clublogo
index

BK Clubaflossing
Dilsenerbos 12.10.2014
Omega

Last updated: 12.10.2014 16:26:14Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

Clubaflossing Total Splits

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   
Top

Clubaflossing  (39)

 length [H:]M:Smin/kmΣ [H:]M:S
1.C.O. Liège (COLG 1)03:32:59
38.1Alain MAZYBEL4500m37:258'18"37:25(5)
38.2Pierre-Emmanuel DEMEUSEBEL5800m43:407'31"1:21:05(2)
38.3Luc CLOOSTERMANSBEL3100m25:568'21"1:47:01(1)
38.4Aline HERMANSBEL4400m36:378'19"2:23:38(2)
38.5Coline CEULEMANSBEL3200m30:399'34"2:54:17(1)
38.6Tristan BLOEMENBEL6300m38:426'08"3:32:59(1)
2.Omega (OMEGA 2)03:38:52+5:53
18.1Marc KERCKHOFSBEL4500m36:108'02"36:10(2)
18.2Wout KEUPPENSBEL5800m48:418'23"1:24:51(3)
18.3Magalie GILLETBEL3200m33:3810'30"1:58:29(5)
18.4Liesbeth VAN DE VELDEBEL4300m36:218'27"2:34:50(5)
18.5Bart VAN DE MOORTELBEL3100m23:207'31"2:58:10(3)
18.6Evert LEEUWSBEL6400m40:426'21"3:38:52(2)
3.K.O.L. (KOL 2)03:39:03+6:04
11.1Geert SIMKENSBEL4500m32:457'16"32:45(1)
11.2Taneli PANTSARFIN5800m41:187'07"1:14:03(1)
11.3Annemie JANSENBEL3100m33:1010'41"1:47:13(2)
11.4Martijn HUSBEL4300m33:507'52"2:21:03(1)
11.5Lisette EYKMANSBEL3200m35:5211'12"2:56:55(2)
11.6Wouter HUSBEL6400m42:086'35"3:39:03(3)
4.hamok (HAMOK 1)03:42:58+9:59
29.1Luc MELISBEL4500m37:168'16"37:16(4)
29.2Gunther DEFERMEBEL5800m47:528'15"1:25:08(4)
29.3Greet OEYENBEL3200m26:588'25"1:52:06(3)
29.4Klaas MELLEBEEKBEL4500m35:317'53"2:27:37(3)
29.5Marijs VANDEWEYERBEL3100m32:5010'35"3:00:27(4)
29.6Jeroen HOEKXBEL6200m42:316'51"3:42:58(4)
5.O.L.G. St. Vith ARDOC (ARDOC 1)04:00:59+28:00
44.1Ronja FELLBEL4400m48:3611'02"48:36(16)
44.2Michel BASTINBEL5900m39:416'43"1:28:17(5)
44.3Hubert BASTINBEL3200m28:278'53"1:56:44(4)
44.4Michael HENNESBEL4400m35:538'09"2:32:37(4)
44.5Hildegard BASTIN-HALMESBEL3100m41:2513'21"3:14:02(5)
44.6Christian BASTINBEL6300m46:577'27"4:00:59(5)
6.K.O.L. (KOL 3)04:15:37+42:38
12.1Sofie HEUNINCKXBEL4400m48:1610'58"48:16(14)
12.2Sandro GRASSOBEL5800m48:558'26"1:37:11(9)
12.3Jens VAN LOMMELBEL3200m27:198'32"2:04:30(6)
12.4Tina LINTENBEL4500m51:3311'27"2:56:03(8)
12.5Bert GEUDENSBEL3100m37:2712'04"3:33:30(9)
12.6Filiep DEBAEREBEL6300m42:076'41"4:15:37(6)
7.C.O. Pégase (PEGASE 1)04:16:34+43:35
46.1Freddy SILLIENBEL4500m43:309'40"43:30(7)
46.2J-Philippe LOVENSBEL5900m51:158'41"1:34:45(7)
46.3Monique DEFFENSEBEL3100m42:3713'44"2:17:22(11)
46.4Vincent SILLIENBEL4300m42:549'58"3:00:16(10)
46.5Marine SILLIENBEL3200m31:359'52"3:31:51(8)
46.6Nicolas SILLIENBEL6300m44:437'05"4:16:34(7)
8.K.O.L. (KOL 1)04:16:46+43:47
10.1Saartje SALLAERTSBEL4400m42:429'42"42:42(6)
10.2Serge BAERTBEL5900m53:279'03"1:36:09(8)
10.3Luc HEUNINCKXBEL3100m35:0311'18"2:11:12(8)
10.4Juliaan LINTENBEL4400m42:599'46"2:54:11(6)
10.5Hilde VERCAERENBEL3200m32:3910'12"3:26:50(7)
10.6Dries HEUNINCKXBEL6300m49:567'55"4:16:46(8)
9.hamok (HAMOK 2)04:18:29+45:30
30.1Nancy WENDERICKXBEL4500m45:3410'07"45:34(10)
30.2Bart MELLEBEEKBEL5800m53:299'13"1:39:03(11)
30.3Greta MOLSBEL3100m37:5812'14"2:17:01(10)
30.4Miel DEFERMEBEL4400m39:419'01"2:56:42(9)
30.5Luc BOUVEBEL3200m27:248'33"3:24:06(6)
30.6Frederik MEYNENBEL6300m54:238'37"4:18:29(9)
10.K.O.L. (KOL 4)04:29:12+56:13
13.1Jackie VANDIJCKBEL4400m43:559'58"43:55(8)
13.2Erwin BOGAERTSBEL5900m49:138'20"1:33:08(6)
13.3Angela TIELEMANSBEL3200m35:5311'12"2:09:01(7)
13.4Alfred SIMKENSBEL4400m46:2110'32"2:55:22(7)
13.5Simonne SILVIBEL3100m41:5913'32"3:37:21(10)
13.6Andy HUYGHEBEL6300m51:518'13"4:29:12(10)
11.ASUB (ASUB 3)04:55:01+1:22:02
25.1Catherine DICKBURTBEL4400m47:3910'49"47:39(11)
25.2Oscar VILA SEMPEREESP5800m52:529'06"1:40:31(12)
25.3Laurine HERMANBEL3200m51:1916'02"2:31:50(13)
25.4Philippe CLAPUYTBEL4500m44:179'50"3:16:07(12)
25.5Benoît DEFRAIGNEBEL3100m36:0711'39"3:52:14(12)
25.6Milan BELESSVK6400m1:02:479'48"4:55:01(11)
12.ASUB (ASUB 2)04:55:34+1:22:35
24.1Jacques HOFMANSBEL4400m54:4712'27"54:47(18)
24.2Benoit RAUTURIERFRA5800m44:147'37"1:39:01(10)
24.3An FREDERICKXBEL3200m34:0110'37"2:13:02(9)
24.4Sandrine DEFRAIGNEBEL4400m57:2413'02"3:10:26(11)
24.5Philippe TAELEMANSBEL3100m28:149'06"3:38:40(11)
24.6Thibaut COLSONBEL6300m1:16:5412'12"4:55:34(12)
13.TROL (TROL 1)04:58:05+1:25:06
34.1Frans WENSBEL4400m48:3311'02"48:33(15)
34.2Marc MEEUWSSENBEL5900m1:00:0710'11"1:48:40(13)
34.3Lisse CEULEMANSBEL3100m47:4115'22"2:36:21(15)
34.4Georges VONCKBEL4400m52:0111'49"3:28:22(13)
34.5Leene JESPERSBEL3200m37:1311'37"4:05:35(13)
34.6Wiet LAENENBEL6300m52:308'19"4:58:05(13)
14.O.L.V. Eifel (OLVE 1)05:09:28+1:36:29
47.1Christian KRINGSBEL4400m1:09:1715'44"1:09:17(31)
47.2Werner HOFFMANNBEL5800m1:06:2911'27"2:15:46(25)
47.3Hannah RAUSCHENBEL3200m41:0812'51"2:56:54(22)
47.4Jérémy BREDOBEL4400m36:288'17"3:33:22(16)
47.5Maike MÜLLENDERBEL3100m40:3313'04"4:13:55(15)
47.6Thomas BREDOBEL6300m55:338'49"5:09:28(14)
15.Balise 10 (BAL10 1)05:10:10+1:37:11
45.1René STEENSSENSBEL4400m47:5810'54"47:58(12)
45.2Alfred RAESBEL5800m1:09:4912'02"1:57:47(16)
45.3Philippe DOFFIGNYBEL3100m39:5612'52"2:37:43(16)
45.4Aurélie DESCHEPPERBEL4400m58:0513'12"3:35:48(18)
45.5Sindy SAGGIORATOBEL3200m43:5313'42"4:19:41(19)
45.6Christian STOFFELSBEL6300m50:298'00"5:10:10(15)
16.K.O.L. (KOL 6)05:12:01+1:39:02
15.1Ivo TIMMERMANSBEL4400m52:2111'53"52:21(17)
15.2Patrick VANHAERENBEL5700m1:08:2612'00"2:00:47(19)
15.3Odette MORETBEL3100m43:2414'00"2:44:11(19)
15.4Rudy CANTREBEL4400m48:2511'00"3:32:36(14)
15.5Astrid CORNELISBEL3200m45:1814'09"4:17:54(17)
15.6Adrie VAN OPSTALNED6300m54:078'35"5:12:01(16)
17.C.O. Liège (COLG 2)05:31:28+1:58:29
39.1Bruno VANDERMEULENBEL4400m48:1210'57"48:12(13)
39.2Sébastien FRANCQBEL5800m1:16:4913'14"2:05:01(20)
39.3Bernadette VANDERMEULENBEL3100m44:2014'18"2:49:21(21)
39.4Jacques SILVESTREBEL4500m50:5011'17"3:40:11(20)
39.5Martine TAFFEIRENBEL3200m35:1811'01"4:15:29(16)
39.6Franciscus CEULEMANSBEL6300m1:15:5912'03"5:31:28(17)
18.ASUB (ASUB 4)05:33:28+2:00:29
26.1Pierre PARMENTIERBEL4400m1:00:0313'38"1:00:03(24)
26.2Andrea MARZOLLAITA5800m1:00:3410'26"2:00:37(18)
26.3Laurence DEFRAIGNEBEL3100m38:4412'29"2:39:21(17)
26.4Gaëlle DEFRAIGNEBEL4400m53:2512'08"3:32:46(15)
26.5Gaël AMERIJCKXBEL3200m45:0914'06"4:17:55(18)
26.6Philippe DELHEZBEL6300m1:15:3311'59"5:33:28(18)
19.TROL (TROL 3)05:54:47+2:21:48
36.1Anke GLASSÉEBEL4400m1:00:0113'38"1:00:01(23)
36.2Eric GLASSÉEBEL5800m1:23:0214'18"2:23:03(28)
36.3Lily-Anne COLEBEL3200m46:1514'27"3:09:18(27)
36.4Paul BOLSENSBEL4400m1:08:0715'28"4:17:25(27)
36.5Eddie DESMEDTBEL3100m37:5312'13"4:55:18(22)
36.6Simon KREKELSBEL6300m59:299'26"5:54:47(19)
20.hamok (HAMOK 5)05:55:45+2:22:46
33.1Thomas KNOOPSBEL4400m1:01:2513'57"1:01:25(26)
33.2Steffen KNOOPSBEL5800m1:19:2213'41"2:20:47(27)
33.3Dimitry KNOOPSBEL3200m40:1712'35"3:01:04(24)
33.4Sophie PAREEBEL4500m1:02:5413'58"4:03:58(24)
33.5Anneleen KNOOPSBEL3100m57:4118'36"5:01:39(24)
33.6Stefaan SCHUTJESBEL6300m54:068'35"5:55:45(20)
21.ASUB (ASUB 6)06:05:13+2:32:14
28.1Alexandre DAUBENFELDFRA4300m59:2613'49"59:26(21)
28.2Dominique STASBEL5900m1:11:4212'09"2:11:08(22)
28.3Freddy HERMANBEL3200m47:5814'59"2:59:06(23)
28.4Annick ROUSEREZBEL4400m1:03:3014'25"4:02:36(23)
28.5Corinne SERVAISBEL3100m54:3417'36"4:57:10(23)
28.6Dominique BRUYLANTBEL6400m1:08:0310'37"6:05:13(21)
22.TROL (TROL 2)06:22:47+2:49:48
35.1Julien VAN BOSCHBEL4500m1:01:4913'44"1:01:49(27)
35.2William NICQUEBEL5900m55:529'28"1:57:41(15)
35.3Lieve GEENSBEL3100m46:3015'00"2:44:11(18)
35.4Ellen BOURGONJONBEL4400m1:12:5216'33"3:57:03(21)
35.5Wolf DE MITSBEL3200m1:19:1224'45"5:16:15(27)
35.6Yves DE MITSBEL6300m1:06:3210'33"6:22:47(22)
23.Hainaut O.C. (HOC 1)06:28:22+2:55:23
41.1Marie DESTREEBEL4500m59:1813'10"59:18(20)
41.2Jean-Claude PASQUASYBEL5900m1:31:0215'25"2:30:20(29)
41.3Bernard DUBOISBEL3100m38:3512'26"3:08:55(26)
41.4Valérie AUGHUETBEL4400m1:02:5514'17"4:11:50(25)
41.5Bernard PONCEBEL3200m1:03:2119'47"5:15:11(26)
41.6Benoît EVRARDBEL6300m1:13:1111'36"6:28:22(23)
24.ASUB (ASUB 5)06:33:30+3:00:31
27.1An DUYCKBEL4400m1:12:4016'30"1:12:40(32)
27.2Sylwester PRZYBYLAPOL5800m1:07:1811'36"2:19:58(26)
27.3Jean-Pierre VAN DER CRUYSBEL3100m52:3516'57"3:12:33(28)
27.4Roxanne GELDOFBEL4400m1:02:4214'15"4:15:15(26)
27.5Marie-Christine BLANCHEBEL3200m47:3714'52"5:02:52(25)
27.6Vladimir GELDOFBEL6300m1:30:3814'23"6:33:30(24)
25.Omega (OMEGA 3)06:58:21+3:25:22
19.1Natalie BEENAERTSBEL4400m1:27:1719'50"1:27:17(33)
19.2Tim HILLENBEL5800m1:14:5112'54"2:42:08(31)
19.3Maria HENDRICKXBEL3200m48:1815'05"3:30:26(30)
19.4Vincent VERSTREPENBEL4500m1:14:1016'28"4:44:36(29)
19.5Karl MOLSGER3100m55:3217'54"5:40:08(29)
19.6Jan THEYSBEL6300m1:18:1312'24"6:58:21(25)
--K.O.L. (KOL 5)05:10:50+1:37:51
14.1Georges TIMMERMANSBEL4400m55:0212'30"
14.2Etienne DE WITBEL5800m1:03:3810'58"
14.3Chris NEYENSBEL3100m39:2512'42"
14.4Albert VAN CANEGHEMBEL4400m50:5211'33"
14.5Dries VAN LOMMELBEL3200m30:489'37"
14.6Lieke VAN OPSTALNED6400m1:11:0511'06"
--K.O.L. (KOL 7)05:22:24+1:49:25
16.1Ferdy NIJSTBEL4400m1:08:3215'34"
16.2Kris WYNENBEL5900m1:05:1011'02"
16.3Roger BOCKXBEL3200m32:3410'10"
16.4Jean-Pierre KELLENSBEL4400m50:4811'32"
16.5Jos HOUBENBEL3100m38:5112'31"
16.6Dennis SCHOTSNED6300m1:06:2910'33"
ASUB (ASUB 1)NCL
23.1Béatrice DE LONGUEVILLEBEL4400mNCL
23.2Christophe AMERIJCKXBEL5900m1:00:3110'15"
23.3Cédric AMERIJCKXBEL3100m28:109'05"
23.4Vinciane MULPASBEL4300m44:3410'21"
23.5Peter DEWULFBEL3200m26:068'09"
23.6Steen PIILDEN6400m51:398'04"
Omega (OMEGA 4)NCL
20.1Michel OOMSBEL4400mNCL
20.2Tinne BOSMANSBEL5800m1:08:5311'52"
20.3Frans VAN DE MOORTELBEL3200m40:3312'40"
20.4Paulette BLOMMENBEL4400m1:05:2914'52"
20.5Nore PEETERSBEL3100m57:3518'34"
20.6Charlotte THEYSBEL6400m1:39:5415'36"
C.O. Liège (COLG 3)NCL
40.1Fanny TILKINBEL4400m36:528'22"36:52(3)
40.2Frédéric PASCONBEL5900mNCL
40.3Agnès SEBA-PONCELETBEL3200m52:4116'27"
40.4Guillaume EYENBEL4400m52:0511'50"
40.5Françoise RENARDBEL3100m34:3311'08"
40.6Antoine SAFINBEL6300m1:15:1911'57"
hamok (HAMOK 3)NCL
31.1Jos THYSBEL4500m1:03:3014'06"1:03:30(28)
31.2Johan MAESBEL5800m1:09:0011'53"2:12:30(23)
31.3Piet DEFERMEBEL3100mNCL
31.4Ellen HOUBENBEL4400m52:2111'53"
31.5Marijke DEBRUYNEBEL3200m43:4113'39"
31.6Lucien BOSMANSBEL6300m1:31:3714'32"
Hainaut O.C. (HOC 2)NCL
42.1Aurélien VAN AERSCHOTBEL4400mNCL
42.2Arnaud VAN AERSCHOTBEL5800m1:23:4014'25"
42.3Charlotte PERZBEL3100mNCL
42.4Jérôme RUSSOBEL4400m1:30:2820'33"
42.5Julie GUILLAUMEBEL3200m1:27:3227'21"
42.6Romain NIHOULBEL6300m1:44:4716'37"
Omega (OMEGA 1)NCL
17.1Karl KEUPPENSBEL4500m44:119'49"44:11(9)
17.2Wouter VAN MUYSENBEL5900m1:06:5711'20"1:51:08(14)
17.3Jonas JANSENBEL3200m36:5111'30"2:27:59(12)
17.4Katleen VAN DE MOORTELBEL4400mNCL
17.5Kato KEUPPENSBEL3100m30:489'56"
17.6Arno KEUPPENSBEL6300m58:319'17"
Omega (OMEGA 5)NCL
21.1Kristel PALMANSBEL4500m1:03:4814'10"1:03:48(29)
21.2Rogier VANAKENBEL5800m1:01:3610'37"2:05:24(21)
21.3Julie SMEETSBEL3200m42:2013'13"2:47:44(20)
21.4Daan KAELENBEL4400m48:2010'59"3:36:04(19)
21.5Tibo GILLETBEL3100m30:459'55"4:06:49(14)
21.6Roger DULIEUBEL6200mNCL
hamok (HAMOK 4)NCL
32.1Vic VANDERSTRAETENBEL4400m58:4213'20"58:42(19)
32.2Koen MEYNENBEL5800m59:1010'12"1:57:52(17)
32.3Lies DEFERMEBEL3200m37:4811'48"2:35:40(14)
32.4Dominique SCHUTJESBEL4400m58:2213'15"3:34:02(17)
32.5Julienne VANREUSELBEL3100m54:0017'25"4:28:02(20)
32.6Wim GEERTSBEL6400mNCL
Hainaut O.C. (HOC 3)NCL
43.1Camille PIETTEBEL4400mNCL
43.2Jean-Bernard VAN AERSCHOTBEL5800mNCL
43.3Fabien PASQUASYBEL3100mDNS
43.4* VACANT *4500mDNS
43.5* VACANT *3200mDNS
43.6* VACANT *6300mDNS
ASUB (ASUB 7)NCL
48.1Francis KRIERBEL4400m1:00:4713'48"1:00:47(25)
48.2Georges BARBIERBEL5800m2:08:5422'13"3:09:41(32)
48.3Cécile VAN BRUSSELBEL3100m1:00:0519'22"4:09:46(31)
48.4Georges DICKERBEL4500m1:00:3713'28"5:10:23(30)
48.5Caty COLSONBEL3200mNCL
48.6* VACANT *6300mDNS
TROL (TROL 4)NCL
37.1Eddie DE KERFNED4400m1:08:4715'37"1:08:47(30)
37.2Kurt SMETBEL5900m1:04:0410'51"2:12:51(24)
37.3Oswald VAN BOCKSTALBEL3100m54:5517'42"3:07:46(25)
37.4Daniel MARINUSBEL4400m51:2611'41"3:59:12(22)
37.5Tom KREKELSBEL3200m29:199'09"4:28:31(21)
37.6* VACANT *6300mDNS
Omega (OMEGA 6)NCL
22.1Thibaut SMEETSBEL4400m59:5013'35"59:50(22)
22.2Guy SMEETSBEL5900m1:31:2515'29"2:31:15(30)
22.3Jozef DEN TROOSTERBEL3200m41:5613'06"3:13:11(29)
22.4Magalie VERSTREPENBEL4400m1:14:2816'55"4:27:39(28)
22.5Tuur KAELENBEL3100m51:0116'27"5:18:40(28)
22.6Mia KINNAERBEL6300mDNS
Top

Total

K.O.L.42
ASUB41
Omega35
hamok30
TROL23
C.O. Liège18
Hainaut O.C.14
Balise 106
C.O. Pégase6
O.L.G. St. Vith ARDOC6
O.L.V. Eifel6
Total: 227