WebRes.helga-o.com |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H85 | 2650 m | 0:55:59 | 21'08" | 4. (4) | K.O.L. | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:05 | 3250 m | NCL | K.O.L. | ||||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H85 | 2530 m | 10 m | 1:05:56 | 26'04" | 2. (4) | K.O.L. | |
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:04 | 3060 m | 1:20:33 | 26'19" | 14. (19) | K.O.L. | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H85 | 2620 m | 0:51:40 | 19'43" | 2. (3) | K.O.L. | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H85 | 2610 m | 0:49:03 | 18'48" | 2. (3) | K.O.L. | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:05 | 3680 m | 1:22:47 | 22'30" | 17. (21) | K.O.L. | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:05 | 3470 m | 1:11:02 | 20'28" | 22. (30) | K.O.L. | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:05 | 3760 m | 1:09:23 | 18'27" | 15. (21) | K.O.L. | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H85 | 3060 m | 1:15:19 | 24'37" | 4. (4) | K.O.L. | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters E | 3380 m | 1:05:03 | 19'15" | 5. (10) | K.O.L. | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H85 | 2770 m | 0:49:44,003 | 17'57" | 2. (4) | K.O.L. | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | |||||||
H:04 | 1830 m | 1:23:16 | 45'30" | 3. (3) | K.O.L. | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H85 | 2410 m | 1:02:27 | 25'54" | 3. (4) | K.O.L. | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H85 | 3230 m | NCL | K.O.L. | ||||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H85 | 1750 m | 10 m | 0:56:20 | 32'11" | 1. (1) | K.O.L. | |
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H85 | 2390 m | 1:07:33 | 28'15" | 2. (2) | K.O.L. | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 3600 m | 1:07:26 | 18'43" | 30. (32) | K.O.L. | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:03 | 4600 m | NCL | K.O.L. | ||||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
H:03 | 3750 m | NCL | K.O.L. | ||||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 3340 m | 0:57:40 | 17'15" | 10. (27) | K.O.L. | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H85 | 3000 m | NCL | K.O.L. | ||||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | |||||||
H:06 | 3640 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:06 | 3600 m | 1:18:26 | 21'47" | 14. (17) | K.O.L. | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:06 | 4210 m | 1:17:12 | 18'20" | 15. (27) | K.O.L. | ||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
H:IOF 6 | 3090 m | 1:01:03 | 19'45" | 4. (10) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:41:52 | 13'57" | 10. (21) | K.O.L. | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | |||||||
H:06 | 3070 m | 0:52:06 | 16'58" | 9. (28) | K.O.L. | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
H. Masters E | 2700 m | 0:50:34 | 18'43" | 4. (4) | K.O.L. | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
H80 | 2700 m | 35 m | 1:01:19 | 22'42" | 5. (6) | K.O.L. | |
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H80 | 3160 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:06 | 3260 m | 1:14:51 | 22'57" | 11. (17) | K.O.L. | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | NCL | K.O.L. | ||||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:06 | 3520 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2930 m | 0:49:24 | 16'51" | 16. (23) | K.O.L. | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
HME | 2180 m | 0:35:35 | 16'19" | 7. (7) | K.O.L. | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H80 | 2910 m | 0:49:45 | 17'05" | 4. (6) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
H80 | 3280 m | 0:58:55 | 17'57" | 2. (3) | K.O.L. | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | |||||||
H80 | 3100 m | 50 m | 0:50:36 | 16'19" | 2. (6) | K.O.L. | |
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 4070 m | 1:03:47 | 15'40" | 13. (25) | K.O.L. | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:44:49 | 15'27" | 15. (25) | K.O.L. | ||
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:46:34 | 13'18" | 7. (26) | K.O.L. | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:34:57 | 11'39" | 6. (14) | K.O.L. | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | |||||||
H:06 | 3240 m | 1:05:56 | 20'20" | 11. (13) | K.O.L. | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
H:06 | 3340 m | 0:44:47 | 13'24" | 7. (18) | K.O.L. | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:59:21 | 17'59" | 16. (23) | K.O.L. | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:06 | 3850 m | 0:54:56 | 14'16" | 6. (27) | K.O.L. | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | |||||||
H:06 | 3100 m | 1:07:12 | 21'40" | 10. (14) | K.O.L. | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
H80 | 2990 m | 1:03:44 | 21'18" | 3. (5) | K.O.L. | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
H80 | 3200 m | 0:46:42 | 14'35" | 3. (5) | K.O.L. | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | |||||||
SD | 3800 m | DNF | K.O.L. | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 2750 m | 0:49:50 | 18'07" | 9. (19) | K.O.L. | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | |||||||
H80 | 2700 m | 55 m | 0:55:14 | 20'27" | 5. (7) | K.O.L. | |
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:04:06 | 18'18" | 12. (19) | K.O.L. | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:06 | 2770 m | 0:39:39 | 14'18" | 8. (15) | K.O.L. | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
H:06 | 4090 m | 1:03:29 | 15'31" | 11. (27) | K.O.L. | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:05 | 4200 m | 1:09:39 | 16'35" | 22. (34) | K.O.L. | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 3900 m | 0:51:20 | 13'09" | 9. (18) | K.O.L. | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | |||||||
H:06 | 3160 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:45:19 | 14'09" | 5. (16) | K.O.L. | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:54:28 | 17'34" | 4. (16) | K.O.L. | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
H80 | 2850 m | 0:37:12 | 13'03" | 3. (8) | K.O.L. | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
H80 | 3300 m | 0:57:58 | 17'33" | 4. (6) | K.O.L. | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:04 | 4200 m | 1:01:44 | 14'41" | 12. (34) | K.O.L. | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | |||||||
H80 | 2300 m | 60 m | 0:38:59 | 16'56" | 1. (2) | K.O.L. | |
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
H80 | 3300 m | 0:57:06 | 17'18" | 4. (8) | K.O.L. | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
H80 | 3400 m | 1:14:14 | 21'49" | 4. (8) | K.O.L. | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
H80 | 2400 m | 0:34:23 | 14'19" | 2. (8) | K.O.L. | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
H80 | 1500 m | 0:38:39 | 25'46" | 4. (6) | K.O.L. | ||
14.05.2017 - Sprint Blegny Mine - Blegny Mine | |||||||
H:01 | 3000 m | 60 m | NCL | K.O.L. | |||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | |||||||
H:03 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
H80 | 3380 m | 0:40:33 | 11'59" | 2. (3) | K.O.L. | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:54:07 | 16'23" | 6. (16) | K.O.L. | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H. Master E | 1500 m | 0:25:04 | 16'42" | 4. (7) | K.O.L. | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
H80 | 2970 m | 55 m | 0:56:15 | 18'56" | 3. (5) | K.O.L. | |
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:34:15 | 11'02" | 5. (22) | K.O.L. | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
H:06 | 3370 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
H80 | 3200 m | 60 m | 0:53:41 | 16'46" | 1. (5) | K.O.L. | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:45:38 | 13'25" | 3. (14) | K.O.L. | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
H. Masters E | 2700 m | 0:33:41 | 12'28" | 3. (7) | K.O.L. | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | |||||||
H. Masters D | 3200 m | 0:59:03 | 18'27" | 3. (5) | K.O.L. | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:55:19 | 17'50" | 8. (17) | K.O.L. | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:03:43 | 18'12" | 6. (11) | K.O.L. | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:41:12 | 13'17" | 2. (10) | K.O.L. | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
H. Master E | 2700 m | 0:41:53 | 15'30" | 1. (2) | K.O.L. | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
H:06 | 2810 m | 0:41:48 | 14'52" | 2. (14) | K.O.L. | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
H:09 | 4200 m | 2:26:22 | 34'50" | 6. (7) | K.O.L. | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | |||||||
H:06 | 3600 m | 0:59:02 | 16'23" | 7. (15) | K.O.L. | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
H80 | 3000 m | 0:56:46 | 18'55" | 1. (3) | K.O.L. | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
H80 | 2800 m | 0:54:58 | 19'37" | 2. (3) | K.O.L. | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | |||||||
H:03 | 4400 m | 0:59:30 | 13'31" | 16. (25) | K.O.L. | ||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | |||||||
H80 | 3200 m | 0:44:27 | 13'53" | 2. (3) | K.O.L. | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | |||||||
H80 | 3210 m | 0:50:44 | 15'48" | 1. (4) | K.O.L. | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | |||||||
H80 | 3100 m | 65 m | 0:51:45 | 16'41" | 2. (3) | K.O.L. | |
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:06 | 3000 m | 1:06:44 | 22'14" | 10. (17) | K.O.L. | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
H80 | 2700 m | 95 m | 0:39:48 | 14'44" | 1. (4) | K.O.L. | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
H80 | 2800 m | 55 m | 0:44:23 | 15'51" | 4. (4) | K.O.L. | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
H80 | 3100 m | 90 m | 0:36:29 | 11'46" | 1. (4) | K.O.L. | |
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:49:51 | 15'06" | 13. (21) | K.O.L. | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:48:02 | 14'33" | 5. (15) | K.O.L. | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
H80 | 2790 m | 0:43:14 | 15'29" | 1. (4) | K.O.L. | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
H:05 | 3500 m | NCL | K.O.L. | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:06 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
H80 | 3000 m | 0:35:55 | 11'58" | 1. (5) | K.O.L. | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:38:51 | 11'46" | 1. (21) | K.O.L. | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
H80 | 3470 m | 0:41:00 | 11'48" | 2. (5) | K.O.L. | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:47:50 | 14'56" | 4. (16) | K.O.L. | ||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | |||||||
H:06 | 3800 m | 0:38:23 | 10'06" | 10. (20) | K.O.L. | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:47:22 | 13'55" | 4. (26) | K.O.L. | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
H. Masters E | 2700 m | 0:29:49 | 11'02" | 2. (3) | K.O.L. | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:06 | 2700 m | 0:35:11 | 13'01" | 9. (13) | K.O.L. | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:55:56 | 18'02" | 4. (11) | K.O.L. | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
H80 | 3950 m | NCL | K.O.L. | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:06 | 3200 m | 1:58:34 | 37'03" | 8. (10) | K.O.L. | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
H80 | 3300 m | 1:15:18 | 22'49" | 4. (6) | K.O.L. | ||
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | |||||||
H80 | 2600 m | 70 m | 0:36:25 | 14'00" | 1. (3) | K.O.L. | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
H:06 | 2800 m | 0:36:01 | 12'51" | 4. (16) | K.O.L. | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H80 | 3000 m | 0:45:07 | 15'02" | 1. (6) | K.O.L. | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H80 | 3100 m | 0:48:50 | 15'45" | 4. (6) | K.O.L. | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
H80 | 3000 m | 0:44:22 | 14'47" | 1. (6) | K.O.L. | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | |||||||
H:04 | 4300 m | NCL | K.O.L. | ||||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:03 | 2720 m | 0:34:13 | 12'34" | 10. (19) | K.O.L. | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | |||||||
H:03 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:48:40 | 14'44" | 4. (13) | K.O.L. | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:04 | 4700 m | 1:22:00 | 17'26" | 40. (50) | K.O.L. | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:45:22 | 12'57" | 8. (13) | K.O.L. | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3410 m | 0:41:51 | 12'16" | 3. (16) | K.O.L. | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:06 | 0:46:25 | 5. (12) | K.O.L. | ||||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
H80 | 3420 m | 0:43:37 | 12'45" | 2. (4) | K.O.L. | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
H80 | 2980 m | 55 m | 0:41:19 | 13'51" | 1. (6) | K.O.L. | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:06 | 3600 m | 0:58:41 | 16'18" | 4. (16) | K.O.L. | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:06 | 3870 m | 1:04:40 | 16'42" | 8. (20) | K.O.L. | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:06 | 3800 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:53:34 | 17'51" | 6. (16) | K.O.L. | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:46:38 | 15'02" | 6. (13) | K.O.L. | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:06 | 3800 m | 0:47:58 | 12'37" | 2. (14) | K.O.L. | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:37:28 | 12'05" | 4. (15) | K.O.L. | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:06 | 3130 m | 0:47:29 | 15'10" | 5. (18) | K.O.L. | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:35:41 | 11'53" | 3. (17) | K.O.L. | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:06 | 3150 m | 0:36:26 | 11'33" | 3. (16) | K.O.L. | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:06 | 2900 m | 1:42:52 | 35'28" | 13. (15) | K.O.L. | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
H75 | 3100 m | 0:35:32 | 11'27" | 2. (8) | K.O.L. | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:06 | 3200 m | NCL | K.O.L. | ||||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | |||||||
H:06 | 3210 m | 0:40:37 | 12'39" | 2. (10) | K.O.L. | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | |||||||
H:05 | 4400 m | 1:19:26 | 18'03" | 15. (26) | K.O.L. | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | |||||||
H75 | 2100 m | 0:56:26 | 26'52" | 2. (5) | K.O.L. | ||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | |||||||
H75 | 2900 m | 100 m | 0:52:10 | 17'59" | 2. (7) | K.O.L. | |
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
H75 | 3400 m | 0:39:50 | 11'42" | 2. (9) | K.O.L. | ||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3730 m | 0:47:55 | 12'50" | 5. (18) | K.O.L. | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:46:53 | 14'12" | 9. (15) | K.O.L. | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:39:36 | 12'46" | 6. (21) | K.O.L. | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:06 | 3600 m | 0:49:30 | 13'45" | 3. (18) | K.O.L. | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
H:06 | 3340 m | 0:38:39 | 11'34" | 3. (19) | K.O.L. | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:30:37 | 9'16" | 1. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H75 | 3200 m | 0:39:32 | 12'21" | 3. (5) | K.O.L. | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
H75 | 3100 m | 0:38:22 | 12'22" | 4. (5) | K.O.L. | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
H75 | 3120 m | 0:46:31 | 14'54" | 3. (5) | K.O.L. | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | |||||||
H75 | 3100 m | 0:36:18 | 11'42" | 1. (4) | K.O.L. | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
H:06 | 2970 m | 0:42:22 | 14'15" | 4. (14) | K.O.L. | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:38:38 | 11'21" | 1. (11) | K.O.L. | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:06 | 2700 m | 0:38:58 | 14'25" | 3. (6) | K.O.L. | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3400 m | 0:37:32 | 11'02" | 4. (19) | K.O.L. | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | |||||||
H:06 | 3300 m | 0:36:15 | 10'59" | 1. (10) | K.O.L. | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | |||||||
H:16 | 2800 m | 0:51:26 | 18'22" | -- (7) | K.O.L. | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
H:06 | 2610 m | 0:53:25 | 20'27" | 5. (7) | K.O.L. | ||
27.10.2013 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:06 | 3600 m | 0:51:29 | 14'18" | 8. (16) | K.O.L. | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
H. Masters D | 2740 m | 25 m | 0:52:57 | 19'19" | 11. (15) | K.O.L. | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:35:56 | 11'58" | 2. (7) | K.O.L. | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | |||||||
H. Masters D | 0:41:25 | 14'16" | 1. (7) | K.O.L. | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
H75 | 4400 m | 0:54:18 | 12'20" | 1. (9) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
H75 | 3700 m | 1:27:24 | 23'37" | 4. (9) | K.O.L. | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | |||||||
H:03 | 4100 m | 0:59:01 | 14'23" | 13. (31) | K.O.L. | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | |||||||
H:06 | 3500 m | 1:08:58 | 19'42" | 8. (18) | K.O.L. | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:05 | 4050 m | 1:16:54 | 18'59" | 10. (19) | K.O.L. | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
H:06 | 3900 m | NCL | K.O.L. | ||||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
H75 | 3540 m | 50 m | 1:13:54 | 20'52" | 9. (11) | K.O.L. | |
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | |||||||
H:04 | 4700 m | 1:08:31 | 14'34" | 20. (31) | K.O.L. | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | |||||||
H75 | 2500 m | 0:31:23 | 12'33" | 1. (4) | K.O.L. | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | |||||||
H75 | 3500 m | 0:42:53 | 12'15" | 2. (6) | K.O.L. | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | |||||||
H75 | 2400 m | 0:25:02 | 10'25" | 2. (3) | K.O.L. | ||
19.05.2013 - 3 daagse van België - dag 2 - Zwarte Bergen | |||||||
H:04 | 3900 m | 1:18:20 | 20'05" | 5. (10) | K.O.L. | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | |||||||
H75 | 2300 m | 40 m | 0:38:13 | 16'36" | 5. (5) | K.O.L. | |
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
H:06 | 4400 m | 1:22:10 | 18'40" | -- (27) | K.O.L. | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | |||||||
H:06 | 4700 m | 0:54:49 | 11'39" | 41. (85) | KOL | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | |||||||
H75 | 2500 m | 55 m | 0:27:04 | 10'49" | 1. (10) | K.O.L. | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3180 m | 0:46:03 | 14'28" | 4. (15) | K.O.L. | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
H75 | 3230 m | 0:41:15 | 12'46" | 4. (9) | K.O.L. | ||
24.02.2013 - Nationale Pégase Felenne - Felenne | |||||||
H75 | 2000 m | 80 m | 0:33:02 | 16'30" | 2. (5) | K.O.L. | |
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:49:48 | 11'51" | 11. (23) | K.O.L. | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:54:42 | 13'01" | 10. (22) | K.O.L. | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | |||||||
H75 | 3300 m | 0:42:23 | 12'50" | 2. (6) | K.O.L. | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
H75 | 2600 m | 0:30:08 | 11'35" | 3. (7) | K.O.L. | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | |||||||
H:05 | 4040 m | 0:44:47 | 11'05" | 11. (19) | K.O.L. | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:54:41 | 13'01" | 18. (24) | K.O.L. | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:52:02 | 12'23" | 15. (27) | K.O.L. | ||
11.11.2012 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Rouge-Cloître | |||||||
H:05 | 4000 m | 0:53:46 | 13'26" | 1. (16) | K.O.L. | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
H. Masters D | 3200 m | 0:56:01 | 17'30" | 9. (12) | K.O.L. | ||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | |||||||
H75 | 4300 m | 0:52:58 | 12'19" | 3. (6) | K.O.L. | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | |||||||
H. Masters D | 2770 m | 0:46:05 | 14'51" | 1. (2) | K.O.L. | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | |||||||
OPEN | NCL | K.O.L. | |||||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | |||||||
H75 | 4200 m | 1:16:07 | 18'07" | 3. (7) | K.O.L. | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | |||||||
H75 | 4200 m | 0:57:19 | 13'38" | 1. (6) | K.O.L. | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | |||||||
H75 | 3400 m | 0:41:50 | 12'18" | 1. (7) | K.O.L. | ||
05.08.2012 - Thuisblijverscross - BOSBERGEN | |||||||
H:05 | 4300 m | 90 m | 1:01:18 | 14'15" | 15. (22) | K.O.L. | |
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | |||||||
H:05 | 4650 m | 1:06:14 | 14'14" | 12. (21) | K.O.L. | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | |||||||
H75+ | 3100 m | 45 m | 1:01:50 | 19'56" | 6. (9) | K.O.L. | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | |||||||
H75+ | 2300 m | 55 m | 0:36:31 | 15'52" | 1. (8) | K.O.L. | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | |||||||
H75+ | 3000 m | 85 m | 0:40:04 | 13'21" | 2. (9) | K.O.L. | |
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:37:37 | 12'08" | 2. (8) | K.O.L. | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:06 | 3300 m | NCL | K.O.L. | ||||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | |||||||
H. Masters D | 2900 m | 75 m | 0:56:44 | 19'33" | 10. (18) | K.O.L. | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | |||||||
H75 | 2990 m | 65 m | 0:31:36 | 10'34" | 1. (7) | K.O.L. | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | |||||||
H75 | 3200 m | 85 m | 0:32:02 | 10'00" | 1. (5) | K.O.L. | |
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | |||||||
H:06 | 4000 m | 0:41:23 | 10'20" | 3. (14) | K.O.L. | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | |||||||
H:06 | 2900 m | 0:31:50 | 10'58" | 1. (6) | K.O.L. | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H:06 | 3500 m | 0:36:27 | 10'24" | 1. (14) | K.O.L. | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | |||||||
H75 | 4090 m | 0:48:38 | 11'53" | 2. (4) | K.O.L. | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | |||||||
H75 | 3200 m | 0:31:20 | 9'47" | 1. (5) | K.O.L. | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:29:28 | 9'30" | 2. (11) | K.O.L. | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:34:55 | 11'38" | 1. (4) | K.O.L. | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | |||||||
H:06 | 3200 m | 0:36:11 | 11'18" | 1. (9) | K.O.L. | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | |||||||
H75 | 3500 m | 0:45:03 | 12'52" | 2. (3) | K.O.L. | ||
04.09.2011 - BM Interclubs - Hasselbach | |||||||
H75 | 3100 m | 75 m | 0:37:14 | 12'00" | 1. (5) | K.O.L. | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | |||||||
H:04 | 1:40:28 | 20. (24) | K.O.L. | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | |||||||
H75 | 3800 m | 0:50:02 | 13'10" | 1. (7) | K.O.L. | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | |||||||
H75 | 3920 m | 0:48:32 | 12'22" | 1. (6) | K.O.L. | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | |||||||
H75 | 4160 m | 0:58:02 | 13'57" | 3. (7) | K.O.L. | ||
03.07.2011 - Nationale BABA - Martelange | |||||||
H75 | 3920 m | 150 m | 0:54:46 | 13'58" | 1. (4) | K.O.L. | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | |||||||
H. Masters D | 2300 m | 0:30:51 | 13'24" | 1. (14) | K.O.L. | ||
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | |||||||
H:03 | 3300 m | 0:35:25 | 10'43" | 7. (17) | K.O.L. | ||
17.04.2011 - Belgische Meisterschaft Middle Distance - Grandvoir | |||||||
H. Masters D | 2600 m | 35 m | 0:38:02 | 14'37" | 8. (10) | K.O.L. | |
27.03.2011 - Nationale de Stoumont - Stoumont | |||||||
H75 | 2800 m | 85 m | 0:35:40 | 12'44" | 1. (5) | K.O.L. | |
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | |||||||
H:05 | 4800 m | 1:00:08 | 12'31" | 7. (17) | KOL | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | |||||||
H:05 | 4800 m | 0:52:30 | 10'56" | 5. (19) | K.O.L. | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | |||||||
H:05 | 4100 m | 0:43:50 | 10'41" | 6. (21) | K.O.L. | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
H:05 | 4600 m | 0:43:32 | 9'27" | 1. (29) | K.O.L. | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:38:31 | 9'10" | 3. (20) | K.O.L. | ||
08.01.2011 - Schootshei - | |||||||
H:05 | 3930 m | 100 m | 0:58:09 | 14'47" | 5. (12) | K.O.L. | |
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | |||||||
H. Masters D | 2300 m | 25 m | 0:37:49 | 16'27" | 8. (9) | K.O.L. | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | |||||||
H. Masters D | 2900 m | 0:42:04 | 14'30" | 6. (14) | K.O.L. | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | |||||||
H75 | 2840 m | 80 m | 0:46:44 | 16'27" | 2. (6) | K.O.L. | |
25.07.2010 - Challenge Wagener - Les parcours Individuels - Rodt | |||||||
15 | 3160 m | 60 m | 0:54:12 | 17'09" | 14. (20) | K.O.L. | |
09.05.2010 - Nationale 4 Longue Distance - Saint-Léger | |||||||
H75 | 3200 m | 90 m | 0:49:09 | 15'22" | 1. (4) | K.O.L. | |
08.05.2010 - Championnat FRSO de Moyenne Distance - Vance | |||||||
H. Masters D | 3600 m | 65 m | 0:53:53 | 14'58" | 3. (7) | K.O.L. | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | |||||||
H75 | 2680 m | 85 m | 0:27:52 | 10'24" | 1. (6) | K.O.L. | |
11.04.2010 - Régionale d'été - Elsenborn | |||||||
H75 | 4220 m | 30 m | 1:01:40 | 14'37" | 1. (5) | K.O.L. | |
26.07.2009 - Challenge Wagener - Les parcours Individuels - Vielsalm | |||||||
03 | 3970 m | 50 m | 0:53:18 | 13'26" | 3. (12) | K.O.L. | |
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | |||||||
H70 | 3050 m | 30 m | 0:41:59 | 13'46" | 2. (9) | K.O.L. | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | |||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 2700 m | 55 m | 0:40:32 | 15'01" | 8. (19) | K.O.L. | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 3400 m | 0:33:04 | 9'44" | 3. (11) | K.O.L. | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | |||||||
H70 | 3300 m | 0:42:27 | 12'52" | 3. (10) | K.O.L. | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | |||||||
H70 | 3330 m | 85 m | 0:31:58 | 9'36" | 3. (13) | K.O.L. | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | |||||||
H70 | 3400 m | 0:37:58 | 11'10" | 2. (11) | K.O.L. | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | |||||||
H70 | 3500 m | 100 m | 0:37:46 | 10'47" | 1. (9) | K.O.L. | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | |||||||
H70 | 3450 m | 120 m | 0:41:55 | 12'09" | 3. (8) | K.O.L. | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | |||||||
H. Vétérans D | 3700 m | 155 m | 0:48:07 | 13'00" | 5. (11) | K.O.L. | |
01.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Auderghem | |||||||
05 | 4250 m | 135 m | 0:44:16 | 10'25" | 2. (35) | K.O.L. | |
17.09.2006 - Régionale FRSO - Membach | |||||||
H70 | 3700 m | 0:45:18 | 12'15" | 1. (4) | K.O.L. | ||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | |||||||
H70 | 3390 m | 95 m | 0:40:09 | 11'51" | 2. (8) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | |||||||
H70 | 3120 m | 30 m | 0:37:15 | 11'56" | 1. (20) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | |||||||
H70 | 1950 m | 70 m | 0:25:02 | 12'50" | 7. (21) | K.O.L. | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | |||||||
H70 | 3440 m | 15 m | NCL | K.O.L. | |||
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | |||||||
H70 | 3280 m | 130 m | 0:31:08 | 9'30" | 1. (7) | K.O.L. | |
23.04.2006 - Championnat d'été FRSO Manche 4 - Eupen | |||||||
H70 | 3050 m | 130 m | 0:33:24 | 10'57" | 1. (9) | K.O.L. | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | |||||||
H70 | 3940 m | 35 m | 0:35:07 | 8'55" | 1. (13) | K.O.L. | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | |||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 1780 m | 30 m | 0:15:27 | 8'41" | 1. (5) | K.O.L. |