WebRes.helga-o.com |
21.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Amay | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:06 | 3700 m | 52 m | 1:14:46 | 20'12" | 4. (31) | |
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:04 | 4480 m | 1:06:27 | 14'50" | 22. (31) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Rood kort | 4410 m | 1:10:49 | 16'03" | 6. (11) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 1:06:10 | 13'14" | 11. (15) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Masters C | 3650 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4000 m | NCL | ||||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:52:38 | 13'17" | 11. (14) | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | ||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 1:14:18 | 14'52" | 19. (31) | ||
28.10.2023 - City Race Eupen - Eupen | ||||||
H:Short | 4010 m | 110 m | 0:49:32 | 12'21" | 6. (22) | |
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
H:04 | 5900 m | 1:42:36 | 17'23" | 22. (31) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
H:04 | 4140 m | 0:46:15 | 11'10" | 15. (25) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
H. Masters C | 4120 m | 0:56:18 | 13'40" | 4. (10) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4500 m | 1:07:33 | 15'01" | 17. (23) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
H65 | 4860 m | 0:57:59 | 11'56" | 8. (23) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4700 m | 1:05:24 | 13'55" | 27. (86) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
H65 | 2650 m | 0:47:01 | 17'45" | 6. (14) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H65 | 5120 m | 1:26:54 | 16'58" | -- (8) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 5000 m | NCL | ||||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
H:03 | 3640 m | NCL | ||||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:24:41 | 21'01" | 23. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | NCL | ||||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:03:10 | 16'07" | 21. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:00:27 | 15'04" | 13. (36) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:48:46 | 13'49" | 11. (34) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:42:57 | 11'27" | 5. (55) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
H65 | 5000 m | 110 m | 0:51:58 | 10'24" | 10. (38) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
H65 | 6300 m | 115 m | 1:31:29 | 14'31" | 18. (38) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
H65 | 3800 m | 55 m | 0:42:22 | 11'09" | 7. (39) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:02 | 3010 m | 0:34:44 | 11'32" | 19. (26) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:04 | 3980 m | 0:38:21 | 9'38" | 9. (15) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2190 m | 0:22:56 | 10'28" | 1. (5) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 4060 m | 0:46:11 | 11'23" | 6. (19) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:04 | 3510 m | 0:51:30 | 14'40" | 15. (19) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
H:03 | 3640 m | 0:44:03 | 12'06" | 15. (25) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:04 | 3630 m | 0:51:35 | 14'13" | 19. (24) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
H. Masters C | 2410 m | 0:17:45,054 | 7'22" | 6. (14) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H65 | 5880 m | 220 m | 1:18:14 | 13'18" | 9. (15) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:53:02 | 12'47" | 21. (38) | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
H65 | 3170 m | 60 m | 0:36:17 | 11'27" | 8. (16) | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | ||||||
H65 | 4910 m | 0:54:54 | 11'11" | 11. (21) | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | ||||||
H65 | 4880 m | 100 m | 1:07:53 | 13'55" | 7. (13) | |
09.03.2023 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
05 | 5200 m | 1:11:21 | 13'43" | 8. (23) | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
H:12 | 4780 m | 0:55:36 | 11'38" | 12. (22) | ||
04.03.2023 - Training Interland - Pelt | ||||||
H:03 | 3040 m | 0:33:55 | 11'09" | 10. (20) | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | ||||||
H. Masters C | 0:35:24 | 8. (10) | ||||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 4680 m | 0:53:43 | 11'29" | 6. (29) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
H:09 | 5440 m | 1:25:54 | 15'47" | -- (16) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
H:04 | 4370 m | 0:46:49 | 10'43" | 6. (21) | ||
08.12.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 5000 m | 1:37:19 | 19'28" | 15. (20) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 2680 m | 0:40:09 | 14'59" | 7. (10) | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:02 | 3220 m | 0:36:43 | 11'24" | 2. (11) | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | ||||||
H:04 | 3900 m | 1:23:17 | 21'21" | 8. (11) | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | ||||||
H:04 | 4580 m | 0:52:14 | 11'24" | 5. (14) | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | ||||||
H65 | 4400 m | NCL | ||||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | ||||||
H65 | 4390 m | 0:49:34 | 11'17" | 16. (36) | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | ||||||
H65 | 3300 m | 0:39:32 | 11'59" | 14. (36) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 4300 m | 1:13:15 | 17'02" | 12. (15) | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | ||||||
H:04 | 3870 m | 0:55:28 | 14'20" | 12. (19) | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
H:04 | 4070 m | 0:58:09 | 14'17" | 13. (17) | ||
15.10.2022 - HOS 8 - Katarinawijk - Hasselt | ||||||
H:01 | 4900 m | 1:00:47 | 12'24" | 19. (22) | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | ||||||
H65 | 4260 m | 0:59:46 | 14'02" | 12. (17) | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | ||||||
H:04 | 4590 m | 0:53:33 | 11'40" | 6. (18) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5000 m | 0:54:04 | 10'49" | 43. (108) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
H:04 | 4460 m | 0:34:57 | 7'50" | 8. (9) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
H65 | 5110 m | 145 m | 1:16:02 | 14'53" | 13. (15) | |
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | ||||||
Belgian club Relay | 2760 m | 0:49:16 | 17'51" | -- (32) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H65 | 4530 m | 25 m | 0:46:49 | 10'20" | 5. (18) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
LD | 7540 m | 1:39:29 | 13'12" | 18. (28) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
H:03 | 4290 m | 1:25:43 | 19'59" | 10. (27) | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | ||||||
H:02 | 4590 m | 1:01:28 | 13'23" | 21. (37) | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | ||||||
H65 | 4340 m | 130 m | 1:15:25 | 17'23" | 24. (34) | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | ||||||
H65 | 4240 m | 35 m | 0:46:25 | 10'57" | 13. (36) | |
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | ||||||
H65 | 3490 m | 40 m | 0:41:58 | 12'01" | 13. (35) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
H65 | 4300 m | 100 m | 1:08:54 | 16'01" | 6. (15) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
H:04 | 3340 m | NCL | ||||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | ||||||
VK Aflossing | 5340 m | 0:50:59 | 9'33" | 30. (41) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
H:04 | 3120 m | 0:31:58 | 10'15" | 7. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
04 | 1830 m | 0:19:04 | 10'25" | 5. (21) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
04 | 1980 m | NCL | ||||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | ||||||
H:01 | 4970 m | NCL | ||||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:54:43 | 12'10" | 11. (30) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
H. Masters C | 2680 m | 0:23:13 | 8'40" | 6. (9) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
H:02 | 2750 m | 0:30:44 | 11'11" | 9. (20) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Daginschrijving - Kapermolen | ||||||
H:SE | 2520 m | 0:20:14 | 8'02" | 9. (19) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2690 m | 0:21:04 | 7'50" | 12. (15) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
H65 | 2440 m | 0:23:51 | 9'46" | 3. (5) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
H:Kantienberg 4 | 1940 m | NCL | ||||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:02 | 4570 m | 0:59:24 | 13'00" | 19. (35) | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4070 m | 1:05:38 | 16'08" | 21. (27) | ||
09.04.2022 - HOS 2022 - HOS 1 - Corda Campus - Hasselt | ||||||
H:02 | 3200 m | 0:39:49 | 12'27" | 6. (16) | ||
01.04.2022 - Militair Regelmatigheidscriterium - Neuville-en-Condroz | ||||||
06 | 5400 m | 1:22:37 | 15'18" | 7. (12) | ||
20.03.2022 - Nationale Moyenne Distance - La Houssière | ||||||
H65 | 3070 m | 60 m | 0:57:40 | 18'47" | 8. (12) | |
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
H:01 | 4720 m | 1:06:14 | 14'02" | 20. (25) | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | ||||||
H:04 | 4140 m | 1:04:04 | 15'29" | 13. (27) | ||
25.02.2022 - Individuele deelname Avondaflossing - Hechtel | ||||||
H:02 | 3250 m | 1:02:18 | 19'10" | 7. (11) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H65 | 4040 m | 80 m | 1:00:56 | 15'05" | 9. (15) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:04 | 4530 m | 1:14:29 | 16'27" | 30. (35) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Masters C | 3820 m | 0:50:14 | 13'09" | 14. (22) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 4240 m | 0:52:39 | 12'25" | 14. (34) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:04 | 4380 m | 0:46:54 | 10'42" | 15. (31) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H65 | 4820 m | NCL | ||||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H60 | 4960 m | 0:53:55 | 10'52" | 14. (25) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H60 | 5020 m | 0:59:45 | 11'54" | 16. (24) | ||
19.12.2021 - BOC#06 - Ultra-longues distances - Rouge-Cloître & Trois-Fontaines - Forêt de Soignes | ||||||
H:Individuel long | 6820 m | 1:59:42 | 17'33" | 21. (31) | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | ||||||
H:03 | 5450 m | 1:07:31 | 12'23" | 21. (29) | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:59:12 | 10'34" | 13. (20) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:03 | 5600 m | 1:08:02 | 12'09" | 18. (29) | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:04 | 4000 m | 1:12:31 | 18'08" | 17. (20) | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:11:13 | 14'32" | 13. (27) | ||
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H60 | 5830 m | 160 m | 1:34:38 | 16'14" | 12. (17) | |
31.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 2 - Arnhemse Heide | ||||||
H60 | 3920 m | 0:42:48 | 10'55" | 8. (15) | ||
30.10.2021 - Tweedaagse van de Veluwe - Dag 1 - Kootwijkerzand | ||||||
H60 | 6200 m | 1:25:38 | 13'49" | 9. (15) | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | ||||||
SuperVet Men (H55-64) | 8850 m | 190 m | 1:38:02,632 | 11'05" | 34. (44) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters C | 4170 m | 0:49:51 | 11'57" | 16. (26) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:Course 3 | 3940 m | 0:54:38 | 13'52" | 12. (22) | ||
07.10.2021 - HOS Kuringen - Hasselt | ||||||
H:01 | 4940 m | 1:15:18 | 15'15" | 12. (14) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Masters C | 3300 m | 0:52:09 | 15'48" | 3. (11) | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:01 | 4480 m | NCL | ||||
22.09.2021 - MOEV Heidehuizen - MOL | ||||||
H:02 | 4340 m | 1:19:03 | 18'13" | 7. (8) | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:37:02 | 14'42" | 25. (39) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6370 m | 1:46:25 | 16'42" | 13. (17) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6490 m | 1:32:30 | 14'15" | 10. (17) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H60 | 6170 m | 1:24:59 | 13'46" | 10. (17) | ||
08.08.2021 - Regionale Rivierenhof - Rivierenhof | ||||||
H:3 | 3640 m | 0:47:29 | 13'03" | 18. (34) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:49:25 | 29'57" | 35. (43) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H60 | 5070 m | 80 m | 1:05:14 | 12'52" | 30. (41) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H60 | 5250 m | 50 m | 1:13:00 | 13'54" | 25. (41) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H60 | 4070 m | 60 m | 1:00:37 | 14'54" | 30. (41) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Masters C | 2250 m | 0:22:34,328 | 10'02" | 4. (6) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H60 | 3720 m | 95 m | 1:10:09 | 18'51" | 18. (22) | |
25.06.2021 - Vendredis de l'orientation - Stavelot | ||||||
1_Challenge | 3370 m | 0:42:43 | 12'41" | 64. (98) | ||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H60 | 4500 m | 90 m | 1:05:46 | 14'37" | 13. (27) | |
09.06.2021 - Lenteloop Ham Centrum - Ham | ||||||
H:02 | 3340 m | 0:44:29 | 13'19" | 10. (23) | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:03 | 4650 m | NCL | ||||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:59:40 | 12'43" | 9. (19) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:04 | 3890 m | 0:41:38 | 10'42" | -- (13) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H60 | 4530 m | 105 m | 1:20:27 | 17'45" | 11. (13) | |
28.08.2020 - Régionale 9 couleurs - Spa - Nord | ||||||
H:Noir court | 3890 m | 100 m | 0:54:11 | 13'55" | 4. (11) | |
09.08.2020 - Challenge Wagener - Parcours Individuels - Vielsalm | ||||||
H:LD | 6400 m | 1:30:17 | 14'06" | 19. (25) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | 1:13:28 | 12'14" | 28. (42) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Noir court | 5800 m | 220 m | 1:48:44 | 18'44" | 41. (60) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:02 | 5090 m | 0:53:42 | 10'33" | 19. (23) | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
SD | 4600 m | 1:25:43 | 18'38" | 11. (15) | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | ||||||
H:01 | 4150 m | 0:41:56 | 10'06" | 27. (43) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 6130 m | 1:10:14 | 11'27" | 15. (30) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:04 | 5890 m | 1:04:41 | 10'58" | 8. (16) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:04 | 5950 m | 0:57:58 | 9'44" | 14. (35) | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:00:45 | 13'30" | -- (20) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
H:04 | 6290 m | NCL | ||||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3740 m | NCL | ||||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:54:29 | 9'33" | 13. (27) | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:09 | 4300 m | 1:07:29 | 15'41" | -- (16) | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | ||||||
H:IOF 4 | 5490 m | 1:12:43 | 13'14" | -- (12) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:04 | 5360 m | 1:06:16 | 12'21" | 15. (30) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:05 | 5430 m | 1:12:52 | 13'25" | 5. (14) | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Rouge court | 3960 m | 0:49:05 | 12'23" | 7. (20) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H60 | 5130 m | 1:31:30 | 17'50" | 30. (41) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H60 | 4070 m | 0:58:49 | 14'27" | 19. (41) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H60 | 4800 m | 0:38:29 | 8'01" | 5. (7) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 5040 m | 1:23:10 | 16'30" | 7. (39) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5790 m | 0:52:21 | 9'02" | 39. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:49:15 | 9'51" | 71. (118) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H60 | 5700 m | 90 m | 1:11:02 | 12'27" | 9. (15) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Masters C | 4690 m | NCL | ||||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H60 | 5600 m | 120 m | 1:10:03 | 12'30" | 11. (18) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H60 | 5900 m | 155 m | 1:28:16 | 14'57" | 8. (17) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H60 | 5670 m | 230 m | 1:22:06 | 14'28" | 7. (12) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 5010 m | 1:30:46 | 18'07" | 11. (17) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 4980 m | 1:07:57 | 13'38" | 13. (17) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 5300 m | 1:23:50 | 15'49" | 13. (17) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 4080 m | 1:16:30 | 18'45" | 12. (17) | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | ||||||
M SUPERVET 55+ | 6280 m | 1:01:48 | 9'50" | 21. (37) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | ||||||
M SUPERVET 55+ | 2620 m | 0:24:53 | 9'29" | 27. (34) | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | ||||||
M SUPERVET 55+ | 2460 m | 0:19:53 | 8'04" | 24. (35) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 1:04:36 | 13'11" | 29. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:04 | 4970 m | 1:05:46 | 13'13" | 10. (24) | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | ||||||
H:05 | 3800 m | 1:15:51 | 19'57" | 8. (11) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 4280 m | 0:57:10 | 13'21" | 17. (27) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5300 m | 1:04:17 | 12'07" | 14. (27) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H60 | 5620 m | 1:07:02 | 11'55" | 17. (27) | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | ||||||
H:07 | 4000 m | 0:41:10 | 10'17" | 4. (10) | ||
25.05.2019 - BOS #4: Kattenbos Lommel - Lommel | ||||||
H:02 | 3790 m | 0:39:12 | 10'20" | 15. (26) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H60 | 2310 m | 0:28:44 | 12'26" | 7. (8) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H60 | 3400 m | 60 m | 0:46:46 | 13'45" | 11. (20) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:04 | 3200 m | 0:41:18 | 12'54" | 5. (17) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:05 | 3820 m | 0:39:54 | 10'26" | -- (8) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HMC | 2440 m | 0:23:31 | 9'38" | 19. (24) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H60 | 1300 m | 0:18:11 | 13'59" | 2. (24) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
04 | 6100 m | 0:56:55 | 9'19" | 21. (68) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:58:49 | 10'30" | 10. (35) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
H60 | 6080 m | 1:04:55 | 10'40" | 7. (12) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:09 | 5870 m | 0:57:32 | 9'48" | 5. (5) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
04 | 6180 m | 1:20:09 | 12'58" | 55. (97) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H60 | 5500 m | 150 m | 1:09:04 | 12'33" | 13. (21) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:05 | 4420 m | 1:02:41 | 14'10" | -- (22) | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HMC | 3400 m | 0:40:33 | 11'55" | 8. (12) | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | ||||||
04 | 6730 m | 1:09:44 | 10'21" | 43. (61) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:04 | 4520 m | 0:49:13 | 10'53" | 9. (19) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:05 | 3220 m | 0:38:54 | 12'04" | -- (21) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H60 | 4400 m | 0:46:43 | 10'37" | 15. (21) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H60 | 4840 m | 0:48:34 | 10'02" | 14. (24) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H60 | 4640 m | 0:49:20 | 10'37" | 15. (23) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H60 | 4440 m | 0:47:11 | 10'37" | 15. (23) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H60 | 4400 m | 85 m | 0:58:37 | 13'19" | 18. (24) | |
22.12.2018 - Indoor - Outdoor individueel - Ham | ||||||
H:04 | 710 m | 0:54:17 | 76'27" | 2. (4) | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:55:07 | 10'01" | 10. (13) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:04 | 5640 m | 1:11:32 | 12'40" | 13. (26) | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:55:10 | 9'45" | 23. (42) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:45:23 | 10'05" | -- (29) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
05 | 5300 m | 0:59:15 | 11'10" | 8. (31) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:04 | 5940 m | 0:54:48 | 9'13" | 14. (46) | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | ||||||
Open | 6190 m | 1:20:24 | 12'59" | 22. (25) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
05 | 5630 m | 0:55:39 | 9'53" | 8. (29) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HMC | 3740 m | 0:53:29 | 14'18" | 12. (28) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H60 | 4940 m | 0:53:49 | 10'53" | 8. (18) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
SD | 5000 m | NCL | ||||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H60 | 2260 m | 0:24:22 | 10'46" | 10. (12) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5080 m | 0:54:09 | 10'39" | 32. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H60 | 5900 m | 1:04:30 | 10'55" | 9. (17) | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
H:05 | 3900 m | 0:50:11 | 12'52" | 7. (17) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H60 | 5690 m | 175 m | 1:06:38 | 11'42" | 14. (24) | |
26.08.2018 - BK Clubaflossing - Vierveld | ||||||
Belgian club Relay | 4810 m | 0:57:36 | 11'58" | 17. (36) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H60 | 5030 m | 1:06:30 | 13'13" | 18. (27) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H60 | 5140 m | 0:51:38 | 10'02" | 13. (27) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H60 | 4090 m | 0:39:50 | 9'44" | 16. (28) | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:03 | 4770 m | 0:44:38 | 9'21" | 13. (21) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:02 | 4690 m | 0:48:30 | 10'20" | 24. (33) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:59:00 | 10'55" | 28. (43) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M SUPERVET | 5580 m | 0:54:14 | 9'43" | 29. (59) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2450 m | 0:27:36 | 11'15" | 32. (49) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M SUPERVET | 2460 m | 0:27:10 | 11'02" | 31. (54) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:31:57 | 9'32" | 60. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Masters C | 2400 m | 0:23:35 | 9'49" | 13. (21) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Rouge | 3800 m | 190 m | 1:01:46 | 16'15" | 14. (36) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:01 | 6500 m | 1:14:30 | 11'27" | 18. (26) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 0:52:22 | 13'46" | 13. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:04 | 4400 m | 0:55:01 | 12'30" | 24. (41) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 2940 m | 0:30:11 | 10'15" | 4. (18) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H60 | 4400 m | 1:03:55 | 14'31" | 14. (28) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H60 | 6000 m | 1:19:54 | 13'18" | 19. (28) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H60 | 3200 m | 0:31:22 | 9'48" | 13. (27) | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:53:06 | 12'04" | 14. (23) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:02 | 4500 m | NCL | ||||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:02 | 5220 m | 0:57:03 | 10'55" | 26. (47) | ||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6100 m | 1:24:45 | 13'53" | 26. (106) | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:57:17 | 10'13" | 13. (46) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 1:03:13 | 12'12" | 22. (42) | ||
25.03.2018 - Championnat Ligue Grand Est Longue Distance - Kaysersberg (68) | ||||||
H60 | 4100 m | 145 m | 1:02:09 | 15'09" | 8. (11) | |
24.03.2018 - Régionale Grand Est Sprint Kaysersberg (68) - Kaysersberg (68) | ||||||
H:Orange H | 1700 m | 10 m | 0:18:44 | 11'01" | 32. (38) | |
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | ||||||
H. Masters C | 4550 m | 100 m | 1:44:27 | 22'57" | 9. (11) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H60 | 5800 m | 150 m | 1:14:36 | 12'51" | 7. (17) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H60 | 4420 m | 0:48:27 | 10'57" | 7. (16) | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | ||||||
H:02 | 0:35:49 | 8. (14) | ||||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:18:57 | 16'47" | 22. (24) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:56:09 | 10'23" | 17. (35) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:04 | 5320 m | 1:06:58 | 12'35" | 27. (44) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:10 | 5100 m | 1:11:20 | 13'59" | 10. (15) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Masters C | 0:45:15 | 7. (10) | ||||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | ||||||
H:02 | 4500 m | 0:55:24 | 12'18" | 16. (23) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:04 | 5970 m | 0:59:53 | 10'01" | 13. (39) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:10:57 | 11'37" | 11. (24) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H60 | 4510 m | 0:47:47 | 10'35" | 12. (18) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H60 | 3500 m | 0:38:43 | 11'03" | 10. (20) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H60 | 4450 m | 0:46:53 | 10'32" | 14. (24) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:02 | 800 m | 0:32:17 | 40'21" | 2. (7) | ||
23.12.2017 - SCORE INDOOR - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 0:15:34 | 13. (40) | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
H:04 | 5900 m | NCL | ||||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:08 | 3990 m | 0:55:21 | 13'52" | 3. (12) | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | ||||||
H:02 | 5000 m | 0:51:03 | 10'12" | 12. (30) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 6100 m | 1:15:41 | 12'24" | 4. (23) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:59:51 | 13'55" | -- (17) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:01:32 | 9'36" | 25. (74) | ||
19.11.2017 - Herfstwisselbeker - Maasmechelen | ||||||
H:14 | 5700 m | 1:11:17 | 12'30" | -- (7) | ||
15.11.2017 - SVS Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:01 | 5200 m | 1:01:02 | 11'44" | 17. (28) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 4400 m | 0:46:40 | 10'36" | -- (10) | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | ||||||
H60 | 3900 m | 0:38:34 | 9'53" | 16. (25) | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | ||||||
H60 | 6100 m | 1:03:15 | 10'22" | 14. (25) | ||
27.10.2017 - Wageningen Night Sprint - Wageningen | ||||||
Route 5 | 2500 m | 0:25:48 | 10'19" | 5. (11) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 1:04:07 | 10'52" | 34. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:06 | 5300 m | 1:15:11 | 14'11" | 14. (15) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:04 | 5600 m | 1:07:21 | 12'01" | 10. (23) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H60 | 5800 m | 0:57:59 | 9'59" | 6. (17) | ||
29.09.2017 - Aflossing Rik Thys - Maasmechelen | ||||||
H. Open | 5400 m | 1:04:03 | 11'51" | 17. (99) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H60 | 5560 m | 40 m | 1:06:37 | 11'58" | 15. (20) | |
21.09.2017 - Challenge Autmans 2017 - Elsenborn | ||||||
OPEN | 6400 m | 60 m | NCL | |||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:02 | 4700 m | 1:13:27 | 15'37" | 6. (9) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H60 | 6200 m | 1:07:32 | 10'53" | 5. (10) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 5400 m | 0:54:49 | 10'09" | 5. (35) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Masters C | 3800 m | 0:46:06 | 12'07" | 3. (12) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:53:05 | 8'59" | 4. (41) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H60 | 4700 m | 110 m | 0:58:15 | 12'23" | 11. (18) | |
20.08.2017 - Challenge Wagener - Rodt | ||||||
H:LD | 5800 m | 110 m | 1:45:25 | 18'10" | 24. (25) | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H60 | 4450 m | 1:09:50 | 15'41" | 9. (14) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H60 | 4810 m | 0:47:18 | 9'50" | 6. (14) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H60 | 4190 m | 0:42:28 | 10'08" | 12. (13) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H60 | 3440 m | 0:46:18 | 13'27" | 11. (14) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:14:57 | 11'18" | 12. (67) | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5600 m | 1:00:13 | 10'45" | 6. (36) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:03 | 5600 m | 0:49:45 | 8'53" | 9. (31) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 4400 m | 0:42:46 | 9'43" | 10. (24) | ||
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
H:Bahn 3 | 4100 m | 125 m | 0:51:08 | 12'28" | 8. (12) | |
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | ||||||
H60 | 3300 m | 70 m | 0:41:30 | 12'34" | 8. (10) | |
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | ||||||
H:02 | 4700 m | 0:53:49 | 11'27" | 13. (20) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:03:35 | 11'33" | 8. (23) | ||
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H60 | 6300 m | 1:44:57 | 16'39" | 5. (14) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:02 | 5000 m | 1:02:28 | 12'29" | 11. (19) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H60 | 5900 m | 0:58:56 | 9'59" | 15. (41) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H60 | 5400 m | 0:55:53 | 10'20" | 19. (43) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H60 | 3600 m | 0:46:56 | 13'02" | 33. (45) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
H:02 | 4540 m | 1:18:29 | 17'17" | 26. (35) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
H:01 | 5490 m | 1:03:58 | 11'39" | 28. (40) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H60 | 2300 m | 0:24:59 | 10'51" | 9. (11) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:03 | 3800 m | 0:34:58 | 9'12" | 9. (19) | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 5690 m | 0:56:51 | 9'59" | 28. (51) | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 2790 m | 0:26:09 | 9'22" | 36. (46) | ||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | ||||||
M Supervet. | 2760 m | 0:22:41 | 8'13" | 28. (48) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 4500 m | 0:46:26 | 10'19" | -- (21) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:07:03 | 10'38" | 19. (32) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H60 | 4450 m | 70 m | 0:45:00 | 10'06" | 7. (22) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
4 | 6400 m | 1:09:56 | 10'55" | 18. (59) | ||
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | ||||||
H:Rouge | 4540 m | 40 m | 0:52:34 | 11'34" | 8. (20) | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | ||||||
H. Masters C | 3200 m | 0:43:25 | 13'34" | 5. (15) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:04 | 5250 m | 0:59:01 | 11'14" | 12. (32) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H60 | 5300 m | 125 m | 1:01:24 | 11'35" | 10. (18) | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | ||||||
H:02 | 4160 m | 0:57:05 | 13'43" | 7. (21) | ||
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H60 | 3300 m | 100 m | 0:40:33 | 12'17" | 5. (14) | |
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | ||||||
H. Masters C | 4700 m | 1:14:17 | 15'48" | 7. (10) | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:47:00 | 9'12" | 14. (34) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters C | 3660 m | 0:34:52 | 9'31" | 18. (31) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Masters C | 4200 m | 0:47:35 | 11'19" | 5. (10) | ||
31.01.2017 - FRSO Régionale 9 Couleurs - Malonne | ||||||
H:Noir moyen | 4300 m | 200 m | 1:20:22 | 18'41" | 34. (38) | |
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | ||||||
H:01 | 800 m | NCL | ||||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:59:20 | 10'36" | 13. (39) | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:50:42 | 11'31" | 12. (21) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:04 | 5400 m | 0:56:16 | 10'25" | 20. (36) | ||
08.11.2016 - NK Defensie - CN Défense - Koksijde | ||||||
Finale B OPEN | 6600 m | 0:00:00 | -- (17) | |||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:03 | 6300 m | 1:03:38 | 10'06" | 16. (27) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H55 | 5900 m | NCL | ||||
30.09.2016 - Rik Thys 2016 - Weyervlakte | ||||||
OPEN | 5800 m | 0:59:05 | 10'11" | 66. (106) | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | ||||||
H. Masters C | 3640 m | 0:38:04 | 10'27" | -- (12) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
H:01 | 5600 m | 1:00:03 | 10'43" | 22. (24) | ||
18.09.2016 - BOM Inscriptions du jour - Louvain La Neuve | ||||||
H:LD | 6600 m | 1:25:05 | 12'53" | 12. (18) | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
SD | 4100 m | 0:56:07 | 13'41" | 5. (17) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
SD | 3060 m | 0:55:35 | 18'09" | 9. (15) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
H55 | 6400 m | 210 m | NCL | |||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
H55 | 4500 m | 100 m | 1:11:32 | 15'53" | 16. (21) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
H55 | 4700 m | 65 m | 0:53:56 | 11'28" | 7. (20) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:02 | 6700 m | 1:11:23 | 10'39" | 12. (44) | ||
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5300 m | 0:59:44 | 11'16" | 20. (56) | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | ||||||
H:03 | 6570 m | 1:05:19 | 9'56" | 7. (21) | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | ||||||
M. Superveteran | 6100 m | 0:54:12 | 8'53" | 26. (56) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | ||||||
M. Superveteran | 2800 m | 0:21:52 | 7'48" | 23. (42) | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | ||||||
M. Superveteran | 2400 m | 0:20:27 | 8'31" | 26. (43) | ||
22.06.2016 - Hemptinne - Heverlee | ||||||
H:02 | 4600 m | 40 m | 0:47:49 | 10'23" | 8. (16) | |
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:04 | 4100 m | 0:38:10 | 9'18" | 6. (21) | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H55 | 2800 m | 50 m | 0:25:27 | 9'05" | 8. (18) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:02 | 4020 m | 0:37:48 | 9'24" | 6. (33) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:57:39 | 9'46" | 24. (50) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
H:01 | 5800 m | 1:15:09 | 12'57" | 22. (27) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
H55 | 5100 m | 290 m | 1:11:37 | 14'02" | 33. (52) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
H55 | 3600 m | 70 m | 0:39:31 | 10'58" | 27. (56) | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
H55 | 5400 m | 220 m | 1:40:25 | 18'35" | 49. (58) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
H:01 | 6400 m | 1:12:57 | 11'23" | 18. (54) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters B | 2300 m | 0:26:26 | 11'29" | 12. (20) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:23:32 | 8'24" | 10. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:02 | 4530 m | 0:45:26 | 10'01" | 14. (37) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6900 m | 0:58:35 | 8'29" | 10. (32) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H55 | 4250 m | 0:43:32 | 10'14" | 12. (27) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:03 | 6000 m | 0:51:53 | 8'38" | 6. (41) | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:51:12 | 9'18" | 8. (47) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
H55 | 3960 m | NCL | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:02:52 | 9'06" | 13. (44) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:09 | 5500 m | 0:57:06 | 10'22" | 6. (18) | ||
03.03.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
4 | 6800 m | 1:02:29 | 9'11" | 23. (74) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H55 | 6300 m | 1:11:33 | 11'21" | 16. (22) | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:53:46 | 9'46" | 8. (31) | ||
19.02.2016 - Criterium Regelmatigheid - Brasschaat | ||||||
4 | 6500 m | 1:03:44 | 9'48" | 28. (75) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:57:36 | 9'45" | 9. (27) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:04 | 5640 m | 0:55:08 | 9'46" | 7. (14) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
H55 | 7000 m | 1:16:50 | 10'58" | 13. (18) | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | ||||||
H:02 | 4510 m | 1:08:17 | 15'08" | 18. (22) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:09 | 5400 m | 1:11:39 | 13'16" | -- (20) | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | NCL | ||||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
LD | 7400 m | 1:28:19 | 11'56" | 20. (27) | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | ||||||
H:04 | 5140 m | 0:58:12 | 11'19" | 20. (33) | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | ||||||
H:04 | 6600 m | 1:16:01 | 11'31" | 28. (48) | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | ||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 0:47:46 | 8'22" | 7. (33) | |
01.10.2015 - Regelmatigheid criterieum - Tielen | ||||||
4 | 6900 m | 1:11:34 | 10'22" | 7. (53) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
LD | 8280 m | 1:49:26 | 13'12" | 22. (27) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5900 m | 1:29:04 | 15'05" | 47. (121) | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | ||||||
M. Superveteran | 2600 m | 0:29:38 | 11'23" | 33. (35) | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | ||||||
M. Superveteran | 2100 m | NCL | ||||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H55 | 4230 m | 115 m | 1:04:12 | 15'10" | 16. (27) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H55 | 5230 m | 180 m | 1:09:11 | 13'13" | 12. (16) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:04 | 5740 m | 1:00:47 | 10'35" | 10. (37) | ||
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen | ||||||
H:02 | 6400 m | NCL | ||||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:02 | 0:45:21 | 26. (45) | ||||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5800 m | 1:38:43 | 17'01" | 24. (35) | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | ||||||
H:02 | 4900 m | 1:17:45 | 15'52" | 31. (42) | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | ||||||
H:01 | 4760 m | 0:45:27 | 9'32" | 47. (60) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:50:01 | 9'37" | 13. (24) | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6500 m | 1:01:16 | 9'25" | 19. (40) | ||
03.04.2015 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - De Weyervlakte | ||||||
H:04 | 6500 m | 1:03:38 | 9'47" | 19. (77) | ||
29.03.2015 - Daginschrijving BK Aflossing - Hoge Mouw | ||||||
H:01 | 6220 m | 1:02:55 | 10'06" | 18. (25) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:04 | 5460 m | 0:50:50 | 9'18" | 12. (34) | ||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | ||||||
SD | 6000 m | 1:22:19 | 13'43" | 4. (5) | ||
29.01.2015 - Challenge Comdt Prov Hainaut - Baudour | ||||||
5 | 6000 m | 1:49:36 | 18'15" | 20. (30) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:05:10 | 14'09" | -- (20) | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | ||||||
H:02 | 4450 m | 0:53:24 | 12'00" | 8. (22) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:04 | 4400 m | NCL | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5600 m | 0:48:05 | 8'35" | 18. (53) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:05 | 4390 m | 1:06:40 | 15'11" | -- (25) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:30:19 | 19'12" | 10. (19) | ||
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | ||||||
Open | 4890 m | 1:04:25 | 13'10" | 17. (20) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H55 | 4160 m | 0:34:19 | 8'14" | 18. (27) | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | ||||||
Clubaflossing | 4400 m | 0:50:52 | 11'33" | -- (39) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:04 | 6200 m | NCL | ||||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:04 | 4250 m | 1:07:20 | 15'50" | 27. (28) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:02 | 2620 m | 0:28:30 | 10'52" | 21. (27) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H55 | 6500 m | 1:00:53 | 9'22" | 10. (19) | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | ||||||
OPEN | 5700 m | 0:54:42 | 9'35" | 35. (123) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H55 | 5700 m | 0:47:29 | 8'19" | 14. (22) | ||
20.09.2014 - Brussels Urban Middle - Bruxelles | ||||||
H:02 | 5000 m | 95 m | 0:51:50 | 10'22" | 16. (35) | |
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H55 | 5570 m | 90 m | 1:00:06 | 10'47" | 8. (18) | |
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | ||||||
H. Masters B | 4200 m | 120 m | 1:04:54 | 15'27" | 13. (21) | |
31.08.2014 - Leuven - Leuven | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:41:00 | 10'01" | 5. (30) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:03 | 6400 m | 1:04:54 | 10'08" | 9. (31) | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 5940 m | 95 m | 0:58:56 | 9'55" | 12. (23) | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 4400 m | 0:41:39 | 9'27" | 10. (22) | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | ||||||
H55 | 6210 m | 1:08:06 | 10'57" | 10. (22) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:02 | 5670 m | 0:45:44 | 8'03" | 7. (45) | ||
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 5100 m | 1:39:16 | 19'27" | 33. (51) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:05:15 | 9'19" | 17. (35) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:03 | 7150 m | 1:11:48 | 10'02" | 6. (13) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:04 | 3900 m | 0:35:30 | 9'06" | 9. (22) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters B | 2600 m | 0:21:31 | 8'16" | 6. (16) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:03 | 6100 m | 1:01:15 | 10'02" | 11. (34) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H55 | 2600 m | 0:28:15 | 10'51" | 3. (15) | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H55 | 6000 m | 180 m | 1:17:30 | 12'55" | 6. (18) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:02 | 2810 m | 0:26:12 | 9'19" | 7. (14) | ||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:02 | 2630 m | 0:19:58 | 7'35" | 7. (16) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:02 | 2540 m | 0:25:18 | 9'57" | 5. (9) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
H:02 | 2890 m | 0:24:23 | 8'26" | 6. (9) | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | ||||||
H55 | 5400 m | 0:47:50 | 8'51" | 11. (26) | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 6140 m | 0:57:08 | 9'18" | 15. (35) | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | ||||||
Open | 6090 m | 0:50:31 | 8'17" | 32. (40) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:04 | 5200 m | NCL | ||||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H55 | 6870 m | 140 m | 1:07:01 | 9'45" | 13. (20) | |
15.03.2014 - Championnat de Belgique de Nuit - Erezée | ||||||
H. Masters B | 4800 m | 160 m | 1:27:52 | 18'18" | 10. (15) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters B | 4300 m | 0:41:59 | 9'45" | 17. (29) | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | ||||||
H. Masters B | 4660 m | 0:56:22 | 12'05" | 5. (9) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H55 | 7000 m | 1:05:05 | 9'17" | 15. (29) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H55 | 6400 m | 100 m | 1:04:38 | 10'05" | 16. (26) | |
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:03 | 6200 m | 230 m | NCL | |||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:02 | 4910 m | 0:49:17 | 10'02" | 5. (19) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:04 | 5840 m | 0:47:25 | 8'07" | 9. (49) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 0:30:45 | 2. (4) | ||||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | ||||||
H:02 | 4500 m | 1:01:25 | 13'38" | 6. (17) | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | ||||||
H:04 | 5000 m | 0:47:18 | 9'27" | 5. (46) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:03 | 7100 m | 0:59:49 | 8'25" | 15. (44) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:04 | 6170 m | 1:04:30 | 10'27" | 20. (39) | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5200 m | 0:51:31 | 9'54" | 12. (23) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H55 | 5300 m | 0:43:27 | 8'11" | 10. (22) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H55 | 5090 m | 0:41:56 | 8'14" | 9. (24) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H55 | 4140 m | 85 m | 0:44:09 | 10'39" | 7. (18) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H55 | 5100 m | 0:51:00 | 10'00" | 13. (19) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:04 | 4090 m | 0:41:12 | 10'04" | 8. (35) | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:52:27 | 11'24" | 12. (25) | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | ||||||
H:04 | 5800 m | 0:54:52 | 9'27" | 12. (37) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5900 m | 0:50:11 | 8'30" | 11. (48) | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | ||||||
H:01 | 5750 m | 1:20:37 | 14'01" | 19. (43) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:26:23 | 12'20" | 8. (18) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:03 | 6730 m | 0:53:41 | 7'58" | 3. (21) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters B | 4480 m | 35 m | 1:11:24 | 15'56" | 28. (30) | |
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:52:34 | 9'03" | 22. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters B | 0:55:19 | 11'17" | 12. (16) | |||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | ||||||
H55 | 7000 m | 1:07:34 | 9'39" | 5. (18) | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
H55 | 7570 m | NCL | ||||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H55 | 6000 m | 1:23:50 | 13'58" | 12. (25) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:02 | 6900 m | 1:05:44 | 9'31" | 3. (48) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H55 | 6660 m | 1:03:27 | 9'31" | 6. (15) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H55 | 6100 m | 0:58:39 | 9'36" | 7. (17) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H55 | 4550 m | 0:39:53 | 8'45" | 2. (17) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:51:33 | 13'55" | 14. (21) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:03 | 6200 m | 1:12:28 | 11'41" | 12. (29) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
H:02 | 5500 m | 1:01:10 | 11'07" | 7. (39) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:04 | 5590 m | 0:53:29 | 9'34" | 6. (42) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:03 | 6600 m | 1:04:38 | 9'47" | 5. (16) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H55 | 6050 m | 200 m | 1:27:09 | 14'24" | 6. (20) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:03 | 5180 m | 0:39:44 | 7'40" | 1. (24) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:03 | 6300 m | 0:59:05 | 9'22" | 4. (25) | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:54 | 8'07" | 20. (51) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H55 | 6340 m | 1:01:35 | 9'42" | 13. (29) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H55 | 5290 m | 0:47:58 | 9'04" | 7. (32) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H55 | 5850 m | 0:59:25 | 10'09" | 10. (32) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:03 | 2800 m | 0:22:19 | 7'58" | 10. (22) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H55 | 2600 m | 50 m | 0:20:10 | 7'45" | 3. (15) | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | ||||||
H:03 | 5400 m | 1:40:59 | 18'42" | 5. (28) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:02 | 2510 m | 0:19:15 | 7'40" | 3. (36) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:02 | 2530 m | 0:22:00 | 8'41" | 5. (17) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:02 | 6170 m | 0:47:34 | 7'42" | 5. (14) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters B | 2200 m | 0:16:18 | 7'24" | 5. (12) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:04 | 6200 m | 0:48:31 | 7'49" | 9. (69) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H55 | 5400 m | 180 m | 0:59:09 | 10'57" | 10. (19) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:03 | 7190 m | 1:00:01 | 8'20" | 12. (31) | ||
17.03.2013 - Championnat estival FRSO - Manche 1 - Bois d'Esneux | ||||||
H55 | 5200 m | 270 m | 1:25:43 | 16'29" | 1. (9) | |
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:02 | 6000 m | 140 m | 1:07:39 | 11'16" | 18. (57) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H55 | 6030 m | 0:52:30 | 8'42" | 8. (27) | ||
01.03.2013 - Vlaams avondkampioenschap - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 4500 m | 0:45:29 | 10'06" | 6. (13) | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | ||||||
H55 | 4700 m | 130 m | 1:24:10 | 17'54" | 11. (17) | |
22.02.2013 - Nacht Genk Sportcentrum - Genk | ||||||
H:02 | 4520 m | 0:41:14 | 9'07" | 5. (18) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 5200 m | 0:42:49 | 8'14" | 10. (42) | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:59:26 | 11'39" | 6. (15) | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | ||||||
H:04 | 6800 m | 1:32:33 | 13'36" | 35. (54) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:43:05 | 7'33" | 5. (30) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:03 | 7180 m | 1:11:36 | 9'58" | 13. (31) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:46:16 | 10'03" | 11. (18) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H55 | 3900 m | 0:44:55 | 11'31" | 16. (19) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H55 | 4760 m | 0:43:34 | 9'09" | 9. (18) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H55 | 4900 m | 0:41:35 | 8'29" | 13. (22) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H55 | 4600 m | 0:50:48 | 11'02" | 9. (19) | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | ||||||
H:04 | 5300 m | 1:15:54 | 14'19" | 20. (21) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 4300 m | 0:58:05 | 13'30" | 12. (16) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:08 | 6500 m | 1:09:32 | 10'41" | -- (11) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:08 | 8'01" | 8. (50) | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | ||||||
H:02 | 4800 m | 1:02:09 | 12'56" | 9. (21) | ||
29.11.2012 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Hengelhoef | ||||||
H:03 | 7200 m | 1:01:54 | 8'35" | 21. (113) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:03 | 6400 m | 0:54:19 | 8'29" | 11. (41) | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | ||||||
H:04 | 5600 m | 80 m | 1:02:31 | 11'09" | 4. (22) | |
09.11.2012 - Nacht "Meetshoven" - Aarschot | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:41:47 | 13'55" | -- (7) | ||
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | ||||||
H:03 | 7400 m | 1:12:18 | 9'46" | 22. (100) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:04 | 5100 m | 0:44:19 | 8'41" | 7. (44) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters B | 5100 m | 0:58:22 | 11'26" | 25. (34) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:02 | 6100 m | 0:58:00 | 9'30" | 8. (36) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H55 | 7400 m | 0:59:57 | 8'06" | 4. (17) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
1 | 7400 m | 150 m | 1:30:42 | 12'15" | 18. (30) | |
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H55 | 6390 m | 1:11:34 | 11'11" | 9. (17) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H55 | 6230 m | 180 m | 1:18:30 | 12'36" | 19. (24) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:08:20 | 11'46" | 10. (29) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:03 | 5950 m | 0:53:57 | 9'04" | 10. (34) | ||
19.08.2012 - Thuisblijverscross - TIELENKAMP | ||||||
H:03 | 5500 m | 1:28:17 | 16'03" | 8. (15) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H55 | 6300 m | 1:08:01 | 10'47" | 11. (33) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H55 | 6400 m | 1:02:55 | 9'49" | 19. (32) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H55 | 4700 m | 0:42:09 | 8'58" | 9. (32) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:04 | 5600 m | 105 m | 0:58:34 | 10'27" | 17. (39) | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:46:18 | 7'58" | 39. (60) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters B | 6180 m | 0:53:58 | 8'43" | 22. (48) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters B | 2360 m | 0:20:32 | 8'42" | 14. (24) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters B | 2800 m | 0:16:38 | 5'56" | 10. (23) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Masters B | 2020 m | 105 m | NCL | |||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:02 | 4400 m | 0:42:53 | 9'44" | 17. (49) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:04 | 5500 m | 1:23:34 | 15'11" | 25. (27) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 5900 m | 0:54:47 | 9'17" | 9. (46) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:03 | 7000 m | 0:55:31 | 7'55" | 9. (24) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters B | 3700 m | 105 m | 0:43:17 | 11'41" | 20. (39) | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:03:39 | 8'57" | 37. (136) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H55 | 6100 m | 155 m | 1:11:27 | 11'42" | 17. (29) | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:48:09 | 8'26" | 9. (24) | ||
22.01.2012 - Winterlauf - Elsenborn | ||||||
H:03 | 5840 m | 55 m | 1:06:38 | 11'24" | 13. (34) | |
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
3 | 7000 m | 0:58:33 | 8'21" | 16. (144) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 5700 m | 0:46:02 | 8'04" | 8. (51) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H50 | 5570 m | 0:49:36 | 8'54" | 15. (25) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:51:12 | 9'08" | 16. (26) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:55:15 | 9'51" | 17. (28) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H50 | 4330 m | 0:37:12 | 8'35" | 11. (26) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H50 | 5600 m | 0:59:23 | 10'36" | 15. (22) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:04 | 5500 m | 0:46:43 | 8'29" | -- (38) | ||
24.11.2011 - Mil Comd Limburg - Zonhoven | ||||||
H:03 | 6900 m | 1:01:00 | 8'50" | 43. (74) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:02 | 7700 m | 1:16:08 | 9'53" | 19. (27) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:04 | 5400 m | 1:12:33 | 13'26" | 19. (33) | ||
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:02:46 | 8'57" | 28. (79) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:03 | 7100 m | 1:01:27 | 8'39" | 19. (121) | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | ||||||
H50 | 7200 m | 1:07:45 | 9'24" | 14. (23) | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:03 | 1:02:23 | 28. (31) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H50 | 6690 m | NCL | ||||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H50 | 6700 m | 1:04:05 | 9'33" | 11. (24) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H50 | 7200 m | 1:12:24 | 10'03" | 14. (24) | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | ||||||
H50 | 7730 m | 295 m | 2:02:04 | 15'47" | 15. (23) | |
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:10:51 | 10'25" | 20. (37) | ||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:02 | 6200 m | NCL | ||||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:05:07 | 8'55" | 49. (114) | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | ||||||
H50 | 7200 m | 220 m | 1:24:50 | 11'46" | 17. (28) | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:03 | 7300 m | 1:03:10 | 8'39" | 24. (94) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:03 | 6800 m | 1:00:18 | 8'52" | 13. (30) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:03 | 7000 m | 1:01:48 | 8'49" | 20. (41) | ||
04.02.2011 - Nachtcriterium Sonnisheide - Helchteren | ||||||
H:02 | 4600 m | 1:04:46 | 14'04" | 17. (21) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:03 | 7700 m | 1:06:47 | 8'40" | 25. (42) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:03 | 7200 m | 0:55:17 | 7'40" | 20. (53) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:04 | 5370 m | 110 m | 1:23:37 | 15'34" | -- (43) | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
H50 | 5600 m | 0:52:32 | 9'22" | 15. (27) | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | ||||||
H50 | 5600 m | 0:53:55 | 9'37" | 18. (26) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
H50 | 5600 m | 0:58:28 | 10'26" | 17. (27) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
H50 | 5800 m | 1:04:37 | 11'08" | 21. (29) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
H50 | 4300 m | 0:49:36 | 11'32" | 18. (26) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters B | 4900 m | 0:51:40 | 10'33" | 33. (51) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
SD | 3950 m | 60 m | 1:05:32 | 16'35" | 6. (14) | |
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H50 | 7480 m | 1:22:07 | 10'59" | 15. (25) | ||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
H45 | 7360 m | 230 m | 1:34:45 | 12'52" | 24. (27) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H45 | 8030 m | 45 m | 1:14:15 | 9'15" | 40. (56) |