WebRes.helga-o.com |
22.09.2019 - NK Middle - Arnhemseheide | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-14 | 2900 m | NCL | ||||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H-14 | 4600 m | NCL | ||||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-12 | 2650 m | 0:32:55 | 12'25" | 3. (5) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:04 | 3040 m | 0:36:26 | 11'59" | 1. (5) | ||
23.06.2018 - Midsummerparty - Labyrint - Wolfswinkel | ||||||
Geel | 195 m | 0:02:56 | 15'02" | 4. (9) | ||
17.06.2018 - NK Sprint Nijmegen - Nijmegen | ||||||
H-12 | 1300 m | 0:10:27 | 8'02" | 2. (2) | ||
08.04.2018 - NSK Campus Wageningen - Campus Wageningen | ||||||
4 | 3100 m | 0:22:03 | 7'06" | 1. (9) | ||
04.03.2018 - Kemmerbos - Kempische crosscompetitie - Oirschot | ||||||
Scoreloop kort | 0:29:56 | 3. (11) | ||||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Pupilles | 0:14:05 | 1. (5) | ||||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:37:55 | 13'04" | 7. (20) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H11-12 | 2850 m | 0:27:28 | 9'38" | 3. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H11-12 | 2300 m | 0:18:58 | 8'14" | 4. (6) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H11-12 | 2300 m | 0:18:21 | 7'58" | 2. (7) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H11-12 | 2670 m | 0:31:11 | 11'40" | 4. (8) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:17:41 | 8'25" | 1. (8) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:18:39 | 21'50" | 9. (17) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H-12 | 2400 m | 0:21:14 | 8'50" | 1. (3) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H-12 | 3000 m | 0:54:37 | 18'12" | 2. (3) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:24:22 | 11'04" | 5. (8) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:44:35 | 19'23" | 3. (6) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-12 | 2800 m | 65 m | 0:25:23 | 9'03" | 4. (8) | |
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:04 | 2800 m | 0:30:58 | 11'03" | 4. (15) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H-12 | 1500 m | 0:17:04 | 11'22" | 1. (1) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H-12 | 1600 m | 0:15:51 | 9'54" | 1. (1) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-12 | 2000 m | 0:24:24 | 12'11" | -- (10) | ||
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:Bleu court | 2500 m | 95 m | 0:27:17 | 10'54" | 2. (6) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:04 | 1580 m | 0:25:09 | 15'55" | 1. (3) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:04 | 1650 m | 0:19:34 | 11'51" | 2. (5) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3370 m | 0:50:48 | 15'04" | 4. (22) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Pupillen A | 1970 m | 0:15:41 | 7'57" | 2. (9) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Pupilles | 2300 m | 0:26:59 | 11'43" | 2. (5) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:02 | 400 m | 0:15:58 | 39'54" | 1. (4) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:41:20 | 13'19" | 3. (17) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H-10A | 1900 m | 0:18:28 | 9'43" | 1. (8) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H-10A | 2190 m | 0:20:27 | 9'20" | 4. (7) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H-10A | 2600 m | 0:21:47 | 8'22" | 1. (8) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H-10A | 1800 m | 0:12:16 | 6'48" | 2. (8) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H-10A | 2530 m | 0:22:19 | 8'49" | 3. (8) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:30:00 | 9'40" | 1. (14) | ||
20.11.2016 - Interclub NC8 - Westerrode | ||||||
H-10 | 2620 m | 0:29:45 | 11'21" | 1. (1) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:IOF 6 | 2900 m | 15 m | 0:25:50 | 8'54" | 1. (5) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:35:09 | 12'33" | 2. (13) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:06 | 2740 m | 0:58:12 | 21'14" | 6. (13) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Children | 1400 m | 0:24:39 | 17'36" | 5. (10) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Children | 1500 m | 0:12:52 | 8'34" | 3. (12) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:05 | 1400 m | 0:15:17 | 10'55" | 1. (4) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 2000 m | 0:25:23 | 12'41" | 1. (6) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:07 | 1600 m | 0:20:43 | 12'56" | 1. (13) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:04 | 2400 m | 0:46:36 | 19'24" | 1. (2) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H-10 | 2200 m | 30 m | 0:29:22 | 13'20" | 6. (7) | |
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:11:37 | 8'17" | 2. (16) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H-10 | 1610 m | 0:14:20 | 8'54" | 1. (4) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:07 | 2900 m | NCL | ||||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H10A | 1100 m | 0:23:52 | 21'41" | 2. (5) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:18:06 | 9'31" | 1. (5) | ||
13.02.2016 - ALV trainersloop - De Grote Cirkel | ||||||
H:01 | 0:40:57 | 9. (11) | ||||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | ||||||
H:03 | 3600 m | NCL | ||||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-10A | 2400 m | 0:21:49 | 9'05" | 2. (6) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H-10A | 2400 m | 0:23:50 | 9'55" | 1. (4) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-10A | 2030 m | 0:18:19 | 9'01" | 2. (5) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H-10A | 2300 m | 0:18:33 | 8'03" | 2. (4) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H-10A | 2200 m | NCL | ||||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:38:58 | 13'26" | 3. (3) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:07 | 2600 m | 0:28:38 | 11'00" | 2. (10) | ||
01.11.2015 - NC6/Interclub - Roekel | ||||||
H-10 | 2840 m | 0:33:41 | 11'51" | 3. (9) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (2) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:07 | 2400 m | 10 m | 0:20:57 | 8'43" | 1. (6) | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H-10A | 2470 m | 0:25:23 | 10'16" | 2. (5) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-10A | 2600 m | 0:24:30 | 9'25" | 5. (10) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Children | 2300 m | 0:30:46 | 13'22" | 6. (12) | ||
28.06.2015 - NK Sprint Heyendaal - Nijmegen | ||||||
H-10 | 1430 m | 0:17:22 | 12'08" | 1. (1) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:18:01 | 9'28" | 1. (17) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:22:52 | 12'02" | 2. (8) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (14) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-10 | 2000 m | 0:18:34 | 9'17" | 3. (9) | ||
08.05.2015 - KOVZ trainingsweek sprintkampioenschap - Åhus | ||||||
H:01 | 1900 m | 0:21:45 | 11'26" | 5. (5) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:44:21 | 12'40" | 7. (13) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2420 m | 0:22:58 | 9'29" | 1. (12) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Pupilles | 1900 m | 0:27:58 | 14'43" | 4. (7) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:07 | 0:19:35 | 2. (13) | ||||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:07 | 2790 m | 0:33:42 | 12'04" | 1. (11) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:07 | 3300 m | 0:40:06 | 12'09" | 1. (6) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2570 m | 0:29:48 | 11'35" | 1. (12) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:27:05 | 11'17" | 1. (9) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:33:12 | 12'46" | 1. (7) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:38:49 | 15'31" | 2. (9) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:37:58 | 15'11" | 6. (11) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 2200 m | 0:29:34 | 13'26" | 1. (11) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:07 | 3020 m | NCL | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-10 | 1720 m | 0:12:05 | 7'01" | 1. (9) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:07 | 2410 m | 0:29:37 | 12'17" | 2. (7) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:07 | 2270 m | 0:24:09 | 10'38" | 2. (6) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:05 | 1490 m | 0:13:39 | 9'09" | 2. (5) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Pupilles | 2400 m | 45 m | 0:28:18 | 11'47" | 3. (7) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:05 | 2820 m | 0:34:47 | 12'20" | 6. (24) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:04 | 3300 m | 0:41:30 | 12'34" | 3. (7) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2450 m | 30 m | 0:31:22 | 12'48" | 4. (19) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2280 m | 0:28:56 | 12'41" | 4. (18) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-10 | 2980 m | NCL | ||||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:04 | 2570 m | 0:28:40 | 11'09" | 2. (9) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:07 | 1900 m | 0:20:21 | 10'42" | 1. (9) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 25 m | 0:41:58 | 14'28" | 5. (13) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H-10 | 2900 m | 35 m | 0:34:54 | 12'02" | 2. (14) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H-10 | 3000 m | 40 m | 0:45:12 | 15'03" | 10. (14) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Pupilles | 1400 m | 0:20:52 | 14'54" | 4. (6) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:07 | 3000 m | 0:44:29 | 14'49" | 4. (11) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-10 | 1300 m | 0:14:27 | 11'06" | -- (7) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 2270 m | 0:52:51 | 23'16" | 7. (11) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H-10 | 2300 m | 25 m | 0:40:41 | 17'41" | 2. (5) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Pupilles | 2100 m | 0:23:19 | 11'06" | 3. (9) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:25:46 | 9'54" | 1. (12) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-10 | 2200 m | 0:28:42 | 13'02" | 2. (10) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:08 | 1400 m | NT | ||||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:07 | 2840 m | 0:37:15 | 13'06" | 1. (8) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:06 | 0:26:24 | 1. (2) | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:38:19 | 15'57" | 3. (7) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:07 | 2700 m | 0:36:52 | 13'39" | 3. (11) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:07 | 3240 m | 1:07:42 | 20'53" | 3. (7) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H-10 | 2700 m | 0:50:19 | 18'38" | 8. (8) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H-10 | 2070 m | 0:24:04 | 11'37" | 4. (6) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H-10 | 2070 m | 0:33:18 | 16'05" | 6. (7) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:46:13 | 20'05" | 5. (7) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:07 | 2430 m | 0:46:42 | 19'13" | 4. (10) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:54:36 | 17'36" | 6. (9) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:42:15 | 16'53" | 4. (5) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:41:13 | 19'37" | 7. (9) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Pupilles | 2160 m | 20 m | 0:48:30 | 22'27" | 10. (10) | |
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H-10 | 2760 m | 0:45:59 | 16'39" | -- (13) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-10 | 2200 m | 0:39:56 | 18'09" | 3. (15) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-10 | 2960 m | 1:02:36 | 21'08" | -- (13) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Pupilles | 1600 m | 0:23:44 | 14'50" | 11. (12) | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:07 | 3090 m | 0:54:55 | 17'46" | 1. (6) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:04 | 0:59:59 | 3. (5) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2040 m | 0:34:30 | 16'54" | 6. (11) | ||
08.02.2013 - Nacht - Aquabest | ||||||
H:03 | 2780 m | NCL | ||||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:49:01 | 15'48" | 4. (6) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:44:00 | 15'10" | 2. (8) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:43:54 | 18'17" | 6. (6) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:32:04 | 13'56" | -- (9) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:46:01 | 16'26" | 7. (8) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-10 | 2600 m | NCL | ||||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2800 m | 1:04:49 | 23'08" | -- (10) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:51:04 | 22'12" | 2. (5) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:39:15 | 16'21" | 4. (13) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:49:07 | 20'27" | 5. (6) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Pupilles | 2300 m | 0:41:24 | 18'00" | 5. (8) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-10 | 2250 m | 0:40:51 | 18'09" | -- (8) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Pupilles | 2410 m | 0:56:18 | 23'21" | 5. (5) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
Short Easy | 2190 m | NCL | ||||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Pupilles | 1540 m | 75 m | 0:34:52 | 22'38" | 6. (8) | |
26.05.2012 - Régionale Sprint - Rance | ||||||
H:02 | 1880 m | 20 m | 0:51:31 | 27'24" | 2. (3) | |
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 2230 m | 0:54:26 | 24'24" | 7. (9) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:07 | 2900 m | 1:18:35 | 27'05" | 4. (5) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:07 | 2700 m | 1:05:05 | 24'06" | 4. (6) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Pupilles | 1800 m | 0:36:41 | 20'23" | 12. (14) |