WebRes.helga-o.com |
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:01 | 9610 m | 1:06:58 | 6'58" | 9. (18) | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | ||||||
H:Long Difficult | 5620 m | 180 m | 0:55:50 | 9'56" | 7. (44) | |
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
H-20 | 8050 m | 0:59:31 | 7'24" | -- (2) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
M-20 | 28060 m | NCL | ||||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 7000 m | 1:00:17 | 8'37" | 12. (52) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | ||||||
M ELITE | 3970 m | 0:21:28 | 5'24" | 44. (115) | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Knock Out Qualification_WRE - Ghent | ||||||
H:M2 | 2760 m | NCL | ||||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
M-20 | 6820 m | 1:06:09 | 9'42" | 1. (2) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
H:BUSF H | 8830 m | 0:55:32 | 6'17" | 7. (18) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
LD | 7410 m | 0:46:16 | 6'15" | 8. (42) | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
H21 | 4840 m | 75 m | NCL | |||
24.09.2022 - MTBO - GERAARDSBERGEN | ||||||
01 | 20360 m | 2:08:34 | 6'19" | 6. (18) | ||
18.09.2022 - Championnat de Belgique de Relais - Bois du Beynert - Arlon | ||||||
H. Open | 7400 m | 1:06:44 | 9'01" | 10. (18) | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
H-20 | 9690 m | 40 m | 1:10:48,015 | 7'18" | 2. (3) | |
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
HE | 11900 m | 350 m | 2:06:22 | 10'37" | 4. (15) | |
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | ||||||
H:01 | 7300 m | 1:12:53 | 9'59" | 13. (38) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 4070 m | 0:18:17 | 4'30" | 4. (15) | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | ||||||
M JUNIOR | 3350 m | 0:14:22 | 4'17" | 10. (15) | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
H-18 | 8460 m | 0:59:34 | 7'02" | 2. (3) | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | ||||||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:06:56 | 4'37" | 9. (15) | ||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:11:20 | 4'32" | 9. (15) | ||
06.03.2022 - Régionale 5 circuits couleurs - Baudour | ||||||
H:Noir Long | 8000 m | 0:55:14 | 6'54" | 1. (13) | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | ||||||
H-18 | 7440 m | 110 m | 0:57:12 | 7'41" | 2. (3) | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | ||||||
H:02 | 7520 m | 0:42:23 | 5'38" | 2. (40) | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5580 m | 0:34:19 | 6'09" | 3. (5) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
H. Open | 6480 m | 0:42:46 | 6'36" | 18. (32) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
H:10 | 5710 m | 0:39:56 | 7'00" | 5. (8) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
H-18 | 8220 m | 0:55:28 | 6'45" | 2. (4) | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | ||||||
H:01 | 5800 m | 0:36:11 | 6'14" | 3. (30) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
H-18 | 7600 m | 0:47:23 | 6'14" | 2. (3) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
H-18 | 7600 m | 0:56:50 | 7'29" | 2. (4) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
H-18 | 7220 m | 0:44:58 | 6'14" | 2. (4) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
H-18 | 7540 m | 0:48:40 | 6'27" | 3. (6) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:01 | 8600 m | 1:06:49 | 7'46" | 8. (28) | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | ||||||
H:Noir long | 8800 m | 1:18:32 | 8'55" | 4. (22) | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | ||||||
H:01 | 6010 m | 0:54:50 | 9'07" | 5. (17) | ||
11.11.2021 - BOC #02 - Watermael-Boitsfort - La Sapinière | ||||||
H:Noir long | 7500 m | 190 m | 1:01:10 | 8'09" | 2. (33) | |
06.11.2021 - Nationale Lange afstand - Dilsenerbos | ||||||
H-18 | 8280 m | 160 m | 1:06:29,894 | 8'02" | 3. (3) | |
24.10.2021 - Brussels Orienteering Challenge #1 - Tervuren | ||||||
H:Noir long | 8500 m | 130 m | 1:14:38 | 8'47" | 9. (23) | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Junioren - Juniors | 5410 m | 0:42:33 | 7'52" | 6. (9) | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | ||||||
H:BEARROWS | 7370 m | 1:00:47 | 8'15" | 7. (10) | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | ||||||
H. Junioren - Juniors | 6100 m | 0:51:42 | 8'29" | 3. (5) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 3150 m | 0:19:14 | 6'06" | 6. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
H-18 | 2170 m | 0:12:09,003 | 5'36" | 3. (6) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H-18 | 8370 m | 1:01:00 | 7'17" | 3. (9) | ||
05.09.2021 - FRSO-Mitteldistanz - Hinter den Sandgruben | ||||||
H. Junioren - Juniors | 4990 m | 115 m | 0:40:34 | 8'08" | 1. (7) | |
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 8030 m | 1:04:40 | 8'03" | 1. (5) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
H-18 | 7770 m | 1:03:22 | 8'09" | 1. (5) | ||
01.08.2021 - Indoor Fort Race - Fort VIII Hoboken | ||||||
H:01 | 1650 m | 0:25:01 | 15'10" | 17. (43) | ||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | ||||||
H:01 | 5810 m | 0:35:15,937 | 6'04" | 8. (36) | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | ||||||
H-18 | 7250 m | 150 m | 0:55:03 | 7'36" | 3. (8) | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | ||||||
H-18 | 7370 m | 110 m | 1:04:20 | 8'44" | 3. (8) | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | ||||||
H-18 | 5100 m | 80 m | 0:42:22 | 8'18" | 3. (8) | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Junioren - Juniors | 2600 m | 0:16:44,683 | 6'26" | 3. (6) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H-18 | 5140 m | 125 m | 1:01:27 | 11'57" | 6. (11) | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | ||||||
H:01 | 4120 m | 0:24:42 | 5'59" | 8. (34) | ||
18.04.2021 - Team Belgium Selection Race - Zaventem | ||||||
H-20 | 3330 m | 0:17:41 | 5'18" | 12. (16) | ||
11.04.2021 - Selection - Long Distance - Herbeumont | ||||||
H18-20 | 9000 m | 435 m | 1:27:32 | 9'43" | 8. (15) | |
10.04.2021 - Selection - Middle Distance - Forêt d'Anlier | ||||||
H18-20 | 5300 m | 105 m | 0:32:05 | 6'03" | 8. (15) | |
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H-16 | 4230 m | 0:32:27 | 7'40" | 3. (11) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H-16 | 6810 m | 0:47:29 | 6'58" | 3. (5) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
H-16 | 4580 m | 40 m | 0:34:44 | 7'35" | 4. (6) | |
27.09.2020 - Championnat de Belgique et FRSO Longue distance - Stambruges | ||||||
H-16 | 7300 m | 75 m | 1:09:33 | 9'31" | 3. (8) | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H-16 | 6940 m | 0:58:59 | 8'29" | 3. (8) | ||
06.09.2020 - Belgian Club Relay - Anlier - Les Loups Bleus | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | 1:00:18 | 9'08" | 26. (48) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
H-16 | 4710 m | 105 m | 0:38:03 | 8'04" | 3. (9) | |
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:02 | 6000 m | NCL | ||||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | ||||||
H-16 | 7700 m | 1:00:22 | 7'50" | 2. (4) | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3640 m | 0:36:49 | 10'06" | 2. (4) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:03 | 7250 m | 1:02:30 | 8'37" | 5. (20) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
H-16 | 6400 m | 1:23:07 | 12'59" | 3. (3) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Supersprint Park Napoleon - Oostende | ||||||
01 | 1350 m | 0:19:00 | 14'04" | 37. (39) | ||
25.01.2020 - TROL-kampioenschap - Lombardsijde Kamp - Lombardsijde | ||||||
01 | 3430 m | 0:54:58 | 16'01" | 30. (34) | ||
24.01.2020 - TROL-kampioenschap - Zee en Duin - Oostende | ||||||
01 | 680 m | 0:19:46 | 29'04" | 19. (34) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:03 | 6730 m | 1:06:05 | 9'49" | 11. (19) | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:01 | 6220 m | 0:55:41 | 8'57" | 8. (23) | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | ||||||
H:04 | 3660 m | 0:42:30 | 11'36" | -- (14) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H-16 | 5130 m | 1:18:17 | 15'15" | 7. (10) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H-16 | 4070 m | 1:07:21 | 16'32" | 8. (10) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5890 m | 0:34:47 | 5'54" | 16. (52) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H-16 | 7600 m | 100 m | 1:19:03 | 10'24" | 2. (8) | |
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 4950 m | 0:47:49 | 9'39" | 4. (12) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H-16 | 7500 m | 140 m | 1:11:23 | 9'31" | 6. (15) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H-16 | 7400 m | 220 m | 1:31:13 | 12'19" | 4. (8) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H-16 | 7810 m | 235 m | 1:11:06 | 9'06" | 2. (8) | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 5010 m | 1:04:54 | 12'57" | 3. (17) | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H Oro 5 | 4980 m | 0:41:08 | 8'15" | 2. (17) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 5300 m | 0:45:55 | 8'39" | 5. (17) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H Oro 5 | 4080 m | 0:57:05 | 13'59" | 6. (17) | ||
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg | ||||||
Challenge Wagener | 0:49:38 | 6. (37) | ||||
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent | ||||||
01 | 4070 m | 0:33:51 | 8'19" | 9. (35) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 6600 m | 1:03:46 | 9'39" | 13. (42) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H-16 | 2440 m | 0:18:10 | 7'26" | 3. (9) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
H-16 | 4500 m | 65 m | 0:43:52 | 9'44" | 5. (10) | |
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette | ||||||
H:Noir Moyen | 3800 m | 100 m | 0:42:51 | 11'16" | 6. (25) | |
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H-16 | 3600 m | 75 m | 0:21:51 | 6'04" | 2. (9) | |
27.04.2019 - Multi-Technik Training - St.Vither Wald Nord | ||||||
H:Special 5 km | 4960 m | 70 m | 0:48:44 | 9'49" | 2. (16) | |
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | ||||||
Course 1 | 970 m | 0:18:23 | 18'57" | 16. (44) | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | ||||||
H-16 | 1570 m | 0:16:23 | 10'26" | 2. (14) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:10 | 3900 m | 0:28:17 | 7'15" | 1. (9) | ||
22.02.2019 - BK avond - Opoeteren | ||||||
HESP | 5170 m | 0:52:43 | 10'11" | 5. (8) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H-16 | 6900 m | 150 m | 0:59:50 | 8'40" | 3. (12) | |
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | ||||||
HESP | 3400 m | 0:24:47 | 7'17" | 1. (5) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:04 | 4520 m | 0:33:04 | 7'18" | 4. (19) | ||
19.01.2019 - Hivernale 5 couleurs - Godinne | ||||||
H:Noir Moyen | 5000 m | 220 m | 0:52:03 | 10'24" | 4. (48) | |
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | ||||||
H:05 | 3320 m | 1:08:47 | 20'43" | -- (7) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 5650 m | 0:45:21 | 8'01" | 2. (45) | ||
12.01.2019 - Brussels Orienteering Challenge #6 - Forêt de Soignes - Uccle | ||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 105 m | 0:56:16 | 11'28" | 19. (34) | |
06.01.2019 - Régionale fin de stage FRSO - Chiny sur Semois | ||||||
H:Noir Moyen | 6630 m | 300 m | 1:09:52 | 10'32" | 7. (28) | |
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | ||||||
H:02 | 4600 m | 0:37:22 | 8'07" | 4. (31) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:28:43 | 7'10" | 3. (5) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H-14 | 4540 m | 0:33:50 | 7'27" | 2. (5) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H-14 | 3940 m | 0:35:54 | 9'06" | 4. (5) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H-14 | 4200 m | 0:28:41 | 6'49" | 1. (5) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H-14 | 4200 m | 70 m | 0:37:06 | 8'49" | 1. (5) | |
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:04 | 5800 m | 1:05:40 | 11'19" | 18. (24) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HESP | 3740 m | 0:41:02 | 10'58" | 2. (10) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
H-14 | 4940 m | 0:47:16 | 9'34" | 2. (7) | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | ||||||
H-14 | 5100 m | 0:55:36 | 10'54" | 3. (4) | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | ||||||
H-14 | 6190 m | 0:48:38 | 7'51" | 1. (5) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H-14 | 2020 m | 0:17:35 | 8'42" | 3. (10) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H-14 | 4730 m | 0:42:35 | 9'00" | 2. (4) | ||
09.09.2018 - Championnat de Belgique de Relais - Les Fossés | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3060 m | 0:38:30 | 12'34" | 8. (9) | ||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | ||||||
H-14 | 5690 m | 175 m | 0:55:12 | 9'42" | 2. (8) | |
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-14 | 4790 m | 0:53:34 | 11'10" | 3. (5) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
H-14 | 4590 m | 0:40:40 | 8'51" | 3. (4) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
H-14 | 3770 m | 0:30:52 | 8'11" | 2. (4) | ||
12.08.2018 - Challenge Wagener - Küchelscheid | ||||||
Challenge Wagener | 1:21:45 | 14. (36) | ||||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:02 | 5400 m | 0:48:33 | 8'59" | 6. (43) | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | ||||||
M YOUTH -16 | 3890 m | 0:31:09 | 8'00" | 5. (12) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2010 m | 0:15:24 | 7'39" | 5. (11) | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | ||||||
M YOUTH -16 | 2080 m | 0:16:53 | 8'07" | 5. (11) | ||
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke | ||||||
H:01 | 3350 m | 0:25:10 | 7'30" | 35. (83) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 2500 m | 0:17:59 | 7'11" | 5. (7) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H-14 | 4700 m | 0:48:31 | 10'19" | 3. (13) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H-14 | 5700 m | 0:57:59 | 10'10" | 3. (13) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H-14 | 3800 m | 0:35:29 | 9'20" | 2. (13) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H-14 | 2500 m | 0:24:43 | 9'53" | 2. (5) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H-14 | 4000 m | 0:38:38 | 9'39" | 1. (4) | ||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | ||||||
H:02 | 4210 m | 0:34:21 | 8'09" | 2. (15) | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | ||||||
H:AOS | 3280 m | 0:24:39 | 7'30" | 21. (79) | ||
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont | ||||||
H:Noir court | 4100 m | 205 m | 0:54:07 | 13'11" | 4. (20) | |
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart | ||||||
H:Noir Court | 4700 m | 75 m | 0:44:09 | 9'23" | 4. (42) | |
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont | ||||||
H:Noir Moyen | 5700 m | 265 m | 0:57:18 | 10'03" | 2. (30) | |
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 5180 m | 0:56:00 | 10'48" | 19. (42) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H-14 | 5000 m | 165 m | 1:14:25 | 14'52" | 5. (7) | |
04.03.2018 - Nationale LD Challenge Oosterlynck - Lac des Vieilles Forges | ||||||
H-14 | 5800 m | 150 m | 1:05:11 | 11'14" | 2. (6) | |
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H-14 | 3310 m | 0:34:56 | 10'33" | 2. (9) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:05 | 4400 m | 0:51:17 | 11'39" | 7. (25) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:36:33 | 9'37" | 4. (20) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:05 | 5030 m | 0:49:03 | 9'45" | 3. (28) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:41:07 | 9'47" | 3. (34) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:05 | 4200 m | 0:45:38 | 10'51" | 6. (29) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H13-14 | 4110 m | 0:42:47 | 10'24" | 4. (8) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H13-14 | 3200 m | 0:27:28 | 8'35" | 5. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
H13-14 | 4300 m | 0:41:07 | 9'33" | 5. (8) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H13-14 | 3540 m | 0:36:18 | 10'15" | 5. (9) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H13-14 | 3970 m | 1:02:01 | 15'37" | 7. (9) | ||
19.11.2017 - 3 jours de la Forêt de Soignes - Sprint - Homborch | ||||||
2 | 2600 m | 60 m | 0:31:15 | 12'01" | 9. (33) | |
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | ||||||
H:Noir moyen | 2900 m | 135 m | NCL | |||
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | ||||||
H:Noir moyen | 4610 m | 115 m | 0:57:57 | 12'34" | 16. (35) | |
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes | ||||||
H:Noir moyen | 5000 m | 105 m | 1:16:50 | 15'22" | 26. (46) | |
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:45:28 | 10'34" | 2. (18) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:05 | 3600 m | 0:37:11 | 10'19" | 1. (10) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 4000 m | 0:46:31 | 11'37" | 42. (70) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:54:56 | 12'12" | 7. (24) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H-14 | 5100 m | 1:08:53 | 13'30" | 4. (5) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H-14 | 5560 m | 40 m | 1:06:09 | 11'53" | 8. (11) | |
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H-14 | 4500 m | 0:45:44 | 10'09" | 3. (5) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Espoirs - Beloften | 3800 m | 1:00:52 | 16'01" | 8. (11) | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | ||||||
H-14 | 4420 m | 110 m | 0:52:53 | 11'57" | 3. (8) | |
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | ||||||
H:01 | 10800 m | 1:30:09 | 8'20" | 20. (48) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H-14 | 4810 m | 1:05:33 | 13'37" | 2. (5) | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H-14 | 4190 m | 0:36:05 | 8'36" | 1. (5) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H-14 | 3440 m | 1:04:16 | 18'40" | 3. (5) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
LE | 7400 m | 1:30:35 | 12'14" | 4. (6) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 8300 m | 1:10:18 | 8'28" | 16. (25) | ||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2500 m | 65 m | 1:27:37 | 35'02" | -- (21) | |
02.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Forêt de Soignes | ||||||
H:06 | 2900 m | 60 m | 0:47:35 | 16'24" | -- (11) | |
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken Oost | ||||||
H:03 | 2040 m | 0:27:01 | 13'14" | 4. (8) | ||
09.02.2014 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:35:06 | 11'19" | 1. (11) | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:07 | 2700 m | 0:35:59 | 13'19" | 2. (11) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:05 | 4420 m | 0:52:28 | 11'52" | 13. (37) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:05 | 3740 m | 0:57:21 | 15'20" | 18. (22) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:51:17 | 13'51" | 13. (21) | ||
10.08.2013 - Wiet Special - Kasterlee | ||||||
H:01 | 12200 m | 2:00:58 | 9'54" | 37. (51) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:04:11 | 18'20" | 4. (18) | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | ||||||
H:04 | 2700 m | 0:00:00 | -- (2) | |||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:05 | 4050 m | 1:09:31 | 17'09" | 8. (19) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:06 | 3900 m | 1:37:18 | 24'56" | 6. (10) | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H-10 | 1950 m | 35 m | 0:31:30 | 16'09" | 4. (8) | |
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:55:54 | 18'12" | 1. (3) | ||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:07 | 3200 m | 0:36:24 | 11'22" | 3. (7) | ||
02.06.2013 - Relais des clubs - Martelange | ||||||
OPEN | 0:59:53 | 18'08" | 17. (33) | |||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:38:14 | 15'17" | 1. (4) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:46:34 | 16'37" | 1. (4) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H-10 | 2200 m | 0:25:25 | 11'33" | 1. (1) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H-10 | 2960 m | 0:33:37 | 11'21" | 2. (13) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H-10 | 2640 m | 0:24:48 | 9'23" | 2. (12) | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:29:43 | 12'55" | 2. (12) | ||
17.05.2013 - 3 Days of Belgium "Sprint" - Genk | ||||||
H:08 | 1400 m | 0:14:37 | 10'26" | 1. (4) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H-10 | 1800 m | 20 m | 0:19:06 | 10'36" | 2. (9) | |
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:44:43 | 14'25" | 6. (12) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:04 | 1540 m | 0:18:14 | 11'50" | 2. (5) | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:04 | 1630 m | 0:16:47 | 10'17" | 2. (3) | ||
27.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Blaarmeersen | ||||||
H:03 | 4350 m | 1:11:41 | 16'28" | 5. (6) | ||
21.04.2013 - Régionale d'été - Libin | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:36:23 | 12'59" | 1. (4) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Pupilles | 1600 m | 0:12:27 | 7'46" | 3. (12) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H-10 | 1700 m | 15 m | 0:28:47 | 16'55" | 2. (5) | |
01.04.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H10 | 1700 m | 45 m | 0:18:31 | 10'53" | 14. (22) | |
31.03.2013 - Pâques en Alsace - St Hyppolyte | ||||||
H10 | 2600 m | 55 m | 0:21:40 | 8'19" | 8. (22) | |
30.03.2013 - Pâques en Alsace - Thannenkirch | ||||||
H10 | 2000 m | 25 m | 0:21:14 | 10'37" | 13. (22) | |
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:34:16 | 13'10" | 1. (2) | ||
23.03.2013 - De Ster - De Ster | ||||||
H:04 | 3100 m | 0:33:01 | 10'39" | 2. (3) | ||
17.03.2013 - Championnat estival FRSO - Manche 1 - Bois d'Esneux | ||||||
H-10 | 2400 m | 55 m | 0:44:41 | 18'37" | 3. (5) | |
09.03.2013 - Régionale FRSO - Rouge- Cloïtre | ||||||
H:02 | 6000 m | 140 m | 1:38:33 | 16'25" | 40. (57) | |
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H-10 | 2040 m | 0:23:07 | 11'19" | 2. (11) | ||
23.02.2013 - OVK 2013 - Het Leen - Eeklo | ||||||
H:04 | 3700 m | 1:06:52 | 18'04" | 3. (4) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:44:52 | 14'57" | 10. (18) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:53:16 | 15'13" | 5. (12) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:40:56 | 11'22" | 6. (11) | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | ||||||
H:06 | 3440 m | 0:58:47 | 17'05" | 5. (6) | ||
13.01.2013 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:06 | 2450 m | 0:40:30 | 16'31" | 1. (4) | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:53:07 | 16'05" | 6. (14) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:39:07 | 16'17" | 5. (6) | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | ||||||
H-10 | 2300 m | 0:28:47 | 12'30" | 4. (9) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:33:58 | 12'07" | 5. (8) | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | ||||||
H-10 | 2600 m | NCL | ||||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
H-10 | 2800 m | 0:49:36 | 17'42" | 4. (10) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
H:07 | 2860 m | 0:32:35 | 11'23" | 1. (5) | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | ||||||
H:07 | 2300 m | 0:31:12 | 13'33" | 1. (7) | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:25:25 | 10'35" | 1. (13) | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | ||||||
H:07 | 2400 m | 0:34:32 | 14'23" | 1. (6) | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:20:01 | 22'51" | -- (9) | ||
04.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:05 | 3200 m | 50 m | 1:53:43 | 35'32" | 6. (9) | |
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:06 | 3400 m | NCL | ||||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Pupilles | 2300 m | 0:32:03 | 13'56" | 4. (8) | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H-10 | 2000 m | 0:36:26 | 18'13" | 2. (3) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de relais - Inscriptions sur place - Tumuli | ||||||
2 | 4520 m | 120 m | 2:35:50 | 34'28" | 30. (36) | |
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H-10 | 2250 m | 0:36:51 | 16'22" | 2. (8) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H-10 | 1930 m | 30 m | 0:19:41 | 10'11" | 3. (9) | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | ||||||
H:06 | 2600 m | 0:45:56 | 17'40" | 2. (9) | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:07 | 2420 m | 0:42:33 | 17'34" | 1. (2) | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | ||||||
H-10 | 2600 m | 0:34:09 | 13'08" | 1. (2) | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | ||||||
H-10 | 2900 m | 0:47:31 | 16'23" | 1. (2) | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | ||||||
H-10 | 3000 m | 0:36:40 | 12'13" | 1. (2) | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | ||||||
H:07 | 2900 m | 60 m | NCL | |||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-10 | 1900 m | 15 m | 0:24:54 | 13'06" | 2. (6) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H-10 | 2000 m | 65 m | 0:54:46 | 27'22" | 4. (6) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H-10 | 1900 m | 40 m | NCL | |||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:04 | 2520 m | 0:46:39 | 18'30" | 8. (15) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Pupilles | 2410 m | 0:45:00 | 18'40" | 4. (5) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:07 | 2100 m | 0:00:00 | -- (1) | |||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:04 | 2230 m | 0:30:19 | 13'35" | 2. (9) | ||
22.04.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - Citadelpark - Gent | ||||||
H:03 | 2030 m | 0:46:37 | 22'57" | 3. (4) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Pupilles | 1700 m | 0:33:15 | 19'33" | 7. (8) | ||
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H-10 | 2280 m | 70 m | 0:29:00 | 12'43" | 2. (2) | |
24.03.2012 - Oostvlaams kampioenschap - De Ster | ||||||
H:04 | 2100 m | 0:22:33 | 10'44" | 1. (3) | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H-10 | 2200 m | NCL | ||||
11.03.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Blaarmeersen - De Blaarmeersen | ||||||
H:06 | 3060 m | NCL | ||||
19.02.2012 - Régionale d'hiver - Chevetogne | ||||||
H:06 | 2830 m | 105 m | 0:53:38 | 18'57" | 5. (7) | |
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:38:57 | 12'33" | 1. (2) | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:05:54 | 18'49" | 10. (14) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H-10 | 2810 m | 0:32:35 | 11'35" | 4. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H-10 | 2500 m | 0:38:54 | 15'33" | 2. (3) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H-10 | 3000 m | 0:38:15 | 12'45" | 4. (5) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H-10 | 2070 m | 0:27:20 | 13'12" | -- (5) | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H-10 | 2400 m | 0:43:37 | 18'10" | -- (5) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:07 | 2900 m | 0:55:01 | 18'58" | 3. (6) | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | ||||||
H:07 | 2700 m | 1:11:39 | 26'32" | 6. (6) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:07 | 2900 m | 1:12:45 | 25'05" | 3. (5) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:06 | 3100 m | 75 m | 1:17:58 | 25'09" | 8. (15) | |
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H-10 | 2870 m | 0:54:31 | 18'59" | -- (9) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H-10 | 2880 m | 0:44:31 | 15'27" | -- (8) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H-10 | 2770 m | 0:44:25 | 16'02" | -- (9) | ||
11.06.2011 - Felenne - Felenne | ||||||
4 | 3900 m | 110 m | 1:39:51 | 25'36" | 10. (11) | |
01.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Watermael-Boitsfort | ||||||
05 | 3900 m | 135 m | 1:34:03 | 24'07" | 16. (31) | |
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
06 | 2940 m | NCL | ||||
09.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | ||||||
06 | 4000 m | 1:40:24 | 25'06" | 10. (18) | ||
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | ||||||
06 | 3300 m | 40 m | 1:20:04 | 24'16" | 6. (13) |