clublogo
index

VK middel
Sledderlo 9.3.2014
Omega

Last updated: 09.03.2014 15:09:28Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Kinder-O D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SE SD LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

Kinder-O   length 1000m (34)

[H:]M:Smin/km
NTBeatrice HAHAKinder-O
NTDaan SMOLDERSKinder-O
NTEline DEBAEREBELK.O.L.
NTFin MYLLEBELVVO 96
NTFin MYLLEhamok
NTFloor VAN DE PUTKinder-O
NTIza WETZELSKinder-O
NTJanne HILLENBELOmega
NTJessica Alexandra GRAMAKinder-O
NTJil MYLLEhamok
NTKato BROUCKARTOmega
NTKato HILLENBELOmega
NTLies BROUCKAERTOmega
NTLio LINTENKinder-O
NTLisse CEULEMANSKinder-O
NTMats VAN DE MOORTELKinder-O
NTMila VAN DE MOORTELKinder-O
NTNand BOLSENSKinder-O
NTNathan JANSENKinder-O
NTNina BLANCKEKinder-O
NTNinthe WALLESKinder-O
NTNisse VAN GELDEROmega
NTNoa SMOLDERSKinder-O
NTNoor DE MITSBELTROL
NTNoore SECSKinder-O
NTSaar VAN DE PUTKinder-O
NTSenne LINTENKinder-O
NTSophie BROUCKAERTOmega
NTThomas DEBAEREBELK.O.L.
NTThomas JANSENKinder-O
NTThor DE MITSBELTROL
NTThor WALLESVVO 96
NTViek DE MITSBELTROL
NTYinte HOPPENBROUWERSKinder-O
Top

D. Pupilles   length 2100m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Lisse CEULEMANSBELTROL15:457'30"
2.Kato KEUPPENSBELOmega19:409'21"+3:55
3.Kato BROUCKAERTBELOmega24:0911'30"+8:24
4.Janne VAN GELDERBELOmega27:3713'09"+11:52
5.Sofie BOSMANSBELOmega30:2214'27"+14:37
--Sarah ROOMANBELTROL26:2712'35"+10:42
--Lies BROUCKAERTBELOmega28:0813'23"+12:23
--Jil MYLLEBELhamok30:0814'20"+14:23
--Anke JANSENBELOmega35:2816'53"+19:43
--Fee MYLLEBELhamok42:4620'21"+27:01
--Lotte VAN BOVENBELTROL55:3926'30"+39:54
Top

D. Espoirs - Beloften   length 3500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte WILLEMSBELOmega42:0212'00"
2.Julie SMEETSBELOmega48:4113'54"+6:39
3.Eske AERDENBELK.O.L.48:4713'56"+6:45
4.Laura JACOBSBELOmega49:5914'16"+7:57
5.Lena BUEKENHOUTBELOmega53:0015'08"+10:58
6.Sophie BROUCKAERTBELOmega54:5115'40"+12:49
7.Magalie VERSTREPENBELOmega57:5916'34"+15:57
Top

D. Junioren - Juniores   length 4300m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Charlotte THEYSBELOmega48:4811'20"
2.Vanessa VAN BREEDAMBELE.P.O.S.50:2211'42"+1:34
3.Kim TIREZBELK.O.L.56:4513'11"+7:57
Top

D. Open   length 5000m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPTROL36:517'22"
2.Federica MAGGIONIITAOmega40:548'10"+4:03
3.Saartje SALLAERTSBELK.O.L.43:478'45"+6:56
4.Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.45:209'03"+8:29
5.Elien MELISBELhamok47:559'35"+11:04
6.An KESSELAERSBELOmega52:2010'27"+15:29
7.Tinne BOSMANSBELOmega52:5810'35"+16:07
8.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.53:4910'45"+16:58
9.Sara SAMBIITAOmega53:5210'46"+17:01
10.Vanessa BOLSENSBELTROL54:4210'56"+17:51
11.Annelies MOONENBELOmega59:1711'51"+22:26
12.Ellen BOURGONJONBELTROL1:02:1412'26"+25:23
13.Evi STROUVENBELVVO 961:20:2816'05"+43:37
14.Lies DESAERBELOmega1:30:2818'05"+53:37
NCLAn VAN DE POLBELOmega
Top

D. Masters A   length 4300m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL37:508'47"
2.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega43:5110'11"+6:01
3.Els SPILLEBEENBELOmega44:0110'14"+6:11
4.Marijs VANDEWEYERBELhamok45:2610'33"+7:36
5.Kristel PALMANSBELOmega47:0610'57"+9:16
6.An VERBERNEBELhamok50:1011'40"+12:20
7.Leene JESPERSBELTROL50:3411'45"+12:44
8.Ellen BOOMERUSAOmega1:01:0014'11"+23:10
NCLAnnemie JANSENBELK.O.L.
Top

D. Masters B   length 3500m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Kathleen REYNDERSBELK.O.L.34:069'44"
2.Hilde VERCAERENBELK.O.L.41:3811'53"+7:32
3.Julienne VANREUSELBELhamok44:3912'45"+10:33
4.Liset HENDRICKXBELOmega46:0313'09"+11:57
5.Marie-Christine METTENBELK.O.L.53:1315'12"+19:07
6.Godelieve BRUYNSEELSBELhamok1:03:3318'09"+29:27
7.Martine MINETBELO.L.V. Eifel1:17:5922'16"+43:53
8.Mia KINNAERBELOmega1:26:4024'45"+52:34
Top

D. Masters C   length 2700m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.28:2910'32"
2.Paulette BLOMMENBELOmega35:2913'08"+7:00
3.Lieve GEENSBELTROL38:2314'12"+9:54
4.Lily-Anne COLEBELTROL40:2514'58"+11:56
5.Odette MORETBELK.O.L.40:4515'05"+12:16
6.Maria HENDRICKXBELOmega41:5515'31"+13:26
7.Lisette DIRKSBELK.O.L.43:4316'11"+15:14
8.Monica ROELINGNEDTROL49:3618'22"+21:07
9.Danielle NOLENSBELhamok52:0419'17"+23:35
10.Gilberte MARIENBELK.O.L.53:3619'51"+25:07
Top

D. Masters D   length 2700m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Magda GOFFINBELK.O.L.47:1317'29"
2.Roza GOOSBELhamok1:02:2523'07"+15:12
Top

H. Pupilles   length 2100m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Jonas JANSENBELOmega13:566'38"
2.Tuur KAELENBELOmega21:4510'21"+7:49
3.Tobias VAN OPSTALNEDK.O.L.23:1911'06"+9:23
4.Wolf DE MITSBELTROL31:0514'48"+17:09
5.Robbe VOORHOFBELK.O.L.33:2315'53"+19:27
6.Nisse VAN GELDERBELOmega35:1316'46"+21:17
--Jasper JACOBSBELOmega31:3315'01"+17:37
--Tom BOSMANSBELOmega42:0520'02"+28:09
--Torben AERDENBELK.O.L.43:1320'34"+29:17
Top

H. Espoirs - Beloften   length 3500m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Daan KAELENBELOmega35:5010'14"
2.Tibo GILLETBELOmega37:5410'49"+2:04
3.Dries VAN LOMMELBELK.O.L.41:4911'56"+5:59
4.Thibaut SMEETSBELOmega48:5013'57"+13:00
5.Vincent VERSTREPENBELOmega58:2316'40"+22:33
Top

H. Junioren - Juniors   length 5500m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Arno KEUPPENSBELOmega55:2110'03"
Top

H. Open   length 6500m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Jeroen HOEKXBELhamok32:415'01"
2.Jeremy GENARBELTROL35:005'23"+2:19
3.Pieter HENDRICKXBELK.O.L.35:135'25"+2:32
4.Wannes HENDRICKXBELK.O.L.38:065'51"+5:25
5.Filiep DEBAEREBELK.O.L.38:085'52"+5:27
6.Dieter COENBELE.P.O.S.41:406'24"+8:59
7.Dries HEUNINCKXBELK.O.L.42:066'28"+9:25
8.Stefaan SCHUTJESBELhamok42:376'33"+9:56
9.Kimmo BERGFINEspoon Akilles43:006'36"+10:19
10.Frederik MEYNENBELhamok44:376'51"+11:56
11.Siegfried BAKELANTSBELK.O.L.45:106'56"+12:29
12.Andy HUYGHEBELK.O.L.45:407'01"+12:59
13.Jelle BAKELANTSBELK.O.L.50:457'48"+18:04
14.Hans MERKENBELK.O.L.52:168'02"+19:35
15.Olaf WOERTELNEDKOVZ52:528'07"+20:11
16.Pierre BROUCKAERTBELOmega53:018'09"+20:20
17.Dolf LEPPENSBELK.O.L.54:218'21"+21:40
18.Kris CEULEMANSBELK.O.L.55:308'32"+22:49
19.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok56:148'39"+23:33
20.Sandro GRASSOBELK.O.L.57:508'53"+25:09
21.Tim HILLENBELOmega1:04:189'53"+31:37
22.Pascal MYLLEBELhamok1:06:4610'16"+34:05
NCLDieter SELSBELhamok
NCLWim BRIESBELK.O.L.
Top

H. Masters A   length 5500m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTBELTROL32:255'53"
2.Guy TIREZBELK.O.L.36:456'40"+4:20
3.Roel SMOLDERSBELK.O.L.43:037'49"+10:38
4.Rudy ROOMANBELTROL43:157'51"+10:50
5.Koen NEYENSBELK.O.L.43:367'55"+11:11
6.Noël NIJSTENBELBorasca43:447'57"+11:19
7.Bart WILLEMSBELOmega44:258'04"+12:00
8.Andre DE VEIRMANBELTROL44:438'07"+12:18
9.Geert VOORHOFBELK.O.L.44:498'08"+12:24
10.Patrick VANHAERENBELK.O.L.48:118'45"+15:46
11.Mark STEENSSENSBELBalise 1049:188'57"+16:53
12.Kurt SMETBELTROL51:059'17"+18:40
13.Wouter VAN MUYSENBELOmega52:109'29"+19:45
14.Frank AERDENBELK.O.L.1:00:3811'01"+28:13
15.Karl KEUPPENSBELOmega1:06:1912'03"+33:54
NCLRonny TIMMERSBELhamok
Top

H. Masters B   length 4300m (29)

[H:]M:Smin/km
1.Guido TIMMERSBELhamok30:267'04"
2.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.31:557'25"+1:29
3.Marc CLAESBELhamok32:567'39"+2:30
4.Roger DULIEUBELOmega33:197'44"+2:53
5.Wim HOEKXBELhamok35:588'21"+5:32
6.Koen MEYNENBELhamok36:268'28"+6:00
7.Luc BOUVEBELhamok36:518'34"+6:25
8.Etienne DE WITBELK.O.L.37:528'48"+7:26
9.Jan THEYSBELOmega38:328'57"+8:06
Jos JACOBSBELBorasca38:328'57"+8:06
11.Henri VAN BRIELBELhamok38:599'03"+8:33
12.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.39:399'13"+9:13
13.William NICQUEBELTROL39:489'15"+9:22
14.Johan MAESBELhamok40:219'23"+9:55
15.Jean IGNOULBELK.O.L.41:039'32"+10:37
16.Patrick BLEYENBELhamok41:089'33"+10:42
17.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.41:599'45"+11:33
18.Johan DE CONINCKBELK.O.L.43:4110'09"+13:15
19.Chris ADDIERSBELOmega43:4810'11"+13:22
20.Lucien BOSMANSBELhamok44:2210'19"+13:56
21.Eddie VANDEWEYERBELK.O.L.44:2510'19"+13:59
22.Dirk CEULEMANSBELOmega47:1811'00"+16:52
23.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.49:0511'24"+18:39
24.Theo PAESENBELK.O.L.52:1712'09"+21:51
25.Guy SMEETSBELOmega54:4612'44"+24:20
26.Toon DE WINDTBELOmega1:03:3314'46"+33:07
27.Paul BOLSENSBELTROL1:09:3116'10"+39:05
NCLJackie VANDIJCKBELK.O.L.
NCLLudo DAEMSBELhamok
Top

H. Masters C   length 3500m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Juliaan LINTENBELK.O.L.30:248'41"
2.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.32:459'21"+2:21
3.Georges DEFERMEBELhamok32:589'25"+2:34
4.Mike IN T GROENNEDTROL33:499'39"+3:25
5.Frans WENSBELTROL34:039'43"+3:39
6.Willy RENDERSBELhamok34:199'48"+3:55
7.Vic VANDERSTRAETENBELhamok34:419'54"+4:17
8.Rudy CANTREBELK.O.L.35:4510'12"+5:21
9.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.37:2910'42"+7:05
10.Marc BRIERSBELK.O.L.38:2010'57"+7:56
11.Ferdy NIJSTBELK.O.L.39:4111'20"+9:17
12.Jozef DEN TROOSTERBELOmega41:0711'44"+10:43
13.Jos HOUBENBELK.O.L.42:1312'03"+11:49
14.Eddie DESMEDTBELTROL42:4112'11"+12:17
Mark VAN BRUGGENBELTROL42:4112'11"+12:17
16.Leon CEUNENBELK.O.L.42:4912'13"+12:25
17.Dominique SCHUTJESBELhamok43:5812'33"+13:34
18.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.48:5113'57"+18:27
19.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca51:0914'36"+20:45
20.Jos BYLEMANSBELK.O.L.51:1314'37"+20:49
21.Fernand SCHEELENBELhamok52:2714'59"+22:03
22.Luc TALLOENBELOmega57:4416'29"+27:20
23.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL58:4816'47"+28:24
Top

H. Masters D   length 2700m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok31:5911'50"
2.Jean OOMSBELhamok32:5012'09"+0:51
3.Bert GEUDENSBELK.O.L.34:5212'54"+2:53
4.Michel OOMSBELOmega36:3313'32"+4:34
5.Frans VAN DE MOORTELBELOmega36:4013'34"+4:41
6.Henri VANDENBERKBELK.O.L.37:5814'03"+5:59
7.Georges CEUNENBELK.O.L.39:5714'47"+7:58
8.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok44:3516'30"+12:36
9.Pierre THEUNKENSBELhamok48:3317'58"+16:34
10.Jan VAN HEESBELK.O.L.49:0418'10"+17:05
NCLChris NEYENSBELK.O.L.
Top

H. Master E   length 2700m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Denis REYNDERSBELK.O.L.38:0014'04"
2.Jozef DUCHESNEBELhamok42:3415'45"+4:34
Top

Short Easy   length 3800m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Patrick JACOBSBELOmega38:5610'14"
2.Johan ROBRECHTSBELK.O.L.46:4412'17"+7:48
3.Jonathan VERHEYEBELVVO 9648:3112'46"+9:35
4.Kris VAN GELDERBELOmega53:5614'11"+15:00
5.Willy OPDEKAMPBELBorasca57:1215'03"+18:16
6.Christiane TOEBINTEBELBalise 101:03:1616'38"+24:20
7.Nicole VAN DE CRUYSBELK.O.L.1:06:2917'29"+27:33
8.Sara DEBYSERBELOmega1:09:3418'18"+30:38
9.Angelique DE GRANDEBELOmega1:13:2319'18"+34:27
10.Juliette JANSSENSBELhamok1:14:0719'30"+35:11
11.Nelly FOCKEDEYBELAltaïr C.O.1:16:4320'11"+37:47
Top

Short Difficult   length 4300m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Kim GEYPENBELOmega37:298'43"
2.René STEENSSENSBELBalise 1041:129'34"+3:43
3.Marc HERMANSBELhamok42:479'56"+5:18
4.Catherine DICKBURTBELASUB44:2210'19"+6:53
5.Luc VANHAERENBELhamok44:5010'25"+7:21
6.Greet OEYENBELhamok45:2810'34"+7:59
7.Willy LAMONBELAltaïr C.O.45:5110'39"+8:22
8.Lore VANDERLINDENBELOmega48:2511'15"+10:56
9.Geert DEBYSERBELOmega58:3213'36"+21:03
10.Ellen MOLSBELhamok1:00:4014'06"+23:11
11.Jos VERHEYENBELK.O.L.1:00:4114'06"+23:12
12.Rok SUSNIKSLOok azimut1:06:3615'29"+29:07
13.Annelies GEBOERSBELK.O.L.1:08:3715'57"+31:08
14.Marina DRIESENBELOmega1:11:0516'31"+33:36
15.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB1:15:5117'38"+38:22
16.Christian DE WAENBELASUB1:18:3218'15"+41:03
17.Gerry VANSEBROEKhamok1:19:0618'23"+41:37
18.Christine PUTBELhamok1:23:3219'25"+46:03
19.Alena KOPACKOVACZEhamok1:24:3019'39"+47:01
20.Willy VAN CAELENBERGEBELhamok1:24:4319'42"+47:14
21.Anita PUTBELVVO 961:28:5320'40"+51:24
22.Ayrunn BOIIJBELTROL1:29:0620'43"+51:37
23.Anja POTVINBELK.O.L.1:30:3721'04"+53:08
24.Karl VAN MIERLOBELOmega1:38:1822'51"+1:00:49
NCLEwald REINERTZBELN.S.V. Amel
NCLJan WAELBERSBELOmega
Top

Long Difficult   length 7000m (42)

[H:]M:Smin/km
1.Petru GRAMAROMVVO 9645:486'32"
2.Yannick MICHIELSBELK.O.L.52:117'27"+6:23
3.Marc MEEUWSSENBELTROL56:278'03"+10:39
4.Donald VAN BOVENBELTROL58:578'25"+13:09
5.Kris WYNENBELK.O.L.59:148'27"+13:26
6.Tom KAELENBELOmega1:00:198'37"+14:31
7.Jan TOELENBELK.O.L.1:00:258'37"+14:37
8.Hans DE WITNEDK.O.L.1:01:388'48"+15:50
9.Ludo MILISSENBELBorasca1:01:448'49"+15:56
10.Bjorn VANNESTEBELTROL1:03:139'01"+17:25
11.Ronald MENSBELhamok1:03:159'02"+17:27
12.Jorran VAN DER HEYDENNEDTROL1:04:069'09"+18:18
13.Tim DILENBELK.O.L.1:04:529'16"+19:04
14.Yvan LAURENTBELhamok1:06:439'31"+20:55
15.Jan VAN TICHELTBELhamok1:11:1610'10"+25:28
16.Rudi CORSTJENSBELhamok1:12:3910'22"+26:51
17.Jos BULLENBELK.O.L.1:13:5510'33"+28:07
18.Steven JOCHEMSNEDKOVZ1:15:0210'43"+29:14
19.André BUKENBERGSBELhamok1:15:4110'48"+29:53
20.Patrick DERBAIXBELOmega1:15:4410'49"+29:56
21.Luc HANSENBELK.O.L.1:16:1010'52"+30:22
22.Marc BUEKERSBELK.O.L.1:18:1111'10"+32:23
23.Alain COXBELBorasca1:19:0911'18"+33:21
24.Masja VAN DE VENNEDKOVZ1:21:5311'41"+36:05
25.Jean-Luc MARIENBELASUB1:22:1411'44"+36:26
26.Sonia NYSBELOmega1:24:3312'04"+38:45
27.Ivan BATCHERNEDKOVZ1:24:4712'06"+38:59
28.Yvo BOVEBELOmega1:25:4412'14"+39:56
29.Egwin COESSENSBELK.O.L.1:26:0812'18"+40:20
30.Diana MITTAGNEDVVO 961:27:4312'31"+41:55
31.Erick OOSTERLINCKBELK.O.L.1:30:4212'57"+44:54
32.Roger TIMMERSBELhamok1:32:3113'13"+46:43
33.Tom GEYSBELK.O.L.1:38:5814'08"+53:10
34.Dirk KUMSBELBorasca1:38:5914'08"+53:11
35.Steven MEERTBELOmega1:43:5414'50"+58:06
36.Nico VANDE KERKHOFBELOmega1:52:4416'06"+1:06:56
37.François BELMANSBELBorasca1:53:0216'08"+1:07:14
38.Jessica MARIENBELASUB1:53:3016'12"+1:07:42
NCLBrenda DE FREEVVO 96
NCLJoris KELCHTERMANSVVO 96
NCLLudwig JANSENBELK.O.L.
NCLPaul CORTHOUTSBELK.O.L.
Top

Total

K.O.L.82
Omega75
hamok53
TROL32
Kinder-O19
VVO 969
Borasca8
ASUB5
KOVZ4
Balise 103
Altaïr C.O.2
E.P.O.S.2
Espoon Akilles1
N.S.V. Amel1
O.L.V. Eifel1
ok azimut1
Total: 298