WebRes.helga-o.com |
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SE | 2580 m | 1:04:15 | 24'54" | 9. (11) | K.O.L. | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H-12 | 1990 m | 0:37:23 | 18'47" | 17. (22) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H-12 | 2240 m | 0:32:58 | 14'43" | 21. (24) | K.O.L. | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H-12 | 1570 m | 0:19:53 | 12'40" | 18. (24) | K.O.L. | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:04 | 3060 m | 0:51:28 | 16'49" | 3. (19) | K.O.L. | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:04 | 3070 m | 0:46:03 | 15'00" | 4. (8) | K.O.L. | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H10B | 1900 m | 0:30:14 | 15'54" | 12. (16) | K.O.L. | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
H10B | 1970 m | 0:35:08 | 17'50" | 13. (16) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H10B | 1720 m | 0:34:03 | 19'47" | 6. (16) | K.O.L. | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H-10 | 2700 m | 0:54:22 | 20'08" | 8. (11) | K.O.L. | ||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | |||||||
H:06 | 1430 m | 0:20:25 | 14'16" | 1. (7) | K.O.L. | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | |||||||
H-10 | 2850 m | 0:52:17 | 18'20" | 6. (8) | K.O.L. | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | |||||||
H-10 | 2430 m | 0:44:14 | 18'12" | 6. (7) | K.O.L. | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | |||||||
H-10 | 2290 m | 0:49:25 | 21'34" | 6. (8) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H-10 | 980 m | 0:32:34 | 33'13" | 9. (10) | K.O.L. | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H-10 | 2320 m | 0:43:43 | 18'50" | 4. (4) | K.O.L. | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:07 | 2050 m | 0:55:57 | 27'17" | 14. (16) | K.O.L. | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
H10B | 2350 m | 0:53:58 | 22'57" | 3. (3) | K.O.L. | ||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | |||||||
H:06 | 2500 m | 0:43:44 | 17'29" | 7. (21) | K.O.L. | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
H.Pupilles B | 2000 m | 0:25:35 | 12'47" | 1. (6) | K.O.L. | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | |||||||
H10B | 2900 m | 0:30:44 | 10'35" | 3. (13) | K.O.L. | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | |||||||
H10B | 3300 m | 0:33:59 | 10'17" | 4. (13) | K.O.L. | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | |||||||
H10B | 2500 m | 0:49:18 | 19'43" | 10. (14) | K.O.L. | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
Kinder-O | 200 m | 0:30:17 | 151'24" | 16. (16) | K.O.L. | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | |||||||
SE | 2400 m | 0:39:54 | 16'37" | 6. (6) | Kempische Orientatielopers | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | |||||||
SE | 2900 m | 0:45:49 | 15'47" | 4. (5) | Kempische Orientatielopers | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (25) | K.O.L. | ||
H10B | 2600 m | 0:36:30 | 14'02" | 5. (5) | K.O.L. | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | |||||||
SE | 5030 m | 35 m | NCL | K.O.L. | |||
Kinder-O | 1000 m | NT | K.O.L. | ||||
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving - | |||||||
H:04 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | K.O.L. | ||
H:01 | 4300 m | NCL | K.O.L. | ||||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:05 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | -- (4) | K.O.L. | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (34) | K.O.L. | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | K.O.L. | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:10:00 | 5'15" | 3. (36) | K.O.L. | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | K.O.L. | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | |||||||
H:10 | 1500 m | 0:10:10 | 6'46" | 1. (20) | K.O.L. | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
Kinder-O | NT | K.O.L. | |||||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
Kinder-O | 0:00:01 | 1. (16) | K.O.L. | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:09 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (10) | K.O.L. | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (26) | K.O.L. | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | |||||||
H:08 | 2600 m | NT | K.O.L. | ||||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | |||||||
H:05 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 2. (16) | K.O.L. | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | K.O.L. | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:00:01 | 0'00" | -- (21) | K.O.L. | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
Kinder-O | NT | K.O.L. | |||||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | K.O.L. | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | K.O.L. | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | K.O.L. | ||
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
H:04 | 0:00:00 | 0. (7) | K.O.L. | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | Kinder-O | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | K.O.L. | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | |||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | Kinder-O | ||||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
Kinder-O | 1100 m | NT | Kinder-O | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Indiv. | ||||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:08 | 1400 m | NT | Kinder-O | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | Kinder-O | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
4 | 4200 m | NT | Kinder-O | ||||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
Kinder-O | 0:01:00 | 1. (19) | K.O.L. | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
Kinder-O | NT | Kinder-O |