WebRes.helga-o.com |
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:Lang | 4400 m | 0:23:56 | 5'26" | 9. (39) | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | ||||||
H:Kort | 2420 m | 0:11:34 | 4'47" | 3. (10) | ||
H:Lang | 4710 m | 0:21:39 | 4'36" | 5. (41) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
HE | 15590 m | 1:27:25 | 5'36" | 1. (19) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:01 | 5590 m | 0:31:16 | 5'36" | 1. (7) | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | ||||||
M ELITE | 4300 m | 0:15:05 | 3'30" | 18. (115) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Quarter Final - Ghent | ||||||
M_QF2 | 2160 m | 0:07:51 | 3'38" | 6. (6) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | ||||||
H:M3 | 2780 m | 0:09:59 | 3'35" | 3. (31) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Lang | 4000 m | 0:15:39 | 3'55" | 2. (38) | ||
H:Kort | 1650 m | 0:06:07 | 3'42" | 2. (22) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:01 | 9430 m | 0:39:38 | 4'12" | 1. (22) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8340 m | 0:51:42 | 6'12" | 1. (19) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:15:18 | 5'04" | 3. (18) | ||
H:Lang | 5000 m | 0:24:31 | 4'54" | 3. (28) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:01 | 6060 m | 0:29:22 | 4'51" | 1. (19) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:01 | 6970 m | 0:34:54 | 5'00" | 1. (16) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H21 | 3080 m | 60 m | 0:20:03 | 6'31" | 1. (28) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
H21 | 0:11:13 | 1. (8) | ||||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Senioren - Séniors | 4340 m | 0:15:02,195 | 3'28" | 1. (27) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
HE | 13720 m | 640 m | 1:22:48 | 6'02" | 2. (14) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
HE | 6180 m | 240 m | 0:37:55 | 6'08" | 4. (31) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
HE | 13600 m | 1:16:50 | 5'39" | 2. (12) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
HE | 13880 m | 450 m | 1:38:22 | 7'05" | 3. (19) | |
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
M21 | 10560 m | 0:53:32 | 5'04" | 1. (18) | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:12:49 | 4'15" | 2. (16) | ||
H:Lang | 5210 m | 0:21:02 | 4'02" | 1. (29) | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | ||||||
H:A | 5100 m | 0:21:35 | 4'14" | 1. (12) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
HE | 8810 m | 0:52:05 | 5'55" | 1. (26) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
HE | 8440 m | 0:41:01 | 4'52" | 2. (26) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
HE | 8400 m | 0:47:59 | 5'43" | 7. (26) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
HE | 8660 m | 0:41:31 | 4'48" | 1. (26) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
HE | 8400 m | 0:50:32 | 6'01" | 4. (26) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
HE | 6230 m | 0:51:34 | 8'17" | 3. (31) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
HE | 8270 m | 0:43:08 | 5'13" | 1. (31) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
HE | 4160 m | 0:21:39 | 5'12" | 1. (30) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:09 | 8800 m | 1:10:05 | 7'58" | 5. (7) | ||
03.11.2022 - AOS #11 - Zurenborg | ||||||
H:2 | 3200 m | 0:12:46 | 3'59" | 1. (10) | ||
H:1 | 5440 m | 0:21:50 | 4'01" | 1. (16) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4900 m | 0:24:45 | 5'03" | 1. (22) | ||
H:02 | 3040 m | 0:14:53 | 4'54" | -- (8) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:01 | 8500 m | 0:35:07 | 4'08" | 2. (25) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
HE | 14290 m | 590 m | 1:49:11 | 7'38" | 11. (24) | |
03.09.2022 - World Cup Final Switzerland - middle distance selection race - Hinter den Sandgruben | ||||||
Men | 6840 m | 170 m | 0:44:13 | 6'28" | 4. (8) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 5840 m | 1:09:38 | 11'55" | 11. (32) | ||
26.08.2022 - CO du vendredi au Bois Saint-Jean (Seraing) - Bois Saint-Jean | ||||||
H:01 | 3240 m | 0:27:16 | 8'25" | 4. (53) | ||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | ||||||
H:2 | 3400 m | 0:13:20 | 3'55" | 1. (13) | ||
H:1 | 4500 m | 0:18:42 | 4'09" | 2. (16) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:37:22 | 5'40" | 1. (13) | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5370 m | 0:25:43 | 4'47" | 0. (41) | ||
11.06.2022 - HOS 4 - Kuringen - Hasselt | ||||||
H:02 | 2980 m | 0:18:30 | 6'12" | 1. (11) | ||
H:01 | 4860 m | 0:26:50 | 5'31" | 1. (16) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:41:02 | 6'16" | 2. (18) | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
H:2 | 2950 m | 0:12:34 | 4'16" | 2. (15) | ||
H:1 | 4300 m | 0:18:07 | 4'13" | 3. (20) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Open | 3540 m | 0:17:00 | 4'48" | 2. (22) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
HE | 2540 m | 0:14:21 | 5'39" | 2. (16) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:27:12 | 5'52" | 1. (31) | ||
H:02 | 2750 m | 0:16:16 | 5'55" | 1. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3160 m | 0:13:40 | 4'19" | 1. (15) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 1 | 2680 m | 0:20:23 | 7'36" | 2. (22) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H21 | 3760 m | 0:19:17 | 5'08" | 1. (20) | ||
30.04.2022 - HOS 2 - Hollands veld - Hasselt | ||||||
H:02 | 2760 m | NCL | ||||
H:01 | 4700 m | 0:27:30 | 5'51" | 1. (19) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
H:02 | 2710 m | 0:15:49 | 5'50" | 1. (6) | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 1 - Hulst | ||||||
M ELITE | 4000 m | 0:14:44 | 3'41" | 12. (35) | ||
05.04.2022 - BEL Selection Race Sprint 2 - Luchtbal | ||||||
H:M ELITE | 3870 m | 0:14:16 | 3'41" | 12. (34) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
M ELITE | 4500 m | NCL | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
HE | 7420 m | 0:33:32 | 4'31" | 3. (20) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:02 | 3300 m | 0:22:34 | 6'50" | 1. (17) | ||
H:01 | 4720 m | 0:29:55 | 6'20" | 2. (25) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:09:34 | 3'50" | 1. (15) | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:05:23 | 3'35" | 1. (15) | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:Omloop 2 | 3000 m | 0:13:01 | 4'20" | 1. (13) | ||
H:Omloop 1 | 5500 m | 0:22:42 | 4'08" | 1. (25) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Open | 6480 m | 0:33:35 | 5'11" | 1. (32) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2500 m | 0:11:51 | 4'44" | 1. (23) | ||
H:Lang | 5000 m | 0:20:15 | 4'03" | 1. (39) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:01 | 8930 m | NCL | ||||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2600 m | 0:11:46 | 4'32" | 1. (16) | ||
H:Lang | 5000 m | 0:23:41 | 4'44" | 3. (26) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H21 | 8060 m | 0:39:41 | 4'55" | 1. (27) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H21 | 8200 m | 0:52:11 | 6'22" | 2. (22) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H21 | 8870 m | 0:48:55 | 5'31" | 2. (30) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H21 | 9050 m | 0:48:05 | 5'19" | 8. (35) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:48:54 | 5'26" | 1. (20) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:BE Arrows | 9080 m | 0:55:23 | 6'06" | 1. (13) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:08:19 | 7'57" | 11. (28) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:BEARROWS | 7370 m | 0:40:29 | 5'30" | 2. (10) | ||
09.10.2021 - LOS Salco - Salco-Leuven | ||||||
H:03 | 2170 m | 12:01:10 | 332'20" | 41. (46) | ||
H:01 | 1550 m | NCL | ||||
H:02 | 1610 m | NCL | ||||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Open | 8600 m | NCL | ||||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | 0:27:52 | 6'13" | 1. (30) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3160 m | 0:16:39 | 5'16" | 1. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H21 | 3360 m | 0:15:07,324 | 4'30" | 2. (23) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
HE | 15880 m | 1:30:39 | 5'43" | 1. (23) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 9700 m | 0:57:10 | 5'54" | 1. (33) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:2 | 2590 m | 0:13:01,742 | 5'02" | 1. (21) | ||
H:1 | 3470 m | 0:20:37,601 | 5'56" | 3. (29) | ||
03.09.2021 - Vendredis de l'orientation - Aubel | ||||||
H:1_Challenge | 5090 m | 0:21:43 | 4'16" | 2. (60) | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | ||||||
H. Open | 1640 m | 0:07:51 | 4'47" | 3. (9) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 3 | 1130 m | 0:05:46,445 | 5'06" | 1. (5) | ||
H:Course 1 | 3940 m | 0:18:24,464 | 4'40" | 2. (39) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:20:51 | 12'38" | 3. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:32:40,156 | 5'37" | 4. (36) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Open | 3180 m | 0:14:45,242 | 4'38" | 3. (28) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
H:01 | 5220 m | NCL | ||||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:16:17 | 3'57" | 4. (32) | ||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:15:08,953 | 4'12" | 4. (27) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | 0:39:37 | 5'12" | 1. (38) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:01 | 5510 m | 0:29:22 | 5'20" | 1. (29) | ||
02.05.2021 - Sprint Selection Race 2 - Hoboken | ||||||
H | 3550 m | 0:13:26,226 | 3'47" | 3. (7) | ||
02.05.2021 - Sprint Selection Race 1 - Hoboken | ||||||
H | 3900 m | 0:15:23,136 | 3'56" | 4. (8) | ||
18.04.2021 - Team Belgium Selection Race - Zaventem | ||||||
H21 | 3800 m | 0:14:52 | 3'54" | 2. (8) | ||
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | ||||||
H21 | 11900 m | 570 m | 1:22:07 | 6'54" | 3. (11) | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | ||||||
H21 | 6800 m | 165 m | 0:36:04 | 5'18" | 6. (12) | |
21.03.2021 - Alma - Haut niveau - Alma | ||||||
H:Noir très long | 2600 m | 0:19:42 | 7'34" | 2. (13) | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | ||||||
H:03 | 3740 m | 0:26:57 | 7'12" | 1. (24) | ||
H:04 | 5190 m | 0:35:47 | 6'53" | 1. (37) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
HE | 6380 m | 0:38:10 | 5'58" | 11. (49) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
HE | 13080 m | 1:16:12 | 5'49" | 8. (19) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
HE | 6600 m | 80 m | 0:35:42 | 5'24" | 3. (25) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:01 | 5610 m | 0:33:07 | 5'54" | 1. (35) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
HE | 14890 m | 1:29:48 | 6'01" | 4. (19) | ||
19.09.2020 - LOS 5 - Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:01 | 4720 m | 0:23:43 | 5'01" | 1. (30) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H21 | 3060 m | 100 m | 0:18:49 | 6'08" | 1. (24) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6580 m | 0:48:46 | 7'24" | 10. (48) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 5060 m | 0:26:48 | 5'17" | 1. (42) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H21 | 6580 m | 175 m | 0:50:46 | 7'42" | 1. (9) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:01 | 6730 m | 0:30:15 | 4'29" | 1. (30) | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | 0:31:29 | 5'49" | 3. (37) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:02 | 2980 m | 0:14:16 | 4'47" | -- (18) | ||
H:01 | 4150 m | 11:47:50 | 170'33" | 38. (43) | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | ||||||
2 | 1990 m | 0:12:55 | 6'29" | 2. (11) | ||
1 | 2690 m | 0:16:16 | 6'02" | 1. (23) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:01 | 9130 m | NCL | ||||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:01 | 9900 m | 0:58:14 | 5'52" | 3. (10) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:01 | 8800 m | 0:47:34 | 5'24" | 1. (15) | ||
24.10.2019 - HOS7 Katharina - Hasselt | ||||||
H:6km | 5440 m | 0:28:20 | 5'12" | 1. (15) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H21 | 11100 m | 0:45:25 | 4'05" | 2. (30) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
H:03 | 1000 m | 0:06:20 | 6'20" | 1. (4) | ||
H:03 | 1000 m | 0:25:17 | 25'16" | 3. (4) | ||
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen | ||||||
Lang | 3250 m | 0:18:36 | 5'43" | 1. (33) | ||
Kort | 2300 m | 0:13:09 | 5'43" | 1. (14) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
H:6km | 5920 m | 0:42:23 | 7'09" | 2. (15) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
HE | 8660 m | 1:10:09 | 8'06" | -- (16) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | 0:29:25 | 10'30" | 2. (20) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M ELITE | 3240 m | 0:15:40 | 4'50" | 7. (77) | ||
29.06.2019 - ASOM Knock Out Semi Final - Oostende | ||||||
Semi Final Men 1 | 1680 m | 0:07:32 | 4'29" | 4. (8) | ||
29.06.2019 - ASOM Knock Out Quali - Oostende | ||||||
Men Heat 3 | 2090 m | 0:10:01 | 4'47" | 2. (6) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
H:6km | 6390 m | NCL | ||||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:Boys | 6040 m | NCL | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H21 | 2950 m | 0:18:26 | 6'14" | 4. (19) | ||
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
3 | 1580 m | 0:08:50 | 5'35" | 7. (48) | ||
1 T | 1380 m | NCL | ||||
1 | 1570 m | 0:08:53 | 5'39" | 4. (61) | ||
2 T | 1440 m | 0:09:44 | 6'45" | 1. (10) | ||
2 | 1680 m | 0:09:16 | 5'30" | 3. (54) | ||
3 T | 1410 m | NCL | ||||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:39:32 | 6'35" | 2. (19) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:01 | 8800 m | 0:38:25 | 4'21" | 1. (10) | ||
25.04.2019 - HOS - Runkst | ||||||
H:6km | 6380 m | 0:37:43 | 5'54" | 1. (24) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:01 | 8190 m | 0:44:44 | 5'27" | 2. (7) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HOPEN | 3110 m | 0:15:27 | 4'58" | 4. (16) | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | ||||||
H:01 | 3780 m | 0:22:34 | 5'58" | 1. (16) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
HE | 2450 m | 0:20:21 | 8'18" | 3. (47) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H21 | 2870 m | 0:17:17 | 6'01" | 4. (23) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:01 | 7410 m | 0:38:33 | 5'12" | 1. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:32:24 | 5'15" | 1. (36) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:18:41 | 5'00" | 1. (46) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Open | 3400 m | 0:18:12 | 5'21" | 3. (7) | ||
17.06.2018 - NK Sprint Nijmegen - Nijmegen | ||||||
H21 | 2500 m | 0:16:27 | 6'34" | -- (20) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:01 | 7600 m | 0:51:48 | 6'48" | 3. (17) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Open | 3200 m | 0:17:58 | 5'36" | 4. (18) | ||
15.04.2018 - WOC Selection Sprint 1 - Lille | ||||||
HE | 3200 m | 0:14:56 | 4'39" | 2. (6) | ||
15.04.2018 - WOC Selection Sprint 2 - Lille | ||||||
HE | 3400 m | 0:14:17 | 4'12" | 4. (6) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:17:46 | 5'24" | 4. (79) | ||
08.04.2018 - NSK Campus Wageningen - Campus Wageningen | ||||||
1 | 5900 m | 0:33:19 | 5'38" | 1. (24) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | NCL | ||||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:10:17 | 34. (40) | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 8900 m | 0:52:39 | 5'54" | 4. (11) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:05 | 6900 m | 0:44:16 | 6'24" | 5. (19) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:45:51 | 7'46" | 3. (14) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:01 | 7100 m | 0:42:58 | 6'03" | 2. (35) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H21 | 7400 m | 0:43:43 | 5'54" | 1. (10) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H21 | 3200 m | 0:20:22 | 6'21" | 3. (11) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H21 | 3400 m | NCL | ||||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H21 | 3100 m | NCL | ||||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:42:11 | 6'41" | 5. (67) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Elite | 3360 m | 0:16:28 | 4'54" | 5. (28) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Elite | 3420 m | 0:17:13 | 5'02" | 8. (28) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 0:36:36 | 5'54" | -- (24) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
HE | 4240 m | NCL | ||||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Open | 2800 m | 0:15:13 | 5'26" | 1. (10) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:01 | 5250 m | NCL | ||||
29.03.2017 - Training - Arendonk | ||||||
H:02 | 2100 m | 0:12:24 | 5'54" | 1. (10) | ||
H:01 | 3200 m | 0:17:49 | 5'34" | 1. (13) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:01 | 2900 m | 0:17:25 | 6'00" | 1. (16) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:01 | 2980 m | NCL | ||||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
H:06 | 5600 m | 0:34:13 | 6'06" | 2. (16) | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
H:Noir Long | 3400 m | 95 m | 0:30:28 | 8'57" | 5. (46) | |
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
HE | 9000 m | NCL | ||||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Elite | 6600 m | 0:37:38 | 5'42" | 10. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:15:57 | 4'59" | 11. (28) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Elite | 3200 m | 0:17:24 | 5'26" | 12. (30) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:01 | 6100 m | 90 m | 0:36:37 | 6'00" | 1. (19) | |
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
HE | 3500 m | 65 m | 0:19:26 | 5'33" | 3. (12) | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Open | 3200 m | NCL | ||||
24.04.2016 - SPRINT SELECTIE - Hulst | ||||||
H:01 | 2600 m | 0:14:17 | 5'29" | 6. (9) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
Long Easy | 2700 m | 0:18:42 | 6'55" | 5. (6) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
HE | 7160 m | NCL | ||||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
HE | 5550 m | 0:37:00 | 6'39" | 10. (28) | ||
13.03.2016 - Championnat FRSO Moyenne - Acoz | ||||||
H. Open | 6400 m | 235 m | 0:44:47 | 6'59" | 2. (22) | |
12.03.2016 - HOCup 2016 - Sprint - Charleroi | ||||||
H:Long | 2800 m | 95 m | NCL | |||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:56:14 | 6'14" | 2. (12) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
LD | 7900 m | 0:41:41 | 5'16" | 1. (16) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SD | 4870 m | 0:28:35 | 5'52" | 1. (40) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:19:00 | 8'52" | 1. (7) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Elite | 6100 m | 0:38:00 | 6'13" | 26. (48) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Elite | 3000 m | 0:22:35 | 7'31" | 37. (39) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Elite | 2900 m | 0:19:00 | 6'33" | 33. (40) | ||
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H21 | 8430 m | 330 m | 0:57:34 | 6'49" | 3. (10) | |
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:40:53 | 7'18" | 1. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:45:26 | 7'12" | 1. (44) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
HE | 3200 m | 0:15:17 | 4'46" | 3. (16) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | NCL | ||||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Senioren - Séniors | 2700 m | 0:14:06 | 5'13" | 1. (13) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:36:57 | 5'30" | 1. (16) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:01 | 2700 m | 0:15:31 | 5'44" | 1. (13) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:01 | 2700 m | 0:16:25 | 6'04" | 1. (8) | ||
18.04.2015 - WOC Selectie Sprint - Banneux-wijk (Hasselt) | ||||||
H:01 | 2800 m | 0:19:24 | 6'55" | 6. (8) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Open | 7700 m | 0:40:04 | 5'12" | 1. (16) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:01 | 8460 m | 0:45:06 | 5'19" | 1. (12) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
HE | 15850 m | 1:32:39 | 5'50" | 5. (19) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
HE | 14480 m | 270 m | 1:29:13 | 6'09" | 2. (16) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
HE | 7000 m | 0:42:23 | 6'03" | 1. (17) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
HE | 6870 m | 0:42:11 | 6'08" | 3. (19) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
HE | 8700 m | 0:53:52 | 6'11" | 7. (30) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
HE | 8700 m | 0:56:12 | 6'27" | 4. (26) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
HE | 7700 m | 0:39:15 | 5'05" | 5. (37) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7210 m | 0:42:56 | 5'57" | 2. (31) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 2 + 3 | ||||||
H/D. Open | 5800 m | 0:32:27 | 5'35" | 1. (16) | ||
07.12.2014 - Triple Sprint Saint Nicolas - Fléron 1 | ||||||
H/D. Open | 3200 m | 0:19:22 | 6'03" | 1. (31) | ||
23.11.2014 - Double Sprint - LLN - Louvain-la-Neuve | ||||||
H:04 | 2910 m | 0:20:24 | 7'00" | 4. (52) | ||
H:01 | 2870 m | 0:15:01 | 5'13" | 1. (53) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
H:01 | 5310 m | 0:23:51 | 4'29" | 1. (13) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:01 | 8300 m | 90 m | 0:48:20 | 5'49" | -- (22) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-20 | 4920 m | 0:22:57 | 4'39" | 3. (6) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 6400 m | 0:42:08 | 6'35" | 3. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Relay - Lommel | ||||||
Men | 6700 m | 0:35:53 | 5'21" | 6. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Long - Weijervlakte - Lommel | ||||||
M20 | 13720 m | 1:30:26 | 6'35" | 48. (55) | ||
03.10.2014 - JEC Sprint - Lommel | ||||||
M20 | 2830 m | 0:14:23 | 5'04" | 9. (55) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-20 | 11390 m | 1:00:00 | 5'16" | 1. (6) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
HE | 9800 m | 0:59:48 | 6'06" | 7. (33) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-20 | 9470 m | 210 m | 1:18:02 | 8'14" | 5. (6) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Open | 7000 m | 190 m | 0:44:07 | 6'18" | 6. (20) | |
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:01 | 8500 m | 0:50:49 | 5'58" | 1. (22) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HE | 10260 m | 300 m | 1:11:51 | 7'00" | 7. (18) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HE | 7780 m | 0:49:27 | 6'21" | 4. (19) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
HE | 10840 m | 1:12:22 | 6'40" | 9. (18) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:02 | 5100 m | NCL | ||||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:38:45 | 5'47" | 6. (44) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-20 | 2800 m | 0:21:32 | 7'41" | 4. (6) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:01 | 3210 m | 0:17:47 | 5'32" | 3. (29) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:01 | 2960 m | 0:20:04 | 6'46" | 3. (13) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:01 | 8500 m | 0:46:58 | 5'31" | 3. (23) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-20 | 10300 m | 225 m | 1:03:50 | 6'11" | 2. (8) | |
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 0:21:07 | 5. (7) | ||||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
HE | 8900 m | 1:01:34 | 6'55" | 15. (18) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
HE | 8500 m | 0:53:37 | 6'18" | 11. (18) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
HE | 8400 m | 0:55:03 | 6'33" | 13. (20) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:02 | 7800 m | NCL | ||||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-20 | 10470 m | 1:00:24 | 5'46" | 3. (4) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-20 | 9700 m | 1:36:53 | 9'59" | 4. (4) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:41:27 | 6'28" | 2. (39) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-20 | 9400 m | 1:07:02 | 7'07" | 5. (5) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-20 | 9030 m | 1:03:57 | 7'04" | 1. (1) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-20 | 8130 m | 0:53:28 | 6'34" | 1. (1) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-20 | 6600 m | 0:50:39 | 7'40" | 1. (1) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-20 | 3000 m | 55 m | NCL | |||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2500 m | 0:14:44 | 5'53" | 1. (2) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H-20 | 6600 m | 215 m | NCL | |||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:01 | 9310 m | 1:10:30 | 7'34" | 8. (23) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:56:23 | 6'07" | 4. (15) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:38:45 | 5'57" | 2. (5) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-18 | 5200 m | 0:34:42 | 6'40" | 2. (4) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-18 | 6030 m | 0:47:06 | 7'48" | 3. (4) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-18 | 7000 m | 0:41:12 | 5'53" | 2. (4) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-18 | 6700 m | 0:59:45 | 8'55" | 5. (5) | ||
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:43:22 | 6'53" | -- (42) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Open | 8420 m | NCL | ||||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
LD | 7340 m | 0:57:53 | 7'53" | 3. (24) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-18 | 8900 m | 260 m | 1:03:08 | 7'05" | 4. (12) | |
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-18 | 7500 m | 0:58:53 | 7'51" | 3. (7) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-18 | 7500 m | 0:43:38 | 5'49" | 4. (7) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-18 | 5800 m | 0:46:27 | 8'00" | 5. (7) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2140 m | 120 m | 0:25:20 | 11'50" | 8. (10) | |
26.05.2012 - Régionale Sprint - Rance | ||||||
H:01 | 2470 m | 35 m | 0:17:48 | 7'12" | 2. (20) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:40:13 | 6'29" | 11. (69) | ||
H:03 | 3200 m | 0:17:29 | 5'27" | -- (19) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 6780 m | 0:40:04 | 5'54" | 6. (29) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
H-20 | 8900 m | 270 m | 1:08:18 | 7'40" | 11. (13) | |
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:39:50 | 6'07" | 6. (42) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 4200 m | 170 m | 0:47:53 | 11'24" | 6. (11) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-18 | 9070 m | 220 m | 0:52:27 | 5'46" | 3. (11) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H-18 | 8500 m | 235 m | 0:55:50 | 6'34" | 2. (13) | |
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:13 | 0:47:31 | 1. (1) | ||||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9200 m | 0:50:25 | 5'28" | 8. (30) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H-18 | 6410 m | 0:47:16 | 7'22" | 4. (6) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:47:29 | 7'11" | 2. (6) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:40:59 | 6'18" | 2. (7) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H-18 | 5450 m | 0:33:30 | 6'08" | 2. (7) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H-18 | 6600 m | 0:41:10 | 6'14" | 2. (6) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:01 | 9100 m | 0:53:54 | 5'55" | 6. (27) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
H. Junioren - Juniors | 20300 m | 1:17:16 | 3'48" | 1. (2) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:05:44 | 8'52" | 3. (32) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-18 | 8200 m | 0:59:11 | 7'13" | 2. (8) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H-18 | 8600 m | 240 m | 1:06:27 | 7'43" | 2. (7) | |
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H-18 | 6200 m | 175 m | 0:52:47 | 8'30" | 5. (7) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H-18 | 2700 m | 30 m | 0:15:12 | 5'37" | 2. (7) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H-18 | 4800 m | 140 m | 0:45:19 | 9'26" | 6. (8) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H-18 | 7800 m | 265 m | 1:10:52 | 9'05" | 3. (8) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:01 | 9100 m | NCL | ||||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2800 m | NCL | ||||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
H. Juniors | 4900 m | 95 m | 0:34:13 | 6'58" | 7. (15) | |
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H-18 | 9000 m | 210 m | 1:06:03 | 7'20" | 3. (10) | |
23.02.2011 - Sélection ISF - Dourbes | ||||||
H:01 | 5700 m | 230 m | 1:01:49 | 10'50" | 3. (22) | |
20.02.2011 - Bois de Hautebise Andenne - Andenne | ||||||
H:02 | 7830 m | 320 m | 1:08:30 | 8'44" | 2. (35) | |
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:02 | 7500 m | 160 m | 1:04:07 | 8'32" | 4. (20) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-16 | 4800 m | NCL | ||||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-16 | 4700 m | 0:27:20 | 5'48" | 2. (17) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H-16 | 4600 m | 0:32:28 | 7'03" | 5. (17) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-16 | 4600 m | 0:32:27 | 7'03" | 1. (15) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-16 | 3800 m | 0:28:55 | 7'36" | 3. (14) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Espoirs | 2500 m | 30 m | 0:13:19 | 5'20" | 1. (27) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:30:38 | 6'58" | 8. (24) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-16 | 7820 m | 290 m | 1:20:02 | 10'14" | 7. (17) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H-16 | 7660 m | 250 m | 1:10:10 | 9'10" | 11. (19) | |
15.11.2009 - Régionale Hivernale - Seraing | ||||||
04 | 5500 m | 55 m | 1:38:08 | 17'51" | 26. (32) | |
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Espoirs | 2390 m | 0:13:28 | 5'38" | 6. (27) | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Espoirs | 3900 m | 75 m | 0:39:01 | 10'00" | 19. (26) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H-16 | 7540 m | 1:53:49 | 15'06" | 11. (11) |