index
WebRes.helga-o.com
year

Daan COOLS (105) Download as JSON

11.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Bad
H-10 length 1900 m 00:14:577'52"3. (9)
10.11.2019 - North Sea Trophy - Plaats Duinen - Oostduinkerke
H-10 length 1970 m 00:17:368'56"3. (9)
09.11.2019 - North Sea Trophy - Koksijde - Schipsgatduinen
H-10 length 1720 m 00:23:5513'54"3. (9)
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker
H. Pupilles length 2000 m 00:13:056'32"4. (11)
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing
H-10 length 2100 m  climb 50 m 00:19:309'17"1. (7)
15.09.2019 - BK RELAY - GENK
H. Pupilles length 3420 m 00:59:1517'19"3. (8)
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem
H-10 length 2700 m  climb 40 m 00:31:4811'46"2. (6)
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2680 m 00:26:419'57"4. (10)
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot
H-10 length 2590 m 00:27:3910'40"4. (9)
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2900 m 00:41:0814'11"6. (9)
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel
H-10 length 2420 m 00:42:2017'29"7. (9)
10.08.2019 - GOS 8 - Gentbrugse Meren - Gent
02 length 3240 m 00:48:2214'55"4. (11)
03 length 1410 m 00:21:1015'00"1. (3)
13.07.2019 - GOS 7 - Groenevalleipark - Gent
02 length 2420 m NCL
03 length 1630 m 00:14:048'37"4. (6)
30.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1480 m 00:13:018'47"1. (11)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1560 m 00:22:2414'21"8. (10)
29.06.2019 - ASOM - Oostende
M CHILDREN -12 length 1620 m 00:18:2611'22"3. (11)
15.06.2019 - GOS 6 - Claeys-Bouüaertdomein - Mariakerke
03 length 1600 m 00:19:4212'18"3. (9)
02 length 3120 m NCL
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges
H-10 length 1900 m  climb 15 m 00:16:188'34"3. (7)
04.05.2019 - GOS 5 - Maaltebruggepark - Gent
03 length 1510 m NCL
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd
H-10 length 2220 m  climb 50 m 00:27:0912'13"7. (7)
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo
HPUP length 1770 m 00:24:3613'53"8. (8)
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland
Course 2 length 1160 m 00:23:3120'16"22. (38)
Course 4 length 1070 m 00:17:3016'21"14. (38)
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland
H10B length 980 m 00:12:1912'34"1. (4)
23.03.2019 - GOS 3 - Rozebroeken - Gent
H:03 length 1610 m 00:16:5610'31"1. (7)
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof
Kort length 3350 m NCL
16.02.2019 - GOS 2 - De Sterre - Gent
H:03 length 1740 m 00:19:3211'13"1. (7)
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren
H:07 length 2560 m 00:45:4117'50"7. (11)
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg
H:07 length 2520 m 00:41:2016'24"4. (11)
12.01.2019 - GOS Technologiepark - Zwijnaarde
H:02 length 3170 m NCL
27.12.2018 - Sylvester 2018 - Heiderbos
H-10 length 2420 m 00:38:1615'48"6. (6)
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk
H:7 Omloop 7 length 2500 m 00:29:2011'44"2. (6)
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol
H:07 length 5680 m 00:45:107'57"9. (13)
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal
H:Vert length 1400 m  climb 30 m 00:17:3512'33"8. (13)
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot
H-10 length 1420 m 00:22:2515'47"5. (9)
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk
H:07 length 1400 m 00:21:5115'36"3. (6)
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark
Omloop 3 length 1200 m 00:17:2714'32"21. (26)
Beginnersomloop length 1000 m 00:12:1812'18"5. (10)
Finale length 2000 m 00:34:0617'02"29. (42)
Omloop 1 length 1200 m 00:25:3021'15"19. (25)
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Bois Robert
H-10 length 2470 m  climb 50 m 00:22:509'14"6. (11)
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 1100 m  climb 35 m 00:14:3913'19"5. (16)
01.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Chimay - Ville
H:Découverte (enfant > 9) length 900 m  climb 35 m 00:11:1312'27"4. (17)
26.08.2018 - BCR - Maasmechelen
H-10 length 2020 m 00:27:0513'24"4. (9)
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Hechtelse Duinen
H10B length 2380 m 00:26:5311'17"1. (6)
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Spiekelspade
H10B length 2460 m 00:28:1611'29"1. (6)
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Don Bosco Fitometer
H10B length 1930 m 00:26:1013'33"1. (6)
01.07.2018 - ASOM - Ieper
M YOUTH -12 length 2510 m 00:52:3020'54"14. (14)
30.06.2018 - ASOM - Kortrijk
M YOUTH -12 length 1530 m 00:28:4418'46"8. (9)
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt
H.Pupilles B length 2000 m 00:31:4515'52"4. (6)
03.06.2018 - Diest - Diest
H:07 length 2200 m 01:05:5529'57"9. (12)
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk
H10B length 1900 m 01:23:4644'05"3. (3)
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent
H:08 length 6040 m 00:38:086'18"1. (1)
08.03.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 3 Galgenweel - Antwerpen
H:Gemakkelijk length 2650 m 00:50:1118'56"12. (13)
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter
H-10 length 3050 m 00:00:00-- (5)
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge
H:07 length 3100 m 00:47:0515'11"6. (10)
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg
H:07 length 2500 m 01:01:2424'33"8. (11)
11.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Forêt de Soignes
H:Vert length 2100 m  climb 35 m 00:49:2523'31"10. (13)
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg
H:05 length 1000 m NT
18.06.2017 - Balendijk - Lommel
H:07 length 2690 m 01:07:0724'57"8. (11)
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK
H10B length 1800 m 00:40:4222'36"4. (6)
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp
M Youth (12-) length 2420 m 00:29:5312'20"6. (6)
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp
M Youth (12-) length 1490 m 00:24:1416'15"9. (10)
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT
H.Pupilles B length 1300 m 00:15:5712'16"2. (5)
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid
H10B length 2700 m  climb 55 m 01:15:5528'07"6. (6)
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge
H:07 length 2200 m 00:33:5015'22"4. (6)
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen
H:04 length 1650 m 00:22:3713'42"3. (5)
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt
H:08 length 2300 m NT
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne
H10B length 1400 m  climb 15 m 00:33:0923'40"2. (4)
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk
H:07 length 1900 m 00:36:2019'07"6. (7)
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR
H. Pupilles length 2000 m 00:50:5025'24"-- (13)
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg
H:08 length 1000 m NT
13.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Tervueren
H:Vert length 2100 m  climb 35 m 00:45:0121'26"8. (12)
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles
H:Vert length 1700 m  climb 40 m 00:30:1817'49"8. (18)
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel
H:IOF 7 length 2700 m  climb 10 m 00:38:2414'13"4. (11)
23.09.2016 - Sprint Urbain - St-Ghislain
H:Sprint découverte length 2200 m 00:42:2119'15"1. (2)
17.09.2016 - Brussels Urban Middle - Parc Duden - Forest
H:Bleu length 2200 m  climb 105 m 01:03:1028'42"5. (6)
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven
H:06 length 2070 m 01:42:3949'35"11. (13)
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh
H:05 length 1000 m 00:10:0010'00"1. (8)
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O
M. Children length 3200 m NCL
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2
M. Children length 1400 m 00:26:5619'14"-- (10)
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1
M. Children length 1500 m 00:30:4820'31"8. (12)
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes
Short Easy length 2100 m 00:46:5822'21"7. (10)
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen
Kinder-O length 1000 m NT
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen
Kinder-O length 1000 m NT
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO
H:12 length 1300 m 00:10:007'41"1. (8)
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE
H:07 length 3100 m 01:05:3121'08"2. (5)
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo
H:08 length 3800 m NT
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel
H:05 length 1100 m 00:10:109'14"2. (16)
15.08.2015 - Daginschrijving 2 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1800 m 00:10:005'33"1. (19)
14.08.2015 - Daginschrijving 1 3D vd KEMPEN - Houthalen
H:03 length 1300 m 00:10:007'41"2. (17)
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday
Kinder-O00:00:000. (11)
25.04.2015 - Ghent O-Event - Schoonmeersen
H:07 length 1500 m 00:41:4227'48"2. (2)
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT
H:08 length 700 m 00:00:000'00"0. (16)
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem
H:08 length 2900 m NT
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg
H:08 length 1000 m NT
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel
Kinder-O length 1700 m NT
26.07.2014 - Regionale Gerhagen - Gerhagen
:06 length 1000 m 01:00:0060'00"1. (16)
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel
H:08 length 1400 m NT
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo
:08 length 1000 m NT
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef
:08 length 1020 m NT
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg
Kinder-O00:00:000. (24)