WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H-12 | 2910 m | 65 m | 0:24:11 | 8'19" | 2. (4) | Omega | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 3010 m | 0:37:40 | 12'31" | 5. (24) | Omega | ||
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | |||||||
H-12 | 2790 m | 55 m | 0:24:01 | 8'36" | 2. (3) | Omega | |
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H-12 | 2610 m | 0:22:52 | 8'46" | 2. (4) | Omega | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:05 | 3430 m | 0:45:02 | 13'08" | 17. (31) | Omega | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | |||||||
H:Noir Court | 4900 m | 0:59:28 | 12'08" | 5. (12) | Omega | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | |||||||
H:Noir Court | 5800 m | 1:11:13 | 12'17" | 4. (14) | Omega | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 1:10:01 | 12'04" | 35. (40) | Omega | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:35:53 | 15'31" | 40. (43) | Omega | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart middel | 5000 m | 1:00:20 | 12'04" | 14. (26) | Omega | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:17:19 | 12'53" | 30. (49) | Omega | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:03 | 3060 m | 0:44:19 | 14'29" | 5. (13) | Omega | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H-12 | 2930 m | 0:25:16 | 8'37" | 5. (7) | Omega | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H-12 | 2900 m | 0:21:08 | 7'17" | 3. (7) | Omega | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H-12 | 2750 m | 0:24:38 | 8'57" | 4. (7) | Omega | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (14) | Omega | ||||
H-12 | 2820 m | 0:28:14 | 10'01" | 4. (7) | Omega | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H-12 | 3010 m | 0:28:21 | 9'25" | 3. (7) | Omega | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3310 m | 1:07:17 | 20'20" | 19. (23) | Omega | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 2730 m | 0:43:00 | 15'45" | 2. (7) | Omega | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H-12 | 2710 m | 0:21:45 | 8'02" | 3. (7) | Omega | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:02 | 7750 m | 1:40:58 | 13'02" | 26. (30) | Omega | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Pupilles | 1990 m | 0:17:48 | 8'57" | 4. (10) | Omega | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H-12 | 2690 m | 0:20:13 | 7'31" | 2. (9) | Omega | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H-12 | 2380 m | 0:22:12 | 9'20" | 2. (3) | Omega | ||
23.09.2023 - LOS 2023-07 - Tielt-Winge | |||||||
H:Short Difficult | 2930 m | 1:34:47 | 32'21" | 16. (21) | Omega | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H-18 | 7110 m | 1:58:57 | 16'44" | -- (2) | Omega | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H-12 | 2880 m | 0:23:30 | 8'10" | 8. (10) | Omega | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M-12 | 2820 m | 0:26:13 | 9'18" | 3. (11) | Omega | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M-12 | 2880 m | 0:28:37 | 9'56" | 4. (11) | Omega | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M-12 | 2930 m | 0:34:47 | 11'52" | 5. (11) | Omega | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M-12 | 3060 m | 0:35:14 | 11'31" | 5. (12) | Omega | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:04 | 2530 m | 0:25:41 | 10'09" | 1. (3) | Omega | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3750 m | 1:07:11 | 17'55" | 34. (55) | Omega | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 3500 m | 60 m | 0:36:54 | 10'33" | 6. (14) | Omega | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 3500 m | 90 m | 0:29:38 | 8'28" | 7. (14) | Omega | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H-12 | 2800 m | 25 m | 0:29:24 | 10'30" | 10. (14) | Omega | |
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:05 | 3580 m | 0:32:23 | 9'03" | 5. (26) | Omega | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprintaflossing Dagomlopen - Fort V Edegem | |||||||
H:Short Easy | 2120 m | 0:27:21 | 12'54" | 3. (8) | Omega | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | NCL | Omega | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:05 | 2830 m | 0:34:46 | 12'17" | 9. (21) | Omega | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | |||||||
H:02 | 4340 m | 0:46:24 | 10'41" | 14. (29) | Omega | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H-12 | 1330 m | 20 m | 0:19:00 | 14'17" | 3. (7) | Omega | |
06.05.2023 - LOS 2023-03 - Park Belle-Vue | |||||||
H:01 | 5090 m | 1:22:18 | 16'10" | 34. (43) | Omega | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:05 | 2870 m | 0:56:34 | 19'43" | 12. (18) | Omega | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Pupilles | 1190 m | 0:08:46,417 | 7'22" | 3. (6) | Omega | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | |||||||
H-12 | 3120 m | 100 m | 0:42:25 | 13'36" | 4. (7) | Omega | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:06 | 3100 m | 0:49:43 | 16'02" | 2. (7) | Omega | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
H-12 | 2080 m | 65 m | 0:17:20 | 8'20" | 3. (5) | Omega | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
H-12 | 3130 m | 0:36:43 | 11'44" | 3. (4) | Omega | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:13 | 3230 m | 1:05:04 | 20'09" | 27. (37) | Omega | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:08 | 2180 m | 0:30:19 | 13'54" | 3. (5) | Omega | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:08 | 2330 m | 1:38:45 | 42'23" | 1. (1) | Omega | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:08 | 2210 m | 0:28:47 | 13'01" | 1. (2) | Omega | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:08 | 2360 m | 0:21:31 | 9'07" | 1. (5) | Omega | ||
08.01.2023 - Régionale 9 couleurs - Anthisnes - Comblain | |||||||
H:Vert | 2470 m | 95 m | 0:25:43 | 10'25" | 1. (6) | Omega | |
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:03 | 3200 m | 1:21:40 | 25'31" | 9. (12) | Omega | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | |||||||
H-10 | 2030 m | 0:20:01 | 9'52" | 1. (4) | Omega | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
H-10 | 2080 m | 0:17:27 | 8'23" | 3. (4) | Omega | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | |||||||
H-10 | 2300 m | 0:18:35 | 8'05" | 1. (4) | Omega | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
H-10 | 2400 m | 0:18:52 | 7'52" | 3. (4) | Omega | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | |||||||
H-10 | 2300 m | 0:21:39 | 9'25" | 2. (4) | Omega | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | |||||||
H:-10 | 2100 m | 0:22:20 | 10'38" | 1. (3) | Omega | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 2680 m | 0:36:37 | 13'40" | 5. (10) | Omega | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:08 | 1890 m | 0:34:33 | 18'17" | 2. (4) | Omega | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H-10 | 1810 m | 0:20:34 | 11'22" | 2. (7) | Omega | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H-10 | 2060 m | 0:17:29 | 8'29" | 1. (7) | Omega | ||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H-10 | 1330 m | 0:09:52 | 7'25" | 1. (9) | Omega | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:08 | 2130 m | 0:21:09 | 9'56" | 2. (5) | Omega | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | |||||||
H:02 | 2760 m | 0:37:05 | 13'26" | 7. (17) | Omega | ||
24.09.2022 - HOS 2022-06 - Alken | |||||||
H:Kort | 2270 m | 0:35:18 | 15'33" | 1. (13) | Omega | ||
18.09.2022 - Champ. Relais - Inscriptions sur place - Bois du Beynert - Arlon | |||||||
SE | 4000 m | 105 m | 0:58:58 | 14'45" | 4. (26) | Omega | |
17.09.2022 - Régionale Urbaine Moyenne Distance - Citadelle de Montmédy | |||||||
H:Vert | 1300 m | 0:22:23 | 17'13" | 1. (4) | Omega | ||
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | |||||||
H:02 | 2530 m | 0:26:56 | 10'39" | 3. (13) | Omega | ||
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | |||||||
H-10 | 2330 m | 0:22:39 | 9'43" | 1. (8) | Omega | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
H-10 | 2220 m | 0:22:25 | 10'06" | 1. (5) | Omega | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
H-10 | 2240 m | 0:21:23 | 9'33" | 1. (6) | Omega | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
H-10 | 2270 m | 0:28:46 | 12'40" | 4. (6) | Omega | ||
07.08.2022 - Challenge Wagener - Parcours individuels - Botrange | |||||||
H:SE | 2200 m | 0:44:18 | 20'08" | 5. (12) | Omega | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:04 | 2310 m | 0:34:36 | 14'59" | 2. (3) | Omega | ||
H:Kinder-O | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (9) | Omega | ||
29.06.2022 - De Kluis - St Joris Weert | |||||||
H:03 | 2780 m | 1:10:58 | 25'32" | 8. (13) | Omega | ||
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | |||||||
H-10 | 1900 m | 20 m | 0:16:28 | 8'40" | 1. (2) | Omega | |
12.06.2022 - VK Aflossing Dagomlopen - Sint Anna Linkeroever | |||||||
H:Short Difficult | 2540 m | 0:51:53 | 20'26" | 5. (6) | Omega | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:07 | 1910 m | 0:25:21 | 13'16" | 10. (11) | Omega | ||
01.06.2022 - LenteLoop - Basvelden | |||||||
H:02 | 3100 m | 0:30:42 | 9'54" | 4. (20) | Omega | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | |||||||
H:04 | 2970 m | 0:49:03 | 16'31" | 1. (3) | Omega | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 2550 m | 0:26:14 | 10'17" | 3. (10) | Omega | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H10B | 2350 m | 0:20:38 | 8'47" | 1. (2) | Omega | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H10B | 2690 m | 0:46:59 | 17'28" | 2. (3) | Omega | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | |||||||
H:03 | 2900 m | 1:33:53 | 32'22" | 5. (9) | Omega | ||
06.03.2022 - Régionale 5 circuits couleurs - Baudour | |||||||
H:Bleu | 4500 m | 1:22:13 | 18'16" | 5. (8) | Omega | ||
20.02.2022 - Nationale Longue Distance - Nomont - Famelette | |||||||
H-10 | 2020 m | 25 m | 0:49:40 | 24'35" | 3. (3) | Omega | |
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Pupilles | 2430 m | 0:22:54 | 9'25" | -- (13) | Omega | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:08 | 3030 m | 1:11:15 | 23'31" | 2. (4) | Omega | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:08 | 2600 m | 0:53:52 | 20'43" | 9. (10) | Omega | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H-10 | 2580 m | 0:34:02 | 13'11" | 3. (5) | Omega | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:03 | 3100 m | 1:12:04 | 23'15" | 18. (22) | Omega | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | |||||||
H10B | 2560 m | 0:53:54 | 21'03" | 3. (3) | Omega | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | |||||||
H10B | 2000 m | 0:39:23 | 19'42" | 2. (2) | Omega | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
H10B | 2150 m | 0:22:17 | 10'22" | 2. (2) | Omega | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
H10B | 1930 m | 0:20:40 | 10'42" | 1. (3) | Omega | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
H:08 | 3000 m | 0:42:44 | 14'15" | 4. (5) | Omega | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:08 | 2560 m | 0:36:25,308 | 14'14" | 4. (6) | Omega | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
H:08 | 2300 m | 0:48:11 | 20'57" | 3. (3) | Omega | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:08 | 2500 m | 0:33:28 | 13'23" | 1. (1) | Omega | ||
14.11.2021 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | |||||||
H:Vert | 2600 m | 0:37:27 | 14'24" | 3. (8) | Omega | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | |||||||
H:05 | 3260 m | 0:43:11,179 | 13'15" | 5. (20) | Omega | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:2K | 2000 m | 0:26:49 | 13'25" | 1. (3) | ZOM | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H.Pupilles B | 2800 m | 0:39:08 | 13'59" | 3. (3) | Omega | ||
29.09.2021 - Nazomerloop - Hofstade - Hofstade | |||||||
H:04 | 3270 m | 0:55:01 | 16'49" | 4. (5) | Omega | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H10B | 2630 m | 0:52:09 | 19'50" | 2. (5) | Omega | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:08 | 2590 m | 0:49:08 | 18'58" | 3. (3) | Omega | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2480 m | 1:02:01 | 25'00" | 7. (7) | Omega | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2250 m | 0:55:09 | 24'31" | 7. (7) | Omega | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2410 m | 0:51:03 | 21'11" | 6. (7) | Omega | ||
11.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 3 - St.Vith | |||||||
H10B | 2430 m | 40 m | 0:22:44 | 9'21" | 2. (9) | Omega | |
10.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 2 - St.Vith | |||||||
H10B | 2570 m | 20 m | 0:31:09 | 12'07" | 4. (9) | Omega | |
09.07.2021 - 3 Days of Belgium 2021 - Day 1 - St.Vith | |||||||
H10B | 1960 m | 20 m | 0:44:37 | 22'46" | 7. (9) | Omega | |
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
H. Pupilles | 1380 m | 0:16:41 | 12'05" | 8. (12) | Omega | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | |||||||
H-10 | 2240 m | 40 m | 0:24:12 | 10'48" | 3. (6) | Omega | |
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | |||||||
H-10 | 2400 m | 55 m | 0:40:44 | 16'58" | 3. (4) | Omega | |
17.06.2021 - Hasselt O-series - Campus Diepenbeek - Diepenbeek | |||||||
H:02 | 2880 m | 1:11:34 | 24'51" | 3. (7) | Omega | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:05 | 1940 m | 0:27:23 | 14'07" | 2. (4) | Omega | ||
05.06.2021 - LOS 2021-5 - Leuven | |||||||
H:02 | 2470 m | 0:39:48 | 16'06" | 13. (17) | Omega | ||
02.06.2021 - Lent-O-loop - Thuisblijverscross - Vosselaar | |||||||
H:04 | 1830 m | 0:29:04 | 15'53" | 1. (3) | Omega | ||
26.05.2021 - LOS 2021-4 - De Kluis | |||||||
H:03 | 2220 m | NCL | Omega | ||||
15.05.2021 - LOS 2021-3 - Leuven | |||||||
H:02 | 2490 m | 35 m | 0:34:42 | 13'56" | 14. (21) | Omega | |
08.05.2021 - LOS 2021-2 - Leuven | |||||||
H:02 | 2780 m | 0:34:37 | 12'27" | 12. (25) | Omega | ||
24.10.2020 - LOS 7 -Training Schaatsbaan - LOS 7 - Leuven | |||||||
H:01 | 2200 m | 0:48:03 | 21'50" | 3. (9) | Omega | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2170 m | 0:31:11 | 14'22" | 4. (6) | Omega | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H10B | 2310 m | 0:40:41 | 17'36" | 4. (7) | Omega | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H10B | 1860 m | 0:45:42 | 24'34" | 4. (4) | Omega | ||
06.09.2020 - Circuits individuels - BCR - Anlier | |||||||
H:SE | 3800 m | 90 m | 1:39:48 | 26'15" | 10. (14) | Omega | |
23.08.2020 - Course au score Val Treko - Val Treko | |||||||
H:Parcours 3 | 1:30:50 | 9. (9) | Omega | ||||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
H:04 | 2400 m | 1:08:53 | 28'42" | 6. (7) | Omega | ||
08.03.2020 - Nationale Longue Distance Baudour - Baudour | |||||||
H10B | 2400 m | 1:13:35 | 30'39" | 2. (2) | Omega | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | |||||||
H:07 | 1940 m | 0:45:39 | 23'31" | 8. (8) | Omega | ||
H:Kinder-O | 1:00:00 | 1. (4) | Omega | ||||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2600 m | 1:04:35 | 24'50" | 4. (4) | Omega | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:07 | 2800 m | 0:44:31 | 15'53" | 3. (3) | Omega | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:07 | 2850 m | 0:55:58 | 19'38" | 15. (27) | Omega | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | |||||||
H:03 | 3100 m | 1:06:08 | 21'19" | 16. (23) | Omega | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
H10B | 2320 m | 0:52:37 | 22'40" | 3. (6) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
Kinder-O | 1670 m | NT | Omega | ||||
H10B | 2670 m | 0:59:40 | 22'20" | 4. (6) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H10B | 2560 m | 0:38:56 | 15'12" | 5. (6) | Omega | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H10B | 2300 m | 1:00:53 | 26'28" | 5. (6) | Omega | ||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H10B | 2500 m | 0:43:51 | 17'32" | 5. (6) | Omega | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:07 | 2400 m | 0:50:43 | 21'07" | 3. (4) | Omega | ||
H:10 | 1:00:00 | -- (3) | Omega | ||||
08.12.2019 - Individueel herfstwisselbeker - HECHTEL | |||||||
H:IOF 7 | 2450 m | 0:49:33 | 20'13" | 6. (8) | Omega | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:07 | 3000 m | 0:49:21 | 16'26" | 4. (6) | Omega | ||
17.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #4 - La Hulpe | |||||||
H:Vert | 1910 m | 0:31:28 | 16'28" | 4. (9) | Omega | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H10B | 1900 m | 0:30:10 | 15'52" | 11. (16) | Omega | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
H10B | 1970 m | 0:32:38 | 16'33" | 11. (16) | Omega | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H10B | 1720 m | 0:39:52 | 23'10" | 10. (16) | Omega | ||
03.11.2019 - Brussels Orienteering Challenge #3 - Forêt de Soignes à Boitsfort | |||||||
H:Vert | 2300 m | 20 m | 0:31:14 | 13'34" | 4. (7) | Omega | |
01.11.2019 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | |||||||
H:2K | 2510 m | 0:45:10 | 17'59" | 10. (14) | Omega | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
H.Pupilles B | 2000 m | 0:26:30 | 13'15" | 3. (3) | Omega | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H:04 | 3240 m | 0:53:15 | 16'26" | 9. (13) | Omega | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
H10B | 2100 m | 50 m | 0:35:50 | 17'03" | 3. (4) | Omega | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | |||||||
H10B | 2400 m | 50 m | 0:39:26 | 16'25" | 1. (1) | Omega | |
29.08.2019 - HOS 5 - Centrum - Hasselt | |||||||
H:1km | 1040 m | 0:21:33 | 20'43" | 1. (2) | Omega | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H10B | 2680 m | 0:43:29 | 16'13" | 5. (10) | Omega | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H10B | 2590 m | 0:38:46 | 14'58" | 4. (11) | Omega | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2900 m | 0:37:00 | 12'45" | 3. (10) | Omega | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H10B | 2420 m | 0:38:42 | 15'59" | 5. (10) | Omega | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (4) | Omega | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 980 m | NT | Omega | ||||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
SE | 1810 m | 0:36:13 | 20'00" | 8. (22) | Omega | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:08 | 980 m | NT | Omega | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Omega | ||||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:30:00 | 30'00" | 1. (6) | Omega | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:Kinder-O | 1000 m | 0:01:00 | 1'00" | 1. (2) | Omega | ||
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
H:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (18) | Omega | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:08 | 1390 m | 0:10:00 | 7'11" | 2. (7) | Omega | ||
14.11.2018 - Regional - MOEV wedstrijd - De Kluis | |||||||
H:04 | 2100 m | 0:28:33 | 13'35" | 4. (7) | Omega | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
KinderO | 1:00:00 | 1. (8) | Omega | ||||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
Kinder-O | 1500 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (10) | Omega | ||
26.08.2018 - BCR - Daginschrijving - Maasmechelen | |||||||
H-10 | 2020 m | 0:51:45 | 25'37" | 9. (9) | Omega | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | |||||||
H:04 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (15) | Omega | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Jalonné | 1410 m | 40 m | 0:20:12 | 14'19" | 1. (5) | Omega | |
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
Kinder-O | 200 m | 0:10:00 | 50'00" | 1. (16) | Omega | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (12) | Omega | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:08 | 2200 m | 0:10:10 | 4'37" | -- (14) | Omega | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:08 | 1100 m | NT | Omega | ||||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
Kinder-O | 0:00:00 | 0. (5) | Omega | ||||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 4700 m | 0:10:00 | 2'07" | 2. (19) | Omega | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
Kinder-O | 990 m | NT | Omega | ||||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:10 | 1000 m | NT | Omega | ||||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
H:08 | 1200 m | 0:10:10 | 8'28" | -- (8) | Omega | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:10 | NT | Omega | |||||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 1000 m | NT | Omega | ||||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:08 | 400 m | 0:10:00 | 25'00" | 1. (7) | Omega | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (14) | Omega | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (34) | Omega | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
Kinder-O | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | 1. (27) | Omega | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | |||||||
H:09 | 1000 m | 0:10:00 | 10'00" | 1. (6) | Omega | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
H:08 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (14) | Omega | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:08 | 1600 m | 0:10:00 | 6'15" | 1. (9) | Omega | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
Kinder-O | 2380 m | NT | Omega | ||||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:08 | 2000 m | 1:01:00 | 30'30" | 4. (4) | Omega | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1900 m | 0:10:00 | 5'15" | 3. (36) | Omega | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
H:10 | 5300 m | 1:20:00 | 15'05" | 1. (9) | Omega | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:10:10 | 10'10" | 1. (40) | Omega | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | |||||||
H:10 | 1500 m | 0:10:10 | 6'46" | 1. (20) | Omega | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:08 | 1500 m | 0:10:00 | 6'39" | 1. (6) | Omega | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
Kinder-O | NT | Omega | |||||
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
Kinder-O | 1:00:00 | 1. (31) | Omega | ||||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Omega | ||||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1290 m | NT | Omega | ||||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:09 | 0:00:00 | 0. (12) | Omega | ||||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:09 | 1100 m | 0:10:10 | 9'14" | 1. (10) | Omega | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:08 | 1100 m | 0:10:00 | 9'05" | -- (10) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (26) | Omega | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:08 | 1540 m | NT | Omega | ||||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:08 | 3800 m | NT | Omega | ||||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
Kinder-O | 1800 m | 0:00:10 | 0'05" | 3. (38) | Omega | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | |||||||
H:08 | 1250 m | 1:00:00 | 48'00" | 1. (14) | Omega | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
H:08 | 700 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (16) | Omega | ||
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Omega | ||||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (19) | Omega | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:08 | 1030 m | NT | Omega | ||||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:08 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (8) | Omega | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:08 | 2900 m | NT | Omega | ||||
30.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 5 - Gerhees | |||||||
H:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | |||||||
H:05 | NT | Omega | |||||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:08 | 4000 m | 0:00:10 | 0'02" | 1. (15) | Omega | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:08 | 1030 m | NT | Omega | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:10 | NT | Omega | |||||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
Kinder-O | 1700 m | NT | Omega | ||||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:08 | 500 m | 0:10:00 | 20'00" | 1. (23) | Omega | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | |||||||
H:15 | 0:10:00 | -- (25) | Omega | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | Omega | ||
24.08.2014 - Pijnven - | |||||||
:08 | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (17) | Kinder-O | ||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | Omega | ||||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | |||||||
H:08 | 0:00:00 | 0. (7) | Omega | ||||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | |||||||
H:08 | 3200 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (15) | Omega | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
Kinder-O | 1100 m | NT | Omega | ||||
21.04.2014 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Omega | ||||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
Kinder-O | 1200 m | NT | Kinder-O | ||||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
Kinder-O | 1000 m | NT | Kinder-O | ||||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:08 | 1400 m | NT | Kinder-O | ||||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
H:08 | 1010 m | NT | Kinder-O | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:08 | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | -- (22) | Kinder-O | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | 5690 m | 0:01:00 | 0'10" | 1. (20) | Kinder-O | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:08 | 1600 m | NT | Kinder-O | ||||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:08 | 0:00:00 | -- (23) | Kinder-O | ||||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
4 | 4200 m | NT | Kinder-O | ||||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
Kinder-O | 1000 m | 1:00:00 | 60'00" | 1. (23) | Kinder-O |