index
WebRes.helga-o.com
year

Thomas JANSEN (208) Download as JSON

11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
H-12 length 2040 m 00:19:079'22"3. (12)
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
H-12 length 2090 m 00:20:189'42"4. (12)
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
H-12 length 2320 m 00:26:4811'33"4. (12)
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder
H:2K length 2510 m 00:20:368'12"1. (14)
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker
H. Pupilles length 2000 m 00:13:196'39"6. (11)
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht
H-12 length 2700 m 00:26:559'58"2. (6)
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid
H:03 length 4090 m 00:54:3313'20"1. (1)
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing
H-12 length 2700 m  climb 60 m 00:22:408'23"1. (7)
15.09.2019 - BK RELAY - GENK
H. Pupilles length 3600 m 00:39:2210'56"1. (8)
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem
H-12 length 3100 m  climb 35 m 00:28:139'06"3. (9)
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne
H-12 length 2600 m  climb 65 m 00:32:2012'26"1. (5)
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources
H-12 length 2780 m  climb 75 m 00:40:1014'26"5. (8)
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-12 length 3000 m 00:48:2116'07"6. (6)
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-12 length 3070 m 00:32:3910'38"2. (6)
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-12 length 2840 m 00:41:2014'33"6. (6)
11.08.2019 - Challenge Wagener - Hahnenberg/Schönberg
Challenge Wagener01:18:2623. (37)
30.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1480 m 00:13:349'10"2. (11)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1560 m 00:12:277'58"1. (10)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1620 m NCL
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa
Belgian club Relay length 3300 m 01:00:0618'12"17. (42)
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel
H:06 length 3520 m NCL
10.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-12 length 3160 m 00:29:449'24"2. (9)
09.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-12 length 3280 m 00:31:139'31"2. (9)
08.06.2019 - Belgium 3 days - Marche - en - Famenne
H-12 length 3600 m 00:37:5610'32"2. (9)
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden
H-12 length 2500 m 00:25:3010'11"1. (2)
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden
H-12 length 2400 m 00:32:1113'24"2. (2)
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt
H-12 length 1350 m 00:11:488'44"3. (8)
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges
H-12 length 2300 m  climb 30 m 00:29:3812'53"3. (7)
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel
H:06 length 2000 m 00:25:3612'48"2. (22)
01.05.2019 - Régionale semi-urbaine Jette - Jette
H:Bleu length 3000 m  climb 75 m 00:49:2216'27"4. (12)
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd
H-12 length 2520 m  climb 60 m 00:22:248'53"2. (7)
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt
H:06 length 2930 m 00:36:4512'32"4. (23)
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel
H:02 length 3870 m 00:43:4711'18"8. (24)
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo
HPUP length 1770 m 00:14:408'17"1. (8)
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland
Course 1 length 970 m 00:33:1734'18"35. (44)
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland
H-12 length 1160 m 00:14:1412'16"3. (14)
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara
H-12 length 3040 m 00:34:4311'25"4. (5)
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos
H-12 length 3280 m 00:39:1911'59"3. (4)
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout
H:06 length 3390 m 00:36:5610'53"4. (15)
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld
H-12 length 2700 m  climb 40 m 00:27:4810'17"3. (7)
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot
H:03 length 3060 m 00:37:5312'22"12. (33)
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren
H:07 length 2560 m 00:31:1412'12"3. (11)
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham
H:06 length 4070 m 00:57:3214'08"8. (25)
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg
H:06 length 3350 m 00:48:5614'36"4. (14)
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham
H:06 length 2310 m 00:33:2114'26"4. (15)
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG
H:06 length 3380 m 00:42:0912'28"4. (21)
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven
H:06 length 2900 m 00:30:3710'33"5. (25)
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen
H:06 length 3500 m 01:11:0220'17"19. (26)
16.12.2018 - Ultra-longues Distances - Tervueren
Vert length 3000 m  climb 70 m 00:53:0017'39"11. (23)
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo
H:06 length 3240 m 00:45:3614'04"6. (13)
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol
H:06 length 3340 m 00:39:3411'50"5. (18)
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal
H:Vert length 1400 m  climb 30 m 00:11:198'04"3. (13)
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode
HPUP length 1910 m 00:37:0419'24"7. (10)
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek
H-10A length 2210 m 00:27:0212'13"4. (5)
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler -
H-10 length 2800 m 00:44:2415'51"2. (7)
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN
H-10 length 2580 m 00:24:379'32"2. (7)
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot
H-10 length 1420 m 00:17:1212'06"3. (9)
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen
H-10 length 2350 m 00:25:5010'59"4. (6)
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk
H:06 length 2500 m 00:36:0914'27"2. (21)
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Bois Robert
H-10 length 2470 m  climb 50 m 00:21:138'35"4. (11)
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 1100 m  climb 35 m 00:13:0711'55"3. (16)
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 900 m  climb 35 m 00:10:2711'36"3. (17)
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel
H:01 length 2900 m 00:33:5911'43"1. (6)
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo
H:04 length 3200 m 00:54:5717'10"1. (5)
01.07.2018 - ASOM - Ieper
M YOUTH -12 length 2510 m 00:28:2711'20"5. (14)
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
M YOUTH -12 length 1530 m 00:18:0911'51"4. (9)
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
M YOUTH -12 length 1420 m 00:18:5913'22"5. (11)
29.06.2018 - ASOM Training - Zonnebeke
H:02 length 2580 m 00:30:3711'52"19. (32)
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt
H. Pupilles length 2000 m 00:19:119'35"5. (11)
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie
H:Vert length 2730 m  climb 50 m 00:36:4413'27"2. (20)
03.06.2018 - Diest - Diest
H:06 length 2300 m 00:31:0713'31"3. (12)
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo
H:03 length 3790 m NCL
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City
H-10 length 2900 m 00:29:4110'14"3. (9)
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange
H-10 length 3300 m 00:31:259'31"4. (8)
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny
H-10 length 2500 m 00:26:1510'30"5. (9)
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys
Vert length 1850 m  climb 60 m 00:19:3410'34"3. (17)
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO
H. Pupilles length 1500 m 00:19:2512'56"8. (10)
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne
H:Vert length 2800 m  climb 100 m 00:41:1214'42"1. (6)
15.04.2018 - Sledderlo - Genk
H:07 length 4000 m 00:20:005'00"1. (4)
09.04.2018 - Camp O Ardenne - Herbeumont
H:Vert length 2600 m  climb 45 m 00:25:059'38"1. (4)
08.04.2018 - Camp O Ardenne - Rossart
H:Vert length 2100 m  climb 30 m 00:23:3411'13"4. (5)
07.04.2018 - Camp O Ardenne - Straimont
H:Vert length 2800 m  climb 65 m NCL
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt
H:07 length 2240 m 00:42:0318'46"5. (12)
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud
H-10 length 2100 m  climb 35 m 00:27:0412'53"4. (6)
24.03.2018 - Régionale 5 Couleurs - Nord
H:Vert length 2400 m  climb 50 m 00:38:4816'09"2. (5)
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn
H:06 length 400 m 00:10:0025'00"1. (6)
H:05 length 1900 m 00:24:5613'07"8. (12)
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL
H:07 length 2600 m 00:35:5013'46"4. (9)
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel
H:07 length 2330 m 00:21:489'21"1. (5)
04.02.2018 - Hertberg - Herselt
H:07 length 1700 m 00:28:2516'42"3. (3)
21.01.2018 - Geneberg - Ham
H:07 length 2570 m 00:42:5616'42"6. (9)
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL
H:07 length 2300 m 00:32:4114'12"3. (7)
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen
H:07 length 2300 m 00:41:1817'57"4. (9)
10.12.2017 - Galbergen - Mol
H:07 length 2590 m 00:59:3723'01"4. (4)
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg
H:07 length 2500 m 00:24:299'47"2. (11)
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN
H:07 length 2600 m 00:38:0214'37"2. (4)
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes
H:Vert length 2100 m  climb 35 m 00:33:5716'10"7. (13)
05.11.2017 - Luxembourg City Race 2017 - Luxembourg
Children Boys (H-12) length 1160 m  climb 10 m 00:19:3116'49"9. (23)
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg
H:05 length 1000 m NT
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp
H:07 length 2100 m 00:30:5714'44"3. (8)
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN
Kinder-O length 1100 m 00:10:009'05"1. (25)
H-10 length 2600 m 00:29:2811'20"4. (5)
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos
H-10 length 2760 m 00:28:5810'29"4. (6)
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID
H-10 length 3300 m 01:25:4725'59"4. (4)
10.09.2017 - BK aflossing - daginschrijving -
H:04 length 1000 m 01:00:0060'00"1. (17)
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben
H10A length 2040 m  climb 40 m 00:22:2711'00"3. (5)
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost
H-10A length 2010 m 00:33:1316'31"8. (8)
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost
Kinder-O length 7440 m NT
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West
H-10A length 2170 m 00:51:0323'31"8. (8)
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei
H-10A length 2200 m 00:37:2817'01"7. (7)
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor
H-10A length 1920 m 00:28:0114'35"5. (6)
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants
H10B length 1700 m  climb 60 m 00:19:5111'40"2. (4)
18.06.2017 - Balendijk - Lommel
H:07 length 2690 m 00:50:2018'42"5. (11)
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA
H10B length 2400 m 00:30:3412'44"3. (8)
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS
H10B length 2000 m 00:25:1312'36"2. (10)
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN
H10B length 1800 m 00:27:3615'20"3. (9)
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT
H.Pupilles B length 1300 m 00:15:1111'40"1. (5)
22.04.2017 - Régionale pré-relais des clubs - Assenois
H:Bleu length 2000 m  climb 35 m 00:45:4022'50"2. (3)
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt
H:07 length 1710 m 00:26:3515'32"5. (6)
15.04.2017 - Camp O Ardenne - Habay la Neuve - Habay
H:04 length 3400 m 00:54:2516'00"6. (17)
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid
H10B length 2700 m  climb 55 m 00:35:1613'03"2. (6)
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge
H:07 length 2200 m 00:28:4513'04"3. (6)
H:09 length 1000 m 00:10:0010'00"-- (6)
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE
H:08 length 1300 m 00:10:007'41"1. (14)
H:07 length 2100 m NCL
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt
H:08 length 2300 m NT
H:07 length 2050 m 00:57:3128'03"6. (7)
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL
H:07 length 2100 m 00:26:3112'37"4. (9)
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham
Kinder-O length 2380 m NT
H. Pupillen B length 1970 m NT
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham
H:07 length 2240 m 00:32:0814'20"3. (7)
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL
H:07 length 1800 m 00:26:4214'50"3. (5)
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk
H:07 length 1900 m NCL
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel
H:07 length 2500 m 00:27:5411'09"1. (6)
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR
H. Pupilles length 2000 m 00:24:2112'10"-- (13)
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg
H:07 length 1900 m 00:36:1519'04"8. (17)
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk
H:10 length 5300 m 01:20:0015'05"1. (9)
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren
H:Vert length 2100 m  climb 35 m 00:30:3614'34"3. (12)
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles
H:Vert length 1700 m  climb 40 m 00:22:5013'25"6. (18)
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak -
H:08 length 1000 m NT
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN
H10B length 1500 m 00:26:4717'51"1. (5)
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode
H10B length 2300 m 00:38:2116'40"4. (5)
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven
H:06 length 2070 m 00:43:5021'10"3. (13)
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra
H10B length 2900 m 00:18:136'16"3. (7)
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra
H10B length 2900 m 00:16:125'35"1. (8)
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid
H10B length 3100 m 00:39:3612'46"4. (7)
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh
H:04 length 2500 m 00:46:0518'25"2. (9)
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O
M. Children length 3200 m 00:49:3115'28"4. (8)
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2
M. Children length 1400 m 00:13:399'45"-- (10)
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1
M. Children length 1500 m 00:20:0213'21"-- (12)
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt
H:07 length 1600 m 00:38:2524'00"5. (13)
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen
H. Pupilles length 1400 m 00:00:00-- (16)
Kinder-O length 1000 m NT
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL
H:07 length 2100 m 00:43:5020'52"6. (7)
H:09 length 300 m 00:01:003'19"1. (8)
13.03.2016 - Sledderlo - Genk
H:0900:00:000. (12)
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen
H:09 length 1100 m 00:10:109'14"1. (10)
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte
H-10B length 2370 m 00:33:3914'11"2. (4)
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot
H:10 length 2100 m 01:00:0028'34"1. (14)
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL
H:08 length 1100 m 00:10:009'05"-- (10)
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo
H:08 length 3800 m NT
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide
H. Pupillen length 2100 m 00:46:4722'16"13. (13)
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees
H:08 length 2600 m NT
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel
H:05 length 1100 m 00:10:109'14"2. (16)
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot
H:08 length 1000 m NT
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL
H-10B length 2600 m 00:53:5920'45"6. (8)
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum
M. Children length 2300 m 00:41:4618'09"-- (12)
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord
M. Children length 1400 m 00:19:5214'11"9. (11)
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid
M. Children length 1800 m 00:23:4313'10"-- (10)
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg
H:08 length 1000 m 01:00:0060'00"1. (12)
H:07 length 2550 m 00:55:3721'48"6. (10)
16.08.2015 - Daginschrijving 3 3Dv KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1400 m 00:10:007'08"1. (22)
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1800 m 00:10:005'33"1. (19)
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1300 m 00:10:007'41"2. (17)
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo
H:05 length 1000 m 00:00:00-- (6)
14.06.2015 - Nationale sprint -
Kinder-O length 1100 m 00:00:010'00"-- (21)
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK
H:07 length 1900 m 01:11:2337'34"15. (17)
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday
Kinder-O00:00:000. (11)
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark
H. Pupilles length 1400 m 00:35:2325'16"-- (9)
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT
H:08 length 700 m 00:00:000'00"0. (16)
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin
H-10 length 2100 m  climb 55 m 01:01:0029'02"7. (8)
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves
H:Facile H/D length 1600 m  climb 85 m 00:37:3923'31"3. (9)
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL
H:0700:41:1110. (13)
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos
Kinder-O length 1000 m 01:00:0060'00"1. (19)
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN
H:08 length 1000 m 00:00:010'01"1. (8)
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem
H:08 length 2900 m NT
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL
H:07 length 3000 m 01:16:3625'31"7. (11)
27.12.2014 - Dagomlopen Sylvester 2014 dag 2 - Lichtaart
H:1700:00:000. (12)
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN
H:08 length 4000 m 00:00:100'02"1. (15)
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo
H:07 length 1940 m 00:58:2330'05"6. (7)
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg
H:07 length 2200 m 01:32:1241'54"10. (11)
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord
H:07 length 2710 m 00:49:3218'16"4. (7)
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem
H:10NT
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel
Kinder-O length 1700 m NT
02.11.2014 - Horensberg - Genk
H:1500:10:00-- (25)
12.10.2014 - BK Interclub Daginschrijving - Dilsenerbos
H:06 length 1000 m 01:00:0060'00"1. (7)
24.08.2014 - Pijnven -
:08 length 1000 m 01:00:0060'00"1. (17)
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei
:04 length 1000 m NT
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor
:04 length 4000 m NT
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei
:04 length 1000 m NT
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof
H:08 length 1000 m NT
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt
:09 length 1000 m 00:30:0030'00"1. (8)
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt
H:08 length 1010 m NT
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo
Kinder-O length 1000 m NT
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel
Kinder-O length 1200 m NT
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo
:08 length 1000 m NT
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel
H:08 length 900 m 00:00:010'01"-- (22)
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg
Kinder-O length 1700 m 00:00:010'00"1. (24)