clublogo
index

Nationale MD Maasvallei
Maasmechelen 15.4.2012
Borasca

Last updated: 15.04.2012 16:28:37Contact/Remarks: inschrijvingen@borasca.info HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD SE SD LE LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1700m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Ems DE SMULBELOmega17:0810'04"
2.Kato KEUPPENSBELOmega18:5211'05"+1:44
3.Emma MAESBELK.O.L.23:2613'47"+6:18
4.Naomi VAN OPSTALNEDK.O.L.24:0914'12"+7:01
5.Lotte WILLEMSBELOmega27:2816'09"+10:20
6.Laurence DEFRAIGNEBELASUB28:3516'48"+11:27
7.Siel DE SMULBELOmega41:2124'19"+24:13
8.Lisse CEULEMANSBELTROL55:2232'34"+38:14
9.Lotte VAN BOVENBELTROL57:3733'53"+40:29
--Tille DE SMULBELOmega33:4919'53"+16:41
--Sarah ROOMANBELTROL39:2223'09"+22:14
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2900m  climb 75m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENBELOmega26:239'05"
2.Coline CEULEMANSBELC.O. Liège33:4311'37"+7:20
3.Gaëlle DEFRAIGNEBELASUB40:5114'05"+14:28
4.Eleonore ROBINSONBELASUB40:5614'06"+14:33
5.Sandrine DEFRAIGNEBELASUB45:3115'41"+19:08
6.Esmee VAN DE MAELEBELK.O.L.1:00:4320'56"+34:20
7.Roxanne GELDOFBELhamok1:06:4423'00"+40:21
NCLLies DEFERMEBELhamok
Top

D. Junioren - Juniores   length 3500m  climb 80m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Charlotte THEYSBELOmega40:0811'28"
2.Louise NYSSENBELC.O. Liège50:3414'26"+10:26
3.Daniela MAUSENBELO.L.G. St. Vith ARDOC52:1314'55"+12:05
Top

D. Open   length 4200m  climb 170m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok43:0610'15"
2.Miek FABRÉBELOmega44:2810'35"+1:22
3.Aline HERMANSBELC.O. Liège46:4411'07"+3:38
4.Catherine HOOFDBELASUB49:0611'41"+6:00
5.Sara SAMBIITAOmega52:2412'28"+9:18
6.Fanny TILKINBELC.O. Liège52:3112'30"+9:25
7.Mira SCHEIRBELK.O.L.1:01:2714'37"+18:21
8.Sien VERDEYENBELOmega1:04:0315'15"+20:57
9.Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.1:05:5915'42"+22:53
10.Astrid VLIEGENBELN.S.V. Amel1:07:2916'04"+24:23
11.Janna ERPELSBELK.O.L.1:09:3716'34"+26:31
12.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.1:11:1716'58"+28:11
13.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega1:14:5517'50"+31:49
14.Larissa RANDNEDOlifant1:16:2418'11"+33:18
15.Virginie SEBABELC.O. Liège1:16:2518'11"+33:19
16.Ellen BOURGONJONBELTROL1:19:3118'55"+36:25
17.Igna HEYNSBELK.O.L.1:23:5019'57"+40:44
18.Leene JESPERSBELTROL1:25:1120'16"+42:05
19.Esther CLIERINCKBELK.O.L.1:26:5120'40"+43:45
Top

D. Masters A   length 3500m  climb 80m (21)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELTROL35:1910'05"
2.Leen WOUTERSBELOmega35:5610'16"+0:37
3.Kathleen REYNDERSBELK.O.L.38:1410'55"+2:55
4.Kerstin BUCHACKERGERC.O. Liège39:1111'11"+3:52
5.Katri HAATAJAFINASUB39:3711'19"+4:18
6.Myriam VANHOREBEEKBELOmega40:2611'33"+5:07
7.Françoise RENARDBELC.O. Liège41:1711'47"+5:58
8.Annemie JANSENBELK.O.L.42:1212'03"+6:53
9.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega42:1612'04"+6:57
10.Marijs VANDEWEYERBELhamok42:3512'09"+7:16
11.Els SPILLEBEENBELOmega45:0312'52"+9:44
12.Evelyn BÜSCHEMANNGERO.L.G. St. Vith ARDOC48:1913'48"+13:00
13.Hilde VERCAERENBELK.O.L.49:0114'00"+13:42
14.Greta DE BOCKBELhamok53:4615'21"+18:27
15.Laurence AUGHUETBELASUB54:2415'32"+19:05
16.Jenny BUELENSBELASUB54:4515'38"+19:26
17.Betty DE MEYERBELTROL55:3515'52"+20:16
18.Annick ROUSEREZBELASUB55:5415'58"+20:35
19.Hilde KROLSBELhamok56:2016'05"+21:01
20.Anne BERNISBELC.O. Liège1:00:3117'17"+25:12
21.Cécile VAN BRUSSELBELASUB1:10:4520'12"+35:26
Top

D. Masters B   length 2900m  climb 75m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELBorasca34:0111'43"
2.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège37:1112'49"+3:10
3.Lea SWINNENBELOmega38:1313'10"+4:12
4.Hildegard BASTIN-HALMESBELO.L.G. St. Vith ARDOC38:2113'13"+4:20
5.Els PUTBELOmega39:5013'44"+5:49
6.Patricia MARCHALBELC.O. Liège44:0215'11"+10:01
7.Sonia NYSBELOmega44:1715'16"+10:16
8.Muriel CHOUFFARTBELC.O. Liège45:1315'35"+11:12
9.Lily-Anne COLEBELTROL45:2015'37"+11:19
10.Liset HENDRICKXBELOmega45:2415'39"+11:23
11.Eva PIJAKOVASVKsokol pezinok46:0915'54"+12:08
12.An DUYCKBELASUB51:2717'44"+17:26
13.Claire ADAMBELASUB53:0818'19"+19:07
14.Odette MORETBELK.O.L.53:4118'30"+19:40
15.Christine PARMENTIER-RENARDBELASUB54:2218'44"+20:21
16.Viera FIALOVASVKN.S.V. Amel1:03:3021'53"+29:29
17.Marie-Christine METTENBELK.O.L.1:11:5324'47"+37:52
18.Martine MINETBELO.L.V. Eifel1:12:2724'58"+38:26
19.Godelieve BRUYNSEELSBELhamok1:18:4527'09"+44:44
Top

D. Masters C   length 2600m  climb 75m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Monica ROELINGNEDTROL30:2911'43"
2.Lisette EYKMANSBELK.O.L.30:3311'45"+0:04
3.Lieve GEENSBELTROL39:2215'08"+8:53
4.Agnès SEBA-PONCELETBELC.O. Liège41:2315'55"+10:54
5.Lisette DIRKSBELK.O.L.43:1316'37"+12:44
6.Jacqueline MOREAU SCUVEEBELC.O. Liège47:4018'20"+17:11
7.Gilberte MARIENBELK.O.L.49:4819'09"+19:19
Top

D. Masters D   length 2500m  climb 20m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Magda GOFFINBELK.O.L.42:4117'04"
2.Josette LUXENBELBalise 1049:1319'41"+6:32
Top

H. Pupilles   length 1700m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Matijs LOECKXBELOmega14:388'36"
2.Piet DEFERMEBELhamok16:049'27"+1:26
3.Guillaume EYENBELC.O. Liège19:3311'30"+4:55
4.Anders WYNANTSBELOmega24:4514'33"+10:07
5.Dries VAN LOMMELBELK.O.L.27:3316'12"+12:55
6.Tuur MAESBELK.O.L.31:0418'16"+16:26
7.Joris SMETBELTROL33:1519'33"+18:37
--Wolf DE MITSBELTROL38:3122'39"+23:53
Top

H. Espoirs - Beloften   length 3700m  climb 105m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Wout KEUPPENSBELOmega37:0910'02"
2.Klaas MELLEBEEKBELhamok47:0712'44"+9:58
3.Jérémy BREDOBELO.L.V. Eifel52:0314'04"+14:54
4.Martijn HUSBELK.O.L.55:3015'00"+18:21
5.Julien ANTOINEBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:00:0416'14"+22:55
6.Miel DEFERMEBELhamok1:01:0316'30"+23:54
7.Simon KREKELSBELTROL1:05:2617'41"+28:17
8.Victor MELLEBEEKBELhamok1:08:3318'31"+31:24
NCLRobbe VAN GORPBELOmega
Top

H. Junioren - Juniors   length 4200m  climb 170m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Evert LEEUWSBELOmega37:078'50"
2.Thomas GILLETBELASUB38:349'10"+1:27
3.Julien GILLETBELASUB39:249'22"+2:17
4.Clément DEMEUSEBELC.O. Liège41:119'48"+4:04
5.Arno KEUPPENSBELOmega45:3110'50"+8:24
6.Wouter HUSBELK.O.L.47:5311'24"+10:46
7.Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel50:4512'04"+13:38
8.Jérémie THIEBAUTBELC.O. Liège53:5312'49"+16:46
9.Ian GELDOFBELhamok55:1513'09"+18:08
10.Mike SCHUMACHERBELN.S.V. Amel59:3414'10"+22:27
11.Pierre LECOCQBELHermathenae59:5514'15"+22:48
Top

H. Open   length 5400m  climb 195m (43)

[H:]M:Smin/km
1.Ken PEETERSBELTROL40:157'27"
2.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok40:597'35"+0:44
3.Tristan BLOEMENBELhamok42:287'51"+2:13
4.Desmond FRANSSENBELTROL45:278'25"+5:12
Jeroen HOEKXBELhamok45:278'25"+5:12
6.Michael VAN BAELENBELTROL45:578'30"+5:42
7.Alain MAZYBELC.O. Liège46:268'35"+6:11
8.Toon MELISBELhamok47:118'44"+6:56
9.Jeremy GENARBELTROL48:178'56"+8:02
10.Winston FRANSSENBELTROL49:059'05"+8:50
11.Jo LINTENBELK.O.L.49:409'11"+9:25
12.Gilles DELMEEBELASUB49:439'12"+9:28
13.Niels BOCKXBELK.O.L.50:449'23"+10:29
14.François HANZENBELAltaïr C.O.51:519'36"+11:36
15.Tarmo KUUBESTASUB53:209'52"+13:05
16.Hans TALLOENBELOmega53:219'52"+13:06
17.Benjamin HOFMANSBELASUB53:249'53"+13:09
18.Frederik LOECKXBELOmega54:5210'09"+14:37
19.Guido LENGESBELN.S.V. Amel54:5610'10"+14:41
20.Wannes HENDRICKXBELK.O.L.55:2410'15"+15:09
21.Jeroen VAN DER KLEIJBELhamok56:4610'30"+16:31
22.Ritchie SEDEYNBELK.O.L.58:3110'50"+18:16
23.Marc KERCKHOFSBELOmega58:3410'50"+18:19
24.Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.58:5710'55"+18:42
25.Marek FILICKOCZELokomotiva Pardubice59:4511'03"+19:30
26.François CLAPUYTBELASUB1:00:2811'11"+20:13
27.Arnis SNORELATAltaïr C.O.1:00:4611'15"+20:31
28.Axel ENTRUPGERAltaïr C.O.1:01:5611'28"+21:41
29.Filiep DEBAEREBELK.O.L.1:05:1712'05"+25:02
30.Wim BRIESBELK.O.L.1:09:2812'51"+29:13
31.Sébastien DAELSBELC.O. Militaire Belge1:09:4112'54"+29:26
32.Karl CRAPSBELK.O.L.1:09:4312'54"+29:28
33.Dries HEUNINCKXBELK.O.L.1:15:2013'57"+35:05
34.Tim WYNANTSBELOmega1:22:1215'13"+41:57
35.Julius GARRAYBELC.O. Liège1:22:2915'16"+42:14
36.Pascal MYLLEBELhamok1:40:4718'39"+1:00:32
37.Bart BROEXNEDUZO1:51:1720'36"+1:11:02
38.Stéphane TON THAT SAMBELAltaïr C.O.2:29:3827'42"+1:49:23
NCLAdriaan PELCKMANSBELTROL
NCLBert BOCKXBELK.O.L.
NCLFranciscus CEULEMANSBELB.A.B.A.
NCLJan OEYENBELOmega
DNSAndrea MARZOLLAITAASUB
Top

H. Masters A   length 4300m  climb 180m (37)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELBorasca36:228'27"
2.Gunther DEFERMEBELhamok38:268'56"+2:04
3.Frank BUYTAERTBELTROL40:439'28"+4:21
4.Robert THEISSBELN.S.V. Amel41:599'45"+5:37
5.Michael HENNESBELO.L.G. St. Vith ARDOC43:2510'05"+7:03
6.Serge BAERTBELK.O.L.44:2610'20"+8:04
7.Michel VAN DONGENNEDOlifant44:5310'26"+8:31
8.Donald VAN BOVENBELTROL45:4910'39"+9:27
9.Wim VERVOORTBELTROL46:0810'43"+9:46
10.Bart MELLEBEEKBELhamok46:1010'44"+9:48
11.Olivier DE SMULBELOmega46:1610'45"+9:54
12.Guido VERDEYENBELOmega47:4111'05"+11:19
13.Roel VAN DE MOORTELBELOmega48:4611'20"+12:24
14.Thierry LAMURYBELASUB49:0611'25"+12:44
15.Guido TIMMERSBELhamok49:5311'36"+13:31
16.Rudi AERTSBELOmega51:0411'52"+14:42
17.Ralph KURTGERTROL52:0712'07"+15:45
18.Guy TIREZBELK.O.L.52:2212'10"+16:00
19.Bart WILLEMSBELOmega52:2412'11"+16:02
20.Jukka KOTILEHTOFINOmega53:2912'26"+17:07
21.Henrik LISBYDENhamok54:0312'34"+17:41
22.Koen MEYNENBELhamok54:2312'38"+18:01
23.Christian GILLETBELASUB55:3412'55"+19:12
24.Karl KEUPPENSBELOmega56:3113'08"+20:09
25.Karl VERVOORTBELTROL58:0313'30"+21:41
26.Dirk GENARBELTROL59:0313'43"+22:41
27.Tom KREKELSBELTROL1:02:4014'34"+26:18
28.Rudi CORSTJENSBELhamok1:02:4614'35"+26:24
29.Alain HEUKEMESBELN.S.V. Amel1:03:1614'42"+26:54
30.Johan SWINNENBELK.O.L.1:05:0915'09"+28:47
31.Vladimir GELDOFBELhamok1:08:1815'53"+31:56
32.Patrick BLEYENBELhamok1:12:1016'46"+35:48
33.Yves DE MITSBELTROL1:18:3718'16"+42:15
34.Benoît DEFRAIGNEBELASUB1:20:1418'39"+43:52
35.Lars DIECKHOFFGERASUB1:28:1420'31"+51:52
NCLHubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLPierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège
Top

H. Masters B   length 3700m  climb 105m (39)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre MARCHALBELC.O. Liège29:347'59"
2.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.31:488'35"+2:14
3.Marc CLAESBELhamok33:509'08"+4:16
4.Luc MELISBELhamok34:009'11"+4:26
5.Roger BOCKXBELK.O.L.34:599'27"+5:25
6.Patrick WALLAERTBELOmega36:439'55"+7:09
7.Etienne DE WITBELK.O.L.36:459'55"+7:11
8.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.37:0310'00"+7:29
9.Uwe KRAUSBAUERGERO.L.G. St. Vith ARDOC37:2710'07"+7:53
10.Roger HENDRICKXBELK.O.L.37:3410'09"+8:00
11.Luc CLOOSTERMANSBELhamok37:3910'10"+8:05
12.Wiet LAENENBELTROL39:0710'34"+9:33
13.Marc VAN DE MAELEBELK.O.L.39:3610'42"+10:02
14.Eddy GRESSENSBELK.O.L.40:5211'02"+11:18
15.Jos GILOTBELK.O.L.41:0611'06"+11:32
16.Werner HOFFMANNBELO.L.G. St. Vith ARDOC42:2011'26"+12:46
17.Marc LEERSBELTROL42:2511'27"+12:51
18.Dirk CEULEMANSBELOmega42:5711'36"+13:23
19.Helmut WOLLGARTENGERHansa Simmerath43:0411'38"+13:30
20.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.43:1711'41"+13:43
21.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège43:3811'47"+14:04
22.Herman JANSSENBELTROL45:3512'19"+16:01
23.Jan THEYSBELOmega45:4912'22"+16:15
24.Chris ADDIERSBELOmega46:1912'31"+16:45
25.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.47:3512'51"+18:01
26.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.47:4612'54"+18:12
27.Eddy HERMANSBELOmega48:1113'01"+18:37
28.Johan ROBRECHTSBELK.O.L.48:1913'03"+18:45
29.Jean LUYTENBELOmega50:5213'44"+21:18
30.William NICQUEBELTROL51:1113'50"+21:37
31.Christian KAYEBELHermathenae51:5014'00"+22:16
32.Willy RENDERSBELhamok52:2714'10"+22:53
33.Daniel KESSELBELO.L.V. Eifel52:5114'17"+23:17
34.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.53:3714'29"+24:03
35.Lucien BOSMANSBELhamok57:2315'30"+27:49
36.Etienne DE CANNEBELOmega1:01:3816'39"+32:04
37.Willy NICASIBELK.O.L.1:15:2420'22"+45:50
38.Paul BOLSENSBELTROL1:18:1421'08"+48:40
NCLJacques HOFMANSBELASUB
Top

H. Masters C   length 3500m  climb 80m (36)

[H:]M:Smin/km
1.Alfred SIMKENSBELK.O.L.30:208'40"
2.Jean BREDOBELO.L.V. Eifel34:249'49"+4:04
3.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.35:1710'04"+4:57
4.Juliaan LINTENBELK.O.L.36:3610'27"+6:16
5.Servais HICKBELC.O. Liège36:5210'31"+6:32
6.Ferdy NIJSTBELK.O.L.37:2710'41"+7:07
7.Rudy CANTREBELK.O.L.37:3410'43"+7:14
8.Mike IN T GROENNEDTROL37:3610'44"+7:16
9.René STEENSSENSBELBalise 1037:3810'45"+7:18
10.Georges DEFERMEBELhamok37:5710'50"+7:37
11.Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC38:0910'54"+7:49
12.Jacques SILVESTREBELC.O. Liège38:2010'57"+8:00
13.Ludwig KAUTBELO.L.G. St. Vith ARDOC39:4711'22"+9:27
14.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.39:5111'23"+9:31
15.Philippe PARIZELBELBalise 1040:3011'34"+10:10
16.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.40:3311'35"+10:13
17.Heinrich EICHERBELO.L.G. St. Vith ARDOC40:3411'35"+10:14
18.Klaus HELDBELO.L.V. Eifel40:3511'35"+10:15
19.Alfred RAESBELBalise 1041:4611'56"+11:26
20.Hermann WOLLGARTENGERHansa Simmerath42:0212'00"+11:42
21.Jozef BELMANSBELK.O.L.42:3812'10"+12:18
22.Jos THYSBELhamok42:5112'14"+12:31
23.Osten WIKSTROMFINASUB42:5812'16"+12:38
24.Serge DERYBELBalise 1042:5912'16"+12:39
25.Robert SCUVEEBELC.O. Liège45:2312'58"+15:03
26.Frans WENSBELTROL45:4713'04"+15:27
27.Bert GEUDENSBELK.O.L.46:1313'12"+15:53
28.Jef VANHOUTBELK.O.L.49:0014'00"+18:40
29.Jacques FLAMENTBELASUB51:5714'50"+21:37
30.Jos HOUBENBELK.O.L.52:2314'58"+22:03
31.Mark VAN BRUGGENBELTROL52:3115'00"+22:11
32.Fernand SCHEELENBELhamok52:5715'07"+22:37
33.Jos BYLEMANSBELK.O.L.58:3916'45"+28:19
34.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL1:12:4420'46"+42:24
35.William MITCHELLGBROmega1:26:1324'37"+55:53
NCLMaurice SEBABELC.O. Liège
Top

H. Masters D   length 2900m  climb 75m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Henri VANDENBERKBELK.O.L.39:2913'36"
2.Frans VAN DE MOORTELBELOmega46:0015'51"+6:31
3.Phil MELLEBEEKBELhamok46:4516'07"+7:16
4.Denis REYNDERSBELK.O.L.48:2516'41"+8:56
5.Georges CEUNENBELK.O.L.48:5816'53"+9:29
6.Remi BLOEMENBELTROL50:2817'24"+10:59
7.André LUXENBELBalise 1051:4017'48"+12:11
8.Jean-Pierre VAN DER CRUYSBELASUB51:4117'49"+12:12
9.Engelbert OFFERMANBELO.L.V. Eifel55:1419'02"+15:45
10.Adrianus DE RIJKBELK.O.L.56:4419'33"+17:15
11.Willy KÜPPERBELO.L.G. St. Vith ARDOC57:1319'43"+17:44
12.Karl MOLSGEROmega57:4119'53"+18:12
13.Jean BAYIBELO.L.V. Eifel58:3920'13"+19:10
14.Jan VAN HEESBELK.O.L.1:05:2822'34"+25:59
15.Albin GENTENBELN.S.V. Amel1:08:2323'34"+28:54
16.Jozef DUCHESNEBELhamok1:10:5824'28"+31:29
17.Klemens HERBRANDBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:13:4425'25"+34:15
18.Ewald REINERTZBELN.S.V. Amel1:33:4432'19"+54:15
Top

Short Easy   length 2900m  climb 20m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Giel PARDOELNEDTROL23:368'08"
2.Hilde VAN AUTGAERDENBELOmega33:1411'27"+9:38
3.Robert HOOFDBELASUB38:0313'07"+14:27
4.Inge VAN ENGELANDNEDKOVZ46:3516'03"+22:59
5.Door WYNANTSBELOmega47:2316'20"+23:47
6.Maryline DEMEUSEBELC.O. Liège48:1516'38"+24:39
7.Nadine VERLINDENBELASUB57:2819'48"+33:52
8.Thibaut SMEETSBELOmega1:11:3924'42"+48:03
9.Julie SMEETSBELOmega1:12:0324'50"+48:27
Top

Short Difficult   length 2500m  climb 100m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Willy LAMONBELAltaïr C.O.32:0012'48"
2.Steve VERSTRAETEBELhamok42:5917'11"+10:59
3.Kurt SMETBELTROL43:1317'17"+11:13
4.Egwin COESSENSBELK.O.L.43:3517'25"+11:35
5.Masja VAN DE VENNEDKOVZ50:0820'03"+18:08
6.Lisa ELSENBELOmega58:0423'13"+26:04
7.Kirsten VERSTRAETEBELhamok58:2723'22"+26:27
8.Lia LENAERSBELOmega1:21:2632'34"+49:26
10.Mia KINNAERBELOmega1:43:5341'33"+1:11:53
NCLRudy HUSBELK.O.L.
NCLSteven JOCHEMSNEDKOVZ
Top

Long Easy   length 4600m  climb 45m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Daniel WOLLGARTENGERHansa Simmerath41:479'04"
2.Olaf WOERTELNEDKOVZ45:589'59"+4:11
3.Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC52:5311'29"+11:06
4.Marina DRIESENBELOmega54:2411'49"+12:37
5.Sabine DE LEEBELTROL1:21:0917'38"+39:22
6.Sandra WOLLGARTENGERHansa Simmerath1:28:4519'17"+46:58
7.Tamara STEFFENSGERHansa Simmerath1:30:2719'39"+48:40
NCLErick OOSTERLINCKBELK.O.L.
NCLIlana DANNEMARKBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLPaul CHAUVEHEIDBELC.O. Liège
Top

Long Difficult   length 5200m  climb 200m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Goele HERMANSBELOmega1:08:3813'11"
2.Dominique STASBELASUB1:09:4713'25"+1:09
3.Patrick VANHAERENBELK.O.L.1:10:4313'35"+2:05
4.Jos BULLENBELK.O.L.1:15:5014'35"+7:12
5.Dirk STEINGERHansa Simmerath1:18:1615'03"+9:38
6.Jos SCHEPERSBELhamok1:19:2215'15"+10:44
7.Michael HEINDFELDERGERHansa Simmerath1:27:5216'53"+19:14
8.Niels STEINGERHansa Simmerath1:35:1418'18"+26:36
9.Jean Paul HOMBROECKXBELhamok1:42:2419'41"+33:46
10.Kris GEETSBELVVO 961:47:1220'36"+38:34
11.Roeland VAN AKENBELOmega1:54:0421'56"+45:26
12.Georges BARBIERBELASUB1:57:0722'31"+48:29
NCLAndré LEDENTBELBalise 10
NCLKristoph WOLLGARTENGERHansa Simmerath
Top

Total

K.O.L.70
Omega58
TROL40
hamok40
ASUB32
C.O. Liège27
O.L.G. St. Vith ARDOC15
Hansa Simmerath9
N.S.V. Amel8
O.L.V. Eifel8
Balise 107
Altaïr C.O.6
KOVZ4
Borasca2
Hermathenae2
Olifant2
B.A.B.A.1
C.O. Militaire Belge1
Lokomotiva Pardubice1
UZO1
VVO 961
sokol pezinok1
Total: 336