WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H75 | 3080 m | 1:19:37 | 25'51" | 12. (12) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:05 | 3430 m | 1:08:32 | 19'59" | 31. (31) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:05 | 3420 m | 0:53:36 | 15'40" | 19. (22) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:Zwart kort | 3000 m | 0:45:24 | 15'08" | 5. (14) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | NCL | ||||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H75 | 2990 m | 0:45:16 | 15'08" | 13. (16) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H75 | 3180 m | 1:26:56 | 27'20" | 15. (16) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H75 | 3040 m | 0:44:49 | 14'45" | 14. (16) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H75 | 3290 m | 1:11:07 | 21'37" | 14. (16) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:IOF 5 | 3430 m | NCL | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 12:09:57 | 217'15" | 21. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:58:38 | 18'02" | 23. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | NCL | ||||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:05 | 3440 m | 1:13:50 | 21'28" | 15. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SE | 2950 m | 0:52:06 | 17'40" | 8. (21) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 3840 m | 1:29:34 | 23'19" | 11. (12) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2020 m | 1:29:39 | 44'23" | 10. (10) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H75 | 2490 m | 0:46:36 | 18'43" | 10. (12) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 3510 m | 0:35:53 | 10'13" | 10. (18) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2460 m | 0:35:54 | 14'36" | 13. (17) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M HYPERVET | 2410 m | 0:27:33 | 11'26" | 10. (17) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M75 | 4190 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M75 | 3280 m | NCL | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
M75 | 3940 m | 2:09:00 | 32'44" | 14. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M75 | 4000 m | 2:23:12 | 35'48" | 11. (12) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:24:56 | 24'04" | 32. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:37:26 | 25'59" | 46. (55) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:32:30 | 14'04" | 12. (24) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:37:21 | 27'35" | 13. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:44:27 | 12'25" | 17. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2180 m | NCL | ||||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:56:48 | 17'45" | 14. (20) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:44:22 | 15'41" | 16. (21) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 1:00:18 | 16'34" | 23. (25) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:05 | 3300 m | NCL | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:59:43 | 19'16" | 10. (13) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H75 | 1690 m | 40 m | 0:36:05 | 21'21" | 10. (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | 0:44:42 | 15'34" | 7. (18) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters D | 2220 m | 0:33:09,890 | 14'56" | 17. (20) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:03 | 3140 m | 0:46:49 | 14'55" | 7. (12) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3170 m | NCL | ||||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H75 | 3140 m | 60 m | 0:59:18 | 18'53" | 7. (8) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H75 | 3580 m | 1:03:24 | 17'43" | 12. (17) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:13 | 3230 m | NCL | ||||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 3 | 3830 m | 1:20:16 | 20'57" | 13. (18) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:05 | 3250 m | 1:09:13 | 21'18" | 24. (32) | ||
05.02.2023 - Dagomlopen - Gentbrugse Meersen | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:51:30 | 17'03" | 2. (5) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 0:54:52 | 17'02" | 11. (23) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:05 | 2980 m | 1:01:34 | 20'40" | 17. (23) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
H75 | 2930 m | 1:02:18 | 21'16" | 10. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
H75 | 3090 m | NCL | ||||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
H75 | 3200 m | 0:59:24 | 18'34" | 10. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H75 | 3080 m | 0:40:01 | 13'00" | 9. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H75 | 3000 m | 1:17:01 | 25'40" | 10. (13) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:05 | 3470 m | 1:00:28 | 17'26" | 10. (17) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:05 | 4000 m | 1:17:44 | 19'26" | 13. (16) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3180 m | 0:54:41 | 17'12" | 18. (21) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:IOF 5 | 3250 m | 1:34:37 | 29'07" | 4. (4) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:05 | 3420 m | 1:06:02 | 19'18" | 9. (13) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H75 | 2700 m | 1:16:07 | 28'11" | 12. (13) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H75 | 3350 m | 1:16:20 | 22'47" | 13. (14) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H75 | 2560 m | NCL | ||||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:55:04 | 17'12" | 15. (19) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:05 | 2970 m | 0:48:30 | 16'20" | 6. (13) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
H:03 | 1890 m | NCL | ||||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:03 | 1950 m | 0:23:17 | 11'56" | 13. (19) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H75 | 3330 m | 1:05:55 | 19'48" | 7. (7) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:05 | 3680 m | 1:13:13 | 19'54" | 20. (22) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
H:Max 30Min | 0:27:57 | 7. (10) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H75 | 2310 m | 25 m | 0:27:08 | 11'45" | 3. (4) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H:03 | 2430 m | NCL | ||||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:05 | 3500 m | 0:34:10 | 9'46" | 10. (17) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H75 | 2880 m | 75 m | 1:03:51 | 22'10" | 9. (12) | |
28.08.2022 - BCR 2022 - Day courses - Gives | ||||||
SE | 2600 m | 70 m | 0:52:04 | 20'02" | 5. (15) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H75 | 3750 m | 0:58:10,535 | 15'31" | 9. (11) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H75 | 3440 m | NCL | ||||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H75 | 3640 m | 1:55:42 | 31'47" | 15. (16) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H75 | 2930 m | 1:43:59 | 35'29" | 13. (16) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:04 | 3060 m | 1:34:52 | 31'00" | 16. (19) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 1:11:43 | 23'22" | 23. (33) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H75 | 2780 m | 100 m | NCL | |||
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H75 | 3390 m | 30 m | 1:01:10 | 18'03" | 14. (20) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H75 | 2760 m | 45 m | 0:52:36 | 19'03" | 8. (20) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H75 | 4100 m | 45 m | 2:04:01 | 30'15" | 5. (7) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:05 | 2490 m | 0:44:31 | 17'53" | 20. (25) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3200 m | 0:38:07 | 11'55" | 22. (41) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3670 m | 1:26:26 | 23'33" | 15. (18) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:47:29 | 16'50" | 23. (26) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | NCL | ||||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:21:11 | 13'51" | 28. (47) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:02 | 3100 m | 0:45:17 | 14'36" | 15. (20) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
H:05 | 2770 m | 0:32:41 | 11'48" | 8. (20) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:04 | 3070 m | 0:57:33 | 18'45" | 6. (8) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters D | 2580 m | NCL | ||||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H75 | 1620 m | 0:21:18 | 13'09" | 3. (5) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 3900 m | 1:16:15 | 19'33" | 16. (18) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Daginschrijving - Kapermolen | ||||||
H:SE | 2520 m | 0:36:47 | 14'36" | 15. (19) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
H:03 | 2940 m | 0:35:54 | 12'13" | 6. (13) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H75 | 1970 m | 0:30:19 | 15'23" | 2. (4) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 5 | 1840 m | 0:34:01 | 18'29" | 6. (13) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:03 | 3610 m | 2:03:56 | 34'20" | 15. (18) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 3160 m | 0:54:14 | 17'10" | 17. (24) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M HYPERVET | 3500 m | 0:52:27 | 14'59" | 8. (13) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M HYPERVET | 2530 m | 0:23:34 | 9'19" | 5. (11) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M HYPERVET | 2120 m | 0:26:36 | 12'33" | 8. (11) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H75 | 2600 m | 70 m | 1:01:29 | 23'39" | 7. (9) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H75 | 3350 m | NCL | ||||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:05 | 3680 m | 1:17:24 | 21'02" | 15. (21) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H75 | 3060 m | 70 m | 1:15:42 | 24'44" | 11. (12) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3470 m | 1:00:51 | 17'32" | 20. (30) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters D | 3040 m | 0:48:28 | 15'57" | 14. (24) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:05 | 3430 m | 1:19:25 | 23'09" | 15. (20) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:05 | 3760 m | 0:59:33 | 15'50" | 9. (21) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H75 | 4070 m | 0:58:47 | 14'27" | 5. (11) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H75 | 3090 m | 0:50:58 | 16'30" | 6. (9) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H75 | 3700 m | 1:09:58 | 18'55" | 5. (8) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H75 | 3540 m | 0:57:24 | 16'13" | 6. (10) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H75 | 3460 m | 0:56:07 | 16'13" | 6. (12) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:05 | 3130 m | 0:48:34 | 15'31" | 6. (15) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:05 | 3400 m | 1:20:35 | 23'42" | 17. (20) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 55 m | 1:04:28 | 16'32" | 5. (14) | |
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:05 | 3010 m | 0:49:09 | 16'20" | 19. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:IOF-4 | 4100 m | 1:11:39 | 17'29" | 2. (2) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 3020 m | 0:37:47 | 12'31" | 6. (13) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 0:54:40,964 | 19'27" | 14. (20) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | 1:14:06,074 | 22'44" | 15. (20) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 1:09:21 | 23'55" | 20. (20) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H75 | 2450 m | 0:31:14 | 12'45" | 2. (9) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H75 | 3200 m | 0:48:05 | 15'02" | 5. (9) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir court | 3500 m | 60 m | 1:00:20 | 17'14" | 12. (21) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters D | 3380 m | 0:55:30 | 16'25" | 13. (18) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | NCL | ||||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:02 | 3060 m | 0:48:13 | 15'45" | 5. (11) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:02 | 3280 m | 1:04:38 | 19'42" | 11. (16) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Masters 40+ | 3150 m | 0:54:34 | 17'19" | 12. (12) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H75 | 1350 m | 0:45:03,046 | 33'22" | 9. (9) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H75 | 3950 m | 1:08:02 | 17'13" | 7. (8) | ||
11.09.2021 - GOS Zuid Park - Brusselsepoort - Gent | ||||||
H:02 | 3710 m | 0:56:33 | 15'15" | 4. (10) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:04 | 4090 m | 1:23:37 | 20'27" | 29. (32) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:40:25 | 13'15" | 9. (14) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
H:04 | 1830 m | 0:28:40,425 | 15'40" | 3. (8) | ||
21.08.2021 - GOS - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 3150 m | 1:59:03 | 37'48" | 5. (6) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 3630 m | 1:05:55 | 18'10" | 8. (11) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 3610 m | 1:07:16 | 18'38" | 8. (11) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H75 | 4220 m | 1:33:35 | 22'11" | 9. (11) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 0:48:34,039 | 13'21" | 21. (34) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 2 | 2900 m | 0:31:16,058 | 10'47" | 11. (17) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:02 | 1140 m | 0:43:26 | 38'06" | 14. (20) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:03 | 3810 m | 0:53:48,652 | 14'07" | 21. (34) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3070 m | 1:08:27 | 22'18" | 16. (31) | ||
17.07.2021 - GOS 7 - Gentbrugse Meersen - Gent | ||||||
H:03 | 1640 m | 0:45:53 | 27'59" | 6. (7) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H75 | 2610 m | 40 m | NCL | |||
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H75 | 2700 m | 25 m | NCL | |||
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H75 | 2350 m | 20 m | 0:46:56 | 19'58" | 11. (16) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters D | 2090 m | NCL | ||||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H75 | 2710 m | 55 m | 0:59:14 | 21'51" | 4. (8) | |
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:03 | 2860 m | 0:33:32,832 | 11'43" | 3. (8) | ||
17.06.2021 - Hasselt O-series - Campus Diepenbeek - Diepenbeek | ||||||
H:02 | 2880 m | 1:36:19 | 33'27" | 5. (7) | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 2 Omloop 3 | 1890 m | 0:24:57,371 | 13'12" | 5. (8) | ||
H:Sprint 1 Omloop 3 | 2410 m | 0:23:15,695 | 9'39" | 2. (8) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | NCL | ||||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 3160 m | 0:47:18 | 14'58" | 16. (24) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:46:56 | 15'08" | 5. (14) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 3060 m | 1:07:32 | 22'04" | 19. (25) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H70 | 4050 m | 1:08:52 | 17'00" | 24. (26) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H70 | 3110 m | 60 m | NCL | |||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 4600 m | 1:22:16 | 17'53" | 16. (24) | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:37:22 | 9'57" | 7. (23) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H70 | 3600 m | 1:13:53 | 20'31" | 6. (7) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:03 | 2010 m | 0:29:08 | 14'29" | 3. (10) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:54:42 | 16'22" | 8. (27) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:06 | 3370 m | 0:58:45 | 17'25" | 9. (11) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4200 m | 1:13:18 | 17'27" | 16. (18) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
H:Noir court | 3000 m | 150 m | NCL | |||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:06 | 3640 m | 0:49:24 | 13'34" | 9. (25) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:06 | 4210 m | 1:23:08 | 19'44" | 17. (27) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:06 | 2950 m | 0:50:12 | 17'01" | 12. (21) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3520 m | 1:06:29 | 18'53" | 16. (19) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H70 | 3400 m | 0:58:26 | 17'11" | 15. (19) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H70 | 3300 m | 0:51:28 | 15'35" | 15. (19) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:37:34 | 13'24" | 5. (12) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:05 | 4300 m | NCL | ||||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:48:10 | 15'41" | 7. (28) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir court | 3030 m | 0:50:39 | 16'42" | 9. (16) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H70 | 3710 m | 0:49:49 | 13'25" | 11. (17) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H70 | 3850 m | 1:13:59 | 19'12" | 12. (17) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H70 | 3680 m | 1:31:37 | 24'53" | 10. (17) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 80 m | 0:56:15 | 14'25" | 10. (22) | |
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H70 | 4800 m | 0:51:06 | 10'38" | 8. (18) | ||
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
H:Noir Moyen | 1800 m | 1:24:31 | 46'57" | 13. (13) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:06 | 4010 m | 1:09:29 | 17'19" | 5. (7) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H70 | 3800 m | 70 m | 1:03:07 | 16'36" | 15. (16) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
H:02 | 4470 m | 1:31:34 | 20'29" | 15. (20) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H70 | 3700 m | 30 m | 0:55:00 | 14'51" | 12. (17) | |
31.08.2019 - Spéciale ville Ecaussinnes - Ecaussines | ||||||
H:Moyen | 3200 m | 0:49:30 | 15'28" | 8. (27) | ||
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H70 | 4300 m | 135 m | 1:11:59 | 16'44" | 7. (15) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H70 | 4320 m | 1:44:19 | 24'08" | 18. (20) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H70 | 3610 m | 1:08:59 | 19'06" | 20. (22) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 4260 m | 1:17:39 | 18'13" | 17. (23) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H70 | 3350 m | 1:05:15 | 19'28" | 18. (22) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:36:24 | 29. (37) | ||||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 1 | 1290 m | NCL | ||||
H:Course 4 | 1390 m | 0:15:47 | 11'21" | 25. (32) | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:14:51 | 12'10" | 32. (36) | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:13:07 | 10'05" | 25. (33) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:51:11 | 12'27" | 44. (53) | ||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3150 m | 0:52:34 | 16'41" | 6. (23) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | NCL | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 5950 m | 1:03:11 | 10'37" | 26. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2260 m | 0:38:34 | 17'03" | 38. (42) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M ULTRAVET 65+ | 2110 m | 0:21:01 | 9'57" | 27. (44) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:55:36 | 17'22" | 9. (14) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Course du jour - So Bêchefa | ||||||
H:SD | 3770 m | 2:23:13 | 37'59" | 12. (14) | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 3400 m | 1:08:36 | 20'10" | 8. (10) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 3520 m | 1:19:36 | 22'36" | 9. (15) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:02 | 3000 m | 0:38:48 | 12'56" | 2. (12) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3320 m | 0:51:05 | 15'23" | 15. (25) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3300 m | NCL | ||||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H70 | 3330 m | 1:10:49 | 21'15" | 23. (26) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H70 | 3400 m | 0:53:35 | 15'45" | 6. (10) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H70 | 3400 m | 0:55:37 | 16'21" | 6. (10) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H70 | 1880 m | 0:29:34 | 15'43" | 9. (14) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:46:13 | 14'54" | 3. (16) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H70 | 2600 m | 30 m | NCL | |||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:06 | 2000 m | 0:28:30 | 14'15" | 4. (22) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:34:39 | 9'54" | 6. (20) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H70 | 2660 m | 45 m | 0:35:09 | 13'12" | 11. (20) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2930 m | 0:42:38 | 14'33" | 12. (23) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:06 | 2780 m | 0:30:55 | 11'07" | 3. (13) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMD | 2180 m | 0:24:06 | 11'03" | 7. (13) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H70 | 1290 m | 0:27:00 | 20'55" | 9. (19) | ||
24.03.2019 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes | ||||||
H:Noir court | 3450 m | 115 m | 1:10:10 | 20'20" | 5. (9) | |
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H70 | 3590 m | 0:58:03 | 16'10" | 14. (18) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H70 | 3280 m | 0:51:59 | 15'50" | 8. (10) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:06 | 3390 m | 0:54:13 | 15'59" | 11. (15) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H70 | 3600 m | 50 m | 1:18:13 | 21'43" | 17. (18) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3060 m | 0:39:08 | 12'47" | 14. (33) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:06 | 3590 m | 1:00:11 | 16'45" | 10. (21) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 1:18:45 | 19'20" | 19. (25) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | NCL | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 0:50:29 | 15'40" | 9. (21) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 0:49:47 | 14'43" | 11. (21) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:41:27 | 14'17" | 13. (25) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H70 | 3300 m | NCL | ||||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H70 | 3390 m | 0:52:07 | 15'22" | 16. (17) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H70 | 3340 m | 1:14:00 | 22'09" | 15. (16) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H70 | 3260 m | 0:52:16 | 16'01" | 15. (17) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H70 | 3300 m | 65 m | 0:50:13 | 15'13" | 14. (18) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:49:12 | 14'03" | 10. (26) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:5 IOF | 3900 m | 1:05:24 | 16'46" | 5. (6) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:06 | 3240 m | 0:43:40 | 13'28" | 4. (13) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:59:39 | 17'51" | 14. (18) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:38:37 | 11'42" | 3. (23) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | 1:03:18 | 16'26" | 14. (27) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:06 | 3100 m | 1:00:35 | 19'32" | 8. (14) | ||
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Gemakkelijk | 2880 m | 0:54:10 | 18'48" | 7. (11) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMD | 2830 m | 1:08:58 | 24'22" | 14. (15) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H70 | 3030 m | 0:48:05 | 15'52" | 11. (13) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H70 | 3200 m | NCL | ||||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H70 | 3980 m | 0:55:44 | 14'00" | 11. (15) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | NCL | ||||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H70 | 1660 m | 0:22:40 | 13'39" | 5. (17) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
SE | 3760 m | 0:53:06 | 14'07" | 1. (10) | ||
09.09.2018 - Relais Inscriptions sur place - Les Fossés | ||||||
H:Short Easy | 3940 m | 40 m | 1:22:24 | 20'54" | 2. (11) | |
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:31:04 | 15'32" | 25. (42) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H70 | 3600 m | 100 m | 1:02:06 | 17'15" | 9. (14) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2560 m | 0:33:41 | 13'09" | 18. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H70 | 3870 m | 1:05:36 | 16'57" | 13. (18) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H70 | 3820 m | 0:56:23 | 14'45" | 12. (17) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H70 | 3240 m | 1:00:37 | 18'42" | 17. (18) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:04 | 3530 m | 0:37:50 | 10'43" | 12. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:44:12 | 13'11" | 11. (27) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Gemakkelijk | 2940 m | 0:32:51 | 11'10" | 2. (13) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2220 m | 0:24:07 | 10'51" | 21. (45) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M ULTRAVET | 2150 m | 0:23:24 | 10'53" | 22. (47) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H70 | 3100 m | 1:04:37 | 20'50" | 19. (27) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H70 | 4000 m | 1:14:30 | 18'37" | 25. (27) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H70 | 2800 m | 0:48:20 | 17'15" | 22. (27) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:03 | 2900 m | 0:44:21 | 15'17" | 6. (15) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3200 m | NCL | ||||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H70 | 2000 m | 0:33:14 | 16'37" | 3. (11) | ||
05.05.2018 - Spéciale - Ghlin - Ghlin | ||||||
H:Rouge - Bleu | 3600 m | NCL | ||||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:33:02 | 10'49" | 29. (45) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H70 | 3500 m | 1:15:49 | 21'39" | 10. (16) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | 1:10:13 | 20'21" | 13. (25) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:32:34 | 10'51" | 4. (18) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:39:34 | 12'03" | 58. (79) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2750 m | 0:40:17 | 14'38" | 4. (19) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H70 | 3200 m | 75 m | 1:33:48 | 29'18" | 16. (16) | |
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
H:Gemakkelijk | 2650 m | 0:33:27 | 12'37" | 4. (13) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | NCL | ||||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:06 | 2770 m | 0:32:57 | 11'53" | 2. (15) | ||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
H:Moeilijk | 3310 m | 0:52:32 | 15'52" | 33. (34) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:55:22 | 17'18" | 6. (15) | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:45:20 | 12'35" | 5. (14) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4090 m | 0:59:20 | 14'30" | 6. (27) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3200 m | 1:06:40 | 20'49" | 16. (24) | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | ||||||
H:Makkelijk | 2290 m | 0:27:27 | 11'59" | 7. (8) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:35:45 | 12'19" | 4. (20) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H70 | 3390 m | 0:59:04 | 17'25" | 11. (12) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H70 | 2400 m | 0:22:27 | 9'21" | 6. (12) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H70 | 3500 m | 0:50:12 | 14'20" | 9. (14) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H70 | 2760 m | 0:55:18 | 20'02" | 14. (17) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H70 | 3390 m | 0:48:23 | 14'16" | 13. (15) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:55:44 | 15'55" | 3. (13) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:06 | 3010 m | 0:52:42 | 17'30" | 5. (14) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 3900 m | 0:58:29 | 14'59" | 12. (18) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:06 | 3700 m | 1:12:00 | 19'27" | 12. (18) | ||
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
3 | 2000 m | 45 m | 0:37:41 | 18'50" | 11. (21) | |
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir court | 2200 m | 120 m | NCL | |||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir court | 3490 m | 65 m | 0:58:05 | 16'38" | 12. (17) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir court | 2800 m | 30 m | 1:02:43 | 22'23" | 8. (12) | |
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
UltraVet Men (H65+) | 1950 m | 75 m | 0:45:15 | 23'12" | 19. (29) | |
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:59:42 | 17'03" | 7. (12) | ||
08.10.2017 - Championnat FRSO Sprint - RVOS Sprint Meisterschaft - Alma - Louvain-en-Woluwe | ||||||
H. Masters D | 1100 m | 0:56:08 | 51'01" | 4. (7) | ||
08.10.2017 - Sprint 2 - Stade Fallon | ||||||
H:02 | 2200 m | 50 m | 0:30:41 | 13'56" | 40. (49) | |
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H70 | 3800 m | 1:04:09 | 16'52" | 11. (13) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H70 | 3560 m | 0:51:02 | 14'20" | 12. (17) | ||
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6300 m | 60 m | 2:14:59 | 21'25" | 0. (86) | |
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:06 | 4500 m | 1:06:14 | 14'43" | 7. (10) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:53:14 | 16'07" | 3. (19) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H70 | 3320 m | 70 m | 0:58:17 | 17'33" | 13. (18) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H70 | 3030 m | 0:52:07 | 17'12" | 4. (10) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H70 | 2680 m | 0:48:34 | 18'07" | 6. (9) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H70 | 2490 m | 0:28:42 | 11'31" | 3. (10) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H70 | 2410 m | 0:46:40 | 19'21" | 7. (9) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:36:46 | 13'07" | 8. (15) | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:43:08 | 13'54" | 8. (18) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 2920 m | 0:47:24 | 16'13" | 2. (19) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:03 | 4200 m | 1:17:11 | 18'22" | 19. (20) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:03 | 4200 m | 1:08:45 | 16'22" | 14. (23) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H70 | 4500 m | 1:04:57 | 14'25" | 15. (21) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H70 | 4100 m | 1:17:11 | 18'49" | 15. (20) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H70 | 3000 m | 0:48:35 | 16'11" | 10. (21) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H70 | 3000 m | 0:41:09 | 13'43" | 6. (8) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H70 | 1900 m | NCL | ||||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H70 | 1900 m | 0:23:33 | 12'23" | 6. (6) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3190 m | 0:52:47 | 16'32" | 9. (25) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H70 | 1900 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 4430 m | 1:07:32 | 15'14" | 23. (26) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2540 m | 0:35:15 | 13'52" | 23. (27) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Ultravet. | 2430 m | NCL | ||||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:33:14 | 10'23" | 3. (15) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H70 | 3380 m | 0:28:24 | 8'24" | 6. (11) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3300 m | NCL | ||||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Long Difficult | 2900 m | NCL | ||||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2730 m | 0:34:49 | 12'45" | 3. (14) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H70 | 3190 m | 35 m | 0:45:07 | 14'08" | 4. (14) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
6 | 4400 m | 1:01:01 | 13'52" | 15. (38) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:35:21 | 12'11" | 2. (8) | ||
19.03.2017 - Deux Jours du Hainaut -Longue distance - Baudour | ||||||
H:04 | 2700 m | 50 m | 0:29:32 | 10'56" | 1. (6) | |
18.03.2017 - Deux Jours du Hainaut - Sprint - Baudour | ||||||
H:04 | 1300 m | 0:11:38 | 8'56" | 2. (3) | ||
18.03.2017 - Deux Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
H:04 | 2500 m | 40 m | 0:37:32 | 15'00" | 4. (5) | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:40:16 | 12'59" | 10. (22) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3370 m | NCL | ||||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H70 | 3600 m | 85 m | 1:19:28 | 22'04" | 12. (12) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H70 | 2100 m | 90 m | 0:38:23 | 18'16" | 3. (8) | |
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:39:05 | 13'01" | 9. (21) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Noir court | 2900 m | 140 m | 1:14:40 | 25'44" | 15. (17) | |
22.01.2017 - Régionale 9 couleurs - Seraing | ||||||
H:Noir court | 3300 m | 75 m | 1:12:39 | 22'00" | 12. (16) | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | NCL | ||||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:39:28 | 12'43" | 1. (10) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H70 | 3400 m | 1:00:26 | 17'46" | 11. (15) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H70 | 2570 m | 0:30:28 | 11'51" | 9. (15) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H70 | 3300 m | 0:45:59 | 13'56" | 10. (15) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H70 | 3300 m | 0:53:07 | 16'05" | 12. (16) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H70 | 3480 m | 0:58:54 | 16'55" | 12. (15) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Short Difficult | 4000 m | 1:00:09 | 15'02" | 15. (26) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:39:46 | 12'49" | 3. (14) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:06 | 2810 m | 0:43:51 | 15'36" | 5. (14) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:09 | 4200 m | 1:00:37 | 14'25" | 2. (7) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir court | 3300 m | 55 m | 0:43:55 | 13'18" | 7. (16) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir court | 3510 m | 75 m | 0:54:38 | 15'33" | 12. (19) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:52:08 | 19'18" | 13. (18) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 5 | 3900 m | 20 m | 0:42:58 | 11'01" | 1. (12) | |
23.10.2016 - Relais FRSO - Tihange | ||||||
3190 m | 110 m | 0:46:03 | 14'26" | 0. (37) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H70 | 3800 m | 1:08:41 | 18'04" | 10. (15) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:03 | 4400 m | 1:17:07 | 17'31" | 24. (25) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H70 | 2700 m | 0:47:41 | 17'39" | 3. (5) | ||
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest | ||||||
H:Noir Moyen | 3300 m | 175 m | 1:11:41 | 21'43" | 17. (22) | |
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H70 | 3890 m | 0:58:51 | 15'07" | 13. (19) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:06 | 3000 m | NCL | ||||
20.08.2016 - Régionale 4 couleurs - Stambruges | ||||||
H:Rouge | 4800 m | 1:45:54 | 22'03" | 4. (7) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H70 | 4400 m | 130 m | NCL | |||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H70 | 3300 m | 55 m | 1:18:12 | 23'41" | 9. (11) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H70 | 3700 m | 60 m | 1:27:54 | 23'45" | 8. (11) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:03 | 3900 m | 1:09:59 | 17'56" | 22. (39) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:56:15 | 14'48" | 16. (31) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:05 | 4060 m | 1:16:08 | 18'45" | 7. (18) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Ultraveteran | 4500 m | NCL | ||||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Ultraveteran | 2300 m | 0:21:10 | 9'12" | 13. (24) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Ultraveteran | 2300 m | 0:20:57 | 9'06" | 15. (27) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:02 | 2000 m | 0:40:18 | 20'08" | 22. (31) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:06 | 3200 m | 1:14:44 | 23'21" | 9. (19) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:31:20 | 13'37" | 6. (13) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:04:08 | 20'41" | 5. (13) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:03 | 2990 m | 0:41:29 | 13'52" | 6. (15) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
H:Short Easy | 3380 m | 1:01:05 | 18'04" | 9. (12) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H70 | 2700 m | 95 m | 0:46:16 | 17'08" | 17. (23) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H70 | 2800 m | 55 m | 0:42:10 | 15'03" | 16. (23) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H70 | 3100 m | 90 m | 0:38:54 | 12'32" | 9. (24) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:59:24 | 17'28" | 4. (17) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:46:15 | 14'00" | 11. (21) | ||
24.04.2016 - Régionale 9 couleurs - Seraing | ||||||
H:Noir court | 3600 m | 1:15:30 | 20'58" | 6. (7) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:03 | 3030 m | 0:58:36 | 19'20" | 10. (19) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H70 | 2790 m | 0:35:28 | 12'42" | 5. (16) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 0:55:24 | 12'18" | 22. (39) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 3030 m | 0:40:38 | 13'24" | 3. (12) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H70 | 2120 m | 0:34:07 | 16'05" | 5. (16) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:47:05 | 15'41" | 5. (15) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:41:19 | 12'54" | 3. (19) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
6 | 5000 m | 0:57:00 | 11'23" | 21. (46) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H70 | 3400 m | 0:59:42 | 17'33" | 11. (12) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:06 | 3900 m | NCL | ||||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
6 | 4400 m | 1:04:12 | 14'35" | 8. (14) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:40:31 | 12'16" | 3. (21) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:06 | 3030 m | 0:29:58 | 9'53" | 2. (6) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SD | 4870 m | 1:05:05 | 13'21" | 28. (40) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:50:14 | 15'41" | 7. (16) | ||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | ||||||
1 | 5100 m | NCL | ||||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3900 m | 0:45:08 | 11'34" | 2. (22) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3800 m | 0:34:24 | 9'03" | 3. (20) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H65 | 3900 m | 0:50:17 | 12'53" | 19. (22) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H65 | 4000 m | 0:58:27 | 14'36" | 18. (23) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H65 | 3480 m | 0:41:04 | 11'48" | 16. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H65 | 3800 m | 0:48:02 | 12'38" | 19. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H65 | 4300 m | 1:19:24 | 18'27" | 24. (25) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:05 | 3870 m | 1:02:12 | 16'04" | 13. (21) | ||
13.12.2015 - Sprint - Imagipark | ||||||
2 | 2000 m | 0:19:34 | 9'47" | 15. (55) | ||
13.12.2015 - Moyenne distance - Bois Brûlé Sud | ||||||
2 | 3900 m | 0:43:05 | 11'02" | 40. (75) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:05 | 5400 m | 1:06:29 | 12'18" | 16. (39) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Short Difficult | 2900 m | 0:30:44 | 10'35" | 5. (26) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:13 | 3600 m | 0:35:33 | 9'52" | 2. (8) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 4500 m | 1:01:17 | 13'37" | 25. (46) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 120 m | 1:18:31 | 13'18" | 26. (43) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:04 | 3700 m | 105 m | 0:49:24 | 13'21" | 17. (43) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:04 | 4800 m | 135 m | 1:07:45 | 14'06" | 27. (47) | |
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:20:58 | 15'52" | 21. (36) | ||
22.10.2015 - Régionale /Parc. - Zonhoven | ||||||
H:05 | 5800 m | NCL | ||||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:39:00 | 12'11" | 1. (10) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:06 | 4700 m | 0:51:18 | 10'54" | 3. (13) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:05 | 4000 m | 50 m | 0:42:37 | 10'39" | 7. (18) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
5 | 5700 m | 2:07:00 | 22'16" | 35. (35) | ||
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:54:37 | 13'19" | 4. (8) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
SD | 4740 m | 1:15:20 | 15'53" | 23. (37) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:09 | 5300 m | 1:06:57 | 12'37" | 7. (9) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H65 | 5400 m | 1:37:54 | 18'07" | 26. (31) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Ultraveteran | 4200 m | 0:44:42 | 10'38" | 11. (25) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Ultraveteran | 2200 m | NCL | ||||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Ultraveteran | 1900 m | 0:19:25 | 10'13" | 11. (17) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H65 | 3540 m | 85 m | 1:28:56 | 25'07" | 25. (27) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H65 | 4310 m | 145 m | 1:18:51 | 18'17" | 17. (22) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:05 | 3940 m | 1:03:11 | 16'02" | 12. (21) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4800 m | 1:09:50 | 14'32" | 17. (25) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4500 m | 1:13:13 | 16'16" | 23. (26) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H65 | 4000 m | 0:51:17 | 12'49" | 17. (27) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:44:38 | 25. (45) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 4300 m | 1:11:03 | 16'31" | 4. (24) | ||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
H:04 | 3800 m | 0:51:36 | 13'34" | 4. (13) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:55:14 | 13'28" | 8. (15) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2360 m | 0:56:47 | 24'03" | 0. (37) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4950 m | 1:07:19 | 13'35" | 31. (46) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:05 | 5000 m | 1:32:19 | 18'27" | 13. (24) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:14:17 | 16'08" | 22. (33) | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:49:04 | 11'09" | 18. (27) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:05 | 4000 m | 1:03:02 | 15'45" | 8. (23) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:10:19 | 14'57" | 32. (50) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:06 | 4600 m | 0:52:28 | 11'24" | 9. (51) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters B | 4800 m | 1:06:16 | 13'48" | 19. (21) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:05 | 0:57:24 | 21. (36) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H65 | 5100 m | 0:58:49 | 11'31" | 17. (28) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H65 | 4100 m | 110 m | 1:22:58 | 20'14" | 21. (23) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H65 | 3400 m | 0:51:07 | 15'02" | 10. (18) | ||
15.02.2015 - Régional FRSO - La haute Bruyère - Baudour | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:37:50 | 16'02" | 11. (19) | ||
14.02.2015 - Double Sprint Baudour - Le Pré fleuri | ||||||
3 | 3500 m | NCL | ||||
14.02.2015 - Double Sprint Baudour - Parc Baudour | ||||||
3 | 2600 m | 0:37:58 | 14'36" | 15. (17) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:05 | 5080 m | 1:03:51 | 12'34" | 8. (29) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:09:56 | 15'12" | 13. (20) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
3 | 3500 m | 0:43:08 | 12'19" | 15. (22) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:58:56 | 14'01" | 13. (28) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:15:09 | 16'20" | 12. (19) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:05 | 4600 m | NCL | ||||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H65 | 3250 m | 0:41:11 | 12'40" | 13. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H65 | 4100 m | 0:58:19 | 14'13" | 15. (19) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4000 m | 0:57:51 | 14'27" | 15. (19) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4100 m | 1:09:42 | 17'00" | 15. (19) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H65 | 4200 m | 0:52:42 | 12'32" | 15. (22) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:47:06 | 10'14" | 13. (30) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 2 + 3 | ||||||
H. Masters C | 3900 m | 0:50:22 | 12'54" | 16. (17) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 1 | ||||||
H. Masters C | 1900 m | 0:33:52 | 17'49" | 13. (16) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 0:52:03 | 11'51" | 10. (25) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:08 | 7000 m | 2:10:12 | 18'36" | -- (28) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - SPRINT - Uccle | ||||||
H:02 | 2400 m | 1:06:08 | 27'33" | 22. (25) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:05 | 4070 m | 0:56:17 | 13'49" | 8. (16) | ||
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:04 | 5700 m | 100 m | 1:17:30 | 13'35" | 17. (34) | |
26.10.2014 - Championnat FRSO de sprint - Jodoigne | ||||||
LD | 2800 m | 0:41:56 | 14'58" | 11. (18) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
LD | 5120 m | 1:05:44 | 12'50" | 24. (29) | ||
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | ||||||
H:05 | 5600 m | 1:29:12 | 15'55" | 15. (27) | ||
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos | ||||||
H:02 | 3900 m | 1:20:45 | 20'42" | 12. (21) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:05 | 5100 m | NCL | ||||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H65 | 4760 m | 2:08:17 | 26'57" | 19. (20) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:05 | 3900 m | NCL | ||||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 3960 m | 55 m | 1:12:05 | 18'12" | 21. (21) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 2640 m | 0:38:13 | 14'28" | 18. (21) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H65 | 4000 m | 1:18:27 | 19'36" | 20. (20) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:04 | 2570 m | 0:27:11 | 10'34" | -- (9) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:13:06 | 22'09" | 8. (21) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:57:05 | 12'41" | 16. (23) | ||
29.06.2014 - Estivale FRSO - Ferrières | ||||||
H:05 | 3800 m | 115 m | 1:52:32 | 29'36" | -- (6) | |
22.06.2014 - Spéciale - Sart-Tilman | ||||||
H:02 | 4100 m | 65 m | 1:23:20 | 20'19" | 18. (23) | |
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:43:21 | 23'29" | 23. (26) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:05 | 4620 m | NCL | ||||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | ||||||
LD | 6200 m | 1:37:04 | 15'39" | 22. (22) | ||
06.04.2014 - Regionaler Sommerlauf - Vielsalm | ||||||
H:04 | 6100 m | 160 m | 2:06:49 | 20'47" | 22. (34) |