WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H85 | 2210 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H85 | 3310 m | 1:24:55 | 25'39" | 3. (3) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:06 | 3270 m | NCL | K.O.L. | ||||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Blauw kort | 2920 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Master E | 3210 m | 1:24:30 | 26'19" | 2. (2) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:05 | 3400 m | 1:40:34 | 29'35" | 13. (18) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
SD | 4160 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
SD | 3910 m | 1:47:05 | 27'23" | 41. (46) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 5 | 3430 m | 1:30:23 | 26'21" | 3. (4) | K.O.L. | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:06 | 3040 m | 1:02:58 | 20'43" | 4. (6) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Master E | 3250 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H85 | 3180 m | NCL | K.O.L. | ||||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H85 | 1800 m | 1:19:03 | 43'55" | 3. (3) | K.O.L. | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H85 | 1810 m | 0:39:13 | 21'40" | 3. (3) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M85 | 2430 m | 1:26:55 | 35'46" | 2. (2) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M85 | 2620 m | 1:27:53 | 33'33" | 1. (1) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M85 | 2630 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3750 m | 1:43:00 | 27'28" | 47. (55) | K.O.L. | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:03 | 2310 m | 0:40:17 | 17'26" | 19. (24) | K.O.L. | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:06 | 3480 m | 1:20:18 | 23'04" | 6. (8) | K.O.L. | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:06 | 2900 m | 1:08:44 | 23'42" | 4. (6) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:06 | 2550 m | 1:06:50 | 26'13" | 3. (4) | K.O.L. | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | |||||||
H:04 | 2230 m | 0:52:52 | 23'42" | 3. (5) | K.O.L. | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
SD | 2680 m | 90 m | 1:28:45 | 33'07" | 12. (13) | K.O.L. | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:06 | 2950 m | 0:56:55 | 19'18" | 6. (6) | K.O.L. | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters E | 2220 m | 0:47:02 | 21'11" | 4. (5) | K.O.L. | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H85 | 2650 m | 0:53:12 | 20'05" | 3. (4) | K.O.L. | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:13 | 3230 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 4 | 2680 m | 1:16:38 | 28'36" | 3. (6) | K.O.L. | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:05 | 3250 m | 1:20:04 | 24'38" | 25. (32) | K.O.L. | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:05 | 3220 m | 1:22:18 | 25'34" | 22. (23) | K.O.L. | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:05 | 2980 m | 1:12:38 | 24'22" | 20. (23) | K.O.L. | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
SE | 2870 m | 1:07:52 | 23'39" | 5. (10) | K.O.L. | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
SE | 2400 m | 0:55:02 | 22'56" | 8. (20) | K.O.L. | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
H:Short Easy | 3500 m | NCL | K.O.L. | ||||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 3180 m | 1:13:30 | 23'07" | 20. (21) | K.O.L. | ||
03.12.2022 - O SERIE BERINGEN MIJN - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:02 | 3220 m | 1:35:05 | 29'32" | 11. (11) | K.O.L. | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:Short Easy | 4440 m | 1:43:49 | 23'23" | 1. (1) | K.O.L. | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H85 | 2120 m | 1:29:05 | 42'01" | 1. (1) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H85 | 2800 m | 1:31:52 | 32'49" | 1. (1) | K.O.L. | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H85 | 2110 m | 1:11:26 | 33'51" | 1. (1) | K.O.L. | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:05 | 3200 m | 1:09:53 | 21'50" | 17. (19) | K.O.L. | ||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:05 | 2970 m | NCL | K.O.L. | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:05 | 3090 m | 1:06:18 | 21'27" | 25. (31) | K.O.L. | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H85 | 3190 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:05 | 3680 m | 1:29:58 | 24'27" | 21. (22) | K.O.L. | ||
28.08.2022 - BCR 2022 - Day courses - Gives | |||||||
SD | 3100 m | 95 m | NCL | K.O.L. | |||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
H85 | 3020 m | 1:42:43 | 34'01" | 3. (4) | K.O.L. | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
H85 | 3280 m | 1:26:28 | 26'22" | 3. (5) | K.O.L. | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
H85 | 2570 m | NCL | K.O.L. | ||||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:04 | 3060 m | 1:30:29 | 29'34" | 15. (19) | K.O.L. | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:03 | 3070 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | |||||||
H. Master E | 0:42:15 | 1. (1) | K.O.L. | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:05 | 2820 m | 0:49:52 | 17'41" | 24. (26) | K.O.L. | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
05 | 1720 m | 0:35:32 | 20'40" | 39. (49) | K.O.L. | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
05 | 1530 m | 0:28:10 | 18'25" | 40. (47) | K.O.L. | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:04 | 3070 m | 1:21:22 | 26'30" | 8. (8) | K.O.L. | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | |||||||
H:02 | 2710 m | 1:14:33 | 27'31" | 6. (6) | K.O.L. | ||
24.04.2022 - Zwarte Horst - Luyksgestel | |||||||
H:03 | 3610 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H85 | 2620 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | |||||||
H:02 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H85 | 2610 m | 0:55:43 | 21'21" | 3. (3) | K.O.L. | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:05 | 3680 m | 1:31:34 | 24'53" | 19. (21) | K.O.L. | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:05 | 3470 m | 1:15:14 | 21'41" | 24. (30) | K.O.L. | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Masters E | 3040 m | 1:05:58 | 21'42" | 5. (6) | K.O.L. | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:05 | 3760 m | 1:06:51 | 17'47" | 12. (21) | K.O.L. | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
H80 | 2980 m | 0:52:35 | 17'39" | 4. (5) | K.O.L. | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H80 | 3060 m | 1:12:08 | 23'34" | 5. (5) | K.O.L. | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H80 | 3020 m | 1:05:20 | 21'38" | 6. (6) | K.O.L. | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
H:05 | 3130 m | 1:10:25 | 22'30" | 14. (15) | K.O.L. | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 3560 m | 1:17:54 | 21'53" | 19. (19) | K.O.L. | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:08 | 2560 m | 0:44:58,660 | 17'34" | 6. (6) | K.O.L. | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 3100 m | 1:00:11 | 19'25" | 16. (18) | K.O.L. | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:02 | 6900 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:05 | 2810 m | 1:09:35 | 24'46" | 20. (20) | K.O.L. | ||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | |||||||
H:05 | 2900 m | 1:06:55 | 23'04" | 19. (20) | K.O.L. | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters E | 3380 m | 1:30:37 | 26'49" | 7. (10) | K.O.L. | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:02 | 3280 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H80 | 2770 m | 0:59:31 | 21'29" | 6. (7) | K.O.L. | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:05 | 2650 m | 1:01:26 | 23'11" | 10. (12) | K.O.L. | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
H:04 | 1830 m | 0:54:31,976 | 29'47" | 8. (8) | K.O.L. | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H80 | 3610 m | 1:33:25 | 25'53" | 5. (6) | K.O.L. | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H80 | 4220 m | NCL | K.O.L. | ||||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | |||||||
H80 | 3000 m | 50 m | 1:32:14 | 30'45" | 3. (4) | K.O.L. | |
13.06.2021 - Régionale Vlessart - Vlessart | |||||||
H:Rouge | 5100 m | 80 m | NCL | K.O.L. | |||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:04 | 3160 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | |||||||
H:03 | 3100 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H80 | 2410 m | 1:08:03 | 28'14" | 5. (5) | K.O.L. | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H80 | 3230 m | 1:10:36 | 21'51" | 5. (5) | K.O.L. | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H80 | 1750 m | 10 m | 0:43:00 | 24'34" | 4. (4) | K.O.L. | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
H:03 | 3320 m | 1:27:01 | 26'12" | 7. (10) | K.O.L. | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H80 | 2390 m | 1:01:33 | 25'45" | 6. (6) | K.O.L. | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 3600 m | 1:07:08 | 18'38" | 29. (32) | K.O.L. | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
H:03 | 3750 m | 1:10:48 | 18'52" | 22. (23) | K.O.L. | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | |||||||
H:01 | 4150 m | 1:28:35 | 21'20" | 37. (43) | K.O.L. | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 3340 m | 1:19:50 | 23'54" | 19. (27) | K.O.L. | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
SE | 4000 m | 1:19:02 | 19'45" | 7. (13) | K.O.L. | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:06 | 3640 m | 1:13:25 | 20'10" | 17. (25) | K.O.L. | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:07 | 2850 m | 0:57:44 | 20'15" | -- (27) | K.O.L. | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H80 | 3060 m | 1:33:48 | 30'39" | 6. (8) | K.O.L. | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H80 | 3340 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H80 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H80 | 3000 m | 1:05:46 | 21'55" | 6. (8) | K.O.L. | ||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | |||||||
H:06 | 2800 m | 1:05:56 | 23'32" | 11. (12) | K.O.L. | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:06 | 3400 m | NCL | K.O.L. | ||||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
H:IOF 6 | 3090 m | 1:16:07 | 24'37" | -- (10) | K.O.L. | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:02 | 3210 m | 1:09:25 | 21'37" | 10. (10) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:06 | 3000 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H80 | 3280 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H80 | 2860 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | |||||||
H:03 | 2790 m | 0:48:21 | 17'19" | 9. (18) | K.O.L. | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H80 | 3000 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.07.2019 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3150 m | NCL | K.O.L. | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:06 | 3520 m | 1:22:11 | 23'20" | 11. (15) | K.O.L. | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | |||||||
H:02 | 3000 m | 1:01:10 | 20'23" | 7. (12) | K.O.L. | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
H80 | 3400 m | 1:25:16 | 25'04" | 3. (4) | K.O.L. | ||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
H:03 | 2000 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
H80 | 1370 m | 0:24:34 | 17'55" | 2. (4) | K.O.L. | ||
11.05.2019 - BOS #3: Lommel Sahara - Lommel | |||||||
H:02 | 3520 m | 1:28:56 | 25'15" | 27. (27) | K.O.L. | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:06 | 2000 m | NCL | K.O.L. | ||||
04.05.2019 - O- series Kempen 4 - CONGO - BALEN | |||||||
H:02 | 3040 m | 0:53:56 | 17'44" | 8. (9) | K.O.L. | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2930 m | 0:46:50 | 15'59" | 15. (23) | K.O.L. | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | |||||||
H:03 | 2100 m | 0:39:31 | 18'49" | 1. (7) | K.O.L. | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
HME | 2180 m | 0:31:40 | 14'31" | 4. (7) | K.O.L. | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | |||||||
H:02 | 2940 m | NCL | K.O.L. | ||||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H80 | 1100 m | 0:52:11 | 47'26" | 4. (4) | K.O.L. | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H80 | 2910 m | 0:58:30 | 20'06" | 5. (6) | K.O.L. | ||
16.03.2019 - Bosland Orienteering Series: Pijnven - BOS1 - Hechtel-Eksel | |||||||
H:03 | 2060 m | 1:09:57 | 33'57" | 1. (1) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
H80 | 3280 m | 0:54:01 | 16'28" | 1. (3) | K.O.L. | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:06 | 3390 m | NCL | K.O.L. | ||||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | |||||||
06 | 4470 m | 1:42:48 | 22'59" | 13. (16) | KOL | ||
16.02.2019 - O series Kempen 1 - MOL - ZILVERMEER | |||||||
H:01 | 4070 m | NCL | K.O.L. | ||||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
H:06 | 3590 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 4070 m | 1:39:25 | 24'25" | 21. (25) | K.O.L. | ||
31.01.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium Helchterenbos - Leopoldsburg | |||||||
06 | 4740 m | NCL | KOL | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:05 | 3220 m | 1:11:47 | 22'17" | 17. (21) | K.O.L. | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:06 | 3380 m | 1:05:22 | 19'20" | 18. (21) | K.O.L. | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:51:56 | 17'54" | 18. (25) | K.O.L. | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H80 | 2800 m | 0:58:03 | 20'43" | 5. (5) | K.O.L. | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H80 | 2790 m | 1:01:46 | 22'08" | 7. (7) | K.O.L. | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H80 | 2860 m | 1:17:54 | 27'14" | 5. (5) | K.O.L. | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H80 | 2950 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H80 | 3100 m | 65 m | 1:20:58 | 26'07" | 4. (5) | K.O.L. | |
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | |||||||
H:06 | 3240 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | |||||||
05 | 4370 m | 1:50:05 | 25'11" | 30. (33) | KOL | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:06 | 3300 m | 1:01:20 | 18'35" | 17. (23) | K.O.L. | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:06 | 3850 m | 1:15:04 | 19'29" | 19. (27) | K.O.L. | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | |||||||
H:06 | 3100 m | 1:08:06 | 21'58" | 11. (14) | K.O.L. | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | |||||||
06 | 4240 m | 1:38:16 | 23'10" | 28. (34) | KOL | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | |||||||
H80 | 2710 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
SE | 3000 m | NCL | K.O.L. | ||||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H80 | 3310 m | NCL | K.O.L. | ||||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
H80 | 3270 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | |||||||
H80 | 2540 m | 75 m | NCL | K.O.L. | |||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
SD | 3890 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
H80 | 2990 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
H80 | 3200 m | 0:55:20 | 17'17" | 5. (5) | K.O.L. | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
H80 | 3060 m | NCL | K.O.L. | ||||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
H:04 | 3530 m | 1:00:00 | 16'59" | 18. (21) | K.O.L. | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | |||||||
H:03 | 3350 m | 1:03:46 | 19'02" | 25. (27) | K.O.L. | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3500 m | 1:16:54 | 21'58" | 16. (20) | K.O.L. | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
H. Master E | 2300 m | 0:40:27 | 17'35" | 3. (3) | K.O.L. | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
H:03 | 3100 m | 1:18:37 | 25'21" | 13. (16) | K.O.L. | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | |||||||
SD | 3800 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:03 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:42:39 | 14'13" | 9. (18) | K.O.L. | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2750 m | 0:51:40 | 18'47" | 10. (19) | K.O.L. | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | |||||||
SE | 2500 m | 0:59:47 | 23'54" | 8. (16) | K.O.L. | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
H:04 | 2800 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:04 | 5400 m | 1:46:46 | 19'46" | 29. (35) | K.O.L. | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:06 | 2770 m | 0:52:51 | 19'04" | 12. (15) | K.O.L. | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | |||||||
H. Masters E | 1:03:03 | 2. (2) | K.O.L. | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 4090 m | 1:30:14 | 22'03" | 23. (27) | K.O.L. | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:59:10 | 20'24" | 19. (20) | K.O.L. | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H80 | 2980 m | 1:02:31 | 20'58" | 5. (7) | K.O.L. | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H80 | 2100 m | 0:32:42 | 15'34" | 6. (6) | K.O.L. | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H80 | 3300 m | 0:57:31 | 17'25" | 4. (7) | K.O.L. | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H80 | 2350 m | 0:56:56 | 24'13" | 8. (8) | K.O.L. | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H80 | 3010 m | 1:13:26 | 24'23" | 5. (6) | K.O.L. | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | |||||||
H:03 | 800 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | |||||||
H:06 | 3500 m | NCL | K.O.L. | ||||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | |||||||
H:06 | 3010 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3600 m | 1:36:10 | 26'42" | 17. (17) | K.O.L. | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | |||||||
H80 | 3000 m | 0:50:05 | 16'41" | 2. (3) | Kempische Orientatielopers | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | |||||||
H80 | 4100 m | NCL | Kempische Orientatielopers | ||||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:22:31 | 23'34" | 11. (12) | K.O.L. | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | |||||||
H:10 | 3400 m | 1:05:43 | 19'19" | 5. (6) | K.O.L. | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:06 | 3100 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
H80 | 3000 m | 1:08:34 | 22'51" | 3. (3) | K.O.L. | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
H80 | 2850 m | 0:49:53 | 17'30" | 5. (8) | K.O.L. | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:06 | 3300 m | 1:20:19 | 24'20" | 13. (19) | K.O.L. | ||
19.08.2017 - Kayak-Bike-Run - Meer | |||||||
H:01 | 10800 m | 1:46:25 | 9'51" | 40. (48) | Indiv. | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
H80 | 3030 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
H80 | 2680 m | 0:59:38 | 22'15" | 3. (6) | K.O.L. | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
H80 | 2490 m | 0:49:21 | 19'49" | 6. (6) | K.O.L. | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
H80 | 2410 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3400 m | NCL | K.O.L. | ||||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:04 | 4200 m | 1:05:07 | 15'30" | 14. (34) | K.O.L. | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
H:06 | 2920 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | |||||||
H:04 | 3100 m | 0:53:27 | 17'14" | 6. (6) | K.O.L. | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | |||||||
H:04 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H80 | 3300 m | 1:25:21 | 25'51" | 8. (8) | K.O.L. | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H80 | 3400 m | 1:15:55 | 22'19" | 5. (8) | K.O.L. | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H80 | 2400 m | 0:44:53 | 18'42" | 6. (8) | K.O.L. | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:04 | 2700 m | 0:51:46 | 19'10" | 4. (8) | K.O.L. | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | |||||||
H:04 | 2100 m | 0:34:50 | 16'35" | -- (4) | K.O.L. | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | |||||||
H:03 | 2410 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2730 m | 0:58:44 | 21'30" | 11. (14) | K.O.L. | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
SD | 3600 m | 75 m | NCL | K.O.L. | |||
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | |||||||
6 | 4400 m | 1:36:53 | 22'01" | 35. (38) | KOL | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:50:42 | 17'28" | 5. (8) | K.O.L. | ||
19.03.2017 - Regionaler - Elsenborn | |||||||
H:Bleu | 3520 m | 40 m | 1:11:23 | 20'16" | 8. (10) | K.O.L. | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
H:05 | 4500 m | 1:12:42 | 16'09" | 22. (29) | K.O.L. | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
H:06 | 3370 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
H80 | 3200 m | 60 m | NCL | K.O.L. | |||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3400 m | 1:02:38 | 18'25" | 8. (14) | K.O.L. | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
Short Easy | 3860 m | 1:00:37 | 15'42" | 1. (6) | K.O.L. | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | |||||||
H. Masters D | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.01.2017 - Jeugdtraining Kristoffelheem - OOSTHAM | |||||||
H:01 | 800 m | NCL | K.O.L. | ||||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:17:41 | 22'11" | 8. (11) | K.O.L. | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:56:31 | 18'13" | 6. (10) | K.O.L. | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
H75 | 3000 m | 1:32:05 | 30'41" | 6. (6) | K.O.L. | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
H75 | 3100 m | 1:04:02 | 20'39" | 7. (7) | K.O.L. | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
H75 | 3000 m | 0:56:13 | 18'44" | 6. (6) | K.O.L. | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
H75 | 2950 m | 0:54:49 | 18'34" | 6. (6) | K.O.L. | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:56:36 | 18'52" | 9. (10) | K.O.L. | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:55:27 | 20'32" | 14. (14) | K.O.L. | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:53:16 | 17'10" | 8. (14) | K.O.L. | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
H:05 | 3820 m | 1:22:37 | 21'37" | 18. (23) | K.O.L. | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
H:06 | 2700 m | 1:00:30 | 22'24" | 6. (10) | K.O.L. | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | NCL | K.O.L. | |||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
H:06 | 2800 m | 1:12:04 | 25'44" | 12. (13) | K.O.L. | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
H75 | 3800 m | 1:25:54 | 22'36" | 5. (6) | K.O.L. | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
H75 | 3100 m | 1:44:52 | 33'49" | 7. (7) | K.O.L. | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Einzelstrecken - Emmels/Windräder | |||||||
SD | 4240 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.09.2016 - BOM Inscriptions du jour - Louvain La Neuve | |||||||
H:SD | 4200 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | |||||||
H:06 | 2070 m | 0:55:41 | 26'54" | 8. (13) | K.O.L. | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
H75 | 4400 m | 130 m | NCL | K.O.L. | |||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
H75 | 3300 m | 55 m | 1:29:39 | 27'10" | 8. (8) | K.O.L. | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
H75 | 3700 m | 60 m | 1:25:56 | 23'13" | 8. (9) | K.O.L. | |
30.07.2016 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3800 m | 1:13:46 | 19'24" | 21. (31) | K.O.L. | ||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
H:05 | 4060 m | 1:24:56 | 20'55" | 9. (18) | K.O.L. | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
H:06 | 3200 m | 1:22:37 | 25'49" | 13. (19) | K.O.L. | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | |||||||
H:03 | 3100 m | 1:11:12 | 22'58" | 7. (13) | K.O.L. | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | |||||||
H:Long Difficult | 5130 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:03 | 3400 m | 1:22:13 | 24'10" | 8. (17) | K.O.L. | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Masters D | 1800 m | 0:28:24 | 15'46" | 11. (12) | K.O.L. | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | |||||||
H:03 | 3030 m | 1:04:16 | 21'12" | 12. (19) | K.O.L. | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
H75 | 2790 m | 0:55:52 | 20'01" | 7. (7) | K.O.L. | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
H:05 | 3500 m | 1:07:07 | 19'10" | 5. (9) | K.O.L. | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 3890 m | 1:24:33 | 21'44" | 14. (23) | K.O.L. | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
H75 | 2120 m | 0:45:33 | 21'29" | 3. (6) | K.O.L. | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:06 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
H75 | 3400 m | 1:01:39 | 18'07" | 6. (8) | K.O.L. | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | |||||||
H:06 | 3900 m | NCL | K.O.L. | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:06 | 3300 m | 1:05:48 | 19'56" | 15. (21) | K.O.L. | ||
07.02.2016 - Spring Cup manche 1 - Gileppe | |||||||
H:Rouge court | 3100 m | 50 m | 1:12:11 | 23'17" | 6. (9) | K.O.L. | |
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H75 | 3470 m | 1:03:14 | 18'13" | 4. (5) | K.O.L. | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3900 m | 1:03:05 | 16'10" | 13. (22) | K.O.L. | ||
10.01.2016 - Course Régionale d'hiver à Elsenborn - Elsenborn | |||||||
H:Rouge | 4300 m | 25 m | NCL | K.O.L. | |||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
H75 | 3200 m | 1:02:18 | 19'28" | 1. (2) | K.O.L. | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
H75 | 3000 m | 1:20:56 | 26'58" | 1. (2) | K.O.L. | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
H75 | 2360 m | 0:36:48 | 15'35" | 3. (3) | K.O.L. | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
H75 | 3100 m | 1:18:54 | 25'27" | 2. (2) | K.O.L. | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
H75 | 3300 m | 0:59:18 | 17'58" | 2. (3) | K.O.L. | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:44:02 | 14'40" | 4. (14) | K.O.L. | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:58:58 | 17'20" | 10. (26) | K.O.L. | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:36:09 | 13'23" | 7. (8) | K.O.L. | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:13 | 3600 m | 0:48:35 | 13'29" | 5. (8) | K.O.L. | ||
18.11.2015 - NCD Orïentatielopen Interkorpsen 2015 - Leopoldsburg | |||||||
4 | 4500 m | 1:22:28 | 18'19" | 40. (46) | KOL | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | |||||||
H:05 | 3900 m | 100 m | 1:16:20 | 19'34" | 13. (24) | K.O.L. | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | |||||||
4200 m | 1:12:29 | 17'15" | 54. (56) | K.O.L. | |||
28.10.2015 - Criterium regulariteit - Sonnisheide | |||||||
H:06 | 5100 m | 1:29:34 | 17'33" | 28. (36) | KOL | ||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:45:39 | 14'15" | 6. (10) | K.O.L. | ||
16.10.2015 - Memorial Jacky Sallaerts - Mazy | |||||||
H:06 | 4700 m | 1:31:35 | 19'29" | 11. (13) | KOL | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:06 | 3000 m | 10 m | 0:42:54 | 14'18" | 6. (13) | K.O.L. | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
H75 | 3950 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | |||||||
OPEN | 6100 m | NCL | KOL | ||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
H75 | 3700 m | 1:25:52 | 23'12" | 6. (10) | K.O.L. | ||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | |||||||
M. Ultraveteran | 4200 m | 0:58:52 | 14'00" | 20. (25) | K.O.L. | ||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | |||||||
H75 | 2560 m | 45 m | NCL | K.O.L. | |||
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | |||||||
H75 | 2580 m | 70 m | 0:48:12 | 18'40" | 4. (7) | K.O.L. | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
H:06 | 2800 m | 0:44:20 | 15'49" | 10. (16) | K.O.L. | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H75 | 3700 m | 1:36:15 | 26'00" | 4. (6) | K.O.L. | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H75 | 3700 m | 1:17:38 | 20'58" | 5. (5) | K.O.L. | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H75 | 3400 m | 1:00:15 | 17'43" | 5. (6) | K.O.L. | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | |||||||
H:03 | 0:48:40 | 22. (22) | K.O.L. | ||||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:06 | 3600 m | NCL | K.O.L. | ||||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | |||||||
H. Masters D | 5230 m | 1:21:45 | 15'37" | 4. (5) | K.O.L. | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | |||||||
H:06 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:07 | 3100 m | 0:55:18 | 17'50" | 9. (14) | K.O.L. | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
H75 | 2100 m | 0:23:52 | 11'21" | 4. (6) | K.O.L. | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3000 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.04.2015 - Estival - FRSO - OLVE - SCHÖNBERG | |||||||
H:05 | 4400 m | 120 m | 1:50:20 | 25'04" | 8. (12) | K.O.L. | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3410 m | 1:05:57 | 19'20" | 10. (16) | K.O.L. | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:06 | 0:52:43 | 6. (12) | K.O.L. | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
H75 | 3940 m | 1:14:22 | 18'52" | 4. (6) | K.O.L. | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
H75 | 3480 m | 90 m | 1:22:09 | 23'36" | 8. (9) | K.O.L. | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:05 | 4100 m | 1:08:44 | 16'45" | 18. (32) | K.O.L. | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:06 | 3870 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:06 | 3800 m | 1:04:01 | 16'50" | 11. (19) | K.O.L. | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:57:52 | 19'17" | 9. (16) | K.O.L. | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:06 | 3800 m | 1:17:53 | 20'29" | 13. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | |||||||
H75 | 2230 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | |||||||
H75 | 3100 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | |||||||
H75 | 3100 m | 0:48:29 | 15'38" | 5. (5) | K.O.L. | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:06 | 3100 m | 1:03:42 | 20'32" | 13. (15) | K.O.L. | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:06 | 3130 m | 1:01:57 | 19'47" | 13. (18) | K.O.L. | ||
11.12.2014 - Criterium Regulariteit - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 6000 m | NCL | KOL | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 4000 m | 1:19:16 | 19'49" | 17. (25) | K.O.L. | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:06 | 3150 m | 0:57:31 | 18'15" | 12. (16) | K.O.L. | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:06 | 2900 m | 1:20:47 | 27'51" | 5. (15) | K.O.L. | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
H75 | 3100 m | 0:49:30 | 15'58" | 5. (8) | K.O.L. | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:05 | 4400 m | 1:17:36 | 17'38" | 12. (20) | K.O.L. | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | |||||||
H:06 | 3210 m | 0:55:58 | 17'26" | 9. (10) | K.O.L. | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:57:23 | 17'55" | 1. (6) | K.O.L. | ||
31.10.2014 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Meeuwen | |||||||
H:06 | 4900 m | 1:23:14 | 16'59" | 14. (18) | KOL | ||
25.10.2014 - Herfstwisselbeker (Ploegen) - Bosbergen | |||||||
H:06 | 4100 m | 45 m | 1:10:13 | 17'07" | 9. (18) | KOL 1 | |
17.10.2014 - Criterium Regulariteit - Zillebos Mellberg | |||||||
H:05 | 5600 m | NCL | KOL | ||||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | |||||||
H:06 | 2700 m | 0:38:45 | 14'21" | 8. (12) | K.O.L. | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | |||||||
H75 | 3700 m | 0:58:52 | 15'54" | 4. (8) | K.O.L. | ||
26.09.2014 - Wisselbeker Rik Thys 2014 - Kattevenia | |||||||
OPEN | 5600 m | NCL | KOL | ||||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | |||||||
H70+ | 3400 m | 0:52:14 | 15'21" | 7. (8) | K.O.L. | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | |||||||
H:05 | 2820 m | 0:47:07 | 16'42" | 11. (24) | K.O.L. | ||
24.08.2014 - Pijnven - | |||||||
H:05 | 3900 m | 1:45:00 | 26'55" | 16. (21) | K.O.L. | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H75 | 2970 m | 50 m | 0:52:32 | 17'41" | 2. (5) | K.O.L. | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H75 | 2760 m | 0:56:04 | 20'18" | 3. (5) | K.O.L. | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
H75 | 3640 m | 1:18:25 | 21'32" | 4. (5) | K.O.L. | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | |||||||
H:03 | 5140 m | 1:18:03 | 15'11" | 18. (28) | K.O.L. | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | |||||||
H:07 | 2800 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:06 | 4110 m | 1:20:33 | 19'35" | 7. (14) | K.O.L. | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
H:03 | 3800 m | 1:00:15 | 15'51" | 17. (27) | K.O.L. | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | |||||||
H. Masters D | 1500 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | |||||||
H:03 | 3500 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | |||||||
H:06 | 4500 m | 1:30:42 | 20'09" | 1. (3) | K.O.L. | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 4620 m | 1:14:36 | 16'08" | 14. (23) | K.O.L. | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:49:16 | 12'18" | 17. (30) | K.O.L. | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | |||||||
SD | 3820 m | 90 m | 1:11:27 | 18'42" | 14. (18) | K.O.L. | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:49:04 | 18'10" | 10. (11) | K.O.L. | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
H75 | 3900 m | 1:02:31 | 16'01" | 7. (10) | K.O.L. | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
H75 | 3500 m | 75 m | 1:00:34 | 17'18" | 8. (11) | K.O.L. | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:06 | 3070 m | 0:45:15 | 14'44" | 13. (21) | K.O.L. | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | |||||||
H:05 | 0:45:19 | 3. (6) | K.O.L. | ||||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:46:27 | 14'59" | 8. (21) | K.O.L. | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:05 | 4700 m | 1:08:08 | 14'29" | 21. (35) | K.O.L. | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:44:20 | 13'26" | 9. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H75 | 3200 m | 0:46:06 | 14'24" | 4. (5) | K.O.L. | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
H75 | 3120 m | 0:48:52 | 15'39" | 4. (5) | K.O.L. | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
H75 | 2290 m | 15 m | 0:42:32 | 18'34" | 3. (4) | K.O.L. | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
H75 | 3100 m | 0:54:52 | 17'41" | 4. (4) | K.O.L. | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
H:05 | 3740 m | 1:04:46 | 17'19" | 19. (22) | K.O.L. | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:59:56 | 17'37" | 9. (11) | K.O.L. | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:05 | 3800 m | 0:54:00 | 14'12" | 17. (28) | K.O.L. | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | |||||||
H:06 | 5100 m | 1:16:54 | 15'04" | 15. (22) | KOL | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | |||||||
H:06 | 2800 m | 1:32:39 | 33'05" | 12. (13) | K.O.L. 5 | ||
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | |||||||
H:06 | 4600 m | 1:22:53 | 18'01" | 20. (28) | KOL | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:06 | 3600 m | 1:34:12 | 26'09" | 15. (16) | K.O.L. | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | |||||||
6 | 4800 m | 1:13:08 | 15'14" | 15. (22) | KOL | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
H. Masters D | 2740 m | 25 m | 0:57:00 | 20'48" | 13. (15) | K.O.L. | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:48:31 | 16'10" | 4. (7) | K.O.L. | ||
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | |||||||
H:03 | 4120 m | NCL | K.O.L. | ||||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
Open | 1:05:24 | 17'12" | 42. (51) | K.O.L. | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
H75 | 4400 m | 1:08:16 | 15'30" | 3. (9) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
H75 | 3700 m | 1:33:20 | 25'13" | 5. (9) | K.O.L. | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
H75 | 4690 m | 1:26:57 | 18'32" | 6. (6) | K.O.L. | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
H75 | 4300 m | 1:11:21 | 16'35" | 3. (7) | K.O.L. | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | |||||||
H:03 | 3700 m | 1:00:18 | 16'17" | 17. (21) | K.O.L. | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:13:09 | 20'53" | 11. (18) | K.O.L. | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | |||||||
H:03 | 3400 m | 0:00:00 | -- (13) | K.O.L. | |||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
H:06 | 3900 m | 1:12:09 | 18'30" | 5. (10) | K.O.L. | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | |||||||
H:06 | 4400 m | NCL | K.O.L. | ||||
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | |||||||
H:04 | 4700 m | 1:20:19 | 17'05" | 26. (31) | K.O.L. | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:02 | 4400 m | 1:03:43 | 14'28" | 25. (48) | K.O.L. | ||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | |||||||
H:02 | 4140 m | 0:44:53 | 10'50" | 28. (34) | K.O.L. | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | |||||||
H65 | 4100 m | 1:12:13 | 17'36" | 16. (18) | K.O.L. | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | |||||||
H:04 | 2500 m | NCL | K.O.L. | ||||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | |||||||
H75 | 3600 m | 0:55:16 | 15'21" | 5. (11) | K.O.L. | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | |||||||
H75 | 2250 m | 0:39:55 | 17'44" | 7. (11) | K.O.L. | ||
18.05.2013 - 3 Days of Belgium - Melberg-Zillebos | |||||||
H75 | 3110 m | 0:52:24 | 16'50" | 5. (10) | K.O.L. | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | |||||||
H75 | 2300 m | 40 m | 0:32:04 | 13'56" | 3. (5) | K.O.L. | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | |||||||
H:03 | 3600 m | 0:54:12 | 15'03" | 12. (16) | K.O.L. | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
H:03 | 5400 m | 3:05:03 | 34'16" | 27. (28) | K.O.L. | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | |||||||
H:03 | 2020 m | 0:34:02 | 16'50" | 7. (7) | K.O.L. | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | |||||||
H:03 | 2060 m | 0:33:07 | 16'04" | 7. (7) | K.O.L. | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | |||||||
OPEN | 1:55:09 | 17'26" | 118. (136) | KOL | |||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | |||||||
H:05 | 4600 m | 1:11:13 | 15'28" | 12. (14) | K.O.L. | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | |||||||
H. Masters D | 1600 m | 0:21:32 | 13'27" | 4. (4) | K.O.L. | ||
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3180 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | |||||||
H:03 | 0:37:17 | 17. (26) | K.O.L. | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
H75 | 3230 m | 0:50:30 | 15'38" | 7. (9) | K.O.L. | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:59:46 | 14'13" | 12. (23) | K.O.L. | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:08:17 | 19'30" | 7. (12) | K.O.L. | ||
08.02.2013 - Militaire regematigheid - De Keiheuvel | |||||||
H:06 | 5000 m | 1:16:58 | 15'23" | 16. (23) | KOL | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | |||||||
H:06 | 3440 m | NCL | K.O.L. | ||||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:06 | 3300 m | 1:11:15 | 21'35" | 8. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | |||||||
H75 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
H75 | 2600 m | 0:37:42 | 14'30" | 5. (7) | K.O.L. | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | |||||||
H75 | 3300 m | 0:46:32 | 14'06" | 3. (4) | K.O.L. | ||
27.12.2012 - Sylvester 2012 - De Lietteberg | |||||||
H75 | 3600 m | 0:48:04 | 13'21" | 3. (5) | K.O.L. | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | |||||||
H:05 | 3700 m | 0:54:57 | 14'51" | 11. (14) | K.O.L. | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | |||||||
H:07 | 2300 m | 0:34:26 | 14'58" | 2. (7) | K.O.L. | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:58:45 | 13'59" | 19. (24) | K.O.L. | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:57:52 | 13'46" | 18. (27) | K.O.L. | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | |||||||
H:06 | 3100 m | 50 m | 1:35:53 | 30'55" | 9. (9) | K.O.L. | |
08.11.2012 - Mil Regelmatigheid - De Winner | |||||||
H:05 | 5300 m | 1:29:24 | 16'52" | 9. (16) | KOL | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
H. Masters D | 3200 m | 0:42:48 | 13'22" | 6. (12) | K.O.L. | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | |||||||
H:03 | 4500 m | 1:11:11 | 15'49" | 11. (17) | K.O.L. | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | |||||||
H75 | 4300 m | 1:13:05 | 16'59" | 4. (6) | K.O.L. | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | |||||||
H. Masters D | 2770 m | 0:52:03 | 17'21" | 2. (2) | K.O.L. | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | |||||||
OPEN | 0:50:05 | 14'43" | -- (35) | K.O.L. | |||
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | |||||||
H:05 | 4100 m | 1:31:47 | 22'23" | 15. (23) | K.O.L. | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | |||||||
H:04 | 4710 m | 1:13:43 | 15'39" | 20. (22) | K.O.L. | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | |||||||
H75 | 4200 m | 1:20:38 | 19'11" | 4. (7) | K.O.L. | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | |||||||
H75 | 4200 m | 1:05:26 | 15'34" | 3. (6) | K.O.L. | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | |||||||
H75 | 3400 m | 0:51:52 | 15'15" | 2. (7) | K.O.L. | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | |||||||
H:05 | 4300 m | 90 m | 0:55:04 | 12'48" | 11. (22) | K.O.L. | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | |||||||
H:05 | 4650 m | 1:10:57 | 15'15" | 14. (21) | K.O.L. | ||
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | |||||||
SD | 2500 m | 115 m | 0:54:17 | 21'42" | 5. (7) | K.O.L. | |
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 3700 m | 0:51:50 | 14'00" | 12. (18) | K.O.L. | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | |||||||
H. Masters D | 3100 m | 0:42:33 | 13'43" | 5. (6) | K.O.L. | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | |||||||
H:06 | 3100 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 5100 m | NCL | KOL | ||||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:05 | 4300 m | 0:46:59 | 10'55" | 13. (28) | K.O.L. | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | |||||||
H. Masters D | 2900 m | 75 m | 1:05:28 | 22'34" | 14. (18) | K.O.L. | |
30.03.2012 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Hechtelse Heide | |||||||
H:05 | 4600 m | 1:07:05 | 14'35" | 19. (24) | KOL | ||
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | |||||||
SD | 4000 m | 90 m | 1:10:37 | 17'39" | 16. (32) | K.O.L. | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | |||||||
H:06 | 4000 m | 0:50:20 | 12'34" | 5. (14) | K.O.L. | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | |||||||
H:18 | 1:11:31 | 4. (4) | K.O.L. | ||||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | |||||||
5 | 4600 m | 1:03:08 | 13'43" | 12. (38) | KOL | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:54:06 | 15'27" | 7. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | |||||||
H70 | 4090 m | 1:03:35 | 15'32" | 3. (4) | K.O.L. | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | |||||||
H70 | 3200 m | 0:44:02 | 13'45" | 3. (4) | K.O.L. | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | |||||||
H70 | 3500 m | 0:54:16 | 15'30" | 2. (4) | K.O.L. | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | |||||||
H70 | 2700 m | 0:36:34 | 13'32" | 3. (4) | K.O.L. | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | |||||||
H70 | 3200 m | 0:49:03 | 15'19" | 4. (4) | K.O.L. | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:38:41 | 12'28" | 8. (11) | K.O.L. | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:51:02 | 12'45" | 10. (19) | KOL 3 | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | |||||||
H:05 | 4400 m | 1:29:40 | 20'22" | 12. (16) | K.O.L. | ||
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | |||||||
H:05 | 4900 m | 1:08:57 | 14'04" | 17. (27) | KOL | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | |||||||
H70 | 3500 m | 0:49:11 | 14'03" | 5. (9) | K.O.L. | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | |||||||
H:04 | 1:29:33 | 22. (24) | K.O.L. | ||||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | |||||||
H:05 | 4000 m | 1:10:10 | 17'32" | 10. (16) | KOL | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:49:02 | 14'51" | 13. (17) | K.O.L. | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | |||||||
H:03 | 4400 m | 1:12:40 | 16'30" | 20. (21) | K.O.L. | ||
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | |||||||
H70 | 2800 m | 85 m | 0:50:09 | 17'54" | 3. (7) | K.O.L. | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | |||||||
H:05 | 4800 m | 1:09:52 | 14'33" | 8. (17) | KOL | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | |||||||
H:05 | 4800 m | 1:07:01 | 13'57" | 11. (19) | K.O.L. | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | |||||||
H:05 | 4100 m | NCL | K.O.L. | ||||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | |||||||
H:05 | 4800 m | 1:05:33 | 13'39" | 22. (47) | KOL | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
H:05 | 4600 m | 0:55:42 | 12'06" | 13. (29) | K.O.L. | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:52:19 | 12'27" | 13. (20) | K.O.L. | ||
08.01.2011 - Schootshei - | |||||||
H:05 | 3930 m | 100 m | 1:09:54 | 17'47" | 10. (12) | K.O.L. | |
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | |||||||
H70 | 3300 m | 0:55:14 | 16'44" | 3. (3) | K.O.L. | ||
29.12.2010 - Sylvester - De Bosbergen | |||||||
H70 | 3300 m | 0:53:16 | 16'08" | 2. (2) | K.O.L. | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | |||||||
H70 | 3600 m | 1:17:24 | 21'30" | 4. (4) | K.O.L. | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | |||||||
H70 | 2600 m | 1:06:18 | 25'30" | 4. (4) | K.O.L. | ||
11.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Auderghem | |||||||
05 | 4400 m | 1:09:08 | 15'43" | 22. (39) | K.O.L. | ||
14.06.2009 - Régionale FRSO Manche 5 - Marche-en-Famenne | |||||||
H65 | 4500 m | 1:20:18 | 17'51" | 6. (8) | K.O.L. | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | |||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 2700 m | 55 m | 0:52:00 | 19'16" | 14. (19) | K.O.L. | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 3400 m | 0:40:27 | 11'54" | 8. (11) | K.O.L. | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | |||||||
H70 | 3400 m | 0:56:47 | 16'42" | 6. (11) | K.O.L. | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | |||||||
H70 | 4080 m | 1:07:28 | 16'32" | 7. (8) | K.O.L. | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | |||||||
H70 | 3500 m | 100 m | 1:06:42 | 19'03" | 9. (9) | K.O.L. | |
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | |||||||
SD | 4390 m | 165 m | 1:42:58 | 23'27" | 10. (14) | K.O.L. | |
02.07.2006 - Nationale 3 - Classement sur place - Schönberg | |||||||
02 | 4350 m | 150 m | 1:38:34 | 22'40" | 10. (18) | K.O.L. | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | |||||||
H65 | 4930 m | 25 m | 0:59:52 | 12'09" | 7. (14) | K.O.L. | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | |||||||
H. Veteranen C - Vétérans C | 2030 m | 30 m | 0:38:14 | 18'50" | 14. (15) | K.O.L. |