WebRes.helga-o.com |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 0:48:43 | 9'22" | 3. (22) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H55 | 4560 m | 0:33:18 | 7'18" | 2. (21) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
H:LANG | 4630 m | 0:22:45 | 4'55" | 9. (49) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H55 | 6650 m | 0:49:03 | 7'23" | 3. (12) | ||
11.02.2024 - Régionale 5 couleurs - Champlon | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 160 m | 0:39:14 | 7'33" | 1. (36) | |
21.01.2024 - Regionale 5 couleurs Groenendaal - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5500 m | 0:58:40 | 10'40" | 9. (24) | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir moyen | 5300 m | 145 m | 0:53:17 | 10'03" | 2. (54) | |
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | ||||||
H:Kort | 2790 m | 0:20:48 | 7'27" | 5. (8) | ||
H:Lang | 4800 m | 0:29:23 | 6'07" | 5. (20) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:02 | 4620 m | 0:38:06 | 8'15" | 1. (24) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
LD | 7630 m | 0:49:40 | 6'31" | 4. (45) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 2 | 6860 m | 1:03:33 | 9'16" | 4. (18) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Noir | 8200 m | 1:02:29 | 7'37" | 3. (48) | ||
07.12.2023 - AOS #12 Borgerhout - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 4730 m | 0:25:41 | 5'26" | 4. (22) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H50 | 6740 m | 0:53:46 | 7'59" | 6. (14) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Long | 5750 m | 190 m | 0:54:12 | 9'26" | 15. (63) | |
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
Openingsavondaflossing | 4100 m | 0:42:03 | 10'15" | 9. (19) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters A | 5110 m | 0:39:32 | 7'44" | 5. (13) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H50 | 8020 m | 1:13:29 | 9'10" | 5. (18) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | 0:45:53 | 9'11" | 10. (52) | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5030 m | 0:24:59 | 4'58" | 9. (27) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H50 | 6330 m | 0:45:38 | 7'13" | 7. (23) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M50 | 7220 m | 1:20:28 | 11'09" | 5. (24) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M50 | 4950 m | 1:06:13 | 13'23" | 15. (26) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Lang | 4000 m | 0:20:56 | 5'14" | 10. (38) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H50 | 6000 m | 145 m | 0:43:53 | 7'19" | 4. (30) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 0:59:24 | 8'02" | 4. (30) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H50 | 4500 m | 55 m | 0:35:54 | 7'59" | 5. (30) | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:21:34 | 5'25" | -- (15) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3190 m | 0:24:53 | 7'48" | 9. (17) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:29:32 | 5'54" | 7. (28) | ||
23.04.2023 - Régionale 5 parcours - Rochehaut - Vivy | ||||||
H:Noir Long | 7300 m | 290 m | 1:14:19 | 10'11" | 8. (23) | |
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H50 | 7370 m | 310 m | 1:10:13 | 9'32" | 3. (16) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5610 m | 0:41:39 | 7'25" | 2. (41) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5240 m | 0:30:35 | 5'50" | 5. (25) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H50 | 4470 m | 100 m | 0:33:10 | 7'25" | 7. (23) | |
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | ||||||
H. Masters B | 4970 m | 0:56:59 | 11'28" | 6. (20) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:11 | 5910 m | 0:44:00 | 7'27" | 3. (39) | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | ||||||
H:Lang | 3950 m | 0:31:50 | 8'04" | 11. (25) | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | ||||||
H:IOF 2 | 4860 m | 0:41:07 | 8'28" | 1. (18) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:03 | 5500 m | 0:39:07 | 7'07" | 3. (41) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H50 | 6970 m | 0:52:05 | 7'28" | 2. (26) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H50 | 6310 m | 230 m | 0:57:47 | 9'09" | 5. (31) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H50 | 6210 m | 150 m | 0:52:40 | 8'29" | 11. (33) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H50 | 4380 m | 75 m | 0:39:41 | 9'04" | 10. (33) | |
19.06.2022 - Championnat FRSO Longue Distance - Le Bochet | ||||||
H50 | 7300 m | 310 m | 1:14:31 | 10'12" | 2. (11) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5350 m | 0:33:24 | 6'15" | 10. (41) | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | ||||||
H:1 | 4300 m | 0:24:58 | 5'48" | 7. (20) | ||
15.05.2022 - CB Sprint 2022 - Couvin | ||||||
H50 | 1950 m | 0:15:36 | 8'00" | 2. (10) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Open | 3220 m | 0:18:34 | 5'46" | 6. (15) | ||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:1 | 1860 m | 0:11:07 | 5'59" | 4. (29) | ||
H:3 | 2340 m | 0:13:13 | 5'39" | 6. (20) | ||
H:2 | 1480 m | 0:08:51 | 5'59" | 7. (25) | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:09:43 | 9'33" | 8. (38) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5310 m | 0:37:34 | 7'04" | 2. (29) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir moyen | 5210 m | 80 m | 0:49:47 | 9'33" | 2. (25) | |
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | ||||||
H50 | 5110 m | 0:35:04 | 6'52" | 7. (26) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H50 | 7160 m | 1:07:16 | 9'24" | 8. (18) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:13:24 | 5'22" | 11. (15) | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:07:23 | 4'55" | 11. (15) | ||
05.03.2022 - CB Nuit - Schönberg | ||||||
H. Masters B | 5360 m | 130 m | 0:43:46 | 8'10" | 4. (13) | |
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:Omloop 1 | 5500 m | 0:31:14 | 5'41" | 7. (25) | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:03 | 5920 m | 0:48:47 | 8'14" | -- (37) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:29:47 | 7'16" | 2. (25) | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2500 m | 0:16:30 | 6'36" | 6. (23) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:03 | 6120 m | 0:42:17 | 6'55" | 2. (32) | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:30:03 | 6'01" | 7. (26) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H50 | 6550 m | 0:48:04 | 7'20" | 3. (19) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H50 | 6010 m | 0:44:24 | 7'23" | 1. (12) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H50 | 6110 m | 0:41:52 | 6'51" | 2. (14) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters A | 5400 m | 0:44:21 | 8'13" | 3. (13) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3130 m | 0:22:48 | 7'17" | 9. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H50 | 2170 m | 0:12:54 | 5'57" | 1. (11) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H50 | 6970 m | 1:00:29 | 8'41" | 8. (18) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 6400 m | 1:00:09 | 9'24" | 12. (37) | ||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | ||||||
H:1 | 3470 m | 0:24:42 | 7'07" | 8. (29) | ||
29.08.2021 - Championnat de Belgique Interclub - Vivy - Rochehaut | ||||||
H50 | 7000 m | 240 m | 1:24:52 | 12'07" | 9. (13) | |
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H50 | 6510 m | 105 m | 0:54:41 | 8'24" | 2. (31) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H50 | 6640 m | 70 m | 0:57:54 | 8'43" | 8. (31) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H50 | 4270 m | 70 m | 0:35:47 | 8'23" | 2. (31) | |
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | ||||||
H:1 | 4600 m | 0:23:52 | 5'11" | 7. (25) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H50 | 4480 m | 110 m | 0:41:38 | 9'18" | 6. (20) | |
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | ||||||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:20:59,929 | 5'49" | 16. (27) | ||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:21:54,019 | 5'19" | 15. (32) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 4530 m | NCL | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H50 | 4580 m | 40 m | 0:37:55 | 8'16" | 4. (21) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H50 | 7300 m | 75 m | 1:09:56 | 9'34" | 6. (18) | |
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H50 | 2740 m | 85 m | 0:18:31 | 6'45" | 3. (9) | |
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6650 m | 0:54:37 | 8'12" | 21. (48) | ||
24.08.2020 - Training National Team - Banneux wijk Hasselt | ||||||
H:National Team | 4460 m | 0:21:52 | 4'54" | 9. (19) | ||
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 0:49:35 | 9'32" | 1. (55) | |
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:04 | 5890 m | NCL | ||||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H50 | 7200 m | 0:54:56 | 7'37" | 4. (15) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:03 | 6680 m | 0:43:54 | 6'34" | 3. (29) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:24:15 | 7'57" | 3. (50) | ||
2 | 2600 m | 0:18:28 | 7'06" | 3. (20) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H50 | 5640 m | 0:33:53 | 6'00" | 1. (29) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H50 | 5860 m | 0:42:39 | 7'16" | 4. (29) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:58:05 | 8'10" | 3. (21) | ||
08.12.2019 - Herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:03 | 6060 m | 0:58:45 | 9'41" | 3. (15) | ||
05.12.2019 - AOS 12 - Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
3 | 1350 m | 0:10:31 | 7'47" | 3. (22) | ||
4 | 1180 m | 0:07:59 | 6'45" | 2. (15) | ||
2 | 1370 m | 0:13:15 | 9'40" | 5. (23) | ||
1 | 1090 m | 0:11:00 | 10'05" | 7. (22) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6300 m | 0:49:41 | 7'53" | 1. (52) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
LD | 6600 m | 0:59:06 | 8'57" | 2. (18) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 0:54:44 | 9'26" | 6. (50) | |
20.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignies - Hoeilaert | ||||||
H:Noir moyen | 6200 m | 95 m | 0:49:34 | 7'59" | 4. (36) | |
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Lang | 3370 m | 0:18:18 | 5'25" | 2. (31) | ||
06.10.2019 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Woluwé | ||||||
H:Noir Long | 2600 m | 0:27:44 | 10'40" | 17. (63) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5930 m | 0:37:55 | 6'23" | 25. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H50 | 7600 m | 100 m | 1:01:38 | 8'06" | 4. (17) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters B | 6110 m | 0:54:16 | 8'52" | 4. (13) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H50 | 7500 m | 140 m | 1:01:27 | 8'11" | 7. (20) | |
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 4 | 1390 m | 0:07:45 | 5'34" | 3. (32) | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:07:32 | 5'47" | 3. (33) | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:06:23 | 5'13" | 4. (36) | ||
H:Course 1 | 1290 m | 0:08:15 | 6'23" | 6. (32) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:37:07 | 6'04" | 5. (42) | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | ||||||
Course 1 | 2930 m | 0:25:51 | 8'49" | 5. (60) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 0:42:13 | 8'36" | 6. (42) | ||
10.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
LD | 7300 m | NCL | ||||
08.06.2019 - 3JO Belgique 2019 - Course du jour - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
LD | 6900 m | 0:53:02 | 7'41" | 1. (21) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H50 | 6800 m | 0:56:48 | 8'21" | 2. (11) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H50 | 7000 m | NCL | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H50 | 2440 m | 0:18:21 | 7'31" | 2. (12) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H50 | 4500 m | 65 m | 0:36:58 | 8'12" | 2. (17) | |
08.05.2019 - Massastart Arenbergpark - Leuven | ||||||
1bab | 6510 m | 0:55:58 | 8'35" | 4. (5) | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:03 | 3500 m | NCL | ||||
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | NCL | |||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H50 | 4570 m | 85 m | 0:42:14 | 9'14" | 16. (20) | |
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | ||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:21:05 | 6'41" | 10. (63) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
SD | 4040 m | 0:26:48 | 6'38" | 2. (34) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H45 | 2640 m | 0:19:19 | 7'19" | 3. (18) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Masters A | 6220 m | 0:48:37 | 7'48" | 4. (14) | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | ||||||
Omloop 2 | 1300 m | 0:10:29 | 8'03" | 9. (40) | ||
Omloop 3 | 1200 m | 0:09:19 | 7'45" | 4. (26) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H45 | 9100 m | 220 m | 1:01:58 | 6'48" | 2. (18) | |
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:30:51 | 6'34" | 2. (33) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:22:24 | 6'00" | 5. (46) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M VET | 7120 m | 0:54:35 | 7'39" | 19. (72) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M VET | 2510 m | 0:20:55 | 8'19" | 16. (64) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M VET | 2530 m | 0:17:53 | 7'04" | 3. (64) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters A | 3000 m | 0:19:12 | 6'24" | 2. (21) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
LD | 7800 m | NCL | ||||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | ||||||
Moeilijk | 4200 m | 0:24:33 | 5'50" | 4. (70) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H45 | 5100 m | NCL | ||||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H45 | 7900 m | 1:15:37 | 9'34" | 9. (29) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H45 | 4700 m | 0:34:42 | 7'22" | 2. (29) | ||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | ||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:19:57 | 6'32" | 5. (45) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H45 | 5100 m | 0:43:25 | 8'30" | 3. (12) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:21:14 | 6'28" | 10. (79) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
SD | 3900 m | 0:31:14 | 8'00" | 1. (18) | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters A | 6170 m | 210 m | 1:01:44 | 10'00" | 5. (14) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
SD | 4100 m | 100 m | 0:37:01 | 9'01" | 1. (14) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H45 | 5040 m | 0:35:19 | 7'00" | 3. (16) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:33:21 | 7'34" | -- (25) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:40:23 | 6'57" | -- (40) | ||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir court | 3490 m | 65 m | 0:32:49 | 9'24" | 2. (17) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir court | 2800 m | 30 m | 0:33:42 | 12'02" | 2. (12) | |
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H45 | 5000 m | 0:30:40 | 6'07" | 2. (20) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H45 | 8300 m | 1:04:15 | 7'44" | 7. (21) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:05 | 3600 m | NCL | ||||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H45 | 8030 m | 140 m | 0:57:49 | 7'12" | 3. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H45 | 7200 m | 0:53:49 | 7'28" | 2. (13) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters A | 4800 m | 0:38:05 | 7'56" | 2. (14) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:56:52 | 8'07" | 4. (32) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H45 | 6860 m | 0:56:23 | 8'13" | 3. (16) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H45 | 7530 m | 0:56:50 | 7'32" | 3. (17) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H45 | 5990 m | 0:37:47 | 6'18" | 1. (17) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H45 | 4800 m | 0:37:50 | 7'52" | 1. (18) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H45 | 7900 m | 0:54:32 | 6'54" | 4. (19) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H45 | 8100 m | 1:01:06 | 7'32" | 4. (20) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H45 | 5000 m | 0:36:28 | 7'17" | 2. (21) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H45 | 5700 m | 0:43:12 | 7'34" | 4. (11) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | ||||||
H45 | 2900 m | 0:19:51 | 6'50" | 1. (8) | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | ||||||
H45 | 2700 m | 0:18:04 | 6'41" | 1. (8) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H45 | 2600 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Vet. | 7200 m | 0:50:42 | 7'02" | 8. (59) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Vet. | 2990 m | 0:18:33 | 6'12" | 8. (54) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Long Difficult | 2900 m | 0:19:53 | 6'51" | 1. (22) | ||
23.04.2017 - Belgian Club Relay - Straimont | ||||||
BCR 2017 | 6990 m | 1:01:22 | 8'46" | 12. (30) | ||
17.04.2017 - Camp O Ardenne - Lierneux - Lierneux | ||||||
H:Noir Long | 7500 m | 250 m | 1:11:28 | 9'31" | 9. (27) | |
16.04.2017 - Camp O Ardenne - Chiny - Chiny | ||||||
H:Noir Court | 5000 m | 100 m | 1:08:38 | 13'43" | 20. (27) | |
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay | ||||||
H:01 | 7300 m | 0:49:30 | 6'46" | 7. (28) | ||
14.04.2017 - Camp O Ardenne - Smuid - Smuid | ||||||
H:Noir Moyen | 4600 m | 1:11:08 | 15'27" | 28. (45) | ||
13.04.2017 - Camp O Ardenne - Libramont - Libramont | ||||||
H:03 | 4800 m | NCL | ||||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H45 | 7250 m | 190 m | 0:53:42 | 7'24" | 2. (19) | |
02.04.2017 - Régionale Interland - Herbeumont | ||||||
H:4 | 6300 m | 310 m | 0:57:28 | 9'07" | 2. (25) | |
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:02 | 2530 m | 0:18:00 | 7'06" | 1. (9) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:46:48 | 6'41" | 2. (20) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2470 m | 0:17:23 | 7'02" | 2. (9) | ||
12.03.2017 - Régionale 9 couleurs et O-Trail - Ferrières | ||||||
Noir moyen | 5500 m | 175 m | 1:05:34 | 11'55" | 19. (64) | |
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:47:46 | 5'58" | 2. (14) | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6100 m | 0:46:27 | 7'36" | 13. (22) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H45 | 5570 m | 0:37:22 | 6'42" | 2. (19) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H45 | 6300 m | 0:45:01 | 7'08" | 3. (24) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H45 | 6800 m | 0:44:58 | 6'36" | 3. (23) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:55:57 | 7'04" | 3. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:38:24 | 7'14" | 2. (21) | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8600 m | 0:53:08 | 6'10" | 3. (23) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:01 | 6290 m | 0:49:40 | 7'53" | 5. (35) | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:56:37 | 7'51" | 1. (10) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir long | 7600 m | 110 m | 0:47:33 | 6'15" | 3. (74) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 135 m | 1:00:32 | 7'07" | 8. (49) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 3 | 7200 m | 35 m | 0:55:21 | 7'41" | 2. (22) | |
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H45 | 7700 m | 1:02:40 | 8'08" | 4. (11) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H45 | 8000 m | 1:01:03 | 7'37" | 1. (15) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H45 | 6300 m | 0:53:39 | 8'30" | 3. (11) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H45 | 8200 m | 1:01:45 | 7'31" | 1. (16) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H45 | 8110 m | 1:03:11 | 7'47" | 5. (23) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H45 | 7300 m | 140 m | 1:03:30 | 8'41" | 4. (10) | |
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H45 | 7700 m | 250 m | 1:47:23 | 13'56" | 4. (13) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H45 | 5400 m | 150 m | 0:40:12 | 7'26" | 1. (12) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H45 | 5600 m | 65 m | 0:45:18 | 8'05" | 2. (12) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 0:52:09 | 7'47" | 1. (44) | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | ||||||
H:06 | 4000 m | 0:35:39 | 8'54" | 2. (27) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:03 | 7100 m | NCL | ||||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:53:07 | 8'51" | 4. (28) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H45 | 3300 m | 55 m | 0:20:25 | 6'11" | 2. (18) | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:41:10 | 6'58" | 5. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H45 | 5800 m | 235 m | 0:50:13 | 8'39" | 4. (30) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H45 | 4200 m | 80 m | 0:27:47 | 6'36" | 1. (31) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H45 | 6900 m | 335 m | 0:59:51 | 8'40" | 1. (32) | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:43:24 | 7'21" | 5. (26) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:18:58 | 7'17" | 1. (23) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters A | 2900 m | 0:18:34 | 6'24" | 2. (15) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:52:59 | 6'37" | 1. (30) | ||
30.03.2016 - Camp-O - Grandvoir - Granvoir | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 160 m | 0:57:10 | 7'08" | 6. (14) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Noir Long | 8700 m | 410 m | 1:23:24 | 9'35" | 6. (14) | |
28.03.2016 - Camp-O - Neuchateau - NEUCHATEAU | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 0:50:16 | 9'51" | 5. (28) | ||
27.03.2016 - Camp-O - Libramont - Libramont | ||||||
H:Noir Moyen | 6100 m | 65 m | 0:42:16 | 6'55" | 2. (37) | |
26.03.2016 - Camp-O - ATHUS - Athus | ||||||
H:Noir Moyen | 4700 m | 0:40:19 | 8'34" | 1. (25) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H45 | 4330 m | 0:33:14 | 7'40" | 1. (17) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:47:23 | 6'46" | 2. (24) | ||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | ||||||
H. Masters A | 5300 m | 0:43:48 | 8'15" | 1. (16) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H45 | 7200 m | 0:48:12 | 6'41" | 4. (17) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:03 | 6700 m | NCL | ||||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:02 | 7980 m | 0:55:32 | 6'57" | 3. (13) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:02 | 8300 m | 0:56:06 | 6'45" | 2. (29) | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | ||||||
H:03 | 5800 m | 0:35:15 | 6'04" | 2. (21) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H45 | 6100 m | 0:47:40 | 7'48" | 6. (22) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H45 | 5440 m | 0:40:16 | 7'24" | 9. (27) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H45 | 6500 m | 0:44:46 | 6'53" | 3. (30) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:03 | 7500 m | 0:48:00 | 6'24" | 1. (31) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:32:27 | 5'41" | 2. (18) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 7300 m | 0:53:47 | 7'22" | 6. (20) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:03 | 6400 m | 140 m | 0:59:58 | 9'22" | 13. (56) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:02 | 4700 m | 160 m | 0:32:18 | 6'52" | 4. (56) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:03 | 6400 m | 175 m | 0:50:22 | 7'52" | 3. (71) | |
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H45 | 7800 m | NCL | ||||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:40:28 | 5'46" | 3. (58) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:14:10 | 5'40" | 5. (48) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:16:15 | 5'36" | 1. (50) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H45 | 5190 m | 125 m | 0:41:24 | 7'58" | 2. (26) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H45 | 7210 m | 275 m | 0:58:17 | 8'05" | 3. (14) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H45 | 7400 m | 0:49:31 | 6'41" | 3. (17) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:03 | 6100 m | 0:48:25 | 7'56" | 4. (25) | ||
28.06.2015 - Belgian Clubs Relay - Felenne | ||||||
Open | 3730 m | 0:32:54 | 8'49" | 4. (37) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H45 | 7150 m | 340 m | 1:11:01 | 9'55" | 1. (16) | |
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters A | 8260 m | 0:51:34 | 6'14" | 5. (21) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:54:37 | 6'39" | 2. (40) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H45 | 2300 m | 0:12:18 | 5'20" | 3. (20) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 7000 m | 180 m | 0:59:21 | 8'28" | 3. (23) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 5300 m | 145 m | 0:47:45 | 9'00" | 9. (25) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H45 | 7400 m | 195 m | 0:49:52 | 6'44" | 2. (27) | |
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen | ||||||
H:02 | 2400 m | 0:16:24 | 6'49" | 1. (6) | ||
25.04.2015 - Ghent O-Event - De Sterre | ||||||
H:02 | 2300 m | 0:15:56 | 6'55" | 1. (7) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:02 | 7200 m | 0:47:10 | 6'33" | 2. (15) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H45 | 7200 m | 290 m | 1:10:04 | 9'43" | 1. (16) | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | ||||||
H:Long H/D | 4100 m | 230 m | 0:36:52 | 8'59" | 9. (35) | |
29.03.2015 - BK Aflossing - Kasterlee | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:39:05 | 6'51" | 4. (18) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 7970 m | 0:50:11 | 6'17" | 2. (17) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
H. Masters A | 7000 m | 1:04:51 | 9'15" | 2. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H45 | 8390 m | 0:53:41 | 6'23" | 2. (18) | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | ||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:58:07 | 10'11" | 2. (13) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H45 | 7430 m | 185 m | 0:51:59 | 6'59" | 2. (19) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H45 | 5400 m | 0:43:01 | 7'57" | 1. (18) | ||
15.02.2015 - Régional FRSO - La haute Bruyère - Baudour | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:52:52 | 7'20" | 1. (16) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:45:35 | 6'30" | 2. (28) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:42:54 | 7'09" | 1. (34) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 6360 m | 0:48:35 | 7'38" | 5. (30) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:01 | 6000 m | 0:51:32 | 8'35" | 9. (28) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H45 | 8600 m | 0:49:44 | 5'46" | 1. (12) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - SPRINT - Uccle | ||||||
H:01 | 2930 m | 0:23:55 | 8'09" | 7. (68) | ||
11.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Chevalerie | ||||||
H:02 | 7600 m | 105 m | 0:54:23 | 7'09" | 2. (29) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:02 | 8900 m | 130 m | NCL | |||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | ||||||
H:03 | 6900 m | 85 m | 0:43:03 | 6'14" | 1. (20) | |
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4900 m | 0:38:27 | 7'50" | 1. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H45 | 5280 m | 0:28:21 | 5'22" | 3. (26) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:02 | 8160 m | 0:52:30 | 6'26" | 3. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H45 | 9010 m | 0:59:29 | 6'36" | 2. (17) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H45 | 7210 m | 140 m | 0:52:25 | 7'16" | 2. (23) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters A | 6000 m | 175 m | 0:38:09 | 6'21" | 2. (13) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:02 | 7250 m | 0:55:58 | 7'43" | 5. (33) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:02 | 7600 m | 0:59:03 | 7'46" | 1. (17) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:01 | 8700 m | NCL | ||||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H40 | 8790 m | 270 m | 1:02:47 | 7'08" | 2. (23) | |
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:01 | 7600 m | 0:58:02 | 7'38" | 3. (37) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:02 | 5100 m | 0:30:40 | 6'00" | 2. (34) | ||
15.06.2014 - Raid O Lux - 2014 - HABAY la NEUVE | ||||||
H:02 | 13200 m | 360 m | 2:02:04 | 9'14" | 3. (19) | |
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H45 | 6500 m | 140 m | 0:55:43 | 8'34" | 3. (29) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H45 | 4600 m | 90 m | 0:31:32 | 6'51" | 4. (33) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H45 | 8000 m | 160 m | 0:51:49 | 6'28" | 1. (32) | |
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | ||||||
H:01 | 6700 m | 0:39:56 | 5'57" | 8. (44) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:55:29 | 6'50" | 3. (35) | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | ||||||
H:01 | 5630 m | 0:42:42 | 7'35" | 13. (34) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H45 | 2800 m | 0:29:53 | 10'40" | 8. (16) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H45 | 7900 m | 325 m | NCL | |||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H45 | 6300 m | 0:37:57 | 6'01" | 2. (19) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 5820 m | 0:32:09 | 5'31" | 10. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:49:37 | 6'26" | 2. (26) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H45 | 8920 m | 230 m | 1:02:37 | 7'01" | 1. (22) | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
H:02 | 7860 m | 315 m | 1:05:55 | 8'23" | 3. (24) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters A | 5500 m | 0:43:15 | 7'51" | 4. (16) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H45 | 8600 m | 0:55:22 | 6'26" | 3. (18) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H45 | 8400 m | 160 m | NCL | |||
16.02.2014 - Régionale hiver Malonne - Malonne | ||||||
H:02 | 7200 m | 265 m | 1:02:37 | 8'41" | 3. (19) | |
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:03 | 7400 m | 0:54:23 | 7'20" | 1. (47) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne A | ||||||
2 | 1200 m | 0:08:12 | 6'49" | 3. (9) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne B | ||||||
1 | 1200 m | 0:08:56 | 7'26" | 4. (12) | ||
18.01.2014 - Sprintdag - Brasschaat - Kazerne C | ||||||
3 | 1700 m | 0:11:31 | 6'46" | 2. (10) | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | ||||||
H:02 | 7680 m | 305 m | 1:31:13 | 11'52" | 11. (31) | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:02 | 8100 m | 0:53:20 | 6'35" | 5. (26) | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 6200 m | 0:38:43 | 6'14" | 7. (22) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 7600 m | 0:48:12 | 6'20" | 2. (17) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H40 | 7000 m | 0:45:27 | 6'29" | 2. (21) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H40 | 6940 m | 0:40:07 | 5'46" | 2. (20) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H40 | 5330 m | 120 m | 0:38:25 | 7'12" | 1. (20) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H40 | 7100 m | 0:46:03 | 6'29" | 1. (16) | ||
22.12.2013 - Ultra longues distances - Watermael Boitsfort | ||||||
2 | 13270 m | 235 m | 1:19:34 | 5'59" | 5. (71) | |
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:02 | 8500 m | 0:58:37 | 6'53" | 2. (26) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:54:32 | 6'29" | 4. (29) | ||
01.12.2013 - Hivernale et Championnat Universitaire - Thuin | ||||||
H:01 | 8580 m | 1:12:14 | 8'25" | 8. (45) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:02 | 7800 m | 0:46:29 | 5'57" | 2. (21) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:01 | 9100 m | 1:22:34 | 9'04" | 7. (20) | ||
11.11.2013 - Sprint Uccle-Homborch - Uccle - Brussels | ||||||
1 | 2920 m | 70 m | 0:20:59 | 7'11" | 4. (88) | |
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:02 | 5760 m | 185 m | 0:38:55 | 6'45" | 2. (50) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:46:26 | 6'32" | 1. (39) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:02 | 7800 m | 150 m | 0:52:57 | 6'47" | 1. (47) | |
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:02 | 8500 m | 0:55:47 | 6'33" | 3. (29) | ||
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:52:29 | 6'24" | 2. (15) | ||
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:01 | 6300 m | 0:49:33 | 7'51" | 4. (28) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:37:30 | 6'27" | 5. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters A | 0:42:58 | 6'13" | 1. (13) | |||
27.09.2013 - Wisselbeker Rik Thys - Dilsenerbos | ||||||
OPEN | 6000 m | 0:44:21 | 7'16" | 1. (111) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H40 | 8900 m | 0:54:23 | 6'06" | 1. (16) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H40 | 9570 m | NCL | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H40 | 9000 m | NCL | ||||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:01 | 8900 m | 1:07:31 | 7'35" | 3. (26) | ||
25.08.2013 - Interclubs - BERTRIX | ||||||
H40 | 8400 m | 0:58:02 | 6'54" | 1. (7) | ||
30.06.2013 - Raid-O-Lux - Smuid | ||||||
H:02 | 13000 m | 410 m | 1:56:30 | 8'57" | 1. (38) | |
29.06.2013 - Raid O Lux - Chiny | ||||||
2 | 13100 m | 380 m | 2:40:11 | 12'13" | 12. (43) | |
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:05 | 7000 m | 0:57:05 | 8'09" | 8. (31) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:57:46 | 7'18" | 2. (23) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H40 | 8300 m | 1:05:08 | 7'50" | 3. (16) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H40 | 7100 m | 0:52:31 | 7'23" | 6. (13) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H40 | 4700 m | 0:25:11 | 5'21" | 4. (14) | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | ||||||
H:01 | 6200 m | NCL | ||||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | ||||||
H:03 | 7400 m | 0:52:09 | 7'02" | 4. (40) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H40 | 3000 m | 55 m | 0:19:04 | 6'21" | 4. (13) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:02 | 6600 m | 1:08:16 | 10'20" | 2. (25) | ||
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H40 | 8500 m | 395 m | NCL | |||
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H40 | 6300 m | 210 m | 1:24:56 | 13'28" | 34. (60) | |
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:46:54 | 5'51" | 3. (18) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:01 | 10330 m | 1:09:30 | 6'43" | 5. (18) | ||
04.01.2013 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:01 | 5970 m | 0:40:28 | 6'46" | 11. (28) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H40 | 6200 m | 0:38:24 | 6'11" | 4. (20) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H40 | 6770 m | 0:46:19 | 6'50" | 2. (16) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:02 | 7100 m | 0:44:16 | 6'14" | 2. (17) | ||
16.12.2012 - Régionale FRSO - Championnat universitaire ASEUS - Trois Fontaines - Bruxelles | ||||||
H:01 | 9000 m | 210 m | 1:01:29 | 6'49" | 20. (72) | |
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 7500 m | 0:48:28 | 6'27" | 1. (15) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:02 | 8100 m | 130 m | 1:22:23 | 10'10" | 4. (13) | |
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:02 | 7300 m | 0:53:17 | 7'17" | 7. (42) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 6100 m | 95 m | 0:44:53 | 7'21" | 3. (37) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:02 | 7800 m | 0:47:51 | 6'08" | 2. (38) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters A | 6000 m | 0:37:47 | 6'17" | 1. (28) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H40 | 9500 m | 1:05:56 | 6'56" | 3. (15) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters A | 5940 m | 0:40:06 | 6'34" | 1. (15) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:49:41 | 6'48" | 10. (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H40 | 8390 m | 1:05:36 | 7'49" | 6. (22) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:02 | 7330 m | 0:46:55 | 6'24" | 2. (23) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:01 | 8700 m | 150 m | 0:59:48 | 6'52" | 5. (23) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7500 m | 300 m | 1:03:13 | 8'25" | 2. (18) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H40 | 4700 m | 155 m | 0:48:34 | 10'19" | 6. (20) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H40 | 7300 m | 290 m | 1:08:35 | 9'23" | 5. (19) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:01 | 7320 m | 0:44:22 | 6'03" | 5. (43) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters A | 7560 m | 0:48:14 | 6'22" | 6. (33) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters A | 2660 m | 0:16:35 | 6'14" | 3. (25) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters A | 3130 m | 0:14:07 | 4'30" | 3. (22) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 9000 m | 0:56:54 | 6'19" | 6. (38) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:49:24 | 6'10" | 2. (21) | ||
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | ||||||
H:02 | 8900 m | 270 m | 1:09:14 | 7'46" | 1. (28) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H40 | 8500 m | 220 m | 1:01:32 | 7'14" | 5. (19) | |
19.02.2012 - Régionale d'hiver - Chevetogne | ||||||
H:02 | 7730 m | 340 m | 1:03:43 | 8'14" | 4. (24) | |
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:02 | 7670 m | 0:51:18 | 6'41" | 2. (13) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8000 m | 0:47:47 | 5'58" | 4. (25) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H40 | 7630 m | 0:50:38 | 6'38" | 4. (18) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H40 | 7600 m | 0:44:54 | 5'54" | 2. (17) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H40 | 7600 m | 0:48:55 | 6'26" | 4. (19) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H40 | 5740 m | 0:39:03 | 6'48" | 4. (16) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H40 | 7500 m | 0:49:42 | 6'37" | 3. (16) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:43:40 | 5'40" | 4. (31) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7700 m | 0:55:51 | 7'15" | 11. (27) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:02 | 7610 m | 120 m | NCL | |||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:02 | 7600 m | 145 m | 0:51:08 | 6'43" | 5. (45) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Auderghem - Tenreuken | ||||||
1 | 2850 m | 85 m | 0:24:46 | 8'41" | 29. (83) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:02 | 6030 m | 130 m | 0:39:11 | 6'29" | 5. (50) | |
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H40 | 8700 m | 0:58:47 | 6'45" | 3. (19) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters A | 4890 m | 100 m | 0:50:35 | 10'20" | 12. (30) | |
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | ||||||
H40 | 9200 m | 370 m | 1:15:23 | 8'11" | 3. (20) | |
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H40 | 8860 m | 325 m | 1:26:37 | 9'46" | 7. (18) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:06 | 7000 m | 0:49:40 | 7'05" | -- (28) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H40 | 6900 m | 185 m | 0:47:42 | 6'54" | 1. (31) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H40 | 2800 m | 35 m | 0:16:47 | 5'59" | 3. (27) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H40 | 4800 m | 140 m | 0:43:07 | 8'58" | 9. (31) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H40 | 8100 m | 265 m | 1:08:33 | 8'27" | 4. (32) | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters A | 2800 m | NCL | ||||
09.04.2011 - Régionale CL 6 - Moyenne Distance - Liessies - Val Joly | ||||||
1 | 6460 m | 0:53:21 | 8'15" | 10. (40) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:56:21 | 6'52" | 3. (17) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:02 | 7900 m | 0:52:25 | 6'38" | 8. (38) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:02 | 8200 m | 0:57:17 | 6'59" | 7. (32) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:02 | 8400 m | 0:46:22 | 5'31" | 5. (29) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H40 | 7600 m | 0:54:01 | 7'06" | 3. (19) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H40 | 7500 m | 0:47:00 | 6'16" | 2. (18) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H40 | 7400 m | 1:00:28 | 8'10" | 4. (15) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H40 | 7500 m | 1:04:10 | 8'33" | 5. (20) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H40 | 5600 m | 0:43:44 | 7'48" | 5. (20) | ||
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
01 | 6700 m | 215 m | NCL | |||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 7500 m | 245 m | 0:58:57 | 7'52" | 6. (44) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters A | 6200 m | NCL | ||||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H40 | 8890 m | 290 m | 1:17:34 | 8'44" | 9. (21) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
02 | 7800 m | 0:50:18 | 6'27" | 4. (67) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 0:57:50 | 7'35" | 5. (74) | ||
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H40 | 9480 m | 1:10:41 | 7'27" | 7. (14) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 6500 m | 0:45:03 | 6'56" | 12. (40) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H40 | 7600 m | 175 m | 1:04:51 | 8'32" | 6. (17) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H35 | 11210 m | 400 m | 1:24:09 | 7'30" | 7. (14) | |
22.06.2008 - Régionale - Marche-en-Famenne | ||||||
H35 | 9800 m | NCL | ||||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | ||||||
H. Open | 6200 m | 185 m | NCL | |||
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
H35 | 8400 m | 350 m | 1:20:22 | 9'34" | 6. (12) | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | ||||||
H35 | 8680 m | 300 m | 1:08:35 | 7'54" | 3. (9) | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | ||||||
H35 | 9700 m | 390 m | 1:24:27 | 8'42" | 5. (15) | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Open | 5700 m | 230 m | 0:51:12 | 8'59" | 28. (52) | |
03.09.2006 - Championnat de Belgique Longue Distance - Louftémont | ||||||
HB | 6440 m | 150 m | NCL | |||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
HB | 6390 m | 120 m | 0:46:31 | 7'17" | 1. (3) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
HB | 5990 m | 50 m | 0:59:41 | 9'58" | 18. (36) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
HB | 6350 m | 35 m | 1:02:06 | 9'47" | 16. (35) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
HB | 4670 m | 205 m | 0:45:27 | 9'44" | 14. (35) |