WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D50 | 3880 m | 105 m | 0:50:36 | 13'02" | 3. (6) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters C | 3340 m | 75 m | 1:07:37 | 20'15" | 3. (9) | |
16.03.2024 - Championnat FRSO de Sprint - Barvaux | ||||||
D. Masters B | 1890 m | 0:18:07 | 9'35" | 1. (7) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:04 | 4540 m | 0:50:48 | 11'11" | 3. (22) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
H60 | 4750 m | 0:41:58 | 8'50" | 9. (26) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
H60 | 4520 m | 0:40:12 | 8'54" | 8. (26) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4680 m | 1:01:43 | 13'11" | 18. (26) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H60 | 4590 m | 0:43:42 | 9'31" | 15. (26) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H60 | 4530 m | 0:45:54 | 10'08" | 10. (25) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:29:36 | 8'45" | 1. (9) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:05 | 5140 m | 0:51:27 | 10'01" | 1. (10) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:36:20 | 9'16" | 1. (19) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 4220 m | 0:38:12 | 9'03" | 1. (7) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
D:Rouge | 3920 m | 125 m | 0:44:04 | 11'14" | 1. (28) | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:03 | 5520 m | 0:47:11 | 8'33" | 2. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4480 m | 0:51:13 | 11'26" | 5. (8) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:03 | 5900 m | 1:00:27 | 10'15" | 2. (5) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D50 | 5890 m | 1:09:19 | 11'46" | 2. (8) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 5000 m | 1:00:47 | 12'09" | 2. (4) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D55 | 5120 m | 0:45:53 | 8'58" | -- (11) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D60 | 2490 m | 0:20:28 | 8'13" | 1. (5) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 4680 m | 0:33:03 | 7'04" | 2. (7) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D60 | 4300 m | 80 m | 0:46:22 | 10'47" | 2. (18) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D60 | 5100 m | 120 m | 0:55:54 | 10'58" | 1. (18) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D60 | 3500 m | 55 m | 0:34:28 | 9'51" | 1. (18) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
D:SD | 4700 m | 50 m | NCL | |||
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
D:Noir Court | 4220 m | 45 m | 0:59:40 | 14'08" | 7. (11) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:04 | 3980 m | 0:23:20 | 5'52" | 1. (11) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2830 m | 0:26:44 | 9'27" | 2. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 4060 m | 0:33:40 | 8'18" | 1. (10) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:04 | 3840 m | 0:28:35 | 7'27" | 1. (14) | ||
20.05.2023 - LOS 2023-04 - provinciaal domein | ||||||
D:01 | 4660 m | 0:42:57 | 9'13" | 1. (17) | ||
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D60 | 0:22:02 | 1. (3) | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D60 | 1690 m | 40 m | 0:16:36 | 9'49" | 1. (4) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:04 | 3630 m | 0:27:50 | 7'40" | 1. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters C | 2220 m | 0:13:32,289 | 6'06" | 1. (5) | ||
20.04.2023 - 42è Challenge G.Autmans - Spa - Staneux | ||||||
Open | 5730 m | 0:52:20 | 9'08" | 43. (88) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D50 | 4890 m | 145 m | 0:54:56 | 11'14" | 4. (13) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D60 | 3240 m | 70 m | 0:27:19 | 8'26" | 1. (5) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D50 | 5830 m | 0:53:55 | 9'15" | 2. (11) | ||
15.03.2023 - Militaire Regelmatigheidscriterium - Ursel | ||||||
D:03 | 6700 m | 0:57:37 | 8'36" | 1. (10) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D50 | 3990 m | 90 m | 0:38:36 | 9'40" | 2. (11) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
Wisselbeker omloop 3 | 7300 m | 1:05:13 | 8'56" | 10. (56) | ||
05.03.2023 - Interland - Lommel | ||||||
W60 | 4130 m | 0:41:01 | 9'56" | 5. (15) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 4680 m | 0:55:20 | 11'49" | 1. (18) | ||
22.01.2023 - NK Middle Distance Kootwijkerzand 22-01-23 - Kootwijkerzand | ||||||
D21 | 5730 m | 0:53:48 | 9'23" | -- (14) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:37:35 | 9'09" | 1. (21) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D60 | 3990 m | 0:43:10 | 10'49" | 1. (12) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D60 | 4350 m | 0:36:28 | 8'23" | 1. (12) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D60 | 4200 m | 0:41:06 | 9'47" | 1. (12) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D60 | 4170 m | 0:33:21 | 8'00" | 1. (12) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D60 | 4200 m | 0:38:41 | 9'13" | 1. (12) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:04 | 3900 m | 1:16:24 | 19'35" | 3. (10) | ||
18.11.2022 - Tielenkamp - Avond individuele wedstrijd - Tielen | ||||||
D:01 | 4150 m | 1:11:59 | 17'21" | 1. (2) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D21 | 4880 m | 1:00:57 | 12'29" | 6. (18) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D21 | 6190 m | 1:04:17 | 10'23" | 9. (18) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D21 | 3550 m | 0:39:38 | 11'10" | 10. (18) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 2:16:17 | 15. (44) | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:49:17 | 9'03" | 2. (8) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:04 | 4070 m | 0:39:50 | 9'47" | 1. (20) | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | ||||||
D:03 | 1890 m | 0:12:26 | 6'35" | -- (11) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
D:03 | 1950 m | 0:13:34 | 6'57" | -- (11) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
D60 | 4260 m | 0:50:30 | 11'51" | 1. (8) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:04 | 4590 m | 0:47:23 | 10'19" | 1. (20) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 0:44:37 | 8'55" | 30. (108) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
D. Open | 4400 m | 0:50:04 | 11'23" | 4. (11) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
D:Noir Moyen | 4000 m | 0:50:14 | 12'34" | 13. (37) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:04 | 4460 m | 0:25:34 | 5'44" | 1. (10) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D60 | 3870 m | 120 m | 0:47:53 | 12'22" | 2. (8) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2760 m | 0:41:06 | 14'53" | 2. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D60 | 3750 m | 0:30:58,828 | 8'15" | 1. (9) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D60 | 4090 m | 0:40:07 | 9'49" | 1. (12) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D60 | 4050 m | 0:37:10 | 9'11" | 1. (12) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D60 | 3390 m | 0:32:19 | 9'32" | 1. (12) | ||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | ||||||
D:2 | 3400 m | 0:20:20 | 5'59" | 1. (3) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:03 | 4290 m | 0:56:45 | 13'14" | 1. (15) | ||
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | ||||||
D50 | 4800 m | 200 m | 1:32:31 | 19'16" | 5. (9) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 3240 m | 0:22:12 | 6'51" | 6. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:04 | 3120 m | 0:27:34 | 8'50" | 1. (14) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | 0:16:56 | 8'33" | 2. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:16:46 | 9'10" | 3. (21) | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | ||||||
D:03 | 4740 m | 0:38:41 | 8'10" | 1. (4) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:03 | 2280 m | 60 m | 0:26:18 | 11'32" | 1. (13) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:03 | 2450 m | 30 m | 0:21:16 | 8'41" | 1. (15) | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters C | 2580 m | 0:17:42 | 6'52" | 1. (6) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
D60 | 1620 m | 0:14:03 | 8'40" | 1. (6) | ||
14.05.2022 - Relais Sprint - Chimay | ||||||
Relais Mixte 4 | 1530 m | 0:17:28 | 11'25" | 6. (18) | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | ||||||
D:02 | 3900 m | 0:40:48 | 10'28" | 2. (6) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2090 m | 0:12:55 | 6'11" | 3. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
D:02 | 3980 m | 0:30:14 | 7'36" | 1. (11) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 4 | 1940 m | 0:24:57 | 12'52" | 1. (9) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D55 | 2440 m | 0:20:45 | 8'30" | 1. (4) | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | ||||||
D:2 | 4420 m | 0:34:46 | 7'52" | 1. (7) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5150 m | 0:50:33 | 9'49" | 31. (72) | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
W SUPERVET | 6010 m | 0:38:22 | 6'23" | 1. (27) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W SUPERVET | 3050 m | 0:18:02 | 5'55" | 1. (25) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
W SUPERVET | 2760 m | 0:15:35 | 5'39" | 1. (25) | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D60 | 3320 m | 0:23:43 | 7'09" | 1. (11) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
D60 | 3070 m | 60 m | 0:33:42 | 10'59" | 1. (5) | |
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D60 | 3350 m | 0:28:19 | 8'27" | 1. (8) | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | ||||||
D:Noir court | 3850 m | 100 m | 0:39:31 | 10'16" | 1. (13) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
D. Masters C | 3450 m | 120 m | NCL | |||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D60 | 4070 m | 0:38:24 | 9'26" | 1. (6) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D55 | 4000 m | 0:44:37 | 11'09" | 2. (5) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D55 | 4160 m | 0:43:07 | 10'22" | 2. (7) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D55 | 4040 m | 0:37:37 | 9'19" | 1. (10) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
D:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 0:57:20 | 10'14" | 3. (9) | |
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:58:53 | 14'22" | 4. (11) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:40:37 | 10'09" | 1. (13) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:50:22 | 10'17" | 1. (11) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:41:51 | 11'19" | 2. (13) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D55 | 4990 m | 160 m | 1:03:26 | 12'43" | 1. (7) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
D55 | 3420 m | 0:35:51 | 10'29" | 3. (17) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
D55 | 5600 m | 0:51:53 | 9'16" | 1. (17) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters B | 4170 m | 0:50:16 | 12'03" | 4. (10) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 4960 m | 0:57:03 | 11'30" | 1. (12) | ||
07.10.2021 - AOS Rivierenhof - Deurne | ||||||
D:1 | 3690 m | 0:42:36 | 11'33" | 3. (10) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters A | 3700 m | 0:55:32 | 15'01" | 2. (8) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D55 | 1780 m | 0:13:34 | 7'37" | 1. (8) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5400 m | 1:03:07 | 11'41" | 27. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D55 | 4670 m | 0:52:30 | 11'15" | 3. (13) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
D:01 | 1650 m | 0:31:23 | 19'01" | 8. (17) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:02 | 4770 m | 0:41:10,183 | 8'38" | 5. (15) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2250 m | 0:20:23,175 | 9'04" | 1. (6) | ||
23.06.2021 - Lenteloop Schorvoort - Turnhout | ||||||
D:02 | 3930 m | 0:41:03 | 10'27" | 2. (6) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D55 | 4100 m | 85 m | 1:03:15 | 15'26" | 2. (10) | |
13.06.2021 - Régionale Vlessart - Vlessart | ||||||
D:Bleu | 3500 m | 55 m | 0:36:31 | 10'26" | 1. (13) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
D:02 | 3340 m | 0:43:39 | 13'04" | 1. (12) | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
D:03 | 4060 m | 0:57:13 | 14'06" | 1. (8) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D55 | 2660 m | 0:29:12 | 10'58" | 1. (12) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D55 | 4980 m | 1:04:25 | 12'56" | 7. (13) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
D. Masters B | 18490 m | 2:03:08 | 6'39" | 3. (5) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D55 | 2860 m | 20 m | 0:30:13 | 10'33" | 1. (8) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D55 | 5170 m | 0:57:59 | 11'12" | 1. (7) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
D:Bleu | 3300 m | 90 m | 0:35:58 | 10'53" | 3. (23) | |
18.07.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 3 - Rozebroeken - Rozebroeken | ||||||
D:02 | 2780 m | 0:31:09 | 11'12" | 2. (12) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
D:Bleu | 3800 m | 90 m | 0:43:47 | 11'31" | 4. (25) | |
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D55 | 4200 m | 0:44:52 | 10'40" | 2. (8) | ||
09.02.2020 - Régionale 9 parcours - Eupen | ||||||
D:Noir moyen | 4800 m | 180 m | 1:03:31 | 13'13" | 1. (21) | |
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Duinenkerk - Oostende | ||||||
01 | 2310 m | 0:27:36 | 11'56" | 26. (38) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:33:45 | 9'50" | 15. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:15:21 | 22'34" | 9. (34) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3740 m | 0:38:16 | 10'13" | 2. (22) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:06 | 3400 m | 0:41:06 | 12'05" | -- (18) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
SD | 4500 m | 0:46:16 | 10'16" | 3. (24) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:32:08 | 8'55" | 1. (5) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D45 | 6500 m | 0:41:10 | 6'20" | 2. (14) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5710 m | 0:45:45 | 8'00" | 36. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:41:17 | 8'15" | 50. (118) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Masters B | 4900 m | 0:44:12 | 9'01" | 3. (6) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D55 | 4700 m | 65 m | 0:43:48 | 9'19" | 1. (9) | |
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:48:16 | 7'53" | 4. (8) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 4550 m | 0:31:41 | 6'57" | 1. (33) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 2370 m | 0:17:27 | 7'21" | 2. (31) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W SUPERVET 55+ | 2060 m | 0:13:56 | 6'45" | 2. (32) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:35:55 | 10'53" | 12. (42) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4500 m | 0:49:38 | 11'01" | 1. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
D55 | 4600 m | 0:46:44 | 10'09" | 1. (11) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D55 | 2800 m | 50 m | 0:35:04 | 12'31" | 2. (11) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1680 m | 0:13:06 | 7'47" | 17. (54) | ||
3 | 1580 m | 0:12:04 | 7'38" | 19. (48) | ||
1 | 1570 m | 0:10:39 | 6'47" | 12. (61) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:23:23 | 9'21" | 1. (16) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
D:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | 0:44:48 | 11'47" | 4. (23) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
D55 | 2860 m | 45 m | 0:27:32 | 9'37" | 2. (7) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
D:Special 3,5 km | 3600 m | 85 m | 0:54:56 | 15'15" | 4. (14) | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
05 | 4700 m | 0:46:41 | 9'55" | 2. (26) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DMB | 2440 m | 0:20:29 | 8'23" | 1. (5) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:25:14 | 26'00" | 23. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D55 | 1300 m | 0:15:24 | 11'50" | 1. (14) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
05 | 4900 m | 0:49:01 | 10'00" | 7. (54) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6100 m | 0:55:20 | 9'04" | 40. (98) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
05 | 5330 m | 0:56:57 | 10'41" | 3. (25) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D55 | 4500 m | 50 m | 0:45:07 | 10'01" | 1. (12) | |
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5680 m | 1:02:32 | 11'00" | 10. (38) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:05 | 3660 m | 0:31:52 | 8'42" | 1. (15) | ||
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde | ||||||
D:01 | 4150 m | 0:36:57 | 8'54" | 3. (11) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:36:11 | 8'36" | 1. (19) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D55 | 4070 m | 0:43:28 | 10'40" | 2. (8) | ||
20.10.2018 - BK Fiets-O Stoppelbergen - Berendrecht | ||||||
DMB | 13300 m | 1:37:36 | 7'20" | 2. (5) | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:28:45 | 7'39" | 4. (55) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D55 | 2020 m | 0:20:14 | 10'00" | 1. (7) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5180 m | 0:44:09 | 8'31" | 38. (98) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Masters B | 3300 m | 0:49:02 | 14'51" | -- (5) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Finale | 2000 m | 0:19:20 | 9'40" | 9. (42) | ||
Omloop 3 | 1200 m | 0:10:07 | 8'25" | 7. (26) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:13:28 | 0. (36) | ||||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
D:Moeilijk | 3730 m | 0:26:09 | 7'00" | 2. (26) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W SUPERVET | 3890 m | 0:34:18 | 8'49" | 1. (37) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W SUPERVET | 2010 m | 0:18:04 | 8'59" | 2. (31) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W SUPERVET | 2080 m | 0:18:34 | 8'55" | 2. (36) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters B | 2400 m | 0:18:46 | 7'49" | 1. (8) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:25:14 | 7'12" | 1. (7) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
D:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 1:05:46 | 13'25" | 3. (23) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:48:04 | 10'55" | 3. (11) | ||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 4600 m | 0:51:34 | 11'12" | -- (36) | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Saucony O-run | 3360 m | 0:25:59 | 7'43" | 4. (28) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:43:56 | 9'59" | 3. (24) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D55 | 4500 m | 0:52:26 | 11'39" | 2. (23) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D55 | 4900 m | 0:49:03 | 10'00" | 3. (27) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D55 | 3000 m | 0:32:35 | 10'51" | 2. (26) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:47:50 | 10'52" | 3. (8) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
D:Moeilijk | 3050 m | 0:24:23 | 7'59" | 3. (18) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 0:15:36 | 7'48" | 1. (10) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
D:02 | 4210 m | 0:35:56 | 8'32" | 2. (12) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
5 | 5400 m | 1:13:49 | 13'40" | 5. (45) | ||
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 2990 m | 0:25:46 | 8'37" | 4. (16) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
5 | 5000 m | 120 m | 1:05:44 | 13'08" | 8. (16) | |
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | ||||||
D:Moeilijk | 3310 m | 0:26:48 | 8'05" | 4. (12) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:04:21 | 11'17" | 7. (18) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
4 | 6400 m | 65 m | 1:12:16 | 11'17" | 11. (59) | |
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:03:32 | 10'24" | 3. (15) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:55:21 | 12'01" | 4. (6) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:33:41 | 8'12" | 1. (20) | ||
30.11.2017 - Finale championnat militaire LD - Stockem | ||||||
D:04 | 6700 m | 220 m | 1:14:15 | 11'04" | 2. (9) | |
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:01:40 | 9'38" | 26. (74) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:15:54 | 17'39" | 2. (9) | ||
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg | ||||||
SuperVet Women (D50-64) | 1950 m | 75 m | 0:31:53 | 16'21" | 3. (21) | |
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Burg_Kort | 6800 m | 1:09:17 | 10'11" | 2. (13) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 0:42:32 | 10'37" | 5. (70) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D55 | 4780 m | 35 m | 0:49:00 | 10'15" | 3. (9) | |
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
D. Masters A | 4100 m | 1:03:42 | 15'32" | 6. (7) | ||
03.09.2017 - Triple Sprint d'Embourg Sartay - Embourg ville - Sartay - Embourg ville | ||||||
B 2,5km | 4800 m | 0:40:54 | 8'31" | 8. (38) | ||
03.09.2017 - Triple Sprint d'Embourg Fort - Fort | ||||||
D:B 2,5km | 2100 m | 0:37:06 | 17'39" | 7. (17) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir court | 4240 m | 140 m | 0:57:56 | 13'39" | 18. (64) | |
02.07.2017 - Utrecht City Race #5 - Utrecht Lunetten | ||||||
3 km 2 | 3000 m | 0:23:23 | 7'47" | 21. (37) | ||
02.07.2017 - Utrecht City Race #5 - Utrecht Lunetten | ||||||
3 km 1 | 2800 m | 0:28:08 | 10'02" | 22. (36) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:03 | 6580 m | 1:11:12 | 10'49" | 2. (4) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:54:58 | 10'59" | 3. (13) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D55 | 4400 m | 0:39:13 | 8'54" | 1. (4) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D55 | 2200 m | 0:20:09 | 9'09" | 1. (6) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D55 | 3380 m | 0:19:40 | 5'49" | 1. (3) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
D:01 | 2900 m | 0:24:14 | 8'21" | 1. (4) | ||
16.03.2017 - Interkorpsen - Intercorps 2017 - NEERPELT | ||||||
D:03 | 6600 m | 1:06:55 | 10'08" | 1. (16) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
D55 | 3200 m | 90 m | 0:36:50 | 11'30" | 2. (12) | |
16.02.2017 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
5 | 4900 m | 50 m | 0:54:29 | 11'07" | 1. (20) | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:42:07 | 7'47" | 1. (30) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
LD | 6730 m | 1:08:58 | 10'14" | 14. (20) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
SD | 4300 m | 0:48:19 | 11'14" | 10. (30) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 0:34:12 | 9'30" | 1. (8) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
5 | 5500 m | NCL | ||||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:02:45 | 10'26" | 8. (37) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
D:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:31:37 | 11'42" | 2. (27) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Bruxelles | ||||||
D:Bleu | 2100 m | 40 m | 0:18:54 | 9'00" | 2. (19) | |
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Dames | 5600 m | 1:12:36 | 12'57" | 2. (9) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H45 D21-35 | 7500 m | 1:08:12 | 9'05" | 14. (62) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:28:38 | 8'56" | 2. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:06:48 | 11'31" | 28. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters B | 2390 m | 0:21:18 | 8'54" | 1. (5) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D35 | 5900 m | 1:07:16 | 11'24" | 2. (9) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:05 | 5700 m | 0:58:25 | 10'14" | 1. (8) | ||
06.09.2016 - Challenge régularité - Marche en Famenne | ||||||
D:05 | 5600 m | 0:50:54 | 9'05" | 1. (5) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D50 | 5280 m | 1:05:35 | 12'25" | 2. (19) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
SD | 4100 m | 150 m | 1:04:47 | 15'48" | 2. (29) | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:41:53 | 11'01" | 2. (20) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Superveteran | 4500 m | 0:33:22 | 7'24" | 1. (39) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:16:08 | 7'20" | 2. (33) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Superveteran | 2100 m | 0:16:04 | 7'39" | 1. (34) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
D:02 | 2000 m | 0:22:00 | 11'00" | 1. (7) | ||
14.06.2016 - Championnat Défense Intercorps 2016 - St HUBERT | ||||||
3 | 5400 m | 1:11:33 | 13'15" | 16. (72) | ||
11.06.2016 - Sprinttraining - Henri Dunantpark - Eindhoven | ||||||
Lang | 3100 m | 10 m | 0:23:30 | 7'34" | 8. (18) | |
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D50 | 2400 m | 35 m | 0:19:30 | 8'07" | 1. (10) | |
21.05.2016 - Stads-O - Hulst | ||||||
D:03 | 4200 m | 0:31:12 | 7'25" | 1. (5) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters B | 2100 m | 0:15:39 | 7'27" | 1. (12) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D50 | 3030 m | 0:32:57 | 10'52" | 1. (10) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
D:Noir Moyen | 5000 m | 90 m | 0:54:25 | 10'52" | 5. (10) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
D:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 0:49:20 | 12'19" | 4. (16) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
D:Noir Moyen | 5100 m | 1:04:26 | 12'38" | 2. (7) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
D:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 1:27:01 | 14'15" | 11. (14) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
D:Noir Moyen | 4700 m | 0:54:19 | 11'33" | 1. (4) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D50 | 2710 m | 0:27:58 | 10'19" | 1. (15) | ||
13.03.2016 - Championnat FRSO Moyenne - Acoz | ||||||
D. Masters B | 3900 m | 140 m | 0:55:55 | 14'20" | 3. (17) | |
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
D. Masters B | 3100 m | 115 m | 1:00:37 | 19'33" | 3. (8) | |
12.03.2016 - HOCup 2016 - Sprint - Charleroi | ||||||
D:Long | 2800 m | 95 m | 0:24:16 | 8'40" | 7. (27) | |
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Masters B | 3200 m | 0:43:51 | 13'42" | 1. (5) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
5 | 6200 m | 1:10:18 | 11'20" | 19. (39) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
W50 | 5500 m | 0:48:49 | 8'52" | 1. (14) | ||
28.01.2016 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | ||||||
4 | 6300 m | 0:59:31 | 9'26" | 3. (49) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:08:06 | 11'20" | 18. (31) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:31:45 | 9'37" | 1. (8) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D50 | 4200 m | 0:45:39 | 10'52" | 3. (13) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D50 | 4000 m | 0:46:07 | 11'31" | 1. (12) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D50 | 3880 m | 0:48:21 | 12'27" | -- (13) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D50 | 4100 m | 0:36:37 | 8'55" | 1. (14) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D50 | 4200 m | 0:38:16 | 9'06" | 1. (11) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:04 | 5140 m | 0:49:32 | 9'38" | 2. (19) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters B | 3500 m | 0:25:33 | 7'17" | 2. (12) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:50:28 | 9'42" | 7. (12) | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | ||||||
3 | 6000 m | 1:06:01 | 11'00" | 49. (100) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 0:45:59 | 8'04" | 2. (28) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
5 | 5700 m | 0:53:33 | 9'23" | 1. (35) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D50 | 6300 m | 1:04:05 | 10'10" | 1. (8) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:05:19 | 11'15" | 38. (121) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D50 | 6100 m | 1:02:38 | 10'16" | 1. (11) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D50 | 3130 m | 65 m | 0:38:25 | 12'16" | 1. (8) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D50 | 4760 m | 155 m | 0:56:07 | 11'47" | 2. (8) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4800 m | 0:46:01 | 9'35" | 2. (15) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4500 m | 0:48:02 | 10'40" | 4. (15) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D50 | 4000 m | 0:39:17 | 9'49" | 3. (13) | ||
30.06.2015 - Championnat Défense 2015 Kampioenschap Defensie - Saint Hubert | ||||||
4 | 6100 m | 1:24:15 | 13'48" | 1. (7) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 2410 m | 0:29:45 | 12'20" | 1. (37) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:45:47 | 9'14" | 1. (18) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D50 | 2200 m | 0:18:03 | 8'12" | 1. (8) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 5000 m | 0:57:08 | 11'25" | 1. (14) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 0:51:59 | 11'03" | 1. (17) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | NCL | ||||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D50 | 2100 m | 0:13:55 | 6'37" | 1. (11) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D40 | 4900 m | 85 m | 0:56:03 | 11'26" | 4. (12) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D40 | 4400 m | 115 m | 0:48:37 | 11'02" | 6. (13) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
D40 | 6000 m | 155 m | 0:58:58 | 9'49" | 2. (14) | |
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:14:56 | 8'17" | 1. (7) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:05 | 3800 m | 0:31:45 | 8'21" | 1. (6) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
D:05 | 1800 m | 0:19:46 | 10'58" | 1. (2) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
D:05 | 1800 m | 0:15:32 | 8'37" | 1. (2) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:39:48 | 7'39" | 2. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
D50 | 5000 m | 240 m | NCL | |||
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
D:Moyen H/D | 3600 m | 225 m | 0:47:43 | 13'15" | 9. (21) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Masters A | 3600 m | 0:32:18 | 8'58" | 3. (6) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:06:12 | 11'01" | 1. (6) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:04 | 6000 m | 0:55:47 | 9'17" | 1. (26) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
6 | 5000 m | 0:56:11 | 11'14" | 1. (9) | ||
18.01.2015 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
D:03 | 5300 m | 180 m | 1:03:56 | 12'03" | 1. (10) | |
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D40 | 4200 m | 0:49:04 | 11'40" | 4. (10) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D40 | 4900 m | 0:46:49 | 9'33" | 4. (9) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D40 | 5200 m | 0:51:19 | 9'52" | 4. (12) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D40 | 5700 m | 1:00:48 | 10'40" | 4. (10) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D40 | 5100 m | 0:47:47 | 9'22" | 3. (10) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 6000 m | 0:56:14 | 9'22" | 1. (8) | ||
27.11.2014 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 6100 m | 0:49:48 | 8'09" | 1. (10) | ||
09.10.2014 - Kampioenschap IK Defensie 2014 - Koksijde | ||||||
3 | 6700 m | 1:20:37 | 12'01" | 8. (97) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D50 | 5660 m | 0:48:32 | 8'34" | 1. (9) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
D50 | 4300 m | 0:30:20 | 7'03" | 1. (6) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D50 | 3670 m | 110 m | 0:47:26 | 12'55" | 3. (10) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Masters A | 3500 m | 100 m | 0:41:15 | 11'47" | 4. (10) | |
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
D:05 | 5800 m | 170 m | 1:21:57 | 14'07" | 1. (4) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:03 | 5630 m | 0:54:38 | 9'42" | 3. (16) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D40 | 5940 m | 95 m | 0:59:37 | 10'02" | 3. (14) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D40 | 4400 m | 0:45:32 | 10'20" | 3. (14) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D40 | 6210 m | 1:14:18 | 11'57" | 4. (13) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:02 | 5670 m | 0:43:34 | 7'41" | 3. (18) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:03 | 4600 m | 0:39:02 | 8'29" | 3. (12) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:02 | 5800 m | 0:50:29 | 8'42" | 3. (22) | ||
12.06.2014 - Kampioenschap Defensie 2014 - Championnat Défense 2014 - Oirschot | ||||||
4 | 6400 m | 1:31:57 | 14'22" | 4. (15) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Masters B | 1800 m | 0:18:59 | 10'32" | 3. (11) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:03 | 6100 m | 1:14:54 | 12'16" | 13. (21) | ||
21.05.2014 - Schiftingen kampioenschap Defensie 2014 Eliminatoires championnat Défense 2014 - Leopoldsburg | ||||||
D:06 | 6400 m | 1:03:04 | 9'51" | 3. (6) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D50 | 2100 m | 0:25:00 | 11'54" | 1. (8) | ||
07.05.2014 - Challenge Autmans 2014 - Eupen | ||||||
OPEN | 6400 m | 1:14:31 | 11'17" | 75. (119) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
SD | 4300 m | NCL | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5260 m | NCL | ||||
07.03.2014 - Criterium Régularité - Brasschaat | ||||||
D:06 | 5500 m | 0:53:53 | 9'47" | 1. (7) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:06:28 | 11'04" | 2. (9) | ||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
2 | 2510 m | 60 m | 0:27:01 | 10'45" | 10. (59) | |
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
D:04 | 4030 m | 125 m | 0:42:25 | 10'31" | 2. (33) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
D:04 | 4900 m | 0:47:13 | 9'38" | 2. (38) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
D:04 | 5300 m | 105 m | 0:52:04 | 9'49" | 5. (30) | |
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
D:05 | 5700 m | 0:48:54 | 8'34" | 1. (9) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
5 | 5500 m | 0:47:37 | 8'39" | 2. (23) | ||
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
D:01 | 6300 m | 1:20:47 | 12'49" | 2. (4) | ||
10.10.2013 - Championnat Biathlon Defense 2013 - Mons | ||||||
2 | 4200 m | 0:45:23 | 10'48" | 23. (62) | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:47:04 | 10'13" | 1. (9) | ||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:09:40 | 11'25" | 0. (111) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D50 | 4800 m | 0:55:28 | 11'33" | 3. (5) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D50 | 5820 m | 0:51:06 | 8'46" | 3. (10) | ||
11.09.2013 - Championnat Défense 2013 - Bertrix | ||||||
D:04 | 7200 m | 1:34:38 | 13'08" | 5. (13) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
D:02 | 5100 m | 0:45:12 | 8'51" | 4. (12) | ||
04.06.2013 - Eliminatoires CND course d'orientation - Bois de Bernihé | ||||||
D:05 | 7000 m | NCL | ||||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
D:03 | 7400 m | 1:23:47 | 11'19" | 4. (6) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D50 | 2300 m | 40 m | 0:19:48 | 8'36" | 1. (7) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:05 | 7500 m | 1:09:19 | 9'14" | 1. (6) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
D:02 | 2530 m | 0:23:30 | 9'17" | 6. (11) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:02 | 2510 m | 0:18:43 | 7'27" | 1. (23) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 0:58:28 | 8'51" | 65. (136) | |||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 0:14:51 | 7'25" | 1. (5) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
D:03 | 7300 m | 1:00:28 | 8'16" | 2. (18) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D50 | 3900 m | 130 m | 0:39:44 | 10'11" | 1. (8) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4350 m | 0:35:55 | 8'15" | 1. (26) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
D. Masters B | 3700 m | 0:39:13 | 10'35" | 2. (4) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:05:40 | 9'22" | 3. (6) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
D21 | 6500 m | 1:00:17 | 9'16" | 11. (20) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D21 | 5200 m | 0:47:08 | 9'03" | 15. (23) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
D21 | 6030 m | 1:04:24 | 10'40" | 14. (18) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D21 | 7000 m | 0:58:13 | 8'18" | 9. (18) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D21 | 6700 m | 1:10:11 | 10'28" | 7. (17) | ||
16.12.2012 - Régionale FRSO - Championnat universitaire ASEUS - Trois Fontaines - Bruxelles | ||||||
D:02 | 6000 m | 117 m | 0:50:36 | 8'26" | 6. (35) | |
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
D:03 | 7200 m | 0:57:29 | 7'59" | 2. (9) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
D:03 | 6100 m | 0:57:38 | 9'26" | 2. (17) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
D:03 | 7400 m | 1:14:51 | 10'06" | 3. (4) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
D:03 | 4700 m | 85 m | 0:47:30 | 10'06" | 1. (11) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
D:03 | 6300 m | 1:00:01 | 9'31" | 1. (10) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
D:02 | 8000 m | 1:13:10 | 9'08" | 1. (1) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
LD | 7340 m | 1:35:31 | 13'00" | 14. (24) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D50 | 5610 m | 135 m | 0:52:31 | 9'21" | 2. (11) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:06:47 | 11'30" | 1. (9) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
D:01 | 7300 m | 1:12:00 | 9'51" | 1. (1) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D50 | 3400 m | 75 m | 0:42:53 | 12'36" | 3. (10) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
D50 | 2900 m | 85 m | 0:44:27 | 15'19" | 2. (13) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
D50 | 4100 m | 145 m | 1:03:50 | 15'34" | 5. (12) | |
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters B | 10600 m | 1:10:40 | 6'39" | 1. (6) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 95 m | 0:27:26 | 13'42" | 3. (19) | |
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 7500 m | 1:08:55 | 9'11" | 2. (3) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:02 | 4940 m | 0:37:12 | 7'31" | 1. (15) | ||
22.04.2012 - INTERLAND - HABAY | ||||||
D. Masters B | 4100 m | 85 m | 0:37:37 | 9'10" | 3. (14) | |
21.04.2012 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Montmedy | ||||||
D. Master B | 2200 m | 65 m | NCL | |||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters B | 2900 m | 75 m | 0:34:01 | 11'43" | 1. (19) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
D:03 | 7100 m | 1:07:59 | 9'34" | 3. (18) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
D50 | 5200 m | 120 m | 0:44:03 | 8'28" | 1. (12) | |
11.03.2012 - Championnat Été Martelange - Martelange | ||||||
D35 | 5800 m | 215 m | 1:09:49 | 12'02" | 3. (16) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
D. Masters B | 3200 m | 125 m | 0:59:59 | 18'44" | 3. (6) | |
24.02.2012 - Nacht DE BEELTJES - WESTERLO _ - DE BEELTJS | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:53:06 | 16'05" | 1. (5) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 5100 m | 0:48:44 | 9'33" | 3. (11) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:06 | 1:40:05 | 1. (1) | ||||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
D:03 | 6800 m | 1:01:54 | 9'06" | 2. (8) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
D45 | 4500 m | 110 m | 0:57:33 | 12'47" | 13. (30) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D45 | 2300 m | 30 m | 0:18:36 | 8'05" | 6. (28) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D45 | 3700 m | 105 m | 0:45:54 | 12'24" | 11. (30) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D45 | 5400 m | 170 m | 0:58:34 | 10'50" | 3. (30) | |
08.06.2011 - Championnat Défense 2011 - MARENNE | ||||||
7 | 7400 m | 1:11:34 | 9'40" | 4. (10) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:19:53 | 7'57" | 1. (24) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
D. Masters A | 3800 m | 90 m | 0:47:04 | 12'23" | 12. (17) | |
20.03.2011 - Champ FRSO MD - HOCup 2011 - Matagne-la-Grande | ||||||
D. Masters A | 3700 m | 115 m | 1:00:48 | 16'25" | 2. (13) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
D:04 | 6200 m | 0:55:22 | 8'55" | 2. (9) | ||
17.02.2011 - Challenge Md Bn 1/3L - Le chêne à l'image | ||||||
D:03 | 6500 m | 1:00:48 | 9'21" | 1. (5) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:52:32 | 9'12" | 4. (30) | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
D:03 | 6600 m | 1:24:31 | 12'48" | 1. (7) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
D45 | 4800 m | 0:44:46 | 9'19" | 3. (10) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
D45 | 4700 m | 0:46:52 | 9'58" | 2. (9) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
D45 | 4600 m | 0:43:54 | 9'32" | 1. (11) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
D45 | 4600 m | 0:43:59 | 9'33" | 1. (11) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
D45 | 3800 m | 0:43:34 | 11'27" | 2. (9) | ||
07.11.2010 - Sprint - Neder-Over-Heembeek | ||||||
01 | 3040 m | 75 m | 0:34:21 | 11'18" | 50. (60) | |
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
02 | 5600 m | 180 m | 1:02:22 | 11'08" | 33. (60) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 7500 m | 245 m | 1:22:49 | 11'03" | 25. (44) | |
31.10.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 8100 m | 1:39:53 | 12'20" | 32. (45) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
D. Masters A | 4400 m | 0:52:39 | 11'58" | 18. (28) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D45 | 4610 m | 150 m | 1:22:00 | 17'47" | 9. (9) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
02 | 7570 m | 1:14:49 | 9'53" | 53. (86) | ||
28.10.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Hoeilaart | ||||||
02 | 5200 m | 175 m | 0:52:46 | 10'09" | 41. (53) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D45 | 5340 m | 0:57:49 | 10'50" | 1. (11) | ||
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
D40 | 7610 m | 235 m | 1:16:59 | 10'07" | 1. (8) | |
26.03.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 3 - Vivy | ||||||
D40 | 4740 m | 0:45:15 | 9'33" | 2. (9) | ||
25.03.2006 - Championnat de Belgique de Nuit - Vivy | ||||||
D. Veteranen A - Vétérans A | 3970 m | 1:07:25 | 16'59" | 2. (5) | ||
12.03.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 2 - Andenne | ||||||
D40 | 5060 m | 185 m | 0:59:41 | 11'48" | 1. (4) | |
26.02.2006 - Championnat FRSO Manche 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
D40 | 5180 m | 35 m | 0:57:22 | 11'04" | 2. (4) | |
18.09.2005 - Championnat de Belgique Middle Distance - Bethane | ||||||
D. Veteranen A - vétérans A | 3930 m | 100 m | 0:53:52 | 13'42" | 4. (26) | |
04.09.2005 - Championnat de Belgique Longue Distance - Houthalen-Helchteren | ||||||
D40 | 1:04:20 | 2. (17) |