clublogo
index

VK sprint
Mechelen 24.4.2016
Omega

Last updated: 24.04.2016 21:04:24Contact/Remarks: info@olomega.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SE LE LD Kinder-O Total Splitsbrowser RouteGadget

NCL niet geklasseerd   NT zonder tijd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1400m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Sofie BOSMANSBELOmega11:007'51"
2.Maija TAILLIEUBELK.O.L.12:409'02"+1:40
3.Jil MYLLEBELhamok13:299'37"+2:29
4.Lotte VERHAEGENBELOmega14:4610'32"+3:46
5.Eline DEBAEREBELK.O.L.17:1512'19"+6:15
6.Noor DE MITSBELV.V.O.20:5414'55"+9:54
7.Fee MYLLEBELV.V.O.23:1316'35"+12:13
--Fin MYLLEBELV.V.O.
--Kiara NIJSTBELV.V.O.
--Saar VAN DE PUTBELV.V.O.
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2100m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Kato KEUPPENSBELOmega16:167'44"
2.Lisse CEULEMANSBELTROL16:367'54"+0:20
3.Julie SMEETSBELOmega16:377'54"+0:21
4.Naomi VAN OPSTALNEDK.O.L.16:578'04"+0:41
5.Emma MAESBELK.O.L.18:188'42"+2:02
6.Anneleen KNOOPSBELhamok19:229'13"+3:06
7.Eske AERDENBELK.O.L.19:419'22"+3:25
8.Lotte WILLEMSBELOmega23:0711'00"+6:51
10.Kato LOECKXBELOmega31:2114'55"+15:05
11.Mit VAN BRUGGENBELTROL33:4016'01"+17:24
Top

D. Junioren - Juniores   length 2500m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENBELOmega18:387'27"
2.Hannah THIELSBELHainaut O.C.18:417'28"+0:03
3.Lisa ELSENBELOmega19:387'51"+1:00
4.Magalie GILLETBELOmega20:268'10"+1:48
5.Kim TIREZBELK.O.L.20:378'14"+1:59
6.Magalie VERSTREPENBELOmega21:328'36"+2:54
7.Esmee VAN DE MAELEBELK.O.L.26:4310'41"+8:05
Top

D. Open   length 2800m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Liesbeth VAN DE VELDEBELOmega16:095'46"
2.Miek FABRÉBELOmega16:115'46"+0:02
3.Federica MAGGIONIITAOmega17:416'18"+1:32
4.Helena PLUYMERSBELTROL17:586'25"+1:49
5.Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.18:206'32"+2:11
6.Claire SANDEVOIRFRAOrientation caennaise18:306'36"+2:21
7.An FREDERICKXBELASUB21:037'31"+4:54
8.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.21:207'37"+5:11
9.Ellen BOURGONJONBELTROL21:437'45"+5:34
10.Vanessa BOLSENSBELTROL22:378'04"+6:28
11.Ellen MOLSBELhamok23:248'21"+7:15
12.Charlotte THEYSBELOmega24:038'35"+7:54
13.Tinne BOSMANSBELOmega29:1010'24"+13:01
14.Ellen DESCHEPPERBELTROL31:3411'16"+15:25
15.Clara COXBELOmega33:4212'02"+17:33
Top

D. Masters A   length 2500m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSBELOmega19:387'51"
2.Kristel MERTENSBELTROL20:168'06"+0:38
3.Hilde BREESCHBELTROL20:598'23"+1:21
4.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.23:159'18"+3:37
5.Katri HAATAJAFINTROL23:599'35"+4:21
6.Els SPILLEBEENBELOmega24:189'43"+4:40
7.Virginie DEHULLUBELK.O.L.24:369'50"+4:58
8.Bieke VAN ELSACKERBELOmega25:4210'16"+6:04
9.Angelique DE GRANDEBELOmega26:2010'32"+6:42
10.An VERBERNEBELhamok27:0810'51"+7:30
11.Natalie BEENAERTSBELOmega31:1712'30"+11:39
12.Anja STYNENBELhamok33:0813'15"+13:30
13.Katleen GOOSSENSBELTROL43:1817'19"+23:40
NCLSophie PAREEBELhamok
Top

D. Masters B   length 2100m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL15:397'27"
2.Leen WOUTERSBELOmega18:048'36"+2:25
3.Kristel PALMANSBELOmega18:148'40"+2:35
4.Betty DE MEYERBELTROL19:449'23"+4:05
5.Mia KINNAERBELOmega20:039'32"+4:24
6.Hilde VERCAERENBELK.O.L.20:239'42"+4:44
7.Elly VAN OPSTALNEDK.O.L.22:0510'30"+6:26
8.Myriam VANHOREBEEKBELOmega22:3010'42"+6:51
9.Julienne VANREUSELBELhamok23:2311'08"+7:44
10.Anita BAERTSBELBorasca26:1412'29"+10:35
11.Marie-Christine METTENBELK.O.L.36:0617'11"+20:27
NCLMaria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

D. Masters C   length 1800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Monica ROELINGNEDTROL16:018'53"
2.Lisette EYKMANSBELK.O.L.17:369'46"+1:35
3.Odette MORETBELK.O.L.18:3610'20"+2:35
4.Lieve GEENSBELTROL19:4110'56"+3:40
5.Lily-Anne COLEBELTROL20:2111'18"+4:20
6.Simonne SILVIBELK.O.L.20:2811'22"+4:27
7.Paulette BLOMMENBELOmega21:1011'45"+5:09
8.Liset HENDRICKXBELOmega21:2311'52"+5:22
9.Christiane TOEBINTEBELBalise 1021:4412'04"+5:43
10.Maria HENDRICKXBELOmega24:3313'38"+8:32
11.Annie ROMBOUTNEDTROL26:2614'41"+10:25
12.Maria DELARBREBELhamok28:1915'43"+12:18
Top

D. Masters D   length 1800m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Gilberte MARIENBELK.O.L.25:5914'26"
Top

H. Pupilles   length 1400m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Rune DE CLERCQBELTROL09:046'28"
2.Tobias VAN OPSTALNEDK.O.L.11:378'17"+2:33
3.Ernst WYNANTSBELOmega12:218'49"+3:17
4.Wolf DE MITSBELTROL12:509'09"+3:46
5.Jorn KENNISBELK.O.L.14:0610'04"+5:02
6.Torben AERDENBELV.V.O.14:5010'35"+5:46
7.Rube ELSENBELV.V.O.15:5211'19"+6:48
8.Cedric ZWERTSBELOmega16:4211'55"+7:38
--Mathias INDEHERBERGBELV.V.O.
--Nathan JANSENBELOmega
--Stef MANGELSCHOTSBELV.V.O.
--Thomas DEBAEREBELK.O.L.
--Thomas JANSENBELOmega
--Thor DE MITSBELV.V.O.
--Tom BOSMANSBELV.V.O.
--Xander ZWERTSBELV.V.O.
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2500m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega15:356'13"
2.Matijs LOECKXBELOmega15:416'16"+0:06
3.Daan KAELENBELOmega18:067'14"+2:31
4.Thomas KNOOPSBELhamok18:367'26"+3:01
5.Tibo GILLETBELOmega19:117'40"+3:36
6.Jonas JANSENBELOmega20:128'04"+4:37
7.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.20:238'09"+4:48
8.Tuur KAELENBELOmega27:0410'49"+11:29
9.Maarten ZWERTSBELOmega30:3012'11"+14:55
10.Robbe VOORHOFBELK.O.L.31:4112'40"+16:06
Top

H. Junioren - Juniors   length 2900m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Klaas MELLEBEEKBELhamok17:135'56"
2.Sverre BUYTAERTBELTROL17:456'07"+0:32
3.Martijn HUSBELK.O.L.17:496'08"+0:36
4.Victor MELLEBEEKBELhamok18:226'20"+1:09
5.Warre DE CUYPERBELK.O.L.19:236'41"+2:10
6.Vincent VERSTREPENBELOmega23:328'06"+6:19
7.Dimitry KNOOPSBELhamok27:509'35"+10:37
Top

H. Open   length 3100m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Wannes HENDRICKXBELK.O.L.19:106'10"
2.Jeroen HOEKXBELhamok19:356'19"+0:25
3.Filiep DEBAEREBELK.O.L.20:586'45"+1:48
4.Frederik MEYNENBELhamok22:437'19"+3:33
5.Dieter COENBELTROL23:207'31"+4:10
6.Yves BRIERSBELK.O.L.23:287'34"+4:18
7.Andy HUYGHEBELK.O.L.26:458'37"+7:35
8.John WILHELMSFINLUIA27:078'44"+7:57
9.Jan COOLSBELTROL29:039'22"+9:53
10.Dieter SELSBELhamok29:249'29"+10:14
Top

H. Masters A   length 2900m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTBELTROL17:005'51"
2.Rudy ROOMANBELTROL18:346'24"+1:34
3.Geert VOORHOFBELK.O.L.19:146'37"+2:14
4.Kim JANSENBELOmega20:357'05"+3:35
5.Roman ELSENBELOmega20:477'09"+3:47
6.Ronny TIMMERSBELhamok21:177'20"+4:17
7.Arne TAILLIEUBELK.O.L.23:158'01"+6:15
8.Frank AERDENBELK.O.L.23:358'07"+6:35
9.Tim WYNANTSBELOmega24:038'17"+7:03
10.Steffen KNOOPSBELhamok25:088'40"+8:08
11.Tom KAELENBELOmega26:119'01"+9:11
12.Rik VAN BRUGGENBELTROL27:539'36"+10:53
13.Paul CROTHERSBELTROL35:3812'17"+18:38
NCLFilip KENNISBELhamok
NCLWim GEERTSBELhamok
Top

H. Masters B   length 2800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Luc MELISBELhamok16:295'53"
2.Dirk DEIJGERSBELhamok16:526'01"+0:23
3.Koen MEYNENBELhamok17:036'05"+0:34
4.Dirk CEULEMANSBELOmega17:366'17"+1:07
5.Eddy JANSENBELK.O.L.19:236'55"+2:54
6.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC19:447'02"+3:15
7.Wim HOEKXBELhamok20:317'19"+4:02
8.William NICQUEBELTROL21:417'44"+5:12
9.Jan THEYSBELOmega22:488'08"+6:19
10.Albert VAN CANEGHEMBELK.O.L.23:328'24"+7:03
11.Marc HERMANSBELhamok24:048'35"+7:35
12.Danny SWERTSBELhamok27:119'42"+10:42
Top

H. Masters C   length 2100m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Roger HENDRICKXBELK.O.L.14:427'00"
2.Jackie VANDIJCKBELK.O.L.16:067'40"+1:24
3.Alfred RAESBELBalise 1016:147'43"+1:32
4.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.17:068'08"+2:24
5.Rudy CANTREBELK.O.L.17:248'17"+2:42
6.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.17:508'29"+3:08
7.Alfons BAKELANTSBELK.O.L.17:548'31"+3:12
8.Alfred SIMKENSBELK.O.L.18:258'46"+3:43
9.Rogier VANAKENBELOmega18:268'46"+3:44
10.Juliaan LINTENBELK.O.L.18:288'47"+3:46
11.Anton BUYTAERTBELOmega18:308'48"+3:48
12.René STEENSSENSBELBalise 1020:179'39"+5:35
13.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.21:0610'02"+6:24
14.Chris ADDIERSBELOmega21:2610'12"+6:44
15.Eddie DE KERFNEDTROL21:5310'25"+7:11
16.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.21:5410'25"+7:12
17.Marc BRIERSBELK.O.L.23:0010'57"+8:18
18.Jozef BELMANSBELK.O.L.23:0711'00"+8:25
19.Frans WENSBELTROL23:1611'04"+8:34
20.Eddie DESMEDTBELTROL23:4611'19"+9:04
21.Paul BOLSENSBELTROL24:4211'45"+10:00
22.Jos HOUBENBELK.O.L.32:5715'41"+18:15
Top

H. Masters D   length 1800m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Mike IN T GROENNEDTROL15:268'34"
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok17:219'38"+1:55
3.Jos THYSBELhamok18:4910'27"+3:23
4.Phil MELLEBEEKBELhamok19:3510'52"+4:09
5.Jos BYLEMANSBELK.O.L.19:5711'05"+4:31
6.Bert GEUDENSBELK.O.L.21:0511'42"+5:39
7.Michel OOMSBELOmega21:4912'07"+6:23
8.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca22:1112'19"+6:45
9.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL22:2412'26"+6:58
10.Henri VANDENBERKBELK.O.L.23:5613'17"+8:30
11.Jan VAN HEESBELK.O.L.28:2415'46"+12:58
NCLJozef DEN TROOSTERBELOmega
Top

H. Master E   length 1800m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre THEUNKENSBELhamok24:4513'45"
2.Jozef DUCHESNEBELhamok27:0015'00"+2:15
3.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok28:1915'43"+3:34
Top

Short Easy   length 1600m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Katleen DE WITBELOmega17:3310'58"
2.Evelien INDEHERBERGBELOmega20:2212'43"+2:49
3.Noor VAN VLIETMINOR27:1116'59"+9:38
4.Nadine VERLINDENBELASUB31:2419'37"+13:51
5.Leslie VANDERPLANCKEBELK.O.L.43:4927'23"+26:16
6.Lotte CNOPSBELMINOR1:01:5338'40"+44:20
Top

Long Easy   length 2700m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENBELC.O. Liège15:475'50"
2.Jeremy GENARBELTROL15:595'55"+0:12
3.Tomas HENDRICKXBELK.O.L.16:025'56"+0:15
4.Evert LEEUWSBELOmega17:116'21"+1:24
5.Wouter HUSBELK.O.L.18:426'55"+2:55
NCLKoen WILSSENSBELTROL
Top

Long Difficult   length 3600m (33)

[H:]M:Smin/km
1.Dirk GOOSSENSBELTROL21:115'53"
2.Luc CLOOSTERMANSBELC.O. Liège22:326'15"+1:21
3.Michael ROOMANBELTROL24:536'54"+3:42
4.Lennard GHEYSELSBELOmega25:467'09"+4:35
5.Plamen PEEVBULTROL26:077'15"+4:56
6.Pascal MYLLEBELhamok27:027'30"+5:51
7.Ivan BATCHEVNEDVVO 9627:517'44"+6:40
8.Jan GOOSSENSBELOmega28:077'48"+6:56
9.Francesco ISELLAITATROL28:207'52"+7:09
10.Jan BOECKXBELOmega28:598'03"+7:48
11.Jan VAN DER ELSTBELOmega30:258'26"+9:14
12.Tino NIJSTBELOmega30:518'34"+9:40
13.Martine TAFFEIRENBELC.O. Liège31:028'37"+9:51
14.Stefaan GOOSSENSBELOmega31:118'39"+10:00
15.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL31:398'47"+10:28
16.Patrick DERBAIXBELOmega33:059'11"+11:54
17.Annelies MOONENBELOmega33:099'12"+11:58
18.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ33:139'13"+12:02
19.Jacques HOFMANSBELASUB33:239'16"+12:12
20.An DUYCKBELASUB36:2810'07"+15:17
21.Leene JESPERSBELTROL36:3910'10"+15:28
22.Jan FRANSSENBELTROL36:5110'14"+15:40
23.Marieke ADDIERSBELOmega37:2210'22"+16:11
24.Nico VANDE KERKHOFBELOmega39:2910'58"+18:18
25.Jacques FLAMENTBELASUB39:5311'04"+18:42
26.Toon DE WINDTBELOmega42:1911'45"+21:08
27.Robert HOOFDBELASUB44:5612'28"+23:45
28.Daan VAN AUTGAERDENMINOR45:1012'32"+23:59
29.Jenny BUELENSBELASUB48:3813'30"+27:27
NCLBart STUYCKENSBELVVO 96
NCLKobe VRANCKENVVO 96
NCLRoger AERTSBELOmega
NCLRudy HUSBELK.O.L.
Top

Kinder-O   length 1000m (18)

[H:]M:Smin/km
NTArne WILSENSKinder-O
NTAxel BRIERSBELK.O.L.
NTCas VAN BRUGGENBELTROL
NTDaan COOLSBELTROL
NTEline DEBAEREBELK.O.L.
NTFien CRAENENKinder-O
NTFloor VAN DE PUTBELOmega
NTLenard ISELAKinder-O
NTLina COOLSBELTROL
NTMaija TAILLIEUBELK.O.L.
NTNand BOLSENSKinder-O
NTNathan JANSENBELOmega
NTSam MANGELSCHOTSKinder-O
NTSenne BRIERSBELK.O.L.
NTStef MANGELSCHOTSBELV.V.O.
NTThomas JANSENBELOmega
NTWitse BOECKXBELOmega
NTWout BOECKXBELOmega
Top

Total

Omega72
K.O.L.59
TROL44
hamok32
V.V.O.13
ASUB7
Kinder-O5
Balise 103
C.O. Liège3
MINOR3
VVO 963
Borasca2
O.L.G. St. Vith ARDOC2
Hainaut O.C.1
KOVZ1
LUIA1
Orientation caennaise1
Total: 252