WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 4640 m | 125 m | 0:48:32 | 10'28" | 8. (19) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H50 | 4880 m | 0:37:14 | 7'38" | 7. (17) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H50 | 7150 m | 0:51:40 | 7'14" | 3. (18) | ||
01.03.2024 - Interkorpsen Defensie - Intercorps Défense - | ||||||
Civil 1 | 8400 m | OT | ||||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
H:02 | 7470 m | 1:00:53 | 8'09" | 10. (43) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 7290 m | 0:49:32 | 6'48" | 6. (41) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart lang | 9020 m | 1:10:55 | 7'52" | 3. (14) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart lang | 7000 m | 1:17:21 | 11'03" | 6. (7) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7310 m | 1:00:08 | 8'14" | 8. (27) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 7200 m | 1:01:53 | 8'36" | 7. (16) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
LD | 7790 m | 1:03:03 | 8'06" | 11. (57) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:06:55 | 9'45" | 6. (18) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8160 m | 0:56:52 | 6'58" | 3. (14) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:02 | 7750 m | 0:52:20 | 6'45" | 3. (30) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Open | 7670 m | 1:07:29 | 8'48" | 10. (18) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H45 | 9580 m | 1:16:50 | 8'01" | 6. (15) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H45 | 6940 m | 0:49:34 | 7'09" | 8. (19) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_long | 7110 m | 1:33:41 | 13'11" | 20. (36) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_long | 6510 m | 1:30:55 | 13'58" | 17. (37) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_long | 7230 m | 1:47:54 | 14'55" | 23. (44) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_long | 7400 m | 1:29:48 | 12'08" | 18. (34) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:01 | 8190 m | 1:09:12 | 8'27" | 8. (19) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:02 | 7440 m | 0:40:40 | 5'28" | 4. (19) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:01 | 8340 m | NCL | ||||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
H:1 | 0:57:27 | 14. (27) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:02 | 5440 m | 0:39:03 | 7'11" | 7. (29) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
H:02 | 4870 m | 0:53:52 | 11'04" | 16. (21) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H45 | 2590 m | 65 m | 0:21:39 | 8'22" | 8. (15) | |
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:38:30 | 5'30" | 1. (27) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:02 | 4510 m | 0:35:39 | 7'54" | 5. (27) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters A | 3870 m | 0:22:24,003 | 5'47" | 6. (11) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:38:17 | 6'48" | 9. (27) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:52:05 | 7'23" | 5. (36) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:10 | 7090 m | 0:51:42 | 7'18" | 4. (31) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 1 | 5920 m | 0:53:40 | 9'04" | 6. (20) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7010 m | 0:47:02 | 6'43" | 7. (47) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:00:12 | 8'32" | 7. (32) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:02 | 7050 m | 1:04:29 | 9'09" | 9. (19) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:02 | 7380 m | 1:06:41 | 9'02" | 7. (22) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
LD | 7410 m | 0:52:57 | 7'09" | 17. (42) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
LD | 7700 m | 1:01:19 | 7'58" | 10. (37) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:02 | 6750 m | 0:57:56 | 8'35" | 5. (19) | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:02 | 7880 m | 1:08:01 | 8'38" | 5. (14) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:59:47 | 7'23" | 4. (27) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 7170 m | 0:51:59 | 7'15" | 6. (24) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:02 | 6430 m | 1:12:14 | 11'14" | 7. (16) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:02 | 6840 m | 1:01:48 | 9'02" | 4. (15) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Long | 8340 m | 1:06:48 | 8'01" | 3. (14) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 1:32:49 | 5. (44) | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:02 | 6870 m | 1:04:27 | 9'23" | 7. (34) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
LD | 7750 m | 1:04:57 | 8'23" | 2. (8) | ||
05.10.2022 - HOS 7 - Campus Diepenbeek - Hasselt | ||||||
H:01 | 4060 m | 0:39:58 | 9'51" | 4. (26) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:02 | 7340 m | 1:03:12 | 8'37" | 4. (21) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:02 | 6520 m | 0:37:51 | 5'48" | 8. (18) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H45 | 8660 m | 30 m | 1:11:41,246 | 8'17" | 4. (18) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H45 | 7170 m | 0:58:09 | 8'07" | 5. (18) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H45 | 7220 m | 1:03:32 | 8'48" | 4. (18) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H45 | 5540 m | 0:49:49 | 9'00" | 9. (19) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:01 | 7380 m | 1:01:10 | 8'17" | 12. (30) | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | ||||||
H:01 | 5530 m | 0:41:21,769 | 7'29" | 14. (37) | ||
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:37:30 | 7'21" | 4. (23) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:02 | 5190 m | 0:37:24 | 7'12" | 8. (29) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
02 | 2540 m | 0:18:05 | 7'07" | 6. (41) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
02 | 2610 m | 0:21:37 | 8'17" | 9. (43) | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | NCL | ||||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:01 | 5840 m | 1:00:14 | 10'19" | 22. (34) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:01 | 4640 m | 0:34:00 | 7'20" | 4. (31) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
H:01 | 1:00:59 | 4. (37) | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7070 m | 0:55:15 | 7'49" | 4. (26) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters A | 5160 m | 0:45:27 | 8'48" | 11. (21) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H45 | 7600 m | 0:55:43 | 7'20" | 6. (19) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:02 | 7350 m | 0:59:11 | 8'03" | 4. (30) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
H:02 | 7150 m | NCL | ||||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 8160 m | 1:08:55 | 8'27" | 6. (15) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 8030 m | 1:23:25 | 10'23" | 6. (15) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H45 | 7770 m | 1:04:30 | 8'18" | 2. (15) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:1 | 6580 m | 0:51:27,707 | 7'49" | 13. (31) | ||
24.07.2021 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7820 m | 1:20:04 | 10'14" | 7. (25) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:18:46,828 | 7'13" | 8. (13) | ||
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:01 | 5050 m | 0:54:05 | 10'43" | 21. (37) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:01 | 7610 m | 0:54:08 | 7'07" | 18. (38) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H45 | 5030 m | 40 m | 0:42:55 | 8'31" | 5. (25) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 8000 m | 1:11:09 | 8'53" | 20. (43) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H45 | 7900 m | 1:04:15 | 8'07" | 6. (14) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8040 m | 1:04:21 | 8'00" | 1. (9) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:02 | 7780 m | 0:53:31 | 6'52" | 5. (23) | ||
25.01.2020 - Replay BK relay H Mas A - Leopoldsburg | ||||||
H. Masters A | 7050 m | 0:46:20 | 6'34" | 7. (12) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:02 | 8120 m | 1:00:26 | 7'26" | 4. (13) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:02 | 7480 m | 0:56:04 | 7'29" | 9. (27) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:47:42 | 7'41" | 17. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H45 | 6750 m | 0:42:20 | 6'16" | 3. (26) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H45 | 6650 m | 0:52:43 | 7'55" | 9. (26) | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:03 | 7300 m | 0:47:54 | 6'33" | 2. (26) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:03 | 7100 m | NCL | ||||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 6220 m | 1:08:30 | 11'00" | 14. (23) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6060 m | 1:04:57 | 10'43" | 6. (15) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:48:28 | 7'01" | 6. (25) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:01 | 5980 m | 1:06:51 | 11'10" | 10. (19) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:03 | 6960 m | 0:57:53 | 8'18" | 2. (21) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H45 | 6570 m | 0:56:10 | 8'32" | 18. (21) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H45 | 6630 m | 1:10:59 | 10'42" | 14. (21) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H45 | 5080 m | 0:56:48 | 11'10" | 4. (21) | ||
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:8K | 8030 m | 0:55:55 | 6'57" | 26. (60) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:43:04 | 7'49" | 3. (9) | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 0:41:50 | 8'02" | 7. (22) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H45 | 7800 m | 0:48:44 | 6'14" | 10. (20) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H45 | 8400 m | 190 m | 1:16:49 | 9'08" | 1. (12) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters A | 6350 m | 0:48:42 | 7'40" | 2. (12) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H45 | 8900 m | 150 m | 1:12:10 | 8'06" | 10. (22) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H45 | 8200 m | 250 m | 1:46:06 | 12'56" | 9. (14) | |
31.08.2019 - BOS #6: Resterheide - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 6750 m | 0:45:44 | 6'46" | 5. (16) | ||
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | ||||||
H:6km | 5920 m | 0:47:04 | 7'57" | 4. (15) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 7130 m | 1:23:50 | 11'45" | 4. (14) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 7 | 6210 m | 1:01:29 | 9'54" | 9. (14) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 7040 m | 1:14:19 | 10'33" | 6. (13) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 7 | 6270 m | 1:18:04 | 12'27" | 8. (13) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:02 | 7990 m | 1:30:31 | 11'19" | 10. (12) | ||
30.06.2019 - ASOM Sunday Day Entry - Oostende | ||||||
Day Entry | 5820 m | 0:40:14 | 6'54" | 1. (16) | ||
27.06.2019 - HOS 3 - Banneux - Hasselt | ||||||
H:6km | 6390 m | NCL | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:02 | 6690 m | 0:55:25 | 8'17" | 1. (22) | ||
23.05.2019 - HOS 2 - Hasselt Orienteering Series - Heilig Hartwijk | ||||||
H:6km | 6030 m | 0:39:41 | 6'34" | 2. (26) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H45 | 2750 m | 0:17:33 | 6'22" | 6. (17) | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | ||||||
H:01 | 5770 m | 0:42:48 | 7'25" | 10. (38) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H45 | 4900 m | 65 m | 0:39:58 | 8'09" | 4. (16) | |
08.05.2019 - Lenteloop Arenbergpark - Leuven | ||||||
H:01 | 6510 m | 0:52:40 | 8'05" | 3. (18) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:38:15 | 8'41" | 3. (14) | ||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Long | 5300 m | 135 m | 0:44:49 | 8'27" | 9. (53) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H45 | 5070 m | 105 m | 0:36:30 | 7'11" | 2. (16) | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7770 m | 1:01:17 | 7'53" | 2. (14) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:02 | 7050 m | 0:44:07 | 6'15" | 3. (8) | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | ||||||
H:01 | 6870 m | NCL | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMA | 2910 m | 0:17:20 | 5'57" | 3. (10) | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 3 | 960 m | 0:17:16 | 17'59" | 6. (38) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H45 | 2080 m | 0:21:19 | 10'14" | 4. (28) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:07:28 | 8'19" | 5. (12) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H45 | 8150 m | 0:55:01 | 6'45" | 4. (17) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:31:45 | 7'50" | 9. (54) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H45 | 7470 m | 0:52:54 | 7'04" | 1. (4) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:02 | 6280 m | 0:41:03 | 6'32" | 5. (18) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HMA | 6250 m | 1:17:25 | 12'23" | 10. (14) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H45 | 7900 m | 150 m | 1:13:14 | 9'16" | 8. (16) | |
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | ||||||
H:01 | 6080 m | 0:43:18 | 7'07" | 7. (20) | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:01 | 6330 m | 1:03:24 | 10'00" | 8. (23) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:02 | 7680 m | 1:01:14 | 7'58" | 10. (19) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMA | 5600 m | 0:48:15 | 8'36" | 6. (11) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8170 m | 1:00:10 | 7'21" | 1. (9) | ||
01.02.2019 - Nacht OL Einderheide - Riethoven | ||||||
H:01 | 6100 m | 1:03:42 | 10'26" | 6. (13) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:02 | 5760 m | 0:40:50 | 7'05" | 5. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:02 | 6450 m | 0:51:01 | 7'54" | 3. (19) | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:01 | 6080 m | 1:38:29 | 16'11" | 4. (7) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:09:22 | 8'27" | 9. (18) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
LD | 7500 m | 0:53:57 | 7'11" | 5. (24) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
LD | 7810 m | 0:57:56 | 7'25" | 2. (24) | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:56:55 | 6'56" | 2. (21) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:2 Oro-Hydro | 7500 m | 0:51:43 | 6'53" | 6. (16) | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | ||||||
HMA | 5990 m | 0:58:32 | 9'46" | 6. (12) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:51:59 | 6'20" | 4. (20) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:02 | 7930 m | 0:56:22 | 7'06" | 5. (19) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:01 | 5980 m | 0:55:15 | 9'14" | 10. (18) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:02 | 8080 m | 1:00:18 | 7'27" | 6. (16) | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 5580 m | 0:42:46 | 7'39" | 4. (14) | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:03:58 | 8'31" | 1. (9) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMA | 5560 m | 1:00:14 | 10'49" | 13. (22) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H40 | 8280 m | 1:09:03 | 8'20" | 6. (11) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H40 | 8100 m | 1:00:37 | 7'29" | 3. (11) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H40 | 2640 m | 0:19:45 | 7'28" | 7. (14) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H40 | 8120 m | 1:06:01 | 8'07" | 3. (6) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:02 | 7400 m | 0:56:19 | 7'36" | 5. (19) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters A | 6220 m | 0:56:18 | 9'03" | 8. (14) | ||
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 5620 m | 0:56:29 | 10'03" | 0. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H40 | 8080 m | 1:09:37 | 8'36" | 6. (16) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H40 | 8200 m | 1:05:49 | 8'01" | 10. (19) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H40 | 5730 m | 0:43:51 | 7'39" | 9. (19) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:01 | 6170 m | 0:46:09 | 7'28" | 19. (36) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7500 m | 1:11:08 | 9'29" | 6. (23) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 0:56:07 | 7'52" | 22. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:20:50 | 8'18" | 15. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:19:08 | 7'33" | 12. (64) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | NCL | ||||
10.06.2018 - NK estafette - Zwarte horst | ||||||
NK | 6100 m | 0:56:24 | 9'14" | -- (36) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:42:50 | 6'47" | 8. (19) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5180 m | NCL | ||||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:19:02 | 7'02" | 6. (16) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H40 | 5900 m | 0:47:50 | 8'06" | 3. (9) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:41:56 | 8'01" | -- (47) | ||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 0:49:51 | 9'46" | 2. (44) | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:01:33 | 7'35" | 2. (19) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8080 m | 1:05:07 | 8'03" | 4. (16) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H40 | 8600 m | 330 m | 1:21:07 | 9'25" | 4. (10) | |
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters A | 6170 m | 210 m | 1:12:00 | 11'40" | 9. (14) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H40 | 8500 m | 250 m | 1:20:11 | 9'26" | 5. (12) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H40 | 6390 m | 0:48:03 | 7'31" | 7. (12) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:05:38 | 7'54" | 8. (22) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:01:57 | 7'44" | 3. (17) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 6400 m | 0:51:18 | 8'00" | 9. (22) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H40 | 5530 m | 0:40:59 | 7'24" | 5. (20) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:02 | 7800 m | 0:57:11 | 7'19" | 1. (19) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:02 | 7970 m | 1:05:47 | 8'15" | 3. (12) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:08:01 | 8'23" | 1. (7) | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | ||||||
H:01 | 6600 m | 1:05:09 | 9'52" | 5. (17) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:02 | 8100 m | 1:04:43 | 7'59" | 7. (22) | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:01 | 6080 m | 0:56:05 | 9'13" | 5. (16) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:23:23 | 10'10" | 4. (16) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:02 | 8280 m | 0:57:45 | 6'58" | 1. (7) | ||
10.11.2017 - VVO avondaflossing - Kelchterhoef | ||||||
H. Open | 5600 m | 0:44:02 | 7'51" | 7. (28) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:57:47 | 7'13" | 2. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5800 m | 0:53:57 | 9'18" | 11. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:05 | 6900 m | 1:01:09 | 8'51" | 9. (19) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 8000 m | 1:03:59 | 7'59" | 3. (11) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H40 | 10640 m | 165 m | 1:28:08 | 8'16" | 8. (16) | |
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:02:12 | 7'35" | 7. (35) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H40 | 9220 m | 195 m | 1:22:26 | 8'56" | 6. (18) | |
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H40 | 5990 m | 0:41:13 | 6'52" | 4. (8) | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 6700 m | 1:00:12 | 8'59" | 7. (30) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:01 | 7100 m | 0:44:59 | 6'20" | 4. (35) | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H40 | 4700 m | 150 m | 0:51:27 | 10'56" | 6. (17) | |
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:39:05 | 6'37" | 6. (28) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H40 | 8600 m | 1:25:47 | 9'58" | 2. (13) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:01 | 6600 m | 0:52:21 | 7'55" | 4. (21) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H40 | 8400 m | 1:00:14 | 7'10" | 6. (24) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H40 | 8700 m | 1:05:44 | 7'33" | 3. (25) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H40 | 5700 m | 0:44:59 | 7'53" | 3. (25) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
H:01 | 5730 m | 0:51:59 | 9'04" | 5. (23) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H40 | 6700 m | 0:47:39 | 7'06" | 3. (13) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H40 | 3000 m | 0:19:30 | 6'30" | 2. (8) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H40 | 3200 m | 0:20:53 | 6'31" | 2. (8) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 0:47:12 | 8'35" | 10. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H40 | 2600 m | 0:19:17 | 7'24" | 8. (16) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:45:12 | 7'10" | 7. (67) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:05 | 6200 m | 0:42:56 | 6'55" | -- (24) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
H40 | 3770 m | 0:19:15 | 5'06" | 3. (8) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:43:06 | 7'03" | 10. (58) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7580 m | 0:52:47 | 6'57" | 5. (35) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H40 | 8610 m | 235 m | 1:12:28 | 8'24" | 6. (18) | |
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
H:Noir Long | 8390 m | 110 m | 1:05:34 | 7'48" | 14. (29) | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:58:48 | 7'15" | 2. (13) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters A | 6200 m | 0:59:33 | 9'36" | 4. (16) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:02 | 6720 m | 0:51:21 | 7'38" | 3. (15) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H40 | 9200 m | 220 m | 1:17:46 | 8'27" | 2. (8) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:01 | 5690 m | 0:52:42 | 9'15" | 7. (19) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H40 | 4300 m | 160 m | 0:39:00 | 9'04" | 5. (20) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters A | 6100 m | 0:56:19 | 9'13" | 3. (9) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:03:32 | 8'15" | 6. (25) | ||
10.02.2017 - Nacht OL - Vlierden | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:42:40 | 6'46" | 4. (18) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters A | 5840 m | 0:41:25 | 7'05" | 7. (22) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:02 | 7740 m | 1:10:28 | 9'06" | 5. (14) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:50:31 | 8'25" | 7. (17) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:57:15 | 7'09" | 4. (17) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H40 | 6300 m | 0:46:57 | 7'27" | 6. (18) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H40 | 6800 m | 0:43:37 | 6'24" | 4. (19) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H40 | 6500 m | 0:47:18 | 7'16" | 4. (16) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:40:24 | 7'37" | 4. (21) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 6090 m | 0:50:41 | 8'19" | 2. (16) | ||
21.11.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:03:03 | 10'00" | 12. (19) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:09:41 | 8'42" | 2. (15) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
H:04 | 7290 m | 1:01:09 | 8'23" | 2. (14) | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | ||||||
H:01 | 5460 m | 0:49:52 | 9'07" | 11. (19) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:02 | 7600 m | 0:58:46 | 7'43" | 3. (13) | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir très long | 7200 m | 140 m | 0:51:15 | 7'07" | 18. (64) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 1 | 10100 m | 50 m | 1:30:01 | 8'54" | 12. (21) | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | ||||||
OPEN | 5500 m | 0:52:43 | 9'35" | 16. (29) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:02 | 7300 m | 0:50:36 | 6'55" | 3. (25) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H40 | 8000 m | 1:03:19 | 7'54" | 3. (17) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 0:51:59 | 7'52" | 14. (39) | ||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5900 m | 0:43:26 | 7'21" | 4. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters A | 5080 m | 0:40:18 | 7'55" | 1. (15) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H40 | 6300 m | 0:48:55 | 7'45" | 3. (22) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H40 | 9100 m | 1:20:49 | 8'52" | 4. (16) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H40 | 9750 m | 1:33:15 | 9'33" | 7. (24) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 5030 m | 0:44:41 | 8'53" | 5. (24) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H40 | 9100 m | 170 m | 1:46:17 | 11'40" | 8. (11) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H40 | 8200 m | 230 m | 1:20:24 | 9'48" | 2. (16) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H40 | 6000 m | 140 m | 0:52:33 | 8'45" | 4. (17) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H40 | 6200 m | 90 m | 0:49:23 | 7'57" | 4. (17) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:04:33 | 7'58" | 6. (24) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:02 | 7140 m | 1:00:37 | 8'29" | 4. (19) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Veteran | 7800 m | 0:54:28 | 6'58" | 10. (50) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:20:10 | 6'18" | 12. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:20:04 | 7'10" | 17. (44) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:01 | 6100 m | 90 m | 0:54:31 | 8'56" | 8. (19) | |
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:02 | 5900 m | 0:43:18 | 7'20" | 4. (26) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H40 | 3300 m | 55 m | 0:23:33 | 7'08" | 12. (17) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 5980 m | 0:41:09 | 6'52" | 6. (36) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:53:35 | 9'04" | 6. (50) | ||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:56:23 | 8'48" | 3. (54) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:44:07 | 7'28" | 8. (26) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:21:24 | 8'13" | 5. (23) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2900 m | 0:21:17 | 7'20" | 6. (15) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:01 | 6550 m | 0:51:39 | 7'53" | 14. (62) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:50:31 | 7'19" | 7. (32) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:02:21 | 7'47" | 11. (30) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7980 m | 0:59:03 | 7'23" | 10. (26) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H40 | 4880 m | 0:43:09 | 8'50" | 7. (20) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:52:24 | 7'35" | -- (44) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 1:09:59 | 13'12" | 8. (16) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
SD | 4200 m | 0:36:21 | 8'39" | 1. (28) | ||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:47:47 | 14'28" | -- (11) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:54:24 | 9'13" | 8. (27) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:46:37 | 8'15" | -- (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SD | 4870 m | 0:42:00 | 8'37" | 8. (40) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 5400 m | 1:01:13 | 11'20" | -- (20) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:02 | 7650 m | NCL | ||||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:50:24 | 8'07" | 9. (22) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:02:23 | 7'25" | 9. (22) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:34:48 | 6'06" | 6. (18) | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | ||||||
H:01 | 6020 m | NCL | ||||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:01 | 7800 m | 1:03:01 | 8'04" | 11. (21) | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:58:14 | 8'05" | 2. (22) | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
6400 m | 0:41:00 | 6'24" | 11. (56) | |||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:02 | 8000 m | 1:03:32 | 7'56" | 4. (16) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
H40 | 9800 m | 1:24:43 | 8'38" | 2. (7) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:09:18 | 9'00" | 2. (9) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H40 | 8700 m | 1:10:34 | 8'06" | 8. (19) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:44:34 | 6'21" | 14. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:18:09 | 6'15" | 9. (50) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:15:55 | 6'22" | 19. (48) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H40 | 5470 m | 140 m | 0:52:23 | 9'34" | 7. (28) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H40 | 8390 m | 320 m | 1:13:41 | 8'46" | 6. (15) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8300 m | 1:06:17 | 7'59" | 5. (20) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 8500 m | 1:06:05 | 7'46" | 4. (20) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H40 | 6300 m | 0:47:40 | 7'33" | 5. (17) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 1:11:21 | 31. (36) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 7400 m | 1:10:46 | 9'33" | 6. (24) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:45:54 | 7'31" | 3. (25) | ||
28.06.2015 - Felenne course du jour - Felenne | ||||||
2 | 5300 m | 210 m | 0:59:50 | 11'17" | 1. (12) | |
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | ||||||
H:01 | 6510 m | 0:48:31 | 7'27" | 3. (45) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H40 | 7690 m | 370 m | 1:18:13 | 10'10" | 4. (21) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H40 | 2700 m | 0:18:43 | 6'55" | 3. (11) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters A | 8260 m | 0:57:12 | 6'55" | 9. (21) | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | ||||||
H. Masters A | 3410 m | 0:20:11 | 5'55" | 4. (15) | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | ||||||
H. Masters A | 3100 m | 0:22:00 | 7'05" | 5. (15) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
H:02 | 6500 m | 0:54:14 | 8'20" | 7. (22) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:01 | 6300 m | NCL | ||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 1:04:31 | 7'52" | 7. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H40 | 2300 m | 0:12:19 | 5'21" | 3. (19) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
H:01 | 6800 m | 0:50:44 | 7'27" | 8. (44) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | ||||||
H. Masters A | 2400 m | 0:15:46 | 6'34" | 1. (13) | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - Gent-Zuid | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:44:38 | 6'39" | 4. (16) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:32:27 | 6'49" | 11. (60) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:49:19 | 6'50" | 3. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H40 | 8300 m | 405 m | 1:31:37 | 11'02" | 3. (12) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7710 m | 0:55:58 | 7'15" | 5. (27) | ||
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters A | 5600 m | 0:37:43 | 6'44" | 1. (18) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 7970 m | 0:51:26 | 6'27" | 3. (17) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 1:18:55 | 11'16" | 8. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H40 | 9410 m | 1:03:23 | 6'44" | 1. (11) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 1:13:21 | 12'52" | 6. (13) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H40 | 9080 m | 190 m | 1:17:34 | 8'32" | 6. (19) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:58:05 | 7'21" | 14. (30) | ||
13.02.2015 - Avond-O St. Martensberg - St. Martensberg | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:59:48 | 9'20" | 14. (22) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:02 | 8230 m | 1:08:49 | 8'21" | 4. (14) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:56:02 | 7'00" | 3. (22) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:01 | 5730 m | 1:04:02 | 11'10" | 15. (21) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:56:34 | 7'58" | 5. (26) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H40 | 6600 m | 0:55:54 | 8'28" | 7. (25) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H40 | 6600 m | NCL | ||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:00:10 | 7'14" | 2. (21) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 0:55:06 | 8'39" | 12. (30) | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | ||||||
H:01 | 5500 m | 0:47:30 | 8'38" | 8. (36) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:56:34 | 6'48" | 3. (25) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:02 | 6500 m | 1:00:22 | 9'17" | 3. (19) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H40 | 9400 m | 0:57:25 | 6'06" | 5. (16) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 8400 m | NCL | ||||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:02 | 7900 m | 165 m | 1:03:49 | 8'04" | 12. (49) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:08 | 6400 m | 0:49:49 | 7'47" | 4. (26) | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:57:07 | 7'08" | 2. (14) | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:02 | 7800 m | 95 m | 1:00:38 | 7'46" | 3. (17) | |
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H40 | 5750 m | 0:36:06 | 6'16" | 6. (22) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H40 | 10200 m | 1:14:11 | 7'16" | 3. (15) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H40 | 7000 m | 0:50:14 | 7'10" | 10. (19) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H40 | 8440 m | 145 m | 1:38:19 | 11'38" | 15. (24) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters A | 6100 m | 175 m | 0:48:30 | 7'57" | 4. (13) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 7250 m | 1:02:28 | 8'36" | 11. (33) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:02 | 7600 m | 1:11:23 | 9'23" | 6. (17) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:58:37 | 11'29" | -- (51) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:02 | 8130 m | 1:02:25 | 7'40" | 3. (15) | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:49:02 | 7'19" | 4. (23) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:31:30 | 6'10" | 3. (34) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
H:01 | 7200 m | NCL | ||||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:18:00 | 6'39" | 2. (12) | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:43:02 | 6'25" | 10. (44) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:59:26 | 7'20" | 5. (35) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:36:20 | 6'27" | 2. (34) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H40 | 2800 m | 0:33:54 | 12'06" | 13. (21) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:01 | 6000 m | 1:01:54 | 10'18" | 12. (30) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H40 | 9200 m | 320 m | 2:00:55 | 13'08" | 5. (11) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:01 | 3260 m | 0:22:18 | 6'50" | 5. (27) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:01 | 3300 m | 0:21:09 | 6'24" | 13. (28) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 5700 m | NCL | ||||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H40 | 6500 m | 0:50:49 | 7'49" | 6. (11) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 7230 m | 0:56:17 | 7'47" | 2. (31) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5890 m | 0:36:34 | 6'12" | 8. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:50:00 | 6'29" | 3. (26) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H40 | 9950 m | 270 m | 1:15:19 | 7'34" | 6. (15) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters A | 5200 m | 205 m | 0:59:58 | 11'31" | 5. (18) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters A | 5500 m | NCL | ||||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
H. Masters A | 5530 m | 0:59:23 | 10'44" | 4. (12) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H40 | 9000 m | 1:06:51 | 7'25" | 7. (15) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H40 | 9500 m | 250 m | 1:18:32 | 8'15" | 8. (19) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:59:13 | 7'13" | 9. (25) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:57:05 | 7'02" | 2. (20) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:59:13 | 7'18" | 4. (20) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:02 | 8320 m | 1:10:04 | 8'25" | 10. (22) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:52:50 | 6'31" | 3. (26) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:40:07 | 6'28" | 8. (22) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
LD | 7700 m | 0:53:36 | 6'57" | 8. (41) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
LD | 7180 m | 0:45:40 | 6'21" | 3. (33) | ||
H35 | 7480 m | NCL | ||||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:02 | 5730 m | 0:44:06 | 7'41" | 3. (25) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:51:47 | 8'55" | 10. (23) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:02 | 8500 m | 1:00:41 | 7'08" | 4. (26) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:54:16 | 6'27" | 3. (29) | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:49:52 | 8'35" | 10. (22) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:02 | 7800 m | 0:54:56 | 7'02" | 5. (21) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:02 | 7800 m | 1:23:23 | 10'41" | 7. (22) | ||
15.11.2013 - VVO Avondaflossing De Beeltjens - Westerlo | ||||||
OPEN | 0:46:32 | 8'46" | 4. (18) | |||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:02 | 8500 m | 0:59:21 | 6'58" | 6. (29) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Open | 6440 m | 50 m | 1:09:17 | 10'45" | 19. (29) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:39:39 | 6'57" | 12. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Open | 1:01:06 | 7'44" | 5. (19) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H35 | 8900 m | 1:01:40 | 6'55" | 2. (10) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H35 | 10470 m | 1:29:30 | 8'32" | 15. (18) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H35 | 9700 m | 1:19:07 | 8'09" | 4. (16) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H35 | 9030 m | 1:07:28 | 7'28" | 6. (16) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H35 | 8130 m | 1:00:18 | 7'25" | 6. (16) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H35 | 6600 m | NCL | ||||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:40:22 | 6'12" | 10. (56) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 1:35:25 | 7'49" | 16. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:02 | 7500 m | 1:11:55 | 9'35" | 6. (20) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:02 | 7760 m | NCL | ||||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:59:29 | 7'09" | 3. (11) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 1:01:34 | 8'47" | 11. (31) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H35 | 11210 m | 450 m | 2:26:56 | 13'06" | 4. (8) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:02 | 6400 m | 0:44:05 | 6'53" | 1. (31) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:01 | 11200 m | 1:34:35 | 8'26" | 15. (21) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:37:21 | 6'19" | 4. (51) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 1:02:01 | 8'44" | 12. (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H35 | 8300 m | 1:15:20 | 9'04" | 3. (7) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H35 | 3500 m | 50 m | 0:24:01 | 6'51" | 10. (16) | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | ||||||
H:01 | 6850 m | 0:55:06 | 8'02" | 9. (31) | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:01 | 8500 m | 1:12:53 | 8'34" | 1. (19) | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 5300 m | 0:37:35 | 7'05" | 8. (23) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:01 | 2910 m | 0:20:40 | 7'06" | 10. (23) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:01 | 2980 m | 0:18:43 | 6'16" | 10. (24) | ||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:53:31 | 6'57" | 3. (14) | ||
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:50:34 | 8'01" | 8. (21) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Senioren - Séniors | 2800 m | 0:16:47 | 5'59" | 8. (23) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H35 | 5800 m | 240 m | 0:59:05 | 10'11" | 5. (14) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:02 | 8070 m | 0:53:14 | 6'35" | 2. (17) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H35 | 6400 m | 65 m | 0:56:40 | 8'51" | 6. (9) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:52:03 | 9. (70) | ||||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Open | 6600 m | 0:52:04 | 7'53" | 10. (14) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H35 | 6600 m | 215 m | 1:04:34 | 9'46" | 4. (10) | |
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | ||||||
H:01 | 6000 m | NCL | ||||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:56:34 | 6'59" | 10. (29) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Open | 9500 m | 1:27:38 | 9'13" | 17. (24) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:56:56 | 6'51" | 1. (16) | ||
08.02.2013 - Nacht - Aquabest | ||||||
H:01 | 6020 m | 0:53:08 | 8'49" | 4. (14) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:50:28 | 6'18" | 4. (18) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:02 | 8220 m | 1:01:33 | 7'29" | 3. (20) | ||
20.01.2013 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:54:57 | 6'37" | 4. (14) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:52:02 | 6'20" | 2. (21) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 5970 m | NCL | ||||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
LD | 6000 m | 0:42:43 | 7'07" | 7. (46) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
LD | 7090 m | 0:55:14 | 7'47" | 8. (34) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
LD | 7400 m | 0:49:13 | 6'39" | 3. (19) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:45:15 | 6'22" | 3. (17) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 6400 m | 0:41:12 | 6'26" | 7. (20) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:53:44 | 6'38" | 5. (30) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:56:03 | 9'20" | 9. (18) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 7500 m | 0:50:35 | 6'44" | 2. (15) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:02 | 8100 m | 130 m | 1:11:59 | 8'53" | 3. (13) | |
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:02 | 8400 m | 1:00:47 | 7'14" | 3. (23) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Open | 7100 m | 0:50:15 | 7'04" | 19. (33) | ||
19.10.2012 - openings aflossing - Herentals | ||||||
H. Open | 0:47:51 | 9'22" | 2. (26) | |||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H35 | 10600 m | 1:19:14 | 7'28" | 3. (9) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Open | 8420 m | 1:19:19 | 9'19" | 19. (26) | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H35 | 9650 m | 1:12:30 | 7'30" | 1. (9) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H35 | 10340 m | 315 m | 1:21:46 | 7'54" | 5. (16) | |
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:02 | 7330 m | 0:51:27 | 7'01" | 10. (23) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:02 | 6400 m | 1:05:43 | 10'16" | 1. (16) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H35 | 9200 m | 1:14:31 | 8'05" | 1. (15) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H35 | 9800 m | 1:12:53 | 7'26" | 6. (13) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H35 | 6600 m | 0:46:54 | 7'06" | 3. (13) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:02 | 7900 m | 130 m | 0:53:44 | 6'48" | 2. (17) | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:02 | 8260 m | 1:08:56 | 8'20" | 11. (25) | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | ||||||
H:01 | 7300 m | 0:57:02 | 7'48" | 8. (32) | ||
17.06.2012 - Championnat FRSO de Sprint - Trois Tilleuls - Boitsfort | ||||||
H. Open | 3610 m | 48 m | 0:30:02 | 8'19" | 10. (28) | |
17.06.2012 - Sprint - Ten Reuken - Ten Reuken | ||||||
H:01 | 2780 m | 45 m | 0:19:22 | 6'57" | 7. (36) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:01 | 7320 m | 0:49:12 | 6'43" | 11. (43) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:35:02 | 6'02" | 7. (60) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Open | 8440 m | 0:58:19 | 6'54" | 25. (64) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Open | 2950 m | 0:21:30 | 7'17" | 16. (37) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Open | 3410 m | 0:16:05 | 4'42" | 12. (36) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Open | 2460 m | 145 m | 0:28:38 | 11'38" | 33. (43) | |
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 7500 m | 1:15:30 | 10'03" | 7. (29) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:49:50 | 6'13" | 3. (21) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:01 | 6780 m | 0:43:41 | 6'26" | 11. (29) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:01 | 6500 m | 0:46:14 | 7'06" | 13. (42) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H35 | 10440 m | 245 m | 1:28:26 | 8'28" | 8. (15) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H35 | 9700 m | 260 m | 1:11:23 | 7'21" | 5. (19) | |
10.03.2012 - Championnat Belgique de Nuit - Martelange | ||||||
H. Open | 6600 m | 260 m | 1:44:14 | 15'47" | 19. (25) | |
24.02.2012 - Nacht DE BEELTJES - WESTERLO _ - DE BEELTJS | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:15:15 | 22'48" | -- (6) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:02 | 8500 m | 0:54:36 | 6'25" | 7. (18) | ||
15.01.2012 - Hivernale FRSO - La Gileppe | ||||||
H:02 | 8200 m | 255 m | 1:22:14 | 10'01" | -- (40) | |
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H35 | 7600 m | 1:00:37 | 7'58" | 3. (5) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H35 | 7600 m | 0:52:32 | 6'54" | 2. (9) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H35 | 5740 m | 0:41:57 | 7'18" | 4. (11) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H35 | 7500 m | 0:57:44 | 7'41" | 5. (8) | ||
16.12.2011 - Nachtcriterium Kelchterhoef - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:57:13 | 9'32" | 6. (15) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:46:18 | 6'00" | 6. (31) | ||
26.11.2011 - BK Fiets BEL - Geel | ||||||
H. Open | 30000 m | 2:30:07 | 5'00" | 15. (21) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:01 | 8700 m | 0:59:21 | 6'49" | 11. (29) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:14:53 | 9'01" | 3. (19) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 7600 m | 145 m | 1:01:45 | 8'07" | -- (45) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:01 | 6870 m | 160 m | 0:52:13 | 7'36" | 39. (68) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
1 | 2850 m | 85 m | 0:24:16 | 8'30" | 25. (83) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H35 | 9900 m | 1:36:59 | 9'47" | 4. (7) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:01 | 1:20:05 | 7. (24) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H35 | 7080 m | 0:51:18 | 7'14" | 3. (11) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H35 | 9380 m | 1:09:15 | 7'22" | 6. (13) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H35 | 9840 m | 360 m | 1:44:35 | 10'37" | 6. (14) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:06 | 7000 m | 0:47:47 | 6'49" | -- (28) | ||
12.06.2011 - Felenne parcours du jour 2 - Felenne | ||||||
1 | 6200 m | 110 m | 0:56:22 | 9'05" | 2. (21) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:17:35 | 8'31" | 5. (15) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Open | 3500 m | 0:23:48 | 6'47" | 13. (40) | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | ||||||
LD | 6300 m | 155 m | 0:50:44 | 8'03" | 3. (14) | |
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:01 | 8100 m | 1:04:04 | 7'54" | 5. (28) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H35 | 10800 m | 320 m | NCL | |||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:57:52 | 7'03" | 5. (17) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:55:01 | 6'57" | 14. (38) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:56:36 | 6'54" | 6. (32) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:50:36 | 6'01" | 10. (29) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:02 | 7500 m | 160 m | 1:09:09 | 9'13" | 8. (20) | |
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H35 | 5600 m | 0:40:47 | 7'16" | 5. (10) | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Open | 3100 m | 40 m | 0:20:17 | 6'33" | 26. (49) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Open | 7600 m | 0:58:04 | 7'38" | 38. (59) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H35 | 10250 m | 210 m | 1:27:05 | 8'30" | 10. (21) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H35 | 9370 m | 265 m | 1:15:00 | 8'00" | 7. (15) | |
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | ||||||
H35 | 9870 m | 90 m | 1:22:59 | 8'24" | 6. (14) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
01 | 9200 m | 1:04:21 | 7'00" | 24. (66) | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Open | 3060 m | 0:17:13 | 5'38" | 22. (62) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H35 | 9520 m | 75 m | NCL | |||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Open | 6800 m | 95 m | 0:54:15 | 7'59" | 33. (59) | |
05.04.2009 - Régionale - Rodt | ||||||
H35 | 9700 m | 170 m | 1:25:04 | 8'46" | 3. (10) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H35 | 10080 m | 1:30:00 | 8'56" | 8. (13) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Open | 7100 m | 0:45:30 | 6'25" | 20. (41) | ||
08.03.2009 - Régionale - Esneux | ||||||
H35 | 9300 m | 350 m | 1:26:00 | 9'15" | 5. (18) | |
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H35 | 8700 m | 190 m | NCL | |||
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
01 | 9200 m | 135 m | NCL | |||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
HE | 15030 m | 550 m | 2:15:03 | 8'59" | 22. (26) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
HE | 12920 m | 350 m | 2:17:27 | 10'38" | 19. (22) | |
22.06.2008 - Régionale - Marche-en-Famenne | ||||||
HE | 12300 m | 1:50:40 | 9'00" | 6. (11) | ||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Open | 6200 m | 185 m | NCL | |||
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
HE | 11600 m | 450 m | 2:01:13 | 10'27" | 21. (26) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
01 | 8220 m | 1:07:07 | 8'10" | 46. (83) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H21 | 10300 m | 1:10:22 | 6'50" | 1. (11) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H21 | 12730 m | 1:55:16 | 9'03" | 4. (11) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
H21 | 10600 m | 305 m | 1:43:52 | 9'48" | 11. (19) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H21 | 9470 m | 360 m | 1:37:52 | 10'20" | 7. (12) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H21 | 10650 m | 400 m | 1:49:10 | 10'15" | 6. (16) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Open | 5700 m | 230 m | 1:00:39 | 10'38" | 44. (52) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
01 | 9340 m | 1:14:39 | 8'00" | 26. (44) | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
01 | 9590 m | 220 m | 1:12:00 | 7'30" | 23. (58) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
H21 | 10960 m | 225 m | 1:49:54 | 10'02" | 7. (14) | |
23.07.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 7 - Elsenborn | ||||||
H21 | 10040 m | 130 m | 1:19:39 | 7'56" | 1. (8) | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H21 | 10090 m | 200 m | 1:38:36 | 9'46" | 11. (17) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H21 | 8580 m | 90 m | 1:19:19 | 9'15" | 25. (33) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H21 | 10400 m | 340 m | 1:25:58 | 8'16" | 12. (20) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H21 | 11010 m | 55 m | 1:13:58 | 6'43" | 8. (28) | |
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
01 | 9070 m | 1:04:12 | 7'05" | 34. (65) | ||
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | ||||||
H. Open | 3220 m | 65 m | 0:23:21 | 7'15" | 48. (67) |