2022 - GOS - Groenevalleipark - Gent | ||||||
H:Omloop 2 | 2810 m | 1:05:23 | 23'16" | 13. (17) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 1:15:39 | 17'16" | 29. (31) | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2600 m | 0:35:36 | 13'42" | 10. (16) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H75 | 4070 m | 1:23:36 | 20'32" | 11. (11) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:42:54 | 33'12" | 21. (22) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H75 | 3090 m | 1:03:04 | 20'25" | 7. (9) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H75 | 3700 m | 1:45:02 | 28'23" | 7. (8) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H75 | 3540 m | 1:01:55 | 17'29" | 8. (10) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H75 | 3460 m | 0:56:16 | 16'16" | 7. (12) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3560 m | 0:51:29 | 14'28" | 17. (19) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:05 | 3400 m | 1:11:26,335 | 21'01" | 15. (20) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
H. Masters D | 3260 m | 1:41:13 | 31'03" | 7. (10) | ||
02.12.2021 - AOS Eilandje - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3000 m | 0:33:07,609 | 11'02" | 5. (8) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:47:33 | 15'45" | 11. (13) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 1:04:34 | 22'59" | 16. (20) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:02 | 4700 m | NCL | ||||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 1:13:56 | 22'41" | 14. (20) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 0:54:34 | 18'49" | 17. (20) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H75 | 3140 m | 90 m | 1:34:02,621 | 29'57" | 6. (7) | |
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Kort | 2800 m | 0:57:29,289 | 20'32" | 6. (6) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Rouge court | 3000 m | 45 m | 1:30:08 | 30'03" | 8. (9) | |
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | NCL | ||||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H75 | 1350 m | 0:21:03,457 | 15'36" | 7. (9) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:02 | 3710 m | 1:16:47 | 20'42" | 8. (10) | ||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 3150 m | 1:33:48 | 29'47" | 4. (6) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 2 | 2900 m | 0:58:34,917 | 20'12" | 16. (17) | ||
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
H:02 | 4080 m | NCL | ||||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:03 | 2860 m | 0:39:39 | 13'52" | 6. (8) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 3060 m | 1:11:12 | 23'16" | 20. (25) | ||
17.10.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 6 - Nieuw Gent - Gent | ||||||
02 | 2910 m | 1:29:18 | 30'41" | 16. (27) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters D | 15820 m | NCL | ||||
08.10.2020 - Antwerp Orienteering Series #10 Arena - Deurne | ||||||
H:Course 2 | 3080 m | 1:25:56 | 27'54" | 8. (9) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H70 | 2020 m | 10 m | 0:38:49 | 19'12" | 23. (23) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:03 | 3320 m | 1:42:40 | 30'55" | 8. (10) | ||
26.09.2020 - Gent Orienteering Series 2020 - GOS 5 - Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:03 | 1470 m | 0:23:20 | 15'52" | 4. (12) | ||
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | ||||||
Kort | 3300 m | 0:36:51 | 11'09" | 19. (22) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H70 | 3940 m | 1:18:27 | 19'54" | 17. (21) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:03 | 14670 m | 3:09:51 | 12'56" | 8. (8) | ||
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | ||||||
H:SE | 3800 m | 90 m | 1:52:13 | 29'31" | 12. (14) | |
08.08.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 4 - Citadelpark - Citadelpark | ||||||
H:02 | 2600 m | 1:00:11 | 23'08" | 8. (14) | ||
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
H:01 | 4430 m | NCL | ||||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:01:44 | 16'27" | 21. (23) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
2 | 3080 m | 0:48:21 | 15'41" | 26. (26) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Masters D | 3640 m | 2:09:52 | 35'40" | 3. (3) | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | ||||||
1 | 2690 m | 0:49:00 | 18'12" | 19. (23) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:06 | 3370 m | 1:02:48 | 18'38" | 10. (11) | ||
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | ||||||
02 | 3600 m | 15:22:18 | 256'11" | 22. (26) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:06 | 3640 m | 1:13:43 | 20'15" | 18. (25) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 1:06:42 | 16'13" | 51. (53) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 2 | 2450 m | 1:12:51 | 29'44" | 10. (11) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 5950 m | 1:20:47 | 13'34" | 39. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2260 m | 0:40:11 | 17'46" | 39. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2110 m | 0:26:24 | 12'30" | 40. (44) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H70 | 3400 m | 1:07:32 | 19'51" | 9. (10) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H70 | 3400 m | 0:56:28 | 16'36" | 7. (10) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H70 | 1880 m | 0:30:17 | 16'06" | 11. (14) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H70 | 2600 m | 30 m | 1:32:41 | 35'38" | 14. (17) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
1 | 1570 m | 0:19:05 | 12'09" | 46. (61) | ||
2 | 1680 m | 0:20:26 | 12'09" | 46. (54) | ||
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:23:33 | 18'09" | 11. (14) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:06 | 2000 m | 0:27:06 | 13'33" | 3. (22) | ||
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent | ||||||
01 | 4410 m | 1:16:35 | 17'21" | 31. (49) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:36:33 | 10'26" | 7. (20) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H70 | 2660 m | 45 m | 0:41:16 | 15'30" | 17. (20) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2930 m | 0:41:20 | 14'06" | 9. (23) | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | ||||||
01 | 4500 m | 1:20:07 | 17'48" | 19. (47) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:06 | 2780 m | 0:34:38 | 12'27" | 8. (13) | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | NCL | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMD | 2180 m | 0:26:18 | 12'03" | 9. (13) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
H:02 | 2940 m | 0:37:05 | 12'36" | 4. (13) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H70 | 1290 m | 0:39:54 | 30'55" | 16. (19) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H70 | 3590 m | NCL | ||||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 6860 m | 1:34:29 | 13'46" | 14. (19) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H70 | 3280 m | 1:09:09 | 21'04" | 10. (10) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
HMD | 10040 m | 271 m | NCL | |||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMD | 4270 m | 1:58:44 | 27'48" | 5. (6) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H70 | 3600 m | 50 m | 1:05:55 | 18'18" | 14. (18) | |
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent | ||||||
H:02 | 2650 m | 0:40:16 | 15'11" | 3. (7) | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:03 | 3110 m | 1:04:09 | 20'37" | 3. (8) | ||
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:01 | 21700 m | NCL | ||||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMD | 3400 m | 1:10:05 | 20'36" | 5. (5) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 1:04:22 | 15'48" | 15. (25) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:08:55 | 22'13" | 7. (9) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | 1:01:06 | 18'14" | 9. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:06 | 2310 m | 0:33:41 | 14'34" | 5. (15) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:03 | 3410 m | NCL | ||||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
H:02 | 3170 m | 0:38:09 | 12'02" | 5. (13) | ||
10.01.2019 - AOS 1 - Linkeroever - AOS 1 - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Gemakkelijk | 2540 m | 0:37:33 | 14'47" | 6. (7) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:47:03 | 16'13" | 16. (25) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:53:22 | 16'40" | 7. (15) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H70 | 3300 m | 0:48:51 | 14'48" | 12. (16) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:56:12 | 16'34" | 17. (17) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H70 | 3340 m | 1:07:13 | 20'07" | 14. (16) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H70 | 3260 m | 0:53:26 | 16'23" | 16. (17) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H70 | 3300 m | 65 m | 0:57:11 | 17'19" | 17. (18) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:18:37 | 18'43" | 18. (24) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:5 Oro-Hydro | 4000 m | 1:16:29 | 19'07" | 12. (13) | ||
13.12.2018 - Antwerp Orienteering Series 12 - Park Spoor Noord | ||||||
Gemakkelijk | 2250 m | 0:28:29 | 12'39" | 3. (5) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMD | 3630 m | 2:10:27 | 35'56" | 5. (6) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 3470 m | 1:20:10 | 23'06" | 9. (15) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | 1:23:29 | 19'06" | 26. (33) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:03 | 3150 m | 1:22:51 | 26'18" | 3. (6) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3330 m | 1:22:08 | 24'39" | 8. (8) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:06 | 3100 m | NCL | ||||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 4200 m | 1:31:58 | 21'53" | 21. (25) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | NCL | ||||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMD | 2830 m | 1:05:16 | 23'03" | 12. (15) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
HMD | 13300 m | 2:41:39 | 12'09" | 7. (8) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H70 | 3200 m | 0:59:18 | 18'31" | 8. (12) | ||
13.10.2018 - Fiets - O kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 11320 m | 1:57:32 | 10'22" | 3. (3) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H70 | 3980 m | 1:07:30 | 16'57" | 14. (15) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 3 | 1200 m | 0:20:14 | 16'51" | 25. (26) | ||
Finale | 2000 m | NCL | ||||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H70 | 3600 m | 100 m | NCL | |||
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 2 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 1900 m | 80 m | 0:48:48 | 25'41" | 29. (34) | |
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Double Sprint / 1 - Chimay - Ville | ||||||
H:Moyen | 2100 m | 85 m | 0:50:02 | 23'49" | 31. (34) | |
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H70 | 3870 m | 1:15:58 | 19'37" | 18. (18) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H70 | 3820 m | 0:54:44 | 14'19" | 11. (17) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H70 | 3240 m | 1:03:42 | 19'39" | 18. (18) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:42:57 | 12'49" | 8. (27) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Gemakkelijk | 2940 m | 0:53:07 | 18'04" | 10. (13) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:22:42 | 23'37" | 18. (20) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M ULTRAVET | 4830 m | 1:17:29 | 16'02" | 39. (48) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2220 m | 0:34:00 | 15'18" | 35. (45) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2150 m | 0:31:34 | 14'40" | 37. (47) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:02 | 2580 m | 0:33:04 | 12'48" | 24. (32) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters D | 2300 m | 0:25:33 | 11'06" | 6. (13) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:40:43 | 11'37" | 7. (13) | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:00:56 | 19'39" | 10. (16) | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 3400 m | 1:13:00 | 21'28" | 12. (36) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2940 m | 0:35:57 | 12'13" | 12. (18) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H70 | 3100 m | 1:09:18 | 22'21" | 22. (27) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H70 | 4000 m | NCL | ||||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H70 | 2800 m | NCL | ||||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3200 m | NCL | ||||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H70 | 2000 m | 0:36:54 | 18'27" | 4. (11) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters D | 1800 m | 0:23:51 | 13'15" | 10. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H70 | 3500 m | 1:18:13 | 22'20" | 11. (16) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:03 | 3150 m | 0:44:07 | 14'00" | 6. (14) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:46:53 | 14'17" | 61. (79) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H70 | 3200 m | 75 m | 1:05:25 | 20'26" | 13. (16) | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:47:20 | 16'54" | 10. (18) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters D | 2940 m | 70 m | NCL | |||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H70 | 3300 m | 60 m | 1:06:03 | 20'00" | 7. (8) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H70 | 3310 m | 0:55:01 | 16'37" | 9. (13) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:03 | 0:34:22 | 11. (12) | ||||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | NCL | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:52:53 | 15'06" | 9. (19) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:53:30 | 14'51" | 12. (14) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:46:14 | 14'26" | 8. (14) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H70 | 3390 m | 1:10:38 | 20'50" | 12. (12) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H70 | 2400 m | 0:28:40 | 11'56" | 11. (12) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 3500 m | 0:55:10 | 15'45" | 12. (14) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H70 | 2760 m | 0:50:30 | 18'17" | 13. (17) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H70 | 3390 m | 0:46:24 | 13'41" | 10. (15) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
H:03 | 4100 m | NCL | ||||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:03 | 4100 m | 1:37:00 | 23'39" | 10. (15) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:03 | 3350 m | 1:21:23 | 24'17" | 10. (14) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
6 | 4400 m | 0:48:07 | 10'56" | 2. (14) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 3100 m | 2:07:48 | 41'13" | 9. (15) | ||
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 3400 m | 1:46:55 | 31'26" | 0. (28) | ||
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
UltraVet Men (H65+) | 1950 m | 75 m | 0:46:59 | 24'05" | 23. (29) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H70 | 3000 m | 0:42:16 | 14'05" | 12. (13) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H70 | 4100 m | 1:01:59 | 15'07" | 10. (13) | ||
27.10.2017 - Wageningen Night Sprint - Wageningen | ||||||
Route 4 | 2600 m | 0:39:43 | 15'16" | 11. (11) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:16:50 | 21'57" | 10. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 1:22:42 | 21'12" | 66. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:10 | 3400 m | 0:54:02 | 15'53" | 2. (6) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | 2:35:54 | 29'24" | 73. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H70 | 3560 m | 1:02:22 | 17'31" | 16. (17) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H70 | 3300 m | 1:09:41 | 21'06" | 9. (10) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
H:04 | 12400 m | 2:24:51 | 11'40" | 4. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters D | 3300 m | 1:27:42 | 26'34" | 5. (5) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:59:38 | 18'04" | 5. (19) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H70 | 3320 m | 70 m | 1:19:31 | 23'57" | 15. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H70 | 3030 m | 1:30:52 | 29'59" | 8. (10) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H70 | 2680 m | 1:08:29 | 25'33" | 8. (9) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H70 | 2490 m | 0:31:19 | 12'34" | 4. (10) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:57:37 | 16'56" | 17. (32) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:04 | 4200 m | 1:00:16 | 14'20" | 9. (34) | ||
24.06.2017 - CB VTT-O - Seraing | ||||||
H. Masters D | 10200 m | 2:21:10 | 13'50" | 4. (5) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 4200 m | 1:12:53 | 17'21" | 17. (20) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H70 | 4200 m | 1:55:10 | 27'25" | 13. (16) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:03 | 4200 m | 1:29:24 | 21'17" | 19. (23) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H70 | 1900 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 4430 m | 1:02:50 | 14'11" | 19. (26) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2540 m | 0:34:56 | 13'45" | 22. (27) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2430 m | 0:28:18 | 11'38" | 19. (27) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:37:25 | 11'41" | 4. (15) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:56:27 | 17'06" | 8. (16) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Masters D | 1500 m | 0:20:31 | 13'40" | 9. (11) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:03 | 2410 m | 0:56:56 | 23'37" | 10. (16) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 3230 m | 0:45:54 | 14'12" | 18. (30) | ||
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois | ||||||
H:Bleu | 2000 m | 35 m | 0:42:40 | 21'20" | 1. (3) | |
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H70 | 3190 m | 35 m | 1:06:54 | 20'58" | 11. (14) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:03 | 2110 m | 0:37:51 | 17'56" | 13. (15) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:42:47 | 14'45" | 3. (8) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:03 | 2050 m | NCL | ||||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:06 | 3100 m | NCL | ||||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters D | 2100 m | 0:53:43 | 25'34" | 6. (6) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3370 m | 0:59:59 | 17'47" | 7. (22) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H70 | 3600 m | 85 m | 1:08:11 | 18'56" | 10. (12) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:03 | 3430 m | 1:06:18 | 19'19" | 8. (12) | ||
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters D | 3500 m | 1:24:22 | 24'06" | 2. (4) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:55:59 | 16'27" | 6. (14) | ||
11.02.2017 - ALV trainersloop - Oirschot | ||||||
H:Oro-hydro+paden | 0:48:58 | 3. (3) | ||||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:46:44 | 13'21" | 4. (7) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:37:08 | 13'45" | 10. (12) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Rouge court | 2500 m | 125 m | 0:43:32 | 17'24" | 6. (7) | |
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:59:08 | 19'04" | 10. (17) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:03 | 3500 m | NCL | ||||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:47:24 | 13'32" | 3. (11) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:49:43 | 16'02" | 5. (10) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:52:26 | 16'54" | 10. (12) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H70 | 3400 m | 1:23:05 | 24'26" | 13. (15) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H70 | 2570 m | NCL | ||||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H70 | 3480 m | 1:03:28 | 18'14" | 13. (15) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:55:07 | 20'24" | 13. (14) | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:13:32 | 22'16" | 7. (8) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:58:25 | 20'08" | 5. (6) | ||
20.11.2016 - Interclub NC8 - Westerrode | ||||||
H70 | 4460 m | 1:46:01 | 23'46" | 4. (5) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:03 | 3050 m | 1:00:57 | 19'59" | 7. (11) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:05:02 | 18'03" | 10. (15) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 1:35:26 | 24'28" | 17. (20) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | NCL | ||||
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
H:03 | 12800 m | NCL | ||||
15.10.2016 - Fiets-O - Ham | ||||||
H:03 | 13120 m | 2:49:08 | 12'53" | 5. (9) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters D | 3040 m | 1:04:50 | 21'19" | 0. (10) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
H:03 | 14430 m | NCL | ||||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H70 | 3890 m | 1:41:01 | 25'58" | 19. (19) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H70 | 4400 m | 130 m | 2:36:14 | 35'30" | 7. (9) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H70 | 3300 m | 55 m | NCL | |||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H70 | 3700 m | 60 m | 1:32:35 | 25'01" | 9. (11) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 1:59:45 | 30'42" | 28. (39) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:58:48 | 15'28" | 18. (31) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:05 | 4060 m | 1:07:14 | 16'33" | 4. (18) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Ultraveteran | 4500 m | 1:09:03 | 15'20" | 23. (26) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Ultraveteran | 2300 m | 0:55:48 | 24'15" | 27. (27) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:28:20 | 12'19" | 3. (13) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:03 | 3100 m | 2:07:08 | 41'00" | 10. (13) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H70 | 2400 m | 35 m | 0:40:05 | 16'42" | 10. (10) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4600 m | 1:32:18 | 20'03" | 39. (50) | ||
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
H:06 | 2600 m | 0:35:47 | 13'45" | 5. (5) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H70 | 2700 m | 95 m | 0:50:37 | 18'44" | 20. (23) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H70 | 2800 m | 55 m | 0:44:38 | 15'56" | 20. (23) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H70 | 3100 m | 90 m | 0:52:26 | 16'54" | 18. (24) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:40:25 | 12'14" | 10. (21) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters D | 2200 m | 0:31:04 | 14'07" | 6. (11) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters D | 1800 m | 0:22:24 | 12'26" | 9. (12) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H70 | 2790 m | 0:47:47 | 17'07" | 10. (16) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 1:34:54 | 21'05" | 39. (39) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H70 | 2120 m | 0:46:45 | 22'03" | 13. (16) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
H. Masters D | 2500 m | 95 m | NCL | |||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters D | 3200 m | NCL | ||||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:03 | 6700 m | 3:02:08 | 27'11" | 36. (43) | ||
13.02.2016 - ALV trainersloop - De Grote Cirkel | ||||||
H:01 | 0:46:33 | 8. (11) | ||||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | NCL | ||||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H70 | 3470 m | 1:31:57 | 26'29" | 13. (14) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:03 | 3490 m | 1:42:17 | 29'18" | 6. (7) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3800 m | 0:50:14 | 13'13" | 16. (20) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:54:16 | 16'26" | 10. (12) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H65 | 3900 m | 1:33:22 | 23'56" | 22. (22) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H65 | 4000 m | 1:42:26 | 25'36" | 22. (23) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H65 | 3480 m | 1:05:34 | 18'50" | 24. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H65 | 3800 m | 1:10:24 | 18'31" | 26. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H65 | 4300 m | 1:19:52 | 18'34" | 25. (25) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:05 | 3870 m | 1:02:10 | 16'03" | 12. (21) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:43:47 | 31'26" | 7. (11) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:58:41 | 16'45" | 29. (29) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:03 | 3420 m | 1:06:12 | 19'21" | 5. (16) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 3700 m | 0:55:23 | 14'58" | 14. (15) | ||
13.11.2015 - Herfstwisselbeker - daginschrijving - Sanicol | ||||||
H:02 | 3300 m | 0:47:32 | 14'24" | 3. (7) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:00:03 | 18'45" | 7. (8) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:06 | 3000 m | 10 m | 0:00:00 | -- (13) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H65 | 4900 m | 2:14:57 | 27'32" | 13. (13) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters C | 11900 m | 2:09:53 | 10'54" | 6. (10) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
H:03 | 15000 m | 3:02:34 | 12'10" | 2. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H65 | 5400 m | 1:42:29 | 18'58" | 27. (31) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Ultraveteran | 4200 m | 0:53:32 | 12'44" | 17. (25) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Ultraveteran | 2200 m | 0:25:23 | 11'32" | 13. (17) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Ultraveteran | 1900 m | 0:22:21 | 11'45" | 15. (17) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H65 | 3540 m | 85 m | 1:16:47 | 21'41" | 22. (27) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H65 | 4310 m | 145 m | 1:26:53 | 20'09" | 20. (22) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4800 m | 1:56:47 | 24'19" | 21. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4500 m | 1:26:26 | 19'12" | 26. (26) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4000 m | 0:58:25 | 14'36" | 21. (27) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 0:36:16 | 19. (22) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 4300 m | 1:50:42 | 25'44" | 12. (24) | ||
19.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Baraque de Fraiture | ||||||
H:Court | 7800 m | 4:03:53 | 31'16" | 30. (34) | ||
18.07.2015 - RaidO Lux 2015 - Libin | ||||||
H:Court | 8700 m | NCL | ||||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
H:04 | 3800 m | NCL | ||||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:17:29 | 18'53" | 12. (15) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2330 m | 0:51:33 | 22'07" | 0. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H65 | 3750 m | 160 m | 1:21:40 | 21'46" | 23. (24) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H65 | 2200 m | 0:29:41 | 13'29" | 12. (17) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:22:28 | 24'59" | 5. (7) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:05 | 5000 m | 1:35:02 | 19'00" | 14. (24) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters C | 5520 m | 1:36:42 | 17'31" | 37. (38) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Masters C | 2900 m | 0:38:57 | 13'25" | 26. (28) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Masters C | 2490 m | 0:41:46 | 16'46" | 21. (27) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:05 | 4000 m | NCL | ||||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H65 | 2100 m | NCL | ||||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 3600 m | 65 m | 1:00:08 | 16'42" | 18. (32) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 3400 m | 85 m | 1:13:40 | 21'39" | 35. (37) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H65 | 4200 m | 115 m | 1:35:36 | 22'45" | 36. (36) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters C | 1800 m | 0:23:19 | 12'57" | 13. (24) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:05 | 4400 m | NCL | ||||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H65 | 4300 m | 205 m | 2:21:04 | 32'48" | 17. (18) | |
11.04.2015 - MTBO Wechelderzande - Wechelderzande | ||||||
H:03 | 14800 m | 1:24:18 | 5'41" | 7. (13) | ||
04.04.2015 - Fiets O Kesselbergen - HOLSBEEK | ||||||
H:03 | 10500 m | 2:06:27 | 12'02" | 3. (9) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:06 | 4600 m | 1:18:08 | 16'59" | 32. (51) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters C | 3700 m | 0:58:39 | 15'51" | 14. (17) | ||
21.03.2015 - MTBO - Berendrecht | ||||||
H:03 | 11800 m | 1:50:26 | 9'21" | 5. (6) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:05 | 1:12:28 | 31. (36) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters C | 5200 m | 1:49:42 | 21'05" | 17. (19) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H65 | 5100 m | 1:22:52 | 16'14" | 27. (28) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters C | 3400 m | 1:58:39 | 34'53" | 10. (10) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4100 m | 110 m | NCL | |||
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H65 | 3400 m | NCL | ||||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:21:44 | 19'56" | 23. (32) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:13:19 | 22'13" | 6. (8) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:11:02 | 15'26" | 15. (20) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:03 | 2920 m | 0:42:29 | 14'32" | 5. (7) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:26:40 | 20'38" | 19. (28) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:05:35 | 14'15" | 10. (19) | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:41:07 | 14'10" | 1. (5) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H65 | 3250 m | 0:56:09 | 17'16" | 22. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H65 | 4100 m | 0:55:18 | 13'29" | 13. (19) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4000 m | 1:07:04 | 16'45" | 19. (19) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4100 m | 1:40:24 | 24'29" | 19. (19) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:57:20 | 13'39" | 20. (22) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:03 | 3900 m | 1:00:53 | 15'36" | 9. (16) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:55:34 | 13'53" | 11. (25) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:03 | 3000 m | 1:03:19 | 21'06" | 7. (12) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 1:06:38 | 15'10" | 15. (25) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:05 | 3600 m | 1:38:55 | 27'28" | 18. (24) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H65 | 5000 m | 1:10:43 | 14'08" | 16. (17) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:03 | 3500 m | 1:16:23 | 21'49" | 8. (16) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:06 | 4100 m | 45 m | 1:10:18 | 17'08" | -- (18) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 3400 m | 0:53:15 | 15'39" | 12. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H65 | 3640 m | 0:40:35 | 11'08" | 20. (21) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3100 m | 0:54:55 | 17'42" | 25. (39) | ||
11.10.2014 - BK MTBO - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 14400 m | 2:19:30 | 9'41" | 13. (14) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:46:42 | 12'58" | 14. (21) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:03 | 2500 m | 0:30:52 | 12'20" | 8. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H65 | 4760 m | 1:10:11 | 14'44" | 18. (20) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H65 | 4300 m | 0:49:31 | 11'30" | 10. (15) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H65 | 2960 m | 30 m | 0:44:18 | 14'57" | 13. (20) | |
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
H:03 | 12300 m | 2:11:19 | 10'40" | 5. (6) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 85 m | 1:40:43 | 28'46" | 10. (14) | |
06.09.2014 - Fiets_ol Halen - Halen | ||||||
H:03 | 13900 m | 2:05:28 | 9'01" | 4. (4) | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:33:14 | 11'47" | 5. (24) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:03 | 4800 m | 1:24:44 | 17'39" | 21. (27) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 3960 m | 55 m | 1:07:34 | 17'03" | 20. (21) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 2640 m | 0:45:50 | 17'21" | 20. (21) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 4000 m | 0:54:57 | 13'44" | 15. (20) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | NCL | ||||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:58:15 | 16'38" | 8. (16) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:39:43 | 12'24" | 7. (16) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:42:06 | 11'04" | 7. (27) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H65 | 3400 m | 70 m | NCL | |||
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H65 | 3500 m | 40 m | 1:12:36 | 20'44" | 33. (37) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H65 | 4400 m | 45 m | 0:54:30 | 12'23" | 26. (38) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters C | 2200 m | NCL | ||||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:25:30 | 18'11" | 16. (16) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H65 | 2100 m | 0:33:13 | 15'49" | 6. (15) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H65 | 3300 m | 140 m | 1:14:15 | 22'30" | 13. (18) | |
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:05 | 2600 m | 0:36:31 | 14'02" | 7. (14) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H65 | 4500 m | 1:07:05 | 14'54" | 23. (24) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4620 m | 1:07:51 | 14'41" | 10. (23) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4280 m | 0:43:29 | 10'09" | 23. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:38:07 | 9'31" | 10. (30) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H65 | 4790 m | 130 m | 1:22:39 | 17'15" | 24. (24) | |
16.03.2014 - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:40:18 | 13'53" | 2. (4) | ||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 110 m | 1:10:38 | 20'10" | 15. (17) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:58:48 | 16'47" | 23. (23) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
H. Masters C | 2960 m | 1:13:27 | 24'48" | 6. (7) | ||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
H:06 | 5500 m | 1:20:07 | 14'33" | 6. (16) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H65 | 4700 m | 0:52:05 | 11'04" | 14. (27) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H65 | 4200 m | 80 m | 1:07:52 | 16'09" | 20. (25) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:05 | 4900 m | NCL | ||||
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:49:21 | 17'01" | 5. (8) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:50:41 | 12'40" | 11. (22) | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
H:03 | 3200 m | 1:07:25 | 21'04" | 6. (8) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:05 | 4300 m | 1:02:18 | 14'29" | 18. (27) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
H:07 | 6190 m | 1:21:27 | 13'09" | 16. (22) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:05 | 4700 m | 0:56:59 | 12'07" | 11. (35) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:51:00 | 11'32" | 11. (37) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:53:46 | 12'30" | 11. (23) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:59:29 | 18'35" | 4. (9) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 4100 m | 1:10:26 | 17'10" | 20. (22) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 3800 m | 0:41:34 | 10'56" | 13. (23) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H65 | 4010 m | NCL | ||||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H65 | 3280 m | 35 m | 0:50:56 | 15'31" | 19. (21) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H65 | 4100 m | 0:54:02 | 13'10" | 21. (23) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:03 | 3200 m | NCL | ||||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:24:12 | 17'11" | 18. (24) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
H:03 | 2900 m | NCL | ||||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:50:47 | 26'22" | 12. (17) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 2:03:41 | 23'20" | 17. (18) | |||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
3 | 2050 m | 45 m | NCL | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:04 | 4030 m | 125 m | 1:29:50 | 22'17" | 28. (34) | |
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:04 | 5300 m | 105 m | 1:20:07 | 15'06" | 22. (37) | |
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
H:06 | 4600 m | 0:55:42 | 12'06" | 8. (28) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:05 | 4800 m | 1:08:18 | 14'13" | 10. (15) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters C | 3550 m | 30 m | 1:04:24 | 18'08" | 22. (26) | |
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:56:25 | 13'07" | 7. (17) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 1:02:54 | 16'33" | 45. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters C | 1:00:22 | 13'24" | 7. (12) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H65 | 4800 m | 1:08:08 | 14'11" | 9. (12) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H65 | 5680 m | 1:05:02 | 11'26" | 8. (20) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H65 | 4500 m | 1:42:22 | 22'44" | 17. (17) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H65 | 5280 m | 1:11:32 | 13'32" | 10. (10) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H65 | 4850 m | 1:10:07 | 14'27" | 10. (11) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H65 | 3690 m | 0:55:23 | 15'00" | 9. (11) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 1:18:35 | 14'03" | 25. (42) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:02:57 | 13'23" | 7. (11) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:03 | 4600 m | 0:58:21 | 12'41" | 10. (18) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H65 | 4810 m | 125 m | 2:01:25 | 25'14" | 11. (17) | |
15.06.2013 - Championnat de Be VTTO - Noiseux | ||||||
H. Masters C | 13100 m | 1:47:32 | 8'12" | 8. (9) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:47:32 | 22'52" | 30. (31) | ||
08.06.2013 - Fiets-OL - Oeterdal | ||||||
H:03 | 12300 m | 1:32:58 | 7'33" | 4. (5) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:13:11 | 21'31" | -- (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H65 | 3900 m | 1:00:07 | 15'24" | 15. (22) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H65 | 4100 m | 0:58:47 | 14'20" | 10. (18) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H65 | 2900 m | 0:28:57 | 9'58" | 12. (13) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:03 | 3600 m | NCL | ||||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H65 | 4800 m | NCL | ||||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H65 | 4020 m | 1:05:54 | 16'23" | 33. (37) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H65 | 4370 m | NCL | ||||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:05 | 2000 m | 0:51:47 | 25'53" | 11. (13) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H65 | 2300 m | 40 m | 0:30:45 | 13'22" | 10. (12) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:06 | 4400 m | 1:13:19 | 16'39" | -- (27) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:05 | 3200 m | NCL | ||||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:03 | 2020 m | 0:22:18 | 11'02" | 4. (7) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:03 | 2060 m | 0:27:10 | 13'11" | 6. (7) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:03 | 4350 m | 0:57:22 | 13'11" | 3. (6) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:03 | 3500 m | NCL | ||||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 0:29:07 | 14'33" | 19. (20) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H65 | 4100 m | 155 m | 1:10:31 | 17'11" | 21. (23) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4350 m | 0:56:13 | 12'55" | 17. (25) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H65 | 3500 m | 40 m | NCL | |||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
H:03 | 5100 m | NCL | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H65 | 3800 m | 0:50:29 | 13'17" | 17. (21) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 0:59:14 | 16'55" | 12. (12) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H65 | 3900 m | 100 m | 2:02:35 | 31'25" | 10. (10) | |
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:04 | 3700 m | 1:02:01 | 16'45" | 2. (4) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters C | 5100 m | 2:30:22 | 29'29" | 15. (16) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:44:24 | 10'34" | 14. (21) | ||
24.01.2013 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:06 | 4600 m | 1:23:57 | 18'15" | 3. (3) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:05 | 4610 m | 1:04:36 | 14'00" | 9. (16) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:56:51 | 13'32" | 11. (22) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:03 | 3090 m | 0:43:45 | 14'09" | 4. (10) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H65 | 4000 m | 1:20:39 | 20'09" | 16. (17) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H65 | 3700 m | 0:55:57 | 15'07" | 19. (20) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H65 | 4060 m | 1:09:37 | 17'08" | 13. (15) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H65 | 4400 m | 0:56:12 | 12'46" | 17. (19) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H65 | 4100 m | 1:33:45 | 22'51" | 18. (18) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4700 m | 1:54:52 | 24'26" | 8. (11) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:54:21 | 12'56" | 17. (24) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:03 | 3000 m | NCL | ||||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:04:41 | 14'22" | 10. (16) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:52:15 | 12'26" | 16. (27) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
H:03 | 3180 m | 1:11:17 | 22'24" | 6. (6) | ||
14.11.2012 - SVS Arenberg - Leuven | ||||||
H:06 | 5300 m | 1:02:43 | 11'49" | 19. (21) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:32:45 | 10'55" | 3. (7) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:05 | 5300 m | 1:13:47 | 13'55" | 7. (16) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:49:47 | 11'34" | 8. (19) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 0:53:44 | 12'12" | 24. (30) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 1:59:07 | 33'05" | 19. (26) | |||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:03 | 4500 m | 1:05:30 | 14'33" | 10. (17) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:11:15 | 15'49" | 4. (13) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 5500 m | 1:16:47 | 13'57" | 11. (13) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters C | 3960 m | 0:59:59 | 14'37" | 9. (11) | ||
28.09.2012 - Wisselbeker Rik Thijs - 21 Editie - Hechtelse duinen | ||||||
OPEN | 1:35:42 | 14'17" | 97. (128) | |||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:47:22 | 13'31" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H65 | 4580 m | 1:16:46 | 16'45" | 8. (10) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H65 | 4560 m | 110 m | 1:02:41 | 13'44" | 10. (21) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:05 | 4100 m | 1:05:46 | 16'02" | 11. (23) | ||
01.09.2012 - MTB-O - De Twee Kolonies | ||||||
H:03 | 13900 m | 1:43:02 | 7'24" | 5. (7) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:13:44 | 17'33" | 2. (9) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H65 | 4800 m | 1:37:27 | 20'18" | 17. (24) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H65 | 4700 m | 1:04:25 | 13'42" | 18. (24) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H65 | 3900 m | 0:55:17 | 14'10" | 16. (24) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:05 | 4300 m | 90 m | 0:49:45 | 11'34" | 5. (22) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5890 m | 1:47:41 | 18'16" | 33. (41) | ||
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters C | 14800 m | 2:41:39 | 10'55" | 11. (14) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:03 | 3840 m | NCL | ||||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:46:17 | 12'30" | 9. (18) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters C | 4320 m | 0:42:05 | 9'44" | 20. (41) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters C | 1970 m | 0:21:54 | 11'07" | 16. (27) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters C | 2310 m | 0:16:48 | 7'16" | 19. (30) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Masters C | 2000 m | 95 m | 0:31:20 | 15'40" | 14. (27) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:46:18 | 14'28" | 11. (19) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:01:41 | 13'42" | 6. (11) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4300 m | 0:59:15 | 13'46" | 12. (28) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:43:18 | 10'04" | 11. (28) | ||
05.05.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Brielmeersen - Deinze | ||||||
H:03 | 3570 m | 0:38:20 | 10'44" | 2. (2) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 3460 m | 0:35:55 | 10'22" | 5. (14) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:48:02 | 14'33" | 11. (17) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters C | 3500 m | 80 m | 1:12:44 | 20'46" | 34. (36) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H65 | 4480 m | 95 m | 1:35:33 | 21'19" | 14. (14) | |
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:43:36 | 14'03" | 2. (3) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H65 | 4300 m | 90 m | 0:59:33 | 13'50" | 13. (16) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 125 m | 1:37:46 | 30'33" | 11. (13) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:05 | 5100 m | 1:02:53 | 12'19" | 8. (11) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:05 | 4310 m | 1:21:53 | 18'59" | 9. (13) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H65 | 4240 m | 1:10:19 | 16'35" | 16. (17) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4100 m | 1:07:32 | 16'28" | 17. (25) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H65 | 4600 m | 2:11:55 | 28'40" | 15. (15) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters C | 3480 m | 60 m | 1:17:03 | 22'08" | 26. (29) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H65 | 4000 m | 100 m | 1:19:18 | 19'49" | 13. (13) | |
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H65 | 5190 m | 240 m | 2:21:52 | 27'20" | 10. (12) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:21:48 | 14'52" | 11. (22) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters C | 2300 m | 0:30:31 | 13'16" | 18. (26) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:03 | 4400 m | 1:03:47 | 14'29" | 19. (21) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 85 m | 0:46:55 | 12'20" | 26. (33) | |
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H65 | 4100 m | 80 m | 1:41:23 | 24'43" | 11. (11) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:05 | 4100 m | NCL | ||||
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:48:36 | 15'11" | 5. (7) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:57:13 | 12'26" | 14. (29) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:47:23 | 11'16" | 10. (20) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H60 | 4000 m | 0:58:14 | 14'33" | 18. (20) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H60 | 4000 m | 0:45:44 | 11'26" | 17. (25) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H60 | 4200 m | 0:55:00 | 13'05" | 14. (19) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H60 | 4200 m | NCL | ||||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H60 | 3200 m | 0:43:49 | 13'41" | 17. (25) | ||
07.11.2010 - Sprint - Neder-Over-Heembeek | ||||||
02 | 2500 m | 60 m | 0:37:44 | 15'06" | 47. (55) | |
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
04 | 4400 m | 145 m | 1:14:14 | 16'52" | 37. (51) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
04 | 5100 m | 155 m | 1:54:47 | 22'30" | 35. (47) | |
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Masters C | 2300 m | 25 m | 0:21:09 | 9'12" | 17. (22) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters C | 4500 m | 0:54:25 | 12'06" | 28. (41) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H60 | 4610 m | 150 m | 2:03:02 | 26'41" | 29. (29) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H60 | 4600 m | 140 m | 1:07:53 | 14'45" | 25. (25) | |
13.03.2010 - Championnat de Belgique de Nuit - Chevetogne | ||||||
H. Masters C | 4400 m | 195 m | 1:08:06 | 15'29" | 5. (7) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
04 | 5300 m | 1:16:24 | 14'25" | 55. (74) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
04 | 6120 m | 1:54:34 | 18'43" | 41. (57) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H60 | 4880 m | 45 m | 1:32:16 | 18'54" | 20. (23) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 3100 m | 60 m | 0:46:01 | 14'51" | 21. (28) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 4500 m | 1:01:23 | 13'38" | 23. (27) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H60 | 5200 m | 1:26:28 | 16'38" | 18. (21) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H60 | 5170 m | 130 m | 1:06:26 | 12'51" | 16. (19) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H60 | 4700 m | 145 m | 1:02:16 | 13'15" | 14. (17) | |
09.03.2008 - Régionale d'hiver - Schlommefurt | ||||||
H60 | 4630 m | 60 m | 1:25:54 | 18'33" | 5. (6) | |
08.03.2008 - Championnat de Belgique de Nuit - Schlommefurt | ||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 3330 m | 55 m | 0:53:56 | 16'12" | 6. (6) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H60 | 5600 m | 1:16:53 | 13'44" | 18. (20) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H60 | 5340 m | 1:37:45 | 18'18" | 20. (21) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
H60 | 4900 m | 150 m | 1:14:56 | 15'18" | 16. (17) | |
14.07.2007 - Régionale Middle Distance - Sankt Vith | ||||||
02 | 3700 m | 70 m | 0:50:36 | 13'41" | 13. (39) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H60 | 4830 m | 185 m | 1:04:33 | 13'22" | 13. (20) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H60 | 5220 m | 135 m | 1:28:06 | 16'53" | 11. (13) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H60 | 3930 m | 30 m | 0:51:39 | 13'09" | 31. (53) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H60 | 3440 m | 120 m | 0:50:25 | 14'39" | 44. (53) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H60 | 4000 m | 25 m | 0:48:38 | 12'10" | 30. (52) |