WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H65 | 3480 m | 100 m | 0:49:20 | 14'11" | 9. (20) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
LD | 5080 m | 1:06:50 | 13'09" | 16. (29) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H65 | 5560 m | 1:13:50 | 13'17" | 16. (28) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 0:54:05 | 12'04" | 18. (31) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4540 m | 1:24:10 | 18'32" | 18. (26) | ||
14.01.2024 - Régionale 9 couleurs - Andenne | ||||||
Noir moyen | 5300 m | 145 m | 1:25:25 | 16'07" | 38. (54) | |
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
H:03 | 3060 m | 0:51:37 | 16'52" | 9. (13) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
H65 | 4680 m | 1:02:56 | 13'27" | 16. (22) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
H65 | 4590 m | 0:51:11 | 11'09" | 15. (22) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
H65 | 4530 m | 1:09:09 | 15'16" | 17. (21) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:51:50 | 12'57" | 28. (33) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:07 | 3710 m | 0:39:04 | 10'32" | -- (4) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H65 | 5190 m | 1:11:01 | 13'41" | 13. (20) | ||
11.11.2023 - BOC #1 - Régionale Moyenne Distance - Varkensgat | ||||||
H:Noir Moyen | 4740 m | 180 m | 1:39:22 | 20'58" | 28. (35) | |
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:47:04 | 11'22" | 16. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 0:58:01 | 13'49" | 7. (10) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H65 | 5120 m | 1:02:17 | 12'10" | -- (8) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H65 | 4190 m | 0:49:12 | 11'45" | 13. (16) | ||
20.08.2023 - Ghent City Run - Ghent | ||||||
H:Ghent City Run | 6190 m | 0:51:56 | 8'23" | 13. (32) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M65 | 4620 m | 1:37:17 | 21'03" | 15. (26) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M65 | 3680 m | 1:22:26 | 22'24" | 18. (23) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
M65 | 4690 m | 1:02:55 | 13'25" | 16. (22) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
H:Kort | 1650 m | 0:15:14 | 9'14" | 17. (22) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 1:01:54 | 17'32" | 22. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:45:53 | 12'14" | 9. (55) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3400 m | 0:31:30 | 9'16" | 10. (18) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 1:12:01 | 14'24" | 31. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:48:07 | 17'10" | 28. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 1:00:02 | 15'48" | 29. (39) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | ||||||
H:Short Difficult | 3030 m | 0:39:00 | 12'52" | 7. (16) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 3020 m | 0:29:34 | 9'47" | 16. (18) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 1:19:59 | 13'36" | 10. (15) | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:13 | 3230 m | 0:42:26 | 13'08" | 5. (37) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:05 | 3250 m | 0:39:07 | 12'02" | -- (32) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:03 | 5210 m | 1:11:17 | 13'41" | 24. (36) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:04 | 3920 m | 0:47:58 | 12'14" | 7. (13) | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | ||||||
H:04 | 4110 m | 0:51:35 | 12'33" | 10. (17) | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:54:39 | 17'05" | 5. (12) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
H65 | 4170 m | 0:58:03 | 13'55" | 16. (19) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
H65 | 4200 m | 0:47:35 | 11'20" | 11. (19) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:IOF 4 | 3900 m | 0:57:39 | 14'47" | 2. (3) | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 6060 m | 105 m | 1:25:41 | 14'08" | 18. (29) | |
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | ||||||
OPEN | 5000 m | 1:42:41 | 20'32" | 16. (17) | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H65 | 4390 m | NCL | ||||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H65 | 3300 m | 0:42:33 | 12'54" | 18. (36) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | NCL | ||||
28.10.2022 - Halloween O Mariënborgh - Wilrijk | ||||||
H:2 | 3950 m | 1:11:25 | 18'05" | 6. (7) | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | ||||||
H:01 | 3420 m | 0:39:46 | 11'38" | 25. (29) | ||
02.10.2022 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Rouge-Cloitre | ||||||
H:Noir court | 3300 m | 100 m | 0:48:13 | 14'37" | 1. (12) | |
01.10.2022 - BK MTBO - Sprimont | ||||||
H. Masters C | 12020 m | 360 m | 1:52:15 | 9'20" | 9. (10) | |
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5200 m | 1:18:52 | 15'10" | 37. (108) | ||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
03 | 9100 m | 1:37:54 | 10'45" | 11. (17) | ||
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | ||||||
H:Noir Moyen | 4000 m | 1:09:00 | 17'15" | 28. (41) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:04 | 4460 m | 0:33:18 | 7'28" | 7. (9) | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
H65 | 4830 m | 1:02:17 | 12'54" | 12. (31) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
H65 | 4560 m | 0:58:09 | 12'45" | 15. (31) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
H65 | 3940 m | 1:03:00 | 15'59" | 22. (31) | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Parcours individuels - Botrange | ||||||
H:SD | 3200 m | 0:56:58 | 17'48" | 7. (19) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:02 | 5230 m | NCL | ||||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H65 | 4340 m | 130 m | 1:12:50 | 16'47" | 21. (34) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H65 | 4240 m | 35 m | 0:52:36 | 12'24" | 20. (36) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H65 | 4300 m | 100 m | 1:17:46 | 18'05" | 11. (15) | |
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5340 m | NCL | ||||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 1:04:01 | 14'00" | 23. (35) | ||
22.04.2022 - Challenge Autmans 2022 - Schönefeld (Eupen) | ||||||
OPEN | 5150 m | 1:01:19 | 11'54" | 19. (72) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 5310 m | 1:06:14 | 12'28" | 20. (29) | ||
16.04.2022 - Regionaler 9 Bahnen - Rodt Skihütte | ||||||
H:Noir moyen | 5210 m | 80 m | 1:31:12 | 17'30" | 22. (25) | |
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | ||||||
SE | 5000 m | 0:41:15 | 8'15" | 7. (40) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:58:31 | 14'08" | 12. (27) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H65 | 4040 m | 80 m | 1:07:09 | 16'37" | 12. (15) | |
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
H:Kort | 2500 m | 0:26:31 | 10'36" | 12. (23) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:03 | 6120 m | NCL | ||||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:52:42 | 10'32" | 19. (26) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H60 | 6000 m | 0:52:36 | 8'46" | 7. (14) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H60 | 5200 m | 1:03:30 | 12'13" | 17. (22) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5180 m | 1:03:37 | 12'17" | 21. (27) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
H:03 | 5480 m | 1:03:34 | 11'36" | 19. (28) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:01:37 | 11'18" | 18. (29) | ||
05.12.2021 - BOC#05 - Rhode-Saint-Genèse - Manège Merry Horse | ||||||
H:Noir court | 3900 m | 55 m | 0:45:13 | 11'36" | 2. (14) | |
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:04 | 4000 m | 0:49:50 | 12'27" | -- (20) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5830 m | 160 m | NCL | |||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | ||||||
H:Lang | 5000 m | 0:44:26,257 | 8'53" | 16. (27) | ||
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir moyen | 5700 m | 75 m | 1:33:09 | 16'21" | 24. (30) | |
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5400 m | 1:02:12 | 11'31" | 51. (90) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H60 | 5670 m | 1:14:22 | 13'07" | 18. (24) | ||
22.08.2021 - Challenge Wagener - Worriken | ||||||
Wagener | 1:15:49 | 13. (29) | ||||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6490 m | 1:41:09 | 15'35" | 12. (17) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6170 m | 1:20:36 | 13'04" | 9. (17) | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | ||||||
H:Course 1 | 3940 m | 0:40:54,886 | 10'23" | 27. (39) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H60 | 5070 m | 80 m | 1:07:34 | 13'20" | 31. (41) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H60 | 5250 m | 50 m | 1:14:49 | 14'15" | 28. (41) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H60 | 4070 m | 60 m | 0:56:33 | 13'54" | 25. (41) | |
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | ||||||
H:1 | 4600 m | 0:40:00,093 | 8'42" | 23. (25) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H60 | 4500 m | 90 m | 1:31:20 | 20'18" | 24. (27) | |
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:01 | 6110 m | 1:19:04,222 | 12'56" | 33. (44) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H60 | 5870 m | 1:02:33 | 10'39" | 14. (21) | ||
10.10.2020 - BK Fiets-O / CB VTT-O - Lommel | ||||||
H. Masters C | 18490 m | NCL | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H60 | 3350 m | 20 m | NCL | |||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H60 | 5200 m | 1:06:20 | 12'45" | 16. (21) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
H:02 | 18340 m | 2:25:10 | 7'54" | 13. (16) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 4590 m | 0:58:04 | 12'39" | 36. (48) | ||
05.09.2020 - Régionale Forêt d'Anlier - Vlessart | ||||||
H:Noir Moyen | 5100 m | 95 m | 0:59:29 | 11'39" | 17. (39) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 1:11:54 | 11'59" | 26. (42) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir court | 5800 m | 220 m | 1:42:04 | 17'35" | 34. (60) | |
12.07.2020 - Régionale 5 circuits EUPEN - La SOOR | ||||||
H:Noir moyen | 5200 m | 200 m | 1:34:43 | 18'12" | 37. (55) | |
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | ||||||
1 | 5400 m | 1:00:39 | 11'13" | 25. (37) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 7000 m | 1:14:59 | 10'42" | 20. (30) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | 1:16:51 | 12'13" | 21. (33) | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | ||||||
1 | 3050 m | 0:38:49 | 12'43" | 26. (50) | ||
2 | 2600 m | 0:27:29 | 10'34" | 13. (20) | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:03:06 | 13'43" | 20. (33) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H60 | 4740 m | 0:57:39 | 12'09" | 16. (22) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H60 | 4450 m | 0:47:09 | 10'35" | 10. (22) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4670 m | 0:51:08 | 10'56" | 14. (22) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H60 | 4900 m | NCL | ||||
22.12.2019 - BOC #05 - Ultra-longues distances - Rhode-St-Genèse | ||||||
5 km | 4900 m | 140 m | 0:55:27 | 11'18" | 5. (33) | |
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 4 | 5490 m | 1:02:55 | 11'27" | -- (12) | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:55:23 | 10'04" | 19. (34) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:06 | 4540 m | NCL | ||||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H60 | 5130 m | 1:18:34 | 15'18" | 25. (41) | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | ||||||
H:Noir moyen | 5800 m | 120 m | 1:07:50 | 11'41" | 20. (50) | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
H:6K | 6030 m | 0:53:22 | 8'51" | 24. (46) | ||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | ||||||
Kort | 2060 m | 0:15:12 | 7'22" | 6. (12) | ||
Lang | 3370 m | 0:28:17 | 8'23" | 23. (31) | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | ||||||
H:03 | 15080 m | 1:37:44 | 6'28" | 3. (8) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H60 | 5700 m | 90 m | 1:23:44 | 14'41" | 11. (15) | |
12.09.2019 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Centrum - Antwerpen | ||||||
Kort | 2300 m | 0:20:11 | 8'46" | 6. (14) | ||
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H60 | 5900 m | 155 m | 1:52:04 | 18'59" | 16. (17) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 3950 m | 0:59:14 | 14'59" | 9. (22) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
SD | 4240 m | 0:44:49 | 10'34" | 11. (21) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
LD | 7400 m | 1:28:07 | 11'54" | 11. (15) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 1:28:04 | 0. (37) | ||||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | ||||||
H:Course 1 | 1290 m | 0:13:04 | 10'07" | 24. (32) | ||
H:Course 4 | 1390 m | 0:13:20 | 9'35" | 21. (32) | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:09:27 | 7'44" | 21. (36) | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:14:26 | 11'06" | 29. (33) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | NCL | ||||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M SUPERVET 55+ | 6280 m | NCL | ||||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | ||||||
3. Omloop | 1490 m | 0:16:57 | 11'22" | 28. (42) | ||
2. Omloop | 1500 m | 0:17:33 | 11'41" | 24. (43) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 4280 m | 1:08:20 | 15'57" | 22. (27) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5300 m | 1:10:50 | 13'21" | 18. (27) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5620 m | 1:01:24 | 10'55" | 13. (27) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H60 | 5600 m | 1:20:52 | 14'26" | 4. (10) | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H60 | 6000 m | NCL | ||||
19.05.2019 - Antwerpen City Run - Antwerpen | ||||||
City Run 5K | 5000 m | 0:34:36 | 6'55" | 7. (47) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H60 | 3400 m | 60 m | 0:50:04 | 14'43" | 13. (20) | |
09.05.2019 - AOS 5 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
2 | 1680 m | 0:14:42 | 8'45" | 24. (54) | ||
3 | 1580 m | 0:14:45 | 9'20" | 34. (48) | ||
1 | 1570 m | 0:13:51 | 8'49" | 28. (61) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:48:18 | 9'39" | 10. (19) | ||
13.04.2019 - Régionale 5 couleurs - CO Ardenne - Etape 2 - CHINY (Le Ha) | ||||||
H:2 NOIR COURT | 6580 m | 165 m | 1:21:14 | 12'20" | 19. (31) | |
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:53:30 | 41'09" | 23. (24) | ||
21.03.2019 - Challenge Autmans 2019 - Eupen Schönefeld | ||||||
OPEN | 6000 m | 1:15:16 | 12'32" | 0. (98) | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | ||||||
Lang | 4050 m | 0:40:50 | 10'04" | 22. (54) | ||
23.02.2019 - Championnat de Belgique MTB-O - La Gileppe | ||||||
HMC | 10040 m | 271 m | 2:07:13 | 12'40" | 11. (13) | |
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 1:07:17 | 12'14" | 11. (21) | |
09.02.2019 - MTB Brecht - Brecht | ||||||
H:03 | 14920 m | 1:56:30 | 7'48" | 7. (8) | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | ||||||
Lang | 3800 m | 0:38:29 | 10'07" | 23. (39) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:05 | 4310 m | 0:45:04 | 10'27" | -- (25) | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:59:34 | 12'56" | 21. (31) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 0:53:40 | 11'05" | 19. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:52:17 | 11'16" | 16. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:48:41 | 10'57" | 16. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 1:02:41 | 14'14" | 21. (24) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:03:35 | 11'09" | 19. (35) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 IOF | 5500 m | 0:47:56 | 8'42" | 4. (11) | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | ||||||
H:02 | 4480 m | 1:19:31 | 17'44" | 21. (23) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:57:30 | 9'40" | 17. (46) | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | ||||||
H:Noir Moyen | 5200 m | 165 m | 1:14:04 | 14'14" | 77. (94) | |
08.11.2018 - Antwerp Orienteering Series 11 - Antwerpen Nachtegalenpark | ||||||
H:Moeilijk | 4110 m | 0:51:09 | 12'26" | 16. (35) | ||
04.11.2018 - Brussels Orienteering Challenge #2 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5600 m | 100 m | 1:11:03 | 12'41" | 16. (41) | |
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | ||||||
Gemakkelijk | 2010 m | 0:35:12 | 17'30" | 5. (9) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5130 m | 0:51:30 | 10'02" | 26. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H60 | 5900 m | 1:09:58 | 11'51" | 12. (17) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H60 | 5690 m | 175 m | 1:04:22 | 11'18" | 11. (24) | |
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 1:07:31 | 13'25" | 20. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 0:58:42 | 11'25" | 18. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:44:22 | 10'50" | 19. (28) | ||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | ||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:36:00 | 9'39" | 31. (46) | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | ||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:30:15 | 8'10" | 15. (36) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M SUPERVET | 5580 m | 0:58:26 | 10'28" | 35. (59) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H60 | 4400 m | 1:03:27 | 14'25" | 13. (28) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H60 | 6000 m | 1:18:42 | 13'06" | 16. (28) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H60 | 3200 m | 0:45:56 | 14'21" | 23. (27) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
LD | 7100 m | 1:40:14 | 14'07" | 23. (28) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:32:08 | 9'47" | 48. (79) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4100 m | 205 m | 0:57:08 | 13'56" | 6. (20) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 1:01:28 | 13'04" | 18. (42) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Moyen | 5700 m | 265 m | 1:35:12 | 16'42" | 14. (30) | |
29.03.2018 - Challenge Autmans 2018 - EUPEN Schönefeld | ||||||
OPEN | 5800 m | 110 m | 1:08:30 | 11'48" | 12. (89) | |
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H60 | 5000 m | 165 m | 1:05:52 | 13'10" | 11. (18) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
4 | 6300 m | 1:05:06 | 10'19" | 27. (98) | ||
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H55 | 6000 m | 180 m | 1:19:03 | 13'10" | 16. (21) | |
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 1:01:32 | 11'33" | 24. (44) | ||
25.01.2018 - challenge Comd Prov Hainaut - baudour | ||||||
4 | 6200 m | 1:04:49 | 10'27" | 31. (63) | ||
05.01.2018 - JENEVERCROSS - KESSELSE HEIDE | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:57:39 | 12'31" | 16. (21) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H55 | 4000 m | 0:41:03 | 10'15" | 11. (16) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5400 m | 0:58:15 | 10'47" | 16. (23) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H55 | 4540 m | 0:55:18 | 12'10" | 21. (26) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H55 | 5190 m | 1:04:03 | 12'20" | 17. (20) | ||
17.12.2017 - Ultra-longues distances 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
8 km - team | 8700 m | 175 m | 1:25:22 | 9'48" | -- (53) | |
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:07:22 | 10'31" | 41. (74) | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir long | 4700 m | 185 m | 0:59:25 | 12'38" | 22. (40) | |
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 6940 m | 140 m | 1:29:34 | 12'54" | 47. (56) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir long | 7200 m | 105 m | 1:33:43 | 13'00" | 38. (52) | |
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H55 | 7000 m | 1:03:43 | 9'06" | 11. (35) | ||
26.10.2017 - NKD- 1/2 finale Orientatie Cross Defensie - Brasschaat - Groot Schietveld | ||||||
Burg_Kort | 6800 m | 1:17:05 | 11'20" | 4. (13) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:01:28 | 10'14" | 3. (15) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5800 m | 1:04:17 | 11'04" | 8. (17) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5300 m | 1:11:17 | 13'26" | 19. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H60 | 5560 m | 40 m | 0:59:51 | 10'45" | 11. (20) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H60 | 6200 m | 1:29:04 | 14'21" | 8. (10) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:04 | 6700 m | 1:10:10 | 10'28" | 24. (82) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters B | 4200 m | 1:01:15 | 14'34" | 13. (14) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:09:10 | 11'43" | 19. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
SD | 4490 m | 100 m | 0:54:58 | 12'14" | 9. (23) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:31:06 | 8'26" | 24. (48) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
LD | 7180 m | 1:13:29 | 10'14" | 14. (22) | ||
12.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Kolenspoor | ||||||
LD | 5760 m | 1:15:38 | 13'07" | 18. (29) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:46:07 | 16'00" | 56. (67) | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:43:49 | 12'53" | -- (32) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:59:18 | 10'35" | 21. (31) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | 2:36:37 | 43'30" | 44. (45) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 5690 m | NCL | ||||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 0:53:27 | 12'00" | 14. (22) | |
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:01:37 | 11'24" | 14. (20) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:00:10 | 10'11" | 13. (25) | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 1:03:28 | 19'50" | 11. (15) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5250 m | 0:59:39 | 11'21" | 14. (32) | ||
19.02.2017 - Godinne - | ||||||
H:SD | 4300 m | 110 m | 1:04:37 | 15'01" | 8. (22) | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5700 m | 1:08:08 | 11'57" | 24. (34) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:53:42 | 9'56" | 18. (36) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H55 | 5000 m | 0:54:27 | 10'53" | 15. (19) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H55 | 4030 m | 0:45:08 | 11'11" | 12. (14) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
H55 | 5000 m | 0:48:49 | 9'45" | 15. (19) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H55 | 5010 m | 0:55:31 | 11'04" | 14. (17) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
Long Difficult | 6000 m | 1:12:57 | 12'09" | 21. (30) | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | ||||||
4 | 6400 m | 1:07:53 | 10'36" | 21. (60) | ||
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren | ||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 95 m | 0:57:42 | 11'18" | 38. (74) | |
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:03:57 | 10'38" | 26. (66) | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir moyen | 4400 m | 70 m | 0:53:22 | 12'07" | 42. (70) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 2 | 8500 m | 40 m | 1:49:38 | 12'53" | 21. (24) | |
22.10.2016 - Fiets-OL Bossen rond Averbode - | ||||||
H:02 | 14400 m | 2:00:12 | 8'20" | 16. (18) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H55 | 5700 m | 1:09:46 | 12'14" | 17. (22) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H55 | 5900 m | 1:34:46 | 16'03" | 14. (21) | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | ||||||
Open | 6600 m | 1:20:12 | 12'09" | 36. (39) | ||
01.10.2016 - FIETS-O - KASTERLEE | ||||||
H:02 | 23100 m | 1:54:28 | 4'57" | 8. (13) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters B | 4020 m | 0:50:34 | 12'34" | 11. (14) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H55 | 6500 m | 1:25:04 | 13'05" | 19. (28) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H55 | 6430 m | 1:26:12 | 13'24" | 20. (27) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H55 | 6400 m | 125 m | 1:15:00 | 11'43" | 9. (15) | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:11:36 | 13'15" | 16. (26) | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
SD | 3400 m | 85 m | 0:58:30 | 17'12" | 18. (37) | |
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Superveteran | 6100 m | 0:59:49 | 9'48" | 40. (56) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Superveteran | 2800 m | 0:23:28 | 8'22" | 28. (42) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:15:25 | 12'46" | 42. (50) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H55 | 5100 m | 290 m | 1:28:14 | 17'18" | 44. (52) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H55 | 3600 m | 70 m | 0:39:38 | 11'00" | 28. (56) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H55 | 5400 m | 220 m | 1:47:47 | 19'57" | 53. (58) | |
29.03.2016 - Camp-O - Poix - St Hubert - Poix - St Hubert | ||||||
H:Rouge | 4300 m | 130 m | 1:03:46 | 14'49" | 4. (6) | |
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:00:16 | 10'57" | 23. (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H55 | 3960 m | 1:12:09 | 18'13" | 29. (34) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | NCL | ||||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H55 | 7000 m | 1:11:10 | 10'09" | 11. (18) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
H:04 | 6000 m | 1:00:37 | 10'06" | 28. (51) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
H55 | 5000 m | NCL | ||||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
H55 | 4650 m | 0:47:10 | 10'08" | 20. (24) | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
H55 | 5700 m | 0:54:57 | 9'38" | 17. (27) | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
H55 | 5500 m | 0:55:40 | 10'07" | 21. (24) | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | 0:44:01 | 8'37" | 22. (40) | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | ||||||
H:03 | 6400 m | 140 m | 1:17:19 | 12'04" | 30. (56) | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:03 | 4200 m | 115 m | 0:46:37 | 11'05" | 26. (52) | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | ||||||
H:03 | 6400 m | 175 m | 1:31:14 | 14'15" | 47. (71) | |
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | ||||||
H:04 | 6500 m | 1:05:25 | 10'03" | 24. (72) | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | ||||||
H:04 | 6300 m | 1:17:12 | 12'15" | 32. (69) | ||
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
4 | 6900 m | 1:24:17 | 12'12" | 23. (53) | ||
26.09.2015 - CB VTT CO - Marche en Famenne | ||||||
H. Masters B | 14300 m | 1:44:47 | 7'19" | 11. (14) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:04 | 5800 m | 2:36:47 | 27'01" | 29. (32) | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Superveteran | 5800 m | 0:53:00 | 9'08" | 23. (41) | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H55 | 4230 m | 115 m | 1:16:24 | 18'03" | 22. (27) | |
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 5800 m | 1:14:06 | 12'46" | 19. (23) | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 6000 m | 1:18:10 | 13'01" | 17. (23) | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | ||||||
H55 | 5400 m | 1:00:40 | 11'14" | 18. (23) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 5930 m | 210 m | 1:37:51 | 16'30" | 16. (22) | |
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 6000 m | 100 m | 1:13:15 | 12'12" | 20. (43) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 4600 m | 105 m | 1:02:16 | 13'32" | 33. (48) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H55 | 6000 m | 155 m | 1:08:18 | 11'23" | 34. (50) | |
22.03.2015 - Fond d'Oxhe - Fond d'Oxhe | ||||||
H:03 | 6300 m | 270 m | 1:35:30 | 15'09" | 22. (27) | |
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
LD | 7720 m | 1:16:51 | 9'57" | 26. (35) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H55 | 6180 m | 170 m | 1:09:32 | 11'15" | 21. (35) | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:52:08 | 9'08" | 14. (51) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H55 | 4200 m | 0:50:51 | 12'06" | 19. (23) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H55 | 4900 m | 0:52:32 | 10'43" | 17. (21) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H55 | 5700 m | NCL | ||||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:54:50 | 10'45" | 22. (25) | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | ||||||
H:03 | 3300 m | 1:00:33 | 18'20" | 3. (6) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4500 m | 1:01:49 | 13'44" | 27. (39) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 1:06:54 | 10'17" | 15. (19) | ||
27.09.2014 - Fiets-ol Gerhagen - | ||||||
H:02 | 17200 m | 1:57:44 | 6'50" | 10. (12) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H55 | 5570 m | 90 m | NCL | |||
13.09.2014 - Fiets- O KESSELBERG - HOLSBEEK | ||||||
H:02 | 16500 m | 2:03:00 | 7'27" | 12. (15) | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4200 m | 120 m | 0:45:58 | 10'56" | 10. (21) | |
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 5940 m | 95 m | 1:05:39 | 11'03" | 15. (23) | |
16.08.2014 - FL3D - 2 - MTB-O - Kolenspoor | ||||||
H:02 | 17600 m | 2:48:16 | 9'33" | 9. (12) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 6210 m | 1:19:21 | 12'46" | 13. (22) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 5600 m | 125 m | 1:23:02 | 14'49" | 28. (48) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H55 | 4100 m | 80 m | 0:57:06 | 13'55" | 37. (47) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H55 | 6300 m | 120 m | 1:05:53 | 10'27" | 22. (47) | |
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:06:43 | 10'56" | 19. (34) | ||
14.05.2014 - De Schorre - Boom | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:10:48 | 15'03" | 8. (17) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H55 | 6000 m | 180 m | NCL | |||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H55 | 5400 m | 1:03:10 | 11'41" | 19. (26) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H55 | 6870 m | 140 m | 1:17:58 | 11'20" | 16. (20) | |
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | NCL | ||||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 0:53:44 | 10'08" | 15. (22) | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:01:24 | 10'35" | 24. (35) | ||
11.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tumuli | ||||||
H:03 | 4480 m | 140 m | 0:49:52 | 11'07" | 18. (44) | |
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:10:17 | 11'31" | 20. (57) | ||
09.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Flossendelle | ||||||
H:03 | 6300 m | 125 m | 1:03:47 | 10'07" | 17. (47) | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:11:01 | 12'40" | 17. (27) | ||
12.10.2013 - Regionale Ossendrecht - Ossendrecht | ||||||
H:01 | 6300 m | 1:17:07 | 12'14" | 24. (28) | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:55:27 | 12'03" | 9. (19) | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 1:26:53 | 12'24" | 14. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | 1:23:45 | 11'03" | 9. (19) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:49:35 | 18'15" | 22. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:21:48 | 11'51" | 16. (48) | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:08:06 | 13'53" | 16. (21) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:04:43 | 10'13" | 42. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:01:08 | 11'06" | 8. (33) | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | ||||||
H:02 | 6200 m | 0:56:17 | 9'04" | 15. (50) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 6050 m | 200 m | 1:56:30 | 19'15" | 15. (20) | |
15.06.2013 - Championnat de Be VTTO - Noiseux | ||||||
H. Masters B | 16000 m | 1:58:26 | 7'24" | 12. (14) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 2:02:08 | 17'12" | -- (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H55 | 5400 m | 0:58:01 | 10'44" | 8. (18) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H55 | 5100 m | 0:49:26 | 9'41" | 6. (14) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 1:04:20 | 10'08" | 15. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 1:03:29 | 12'00" | 21. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | 1:14:15 | 12'41" | 19. (32) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
SD | 2700 m | 55 m | 0:31:53 | 11'48" | 15. (37) | |
17.04.2013 - Lenteloop - Wilrijk | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:52:48 | 11'28" | 8. (17) | ||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:01 | 0:53:22 | 41. (70) | ||||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 4500 m | 0:51:13 | 11'22" | 11. (13) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H55 | 4700 m | 130 m | 1:08:11 | 14'30" | 8. (17) | |
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 1:07:15 | 13'11" | 11. (15) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:05 | 4610 m | 0:54:43 | 11'52" | -- (16) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H55 | 4900 m | 0:48:45 | 9'56" | 17. (22) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:14:22 | 15'29" | 16. (21) | ||
17.11.2012 - Halen-Kloosterberg MTB-O - Halen-Diest | ||||||
H:02 | 17900 m | 2:22:47 | 7'58" | 14. (19) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:09:26 | 11'22" | 22. (61) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:03 | 4700 m | 85 m | 1:00:01 | 12'46" | 16. (31) | |
01.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren - Arboretum | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:09:03 | 10'57" | 16. (42) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters B | 4610 m | NCL | ||||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 1:07:19 | 12'56" | -- (35) | |||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H55 | 6230 m | 180 m | 1:19:37 | 12'46" | 20. (24) | |
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 0:58:13 | 10'23" | 16. (39) | |
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 6100 m | 205 m | 1:34:23 | 15'28" | 18. (24) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H55 | 4300 m | 70 m | 0:58:00 | 13'29" | 14. (24) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H55 | 5200 m | 175 m | 1:36:35 | 18'34" | 19. (25) | |
16.06.2012 - BK FIETS-O ; CB VTTO - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters B | 16900 m | 2:19:19 | 8'14" | 15. (17) | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:02 | 5750 m | 0:52:46 | 9'10" | 23. (46) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters B | 6180 m | NCL | ||||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H55 | 6100 m | 155 m | NCL | |||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:59:57 | 10'42" | 21. (28) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H50 | 5600 m | 1:00:55 | 10'52" | 16. (22) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:48:21 | 8'47" | -- (38) | ||
13.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les Tumuli | ||||||
H:03 | 6230 m | 105 m | 1:19:57 | 12'49" | 29. (57) | |
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:03 | 6500 m | 125 m | 1:16:08 | 11'42" | -- (56) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:02 | 6030 m | 130 m | 1:03:25 | 10'31" | 39. (50) | |
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | ||||||
H:02 | 4200 m | 0:53:07 | 12'38" | 8. (15) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H50 | 5500 m | 165 m | 1:25:22 | 15'31" | 40. (43) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H50 | 2500 m | 35 m | 0:27:06 | 10'50" | 32. (36) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H50 | 4400 m | 110 m | 1:12:25 | 16'27" | 36. (43) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H50 | 7300 m | 255 m | NCL | |||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
H:02 | 4800 m | 0:50:09 | 10'26" | 19. (41) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:49:56 | 11'20" | 14. (21) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:00:00 | -- (30) | |||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | NCL | ||||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | NCL | ||||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:03 | 6670 m | 150 m | 1:20:12 | 12'01" | 29. (34) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H50 | 5600 m | 0:47:14 | 8'26" | 9. (27) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:50:25 | 9'00" | 15. (26) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H50 | 5800 m | 0:57:30 | 9'54" | 15. (29) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H50 | 4300 m | 0:44:48 | 10'25" | 13. (26) | ||
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
02 | 7500 m | 245 m | 1:22:44 | 11'02" | 24. (44) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
Long Difficult | 7900 m | 1:14:08 | 9'23" | 3. (16) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
H50 | 7820 m | 290 m | 2:09:48 | 16'36" | 26. (28) | |
09.05.2010 - Nationale Longue Distance - Inscrits sur Place - Saint-Léger | ||||||
01 | 8300 m | 225 m | 1:58:46 | 14'19" | 7. (11) | |
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6700 m | 1:08:01 | 10'09" | 36. (80) | ||
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
03 | 6300 m | 1:04:15 | 10'12" | 29. (72) | ||
01.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Uccle | ||||||
03 | 7100 m | 1:49:15 | 15'23" | 39. (60) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H50 | 6960 m | 65 m | 1:27:16 | 12'32" | 16. (24) | |
29.03.2009 - Nationale Longue Distance - VLESSART | ||||||
H50 | 7540 m | 1:13:00 | 9'41" | 12. (20) | ||
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen B - Vétérans B | 4700 m | 0:42:03 | 8'57" | 24. (53) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H50 | 7100 m | 160 m | 1:32:28 | 13'01" | 16. (27) | |
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
03 | 6600 m | 0:55:07 | 8'21" | 18. (83) | ||
02.11.2008 - Régionale - Groenendael | ||||||
03 | 5970 m | 135 m | 1:34:42 | 15'52" | 27. (68) | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
03 | 6400 m | 85 m | 1:00:52 | 9'31" | 17. (77) | |
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H50 | 7020 m | 220 m | 1:06:12 | 9'26" | 9. (27) | |
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | ||||||
H50 | 6010 m | 250 m | 2:03:14 | 20'30" | 12. (15) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
02 | 7610 m | 135 m | 1:07:05 | 8'49" | 31. (79) | |
01.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Tervuren | ||||||
03 | 5980 m | 0:48:54 | 8'11" | 20. (92) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H50 | 7480 m | 1:24:38 | 11'19" | 18. (25) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
H50 | 6600 m | 190 m | 1:23:33 | 12'40" | 15. (15) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
02 | 7900 m | 1:06:44 | 8'27" | 30. (70) | ||
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
02 | 7920 m | 110 m | 1:01:41 | 7'47" | 32. (80) | |
29.10.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Auderghem | ||||||
02 | 7610 m | 175 m | 1:26:19 | 11'21" | 37. (69) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 6610 m | 40 m | 1:07:42 | 10'15" | 43. (58) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H45 | 5470 m | 200 m | 0:51:48 | 9'28" | 27. (62) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H45 | 9230 m | 340 m | 1:41:01 | 10'57" | 29. (33) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H45 | 8030 m | 45 m | 1:19:04 | 9'51" | 46. (56) | |
01.11.2005 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | ||||||
02 | 7510 m | 1:02:27 | 8'19" | 53. (91) |