WebRes.helga-o.com |
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
LD | 5190 m | 40 m | 1:08:29 | 13'11" | 10. (11) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D-18 | 6430 m | 1:26:26 | 13'26" | 8. (8) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
D:02 | 5090 m | 0:40:20 | 7'55" | 3. (11) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Junioren - Juniores | 4760 m | 0:57:11 | 12'00" | 5. (6) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D-18 | 6800 m | 150 m | 1:36:32 | 14'11" | 9. (9) | |
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D-18 | 6590 m | 1:05:03 | 9'52" | 5. (6) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-18 | 6900 m | 1:14:33 | 10'48" | 6. (6) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D-18 | 4670 m | 1:06:13 | 14'10" | 6. (7) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D-18 | 2310 m | 0:20:52 | 9'01" | 4. (6) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:03 | 5370 m | 0:59:06 | 11'00" | 8. (8) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
D:03 | 3060 m | 0:40:12 | 13'08" | 15. (30) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3320 m | NCL | ||||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DESP | 3630 m | 0:44:16 | 12'11" | 2. (5) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:04 | 5650 m | 0:44:31 | 7'52" | 1. (15) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:02 | 4360 m | 0:46:22 | 10'38" | 1. (4) | ||
24.11.2018 - ISF Selectie Pijnven - Pijnven Noord | ||||||
D:W1.1 | 5600 m | 0:49:57 | 8'55" | 7. (22) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 5800 m | NCL | ||||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 3990 m | 0:37:36 | 9'25" | 9. (25) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
D:01 | 5110 m | 1:00:55 | 11'55" | 1. (3) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2880 m | 0:35:01 | 12'09" | 4. (7) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D-16 | 5690 m | 175 m | 0:58:16 | 10'14" | 3. (9) | |
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
D:03 | 4770 m | 0:47:36 | 9'58" | 7. (19) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W YOUTH -16 | 3360 m | 0:31:39 | 9'25" | 2. (10) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W YOUTH -16 | 1930 m | 0:15:41 | 8'07" | 4. (12) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W YOUTH -16 | 1910 m | 0:16:25 | 8'35" | 2. (12) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2400 m | 0:20:00 | 8'19" | 3. (12) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3790 m | 0:38:50 | 10'14" | 3. (21) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Violet Court | 4170 m | 135 m | 0:56:31 | 13'33" | 15. (38) | |
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2940 m | 70 m | 0:34:46 | 11'49" | 2. (4) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D-16 | 3540 m | 0:32:16 | 9'06" | 4. (9) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:01:46 | 11'26" | 15. (25) | ||
04.02.2018 - Régionale Chevetogne - Chevetogne | ||||||
D:Noir moyen | 5500 m | 1:05:57 | 11'59" | 4. (22) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:54:16 | 12'03" | 2. (4) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:03:25 | 11'07" | 5. (18) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:14:10 | 12'09" | 7. (15) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:45:17 | 9'03" | 2. (6) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:21:22 | 13'20" | 4. (11) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
D:02 | 5400 m | 1:03:30 | 11'45" | 2. (7) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
D:02 | 4380 m | 0:59:03 | 13'28" | 3. (5) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:04 | 5700 m | 2:01:44 | 21'21" | 9. (13) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
D:02 | 4800 m | 1:00:12 | 12'32" | 5. (8) | ||
15.11.2017 - SVS Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:28:03 | 7'22" | 1. (9) | ||
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 3600 m | 0:32:46 | 9'06" | 20. (28) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:13:14 | 12'24" | 39. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D-16 | 5370 m | 35 m | 1:02:17 | 11'35" | 7. (10) | |
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:35:24 | 10'43" | 3. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D-16 | 6200 m | 1:10:54 | 11'26" | 6. (8) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 3200 m | 0:49:44 | 15'32" | 1. (9) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:18:49 | 13'21" | 14. (25) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D-16 | 3300 m | 70 m | 0:54:13 | 16'25" | 7. (7) | |
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:55:52 | 11'10" | 6. (13) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
SD | 4400 m | 0:55:59 | 12'43" | 13. (38) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D-16 | 4700 m | 1:10:11 | 14'55" | 3. (3) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
D-16 | 2600 m | 0:27:07 | 10'25" | 2. (2) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
D-16 | 2600 m | 0:21:38 | 8'19" | 2. (2) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 0:46:04 | 10'39" | 5. (26) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:30:36 | 8'03" | 2. (18) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 3070 m | 0:28:24 | 9'15" | 3. (11) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 2140 m | 0:15:36 | 7'17" | 3. (10) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Youth (16-) | 2000 m | 0:15:46 | 7'52" | 3. (9) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 1600 m | 0:13:59 | 8'44" | 3. (10) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5030 m | 1:05:20 | 12'59" | 16. (32) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D-16 | 4450 m | 70 m | 0:56:44 | 12'44" | 4. (16) | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:52:45 | 8'56" | 4. (19) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:20:34 | 9'47" | 1. (4) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D-16 | 3300 m | 100 m | 0:53:31 | 16'13" | 8. (11) | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Beloften | 3470 m | 0:32:16 | 9'17" | 7. (12) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
D:02 | 4800 m | 1:01:05 | 12'43" | 11. (28) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:47:04 | 10'41" | 4. (8) | ||
15.01.2017 - Ultra Longues Distances - Engreux | ||||||
D:IND-5 | 4700 m | 120 m | 1:08:56 | 14'40" | 16. (23) | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:50:02 | 9'15" | 11. (30) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:01:00 | 12'58" | 8. (10) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:38:27 | 10'07" | 3. (27) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:05 | 3820 m | 0:44:19 | 11'36" | 3. (13) | ||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Women2 | 4100 m | 0:42:50 | 10'26" | 4. (16) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:27:59 | 19'33" | 6. (10) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
D:02 | 4030 m | 1:18:43 | 19'31" | 6. (7) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:32:29 | 9'33" | 4. (18) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 5 | 3900 m | 20 m | 0:58:39 | 15'02" | 9. (17) | |
04.11.2016 - RULHEYDE - Individueel - KASTERLEE | ||||||
D:02 | 2300 m | 0:31:44 | 13'47" | 1. (14) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:44:47 | 10'39" | 3. (13) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D-14 | 4200 m | 1:19:59 | 19'02" | 3. (5) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:33:29 | 10'27" | 2. (39) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2080 m | 0:18:09 | 8'43" | 3. (9) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:02 | 4900 m | 0:53:31 | 10'55" | 7. (12) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D-14 | 4870 m | 1:01:57 | 12'43" | 4. (8) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:47:00 | 10'55" | 1. (15) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D-14 | 5000 m | 120 m | 1:18:14 | 15'38" | 4. (7) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D-14 | 3600 m | 85 m | 0:52:00 | 14'26" | 3. (7) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D-14 | 3800 m | 65 m | 0:53:46 | 14'08" | 5. (7) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:40:47 | 12'21" | 8. (20) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D-14 | 3150 m | 0:40:12 | 12'45" | 5. (8) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D-14 | 5500 m | 1:14:59 | 13'37" | 3. (4) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D-14 | 4830 m | 0:51:03 | 10'34" | 3. (3) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:48:43 | 12'10" | 5. (22) | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | ||||||
4 | 2500 m | 0:18:11 | 7'16" | 2. (9) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:53:48 | 11'12" | 6. (21) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4800 m | 0:47:58 | 9'59" | 4. (7) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:04:04 | 11'51" | 9. (33) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
D:03 | 3420 m | 1:05:17 | 19'05" | 3. (6) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:48:47 | 13'11" | 9. (14) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:47:20 | 11'32" | 5. (12) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:05 | 4700 m | 2:37:50 | 33'34" | 18. (18) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D-14 | 5400 m | 1:19:44 | 14'45" | 11. (13) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Youth | 3700 m | NCL | ||||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Youth | 1600 m | 0:12:28 | 7'47" | 6. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Youth | 1900 m | 0:17:53 | 9'24" | 7. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D-14 | 2560 m | 45 m | 0:43:49 | 17'06" | 9. (12) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D-14 | 4310 m | 145 m | 1:17:10 | 17'54" | 7. (8) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:05 | 3940 m | 1:01:48 | 15'41" | 11. (24) | ||
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
D:01 | 4500 m | 1:10:16 | 15'36" | 4. (12) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 0:36:52 | 11. (13) | ||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:06 | 4400 m | 0:55:10 | 12'32" | 2. (15) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D-14 | 2100 m | 0:17:23 | 8'16" | 8. (11) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:46:50 | 10'38" | 5. (15) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4060 m | 0:50:03 | 12'19" | 8. (31) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:28:06 | 11'14" | 5. (10) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D-14 | 4100 m | 110 m | 1:05:48 | 16'02" | 10. (12) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
D-14 | 3400 m | 0:52:28 | 15'25" | 4. (5) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:00:28 | 13'08" | 7. (18) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
4 | 3000 m | 0:26:11 | 8'43" | 3. (15) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:56:28 | 13'26" | 8. (27) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:05:24 | 14'13" | 7. (14) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:36:43 | 11'50" | 3. (17) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:06 | 3130 m | 0:43:25 | 13'52" | 3. (15) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:56:13 | 14'24" | 7. (10) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:35:56 | 11'58" | 4. (17) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:06 | 3150 m | 0:58:42 | 18'38" | 10. (10) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D-12 | 3300 m | 0:37:44 | 11'26" | 4. (6) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:40:13 | 12'34" | 3. (14) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:07 | 2700 m | 20 m | 0:33:03 | 12'14" | 2. (7) | |
24.10.2014 - Daginschrijving - Galbergen | ||||||
D:02 | 2550 m | 0:48:41 | 19'05" | 4. (6) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D-12 | 2140 m | 0:20:00 | 9'20" | 4. (6) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D-12 | 3510 m | 0:41:28 | 11'48" | 4. (7) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D-12 | 2240 m | 25 m | 0:28:43 | 12'49" | 4. (8) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Pupilles | 2200 m | 40 m | 0:30:00 | 13'38" | 1. (6) | |
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2360 m | 50 m | 0:35:22 | 14'59" | 4. (8) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2200 m | 0:34:21 | 15'36" | 4. (8) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D-12 | 2990 m | 1:03:19 | 21'10" | 6. (6) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:04 | 2570 m | 0:27:40 | 10'45" | 3. (20) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:06 | 4110 m | 1:15:09 | 18'17" | 3. (12) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:07 | 3000 m | 0:42:31 | 14'10" | 3. (5) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:38:34 | 11'41" | 4. (15) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Pupilles | 2100 m | 0:27:37 | 13'09" | 4. (11) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:06 | 3300 m | 0:40:06 | 12'09" | 7. (20) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
D:06 | 2610 m | 0:41:57 | 16'04" | 2. (5) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:45:08 | 14'06" | 10. (17) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Pupilles | 0:32:00 | 11'51" | 3. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D-12 | 2900 m | 0:43:14 | 14'54" | 5. (8) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D-12 | 3370 m | 0:37:46 | 11'12" | 8. (13) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D-12 | 3100 m | 0:58:46 | 18'57" | 6. (13) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:03 | 4100 m | 1:05:58 | 16'05" | 7. (20) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D-12 | 3360 m | 0:55:54 | 16'38" | 6. (8) | ||
Kinder-O | NT | |||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D-12 | 3260 m | 1:12:25 | 22'12" | 8. (8) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:06 | 3500 m | 1:12:45 | 20'47" | 7. (15) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:07 | 2700 m | NCL | ||||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D-12 | 2900 m | 65 m | 0:44:29 | 15'20" | 4. (7) | |
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D-12 | 3110 m | 0:40:49 | 13'07" | 7. (12) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D-12 | 3430 m | 0:52:27 | 15'17" | 9. (13) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D-12 | 2420 m | 0:37:40 | 15'33" | 9. (13) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D-12 | 1800 m | 20 m | 0:19:21 | 10'45" | 4. (11) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:06 | 3100 m | 1:00:48 | 19'36" | 9. (12) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Pupilles | 1600 m | 0:15:45 | 9'50" | 4. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D-12 | 2300 m | 70 m | 0:48:56 | 21'16" | 8. (11) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D-12 | 2830 m | 0:34:25 | 12'09" | 4. (6) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:06 | 3000 m | 0:45:08 | 15'02" | 4. (9) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:06 | 3600 m | 0:36:36 | 10'09" | 4. (10) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:07 | 2570 m | 0:34:54 | 13'34" | 1. (3) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
D:05 | 2800 m | 0:36:17 | 12'57" | 3. (5) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:50:00 | 15'37" | 7. (10) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:06 | 2450 m | 0:39:09 | 15'58" | 3. (7) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:06 | 3300 m | 1:01:53 | 18'45" | 12. (15) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:34:34 | 15'01" | 2. (7) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:29:59 | 13'02" | 2. (5) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:06 | 3200 m | 0:53:26 | 16'41" | 14. (23) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
D:07 | 2300 m | 0:28:27 | 12'22" | 1. (3) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:06 | 3400 m | NCL | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Pupilles | 2300 m | 0:27:26 | 11'55" | 8. (11) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Pupilles | 2180 m | 0:41:10 | 18'42" | 4. (5) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D-10 | 2250 m | 0:38:00 | 16'53" | 6. (10) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D-10 | 1930 m | 30 m | 0:26:01 | 13'28" | 3. (11) | |
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
D:07 | 2400 m | 1:12:18 | 30'07" | 3. (4) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchteren | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:34:09 | 20'55" | 4. (6) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
D:06 | 3000 m | 70 m | 0:58:51 | 19'37" | 4. (10) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:04 | 2520 m | 0:49:45 | 19'44" | 9. (16) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:31:48 | 12'13" | 2. (10) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D-10 | 2200 m | 0:36:27 | 16'34" | 2. (8) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:37:12 | 14'18" | 2. (5) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
D:07 | 2900 m | 0:42:26 | 14'37" | 1. (11) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D-10 | 2500 m | 0:40:53 | 16'21" | -- (11) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:05 | 0:57:21 | 10. (14) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D-10 | 2870 m | 0:55:56 | 19'29" | -- (8) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D-10 | 2880 m | 0:38:48 | 13'28" | -- (8) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D-10 | 2770 m | 0:41:05 | 14'49" | -- (8) | ||
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
D:07 | 2900 m | 1:21:16 | 28'01" | 5. (9) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Pupilles | 2000 m | 0:51:26 | 25'43" | 13. (21) |