WebRes.helga-o.com |
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
D:08 | 3050 m | 1:02:12 | 20'24" | 3. (6) | hamok | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | |||||||
D:1 | 0:45:50 | 17. (19) | hamok | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
D:08 | 2070 m | 0:52:59 | 25'36" | 3. (6) | hamok | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
D:05 | 3220 m | 1:46:23 | 33'02" | 16. (17) | hamok | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
D:05 | 2980 m | 1:22:46 | 27'46" | 6. (8) | hamok | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
D:05 | 3470 m | 2:06:11 | 36'22" | 5. (9) | hamok | ||
20.11.2022 - Regionale - Hamont | |||||||
D:05 | 3420 m | 1:36:19 | 28'10" | 8. (9) | hamok | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
D:05 | 3090 m | 1:07:30 | 21'51" | 12. (20) | hamok | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | |||||||
D:04 | 1560 m | 0:28:36 | 18'20" | 6. (7) | hamok | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | |||||||
D:04 | 1490 m | 0:35:02 | 23'31" | 4. (6) | hamok | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
D75 | 3190 m | 1:16:57 | 24'07" | 3. (3) | hamok | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
D:04 | 3060 m | 1:48:38 | 35'30" | 9. (9) | hamok | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | |||||||
D:02 | 2750 m | 1:13:13 | 26'37" | 14. (14) | hamok | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 1490 m | 0:25:18 | 16'59" | -- (10) | hamok | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | |||||||
D:01 | 0:59:05 | 20. (23) | hamok | ||||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
D:05 | 3680 m | 2:13:43 | 36'20" | 14. (16) | hamok | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
D:05 | 3470 m | 1:30:23 | 26'03" | 13. (15) | hamok | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
D:05 | 3430 m | 1:46:57 | 31'11" | 8. (10) | hamok | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | |||||||
D:05 | 3130 m | 1:20:32 | 25'44" | 8. (9) | hamok | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
D:05 | 3400 m | 1:30:08 | 26'31" | 9. (10) | hamok | ||
05.12.2021 - Regional - Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:05 | 3100 m | NCL | hamok | ||||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
D:05 | 3010 m | 1:05:36 | 21'48" | 11. (11) | hamok | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | |||||||
D:05 | 3260 m | 1:52:37 | 34'33" | 8. (9) | hamok | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
D70 | 3950 m | NCL | hamok | ||||
01.08.2021 - Thuisblijverscross Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
D:04 | 2650 m | 1:03:29 | 23'57" | 6. (8) | hamok | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
D70 | 2030 m | 1:09:53 | 34'25" | 7. (7) | hamok | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
D70 | 4050 m | 1:42:38 | 25'20" | 7. (8) | hamok | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
D70 | 2020 m | 10 m | 0:54:30 | 26'58" | 4. (4) | hamok | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
D:03 | 3320 m | NCL | hamok | ||||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
D70 | 3940 m | 1:56:18 | 29'31" | 5. (6) | hamok | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | |||||||
D:03 | 4600 m | 1:41:24 | 22'02" | 26. (31) | hamok | ||
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | |||||||
D:03 | 3750 m | 0:49:51 | 13'17" | 12. (12) | hamok | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | |||||||
D. Masters D | 3640 m | NCL | hamok | ||||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
D:06 | 3340 m | 1:37:11 | 29'05" | 8. (13) | hamok | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:06 | 3600 m | 1:26:42 | 24'04" | 5. (10) | hamok | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
D:07 | 2850 m | 0:52:59 | 18'35" | -- (8) | hamok | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | |||||||
D:03 | 3380 m | 1:28:27 | 26'10" | 8. (10) | hamok | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | |||||||
D:03 | 3100 m | 1:21:39 | 26'20" | 9. (13) | hamok | ||
14.12.2019 - BOS #10: In den Brand - Hechtel-Eksel | |||||||
D:02 | 3220 m | 1:03:58 | 19'51" | 7. (10) | hamok | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | |||||||
D:03 | 3560 m | 1:57:08 | 32'54" | 9. (14) | hamok | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
SE | 3710 m | 1:04:42 | 17'26" | 19. (26) | hamok | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
SE | 4120 m | 1:27:45 | 21'17" | 18. (30) | hamok | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
SE | 3130 m | 1:41:04 | 32'17" | 15. (19) | hamok | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
D. Masters D | 2700 m | 1:11:15 | 26'23" | 2. (2) | hamok | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
D70 | 3000 m | 0:43:37 | 14'32" | 4. (8) | Free runners | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | |||||||
D:02 | 3110 m | 0:55:55 | 17'58" | 7. (9) | hamok | ||
18.09.2019 - Moev - Balen Hulsen | |||||||
D:03 | 3400 m | 1:19:36 | 23'24" | 3. (3) | hamok | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
W ULTRAVET 65+ | 3930 m | 0:57:09 | 14'32" | 20. (22) | hamok | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
W ULTRAVET 65+ | 2090 m | 0:38:01 | 18'11" | 17. (21) | hamok | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
W ULTRAVET 65+ | 1990 m | 0:30:04 | 15'06" | 20. (22) | hamok | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
D:07 | 2780 m | 1:10:05 | 25'12" | -- (6) | hamok | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
D:06 | 2000 m | NCL | hamok | ||||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | |||||||
D:06 | 3500 m | 0:48:21 | 13'48" | 6. (8) | hamok | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | |||||||
D:06 | 2780 m | 0:39:08 | 14'04" | 4. (7) | hamok | ||
13.04.2019 - BOS #2: Grote Hof - Hobos - Hechtel-Eksel | |||||||
D:02 | 3870 m | 1:12:40 | 18'46" | 16. (21) | hamok | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
DMD | 2180 m | 0:31:30 | 14'26" | 3. (4) | hamok | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | |||||||
D:02 | 2940 m | 0:54:26 | 18'30" | 4. (7) | hamok | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
D70 | 1100 m | 0:45:51 | 41'40" | 5. (5) | hamok | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
D:06 | 3100 m | 1:22:01 | 26'27" | 11. (15) | hamok | ||
23.03.2019 - O series KEMPEN 2 - MOL HEIDEHUIZEN | |||||||
D:02 | 3000 m | 0:46:44 | 15'34" | 2. (8) | hamok | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
D70 | 3590 m | 1:23:36 | 23'17" | 5. (5) | hamok | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
D70 | 3280 m | 1:14:13 | 22'37" | 3. (3) | hamok | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
D:06 | 3390 m | 1:02:14 | 18'21" | 5. (10) | hamok | ||
15.02.2019 - ISF-MOEV Aarschot - Aarschot | |||||||
D:03 | 3060 m | 0:51:22 | 16'47" | 25. (30) | hamok | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | |||||||
D:03 | 3110 m | 1:10:09 | 22'33" | 6. (8) | hamok | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | |||||||
DMD | 3400 m | 1:13:01 | 21'28" | 1. (2) | hamok | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
D:06 | 4070 m | 1:20:57 | 19'53" | 6. (15) | hamok | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | |||||||
D:06 | 3350 m | NCL | hamok | ||||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
D:06 | 2310 m | 0:51:30 | 22'17" | 3. (4) | hamok | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | |||||||
D:03 | 3410 m | 2:18:34 | 40'38" | 4. (6) | hamok | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:06 | 3380 m | 1:01:46 | 18'16" | 4. (9) | hamok | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
D:03 | 3470 m | NCL | hamok | ||||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
D:06 | 3300 m | 1:06:26 | 20'07" | 5. (13) | hamok | ||
23.11.2018 - Avondcriterium Hoge Mouw - Hoge Mouw | |||||||
D:03 | 3150 m | 1:24:57 | 26'58" | 9. (11) | hamok | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
D:06 | 3850 m | 1:15:00 | 19'28" | 11. (26) | hamok | ||
15.11.2018 - Avond-O Genk-Sportcentrum - Genk | |||||||
D:03 | 3330 m | 1:11:24 | 21'26" | 5. (8) | hamok | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | |||||||
D:05 | 4200 m | 1:42:11 | 24'19" | 13. (15) | hamok | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
DMD | 2830 m | 1:42:17 | 36'08" | 3. (3) | hamok | ||
14.10.2018 - Nat Lang De Roeler - | |||||||
D70 | 3200 m | 1:18:54 | 24'39" | 4. (4) | hamok | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | |||||||
D:01 | 3900 m | 1:06:51 | 17'08" | 3. (9) | hamok | ||
17.08.2018 - Daginschrijving 3DVDK dag 1 - Hechtel | |||||||
D:01 | 2900 m | 0:44:35 | 15'22" | 3. (9) | hamok | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
D:04 | 3530 m | 0:59:08 | 16'45" | 10. (15) | hamok | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
D. Masters D | 2300 m | 0:45:42 | 19'52" | 2. (2) | hamok | ||
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
D:03 | 3100 m | 1:24:35 | 27'17" | 12. (18) | hamok | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:05 | 3700 m | 1:32:08 | 24'54" | 26. (29) | hamok | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
D. Masters D | 1800 m | 0:25:27 | 14'08" | 2. (4) | hamok | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | |||||||
D:03 | 3450 m | 1:08:58 | 19'59" | 7. (11) | hamok | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
D:04 | 2800 m | 0:52:44 | 18'50" | 23. (29) | hamok | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
D70 | 2990 m | 1:04:35 | 21'35" | 4. (4) | hamok | ||
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | |||||||
D:03 | 3700 m | 1:59:13 | 32'13" | 8. (8) | hamok | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:06 | 2770 m | 0:52:45 | 19'02" | 5. (10) | hamok | ||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | |||||||
D:03 | 3100 m | 1:06:27 | 21'26" | 7. (10) | hamok | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
D:06 | 4090 m | 1:26:46 | 21'12" | 7. (17) | hamok | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
SE | 3130 m | 1:09:37 | 22'14" | 3. (6) | hamok | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | |||||||
D:06 | 3010 m | 1:23:04 | 27'35" | 7. (12) | hamok | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | |||||||
D:03 | 4100 m | 1:16:50 | 18'44" | 9. (20) | hamok | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
D:06 | 3700 m | 1:11:20 | 19'16" | 7. (14) | hamok | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | |||||||
D:03 | 3350 m | 1:35:15 | 28'25" | 4. (9) | hamok | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | |||||||
D:03 | 3100 m | 1:41:32 | 32'45" | 5. (8) | hamok | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | |||||||
D:06 | 3160 m | 1:00:13 | 19'03" | 4. (6) | hamok | ||
10.11.2017 - Individuele deelname avondaflossing - Houthalen - kelterhoef West | |||||||
D:01 | 4300 m | 1:37:45 | 22'43" | 2. (2) | hamok | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:06 | 3200 m | 1:11:04 | 22'12" | 4. (9) | hamok | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
D70 | 3300 m | 1:24:53 | 25'43" | 3. (3) | hamok | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
D70 | 3030 m | 1:33:58 | 31'00" | 4. (4) | hamok | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
D70 | 2680 m | 1:08:26 | 25'32" | 4. (4) | hamok | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
D70 | 2490 m | 0:40:47 | 16'22" | 4. (4) | hamok | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
D70 | 2410 m | 0:57:57 | 24'02" | 2. (4) | hamok | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3400 m | 1:12:31 | 21'19" | 10. (16) | hamok | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
D:05 | 2500 m | 0:30:44 | 12'17" | -- (9) | hamok | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
D:06 | 2920 m | 1:16:27 | 26'10" | 9. (19) | hamok | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
D70 | 3300 m | 1:13:26 | 22'15" | 4. (4) | hamok | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
D70 | 3400 m | 1:19:28 | 23'22" | 3. (4) | hamok | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
D70 | 2400 m | 0:50:02 | 20'50" | 3. (4) | hamok | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 3190 m | 1:15:47 | 23'45" | 19. (24) | hamok | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
D70 | 1500 m | 0:31:27 | 20'58" | 2. (3) | hamok | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | |||||||
D:03 | 3200 m | 0:47:22 | 14'48" | 5. (13) | hamok | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
D70 | 3380 m | 0:49:33 | 14'39" | 1. (2) | hamok | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | |||||||
D:03 | 3300 m | 0:54:06 | 16'23" | 10. (13) | hamok | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
D. Masters D | 1500 m | 0:37:00 | 24'39" | 2. (4) | hamok | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | |||||||
D:03 | 2410 m | 0:39:00 | 16'10" | 3. (8) | hamok | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | |||||||
D70 | 3190 m | 35 m | 1:44:20 | 32'42" | 3. (3) | hamok | |
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | |||||||
D. Masters D | 2100 m | 0:55:22 | 26'21" | 2. (2) | hamok | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
D:06 | 3370 m | 1:14:35 | 22'07" | 4. (12) | hamok | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
D70 | 3200 m | 60 m | 1:25:12 | 26'37" | 3. (4) | hamok | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | |||||||
D:03 | 3430 m | 1:46:17 | 30'59" | 7. (8) | hamok | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3400 m | 1:04:14 | 18'53" | 4. (14) | hamok | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
D. Masters D | 2700 m | 0:43:06 | 15'57" | 1. (5) | hamok | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
D:06 | 3100 m | 1:04:56 | 20'56" | 9. (15) | hamok | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:01:43 | 17'37" | 3. (8) | hamok | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | |||||||
D:03 | 3100 m | 0:56:28 | 18'12" | 7. (7) | hamok | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
SE | 4300 m | NCL | hamok | ||||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
SE | 5190 m | 1:29:32 | 17'15" | 11. (14) | hamok | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
D. Masters C | 2700 m | 1:12:13 | 26'44" | 14. (14) | hamok | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
D:IOF 6 | 2900 m | 15 m | 0:46:36 | 16'04" | 2. (4) | hamok | |
04.11.2016 - RULHEYDE - Individueel - KASTERLEE | |||||||
D:01 | 3800 m | 1:42:15 | 26'54" | 3. (5) | hamok | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
D:06 | 2800 m | 1:06:17 | 23'40" | 9. (10) | hamok | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
D:06 | 3000 m | 1:24:53 | 28'17" | 10. (13) | hamok | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
D:06 | 2300 m | NCL | hamok | ||||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:23:02 | 25'56" | 9. (9) | hamok | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | |||||||
D:03 | 3300 m | 0:54:38 | 16'33" | 15. (20) | hamok | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:28:19 | 15'43" | 12. (12) | hamok | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
D65 | 2790 m | NCL | hamok | ||||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
D:04 | 4500 m | 1:26:51 | 19'17" | 30. (35) | hamok | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
D65 | 2120 m | NCL | hamok | ||||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | |||||||
D. Masters C | 3200 m | NCL | hamok | ||||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | |||||||
D:03 | 3600 m | 1:50:43 | 30'45" | 6. (6) | hamok | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | |||||||
D:06 | 3030 m | 0:46:00 | 15'10" | 6. (9) | hamok | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:18:56 | 24'40" | 9. (10) | hamok | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
D65 | 3470 m | NCL | hamok | ||||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | |||||||
D:03 | 3490 m | 1:17:51 | 22'18" | 6. (6) | hamok | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
D:06 | 3900 m | 1:08:50 | 17'38" | 13. (26) | hamok | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
SE | 5000 m | 1:39:39 | 19'55" | 10. (18) | hamok | ||
20.12.2015 - Kolenspoor - Genk | |||||||
D:06 | 3000 m | 0:54:06 | 18'01" | 7. (13) | hamok | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
D:03 | 3300 m | 1:30:18 | 27'21" | 5. (6) | hamok | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
D:06 | 3400 m | 1:03:51 | 18'46" | 13. (24) | hamok | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
D. Masters C | 2700 m | 0:48:42 | 18'02" | 12. (12) | hamok | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | |||||||
D:06 | 2700 m | 1:07:40 | 25'03" | 9. (13) | hamok | ||
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | |||||||
D:03 | 3200 m | 0:47:58 | 14'59" | 5. (13) | hamok | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | |||||||
D:06 | 3100 m | 1:27:35 | 28'15" | 6. (8) | hamok | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
D65 | 3950 m | NCL | hamok | ||||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
D:06 | 3200 m | 2:27:11 | 45'59" | 8. (11) | hamok | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
D:06 | 2800 m | 1:01:29 | 21'57" | 11. (16) | hamok | ||
25.07.2015 - Regionale-Gerhagen Bosmuseum - Tessenderlo | |||||||
D:03 | 4300 m | 2:00:01 | 27'54" | 9. (14) | hamok | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
D:03 | 2720 m | 0:41:15 | 15'09" | 11. (17) | hamok | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
D65 | 2200 m | 0:53:21 | 24'15" | 5. (5) | hamok | ||
13.06.2015 - Mol Heidehuizen - | |||||||
D:03 | 3300 m | 1:08:31 | 20'45" | 2. (6) | hamok | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | |||||||
D:03 | 3300 m | 1:04:43 | 19'36" | 6. (11) | hamok | ||
30.05.2015 - Brugge Koude Keuken PM - De koude keuken - PM | |||||||
D. Masters C | 2740 m | 0:43:56 | 16'02" | 12. (13) | hamok | ||
30.05.2015 - Brugge Olympiapark - L'Hermitage - AM - Olympiapark - Hermitage -AM | |||||||
D. Masters C | 2260 m | 0:43:35 | 19'17" | 13. (13) | hamok | ||
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | |||||||
D:02 | 3810 m | 0:50:07 | 13'09" | 8. (10) | hamok | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
D:06 | 3500 m | 0:51:43 | 14'46" | 7. (15) | hamok | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | |||||||
D:06 | 3040 m | 0:46:12 | 15'11" | 5. (8) | hamok | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
D65 | 3940 m | 1:24:55 | 21'33" | 5. (5) | hamok | ||
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
D:05 | 4100 m | 1:23:13 | 20'17" | 14. (30) | hamok | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
D:06 | 3800 m | 1:13:13 | 19'16" | 4. (8) | hamok | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | |||||||
D:03 | 2920 m | 0:56:55 | 19'29" | 6. (9) | hamok | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:53:01 | 17'06" | 10. (17) | hamok | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | |||||||
D:03 | 3900 m | 1:20:56 | 20'45" | 8. (10) | hamok | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | |||||||
D:03 | 3000 m | 1:17:48 | 25'56" | 6. (12) | hamok | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
SD | 3900 m | 1:35:49 | 24'34" | 24. (29) | hamok | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:17:13 | 22'03" | 6. (11) | hamok | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
D:06 | 3200 m | 0:55:28 | 17'20" | 5. (14) | hamok | ||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | |||||||
D:06 | 3210 m | 1:14:23 | 23'10" | 5. (8) | hamok | ||
24.10.2014 - Daginschrijving - Galbergen | |||||||
D:02 | 2550 m | 1:01:11 | 23'59" | 6. (6) | hamok | ||
31.08.2014 - Leuven - Leuven | |||||||
D:05 | 2820 m | 0:45:21 | 16'04" | 17. (41) | hamok | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
D:06 | 4110 m | 1:24:57 | 20'40" | 4. (12) | hamok | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:02:21 | 17'48" | 10. (16) | hamok | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
D:05 | 3200 m | 1:05:27 | 20'27" | 13. (21) | hamok | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
D:03 | 3800 m | 1:21:08 | 21'21" | 23. (30) | hamok | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | |||||||
D. Masters C | 1800 m | 0:49:40 | 27'35" | 10. (10) | hamok | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | |||||||
D:03 | 3500 m | 1:03:47 | 18'13" | 14. (17) | hamok | ||
21.05.2014 - Lenteloop Basvelden - Zonhoven | |||||||
D:04 | 3450 m | 0:48:25 | 14'02" | 9. (13) | hamok | ||
13.04.2014 - Daginschrijving / Kinder-O - De Mosten | |||||||
SD | 3800 m | 1:07:58 | 17'53" | 13. (17) | hamok | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | |||||||
D:06 | 3300 m | 0:54:39 | 16'33" | 7. (15) | hamok | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | |||||||
D. Masters C | 2960 m | 1:44:21 | 35'15" | 5. (6) | hamok | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | |||||||
D65 | 3900 m | 1:23:08 | 21'18" | 6. (7) | hamok | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
D:06 | 3700 m | 0:54:25 | 14'42" | 7. (23) | hamok | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
D:03 | 3780 m | 1:15:07 | 19'52" | 7. (8) | hamok | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | |||||||
D:06 | 3070 m | 0:51:38 | 16'49" | 11. (26) | hamok | ||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:33:43 | 29'17" | 8. (15) | hamok | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
D:06 | 3100 m | NCL | hamok | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
D:06 | 3600 m | 1:09:11 | 19'13" | 11. (21) | hamok | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
D:06 | 3340 m | 1:04:10 | 19'12" | 10. (17) | hamok | ||
03.01.2014 - Nachtcriterium VVO - Kesselse Heide | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:03:24 | 19'48" | 3. (6) | hamok | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
SE | 4390 m | 1:07:14 | 15'18" | 8. (18) | hamok | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
D:06 | 2970 m | 0:59:25 | 20'00" | 4. (10) | hamok | ||
06.12.2013 - Avondcriterium - Prinsenpark | |||||||
D:03 | 2900 m | 1:25:08 | 29'21" | 5. (9) | hamok | ||
21.11.2013 - Congo - Congo | |||||||
D:03 | 3090 m | 1:10:31 | 22'49" | 6. (9) | hamok | ||
15.11.2013 - De Beeltjes individueel - Westerlo | |||||||
D:01 | 4000 m | 1:50:22 | 27'35" | 4. (4) | hamok | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
D:06 | 2610 m | 0:42:49 | 16'24" | 3. (5) | hamok | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
D. Masters C | 2740 m | 25 m | 1:05:40 | 23'57" | 7. (8) | hamok | |
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | |||||||
D:03 | 4120 m | 1:02:43 | 15'13" | 7. (12) | hamok | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
2 | 3900 m | 1:07:42 | 17'21" | 25. (38) | hamok | ||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | |||||||
D:04 | 4200 m | 0:59:44 | 14'13" | 4. (16) | hamok | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | |||||||
SD | 4000 m | 1:28:10 | 22'02" | 18. (26) | hamok | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
SE | 3800 m | 1:31:38 | 24'06" | 6. (16) | hamok | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | |||||||
D:03 | 3400 m | 1:01:43 | 18'09" | 9. (14) | hamok | ||
16.06.2013 - Balendijk - Balendijk | |||||||
D:06 | 3070 m | 0:53:22 | 17'22" | 2. (7) | hamok | ||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | |||||||
D:03 | 2880 m | 0:37:31 | 13'01" | 11. (15) | hamok | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | |||||||
D65 | 2300 m | 40 m | 0:43:15 | 18'48" | 1. (1) | hamok | |
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | |||||||
D:03 | 3600 m | 1:06:42 | 18'31" | 6. (10) | hamok | ||
01.05.2013 - Stads-O - Stad Turnhout | |||||||
D:05 | 3200 m | 0:59:14 | 18'30" | 8. (14) | hamok | ||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | |||||||
D:04 | 1630 m | NCL | hamok | ||||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | |||||||
D:04 | 1540 m | 0:34:22 | 22'18" | 7. (10) | hamok | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
D65 | 3230 m | 1:09:08 | 21'24" | 3. (3) | hamok | ||
16.02.2013 - BK NACHT - Lichtaart | |||||||
D. Masters C | 2800 m | 1:18:42 | 28'06" | 7. (7) | hamok | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:15:42 | 23'39" | 7. (9) | hamok | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | |||||||
D:06 | 3270 m | 0:54:28 | 16'39" | 7. (11) | hamok | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | |||||||
D:06 | 3200 m | 0:50:53 | 15'54" | 12. (23) | hamok | ||
30.11.2012 - Nacht Prinsenpark - Retie | |||||||
D:03 | 3000 m | 1:48:59 | 36'19" | 9. (11) | hamok | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | |||||||
D:06 | 3200 m | 0:54:58 | 17'10" | 3. (11) | hamok | ||
23.11.2012 - Nacht-O Balen-Congo - Congo | |||||||
D:03 | 3180 m | 1:14:24 | 23'23" | 7. (8) | hamok | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | |||||||
D:06 | 3400 m | 1:02:39 | 18'25" | 5. (20) | hamok | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
Short Easy | 3900 m | 1:03:26 | 16'15" | 3. (15) | hamok | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | |||||||
D65 | 3920 m | 1:32:58 | 23'42" | 3. (3) | hamok | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | |||||||
D:05 | 3260 m | 1:01:42 | 18'55" | 12. (18) | hamok | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel | |||||||
D:02 | 5000 m | 1:44:43 | 20'56" | 7. (12) | hamok | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | |||||||
D:05 | 4650 m | 1:14:33 | 16'01" | 8. (22) | hamok | ||
08.07.2012 - Thuisblijverscross - VRIESEL | |||||||
D:03 | 3200 m | 1:08:11 | 21'18" | 4. (10) | hamok | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | |||||||
D. Masters C | 3100 m | 0:45:11 | 14'34" | 10. (13) | hamok | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | |||||||
D. Masters C | 1680 m | 0:31:12 | 18'34" | 8. (9) | hamok | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | |||||||
D. Masters C | 2100 m | 0:23:21 | 11'07" | 6. (11) | hamok | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | |||||||
D:04 | 4300 m | 1:19:25 | 18'28" | 10. (17) | hamok | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
D:06 | 3300 m | 0:48:05 | 14'34" | 2. (9) | hamok | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | |||||||
D:06 | 4000 m | 1:11:17 | 17'49" | 5. (8) | hamok | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
D:06 | 3500 m | NCL | hamok | ||||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | |||||||
SD | 4080 m | 1:25:20 | 20'54" | 11. (14) | hamok | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | |||||||
SD | 3210 m | 1:13:47 | 22'59" | 23. (26) | hamok | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | |||||||
SD | 3900 m | 1:23:42 | 21'27" | 16. (22) | hamok | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
D:13 | 2900 m | 0:49:15 | 16'58" | 7. (9) | hamok | ||
25.09.2011 - Individueel Wisselbeker G. Staepelaere - DUITSE BASIS | |||||||
D:03 | 2900 m | 0:46:07 | 15'54" | 3. (10) | hamok | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | |||||||
D:04 | 3300 m | 0:55:51 | 16'55" | 2. (6) | hamok | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | |||||||
D:06 | 3100 m | 0:55:03 | 17'45" | 3. (11) | hamok | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
D:05 | 4600 m | 1:24:41 | 18'24" | 12. (24) | hamok | ||
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | |||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 2010 m | 0:21:54 | 10'54" | 3. (5) | hamok | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | |||||||
D60 | 4210 m | 40 m | 1:37:43 | 23'13" | 5. (5) | hamok | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | |||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 2500 m | 50 m | 0:45:07 | 18'03" | 5. (6) | hamok | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 3900 m | 1:00:04 | 15'24" | 5. (7) | hamok | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | |||||||
D60 | 4700 m | NCL | hamok | ||||
06.07.2008 - Nationale - BEHEME | |||||||
D60 | 4140 m | 175 m | NCL | hamok | |||
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | |||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 2600 m | 95 m | 0:48:03 | 18'29" | 5. (8) | hamok | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | |||||||
D. Veteranen C - Vétérans C | 2000 m | 0:23:17 | 11'38" | 2. (6) | hamok | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | |||||||
D60 | 4400 m | NCL | hamok | ||||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | |||||||
D60 | 4380 m | 1:23:48 | 19'08" | 3. (6) | hamok | ||
03.06.2007 - Nationale 3 - Borlon | |||||||
D60 | 3420 m | 100 m | 1:30:04 | 26'20" | 2. (2) | hamok | |
22.04.2007 - Nationale 2 Challenge SOFT - Betâne | |||||||
D60 | 3990 m | 175 m | 1:16:24 | 19'09" | 4. (8) | hamok | |
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | |||||||
D. Vétérans C | 2200 m | 85 m | 0:33:30 | 15'14" | 3. (7) | hamok | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | |||||||
D55 | 4930 m | 25 m | 1:09:05 | 14'01" | 9. (12) | hamok | |
16.10.2005 - Championnat de Belgique Sprint - Sankt Vith | |||||||
D. Veteranen B - Vétérans B | 2030 m | 30 m | 0:24:55 | 12'16" | 14. (15) | hamok |