WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D55 | 3480 m | 100 m | 0:48:24 | 13'54" | 1. (8) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters B | 4250 m | 105 m | 1:04:12 | 15'06" | 2. (10) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D55 | 3940 m | 0:42:34 | 10'48" | 1. (6) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
D:02 | 4430 m | 1:10:09 | 15'50" | 3. (6) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D55 | 5560 m | 1:20:12 | 14'25" | 6. (9) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters B | 4010 m | 0:59:22 | 14'48" | 2. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:04 | 4590 m | NCL | ||||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro | 6190 m | NCL | ||||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 1:18:15 | 17'14" | 16. (22) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
D:03 | 3280 m | 0:40:35 | 12'22" | 1. (6) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | NCL | ||||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 0:47:29 | 11'04" | 26. (69) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 0:44:18 | 11'01" | 16. (41) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 0:46:58 | 12'01" | 15. (46) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 1:03:37 | 12'27" | 5. (13) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:Oro - Hydro | 5260 m | NCL | ||||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:42:08 | 10'32" | 5. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters B | 3420 m | 0:45:51 | 13'24" | 1. (5) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:44:53 | 11'27" | 5. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D55 | 5190 m | 1:02:42 | 12'05" | 2. (7) | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 1:01:16 | 14'57" | 15. (19) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:04 | 4140 m | 0:44:00 | 10'38" | 6. (17) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D55 | 4860 m | 0:59:04 | 12'09" | 2. (7) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4800 m | 1:00:51 | 12'41" | 2. (4) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D55 | 2650 m | 0:46:07 | 17'24" | 1. (3) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:27:56 | 9'19" | 1. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Noir Moyen | 6250 m | 1:25:25 | 13'40" | 8. (14) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D55 | 3090 m | 0:30:59 | 10'02" | 2. (4) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 0:58:21 | 14'29" | 9. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:04:51 | 16'03" | 15. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 0:54:40 | 13'57" | 14. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:08:43 | 17'08" | 18. (36) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:43:50 | 12'25" | 1. (6) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:04 | 3980 m | 0:41:51 | 10'31" | 7. (11) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D55 | 1940 m | 50 m | 0:27:04 | 13'57" | 3. (8) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D55 | 3170 m | 60 m | 0:35:50 | 11'18" | 4. (8) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D55 | 4910 m | 0:55:17 | 11'16" | 4. (9) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
D. Masters B | 3430 m | 0:41:11 | 12'00" | 1. (8) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D55 | 3390 m | 65 m | 0:44:11 | 13'02" | 4. (6) | |
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro 3 | 3830 m | 1:02:07 | 16'13" | 1. (5) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:09 | 5440 m | NCL | ||||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | NCL | ||||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D55 | 4350 m | 0:56:30 | 12'59" | 8. (16) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D55 | 4200 m | 0:57:17 | 13'38" | 9. (16) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D55 | 4170 m | 1:10:46 | 16'58" | 14. (16) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D55 | 4200 m | 0:59:24 | 14'09" | 10. (16) | ||
13.11.2022 - NST Dagomlopen dag 3 - Schipsgat duinen | ||||||
D:SD | 3200 m | NCL | ||||
12.11.2022 - NST dagomlopen dag 2 - KOKSIJDE | ||||||
D:SD | 3730 m | 1:14:09 | 19'53" | 10. (18) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
D:03 | 3670 m | 0:51:16 | 13'58" | 2. (5) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5250 m | 1:05:58 | 12'34" | 38. (72) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D55 | 3910 m | 0:36:34 | 9'21" | 3. (7) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
D55 | 3070 m | 60 m | 0:43:33 | 14'11" | 2. (9) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D55 | 4750 m | 0:55:41 | 11'43" | 6. (12) | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | ||||||
D:02 | 4700 m | NCL | ||||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:41:10 | 9'24" | 3. (24) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:49:48 | 11'04" | 5. (9) | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | ||||||
D. Masters B | 4470 m | 1:06:50 | 14'57" | 1. (6) | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:44:43 | 12'47" | 1. (4) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:51:52 | 12'39" | 2. (11) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:50:54 | 12'44" | 2. (13) | ||
04.11.2021 - Challenge Autmans 2021 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 5100 m | 1:01:38 | 12'05" | 17. (58) | ||
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D50 | 3920 m | NCL | ||||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D50 | 6200 m | 1:07:44 | 10'55" | 4. (9) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 4960 m | 1:10:29 | 14'13" | 2. (12) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters B | 2200 m | 0:42:16 | 19'13" | 4. (5) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5300 m | 1:02:57 | 11'53" | 38. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D50 | 5160 m | 0:57:25 | 11'08" | 2. (8) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 2900 m | 0:37:57 | 13'05" | 15. (37) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3070 m | 0:44:41 | 14'33" | 1. (22) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D50 | 4240 m | 70 m | 0:54:08 | 12'46" | 8. (21) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D50 | 4320 m | 40 m | 0:47:37 | 11'01" | 4. (22) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D50 | 3280 m | 50 m | 0:45:33 | 13'53" | 7. (22) | |
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
D50 | 3720 m | 95 m | 0:51:51 | 13'56" | 2. (7) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D50 | 4500 m | 90 m | 1:11:56 | 15'59" | 3. (7) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 3060 m | 0:37:43 | 12'19" | 3. (13) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D50 | 5870 m | 1:15:12 | 12'48" | 3. (8) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D50 | 3350 m | 20 m | NCL | |||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D50 | 4800 m | 50 m | 0:59:18 | 12'21" | 2. (10) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D50 | 5200 m | 1:18:22 | 15'04" | 4. (7) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D50 | 4530 m | 105 m | 1:00:45 | 13'24" | 3. (9) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Vielsalm | ||||||
Wagener | 1:04:49 | 18. (35) | ||||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
D50 | 6500 m | 1:29:26 | 13'45" | 2. (4) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Masters B | 3640 m | 0:45:10 | 12'24" | 1. (5) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D50 | 4600 m | 0:52:25 | 11'23" | 3. (7) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:58:32 | 13'00" | 3. (4) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:46:25 | 10'05" | 5. (13) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D50 | 4190 m | 0:40:05 | 9'33" | 4. (16) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D50 | 4310 m | 0:49:18 | 11'26" | 1. (16) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D50 | 4170 m | 0:46:25 | 11'07" | 5. (16) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D50 | 4500 m | 0:56:37 | 12'34" | 4. (16) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D50 | 4000 m | 0:40:16 | 10'03" | 5. (16) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:45:25 | 10'19" | 2. (12) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:02 | 4650 m | 1:02:38 | 13'28" | 2. (2) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:57:47 | 14'11" | 2. (10) | ||
03.11.2019 - Interclub (NC 7) - Ginkel Noord | ||||||
D50 | 4400 m | 0:49:46 | 11'18" | -- (4) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:4K | 4020 m | NCL | ||||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:37:54 | 10'31" | 2. (5) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 0:54:45 | 10'31" | 20. (22) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5740 m | 0:55:40 | 9'41" | 42. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5200 m | 0:50:37 | 9'44" | 73. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
SD | 4400 m | 70 m | 0:52:21 | 11'53" | 9. (30) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D Oro 5 | 5010 m | 1:50:55 | 22'08" | 8. (11) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D Oro 5 | 4980 m | 1:01:27 | 12'20" | 3. (11) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D Oro 5 | 5300 m | 1:15:38 | 14'16" | 6. (10) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D Oro 5 | 4080 m | 1:24:06 | 20'36" | 8. (10) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | NCL | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 5370 m | 1:01:11 | 11'23" | 30. (47) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2480 m | 0:20:58 | 8'27" | 17. (40) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W VET 40+ | 2340 m | 0:20:25 | 8'43" | 25. (41) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | NCL | ||||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:03:44 | 14'09" | 5. (8) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D50 | 1570 m | 0:26:05 | 16'36" | 5. (13) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:09 | 5870 m | 0:57:36 | 9'48" | 5. (5) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
DMB | 5170 m | 1:17:40 | 15'01" | 1. (6) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
D:02 | 4710 m | NCL | ||||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:46:43 | 10'09" | 4. (14) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
SD | 4500 m | 0:52:25 | 11'38" | 15. (27) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:5 Oro-Hydro | 4000 m | 0:36:12 | 9'03" | 2. (6) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DMB | 4640 m | 1:07:46 | 14'36" | 1. (5) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:02 | 4360 m | 0:58:19 | 13'22" | 2. (4) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 3990 m | 0:44:45 | 11'12" | 10. (25) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMB | 3740 m | 0:44:11 | 11'48" | 2. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D50 | 4940 m | 0:55:37 | 11'15" | 2. (9) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5080 m | 0:57:55 | 11'24" | 48. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D50 | 4730 m | 0:59:27 | 12'34" | 4. (5) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:05 | 3900 m | 0:39:33 | 10'08" | 2. (22) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
D50 | 5690 m | 175 m | 1:11:08 | 12'30" | 2. (13) | |
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W VET | 5110 m | 1:04:11 | 12'33" | 30. (52) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W VET | 2340 m | 0:27:44 | 11'51" | 24. (44) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W VET | 2380 m | 0:26:51 | 11'16" | 15. (46) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters B | 2400 m | 0:24:00 | 10'00" | 4. (8) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:05 | 3700 m | 0:49:38 | 13'24" | 11. (29) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3790 m | 0:52:03 | 13'44" | 14. (21) | ||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | ||||||
Violet Court | 4170 m | 135 m | 1:11:22 | 17'06" | 22. (38) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D50 | 3540 m | 0:36:35 | 10'20" | 1. (8) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:48:11 | 10'57" | 1. (18) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:35:19 | 9'17" | 1. (10) | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:37:14 | 12'00" | 1. (10) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:32:14 | 10'04" | 2. (11) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D50 | 4300 m | 1:11:24 | 16'36" | 11. (16) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:37:59 | 9'15" | 2. (20) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:04:53 | 15'05" | 1. (9) | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:49:13 | 15'52" | 2. (8) | ||
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
D:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:15:59 | 15'11" | 27. (48) | |
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5700 m | 1:11:29 | 12'32" | 24. (28) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
D:07 | 3200 m | 0:38:24 | 12'00" | 4. (8) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D50 | 5370 m | 35 m | 0:59:13 | 11'01" | 1. (18) | |
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:56:12 | 11'57" | 1. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D50 | 4500 m | 0:47:11 | 10'29" | 2. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters B | 3800 m | 0:48:43 | 12'49" | 2. (6) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:56:07 | 11'27" | 2. (25) | ||
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
D:01 | 10800 m | 1:30:29 | 8'22" | 6. (26) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D50 | 6300 m | 2:08:23 | 20'22" | 5. (10) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:55:49 | 11'09" | 5. (13) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D50 | 5900 m | 1:02:28 | 10'35" | 10. (29) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D50 | 5400 m | 1:02:06 | 11'30" | 7. (32) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D50 | 3600 m | 0:41:43 | 11'35" | 8. (30) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D50 | 2200 m | 0:27:36 | 12'32" | 5. (7) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
D. Masters B | 1600 m | 0:22:47 | 14'14" | 6. (7) | ||
02.04.2017 - Match Interland 2017 - Herbeumont | ||||||
W50 | 4500 m | 250 m | NCL | |||
01.04.2017 - Entrainement Interland - Grandvoir | ||||||
D:3.Rouge | 3600 m | 120 m | NCL | |||
26.03.2017 - HOCup 2017 - Régionale - Treignes - Bois de Matignolles | ||||||
D:Noir moyen | 4600 m | 275 m | 1:17:15 | 16'47" | 7. (19) | |
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D50 | 4600 m | 90 m | 0:57:15 | 12'26" | 3. (11) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D50 | 3300 m | 100 m | 0:41:08 | 12'27" | 2. (12) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:44:29 | 12'42" | 1. (4) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:06 | 3100 m | 0:40:36 | 13'05" | -- (5) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D45 | 4100 m | 0:42:47 | 10'26" | 1. (17) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D45 | 3340 m | 0:36:44 | 10'59" | 7. (17) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D45 | 4200 m | 0:47:16 | 11'15" | 9. (19) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D45 | 3900 m | 0:40:28 | 10'22" | 5. (17) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D45 | 4060 m | 0:47:20 | 11'39" | 8. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:48:32 | 11'17" | 5. (13) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:04 | 4900 m | 1:25:41 | 17'29" | 5. (23) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
D:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 0:55:48 | 10'56" | 21. (52) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir long | 5500 m | 135 m | 1:08:37 | 12'28" | 16. (23) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D45 | 5400 m | 1:22:28 | 15'16" | 6. (11) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D45 | 4900 m | 1:11:42 | 14'37" | 4. (9) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5200 m | 0:53:08 | 10'13" | 35. (39) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D45 | 5900 m | 1:11:33 | 12'07" | 9. (15) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D45 | 5280 m | 1:28:59 | 16'51" | 7. (11) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D45 | 5700 m | 140 m | 2:24:46 | 25'23" | 9. (12) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D45 | 4100 m | 100 m | 0:54:30 | 13'17" | 3. (16) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D45 | 4400 m | 70 m | 0:58:37 | 13'19" | 3. (16) | |
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D45 | 4000 m | 205 m | 0:58:07 | 14'31" | 8. (20) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D45 | 3300 m | 55 m | 0:40:49 | 12'22" | 9. (22) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D45 | 4400 m | 175 m | 1:11:02 | 16'08" | 13. (21) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:48:44 | 14'46" | 12. (20) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D45 | 3550 m | 0:46:47 | 13'10" | 6. (14) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Masters A | 4700 m | 1:15:01 | 15'57" | 3. (4) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:03 | 6900 m | 0:57:22 | 8'18" | 2. (13) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D45 | 6010 m | 1:11:12 | 11'50" | 4. (6) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
SD | 4800 m | 1:03:48 | 13'17" | 17. (31) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 0:57:17 | 10'36" | -- (33) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 0:39:18 | 8'55" | 3. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:49:40 | 9'33" | 6. (12) | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 6000 m | 1:01:07 | 10'11" | 20. (26) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
D:04 | 3700 m | 105 m | 0:41:48 | 11'17" | 7. (35) | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6300 m | 1:06:48 | 10'36" | 49. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:04:54 | 12'28" | 1. (7) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D45 | 6300 m | NCL | ||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D45 | 6100 m | 1:23:13 | 13'38" | 4. (10) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D45 | 3130 m | 65 m | 0:36:41 | 11'43" | 1. (17) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D45 | 4760 m | 155 m | 1:02:18 | 13'05" | 4. (9) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 5200 m | 0:49:42 | 9'33" | 2. (11) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 5400 m | 1:59:24 | 22'06" | 11. (11) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D45 | 4700 m | 0:54:28 | 11'35" | 5. (11) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2360 m | 0:43:23 | 18'22" | 25. (37) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | 0:55:30 | 11'48" | 5. (29) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | NCL | ||||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D45 | 4300 m | 60 m | 0:47:22 | 11'00" | 6. (24) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D45 | 4100 m | 100 m | 0:53:10 | 12'58" | 12. (28) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D45 | 5100 m | 150 m | 0:55:42 | 10'55" | 9. (26) | |
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:46:08 | 8'52" | 4. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D45 | 5000 m | 240 m | 1:08:49 | 13'45" | 2. (14) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
D:Court H/D | 2500 m | 145 m | 0:39:35 | 15'49" | 7. (24) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 0:58:18 | 10'15" | 14. (35) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 0:37:28 | 10'42" | 2. (6) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Masters A | 5200 m | NCL | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D45 | 5920 m | 0:59:12 | 10'00" | 4. (11) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 1:14:00 | 16'49" | 1. (3) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D45 | 4570 m | 150 m | 0:55:54 | 12'13" | 2. (14) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:00:02 | 10'31" | 9. (26) | ||
31.01.2015 - MidWinterCyclus 3 - Grote Heide zuid | ||||||
D:02 | 5300 m | 1:04:46 | 12'13" | 4. (11) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:57:30 | 10'05" | 4. (17) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:56:46 | 11'07" | 12. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:00:26 | 10'36" | 14. (32) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D45 | 3570 m | 0:37:55 | 10'37" | 3. (14) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D45 | 4200 m | 0:49:31 | 11'47" | 3. (13) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D45 | 4000 m | 0:45:09 | 11'17" | 7. (14) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D45 | 4000 m | 0:54:10 | 13'32" | 7. (14) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D45 | 3900 m | 0:38:54 | 9'58" | 8. (14) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:55:28 | 12'36" | 14. (38) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 3900 m | 0:45:10 | 11'34" | 1. (10) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:04 | 5610 m | NCL | ||||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:05:53 | 14'01" | 4. (18) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D45 | 6300 m | 1:00:49 | 9'39" | 3. (5) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
D:04 | 6000 m | 60 m | 1:11:15 | 11'52" | 4. (10) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4840 m | 0:56:37 | 11'41" | 14. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D45 | 3640 m | 0:33:59 | 9'20" | 8. (13) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | NCL | ||||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:04 | 6200 m | 0:59:06 | 9'31" | 10. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 4250 m | 0:45:51 | 10'47" | 14. (38) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
D:03 | 2500 m | 0:23:44 | 9'29" | 4. (18) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
D:05 | 5800 m | 1:14:05 | 12'46" | 2. (3) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D45 | 5660 m | 0:59:28 | 10'30" | 3. (10) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 100 m | 0:43:08 | 12'19" | 6. (10) | |
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:04 | 3900 m | NCL | ||||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:05 | 4400 m | NCL | ||||
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 110 m | 0:44:16 | 12'38" | 2. (6) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Masters A | 4300 m | 0:43:51 | 10'11" | 2. (9) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
D. Masters A | 4660 m | 0:57:25 | 12'19" | 1. (6) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D45 | 5700 m | 0:59:45 | 10'28" | 6. (13) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D45 | 4800 m | 80 m | 0:50:37 | 10'32" | 5. (12) | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:04 | 5840 m | 0:57:58 | 9'55" | 13. (24) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:56:26 | 11'17" | 14. (38) | ||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
D:02 | 4660 m | NCL | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:00:28 | 10'36" | 7. (25) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 6170 m | 0:57:28 | 9'18" | 1. (15) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:40:39 | 8'50" | 1. (6) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D45 | 4200 m | 0:44:48 | 10'39" | 3. (12) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D45 | 4300 m | 0:39:10 | 9'06" | 2. (10) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D45 | 3660 m | 0:34:46 | 9'29" | 1. (11) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
D45 | 3390 m | 50 m | 0:32:12 | 9'29" | 2. (10) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D45 | 4100 m | 0:40:35 | 9'53" | 3. (10) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:53:35 | 13'06" | 6. (21) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:51:51 | 16'12" | 4. (10) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:53:18 | 9'11" | 8. (22) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:54:49 | 9'17" | 2. (20) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:45:09 | 10'15" | 1. (6) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
D:04 | 5800 m | 0:50:29 | 8'42" | 6. (16) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
D:02 | 4460 m | 0:49:37 | 11'07" | 1. (7) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:04 | 5400 m | NCL | ||||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:58:26 | 15'22" | 9. (18) | |||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:04 | 4030 m | 125 m | 0:47:31 | 11'47" | 8. (33) | |
10.11.2013 - GP Melis Final - Galbergen | ||||||
2 | 3840 m | 0:34:50 | 9'04" | 7. (14) | ||
10.11.2013 - GP Melis Qualifications - Galbergen | ||||||
1 | 3210 m | 0:36:43 | 11'26" | 8. (14) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:03:15 | 10'43" | 8. (15) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Masters A | 4480 m | 35 m | 0:52:52 | 11'48" | 4. (15) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:53:16 | 9'11" | 24. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Masters A | 0:45:35 | 10'36" | 3. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D45 | 6300 m | 1:07:55 | 10'46" | 4. (8) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D45 | 5820 m | 0:51:53 | 8'54" | 5. (15) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D45 | 5100 m | 1:20:17 | 15'44" | 7. (11) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
D:03 | 3400 m | 0:37:45 | 11'06" | 2. (14) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D45 | 6030 m | 1:08:28 | 11'21" | 2. (8) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D45 | 5590 m | 1:00:42 | 10'51" | 5. (10) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D45 | 4170 m | 0:55:15 | 13'14" | 4. (10) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:56:36 | 12'18" | 1. (13) | ||
18.07.2013 - O'Tramontane - Narbonne | ||||||
D45 | 3000 m | 130 m | 1:21:13 | 27'04" | 53. (67) | |
17.07.2013 - O'Tramontane - Montbrun des Corbières | ||||||
D45 | 4600 m | 140 m | 1:23:22 | 18'07" | 33. (64) | |
14.07.2013 - O'Tramontane - Font-Romeu | ||||||
D45 | 5400 m | 160 m | NCL | |||
13.07.2013 - O'Tramontane - Bolquère Pyrénées 2000 | ||||||
D45 | 3300 m | 110 m | 0:50:24 | 15'16" | 31. (91) | |
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D45 | 6050 m | 200 m | 1:41:36 | 16'47" | 8. (15) | |
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
D45 | 5400 m | 0:56:28 | 10'27" | 2. (11) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
D45 | 5100 m | 1:00:09 | 11'47" | 4. (7) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D45 | 5480 m | 1:01:23 | 11'12" | 10. (21) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D45 | 4320 m | 0:42:27 | 9'49" | 4. (25) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D45 | 5400 m | 1:13:12 | 13'33" | 12. (25) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D45 | 2600 m | 50 m | 0:25:27 | 9'47" | 3. (9) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
D:04 | 0:34:20 | 2. (9) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D45 | 5600 m | 0:54:58 | 9'48" | 2. (10) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D. Masters A | 4500 m | 0:48:32 | 10'47" | 2. (5) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
D. Masters A | 3700 m | 0:38:55 | 10'31" | 1. (4) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:05 | 4800 m | 1:04:18 | 13'23" | -- (22) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:37:32 | 8'56" | -- (12) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
LD | 7100 m | NCL | ||||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
LD | 6000 m | NCL | ||||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
SD | 4300 m | 0:48:08 | 11'11" | 7. (20) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
D:04 | 6000 m | NCL | ||||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
D:04 | 5000 m | NCL | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters A | 5100 m | 0:50:44 | 9'56" | 7. (13) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:45:02 | 12'30" | 14. (26) | |||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
D:04 | 6100 m | 0:56:29 | 9'15" | 2. (15) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
D45 | 5500 m | 0:53:50 | 9'47" | 1. (8) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
D. Masters A | 3960 m | 0:48:46 | 11'53" | 3. (9) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:01:17 | 11'47" | 20. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
D45 | 5790 m | 1:06:25 | 11'28" | 3. (10) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D45 | 5610 m | 135 m | 0:52:14 | 9'18" | 5. (20) | |
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D45 | 5500 m | 0:58:53 | 10'42" | 2. (21) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D45 | 5600 m | 0:54:24 | 9'42" | 9. (20) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D45 | 4600 m | 0:43:44 | 9'30" | 3. (21) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4200 m | 160 m | 0:49:13 | 11'43" | 2. (17) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D45 | 4100 m | 90 m | 0:49:30 | 12'04" | 2. (17) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D45 | 4100 m | 150 m | 0:57:24 | 14'00" | 3. (17) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
D:02 | 5750 m | NCL | ||||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
D. Masters A | 2020 m | 105 m | 0:34:00 | 16'49" | 9. (17) | |
26.05.2012 - Régionale Sprint - Rance | ||||||
D:01 | 2470 m | 35 m | 0:29:56 | 12'07" | 1. (5) | |
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 80 m | 0:42:16 | 12'04" | 9. (21) | |
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5700 m | NCL | ||||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
D40 | 5570 m | 0:57:35 | 10'20" | 4. (6) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 5600 m | 0:55:12 | 9'51" | 4. (8) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
D40 | 5600 m | 0:58:27 | 10'26" | 4. (9) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
D40 | 4330 m | 0:43:16 | 9'59" | 3. (7) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
D40 | 5600 m | 1:01:05 | 10'54" | 3. (7) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 6700 m | 1:05:49 | 9'49" | 6. (10) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:09:08 | 12'48" | 5. (19) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:04 | 5200 m | 110 m | 1:03:26 | 12'11" | 14. (30) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D40 | 6000 m | 0:59:15 | 9'52" | 4. (12) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:04 | 1:02:18 | 14. (15) | ||||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:24:58 | 9'59" | 12. (24) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
D40 | 6000 m | 200 m | 1:10:06 | 11'41" | 2. (9) | |
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:45:30 | 9'53" | -- (24) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:00:00 | -- (20) | |||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 30 m | 0:22:24 | 8'58" | 9. (17) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 0:52:22 | 11'54" | 17. (28) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D40 | 5880 m | 225 m | 1:44:09 | 17'43" | 7. (13) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
D40 | 5970 m | 175 m | 1:07:39 | 11'20" | 7. (13) | |
13.03.2010 - Championnat de Belgique de Nuit - Chevetogne | ||||||
D. Masters A | 5200 m | 225 m | 1:10:38 | 13'35" | 2. (4) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
04 | 5300 m | 0:56:41 | 10'42" | 15. (74) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2390 m | 0:21:26 | 8'58" | 12. (22) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
D40 | 5260 m | 40 m | NCL | |||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 3600 m | 75 m | 0:42:25 | 11'47" | 8. (27) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 5400 m | 0:58:49 | 10'54" | 10. (23) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D40 | 5800 m | 1:02:54 | 10'51" | 5. (11) | ||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
04 | 4900 m | 0:57:27 | 11'43" | 19. (55) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D40 | 6000 m | 160 m | 1:09:22 | 11'34" | 11. (16) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D40 | 5600 m | 135 m | 1:09:37 | 12'26" | 5. (11) | |
17.02.2008 - Régionale d'hiver - Betâne | ||||||
04 | 4850 m | 165 m | 1:12:06 | 14'52" | 29. (51) | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 2300 m | NCL | ||||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D40 | 6210 m | 1:18:34 | 12'39" | 6. (14) | ||
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
D40 | 5480 m | 220 m | 1:14:46 | 13'39" | 5. (11) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
D. Vétérans A | 3300 m | 130 m | 1:09:43 | 21'08" | 18. (21) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
D35 | 6080 m | 140 m | 1:17:55 | 12'49" | 2. (5) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D35 | 3570 m | 120 m | 0:40:13 | 11'16" | 7. (17) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
D35 | 4240 m | 25 m | 0:46:59 | 11'05" | 7. (15) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
D35 | 4350 m | 40 m | 0:52:16 | 12'01" | 5. (16) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
D35 | 6680 m | 35 m | 1:19:18 | 11'52" | 5. (5) | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
D. Open | 2510 m | 50 m | 0:24:03 | 9'35" | 21. (29) |