clublogo
index

BK Aflossing
Weyervlakte 3.10.2021
Omega

Last updated: 03.10.2021 17:39:47Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME
Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd    PDF Personelijk PDF-blad beschikbaar

Top

D. Pupilles  (2)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 13 (C.O. Liège)34:13
98.1Florine FORTEMPSBELD-121800m15:578'52"15:57(1)
98.2Anaïs MAZYBELD-121900m18:169'37"34:13(1)
2.COLG 14 (C.O. Liège)01:14:18+40:05
99.1Olivia LAMBERTSBELD-121900m35:0818'29"35:08(2)
99.2Alice LAMBERTSBELD-141800m39:1021'46"1:14:18(2)
Top

D. Espoirs - Beloften  (6)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 17 (C.O. Liège)01:01:42
113.1Elvire PIERLOTBELD-142200m32:2814'45"32:28(2)
113.2Marie GILLETBELD-162200m29:1413'17"1:01:42(1)
2.HOC 5 (Hainaut O.C.)01:07:40+5:58
115.1Léa INSTALLEBELD-162100m24:3211'41"24:32(1)
115.2Erine NEUWELSBELD-142300m43:0818'45"1:07:40(2)
3.OMEGA 15 (Omega)01:09:21+7:39
116.1Kato HILLENBELD-142300m35:1515'20"35:15(3)
116.2Janne HILLENBELD-122100m34:0616'14"1:09:21(3)
4.HAMOK 12 (hamok)01:20:25+18:43
114.1Jeanne RENARDBELD-142200m36:1916'30"36:19(4)
114.2Fee MYLLEBELD-162200m44:0620'03"1:20:25(4)
5.TROL 17 (TROL)01:54:41+52:59
117.1Mara DE CLERCQBELD-142300m57:2124'56"57:21(5)
117.2Noor DE MITSBELD-162100m57:2027'18"1:54:41(5)
TROL 18 (TROL)NCL
118.1Noor VIANEBELD-142100m57:2627'21"57:26(6)
118.2* VACANT *-2300mDNS
Top

D. Junioren - Juniores  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 11 (Omega)01:27:36
87.1Tille DE SMULBELD-183700m40:5811'04"40:58(1)
87.2Kato KEUPPENSBELD-203600m46:3812'57"1:27:36(1)
2.KOL 7 (K.O.L.)01:36:36+9:00
86.1Flore TOELENBELD-183500m48:2913'51"48:29(2)
86.2Maija TAILLIEUBELD-163700m48:0713'00"1:36:36(2)
3.OMEGA 12 (Omega)03:25:15+1:57:39
88.1Siel DE SMULBELD-203600m1:07:5518'52"1:07:55(3)
88.2Annabelle VERHAEGENBELD-163700m2:17:2037'07"3:25:15(3)
Top

D. Open  (16)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL 7 (TROL)02:21:08
65.1Julia KREKELSBELD-205100m44:018'38"44:01(1)
65.2Hannah THIELSBELD215400m53:569'59"1:37:57(2)
65.3Anna SERRALLONGAESPD215200m43:118'18"2:21:08(1)
2.COLG 6 (C.O. Liège)02:24:10+3:02
57.1Fanny TILKINBELD215200m45:248'44"45:24(2)
57.2Aline HERMANSBELD455200m49:399'33"1:35:03(1)
57.3Dorota KOSINSKAPOLD355400m49:079'06"2:24:10(2)
3.OMEGA 6 (Omega)02:37:09+16:01
62.1Ems DE SMULBELD215200m50:149'40"50:14(3)
62.2Miek FABRÉBELD215300m48:479'12"1:39:01(3)
62.3Liesbeth VAN DE VELDEBELD355200m58:0811'11"2:37:09(3)
4.ASUB 6 (ASUB)02:44:40+23:32
55.1Catherine HOOFDBELD355200m50:549'47"50:54(4)
55.2Rasa ENGSTEDTSWED355200m51:529'58"1:42:46(4)
55.3Klaara KONTINENFIND215300m1:01:5411'41"2:44:40(4)
5.ASUB 7 (ASUB)02:45:46+24:38
56.1Laurence DEFRAIGNEBELD-205200m51:219'53"51:21(5)
56.2Gaëlle FRONHOFFSBELD-205300m1:07:5512'49"1:59:16(6)
56.3Laurine HERMANBELD-205200m46:308'57"2:45:46(5)
6.ANTWERP O 7 (Antwerp Orienteers)03:21:37+1:00:29
51.1Silke VAN ROOYBELD215200m1:15:2014'29"1:15:20(10)
51.2Daniëlle DEWICKEREBELD215200m1:09:2613'21"2:24:46(9)
51.3Claudia ROOMANBELD215400m56:5110'32"3:21:37(6)
7.OMEGA 7 (Omega)03:42:34+1:21:26
63.1Elke VERDEYENBELD215200m1:06:3812'49"1:06:38(9)
63.2Kim TIREZBELD215200m1:02:5912'07"2:09:37(8)
63.3Lisa ELSENBELD215400m1:32:5717'13"3:42:34(7)
8.ASUB 5 (ASUB)03:46:04+1:24:56
54.1Sandrine DEFRAIGNEBELD215400m51:579'37"51:57(6)
54.2Jeanne EVRARDBELD-205100m1:07:2713'14"1:59:24(7)
54.3Marion EVRARDBELD215300m1:46:4020'08"3:46:04(8)
9.KOL 5 (K.O.L.)04:48:21+2:27:13
61.1Saartje SALLAERTSBELD215200m1:24:0816'11"1:24:08(11)
61.2Kim STEEGENBELD355300m1:47:0420'12"3:11:12(10)
61.3Angela TIELEMANSBELD355300m1:37:0918'20"4:48:21(9)
10.HERMA 5 (Hermathenae)05:34:04+3:12:56
60.1Emma WILLEMSENSBELD-205300m1:45:2119'53"1:45:21(14)
60.2Rachel WINTHAGENBELD405100m1:34:0718'27"3:19:28(11)
60.3Chantal GILLESBELD605300m2:14:3625'24"5:34:04(10)
OMEGA 8 (Omega)NCL
64.1Magalie VERSTREPENBELD215400m1:31:3416'57"1:31:34(12)
64.2* VACANT *-5200mDNS
64.3* VACANT *-5100mDNS
ASUB 4 (ASUB)NCL
53.1Jessica LIMPACHBELD215100m52:5110'22"52:51(7)
53.2Claire SANDEVOIRFRAD215400m52:359'44"1:45:26(5)
53.3Vinciane MULPASBELD405200mDNS
COLG 7 (C.O. Liège)NCL
58.1* VACANT *-5400mNCL
58.2* VACANT *-5200mNCL
58.3* VACANT *-5100mDNS
ANTWERP O 8 (Antwerp Orienteers)NCL
52.1Sarah ROOMANBELD-165400m54:5910'11"54:59(8)
52.2Liese GEERTSBELD215200mNCL
52.3Kristel MERTENSBELD505100m1:07:2313'13"
TROL 8 (TROL)NCL
66.1Helena PLUYMERSBELD355400mNCL
66.2Annelies VERMONDENBELD215100m1:26:3116'58"
66.3Lisse CEULEMANSBELD-205300m1:02:1611'45"
HAMOK 6 (hamok)NCL
59.1Tania HENDRICKXBELD355100m1:31:5818'02"1:31:58(13)
59.2Wendy CAMPSTEYNBELD355400mNCL
59.3Karin DECLERCQBELD455200mNCL
Top

D. Masters A  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 9 (hamok)02:03:13
79.1Greet OEYENBELD403700m29:528'04"29:52(1)
79.2Amber THYSBELD453800m35:169'17"1:05:08(1)
79.3Nancy WENDERICKXBELD453700m58:0515'42"2:03:13(1)
2.TROL 12 (TROL)02:45:58+42:45
83.1Hilde BREESCHBELD453800m50:3413'18"50:34(2)
83.2Ellen BOURGONJONBELD403700m59:5216'11"1:50:26(2)
83.3Linda VERBRAKENBELD553700m55:3215'01"2:45:58(2)
3.OMEGA 10 (Omega)02:49:26+46:13
82.1Ellen DE BIEBELD453700m52:5814'19"52:58(3)
82.2Natalie BEENAERTSBELD503700m1:16:1620'37"2:09:14(4)
82.3Veerle TULLENEERSBELD453800m40:1210'35"2:49:26(3)
4.KOL 6 (K.O.L.)02:52:35+49:22
81.1Annelies GEBOERSBELD403800m1:08:1517'58"1:08:15(5)
81.2Annemie JANSENBELD503700m1:04:5817'34"2:13:13(5)
81.3Lieke VAN OPSTALNEDD403800m39:2210'22"2:52:35(4)
5.ARDOC 4 (O.L.G. St. Vith ARDOC)03:11:36+1:08:23
77.1Véronique BASTINBELD403800m56:0914'47"56:09(4)
77.2Sylvia BASTINBELD453800m1:07:5317'52"2:04:02(3)
77.3Caroline MARGREVEBELD503700m1:07:3418'16"3:11:36(5)
6.HOC 4 (Hainaut O.C.)03:41:07+1:37:54
80.1Christelle DETHYBELD403800m1:53:0829'46"1:53:08(8)
80.2Julie TIMMERMANSBELD403700m1:01:4016'40"2:54:48(8)
80.3Geneviève NYSBELD553700m46:1912'31"3:41:07(6)
TROL 13 (TROL)NCL
84.1Leen JESPERSBELD453700m1:08:1618'27"1:08:16(6)
84.2Ellen DESCHEPPERBELD403900m1:08:2217'32"2:16:38(6)
84.3Netsi WODAJOBELD403700mNCL
COLG 9 (C.O. Liège)NCL
78.1Anne-Françoise HENNENBELD453700m1:31:5424'50"1:31:54(7)
78.2Caroline BLOCKXBELD403800m59:0215'32"2:30:56(7)
78.3Muriel CHOUFFART DOMABELD553800mNCL
Top

D. Masters B  (5)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 13 (hamok)01:53:16
122.1Marijs VANDEWEYERBELD552200m30:0313'40"30:03(2)
122.2Julienne VANREUSELBELD602300m41:4018'07"1:11:43(2)
122.3Greta MOLSBELD552300m41:3318'04"1:53:16(1)
2.OMEGA 16 (Omega)02:08:25+15:09
123.1Katleen VAN DE MOORTELBELD502200m42:1619'13"42:16(4)
123.2Mia KINNAERBELD552300m49:1321'24"1:31:29(4)
123.3Els SPILLEBEENBELD502300m36:5616'03"2:08:25(2)
3.ThOR 1 (ThOR)02:09:07+15:51
124.1Catherine DICKBURTBELD552400m29:2012'13"29:20(1)
124.2Laurence AUGHUETBELD502200m37:2317'00"1:06:43(1)
124.3Bénédicte DELITTEBELD502200m1:02:2428'22"2:09:07(3)
4.COLG 18 (C.O. Liège)02:10:22+17:06
121.1Hedwige LEJEUNEBELD602200m42:1219'11"42:12(3)
121.2Bernadette VANDERMEULENBELD652300m46:3620'16"1:28:48(3)
121.3Françoise RENARDBELD552300m41:3418'04"2:10:22(4)
5.ASUB 9 (ASUB)02:59:16+1:06:00
120.1Françoise ROBBERECHTBELD502300m44:4819'29"44:48(5)
120.2Isabelle TAELEMANSBELD552200m1:25:2838'51"2:10:16(5)
120.3An DUYCKBELD602300m49:0021'18"2:59:16(5)
Top

D. Masters C  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.OMEGA 17 (Omega)02:15:35
126.1Lea SWINNENBELD652400m38:1515'56"38:15(1)
126.2Liset HENDRICKXBELD652400m59:2024'43"1:37:35(1)
126.3Els PUTBELD602400m38:0015'50"2:15:35(1)
2.KOL 11 (K.O.L.)02:54:24+38:49
125.1Odette MORETBELD652300m53:0223'03"53:02(2)
125.2Marie-Christine METTENBELD602400m1:09:2828'57"2:02:30(2)
125.3Simonne SILVIBELD652500m51:5420'46"2:54:24(2)
3.TROL 19 (TROL)03:00:21+44:46
127.1Monica ROELINGNEDD652400m57:2523'55"57:25(3)
127.2Lia DE KERFBELD702300m1:13:2931'57"2:10:54(3)
127.3Lily-Anne COLEBELD652500m49:2719'47"3:00:21(3)
Top

D. Masters D  (1)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.TROL 23 (TROL)01:12:39
143.1Lieve GEENSBELD701900m43:3322'55"43:33(1)
143.2Christa ZWIKKERNEDD701800m29:0616'10"1:12:39(1)
Top

H. Pupilles  (7)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ARDOC 5 (O.L.G. St. Vith ARDOC)34:35
90.1Louis BASTINBELH-121800m15:578'52"15:57(1)
90.2Simon BASTINBELH-101900m18:389'48"34:35(1)
2.TROL 14 (TROL)41:15+6:40
96.1Daan COOLSBELH-121900m17:369'16"17:36(4)
96.2Viek DE MITSBELH-121800m23:3913'08"41:15(2)
3.COLG 10 (C.O. Liège)41:40+7:05
91.1Antoine DELFORGEBELH-121900m17:319'13"17:31(2)
91.2Robin FAUCONNIERBELH-121800m24:0913'25"41:40(3)
4.OMEGA 13 (Omega)45:42+11:07
95.1Nathan JANSENBELH-121800m20:3511'26"20:35(5)
95.2Rik VERHAEGENBELH-121900m25:0713'13"45:42(4)
5.HAMOK 10 (hamok)47:50+13:15
94.1Thor WOLLESBELH-121900m17:349'15"17:34(3)
94.2Kobe DEFERMBELH-101800m30:1616'49"47:50(5)
6.COLG 11 (C.O. Liège)01:00:15+25:40
92.1Emilien FORTEMPSBELH-101800m34:4119'16"34:41(6)
92.2Félix GILLETBELH-101900m25:3413'27"1:00:15(6)
7.COLG 12 (C.O. Liège)01:14:21+39:46
93.1Gaston PAULUSBELH-101800m34:4319'17"34:43(7)
93.2Jules PAULUSBELH-141900m39:3820'52"1:14:21(7)
Top

H. Espoirs - Beloften  (9)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 5 (hamok)59:15
43.1Jorn KENNISBELH-163200m25:368'00"25:36(1)
43.2Maya RENARDBELD-163100m33:3910'51"59:15(1)
2.HOC 3 (Hainaut O.C.)01:15:05+15:50
45.1Louis BOURGEOISBELH-163100m37:5512'14"37:55(3)
45.2Oscar BOURGEOISBELH-143200m37:1011'37"1:15:05(2)
3.OMEGA 5 (Omega)01:15:31+16:16
47.1Thomas JANSENBELH-143100m45:2014'37"45:20(4)
47.2Mats DE SMULBELH-163200m30:119'26"1:15:31(3)
4.TROL 5 (TROL)01:18:15+19:00
48.1Bob DE CLEENEBELH-143200m53:5916'52"53:59(7)
48.2Rune DE CLERCQBELH-163100m24:167'50"1:18:15(4)
5.HERMA 4 (Hermathenae)01:31:38+32:23
44.1Louise MATTARTBELD-143100m47:1015'13"47:10(5)
44.2Victor BROUWIERBELH-143200m44:2813'54"1:31:38(5)
6.COLG 4 (C.O. Liège)01:36:51+37:36
41.1Arnaud MAZYBELH-163100m34:2711'07"34:27(2)
41.2Timour FAUCONNIERBELH-143200m1:02:2419'30"1:36:51(6)
7.TROL 6 (TROL)01:44:33+45:18
49.1Pjotr MERTENSBELH-143200m47:4914'57"47:49(6)
49.2Thor DE MITSBELH-143100m56:4418'18"1:44:33(7)
8.ARDOC 2 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:41:26+1:42:11
40.1Sebastian LOOBELH-163100m1:28:1728'29"1:28:17(9)
40.2Maximilian LOOBELH-143200m1:13:0922'52"2:41:26(8)
KOL 4 (K.O.L.)NCL
46.1Stan MAESBELH-143200m56:3417'41"56:34(8)
46.2* VACANT *-3100mDNS
Top

H. Junioren - Juniors  (5)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HERMA 2 (Hermathenae)01:38:12
21.1Mathis BROUWIERBELH-166200m52:448'30"52:44(1)
21.2Antoine MATTARTBELH-185900m45:287'42"1:38:12(1)
2.HOC 1 (Hainaut O.C.)01:57:55+19:43
22.1Aurélien VAN AERSCHOTBELH-205900m1:06:2611'16"1:06:26(2)
22.2Everic MISTIAENBELH-186200m51:298'18"1:57:55(2)
3.TROL 3 (TROL)02:03:39+25:27
24.1Wolf DE MITSBELH-186000m1:11:5711'59"1:11:57(3)
24.2Joris SMETBELH-186100m51:428'29"2:03:39(3)
4.ASUB 10 (ASUB)03:09:50+1:31:38
19.1Gilles ROBBERECHTBELH-206000m1:26:4414'27"1:26:44(4)
19.2Thomas HERMANBELH-186000m1:43:0617'11"3:09:50(4)
COLG 2 (C.O. Liège)NCL
20.1Justin GILLETBELH-206000m49:378'16"
20.2Louis VOSBELH-186000mNCL
Top

H. Open  (17)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ANTWERP O 1 (Antwerp Orienteers)02:28:08
1.1Jeremy GENARBELH218600m54:556'23"54:55(4)
1.2Evert LEEUWSBELH218600m49:005'42"1:43:55(2)
1.3Yannick MICHIELSBELH218300m44:135'20"2:28:08(1)
2.TROL 1 (TROL)02:35:21+7:13
16.1Simon KREKELSBELH218500m50:255'56"50:25(1)
16.2Desmond FRANSSENBELH358600m54:146'18"1:44:39(3)
16.3Michael VAN BAELENBELH218500m50:425'58"2:35:21(2)
3.OMEGA 19 (Omega)02:57:43+29:35
18.1Liam THIELSBELH-208600m51:005'56"51:00(3)
18.2Willem BAKELANTSBELH-188500m52:516'13"1:43:51(1)
18.3Merlijn VAN RUMSTBELH-188500m1:13:528'41"2:57:43(3)
4.OMEGA 1 (Omega)03:02:08+34:00
14.1Bart DELOBELBELH408600m56:196'33"56:19(6)
14.2Jan OEYENBELH458400m1:03:537'36"2:00:12(7)
14.3Joost TALLOENBELH358600m1:01:567'12"3:02:08(4)
5.COLG 1 (C.O. Liège)03:12:50+44:42
7.1Clément DEMEUSEBELH218600m50:275'52"50:27(2)
7.2François HANZENBELH358600m1:08:367'59"1:59:03(6)
7.3Quentin GILLETBELH458400m1:13:478'47"3:12:50(5)
6.OLVE 1 (O.L.V. Eifel)04:24:05+1:55:57
13.1Jérémy BREDOBELH218600m58:416'49"58:41(8)
13.2Thomas BREDOBELH218600m1:10:068'09"2:08:47(8)
13.3Martin LOMBARTBELH218300m2:15:1816'18"4:24:05(6)
TROL 2 (TROL)NCL
17.1Winston FRANSSENBELH358500m1:05:037'39"1:05:03(10)
17.2* VACANT *-8500mDNS
17.3* VACANT *-8600mDNS
HAMOK 1 (hamok)NCL
8.1Jeroen HOEKX DOMABELH358600m55:026'24"55:02(5)
8.2Thomas VAN DER KLEIJBELH358400m55:016'33"1:50:03(5)
8.3Benjamin ANCIAUXBELH358600mNCL
KOL 1 (K.O.L.)NCL
11.1Warre DE CUYPERBELH218500m1:01:367'15"1:01:36(9)
11.2Geert SIMKENSBELH408500m48:195'41"1:49:55(4)
11.3Wouter HUSBELH218600mNCL
HAMOK 2 (hamok)NCL
9.1Lennert LENSBELH218300m1:19:549'38"1:19:54(12)
9.2Nico CEUNENBELH218600mNCL
9.3Toon MELISBELH218600mDNS
ANTWERP O 4 (Antwerp Orienteers)NCL
4.1Quinten LOOYMANSBELH218500mNCL
4.2Wouter PEELAERTSBELH218600m1:14:188'38"
4.3Ruben GRIETENSBELH218500mDNS
KOL 2 (K.O.L.)NCL
12.1Lasse TAILLIEUBELH-188600m56:386'35"56:38(7)
12.2Winand BERNAERSBELH218500m1:24:339'57"2:21:11(10)
12.3Bert MARIENBELH358500mNCL
ANTWERP O 2 (Antwerp Orienteers)NCL
2.1Remco HEREIJGERSNEDH358600m1:12:128'24"1:12:12(11)
2.2Adriaan PELCKMANSBELH218300m1:01:027'21"2:13:14(9)
2.3Bert VAN RILLAERBELH358600mNCL
ASUB 1 (ASUB)NCL
6.1John WILHELMSFINH218600mNCL
6.2Gilles DELMEEBELH358500m1:03:457'30"
6.3Alexandre DAUBENFELDFRAH458500m2:06:0014'49"
ANTWERP O 3 (Antwerp Orienteers)NCL
3.1Ahmed Serif SIMSEKTURH218300m2:05:2115'06"2:05:21(15)
3.2Jelle BAKELANTSBELH358600m1:13:488'35"3:19:09(11)
3.3Joris KINTBELH358600mNCL
OMEGA 2 (Omega)NCL
15.1Arno KEUPPENSBELH218300m1:26:4010'27"1:26:40(13)
15.2Robin VERSTREPENBELH218600mNCL
15.3Vincent VERSTREPENBELH218600mNCL
ANTWERP O 5 (Antwerp Orienteers)NCL
5.1Dirk GENARBELH558500m1:48:2412'45"1:48:24(14)
5.2Paul CROTHERSBELH508500mNCL
5.3Stefan VAN REGENMORTELBELH408600m2:39:3218'33"
Top

H. Masters A  (13)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.ASUB 2 (ASUB)02:03:34
28.1Jean-Baptiste COLOMBFRAH405400m42:337'53"42:33(3)
28.2Christophe BERNARD DOMABELH405400m35:226'33"1:17:55(1)
28.3Tarmo KUUBESTH405700m45:398'01"2:03:34(1)
2.COLG 3 (C.O. Liège)02:18:44+15:10
30.1Alain MAZYBELH455400m42:327'53"42:32(2)
30.2Frédéric DHONDTBELH455700m56:129'52"1:38:44(4)
30.3Pierre-Emmanuel DEMEUSEBELH505400m40:007'24"2:18:44(2)
3.ANTWERP O 6 (Antwerp Orienteers)02:19:20+15:46
26.1Siegfried BAKELANTSBELH405600m49:538'54"49:53(7)
26.2Michel VAN DONGENNEDH455500m45:068'12"1:34:59(2)
26.3Rudy ROOMANBELH505400m44:218'13"2:19:20(3)
4.HAMOK 3 (hamok)02:34:31+30:57
31.1Wannes HENDRICKXBELH405400m46:508'40"46:50(4)
31.2Filip KENNISBELH455600m57:4710'19"1:44:37(7)
31.3Stefaan SCHUTJESBELH455400m49:549'14"2:34:31(4)
5.OMEGA 4 (Omega)02:37:33+33:59
37.1Kim JANSENBELH455400m49:159'07"49:15(6)
37.2Wouter VAN MUYSENBELH455500m54:549'59"1:44:09(6)
37.3Marc KERCKHOFSBELH455500m53:249'43"2:37:33(5)
6.NSVA 1 (N.S.V. Amel)02:37:39+34:05
36.1Guido LENGESBELH455400m41:587'46"41:58(1)
36.2Robert THEISSBELH555600m55:099'51"1:37:07(3)
36.3Serge BAERTBELH555400m1:00:3211'13"2:37:39(6)
7.ARDOC 1 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:42:33+38:59
27.1Michael HOCK DOMABELH455500m1:11:2212'59"1:11:22(12)
27.2Jürgen LOOBELH455400m56:3010'28"2:07:52(10)
27.3Michel BASTIN DOMABELH405600m34:416'12"2:42:33(7)
8.HERMA 3 (Hermathenae)02:42:48+39:14
33.1Eric MATTARTBELH455400m51:529'36"51:52(8)
33.2Frank VANSPAUWENBELH505400m50:369'22"1:42:28(5)
33.3Jean-Manuel VERPOORTENBELH555600m1:00:2010'46"2:42:48(8)
9.TROL 4 (TROL)02:43:45+40:11
38.1Garnt SWINKELSNEDH405500m48:098'45"48:09(5)
38.2Bob DE CLERCQBELH455500m1:04:2111'42"1:52:30(8)
38.3Ralph KURTGERH455400m51:159'29"2:43:45(9)
10.KOL 3 (K.O.L.)02:46:03+42:29
35.1Patrick KORSTJENSBELH505600m1:00:1510'46"1:00:15(10)
35.2Ronald SOMERSNEDH405400m55:0510'12"1:55:20(9)
35.3Roel SMOLDERSBELH455400m50:439'24"2:46:03(10)
11.HERMA 7 (Hermathenae)04:40:50+2:37:16
39.1David GILLETBELH455500m1:27:1015'51"1:27:10(13)
39.2Stephane GOOSSENSBELH455400m1:36:3217'53"3:03:42(11)
39.3Jean THEATEBELH555600m1:37:0817'21"4:40:50(11)
HOC 2 (Hainaut O.C.)NCL
34.1Cédric INSTALLEBELH455400m59:1910'59"59:19(9)
34.2Yves ARNOBELH455400mNCL
34.3* VACANT *-5600mDNS
HAMOK 4 (hamok)NCL
32.1Pascal MYLLEBELH455600m1:07:4212'05"1:07:42(11)
32.2Marc MERTENSBELH455400mDNS
32.3Kristof WOLLESBELH405400m1:19:0014'38"
Top

H. Masters B  (9)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.SUD O LUX 1 (SUD O LUX)02:09:55
76.1Marc DEPAUEBELH554400m44:0710'02"44:07(3)
76.2Joël DRYGALSKIBELH554600m45:519'58"1:29:58(2)
76.3Iwan VISBELH554300m39:579'17"2:09:55(1)
2.OMEGA 9 (Omega)02:21:42+11:47
72.1Olivier DE SMULBELH504500m41:519'18"41:51(2)
72.2Bart VAN DE MOORTELBELH604400m37:278'31"1:19:18(1)
72.3Rudi AERTSBELH554400m1:02:2414'11"2:21:42(2)
3.TROL 10 (TROL)02:24:28+14:33
74.1Erik VAN DYCKBELH554300m51:2311'57"51:23(4)
74.2Kurt SMETBELH504400m48:1910'59"1:39:42(4)
74.3Andre DE VEIRMANBELH554600m44:469'44"2:24:28(3)
4.HAMOK 7 (hamok)02:34:16+24:21
70.1Bart MELLEBEEKBELH554500m51:2711'26"51:27(5)
70.2Gunther DEFERMEBELH504500m38:478'37"1:30:14(3)
70.3Eric VANDEBROEKBELH554400m1:04:0214'33"2:34:16(4)
5.ARDOC 3 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:58:21+48:26
68.1Werner HOFFMANNBELH604400m1:18:4717'54"1:18:47(8)
68.2Olivier CHATTLAIN DOMABELH504500m51:0211'20"2:09:49(5)
68.3Michael HENNESBELH504400m48:3211'02"2:58:21(5)
6.COLG 8 (C.O. Liège)03:27:51+1:17:56
69.1Renaud VAN WETTERBELH504400m51:4611'46"51:46(6)
69.2Fabian BIEVELEZBELH504400m1:29:0320'14"2:20:49(6)
69.3Michel TILKINBELH604500m1:07:0214'54"3:27:51(6)
7.TROL 11 (TROL)03:46:41+1:36:46
75.1Koen MERTENSBELH554500m1:39:1422'03"1:39:14(9)
75.2Yves DE MITSBELH504500m1:08:1115'09"2:47:25(8)
75.3Michel WENSBELH554300m59:1613'47"3:46:41(7)
8.HAMOK 8 (hamok)03:48:01+1:38:06
71.1Wim GEERTS DOMABELH504400m53:0412'04"53:04(7)
71.2Jan FRYDENLUNDNORH504500m1:31:0520'14"2:24:09(7)
71.3Patrick BLEYEN DOMABELH554400m1:23:5219'04"3:48:01(8)
TROL 9 (TROL)NCL
73.1Wim VERVOORT DOMABELH504500m35:277'53"35:27(1)
73.2Wiet LAENENBELH604500mNCL
73.3Frank BUYTAERTBELH504400m40:079'07"
Top

H. Masters C  (11)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.COLG 15 (C.O. Liège)01:55:01
102.1André PIERLOTBELH603200m37:5511'51"37:55(1)
102.2Servais HICKBELH653300m40:2912'16"1:18:24(1)
102.3Pierre MARCHALBELH603300m36:3711'06"1:55:01(1)
2.HAMOK 11 (hamok)02:05:02+10:01
104.1Andre AERTSBELH653300m52:5616'02"52:56(9)
104.2Wim HOEKXBELH603200m37:4211'47"1:30:38(2)
104.3Luc MELISBELH603200m34:2410'45"2:05:02(2)
3.KOL 9 (K.O.L.)02:23:35+28:34
106.1Paul CORTHOUTSBELH603300m49:2114'57"49:21(5)
106.2Ferdinand GEBOERSBELH653200m42:0513'09"1:31:26(3)
106.3Albert VAN CANEGHEM DOMABELH603300m52:0915'48"2:23:35(3)
4.ASUB 8 (ASUB)02:28:24+33:23
101.1Pierre WILLEMSBELH653300m39:5912'07"39:59(3)
101.2Christian IMBRECHTSBELH603300m1:05:5519'58"1:45:54(6)
101.3Jean-Noël DEBEHOGNEBELH603200m42:3013'17"2:28:24(4)
5.KOL 8 (K.O.L.)02:31:49+36:48
105.1Roger BOCKXBELH653200m37:5511'51"37:55(1)
105.2Etienne DE WITBELH603200m1:10:2322'00"1:48:18(8)
105.3Jackie VANDIJCKBELH653400m43:3112'48"2:31:49(5)
6.TROL 15 (TROL)02:58:00+1:02:59
110.1Giel PARDOELNEDH653300m57:0617'18"57:06(10)
110.2Eddie DESMEDTBELH703200m1:14:3523'18"2:11:41(9)
110.3Patrick BLEYENSBELH653300m46:1914'02"2:58:00(6)
7.KOL 10 (K.O.L.)03:24:04+1:29:03
107.1Adrie VAN OPSTALNEDH653300m48:2114'39"48:21(4)
107.2Luc HEUNINCKXBELH653300m50:2015'15"1:38:41(5)
107.3Gerard PLESSERSBELH603200m1:45:2332'56"3:24:04(7)
OLVE 2 (O.L.V. Eifel)NCL
108.1Klaus HELDBELH653200m50:5615'55"50:56(7)
108.2Jean BREDOBELH703300m46:0513'58"1:37:01(4)
108.3Serge DERYBELH703300mNCL
OMEGA 14 (Omega)NCL
109.1Tim HILLENBELH403200m51:4416'10"51:44(8)
109.2Anton BUYTAERTBELH703400m1:47:0231'29"2:38:46(10)
109.3* VACANT *-3200mDNS
COLG 16 (C.O. Liège)NCL
103.1Jacques SILVESTREBELH653200m50:1315'42"50:13(6)
103.2Bruno VANDERMEULENBELH653300m57:3017'25"1:47:43(7)
103.3Julius GARRAYBELH603200mNCL
TROL 16 (TROL)NCL
111.1Marc CEULEMANSBELH653200mNCL
111.2Alfons BOSCHBELH803200m1:47:5733'44"
111.3Paul BOLSENSBELH653300m1:31:0527'36"
Top

H. Masters D  (8)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.KOL 13 (K.O.L.)01:29:37
134.1Georges TIMMERMANSBELH702500m44:2617'46"44:26(2)
134.2Jos HOUBENBELH702600m45:1117'23"1:29:37(1)
2.HAMOK 15 (hamok)01:45:54+16:17
131.1Fernand SCHEELENBELH702600m1:01:3923'43"1:01:39(4)
131.2Dominique SCHUTJESBELH702600m44:1517'01"1:45:54(2)
3.TROL 21 (TROL)02:06:33+36:56
136.1Georges VONCKBELH702600m47:2018'12"47:20(3)
136.2Dirk ZWIKKERNEDH752500m1:19:1331'41"2:06:33(3)
4.ARDOC 6 (O.L.G. St. Vith ARDOC)02:10:16+40:39
129.1Christian KRINGSBELH702600m1:08:0226'10"1:08:02(6)
129.2Hubert BASTINBELH702500m1:02:1424'54"2:10:16(4)
5.HAMOK 14 (hamok)02:18:43+49:06
130.1Jos THYSBELH752500m1:03:3925'28"1:03:39(5)
130.2Danielle NOLENSBELD752600m1:15:0428'52"2:18:43(5)
KOL 12 (K.O.L.)NCL
133.1Ivo TIMMERMANSBELH702600m39:3515'13"39:35(1)
133.2Rudy CANTREBELH702500mNCL
TROL 20 (TROL)NCL
135.1Mike IN 'T GROENNEDH752500mNCL
135.2Frans WENSBELH702600m53:3920'38"
HERMA 6 (Hermathenae)NCL
132.1Georges RENNOTTEBELH752600mNCL
132.2Guy CHATELAINBELH702600mNCL
Top

H. Master E  (3)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.HAMOK 16 (hamok)01:16:55
138.1Phil MELLEBEEKBELH801900m40:3021'19"40:30(1)
138.2Jean OOMSBELH802000m36:2518'13"1:16:55(1)
OMEGA 18 (Omega)NCL
140.1Michel OOMSBELH801900m41:0021'35"41:00(2)
140.2Roger AERTSBELH851900mNCL
HAMOK 17 (hamok)NCL
139.1Jozef DUCHESNEBELH851900m1:06:5835'15"1:06:58(3)
139.2Bonaventur CLOOSTERMANSBELH851900mNCL
Top

Total

TROL54
Omega45
C.O. Liège42
hamok42
K.O.L.34
ASUB25
Antwerp Orienteers23
Hermathenae15
O.L.G. St. Vith ARDOC15
Hainaut O.C.11
O.L.V. Eifel6
N.S.V. Amel3
SUD O LUX3
ThOR3
Total: 321