WebRes.helga-o.com |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D. Masters D | 2940 m | 60 m | 1:41:38 | 34'34" | 2. (4) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D70 | 3080 m | 0:41:38 | 13'31" | 1. (7) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
D:03 | 3500 m | 1:03:40 | 18'11" | 3. (10) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D70 | 3310 m | 0:43:19 | 13'05" | 1. (7) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters D | 2370 m | 0:44:30 | 18'47" | 2. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 0:39:48 | 11'36" | 2. (23) | ||
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
D:06 | 3700 m | 52 m | 1:15:47 | 20'29" | 2. (5) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:05 | 3420 m | 0:39:20 | 11'30" | 3. (12) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 1:07:03 | 13'25" | 15. (19) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters D | 3210 m | 0:35:16 | 10'59" | 1. (3) | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | ||||||
D:03 | 3280 m | 0:47:16 | 14'25" | 2. (6) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D70 | 2990 m | 0:36:44 | 12'17" | 2. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D70 | 3030 m | 0:32:40 | 10'47" | 1. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D70 | 3180 m | 0:55:41 | 17'31" | 5. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D70 | 3040 m | 0:30:24 | 10'00" | 1. (10) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D70 | 3290 m | 0:43:13 | 13'08" | 1. (10) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 0:44:29 | 13'10" | 4. (9) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 0:56:35 | 17'06" | 4. (13) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:06 | 4420 m | 0:56:14 | 12'43" | 3. (5) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:44:16 | 11'04" | 7. (21) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
D. Masters D | 3420 m | 1:14:22 | 21'45" | 1. (3) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:05 | 3250 m | 0:41:11 | 12'40" | 3. (12) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D70 | 3170 m | 0:37:28 | 11'49" | 1. (8) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
D:Omloop 2 | 5000 m | 1:09:21 | 13'52" | 4. (8) | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | ||||||
D:Short | 4010 m | 110 m | 0:58:32 | 14'36" | 1. (7) | |
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters D | 3290 m | 0:40:43 | 12'23" | 1. (3) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D70 | 3180 m | 0:50:49 | 15'59" | 3. (11) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4600 m | 1:26:07 | 18'43" | 4. (4) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D70 | 1800 m | 0:50:28 | 28'02" | 2. (6) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D55 | 5120 m | 1:16:26 | 14'56" | -- (11) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 1:25:09 | 17'02" | 42. (52) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D70 | 2490 m | 0:27:23 | 11'00" | 2. (9) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:39:22 | 10'49" | 2. (9) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:51:26 | 14'34" | 3. (19) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3750 m | 0:49:52 | 13'18" | 5. (21) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3500 m | 65 m | 0:40:53 | 11'41" | 1. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3800 m | 90 m | 1:01:37 | 16'13" | 2. (13) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D70 | 2900 m | 35 m | 0:39:45 | 13'42" | 1. (13) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:02 | 3010 m | 0:34:21 | 11'25" | 6. (10) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:06 | 3480 m | 0:49:04 | 14'06" | 2. (9) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2210 m | 0:26:39 | 12'04" | 1. (5) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:33:28 | 11'32" | 1. (6) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:06 | 2550 m | 0:27:26 | 10'45" | 1. (8) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:45:36 | 12'32" | 6. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:31:23 | 10'19" | 1. (8) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D70 | 1440 m | 35 m | 0:29:38 | 20'35" | 5. (6) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:06 | 2950 m | 0:31:54 | 10'49" | 1. (5) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters D | 2220 m | 0:25:35,089 | 11'31" | 5. (8) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:02 | 4100 m | 0:48:16 | 11'46" | 4. (10) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D70 | 3950 m | 120 m | 0:56:22 | 14'16" | 1. (9) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 4150 m | 0:53:08 | 12'48" | 10. (30) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D70 | 3140 m | 60 m | 0:36:13 | 11'32" | 1. (11) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
D65 | 3580 m | 0:48:31 | 13'33" | 1. (8) | ||
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
D. Masters D | 3090 m | 0:49:09 | 15'54" | 1. (4) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
D70 | 3110 m | 70 m | 0:46:21 | 14'54" | 1. (8) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
06 | 4100 m | 0:52:23 | 12'47" | 8. (35) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:13 | 3230 m | 0:47:07 | 14'35" | 1. (14) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
D:03 | 3040 m | 0:41:18 | 13'35" | 27. (41) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
D. Masters D | 0:31:53 | 2. (3) | ||||
03.02.2023 - Avondwedstrijd Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:03 | 3320 m | 1:08:35 | 20'39" | 4. (5) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:05 | 3220 m | 0:41:58 | 13'02" | 3. (17) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:04 | 3920 m | 0:54:09 | 13'49" | 5. (15) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D65 | 3430 m | 0:50:02 | 14'35" | 5. (7) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D65 | 3700 m | 0:43:14 | 11'41" | 3. (7) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D65 | 3200 m | 0:44:37 | 13'57" | 3. (7) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D65 | 3440 m | 0:38:42 | 11'15" | 2. (7) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D65 | 3300 m | 0:44:29 | 13'29" | 4. (7) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
D:05 | 3470 m | 0:50:32 | 14'34" | 1. (9) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 4190 m | 0:48:19 | 11'32" | 5. (19) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:02 | 3220 m | 0:44:18 | 13'45" | 5. (11) | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | ||||||
D:03 | 3550 m | 0:51:02 | 14'23" | 2. (7) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:05 | 3250 m | 1:57:31 | 36'10" | 7. (8) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Short | 5260 m | 1:15:37 | 14'23" | 26. (40) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:05 | 3090 m | 0:36:37 | 11'51" | 1. (20) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:05 | 3680 m | 0:59:31 | 16'10" | 6. (13) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 1:24:14 | 16'51" | 56. (108) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:05 | 3500 m | 0:32:24 | 9'15" | 1. (5) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D65 | 2880 m | 75 m | 0:41:36 | 14'27" | 4. (9) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D65 | 3750 m | 0:55:21 | 14'46" | 4. (8) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D65 | 3440 m | 0:49:27 | 14'23" | 2. (10) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D65 | 3640 m | 0:49:00 | 13'28" | 3. (10) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D65 | 2930 m | 0:47:55 | 16'21" | 3. (10) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
D:02 | 4590 m | 1:10:21 | 15'20" | 16. (30) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D60 | 3000 m | 100 m | 0:53:24 | 17'48" | 7. (22) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D60 | 3660 m | 35 m | 1:06:29 | 18'10" | 16. (23) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D60 | 3250 m | 50 m | 0:58:50 | 18'06" | 4. (22) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:05 | 2490 m | 0:33:02 | 13'16" | 2. (10) | ||
08.06.2022 - Zwarte bergen - Luyksgestel | ||||||
D:02 | 5030 m | 1:24:00 | 16'42" | 6. (7) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:05 | 2820 m | 0:32:47 | 11'38" | 1. (11) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
05 | 1720 m | 0:19:36 | 11'24" | 12. (49) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
05 | 1530 m | 0:16:00 | 10'27" | 10. (47) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
D:01 | 4970 m | 0:51:23 | 10'20" | 10. (12) | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:07:59 | 15'06" | 5. (11) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5310 m | NCL | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
D65 | 3180 m | 0:42:06 | 13'14" | 3. (4) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
D65 | 2600 m | 70 m | 0:43:47 | 16'50" | 2. (5) | |
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
D. Masters C | 3450 m | 120 m | 1:26:05 | 24'57" | 4. (5) | |
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
D:05 | 3680 m | 0:59:52 | 16'16" | 1. (16) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
D:02 | 3250 m | 0:56:39 | 17'26" | 3. (6) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
D65 | 3060 m | 70 m | 0:49:49 | 16'17" | 2. (7) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:05 | 3470 m | 0:42:41 | 12'18" | 1. (15) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
D. Masters C | 3120 m | 0:54:35 | 17'30" | 1. (2) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters C | 3040 m | 0:38:09 | 12'33" | 3. (8) | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | ||||||
D:03 | 3270 m | 1:02:15 | 19'02" | 3. (9) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 4240 m | 1:00:31 | 14'16" | 11. (26) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:04 | 4380 m | 0:50:16 | 11'29" | 9. (24) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D65 | 4070 m | 0:46:28 | 11'25" | 1. (5) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D65 | 2980 m | 0:34:36 | 11'37" | 1. (7) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D65 | 3000 m | 0:41:32 | 13'51" | 1. (8) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D65 | 3060 m | 0:38:13 | 12'29" | 1. (7) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D65 | 3020 m | 0:41:00 | 13'35" | 1. (7) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:04 | 4020 m | 0:57:15 | 14'14" | 4. (13) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 4570 m | 0:51:22 | 11'14" | 10. (15) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
D:04 | 4110 m | 0:59:31,843 | 14'29" | 6. (10) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:05 | 3300 m | 0:48:54 | 14'49" | 3. (12) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:02 | 3020 m | 0:33:07 | 10'58" | 1. (6) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
D:04 | 4000 m | 0:56:34 | 14'08" | 4. (13) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:17:41 | 15'51" | 7. (11) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:05 | 2900 m | 0:33:52 | 11'41" | 1. (8) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D60 | 4330 m | 120 m | 1:10:30 | 16'17" | 2. (5) | |
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6000 m | 1:24:42 | 14'07" | 8. (10) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
UltraVet Women (D65-74) | 4700 m | 30 m | 1:03:11,187 | 13'27" | 7. (23) | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | ||||||
UltraVet Women (D65-74) | 2300 m | 75 m | 0:33:26 | 14'32" | 6. (22) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters C | 3380 m | 0:50:44 | 15'01" | 6. (12) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:05 | 4960 m | NCL | ||||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
D:Course 3 | 3940 m | 0:48:23 | 12'17" | 6. (16) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters C | 2300 m | 0:53:02 | 23'03" | 2. (3) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:01 | 4480 m | 0:59:23 | 13'15" | 6. (6) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D65 | 1470 m | 0:15:17 | 10'24" | 1. (6) | ||
23.09.2021 - HOS Banneux - Hasselt | ||||||
D:01 | 4310 m | 0:51:53 | 12'02" | 8. (10) | ||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | ||||||
D:03 | 3390 m | 0:49:36 | 14'38" | 1. (3) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:04 | 4090 m | 1:09:06 | 16'54" | 12. (18) | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
D:01 | 4050 m | 1:00:06 | 14'50" | 8. (10) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:03 | 2870 m | 0:48:11,468 | 16'47" | 15. (16) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
D:01 | 1650 m | 1:03:50 | 38'41" | 16. (17) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
D:03 | 3810 m | NCL | ||||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
D65 | 2610 m | 40 m | 0:39:15 | 15'02" | 6. (10) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
D65 | 2700 m | 25 m | 0:36:54 | 13'40" | 6. (10) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
D65 | 2350 m | 20 m | 0:38:19 | 16'18" | 5. (10) | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
D65 | 4000 m | 75 m | 1:23:46 | 20'57" | 3. (9) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
D:02 | 3340 m | 0:51:25 | 15'24" | 5. (12) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:03 | 4650 m | 0:53:13 | 11'27" | 14. (24) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:01:35 | 13'41" | 4. (13) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D65 | 2410 m | 0:46:47 | 19'24" | 6. (13) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D60 | 4980 m | 1:14:54 | 15'02" | 6. (14) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D60 | 2860 m | 20 m | 0:38:54 | 13'36" | 3. (8) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
D:02 | 3830 m | 1:04:50 | 16'55" | 7. (14) | ||
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
D65 | 3500 m | 35 m | 0:53:02 | 15'09" | 2. (10) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D60 | 5170 m | 1:27:48 | 16'58" | 4. (9) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
D. Masters C | 3640 m | 1:05:09 | 17'53" | 3. (5) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:04 | 6130 m | 1:23:29 | 13'37" | 8. (10) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:05 | 5580 m | 1:04:50 | 11'37" | 1. (10) | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:06:29 | 14'46" | 4. (7) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
D:05 | 3740 m | 1:05:00 | 17'22" | 11. (22) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:38:47 | 12'30" | 1. (13) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
D60 | 3980 m | 0:44:26 | 11'09" | 2. (11) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
D60 | 4370 m | 0:55:37 | 12'43" | 3. (11) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
D60 | 4080 m | 0:56:43 | 13'54" | 4. (11) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
D60 | 4200 m | 0:48:54 | 11'38" | 3. (11) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
D60 | 4000 m | 0:48:01 | 12'00" | 3. (11) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:00:02 | 13'38" | 8. (12) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:58:15 | 12'39" | 4. (24) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
D:03 | 3340 m | 1:07:11 | 20'06" | 4. (7) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
D:06 | 3070 m | 0:49:34 | 16'08" | 3. (7) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:44:22 | 10'19" | 4. (23) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
D:03 | 3560 m | 1:00:18 | 16'56" | 1. (14) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:05 | 4580 m | 1:07:48 | 14'48" | 4. (13) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
D65 | 3390 m | 1:01:58 | 18'16" | 8. (12) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
D65 | 3110 m | 0:42:12 | 13'34" | 2. (12) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
D65 | 2950 m | 0:48:07 | 16'18" | 2. (12) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6030 m | 1:08:10 | 11'18" | 15. (26) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:32:11 | 11'55" | 3. (7) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D65 | 4800 m | 0:40:24 | 8'25" | 1. (8) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 4040 m | 0:46:33 | 11'31" | 39. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 1:09:47 | 13'57" | 85. (118) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Masters C | 3840 m | 0:53:35 | 13'57" | 3. (3) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
D65 | 3700 m | 30 m | 0:58:54 | 15'55" | 7. (9) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
D65 | 3600 m | 85 m | 1:17:21 | 21'29" | 4. (8) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
D65 | 4300 m | 135 m | 1:03:28 | 14'45" | 1. (9) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D65 | 4320 m | 1:10:36 | 16'20" | 1. (12) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D65 | 3610 m | 0:40:54 | 11'19" | 1. (15) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D65 | 4260 m | 0:59:25 | 13'56" | 2. (15) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D65 | 3350 m | 0:54:42 | 16'19" | 3. (14) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:52:42 | 12'56" | 3. (16) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:43:36 | 10'36" | 14. (25) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
W ULTRAVET 65+ | 3930 m | 0:37:40 | 9'35" | 6. (22) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
W ULTRAVET 65+ | 2090 m | 0:27:03 | 12'56" | 9. (21) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
W ULTRAVET 65+ | 1990 m | 0:18:57 | 9'31" | 7. (22) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
D:02 | 4620 m | 1:05:45 | 14'13" | 6. (8) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3300 m | 0:51:04 | 15'28" | 0. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:05 | 4280 m | 1:00:50 | 14'12" | 1. (6) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
D:05 | 3800 m | 2:02:30 | 32'14" | 2. (2) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3320 m | 0:42:31 | 12'48" | 3. (13) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3300 m | 0:43:15 | 13'06" | 2. (12) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D65 | 3330 m | 0:45:37 | 13'41" | 2. (13) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
D:01 | 4000 m | 0:48:37 | 12'09" | 4. (4) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
D:02 | 3790 m | 0:46:01 | 12'08" | 14. (21) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D65 | 1880 m | 0:21:35 | 11'28" | 1. (10) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
D:02 | 3960 m | 0:51:48 | 13'04" | 6. (16) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D65 | 2600 m | 30 m | 0:34:53 | 13'25" | 2. (10) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:05 | 2500 m | 0:35:16 | 14'06" | 5. (16) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DMC | 2180 m | 0:31:35 | 14'29" | 12. (13) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
D65 | 1290 m | 0:32:41 | 25'20" | 6. (9) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D65 | 3590 m | 1:07:39 | 18'50" | 9. (10) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D65 | 3280 m | 0:44:00 | 13'24" | 1. (2) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
DMC | 4270 m | 1:21:19 | 19'02" | 2. (5) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
D65 | 3600 m | 50 m | 1:02:23 | 17'19" | 6. (9) | |
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
DMC | 3400 m | 0:45:48 | 13'28" | 1. (4) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5070 m | 1:31:14 | 17'59" | 9. (12) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:52:22 | 16'53" | 1. (3) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:05 | 3660 m | 0:56:14 | 15'21" | 9. (15) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D60 | 4300 m | 0:58:15 | 13'32" | 6. (11) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
D60 | 4180 m | 0:59:31 | 14'14" | 8. (11) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D60 | 3960 m | 1:03:27 | 16'01" | 9. (12) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D60 | 3710 m | 0:52:35 | 14'10" | 6. (10) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D60 | 4100 m | 70 m | 1:13:42 | 17'58" | 10. (12) | |
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
D:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:35:05 | 11'41" | 2. (8) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
DMC | 3630 m | 1:13:04 | 20'07" | 2. (4) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
D:03 | 7010 m | 1:07:19 | 9'36" | 9. (10) | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:03 | 3470 m | 1:06:07 | 19'03" | 3. (9) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
04 | 7230 m | 1:34:01 | 13'00" | 31. (37) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:55:21 | 12'17" | 10. (24) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:04 | 5940 m | 1:03:35 | 10'42" | 9. (18) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:14:10 | 12'47" | 9. (12) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 4160 m | 1:04:56 | 15'36" | 20. (25) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 0:52:14 | 12'19" | 6. (34) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMC | 2830 m | 0:52:59 | 18'43" | 2. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D65 | 3030 m | 0:32:39 | 10'46" | 1. (10) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D65 | 3200 m | 0:42:30 | 13'16" | 1. (8) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D65 | 3980 m | 0:46:57 | 11'47" | 3. (12) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
D65 | 1660 m | 0:21:40 | 13'03" | 1. (11) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D65 | 3580 m | 0:50:29 | 14'06" | 2. (8) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
D. Masters C | 3360 m | 0:49:29 | 14'43" | 1. (3) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2650 m | 0:41:34 | 15'41" | 0. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D65 | 2990 m | 0:39:53 | 13'20" | 2. (15) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D65 | 3200 m | 0:39:20 | 12'17" | 2. (15) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D65 | 3060 m | 0:33:46 | 11'02" | 2. (15) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
D:03 | 4770 m | 0:48:35 | 10'11" | 9. (19) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5400 m | 1:16:21 | 14'08" | 5. (13) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W ULTRAVET | 3360 m | 0:42:04 | 12'31" | 7. (26) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W ULTRAVET | 1930 m | 0:19:19 | 10'00" | 2. (25) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W ULTRAVET | 1910 m | 0:20:30 | 10'43" | 6. (26) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
D:01 | 3350 m | 0:38:52 | 11'36" | 24. (31) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters C | 2300 m | 0:23:52 | 10'22" | 4. (13) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
D:Rouge | 3800 m | 190 m | 1:04:07 | 16'52" | 8. (22) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
D:01 | 6500 m | 1:29:25 | 13'45" | 7. (8) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:55:24 | 14'34" | 16. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
D:04 | 4400 m | 0:56:13 | 12'46" | 15. (24) | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | ||||||
D:01 | 6400 m | 1:47:22 | 16'46" | 1. (1) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3790 m | NCL | ||||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D60 | 4500 m | 1:11:34 | 15'54" | 3. (17) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D60 | 4900 m | 1:00:49 | 12'24" | 2. (18) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D60 | 3000 m | 0:41:30 | 13'49" | 4. (18) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:58:31 | 13'17" | 5. (8) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4500 m | 1:11:49 | 15'57" | 5. (7) | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:17:10 | 9'32" | 5. (12) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D65 | 3500 m | 0:59:55 | 17'07" | 5. (10) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:02 | 5220 m | 1:04:43 | 12'23" | 12. (24) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:57:58 | 14'08" | 9. (19) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5180 m | 1:02:18 | 12'01" | 16. (27) | ||
25.03.2018 - Championnat Ligue Grand Est Longue Distance - Kaysersberg (68) | ||||||
D60 | 2900 m | 70 m | 0:46:09 | 15'54" | 2. (7) | |
24.03.2018 - Régionale Grand Est Sprint Kaysersberg (68) - Kaysersberg (68) | ||||||
D:Orange D - IL | 1800 m | 10 m | 0:19:07 | 10'37" | 26. (34) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
5 | 5100 m | 1:00:33 | 11'52" | 9. (27) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:04 | 2800 m | 0:33:26 | 11'56" | 4. (29) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
D. Masters C | 2940 m | 70 m | 0:58:09 | 19'46" | 1. (4) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
D60 | 3150 m | 0:38:04 | 12'05" | 1. (5) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
D:03 | 0:25:21 | 1. (10) | ||||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 3700 m | 1:00:35 | 16'22" | 4. (8) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:58:53 | 13'22" | 6. (18) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 5320 m | 1:09:13 | 13'00" | 12. (21) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
D. Masters C | 0:46:37 | 1. (2) | ||||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:42:27 | 13'41" | 2. (10) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:05 | 5030 m | 1:01:02 | 12'08" | 11. (26) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:51:17 | 12'12" | 5. (28) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:51:33 | 12'16" | 3. (17) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D60 | 3990 m | 0:53:18 | 13'21" | 2. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 4200 m | 0:57:41 | 13'44" | 3. (7) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D60 | 3380 m | 0:44:33 | 13'10" | 3. (9) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
D:02 | 800 m | NCL | ||||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 0:33:09 | 27. (35) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:05 | 4600 m | NCL | ||||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:05 | 4020 m | 0:48:22 | 12'01" | 3. (12) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
D:03 | 4100 m | 0:47:40 | 11'37" | 4. (20) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:09 | 7700 m | 1:23:30 | 10'50" | 4. (9) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
D:03 | 4100 m | 1:20:52 | 19'43" | 3. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:46:48 | 10'53" | 5. (24) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
D:15 | 4300 m | 0:51:02 | 11'52" | -- (5) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 3900 m | 0:51:04 | 13'05" | 33. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
D:07 | 3200 m | 0:50:23 | 15'44" | 5. (8) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
D60 | 5100 m | 1:05:06 | 12'45" | 1. (6) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5500 m | 1:26:57 | 15'48" | 59. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D60 | 4780 m | 35 m | 1:00:11 | 12'35" | 1. (10) | |
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6400 m | 60 m | 1:41:35 | 15'52" | 0. (86) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D60 | 3300 m | 0:47:25 | 14'22" | 1. (4) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:03:26 | 11'44" | 2. (9) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:48:37 | 15'31" | 6. (7) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
D60 | 3320 m | 70 m | 0:44:47 | 13'29" | 3. (12) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D60 | 3880 m | 0:52:30 | 13'31" | 1. (5) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
D60 | 3820 m | 0:45:43 | 11'58" | 1. (6) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D60 | 3310 m | 0:33:57 | 10'15" | 2. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
D60 | 3340 m | 0:53:10 | 15'55" | 2. (6) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir court | 4240 m | 140 m | 0:59:42 | 14'04" | 20. (64) | |
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:03 | 4400 m | 0:43:40 | 9'55" | 7. (12) | ||
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
D:Bahn 3 | 4100 m | 125 m | 1:12:21 | 17'38" | 16. (16) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
D60 | 2800 m | 70 m | 0:39:18 | 14'02" | 1. (4) | |
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:50:19 | 10'42" | 10. (16) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:07:50 | 12'33" | 5. (12) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:02 | 5500 m | 1:13:42 | 13'23" | 3. (3) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
D60 | 5900 m | NCL | ||||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 1:12:25 | 14'28" | 9. (13) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D60 | 4500 m | 0:49:41 | 11'02" | 2. (16) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D60 | 4100 m | 1:00:50 | 14'50" | 6. (16) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D60 | 3000 m | 0:42:58 | 14'19" | 3. (16) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4320 m | 0:57:09 | 13'13" | 11. (26) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D60 | 1900 m | 0:33:38 | 17'42" | 3. (4) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:42:35 | 11'12" | 13. (18) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 3920 m | 0:44:16 | 11'17" | 11. (23) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2280 m | 0:25:27 | 11'09" | 12. (22) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Supervet. | 2260 m | 0:25:09 | 11'07" | 14. (22) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:07 | 3200 m | 1:03:10 | 19'44" | -- (4) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:01 | 5250 m | 1:04:19 | 12'15" | 5. (6) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 3220 m | 0:40:28 | 12'34" | 10. (30) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5030 m | 1:08:02 | 13'31" | 19. (32) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
D60 | 4090 m | 55 m | 1:00:13 | 14'43" | 3. (7) | |
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
D:Rouge | 4540 m | 40 m | 0:59:11 | 13'02" | 5. (34) | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
D. Masters C | 2100 m | 0:26:47 | 12'45" | 1. (4) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D60 | 3200 m | 60 m | 0:47:30 | 14'50" | 2. (7) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
D:03 | 3430 m | 0:54:29 | 15'53" | 2. (8) | ||
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D. Masters C | 3100 m | 0:51:31 | 16'37" | 1. (4) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:47:30 | 11'35" | 2. (22) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:28:50 | 10'40" | 5. (10) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
D. Masters C | 3200 m | 0:48:24 | 15'07" | 1. (4) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
D:01 | 800 m | 0:53:45 | 67'11" | 9. (14) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 5590 m | 1:09:50 | 12'29" | 9. (20) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:59:17 | 13'28" | 8. (8) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:59:08 | 13'08" | 2. (16) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:05 | 4100 m | 0:47:07 | 11'29" | 6. (19) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:39:32 | 12'45" | 4. (7) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D60 | 3900 m | 0:57:12 | 14'40" | 3. (11) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D60 | 2820 m | 0:33:52 | 12'00" | 4. (12) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D60 | 4100 m | 0:51:40 | 12'36" | 6. (13) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D60 | 3900 m | 0:54:59 | 14'05" | 7. (12) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D60 | 3960 m | 0:56:28 | 14'15" | 9. (12) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:08:42 | 12'16" | 5. (9) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:35:35 | 13'10" | 3. (14) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:04 | 5000 m | 1:02:10 | 12'26" | 5. (19) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
4 | 6400 m | 1:23:43 | 13'04" | 44. (60) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:05 | 4500 m | 1:56:03 | 25'47" | 10. (10) | ||
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Dames | 5600 m | 0:00:00 | -- (9) | |||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:36:59 | 12'45" | 3. (13) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 3000 m | 0:48:48 | 16'15" | 21. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:57:26 | 11'02" | 12. (24) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D60 | 3800 m | 1:07:17 | 17'42" | 8. (13) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D60 | 4200 m | 1:22:01 | 19'31" | 4. (13) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 3200 m | 0:46:43 | 14'35" | 34. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:23:19 | 14'07" | 71. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
D. Masters B | 2460 m | 0:34:38 | 14'04" | 4. (5) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:01 | 5600 m | 1:05:40 | 11'43" | 4. (4) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:18:55 | 15'28" | 4. (6) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
D60 | 5300 m | 1:10:07 | 13'13" | 7. (10) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
D60 | 4870 m | 1:16:47 | 15'45" | 3. (11) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:06 | 2070 m | NCL | ||||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:04:33 | 15'00" | 5. (15) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D60 | 4400 m | 130 m | 1:42:58 | 23'24" | 6. (13) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D60 | 3300 m | 55 m | 0:54:27 | 16'30" | 5. (13) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D60 | 3700 m | 60 m | 1:00:27 | 16'20" | 5. (13) | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:46:22 | 12'12" | 5. (20) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
D:04 | 4640 m | 1:12:36 | 15'38" | 9. (17) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Superveteran | 4500 m | 0:51:24 | 11'25" | 21. (39) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:21:30 | 9'46" | 22. (33) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Superveteran | 2100 m | 0:30:55 | 14'43" | 30. (34) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
D:02 | 4600 m | 40 m | 0:59:30 | 12'56" | 10. (13) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:37:46 | 16'51" | 8. (15) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:04 | 4100 m | 0:52:23 | 12'46" | 24. (34) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D60 | 2400 m | 35 m | 0:31:06 | 12'57" | 4. (9) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4020 m | 0:47:31 | 11'49" | 5. (12) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 4600 m | 1:02:09 | 13'30" | 29. (50) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:57:43 | 13'07" | 8. (9) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D60 | 3200 m | 185 m | 1:00:44 | 18'58" | 13. (31) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D60 | 2800 m | 50 m | 0:47:35 | 16'59" | 15. (32) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D60 | 3700 m | 110 m | 0:51:17 | 13'51" | 10. (31) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:14:36 | 15'52" | 17. (20) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:54:07 | 12'53" | 12. (14) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
D. Masters C | 2200 m | 0:26:29 | 12'02" | 3. (13) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:18:36 | 10'20" | 3. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 1:16:12 | 16'49" | 19. (21) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D60 | 3150 m | 0:48:37 | 15'26" | 6. (12) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 0:55:01 | 12'13" | 10. (35) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D60 | 2380 m | 0:33:41 | 14'09" | 3. (10) | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | ||||||
D. Masters C | 2500 m | 95 m | 0:48:15 | 19'17" | 1. (4) | |
12.03.2016 - HOCup 2016 - Sprint - Charleroi | ||||||
D:Long | 2800 m | 95 m | 0:42:47 | 15'16" | 20. (27) | |
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:36:11 | 17'48" | 16. (19) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
D. Masters C | 3200 m | 0:57:30 | 17'58" | 1. (5) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D60 | 5500 m | 1:00:27 | 10'59" | 2. (13) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:46:17 | 14'01" | 3. (11) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
W60 | 4400 m | 1:10:37 | 16'02" | 10. (13) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
5 | 5400 m | 1:01:53 | 11'27" | 20. (63) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:54:40 | 11'37" | 8. (19) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
D:04 | 5640 m | 1:06:06 | 11'43" | 7. (15) | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:58:50 | 18'23" | 5. (10) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D60 | 3470 m | 0:49:13 | 14'11" | 8. (10) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
D:03 | 3490 m | 0:45:55 | 13'09" | 2. (6) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:09 | 5400 m | 1:12:40 | 13'27" | -- (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:19:57 | 13'19" | 25. (31) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
D:03 | 3300 m | 0:55:48 | 16'54" | 7. (8) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D60 | 3900 m | 0:46:48 | 12'00" | 4. (12) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D60 | 4000 m | 0:52:05 | 13'01" | 4. (14) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D60 | 3480 m | 0:41:02 | 11'47" | 5. (14) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D60 | 3800 m | 0:45:10 | 11'53" | 3. (15) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D60 | 4300 m | 0:54:50 | 12'45" | 4. (13) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:04 | 5140 m | 1:04:12 | 12'29" | 9. (19) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 0:58:47 | 10'53" | 7. (33) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:29:01 | 10'44" | 4. (12) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:42:20 | 8'38" | 6. (15) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
D:04 | 6300 m | 1:26:43 | 13'45" | 3. (5) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D60 | 4900 m | 1:07:09 | 13'42" | 4. (9) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5800 m | 1:29:06 | 15'21" | 72. (121) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
W. Superveteran | 4300 m | 0:44:39 | 10'23" | 16. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
W. Superveteran | 2200 m | 0:22:01 | 10'00" | 13. (27) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
W. Superveteran | 1900 m | 0:17:13 | 9'03" | 12. (27) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
D60 | 2550 m | 45 m | 0:39:15 | 15'23" | 4. (15) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
D60 | 4310 m | 145 m | 1:10:54 | 16'27" | 6. (10) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
D:05 | 3940 m | 1:03:26 | 16'05" | 13. (24) | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5800 m | 1:42:56 | 17'44" | 7. (10) | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:57:38 | 11'38" | 10. (18) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D60 | 2200 m | 0:26:59 | 12'15" | 3. (9) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:33:38 | 16'43" | 10. (13) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:56:43 | 12'19" | 7. (9) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
D. Masters C | 4890 m | 0:44:24 | 9'04" | 1. (15) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
D. Masters C | 2740 m | 0:26:14 | 9'34" | 2. (13) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
D. Masters C | 2260 m | 0:26:45 | 11'50" | 3. (13) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:10:12 | 14'56" | 10. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:02 | 4900 m | 1:16:55 | 15'41" | 13. (20) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:02:38 | 13'19" | 8. (29) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D60 | 2100 m | 0:17:17 | 8'13" | 2. (11) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:01 | 6800 m | 1:23:49 | 12'19" | 4. (5) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
D. Masters C | 1600 m | 0:17:24 | 10'52" | 3. (9) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:29:40 | 10'59" | 1. (9) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
D:06 | 1600 m | 0:19:41 | 12'18" | 2. (6) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
D:06 | 1500 m | 0:25:24 | 16'55" | 3. (4) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
D:01 | 4760 m | 0:47:17 | 9'56" | 8. (14) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:03 | 6400 m | 1:13:15 | 11'26" | 5. (7) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:06:35 | 11'43" | 23. (35) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:16:38 | 12'46" | 3. (8) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Masters C | 3100 m | 0:32:21 | 10'26" | 1. (3) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:04 | 5460 m | 1:00:55 | 11'09" | 8. (16) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:03 | 1:12:20 | 10. (19) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
D. Masters C | 3500 m | 1:13:03 | 20'52" | 1. (3) | ||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
D:06 | 5100 m | 1:06:29 | 13'02" | 2. (8) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D60 | 5100 m | 0:56:56 | 11'09" | 3. (15) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
D. Masters C | 3400 m | 1:37:30 | 28'40" | 3. (4) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 5080 m | 1:09:50 | 13'44" | 5. (23) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:08:15 | 11'58" | 11. (17) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 1:11:41 | 14'03" | 22. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:07:34 | 11'51" | 18. (32) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D60 | 3250 m | 0:50:02 | 15'23" | 6. (11) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
D60 | 4100 m | 0:49:59 | 12'11" | 3. (10) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D60 | 4000 m | 0:53:01 | 13'15" | 4. (14) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D60 | 4100 m | 1:06:16 | 16'09" | 6. (14) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D60 | 4200 m | 0:49:31 | 11'47" | 3. (13) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:09:05 | 11'30" | 15. (23) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
D:04 | 4400 m | 1:08:37 | 15'35" | 27. (38) | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 6000 m | 1:05:29 | 10'54" | 3. (8) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:53:30 | 9'33" | 12. (26) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 1:06:44 | 22'14" | 4. (12) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:01:55 | 11'03" | 10. (19) | ||
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 3390 m | 1:03:22 | 18'41" | 18. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D60 | 2740 m | 0:24:38 | 8'59" | 2. (13) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3100 m | 0:43:24 | 14'00" | 19. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:06 | 4080 m | 0:46:44 | 11'27" | 3. (15) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:06 | 2700 m | 0:29:17 | 10'50" | 2. (14) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
D:03 | 2500 m | 0:38:39 | 15'27" | 15. (18) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
D60 | 4760 m | 1:00:31 | 12'42" | 5. (13) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5500 m | 1:13:36 | 13'22" | 90. (123) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
D60+ | 3400 m | 0:35:51 | 10'32" | 4. (18) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
D:02 | 5000 m | 95 m | 1:08:41 | 13'44" | 19. (24) | |
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
D60 | 2960 m | 30 m | 0:44:22 | 14'59" | 4. (14) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
D. Masters B | 3600 m | 80 m | 0:53:51 | 14'57" | 3. (4) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:56:04 | 13'42" | 21. (40) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D60 | 3960 m | 55 m | 0:57:59 | 14'38" | 7. (11) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D60 | 2640 m | 0:34:40 | 13'07" | 3. (10) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
D60 | 4000 m | 0:55:38 | 13'54" | 4. (11) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:05:05 | 11'37" | 3. (5) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:05 | 5380 m | 1:17:12 | 14'20" | 2. (14) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:35:48 | 11'11" | 4. (21) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:30:41 | 17'02" | 5. (10) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:05:59 | 14'59" | 2. (17) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
D60 | 2100 m | 0:38:21 | 18'15" | 6. (7) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
D60 | 3300 m | 140 m | 1:06:18 | 20'05" | 4. (11) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
D:03 | 2210 m | 0:23:22 | 10'34" | 7. (14) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
D:03 | 2270 m | 0:20:33 | 9'03" | 6. (14) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
D:03 | 2370 m | 0:28:37 | 12'04" | 3. (8) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
D:03 | 2040 m | 0:22:36 | 11'04" | 1. (7) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:04 | 3700 m | 0:50:29 | 13'38" | 9. (18) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
D60 | 3400 m | 0:37:49 | 11'07" | 6. (16) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5260 m | 1:11:11 | 13'31" | 10. (22) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 4400 m | 0:45:51 | 10'25" | 32. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:01:48 | 11'53" | 8. (22) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
D60 | 4790 m | 130 m | 0:57:11 | 11'56" | 5. (17) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
D. Masters C | 1600 m | 60 m | 0:23:23 | 14'36" | 1. (4) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:40:45 | 15'05" | 5. (10) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
D. Masters C | 2960 m | 0:48:31 | 16'23" | 1. (6) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
D60 | 4700 m | 0:57:23 | 12'12" | 6. (15) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
D60 | 4200 m | 80 m | 0:55:44 | 13'16" | 5. (11) | |
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | ||||||
D:03 | 2900 m | 0:50:34 | 17'26" | 2. (4) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
D:05 | 4100 m | 110 m | 1:10:58 | 17'18" | 8. (24) | |
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:03 | 3780 m | 0:51:10 | 13'32" | 4. (8) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:47:07 | 10'57" | 4. (27) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 0:41:23 | 2. (4) | ||||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:56:05 | 17'31" | 1. (15) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
D:05 | 4300 m | 0:57:41 | 13'24" | 3. (26) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:16:38 | 13'26" | 19. (25) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:04 | 6170 m | 1:08:32 | 11'06" | 7. (15) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:06:58 | 12'10" | 17. (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 4100 m | 0:44:02 | 10'44" | 3. (14) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D60 | 3800 m | 0:40:07 | 10'33" | 4. (15) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D60 | 4010 m | 0:44:03 | 10'59" | 3. (15) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
D60 | 3280 m | 35 m | 0:41:48 | 12'44" | 4. (13) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D60 | 4100 m | 0:45:55 | 11'11" | 2. (11) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4090 m | 0:54:03 | 13'12" | 7. (21) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:40:31 | 12'39" | 1. (10) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:19:53 | 13'46" | 10. (15) | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | ||||||
D:03 | 2900 m | 1:10:39 | 24'21" | 3. (9) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:01:34 | 10'26" | 4. (20) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
D:02 | 4400 m | 1:00:05 | 13'39" | 5. (6) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:17:24 | 18'25" | 7. (14) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
D:04 | 5580 m | 1:05:40 | 11'46" | 5. (7) | ||
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
D:04 | 7100 m | 1:40:24 | 14'08" | 1. (2) | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:25:27 | 14'43" | 8. (11) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
4 | 6100 m | 1:20:57 | 13'16" | 68. (90) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
D. Masters C | 2740 m | 25 m | 0:52:12 | 19'03" | 6. (8) | |
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
1 | 6800 m | 1:50:08 | 16'11" | 31. (38) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
D60 | 3000 m | 0:57:10 | 19'03" | 4. (5) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
D60 | 5680 m | 1:13:17 | 12'54" | 3. (12) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
D60 | 4500 m | 1:25:33 | 19'00" | 9. (15) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
D:02 | 6900 m | 1:38:57 | 14'20" | 4. (11) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
D60 | 5280 m | 1:08:19 | 12'56" | 4. (9) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
D60 | 4850 m | 1:03:56 | 13'10" | 4. (9) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
D60 | 3690 m | 0:55:45 | 15'06" | 5. (9) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:18:24 | 14'15" | 14. (24) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
D:03 | 3400 m | 1:56:33 | 34'16" | 7. (11) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:04 | 5590 m | 1:20:06 | 14'19" | 9. (17) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
D:05 | 4700 m | 0:56:19 | 11'58" | 2. (9) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
D60 | 3540 m | 50 m | 1:04:37 | 18'15" | 7. (12) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
D:05 | 3840 m | 1:00:01 | 15'37" | 6. (10) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:01:41 | 13'07" | 1. (13) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
D60 | 3910 m | 0:40:09 | 10'16" | 5. (23) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
D60 | 3280 m | 0:41:13 | 12'33" | 7. (24) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
D60 | 3830 m | 0:54:59 | 14'21" | 6. (23) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
D:06 | 2100 m | 0:22:36 | 10'45" | 7. (29) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
D60 | 2300 m | 40 m | 0:24:05 | 10'28" | 3. (8) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
D:06 | 4400 m | 1:57:50 | 26'46" | -- (18) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
D:04 | 3500 m | 0:42:06 | 12'01" | 13. (26) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
D:03 | 2060 m | NCL | ||||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
D:03 | 2020 m | 0:22:10 | 10'58" | 2. (5) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
D:03 | 4350 m | 0:51:48 | 11'54" | 5. (9) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
D. Masters C | 1600 m | 0:15:32 | 9'42" | 3. (5) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
D:06 | 4700 m | 1:08:09 | 14'30" | 14. (25) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
D60 | 3400 m | 100 m | 0:59:52 | 17'36" | 6. (13) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5790 m | 1:05:56 | 11'23" | 12. (29) | ||
17.03.2013 - Championnat estival FRSO - Manche 1 - Bois d'Esneux | ||||||
D55 | 4200 m | 140 m | 2:11:21 | 31'16" | 4. (5) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
D60 | 3750 m | 0:49:00 | 13'03" | 8. (18) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D. Masters C | 3500 m | 0:41:41 | 11'54" | 2. (6) | ||
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | ||||||
D:02 | 4520 m | 1:05:21 | 14'27" | 5. (10) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
D:04 | 5200 m | 1:06:49 | 12'50" | 11. (23) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
D. Masters C | 2800 m | 0:38:24 | 13'42" | 3. (7) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
D:05 | 6200 m | 1:21:43 | 13'10" | 1. (7) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 4150 m | 0:51:08 | 12'19" | 4. (18) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
D55 | 4000 m | 1:07:36 | 16'53" | 5. (6) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
D55 | 3700 m | 0:43:15 | 11'41" | 3. (8) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
D55 | 4060 m | 0:51:47 | 12'45" | 5. (8) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
D55 | 4400 m | 0:47:10 | 10'43" | 2. (8) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
D55 | 4100 m | 1:05:51 | 16'03" | 4. (6) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
D:04 | 5300 m | 1:01:31 | 11'36" | 9. (14) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:42:59 | 13'25" | 3. (9) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
D:04 | 6000 m | 0:59:59 | 9'59" | 8. (24) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:39:31 | 13'10" | 1. (11) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
D:05 | 4200 m | 0:46:52 | 11'09" | 4. (21) | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | ||||||
D:03 | 3180 m | 0:47:31 | 14'56" | 4. (8) | ||
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
D:03 | 3000 m | 0:32:42 | 10'54" | 3. (11) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:00:24 | 14'02" | 10. (27) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
D. Masters B | 4400 m | 0:47:55 | 10'53" | 4. (12) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 1:13:18 | 20'21" | 16. (26) | |||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
D:03 | 4500 m | 0:58:39 | 13'02" | 1. (14) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:27:20 | 14'19" | 6. (15) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
D55 | 4700 m | 1:01:08 | 13'00" | 4. (7) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
D55 | 4560 m | 110 m | 1:18:38 | 17'14" | 5. (9) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
D:05 | 4100 m | 1:06:43 | 16'16" | 1. (9) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
D:04 | 4710 m | 1:05:33 | 13'55" | 14. (18) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
D55 | 4800 m | 1:05:39 | 13'40" | 6. (21) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
D55 | 4700 m | 0:54:54 | 11'40" | 6. (21) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
D55 | 3900 m | 0:51:30 | 13'12" | 7. (18) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:52:44 | 11'13" | 8. (14) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
D. Masters B | 4320 m | 0:42:22 | 9'48" | 3. (24) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
D. Masters B | 1970 m | 0:22:24 | 11'22" | 2. (17) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
D. Masters B | 2310 m | 0:17:09 | 7'25" | 4. (17) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
D. Masters B | 2000 m | 95 m | 0:42:23 | 21'11" | 13. (19) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:58:09 | 18'10" | 7. (15) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 5900 m | 1:19:04 | 13'24" | 10. (13) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:52:13 | 9'29" | 7. (18) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
D:03 | 3460 m | 0:34:50 | 10'04" | 2. (17) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
D:02 | 4220 m | 1:01:58 | 14'41" | 5. (9) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
D. Masters B | 2900 m | 75 m | 0:53:41 | 18'30" | 14. (19) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:21:02 | 13'44" | 4. (7) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
D55 | 4480 m | 95 m | 0:49:02 | 10'56" | 6. (13) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
D. Masters B | 3200 m | 125 m | 0:57:05 | 17'50" | 2. (6) | |
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
D:08 | 0:38:33 | 1. (4) | ||||
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:15:30 | 12'22" | 3. (12) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
D:05 | 4600 m | 1:01:07 | 13'17" | 4. (13) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
D55 | 4600 m | 0:54:58 | 11'56" | 4. (7) | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
D55 | 4000 m | 100 m | 1:04:36 | 16'08" | 9. (13) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:04 | 1:14:12 | 6. (15) | ||||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
D:05 | 4000 m | 1:02:02 | 15'30" | 4. (10) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
D. Masters B | 2300 m | 0:43:14 | 18'47" | 12. (13) | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:03:14 | 12'38" | 8. (15) | ||
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:59:17 | 18'31" | 3. (5) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
D55 | 4390 m | 135 m | 0:56:28 | 12'52" | 6. (13) | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 3600 m | 115 m | 0:43:12 | 12'00" | 4. (21) | |
08.03.2008 - Championnat de Belgique de Nuit - Schlommefurt | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 3330 m | 55 m | 0:48:04 | 14'26" | 1. (3) | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2000 m | 0:18:06 | 9'03" | 8. (14) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D50 | 4400 m | 0:50:19 | 11'26" | 2. (17) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D50 | 5340 m | 1:19:12 | 14'50" | 7. (16) | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
D50 | 4310 m | 180 m | 1:14:19 | 17'15" | 7. (14) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
D50 | 4830 m | 185 m | 1:13:44 | 15'16" | 9. (15) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
D. Vétérans B | 2900 m | 90 m | 0:33:14 | 11'28" | 5. (23) | |
25.03.2006 - Championnat de Belgique de Nuit - Vivy | ||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2940 m | 0:42:56 | 14'36" | 1. (3) |