WebRes.helga-o.com |
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H-20 | 6890 m | 0:47:05 | 6'50" | 3. (3) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-20 | 6980 m | 1:09:56 | 10'01" | 3. (3) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-20 | 5360 m | 0:55:17 | 10'18" | 2. (3) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5500 m | 0:47:13 | 8'35" | 2. (2) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5810 m | 0:39:41 | 6'49" | 21. (52) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6110 m | 1:00:04 | 9'49" | 4. (4) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-20 | 2450 m | 0:25:01 | 10'12" | 2. (4) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-20 | 10400 m | 1:40:32 | 9'40" | 2. (3) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-20 | 8960 m | 1:14:57 | 8'21" | 1. (1) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:02 | 8200 m | 2:09:23 | 15'46" | 12. (16) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:03 | 7340 m | 1:04:27 | 8'46" | 8. (24) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:46:59 | 7'57" | 17. (70) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H-18 | 7800 m | 1:28:13 | 11'18" | 1. (2) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-18 | 8030 m | 140 m | 1:14:34 | 9'17" | 6. (9) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-18 | 7200 m | 0:57:03 | 7'55" | 2. (3) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5000 m | 0:55:04 | 11'00" | 3. (6) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:11:18 | 10'11" | 18. (32) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-18 | 7850 m | 170 m | 1:24:50 | 10'48" | 5. (6) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H-18 | 6490 m | 1:04:41 | 9'57" | 1. (4) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-18 | 6520 m | 0:48:56 | 7'30" | 1. (4) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-18 | 5840 m | 0:36:01 | 6'10" | 1. (4) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-18 | 4610 m | 0:45:48 | 9'56" | 2. (4) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir long | 8640 m | 255 m | 1:14:15 | 8'35" | 12. (50) | |
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:52:05 | 9'29" | 17. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H-18 | 2600 m | 0:19:59 | 7'41" | 4. (5) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:47:34 | 7'33" | 11. (67) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Junior | 7200 m | 0:59:21 | 8'14" | 7. (10) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 4500 m | 0:48:10 | 10'42" | -- (21) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H-18 | 3770 m | 0:38:31 | 10'12" | 3. (3) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:01 | 8410 m | 0:57:22 | 6'49" | 8. (27) | ||
08.04.2017 - Sélection 2017 - Middle distance - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 4970 m | 140 m | 0:48:03 | 9'40" | 10. (12) | |
08.04.2017 - Sélection 2017 - Sprint - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 3400 m | 0:15:55 | 4'40" | 10. (12) | ||
07.04.2017 - Sélection - Longue distance - Dijon | ||||||
H:H Juniors | 9550 m | 365 m | 1:57:29 | 12'18" | 8. (12) | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6200 m | 0:58:20 | 9'24" | 5. (5) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H-18 | 9200 m | 220 m | 1:29:33 | 9'44" | 3. (3) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:03 | 6300 m | NCL | ||||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Junioren | 5840 m | 0:51:09 | 8'45" | 5. (7) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:37:14 | 7'45" | 3. (27) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5800 m | 1:10:25 | 12'08" | 3. (3) | ||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | 0:20:12 | 25'15" | 1. (16) | ||
26.11.2016 - ISF selectie - | ||||||
Men1 | 6400 m | 0:54:34 | 8'31" | 3. (27) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 2:00:25 | 15'03" | 12. (15) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:01 | 5460 m | 0:51:05 | 9'21" | 12. (19) | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | ||||||
H:01 | 5700 m | 0:35:55 | 6'18" | 1. (22) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir très long | 9400 m | 140 m | 1:17:14 | 8'12" | 35. (58) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 1:04:43 | 8'59" | 5. (22) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 0:43:11 | 7'51" | 6. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:44:59 | 7'08" | 2. (27) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H-18 | 7700 m | 0:51:35 | 6'41" | 1. (6) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H-18 | 8000 m | 1:41:29 | 12'41" | 5. (6) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5120 m | 0:43:19 | 8'27" | 5. (8) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5600 m | 0:54:36 | 9'45" | 19. (24) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H-18 | 5900 m | 0:54:26 | 9'13" | 2. (4) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H-18 | 8110 m | 1:04:57 | 8'00" | 2. (7) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H-18 | 7300 m | 140 m | 1:10:32 | 9'39" | 2. (2) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H-18 | 7700 m | 250 m | 1:35:57 | 12'27" | 1. (2) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H-18 | 5400 m | 150 m | 0:45:08 | 8'21" | 1. (2) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H-18 | 5600 m | 65 m | 0:53:22 | 9'31" | 1. (2) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Junior | 7800 m | 0:56:34 | 7'15" | 5. (8) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Junior | 3200 m | 0:21:18 | 6'39" | 5. (6) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Junior | 2800 m | 0:20:21 | 7'16" | 5. (7) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H-18 | 3300 m | 55 m | 0:21:46 | 6'35" | 4. (6) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:28:58 | 7'12" | 2. (33) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:46:38 | 7'54" | 15. (50) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:42:00 | 8'56" | 1. (37) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | NCL | ||||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:00:01 | 7'30" | 8. (19) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren MIDDLE - Nederland | ||||||
H-18 | 5900 m | 0:42:03 | 7'07" | 5. (8) | ||
09.04.2016 - Selectie junioren SPRINT - Nederland | ||||||
H-18 | 2500 m | 0:16:27 | 6'34" | 3. (8) | ||
08.04.2016 - Selectie junioren LANG - Nederland | ||||||
H-18 | 8200 m | 240 m | 1:32:49 | 11'19" | 6. (8) | |
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
H:Noir Moyen | 5000 m | 90 m | 0:34:25 | 6'53" | 4. (29) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 170 m | 0:41:21 | 10'20" | 9. (27) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 0:50:17 | 9'51" | 6. (28) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 0:55:04 | 9'01" | 15. (37) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Noir Moyen | 4700 m | 0:55:42 | 11'51" | 13. (25) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:08 | 7600 m | 1:05:19 | 8'35" | 7. (10) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H-18 | 7200 m | 0:58:21 | 8'06" | 3. (7) | ||
21.02.2016 - Interland - Brasschaat | ||||||
M17 | 6300 m | 0:50:18 | 7'59" | 5. (12) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H-18 | 8340 m | 1:12:44 | 8'43" | 2. (5) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:01 | 5930 m | 1:03:03 | 10'37" | 13. (17) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:08 | 7900 m | 0:00:00 | -- (12) | |||
20.01.2016 - SVS 'De Schorre' - Boom | ||||||
1 | 5100 m | 0:32:58 | 6'27" | 1. (5) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:28:47 | 10'41" | 23. (29) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
H-18 | 6500 m | 0:55:57 | 8'36" | 6. (10) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H-18 | 6100 m | 0:59:52 | 9'48" | 9. (11) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H-18 | 5440 m | 0:41:56 | 7'42" | 6. (10) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Beloften | 3500 m | 0:22:05 | 6'18" | 4. (8) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:56:13 | 10'48" | 8. (14) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:03 | 6800 m | 0:57:55 | 8'31" | 2. (18) | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:04 | 7000 m | 0:43:12 | 6'10" | 6. (17) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:40:36 | 7'07" | 2. (33) | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
H:04 | 5000 m | NCL | ||||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H-16 | 6300 m | NCL | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:09:57 | 12'03" | 1. (32) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H-16 | 7500 m | 1:17:55 | 10'23" | 6. (9) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Youth | 4300 m | 0:27:19 | 6'21" | 1. (11) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Youth | 2200 m | 0:14:26 | 6'33" | 1. (10) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Youth | 1900 m | 0:11:10 | 5'52" | 1. (10) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-16 | 5800 m | 0:48:11 | 8'18" | 1. (3) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-16 | 6000 m | 0:50:34 | 8'25" | 1. (3) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H-16 | 5400 m | 0:42:32 | 7'52" | 2. (4) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H-16 | 2400 m | 0:17:52 | 7'26" | 1. (2) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:03 | 6700 m | 1:06:13 | 9'52" | 3. (29) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:06:32 | 10'33" | 26. (44) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H-16 | 2100 m | 0:13:50 | 6'35" | 2. (11) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 0:50:23 | 7'24" | 6. (44) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-16 | 6100 m | 105 m | 0:56:03 | 9'11" | 2. (6) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-16 | 5100 m | 140 m | 0:56:53 | 11'09" | 5. (6) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H-16 | 7200 m | 165 m | 0:56:20 | 7'49" | 1. (6) | |
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H-16 | 6000 m | 300 m | 1:18:28 | 13'04" | 7. (12) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Moyen H/D | 3600 m | 225 m | 0:34:07 | 9'28" | 2. (21) | |
10.04.2015 - TC HOC Middle - Haute Roche | ||||||
2 | 2625 m | 0:53:31 | 20'23" | 2. (5) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2600 m | 0:18:40 | 7'10" | 1. (8) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:04 | 1:03:18 | 9. (28) | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4300 m | 0:57:27 | 13'21" | 5. (7) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H-16 | 7590 m | 0:59:01 | 7'46" | 3. (10) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3400 m | NCL | ||||
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H-16 | 4700 m | 0:44:05 | 9'22" | 2. (5) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:46:59 | 8'14" | 2. (34) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:01 | 5730 m | 0:59:26 | 10'22" | 13. (21) | ||
21.01.2015 - SVS Hoge Rielen - | ||||||
2 | 4500 m | NCL | ||||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:53:54 | 8'59" | 6. (34) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H-16 | 4740 m | 0:45:42 | 9'38" | 6. (8) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H-16 | 5700 m | 0:48:08 | 8'26" | 6. (7) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:46:20 | 10'31" | 11. (37) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:41:00 | 7'19" | 3. (53) | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:47:20 | 10'31" | 5. (19) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:03 | 6880 m | 1:06:06 | 9'36" | 15. (30) | ||
26.11.2014 - ISF Selectie - Vierveld | ||||||
H:01 | 4700 m | 110 m | 1:04:01 | 13'37" | 7. (12) | |
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:51:35 | 10'58" | 1. (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H-16 | 6300 m | 0:51:45 | 8'12" | 6. (8) | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:53:09 | 11'33" | 12. (27) | ||
12.11.2014 - SVS BLOSO-domein Hofstade - Hofstade | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:27:01 | 6'04" | 1. (15) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:02:11 | 8'52" | 10. (30) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:08 | 6400 m | 1:09:45 | 10'53" | 19. (26) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:03:24 | 8'34" | 8. (24) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:04 | 6000 m | 60 m | 1:02:27 | 10'24" | 7. (16) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H-16 | 3940 m | 0:27:50 | 7'03" | 4. (8) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 3200 m | 0:27:19 | 8'32" | 6. (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:46:07 | 7'26" | 4. (33) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:04 | 4250 m | 0:36:41 | 8'37" | 6. (28) | ||
01.10.2014 - Regionale /Oml. - Balen Hulsen | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:44:34 | 8'44" | 6. (12) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H-16 | 8140 m | 1:19:58 | 9'49" | 5. (7) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H-16 | 5700 m | 0:42:21 | 7'25" | 3. (4) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H-16 | 6830 m | 160 m | NCL | |||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3900 m | 95 m | 0:35:24 | 9'04" | 5. (11) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:03 | 5630 m | 0:53:45 | 9'32" | 5. (40) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-16 | 6950 m | 200 m | 1:12:20 | 10'24" | 5. (7) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-16 | 4760 m | 0:45:05 | 9'28" | 5. (7) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H-16 | 7090 m | 1:16:52 | 10'50" | 5. (7) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:54:43 | 8'10" | 33. (44) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:04 | 4700 m | 0:46:13 | 9'49" | 3. (16) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H-16 | 2300 m | 0:26:37 | 11'34" | 5. (10) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H-16 | 6600 m | 210 m | 1:25:02 | 12'53" | 3. (8) | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H-16 | 4500 m | 0:38:38 | 8'35" | 5. (8) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H-16 | 7870 m | 175 m | 1:18:38 | 9'59" | 4. (6) | |
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H-16 | 7800 m | 1:17:50 | 9'58" | 5. (8) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H-16 | 7500 m | 140 m | 1:13:12 | 9'45" | 6. (8) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:54:39 | 9'35" | 12. (45) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:05 | 0:35:03 | 1. (6) | ||||
22.01.2014 - SVS Kampioenschap Antwerpen - Vrieselhof | ||||||
H:02 | 4660 m | 0:46:04 | 9'53" | 2. (17) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:34:13 | 8'08" | 1. (19) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:09:00 | 16'25" | 5. (17) | ||
13.11.2013 - SVS 'Bos van Hees' - Schaffen | ||||||
H:02 | 4250 m | 0:33:59 | 7'59" | 3. (34) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:05 | 4700 m | 0:45:10 | 9'36" | 3. (25) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3550 m | 30 m | 0:43:36 | 12'16" | 6. (9) | |
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 0:37:50 | 9'57" | 2. (9) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H-14 | 4800 m | 0:52:15 | 10'53" | 1. (4) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H-14 | 5100 m | 1:12:04 | 14'07" | 1. (6) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:53:24 | 13'01" | 7. (31) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H-14 | 5200 m | 1:16:01 | 14'37" | 3. (5) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H-14 | 6030 m | 1:14:59 | 12'26" | 2. (4) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H-14 | 5590 m | 0:51:37 | 9'14" | 1. (4) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H-14 | 4170 m | 0:46:14 | 11'05" | 1. (4) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-14 | 4810 m | 125 m | 1:09:58 | 14'32" | 2. (6) | |
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:30:57 | 9'22" | 7. (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H-14 | 3900 m | 0:40:16 | 10'19" | 1. (2) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-14 | 4930 m | 0:38:46 | 7'51" | 3. (8) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-14 | 4520 m | 0:46:31 | 10'17" | 3. (9) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-14 | 4290 m | 0:47:56 | 11'10" | 3. (8) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-14 | 2600 m | 50 m | 0:24:44 | 9'30" | 3. (5) | |
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2100 m | 0:14:46 | 7'01" | 4. (6) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-14 | 3900 m | 130 m | 0:45:03 | 11'33" | 3. (8) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H-14 | 4000 m | 40 m | NCL | |||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:02 | 0:44:35 | 15. (44) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-14 | 5600 m | 1:04:10 | 11'27" | 1. (6) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H-14 | 3900 m | 125 m | NCL | |||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:05 | 4800 m | 0:57:03 | 11'53" | 6. (23) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:31:10 | 7'25" | 2. (21) | ||
23.01.2013 - SVS Gielsbos - | ||||||
H:03 | 3500 m | 0:30:29 | 8'42" | 1. (7) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:41:05 | 9'20" | 2. (12) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:05 | 4200 m | 1:11:57 | 17'07" | 16. (22) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:53:12 | 9'51" | 22. (37) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:47:40 | 11'05" | 5. (19) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4400 m | 0:43:12 | 9'49" | 3. (5) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 5500 m | 1:06:03 | 12'00" | 4. (5) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2860 m | 0:31:21 | 10'48" | 5. (8) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:33:50 | 10'15" | 9. (35) | |||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-14 | 5610 m | 135 m | 0:58:20 | 10'23" | 4. (7) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:05 | 4100 m | 0:47:51 | 11'40" | 2. (23) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:05 | 3260 m | 0:30:41 | 9'24" | 1. (12) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-14 | 5500 m | NCL | ||||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-14 | 5600 m | 1:04:56 | 11'35" | 4. (4) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-14 | 4600 m | 1:03:01 | 13'41" | 4. (4) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:50:26 | 10'43" | 18. (28) | ||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:48:07 | 10'56" | 31. (49) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:05 | 4500 m | NCL | ||||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:06:11 | 12'58" | 8. (20) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:32:39 | 7'35" | -- (28) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-14 | 4700 m | 120 m | 1:10:38 | 15'01" | 4. (5) | |
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:12 | 0:42:52 | 1. (2) | ||||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:12 | 4100 m | 0:45:58 | 11'12" | 4. (14) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H-12 | 2800 m | NCL | ||||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H-12 | 2800 m | 60 m | 0:34:39 | 12'22" | 3. (5) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H-12 | 3070 m | 0:28:31 | 9'17" | 1. (2) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H-12 | 3130 m | 0:32:06 | 10'15" | 1. (4) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H-12 | 3350 m | 0:35:24 | 10'34" | 1. (3) | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:05 | 4000 m | 0:55:11 | 13'47" | 4. (16) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Pupilles | 2000 m | 0:25:32 | 12'45" | 4. (11) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H-12 | 2800 m | 90 m | 0:39:37 | 14'08" | 1. (3) | |
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:10 | 3000 m | 0:33:37 | 11'12" | -- (4) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:27:51 | 10'18" | 5. (6) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H-12 | 2600 m | 0:27:03 | 10'24" | 4. (5) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H-12 | 2700 m | 0:31:17 | 11'35" | 4. (6) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H-12 | 2100 m | 0:22:21 | 10'38" | 3. (6) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Pupilles | 2200 m | 0:24:08 | 10'58" | 8. (14) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H-12 | 2990 m | 85 m | 0:59:40 | 19'57" | 5. (6) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:56:15 | 20'05" | 6. (7) |