WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D45 | 4140 m | 0:51:21 | 12'24" | 6. (8) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D45 | 6650 m | 1:09:40 | 10'29" | 4. (6) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 5800 m | 0:59:37 | 10'17" | 5. (14) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters A | 4130 m | 0:41:18 | 10'00" | 3. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:Short Easy | 3170 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:03 | 5500 m | 1:10:19 | 12'47" | 4. (11) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
MM | 5400 m | 0:54:23 | 10'04" | 12. (18) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:03 | 3310 m | 1:08:42 | 20'45" | 9. (13) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 3360 m | 1:24:24 | 25'07" | 10. (11) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 1:02:07 | 10'56" | 10. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D45 | 6460 m | 1:17:03 | 11'56" | 3. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:03 | 5520 m | 1:02:19 | 11'17" | 8. (16) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4480 m | 0:57:13 | 12'46" | 3. (8) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D45 | 7590 m | 1:57:04 | 15'25" | 5. (6) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D45 | 3440 m | 0:54:19 | 15'47" | 2. (2) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D40 | 7110 m | 1:49:55 | 15'28" | -- (9) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D45 | 4750 m | 0:48:27 | 10'12" | 5. (8) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:02 | 5870 m | 1:11:37 | 12'12" | 9. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D45 | 5000 m | 100 m | 0:56:31 | 11'18" | 8. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D45 | 6800 m | 155 m | 1:30:03 | 13'15" | 10. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D45 | 4200 m | 55 m | 1:02:09 | 14'48" | 10. (19) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:01 | 3900 m | 0:41:15 | 10'35" | 5. (7) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:03 | 5810 m | 0:48:58 | 8'26" | 7. (10) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:01:54 | 11'21" | 9. (12) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:44:25 | 10'32" | 12. (16) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 1:37:07 | 26'41" | 15. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:03 | 4520 m | 0:46:36 | 10'19" | 9. (13) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:23:39,007 | 8'21" | 5. (12) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5610 m | 0:59:09 | 10'33" | 4. (20) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:02 | 3000 m | 1:02:56 | 20'59" | 7. (8) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:11 | 5910 m | 1:07:14 | 11'23" | 8. (17) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
D:01 | 6110 m | 1:10:15 | 11'30" | 9. (11) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:Orohydro 3 | 3830 m | 1:02:41 | 16'22" | 2. (5) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
D. Masters A | 0:27:34 | 2. (3) | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 5500 m | 0:56:46 | 10'19" | 8. (26) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:03 | 5210 m | 1:11:35 | 13'44" | 9. (23) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:03 | 5540 m | 1:09:52 | 12'37" | 5. (9) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D40 | 5080 m | 1:01:39 | 12'08" | 6. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D40 | 5350 m | 0:54:21 | 10'10" | 8. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D40 | 5200 m | 0:58:25 | 11'14" | 8. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D40 | 4960 m | 0:51:32 | 10'23" | 9. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D40 | 5200 m | 0:59:14 | 11'23" | 7. (13) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
D:01 | 3950 m | 0:57:23 | 14'32" | 6. (7) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
D:04 | 3900 m | 1:20:21 | 20'36" | -- (10) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
D:03 | 5310 m | 1:08:49 | 12'58" | 1. (10) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
D40 | 4570 m | 1:29:44 | 19'38" | 10. (20) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
D40 | 5680 m | 0:59:34 | 10'29" | 8. (21) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
D40 | 3480 m | 0:37:22 | 10'44" | 7. (21) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:15:21 | 35. (44) | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:03 | 5460 m | 1:07:52 | 12'26" | 10. (14) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
D:03 | 5880 m | 1:25:02 | 14'28" | 8. (13) | ||
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2760 m | 0:38:57 | 14'07" | 8. (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D40 | 7340 m | 35 m | 1:29:24 | 12'11" | 4. (9) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D40 | 6250 m | 1:18:15 | 12'31" | 6. (8) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D40 | 6180 m | 1:33:33 | 15'08" | 8. (8) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D40 | 4980 m | 1:16:13 | 15'18" | 8. (8) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:02 | 5230 m | 1:24:51 | 16'13" | 6. (10) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
D:01 | 7100 m | 1:49:03 | 15'22" | 6. (6) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
D40 | 5470 m | 180 m | 1:20:28 | 14'43" | 13. (19) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
D40 | 5750 m | 110 m | 1:29:22 | 15'33" | 13. (20) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
D40 | 4110 m | 100 m | 0:57:58 | 14'06" | 7. (19) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:03 | 4190 m | 0:41:16 | 9'51" | 5. (9) | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:02 | 2910 m | 70 m | 0:39:02 | 13'25" | 5. (7) | |
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | ||||||
D:02 | 2910 m | 40 m | 0:32:29 | 11'10" | 4. (10) | |
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
D:01 | 4640 m | 0:46:05 | 9'56" | 6. (9) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2030 m | 0:15:48 | 7'47" | 7. (15) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
D:01 | 7300 m | 1:39:04 | 13'34" | 2. (4) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5310 m | 0:57:19 | 10'48" | 7. (13) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
D:03 | 5920 m | 1:03:49 | 10'47" | 5. (15) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:03 | 5870 m | 1:09:52 | 11'54" | 7. (16) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D40 | 6000 m | 1:06:56 | 11'09" | 4. (10) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D40 | 6110 m | 1:10:01 | 11'28" | 3. (11) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:10:46 | 12'59" | 7. (11) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 5600 m | 0:55:35 | 9'56" | 6. (12) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:03 | 5450 m | 1:00:47 | 11'09" | 7. (11) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
D:03 | 5600 m | 1:12:29 | 12'57" | 8. (16) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:02 | 3020 m | 0:49:57 | 16'32" | 4. (6) | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
D:03 | 4800 m | 1:00:45 | 12'39" | 3. (5) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
D40 | 5830 m | 160 m | 1:23:34 | 14'20" | 2. (5) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
D. Masters A | 4560 m | 0:45:34 | 10'00" | 5. (12) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
D. Masters A | 3800 m | 1:08:15 | 17'58" | 5. (8) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:02 | 7240 m | 1:24:05 | 11'37" | 1. (2) | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | ||||||
D:02 | 3990 m | 0:42:07 | 10'33" | 4. (6) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6860 m | 1:17:22 | 11'17" | 4. (9) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6600 m | 1:24:15 | 12'46" | 5. (9) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 6830 m | 1:31:19 | 13'22" | 4. (9) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:02 | 5970 m | 1:05:47 | 11'01" | 7. (9) | ||
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
D:01 | 4120 m | 0:40:24 | 9'48" | 7. (15) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 3980 m | 1:04:46 | 16'16" | 10. (15) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
D40 | 6390 m | 1:16:46 | 12'00" | 8. (13) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D40 | 4200 m | 35 m | 0:51:59 | 12'22" | 3. (8) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
D:02 | 3830 m | 0:52:17 | 13'39" | 4. (14) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
D40 | 2470 m | 80 m | 0:30:11 | 12'13" | 6. (6) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 5060 m | 0:50:57 | 10'04" | 4. (11) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D40 | 4570 m | 125 m | 1:21:30 | 17'50" | 12. (16) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
D:02 | 5090 m | 0:43:06 | 8'28" | 6. (11) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:01 | 4150 m | 0:37:06 | 8'56" | 4. (22) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D40 | 5800 m | 1:06:06 | 11'23" | 4. (6) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:46:11 | 10'26" | -- (27) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:04 | 6290 m | 1:14:58 | 11'55" | 5. (14) | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:01 | 4090 m | 0:36:45 | 8'59" | 6. (16) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:01:45 | 11'13" | 15. (24) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:04 | 5360 m | 1:06:45 | 12'27" | 6. (9) | ||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:01 | 5600 m | 0:46:58 | 8'23" | 1. (7) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:6K | 6030 m | 0:55:09 | 9'08" | 9. (26) | ||
19.10.2019 - BOS #8: Balendijk - Lommel | ||||||
D:01 | 5890 m | 0:53:08 | 9'01" | 1. (8) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
D40 | 6500 m | 0:55:46 | 8'34" | 3. (6) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
D:01 | 3900 m | 0:43:34 | 11'10" | 2. (3) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 4090 m | 0:37:50 | 9'15" | 25. (52) | ||
21.09.2019 - BOS #7: Heuvelse Heide - Lommel | ||||||
D:01 | 6650 m | 0:57:36 | 8'39" | 1. (3) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
D:5km | 4900 m | 0:49:38 | 10'07" | 2. (3) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
SD | 4290 m | 0:54:11 | 12'37" | 8. (30) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
D:04 | 5610 m | 1:02:22 | 11'07" | 4. (10) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:39:05 | 9'30" | 10. (25) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
D:02 | 4620 m | 1:01:41 | 13'21" | 5. (8) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 4970 m | 1:07:05 | 13'29" | 2. (11) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
D:01 | 4000 m | 1:35:43 | 23'55" | 3. (5) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
D:02 | 3790 m | 0:32:22 | 8'32" | 2. (21) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
D40 | 2310 m | 0:24:02 | 10'24" | 7. (11) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
D:01 | 5770 m | 1:02:24 | 10'48" | 4. (6) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:04 | 3200 m | 0:46:15 | 14'27" | 5. (11) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
SD | 2630 m | 0:30:32 | 11'36" | 15. (46) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D40 | 6080 m | 1:11:25 | 11'44" | 6. (8) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
D:03 | 5370 m | 0:50:54 | 9'28" | 7. (8) | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
D:02 | 4950 m | 0:53:00 | 10'42" | 8. (16) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:04 | 5690 m | 1:14:43 | 13'07" | 15. (18) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:06:02 | 11'23" | 5. (12) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
D:03 | 5580 m | 1:09:40 | 12'29" | 6. (9) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5650 m | 1:05:39 | 11'37" | 8. (20) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
D:04 | 5600 m | 0:54:49 | 9'47" | 9. (18) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
SD | 4500 m | 0:49:14 | 10'56" | 11. (27) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:04:08 | 11'15" | 7. (15) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
D:04 | 5640 m | 1:10:43 | 12'32" | 3. (9) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:04 | 6040 m | 1:05:28 | 10'50" | 5. (11) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
D:04 | 5940 m | 1:08:07 | 11'28" | 12. (18) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:12:28 | 12'29" | 8. (12) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DMA | 4340 m | 1:12:25 | 16'41" | 3. (9) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D40 | 6480 m | NCL | ||||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
D40 | 5000 m | 0:58:53 | 11'46" | 2. (2) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
D40 | 6430 m | 1:05:06 | 10'07" | 5. (6) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D40 | 5900 m | 1:11:39 | 12'08" | 5. (5) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:04 | 5000 m | 1:09:43 | 13'56" | 13. (17) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 2090 m | 0:22:12 | 10'37" | 0. (36) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
D:03 | 4770 m | 0:44:31 | 9'19" | 4. (19) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
W VET | 5110 m | 1:06:34 | 13'01" | 32. (52) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
W VET | 2340 m | 0:29:10 | 12'27" | 26. (44) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
W VET | 2380 m | 0:27:58 | 11'45" | 20. (46) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Masters A | 2500 m | 0:24:43 | 9'53" | 14. (19) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:49:57 | 13'08" | 10. (43) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 3790 m | 0:47:47 | 12'36" | 9. (21) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:02 | 5220 m | 1:00:32 | 11'35" | 5. (24) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5180 m | 1:03:37 | 12'16" | 18. (27) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:40:58 | 10'46" | 10. (16) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:05:40 | 12'09" | 17. (25) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:04 | 5320 m | 0:53:25 | 10'02" | 5. (21) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
D:04 | 5970 m | 1:17:52 | 13'02" | 11. (18) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:12:01 | 12'38" | 14. (18) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D35 | 5140 m | 1:00:23 | 11'44" | 7. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D35 | 4000 m | 0:42:33 | 10'38" | 6. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D35 | 5400 m | 1:02:30 | 11'34" | 10. (12) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D35 | 4540 m | 0:57:56 | 12'45" | 8. (11) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D35 | 5190 m | 0:58:43 | 11'18" | 7. (11) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:04 | 5060 m | NCL | ||||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:08:05 | 11'44" | 9. (14) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:03:54 | 10'49" | 4. (10) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:09 | 4400 m | 0:50:33 | 11'29" | -- (9) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:24:07 | 14'01" | 2. (5) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
D:06 | 5300 m | 1:09:41 | 13'08" | 4. (6) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:04 | 5600 m | 1:33:54 | 16'46" | 10. (17) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
D35 | 6710 m | 85 m | 1:36:20 | 14'21" | 8. (10) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D35 | 6200 m | 1:17:54 | 12'33" | 5. (6) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | ||||||
D:03 | 7100 m | 2:13:14 | 18'45" | 1. (1) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:23:02 | 14'04" | 17. (25) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
D35 | 6490 m | 1:38:59 | 15'15" | 5. (8) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
D35 | 5840 m | 0:58:29 | 10'00" | 6. (8) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5600 m | 1:22:35 | 14'44" | 8. (17) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D35 | 7000 m | 1:29:22 | 12'46" | 11. (12) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D35 | 6800 m | 1:43:02 | 15'09" | 12. (12) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D35 | 4600 m | 1:02:20 | 13'33" | 9. (12) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
D:02 | 4540 m | 0:57:31 | 12'40" | 4. (7) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D35 | 2400 m | 0:33:00 | 13'45" | 9. (14) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:57:00 | 11'23" | 6. (21) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
W Vet. | 5690 m | 1:03:46 | 11'12" | 15. (30) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2790 m | 0:27:32 | 9'52" | 17. (30) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
W Vet. | 2760 m | 0:23:19 | 8'26" | 11. (31) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:06 | 4500 m | 0:50:35 | 11'14" | -- (12) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
D35 | 3770 m | 0:29:29 | 7'49" | 7. (7) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:49:10 | 10'41" | 3. (12) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:02 | 4310 m | 0:43:21 | 10'03" | 1. (28) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
D:04 | 5250 m | 1:11:37 | 13'38" | 8. (15) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
D35 | 5300 m | 125 m | 1:23:59 | 15'50" | 5. (5) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:54:53 | 10'45" | 7. (17) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
D:02 | 4800 m | 0:49:50 | 10'22" | 6. (28) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
D:04 | 5590 m | 1:14:36 | 13'20" | 11. (20) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:52:01 | 14'51" | -- (8) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 1:04:50 | 11'22" | 9. (15) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:55:48 | 10'19" | 19. (30) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D35 | 5000 m | 0:58:10 | 11'37" | 9. (13) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D35 | 5010 m | 0:58:47 | 11'43" | 9. (13) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Open | 5100 m | 1:07:23 | 13'12" | 8. (9) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:03 | 5750 m | 1:19:58 | 13'54" | 5. (6) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
D:04 | 4900 m | 2:26:35 | 29'54" | 17. (23) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
D:05 | 5570 m | 1:15:31 | 13'33" | 1. (2) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
D:04 | 4600 m | 0:59:39 | 12'58" | 4. (8) | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:26:06 | 15'39" | 15. (19) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:04 | 5200 m | 0:52:22 | 10'04" | 7. (24) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
D35 | 5700 m | 1:19:01 | 13'51" | 7. (9) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
D35 | 5900 m | 1:53:15 | 19'11" | 6. (9) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 5200 m | 0:59:02 | 11'21" | 23. (39) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:03 | 4250 m | 1:00:47 | 14'18" | 7. (18) | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:05:39 | 12'09" | 5. (15) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D35 | 6400 m | 210 m | 2:45:59 | 25'56" | 9. (10) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D35 | 4500 m | 100 m | 1:09:21 | 15'24" | 8. (10) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D35 | 4700 m | 65 m | 1:07:05 | 14'16" | 9. (10) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
D:02 | 6700 m | 1:16:13 | 11'22" | 5. (18) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 5300 m | 1:11:28 | 13'29" | 6. (20) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
D:04 | 4640 m | NCL | ||||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
W. Veteran | 6100 m | 1:00:06 | 9'51" | 16. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
W. Veteran | 2800 m | 0:24:09 | 8'37" | 17. (32) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
W. Veteran | 2400 m | 0:20:07 | 8'22" | 12. (34) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
D:06 | 4000 m | 0:52:46 | 13'11" | 3. (5) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:39:18 | 17'07" | 10. (15) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:03 | 4800 m | 0:47:39 | 9'55" | 4. (5) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
D:02 | 4600 m | 1:18:50 | 17'08" | 5. (6) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
D35 | 3300 m | 55 m | 0:32:38 | 9'53" | 6. (7) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:01 | 5980 m | 1:00:46 | 10'09" | 3. (6) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:24:53 | 14'23" | 31. (50) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
D:01 | 5800 m | 1:04:40 | 11'08" | 4. (5) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 1:06:10 | 14'04" | 13. (20) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:44:02 | 10'29" | 6. (14) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
D:02 | 4530 m | 0:57:15 | 12'38" | 14. (21) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:55:23 | 10'04" | 12. (22) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
D35 | 4250 m | 1:00:22 | 14'12" | 6. (9) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
D:04 | 4500 m | 0:50:53 | 11'18" | 6. (35) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:00:21 | 10'58" | 5. (21) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:58:05 | 10'45" | 9. (32) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:06:23 | 12'17" | 9. (19) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
D35 | 6300 m | 1:17:23 | 12'16" | 4. (7) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
D:04 | 5500 m | 1:06:39 | 12'07" | 7. (17) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
D:04 | 5900 m | 1:06:08 | 11'12" | 10. (16) | ||
07.02.2016 - Spring Cup manche 1 - Gileppe | ||||||
D:Bleu long | 5800 m | 110 m | 1:20:27 | 13'52" | 1. (4) | |
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
D35 | 7000 m | 1:21:25 | 11'37" | 6. (6) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:03:50 | 11'49" | 10. (24) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:04 | 6000 m | 1:08:49 | 11'28" | 21. (31) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D35 | 5000 m | 1:31:55 | 18'22" | 6. (6) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D35 | 5000 m | 1:11:58 | 14'23" | 6. (6) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D35 | 4650 m | 0:51:02 | 10'58" | 4. (8) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D35 | 5700 m | 1:09:13 | 12'08" | 7. (8) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D35 | 5500 m | 1:03:56 | 11'37" | 6. (8) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
D:04 | 5140 m | 1:00:53 | 11'50" | 8. (19) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
D:05 | 5400 m | 0:55:23 | 10'15" | -- (33) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
D. Seniors | 5000 m | 0:45:16 | 9'03" | 11. (13) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
D:11 | 6200 m | 1:03:47 | 10'17" | 2. (6) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
D:03 | 5700 m | 1:23:28 | 14'38" | 6. (7) | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
D:01 | 6600 m | 1:13:50 | 11'11" | 1. (4) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
D:04 | 5200 m | NCL | ||||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:05 | 4900 m | 0:39:50 | 8'07" | 2. (15) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
D:04 | 5700 m | 60 m | 0:56:25 | 9'53" | 15. (28) | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | ||||||
D:04 | 5000 m | 0:55:09 | 11'01" | 1. (2) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D35 | 6950 m | 1:29:29 | 12'52" | 4. (6) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:09 | 5300 m | 1:04:33 | 12'10" | 4. (7) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
D35 | 6900 m | 1:28:52 | 12'52" | 9. (10) | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5800 m | 1:34:34 | 16'18" | 14. (14) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 6000 m | 1:15:37 | 12'36" | 8. (14) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
D35 | 5400 m | 1:00:13 | 11'09" | 8. (14) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 0:46:27 | 7. (20) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
D:03 | 4300 m | 1:07:15 | 15'38" | -- (14) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
D:05 | 4100 m | NCL | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
D:01 | 6510 m | 1:23:09 | 12'46" | 4. (4) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
D35 | 2700 m | 0:31:22 | 11'37" | 6. (7) | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:59:30 | 12'56" | 1. (6) | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
D:05 | 5000 m | 1:11:47 | 14'21" | -- (14) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
D:01 | 5900 m | 1:04:32 | 10'56" | 4. (5) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:04 | 4700 m | 1:04:15 | 13'40" | 8. (17) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
D:02 | 4900 m | 1:10:19 | 14'21" | 11. (20) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
D35 | 2300 m | 0:19:45 | 8'35" | 10. (12) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:56:06 | 11'56" | 9. (15) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
D:01 | 4760 m | 0:45:40 | 9'35" | 5. (14) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:03 | 6400 m | 1:10:37 | 11'02" | 4. (7) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5680 m | 1:01:23 | 10'48" | 19. (35) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
D. Open | 5200 m | 1:02:36 | 12'02" | 8. (11) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
D:03 | 1:04:54 | 6. (19) | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
D35 | 7040 m | 1:21:28 | 11'34" | 7. (9) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
D35 | 5050 m | 150 m | 1:14:01 | 14'39" | 7. (8) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:56:47 | 9'57" | 4. (26) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
D:05 | 5080 m | 1:02:06 | 12'13" | -- (23) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:53:59 | 11'44" | -- (18) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
D:04 | 5100 m | 0:58:31 | 11'28" | 14. (33) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:55:43 | 12'06" | -- (30) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D35 | 5200 m | 1:20:01 | 15'23" | 8. (8) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D35 | 5700 m | 1:31:08 | 15'59" | 11. (11) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
D:05 | 4600 m | 0:47:07 | 10'14" | -- (22) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:56:44 | 14'11" | -- (21) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
D:05 | 4390 m | 0:58:56 | 13'25" | -- (19) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
D:09 | 4100 m | 0:55:55 | 13'38" | -- (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
D35 | 7400 m | 1:21:04 | 10'57" | 7. (9) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:47:46 | 10'51" | -- (23) | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
D:05 | 4070 m | 0:51:34 | 12'40" | -- (16) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:55:38 | 12'38" | 2. (8) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
D35 | 4160 m | 0:34:57 | 8'24" | 9. (13) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
D:04 | 6200 m | 1:22:55 | 13'22" | 24. (37) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 4250 m | 0:50:37 | 11'54" | 19. (38) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
D:02 | 2620 m | 0:25:05 | 9'34" | 5. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
SE | 3960 m | 0:47:46 | 12'03" | 4. (17) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
D:03 | 4800 m | 1:08:31 | 14'16" | 8. (15) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
D:03 | 5140 m | 0:54:54 | 10'40" | -- (20) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
D:05 | 4500 m | 0:49:41 | 11'02" | 8. (22) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:04 | 6540 m | NCL | ||||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
D:05 | 3200 m | 0:42:27 | 13'15" | -- (21) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:03 | 3800 m | 0:42:02 | 11'03" | -- (30) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
D:03 | 3500 m | 0:33:43 | 9'37" | 2. (17) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
D:05 | 4400 m | 1:12:48 | 16'32" | 7. (17) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
D:03 | 4320 m | 0:36:08 | 8'21" | 5. (10) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 2600 m | 0:48:00 | 18'27" | -- (13) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
SE | 4000 m | 0:42:27 | 10'36" | 2. (19) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4620 m | 1:04:31 | 13'57" | -- (24) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:36:28 | 9'07" | -- (13) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Short Difficult | 4300 m | 1:08:37 | 15'57" | 13. (26) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
SE | 4400 m | 0:48:30 | 11'01" | 4. (20) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:18:43 | 16'03" | -- (27) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:05 | 4300 m | 1:00:54 | 14'09" | -- (27) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4420 m | 0:53:10 | 12'01" | -- (36) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
SE | 4390 m | 0:45:37 | 10'23" | 3. (18) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
D:05 | 3520 m | 0:43:23 | 12'19" | -- (6) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
SE | 3240 m | 0:41:25 | 12'46" | 2. (17) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
D:06 | 2680 m | 0:40:15 | 15'01" | -- (12) |