WebRes.helga-o.com |
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H:05 | 3010 m | 0:52:10 | 17'20" | 22. (24) | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | ||||||
H:05 | 3300 m | NCL | ||||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | ||||||
H:05 | 2810 m | 0:58:00 | 20'38" | 15. (20) | ||
11.11.2021 - Regionale dagwedstrijd Gielsbos - Regionale dagwedstrijd - Vosselaar | ||||||
H:05 | 3260 m | NCL | ||||
07.11.2021 - Klompen-O 2021 - Galgenberg | ||||||
H:05 | 2900 m | 0:47:18 | 16'19" | 14. (20) | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | ||||||
H. Masters E | 3380 m | 1:12:56 | 21'35" | 6. (10) | ||
03.10.2021 - Dagonlopen BK Aflossing - Daginschrijvingen - Weyervlakte | ||||||
SD | 4300 m | NCL | ||||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | ||||||
H:02 | 3280 m | 0:55:56 | 17'03" | 10. (16) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
H80 | 2770 m | 1:18:30 | 28'20" | 7. (7) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
H:05 | 2650 m | NCL | ||||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | ||||||
H:02 | 3050 m | 0:36:24 | 11'56" | 7. (14) | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | ||||||
H. Master E | 2090 m | 0:34:55,425 | 16'42" | 1. (1) | ||
26.06.2021 - Championnat de Belgique de Moyenne Distance - SPA NORD | ||||||
H80 | 2110 m | 20 m | NCL | |||
20.06.2021 - Nationale Longue Distance - Botrange - Botrange | ||||||
H80 | 3000 m | 50 m | NCL | |||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:04 | 3160 m | 0:45:02 | 14'15" | 14. (24) | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | ||||||
H:03 | 3100 m | 0:53:06 | 17'08" | 8. (14) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
H80 | 2410 m | 0:49:40 | 20'36" | 2. (5) | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | ||||||
H80 | 3230 m | 0:56:21 | 17'26" | 2. (5) | ||
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
H:03 | 3320 m | NCL | ||||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
H80 | 2390 m | 0:44:23 | 18'34" | 3. (6) | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | ||||||
H80 | 1580 m | 55 m | 0:33:16 | 21'03" | 2. (2) | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:52:16 | 14'31" | 25. (32) | ||
25.07.2020 - Gerhagen - Gerhagen | ||||||
H:04 | 2400 m | 0:30:48 | 12'49" | 2. (7) | ||
19.07.2020 - Régionale 5 circuits - Bois des Manants | ||||||
H:Bleu | 3300 m | 90 m | 0:50:59 | 15'26" | 6. (12) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
H:03 | 3750 m | 0:43:13 | 11'31" | 13. (23) | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 3340 m | 1:01:43 | 18'28" | 14. (27) | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | ||||||
H:06 | 3370 m | 1:20:36 | 23'55" | 11. (11) | ||
02.02.2020 - VALENTIJN wedstrijd DE HOGE RIELEN - LICHTAART | ||||||
H:06 | 3640 m | NCL | ||||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:53:13 | 14'46" | 5. (17) | ||
12.01.2020 - Wintercriterium Witgoor - DESSEL | ||||||
H:06 | 2950 m | 0:45:46 | 15'30" | 9. (21) | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | ||||||
H80 | 3410 m | 0:50:40 | 14'51" | 2. (8) | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | ||||||
H80 | 3060 m | 1:14:20 | 24'17" | 5. (8) | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | ||||||
H80 | 3340 m | 0:56:57 | 17'03" | 4. (8) | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | ||||||
H80 | 3200 m | 1:03:32 | 19'51" | 3. (8) | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | ||||||
H80 | 3000 m | NCL | ||||
22.12.2019 - Boshoverheide - Weert | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:39:25 | 14'04" | 7. (12) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:59:28 | 19'22" | 13. (28) | ||
21.11.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - ZONHOVEN | ||||||
H:06 | 4540 m | NCL | ||||
16.11.2019 - BOS #9: Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:02 | 3600 m | 0:44:23 | 12'19" | 14. (18) | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | ||||||
H80 | 3280 m | 1:01:58 | 18'53" | 1. (5) | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | ||||||
H80 | 2850 m | 1:40:33 | 35'16" | 3. (5) | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | ||||||
H80 | 2860 m | 1:16:14 | 26'39" | 3. (5) | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | ||||||
H. Masters E | 2700 m | 0:43:03 | 15'56" | 3. (4) | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | ||||||
H80 | 3000 m | 0:33:50 | 11'16" | 2. (5) | ||
04.10.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium 2019 - Tielenkamp | ||||||
H:06 | 4010 m | 1:04:05 | 15'58" | 3. (7) | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H:02 | 4260 m | 1:12:34 | 17'02" | 10. (12) | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | ||||||
H80 | 2700 m | 40 m | 0:53:46 | 19'54" | 2. (3) | |
15.09.2019 - Daginschrijving BK relay - Genk - Kattevenia | ||||||
H:02 | 4470 m | 1:44:39 | 23'24" | 16. (20) | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | ||||||
H80 | 2700 m | 35 m | 0:49:59 | 18'30" | 3. (6) | |
01.09.2019 - Nationale Longues Distances - Nassogne | ||||||
H80 | 3000 m | 85 m | 1:24:25 | 28'08" | 3. (4) | |
25.08.2019 - Championnat de Belgique Interclubs - SPA - Sources | ||||||
H80 | 2560 m | 60 m | NCL | |||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H80 | 3090 m | NCL | ||||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
H80 | 2990 m | 0:50:38 | 16'56" | 3. (5) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H80 | 3210 m | 1:40:21 | 31'15" | 5. (5) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
H80 | 3160 m | 1:08:12 | 21'34" | 3. (6) | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3260 m | 0:51:31 | 15'48" | 5. (17) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
H:Technisch - 4Km | 4110 m | 0:58:55 | 14'20" | 50. (53) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
H:06 | 3520 m | 1:09:16 | 19'40" | 5. (15) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
H80 | 3320 m | 1:28:00 | 26'30" | 7. (7) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
H80 | 3300 m | 1:04:35 | 19'34" | 5. (9) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
H80 | 3330 m | 1:06:16 | 19'53" | 6. (8) | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H80 | 3400 m | NCL | ||||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | ||||||
H80 | 3400 m | 1:00:05 | 17'40" | 3. (3) | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | ||||||
H80 | 1370 m | NCL | ||||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
H:06 | 2000 m | 0:36:40 | 18'20" | 14. (22) | ||
01.05.2019 - Stads-O Turnhout - Turnhout | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:43:17 | 12'22" | 13. (20) | ||
28.04.2019 - Nationaler MD - St.Vither Wald Süd | ||||||
H80 | 2160 m | 25 m | 0:33:14 | 15'23" | 4. (5) | |
25.04.2019 - Schifting Militair Kampioenschap - Hechtelse Duinen | ||||||
05 | 4700 m | 1:08:51 | 14'38" | 16. (26) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2930 m | 0:36:48 | 12'33" | 5. (23) | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | ||||||
H:06 | 2780 m | 0:32:50 | 11'48" | 6. (13) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
HME | 2180 m | 0:27:33 | 12'38" | 2. (7) | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:57:36 | 18'34" | 7. (16) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
H80 | 2910 m | 0:47:38 | 16'22" | 2. (6) | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | ||||||
H:06 | 3390 m | 0:57:48 | 17'03" | 12. (15) | ||
21.02.2019 - Militair Regelmatigheidscriterium - Dessel-Witgoor | ||||||
06 | 4470 m | 1:26:13 | 19'17" | 11. (16) | ||
17.02.2019 - Nationale 1 LD - Schönefeld | ||||||
H80 | 3100 m | 50 m | 1:05:50 | 21'14" | 5. (6) | |
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
H:06 | 3590 m | 1:06:56 | 18'38" | 15. (21) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4070 m | 1:01:50 | 15'11" | 12. (25) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
H:06 | 3350 m | 1:03:41 | 19'00" | 11. (14) | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | ||||||
H:06 | 2310 m | 0:33:41 | 14'34" | 5. (15) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3380 m | 1:01:31 | 18'12" | 17. (21) | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:41:06 | 14'10" | 11. (25) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
H80 | 2800 m | 0:38:27 | 13'43" | 3. (5) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
H80 | 2790 m | 0:46:08 | 16'32" | 4. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
H80 | 2860 m | 0:47:05 | 16'27" | 3. (5) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
H80 | 2950 m | 1:08:15 | 23'08" | 5. (6) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
H80 | 3100 m | 65 m | 1:07:53 | 21'53" | 3. (5) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:54:49 | 15'39" | 14. (26) | ||
22.12.2018 - Indoor - Outdoor individueel - Ham | ||||||
H:02 | 2560 m | NCL | ||||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | ||||||
H:6 Oro-Hydro | 3000 m | 0:48:38 | 16'12" | 12. (14) | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | ||||||
H:06 | 3240 m | 1:01:05 | 18'51" | 10. (13) | ||
29.11.2018 - Interkorpsen 2018 - Leopoldsburg | ||||||
05 | 4370 m | NCL | ||||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
H:06 | 3300 m | 1:03:49 | 19'20" | 18. (23) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
06 | 4300 m | 1:04:02 | 14'53" | 9. (22) | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | ||||||
H:06 | 3850 m | NCL | ||||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:49:03 | 15'49" | 2. (14) | ||
08.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
06 | 4240 m | 1:22:28 | 19'26" | 25. (34) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
HME | 2830 m | 1:04:37 | 22'49" | 3. (5) | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | ||||||
H80 | 1320 m | 0:23:11 | 17'33" | 2. (5) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
H80 | 3270 m | NCL | ||||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
05 | 4900 m | NCL | ||||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | ||||||
H:05 | 2710 m | 0:37:02 | 13'39" | -- (6) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
H:03 | 3350 m | 0:55:11 | 16'28" | 23. (27) | ||
20.06.2018 - Lenteloop - Boxtel | ||||||
H:04 | 2300 m | 0:31:49 | 13'50" | 3. (3) | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | ||||||
H:Bleu | 2670 m | 105 m | 0:51:10 | 19'09" | 9. (19) | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
SD | 3800 m | 1:15:55 | 19'58" | 31. (43) | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:47:31 | 20'39" | 6. (12) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
H80 | 3100 m | 1:26:44 | 27'58" | 7. (7) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
H80 | 4000 m | 1:19:32 | 19'52" | 7. (8) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
H80 | 2800 m | 1:35:25 | 34'04" | 7. (8) | ||
06.05.2018 - Nationale Sprint Mons - Mons | ||||||
H80 | 1700 m | NCL | ||||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
H. Master E | 1800 m | 0:25:57 | 14'25" | 4. (6) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
H80 | 2500 m | NCL | ||||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:03 | 3450 m | NCL | ||||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2750 m | 0:47:15 | 17'10" | 7. (19) | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | ||||||
H80 | 2700 m | 55 m | 0:51:07 | 18'55" | 3. (7) | |
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
6 | 4200 m | 1:21:10 | 19'19" | 16. (41) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
H:05 | 1900 m | 0:23:07 | 12'10" | 5. (12) | ||
08.03.2018 - Régularité militaire regelmatigheid - Spa | ||||||
6 | 4400 m | 110 m | NCL | |||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | ||||||
H80 | 2990 m | 0:43:16 | 14'28" | 2. (5) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
H:06 | 3500 m | NCL | ||||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:06 | 2770 m | 0:33:45 | 12'11" | 4. (15) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:59:29 | 18'35" | 10. (15) | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | ||||||
H. Masters E | 0:57:33 | 1. (2) | ||||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:48:10 | 13'22" | 8. (14) | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | ||||||
H:06 | 4090 m | 1:06:10 | 16'10" | 13. (27) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:57:43 | 18'02" | 10. (24) | ||
12.01.2018 - REGULARITE MILITAIRE HAMOIS - Hamois | ||||||
6 | 4000 m | 60 m | NCL | |||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
H:06 | 2900 m | 0:43:47 | 15'05" | 13. (20) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
H80 | 2980 m | 0:52:39 | 17'40" | 3. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
H80 | 2100 m | 0:29:53 | 14'13" | 4. (6) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
H80 | 2350 m | 0:47:42 | 20'17" | 4. (8) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
H80 | 3010 m | 0:49:26 | 16'25" | 1. (6) | ||
23.12.2017 - INDOOR WEDSTRIJD KRISTOFFELHEEM - OOSTHAM | ||||||
H:03 | 800 m | NCL | ||||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
H:06 | 3010 m | 1:21:44 | 27'09" | 13. (14) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
H:08 | 3900 m | 0:55:02 | 14'06" | 11. (18) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
H:06 | 3700 m | 1:04:39 | 17'28" | 11. (18) | ||
23.11.2017 - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
6 | 4400 m | NCL | ||||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
H:06 | 3160 m | 0:47:48 | 15'07" | 9. (15) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:48:52 | 15'16" | 9. (16) | ||
22.10.2017 - NK Lang - Rucphense heide | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:57:13 | 16'20" | 6. (12) | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | ||||||
H:02 | 3700 m | NCL | ||||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
H:07 | 3200 m | 0:51:05 | 15'57" | 6. (7) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:06 | 3100 m | NCL | ||||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
H80 | 3000 m | 0:52:25 | 17'28" | 1. (3) | ||
24.09.2017 - BK Lang - Heiderbos | ||||||
H80 | 2850 m | 0:38:04 | 13'21" | 4. (8) | ||
20.09.2017 - SVS - Balen Hulsen | ||||||
H:03 | 3300 m | NCL | ||||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
H80 | 3300 m | 0:52:58 | 16'03" | 1. (6) | ||
15.09.2017 - Militaire regelmatigheid Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:06 | 4500 m | 1:22:15 | 18'16" | 8. (10) | ||
10.09.2017 - BK aflossing - Gruitrode | ||||||
H. Master E | 2800 m | 0:58:47 | 20'59" | 4. (4) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
H:06 | 3300 m | 1:10:33 | 21'22" | 12. (19) | ||
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | ||||||
H80 | 3030 m | 1:19:55 | 26'22" | 4. (6) | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | ||||||
H80 | 2680 m | NCL | ||||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | ||||||
H80 | 2490 m | 0:39:56 | 16'02" | 4. (6) | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | ||||||
H80 | 2410 m | 0:59:23 | 24'38" | 5. (6) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Rouge court | 3710 m | 100 m | 1:23:44 | 22'34" | 14. (24) | |
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3400 m | 0:51:54 | 15'15" | 12. (32) | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
H:04 | 4200 m | 0:59:58 | 14'16" | 8. (34) | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:04 | 2800 m | NCL | ||||
02.07.2017 - Ostbelgische Meisterschaft - LD - Baugnez (Hauts-Sarts) | ||||||
H:Bahn 5 | 2450 m | 40 m | 0:28:37 | 11'40" | 2. (5) | |
11.06.2017 - Nationale long distance 3 - St - Hubert Les Abanages | ||||||
H80 | 3500 m | 1:25:18 | 24'22" | 2. (3) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
H:04 | 3300 m | 0:50:32 | 15'18" | -- (8) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
H80 | 3300 m | 0:55:38 | 16'51" | 3. (8) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
H80 | 3400 m | 1:06:54 | 19'40" | 2. (8) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
H80 | 2400 m | 0:39:34 | 16'29" | 4. (8) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
H80 | 3000 m | 0:51:40 | 17'13" | 1. (2) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
H80 | 1500 m | 0:40:17 | 26'51" | 5. (6) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:04 | 2700 m | NCL | ||||
14.05.2017 - Sprint Blegny Mine - Blegny Mine | ||||||
H:01 | 3000 m | 60 m | 0:49:08 | 16'22" | 34. (45) | |
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
H:07 | 3200 m | 1:15:30 | 23'35" | -- (10) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:52:08 | 15'47" | 5. (16) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
H. Master E | 1500 m | 0:25:15 | 16'50" | 6. (7) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
H:03 | 2410 m | 0:38:28 | 15'57" | 6. (16) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 2730 m | 0:46:54 | 17'10" | 7. (14) | ||
09.04.2017 - Nationale L.D. - Küchelscheid | ||||||
H80 | 2970 m | 55 m | 0:50:39 | 17'03" | 2. (5) | |
31.03.2017 - Wisselbeker Comd Kamp BEVERLO - HEPPEN | ||||||
6 | 4400 m | 1:07:27 | 15'19" | 25. (38) | ||
29.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 2 - De Sterre | ||||||
H:03 | 2110 m | 0:30:14 | 14'19" | 10. (15) | ||
19.03.2017 - Ghent O-Event - Sprint 1 - Schoonmeersen | ||||||
H:03 | 2050 m | 0:28:12 | 13'45" | 7. (13) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:44:27 | 14'20" | 12. (22) | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | ||||||
H:06 | 3370 m | 1:02:17 | 18'28" | 8. (22) | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | ||||||
H80 | 3200 m | 60 m | 1:04:40 | 20'12" | 2. (5) | |
19.02.2017 - Championnat BEL Middle Distance - Godinne | ||||||
H80 | 1700 m | 45 m | 0:27:45 | 16'19" | 3. (4) | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:52:09 | 15'20" | 5. (14) | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
H. Masters E | 2700 m | 0:35:44 | 13'14" | 4. (7) | ||
04.02.2017 - ISF-SVS Aarschot - Aarschot | ||||||
H:03 | 3000 m | 0:47:12 | 15'44" | 16. (21) | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | ||||||
H. Masters D | 3200 m | 1:02:12 | 19'26" | 4. (5) | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | ||||||
H:06 | 3100 m | 1:06:44 | 21'31" | 14. (17) | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:44:59 | 14'30" | 3. (10) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
H75 | 3000 m | 1:09:27 | 23'08" | 5. (6) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
H75 | 2430 m | 0:43:51 | 18'02" | 5. (5) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
H75 | 3100 m | 0:36:44 | 11'50" | 2. (7) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
H75 | 2950 m | 0:41:46 | 14'09" | 4. (6) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:42:59 | 14'19" | 3. (10) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:47:51 | 17'43" | 12. (14) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
H:06 | 2810 m | 0:49:10 | 17'29" | 6. (14) | ||
13.11.2016 - 35e Klompen-OL - Vlierden | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:55:13 | 15'20" | 5. (15) | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | ||||||
H:Noir court | 2700 m | 50 m | 0:51:06 | 18'55" | 11. (18) | |
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:ORO-HYDRO 6 | 2900 m | 15 m | 0:51:30 | 17'45" | 13. (18) | |
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:47:50 | 17'04" | 8. (13) | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | ||||||
H75 | 3800 m | 1:12:38 | 19'06" | 4. (6) | ||
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | ||||||
H75 | 3100 m | 1:15:22 | 24'18" | 4. (7) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
H:03 | 4400 m | 1:09:58 | 15'54" | 21. (25) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
H75 | 2700 m | NCL | ||||
11.09.2016 - Nationale longue distance - Bertrix | ||||||
H75 | 3600 m | 1:05:30 | 18'11" | 4. (4) | ||
04.09.2016 - Champ. Belgique Longue Distance - Montenau | ||||||
H75 | 3890 m | 1:04:30 | 16'34" | 5. (8) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
H:05 | 2640 m | 0:52:41 | 19'57" | 3. (10) | ||
27.08.2016 - Nationale Longue distance - Anlier | ||||||
H75 | 3400 m | 70 m | 1:18:01 | 22'56" | 2. (3) | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | ||||||
H:04 | 2500 m | 0:43:20 | 17'19" | -- (9) | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
H:06 | 3200 m | 1:06:29 | 20'46" | 6. (19) | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
H:06 | 2300 m | 0:39:15 | 17'03" | 7. (13) | ||
01.06.2016 - Sonse bos - Son | ||||||
H:03 | 3100 m | NCL | ||||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | ||||||
H75 | 2400 m | 35 m | 0:37:36 | 15'39" | 4. (4) | |
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
H:03 | 2990 m | 0:56:20 | 18'50" | 12. (15) | ||
22.05.2016 - VK Aflossing Daginschrijving - Ham | ||||||
H:Short Easy | 3380 m | 1:05:30 | 19'22" | 10. (12) | ||
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | ||||||
H. Masters D | 2200 m | 0:31:55 | 14'30" | 9. (11) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
H. Masters D | 1800 m | 0:23:56 | 13'17" | 10. (12) | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | ||||||
H:03 | 3030 m | 0:56:20 | 18'35" | 9. (19) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:48:04 | 14'33" | 6. (15) | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | ||||||
H75 | 2790 m | 0:47:04 | 16'52" | 6. (7) | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | ||||||
H:04 | 4500 m | 1:06:36 | 14'47" | 35. (39) | ||
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:47:19 | 15'46" | 6. (15) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:49:48 | 15'33" | 10. (19) | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | ||||||
H75 | 3400 m | 1:01:44 | 18'09" | 7. (8) | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:49:36 | 15'01" | 8. (21) | ||
07.02.2016 - Regionale - Brustem | ||||||
H:06 | 3030 m | 0:40:28 | 13'21" | 4. (6) | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | ||||||
SE | 2970 m | 0:49:19 | 16'36" | 7. (16) | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:13 | 3600 m | 0:52:59 | 14'43" | 7. (8) | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2200 m | 70 m | 0:42:41 | 19'24" | 6. (10) | |
08.11.2015 - Wsselbeker Staepelaere Individueel - Balen Keiheuvel | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:45:49 | 14'19" | 4. (8) | ||
18.10.2015 - Klompen OL - Oostappense heide | ||||||
H:06 | 3100 m | NCL | ||||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:47:42 | 14'54" | 7. (10) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
SD | 4740 m | 1:36:45 | 20'24" | 31. (37) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
H:06 | 3200 m | 1:58:35 | 37'03" | 9. (10) | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | ||||||
H75 | 3700 m | NCL | ||||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | ||||||
M. Ultraveteran | 4200 m | NCL | ||||
30.08.2015 - Belgian Championship Middle Distance - Rechtervenn | ||||||
H75 | 2560 m | 45 m | 0:50:22 | 19'40" | 2. (9) | |
29.08.2015 - IK2015 - WOLFSBUSCH | ||||||
H75 | 2580 m | 70 m | 1:04:09 | 24'51" | 6. (7) | |
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:42:10 | 15'03" | 8. (16) | ||
09.08.2015 - SCORELOOP VOSSELAAR - VOSSELAAR | ||||||
H:03 | 0:30:24 | 14. (22) | ||||
05.07.2015 - Regionale zomerwedstrijd - Lange Duinen | ||||||
H:04 | 3800 m | 1:09:16 | 18'13" | 7. (13) | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | ||||||
H:06 | 2800 m | 0:45:20 | 16'11" | 2. (5) | ||
21.06.2015 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H75 | 3350 m | 105 m | 1:08:21 | 20'24" | 2. (8) | |
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
H75 | 2200 m | NCL | ||||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | ||||||
H:06 | 3600 m | 1:07:47 | 18'49" | 5. (18) | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:46:50 | 14'11" | 2. (13) | ||
31.05.2015 - Brugge - Brugge Sunday | ||||||
H. Masters D | 5230 m | 1:04:40 | 12'21" | 1. (5) | ||
17.05.2015 - Zwarte Bergen (NC3) - Zwarte Bergen | ||||||
H:07 | 3100 m | 0:46:38 | 15'02" | 6. (14) | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | ||||||
H75 | 2100 m | 0:22:12 | 10'34" | 2. (6) | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H75 | 3300 m | 40 m | 1:13:46 | 22'21" | 6. (7) | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H75 | 2800 m | 75 m | 0:44:27 | 15'52" | 6. (11) | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | ||||||
H75 | 3300 m | 105 m | 0:54:21 | 16'28" | 4. (11) | |
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:45:41 | 13'03" | 9. (13) | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | ||||||
H75 | 2600 m | 65 m | 0:54:47 | 21'04" | 4. (4) | |
06.04.2015 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 3410 m | 0:49:23 | 14'28" | 7. (16) | ||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
H:06 | 3040 m | 0:37:20 | 12'16" | 6. (10) | ||
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | ||||||
H:06 | 0:46:11 | 4. (12) | ||||
13.03.2015 - Criterium Regulariteit - Sterrebeek | ||||||
H:06 | 5100 m | 1:09:21 | 13'35" | 5. (16) | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | ||||||
H75 | 3940 m | 1:07:42 | 17'10" | 3. (6) | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | ||||||
H75 | 3480 m | 90 m | 1:12:34 | 20'51" | 6. (9) | |
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | ||||||
H75 | 3400 m | 1:07:09 | 19'45" | 1. (4) | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | ||||||
H:06 | 3870 m | 1:09:10 | 17'52" | 9. (20) | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | ||||||
H:06 | 3800 m | 0:53:14 | 14'00" | 7. (19) | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:46:05 | 15'21" | 4. (16) | ||
11.01.2015 - WINTERCRITERIUM - DE KLINGE | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:55:08 | 17'47" | 10. (13) | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | ||||||
H:06 | 3800 m | 0:49:57 | 13'08" | 4. (14) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
H75 | 2230 m | 0:39:20 | 17'38" | 3. (6) | ||
29.12.2014 - Sylvester5-2014 - De Roeler | ||||||
H75 | 3000 m | 0:46:11 | 15'23" | 2. (3) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
H75 | 3100 m | 0:59:59 | 19'20" | 3. (3) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
H75 | 3100 m | 0:56:09 | 18'06" | 1. (4) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
H75 | 3100 m | 0:37:45 | 12'10" | 1. (5) | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:41:53 | 13'30" | 10. (15) | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | ||||||
H:06 | 3130 m | 0:53:46 | 17'10" | 9. (18) | ||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:39:48 | 13'15" | 8. (17) | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | ||||||
H:06 | 3150 m | 0:40:37 | 12'53" | 4. (16) | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | ||||||
H:06 | 2900 m | 1:22:40 | 28'30" | 6. (15) | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | ||||||
H75 | 3100 m | 0:43:05 | 13'53" | 3. (8) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:05 | 4400 m | NCL | ||||
09.11.2014 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2014 - Groenendael | ||||||
H:06 | 2500 m | 65 m | 0:41:28 | 16'35" | 7. (21) | |
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | ||||||
H:06 | 3210 m | 0:49:01 | 15'16" | 7. (10) | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | ||||||
H75 | 2650 m | 0:29:01 | 10'56" | 3. (8) | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | ||||||
H:06 | 4080 m | 0:54:10 | 13'16" | 3. (13) | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | ||||||
H:06 | 2700 m | 0:45:55 | 17'00" | 11. (12) | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | ||||||
H:03 | 2500 m | 0:33:29 | 13'23" | 10. (16) | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | ||||||
H75 | 3700 m | 1:08:44 | 18'34" | 5. (8) | ||
21.09.2014 - Brussels O-meeting - Brussels City | ||||||
H70+ | 3400 m | 0:39:44 | 11'41" | 4. (8) | ||
14.09.2014 - Championnat de Belgique Longue Distance - Kampioenschap van België Lange Afstand - Chiny sur Semois | ||||||
H75 | 2630 m | 25 m | 0:45:42 | 17'22" | 7. (9) | |
04.09.2014 - Criterium Régularité - Marenne | ||||||
H:05 | 5800 m | 170 m | NCL | |||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
H:05 | 3900 m | 1:47:31 | 27'34" | 17. (21) | ||
23.08.2014 - Klompen OL - Bestse bos | ||||||
H:04 | 3300 m | 0:48:23 | 14'39" | 5. (7) | ||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | ||||||
H:01 | 4100 m | 1:01:29 | 14'59" | 8. (10) | ||
10.08.2014 - Thuisblijverscross - Te Boelaer & Boekenbergpark | ||||||
H:03 | 5140 m | 1:01:46 | 12'01" | 9. (28) | ||
06.07.2014 - HTC O-Run - Eindhoven | ||||||
H:05 | 4500 m | 1:00:34 | 13'27" | 18. (23) | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:07 | 2850 m | 0:45:34 | 15'59" | -- (6) | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | ||||||
H:06 | 2600 m | 0:33:48 | 13'00" | 3. (16) | ||
09.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H75 | 3300 m | 25 m | 1:04:13 | 19'27" | 14. (17) | |
08.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Fourneau Saint-Michel | ||||||
H75 | 3200 m | 70 m | 0:53:02 | 16'34" | 12. (17) | |
07.06.2014 - 3 Jours de Belgique 2014 - Libramont | ||||||
H75 | 3500 m | 45 m | 0:50:02 | 14'17" | 10. (17) | |
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
H. Masters D | 1500 m | 0:29:46 | 19'50" | 5. (8) | ||
25.05.2014 - VVO Dagwedstrijd - Einderheide | ||||||
H:05 | 4400 m | 1:36:01 | 21'49" | 19. (26) | ||
18.05.2014 - Championnat de Belgique SPRINT - DURBUY | ||||||
H75 | 2100 m | NCL | ||||
11.05.2014 - Nationale Longue distance - Martelange | ||||||
H75 | 2900 m | 100 m | 1:12:33 | 25'01" | 4. (7) | |
04.05.2014 - Ghent O-Event - Technologiepark | ||||||
H:03 | 2210 m | NCL | ||||
04.05.2014 - Ghent O-Event - Gent-centrum | ||||||
H:03 | 2270 m | 0:24:02 | 10'35" | 7. (8) | ||
01.05.2014 - CITY-O TURNHOUT - TURNHOUT | ||||||
H:06 | 2400 m | 0:31:53 | 13'17" | 4. (11) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:37:44 | 11'26" | 2. (15) | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | ||||||
H75 | 4100 m | 75 m | 0:56:40 | 13'49" | 4. (9) | |
16.03.2014 - Estival FRSO- Manche 1 - Heyd - Wéris | ||||||
H:06 | 2860 m | 115 m | 0:43:25 | 15'10" | 1. (8) | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
H. Masters D | 2700 m | 0:37:58 | 14'03" | 6. (11) | ||
02.03.2014 - Nationale 2 Long distance - Hechtel | ||||||
H75 | 3900 m | 0:50:23 | 12'55" | 4. (10) | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | ||||||
H75 | 3500 m | 75 m | 0:48:57 | 13'59" | 1. (11) | |
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
H:06 | 3700 m | 0:41:52 | 11'18" | 5. (23) | ||
09.02.2014 - Régionale d'hiver - Marchin | ||||||
H:05 | 4100 m | 110 m | 1:02:13 | 15'10" | 2. (12) | |
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
H:06 | 3070 m | 0:36:26 | 11'52" | 4. (21) | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | ||||||
H:05 | 0:34:40 | 4. (6) | ||||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:50:36 | 14'03" | 5. (18) | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | ||||||
H:06 | 3340 m | 0:43:28 | 13'00" | 6. (19) | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
H:06 | 3300 m | 0:33:05 | 10'01" | 3. (14) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3100 m | 0:33:41 | 10'51" | 2. (5) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
H75 | 3120 m | 0:35:38 | 11'25" | 2. (5) | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | ||||||
H75 | 2290 m | 15 m | 0:43:00 | 18'46" | 4. (4) | |
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
H75 | 3100 m | 0:38:39 | 12'28" | 2. (4) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
H:06 | 2970 m | 0:45:25 | 15'17" | 8. (14) | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | ||||||
H:05 | 3800 m | 0:59:09 | 15'33" | 20. (28) | ||
05.12.2013 - Interkorps kampioenschap Defensie 2013 - Leopoldsburg | ||||||
4 | 6400 m | 1:29:08 | 13'55" | 100. (122) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:41:35 | 12'13" | 8. (19) | ||
28.11.2013 - Wisselbeker Commandant Provincie Limburg - Zonhoven | ||||||
H:05 | 6000 m | NCL | ||||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | ||||||
H:06 | 3300 m | 1:04:36 | 19'34" | 10. (10) | ||
21.11.2013 - Military Regularity Criterium - Marche-En-Famenne | ||||||
H:06 | 5400 m | 1:02:05 | 11'29" | 4. (29) | ||
17.11.2013 - Herfstwisselbeker - Neeroeteren | ||||||
H:06 | 2800 m | 1:10:23 | 25'08" | 11. (13) | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | ||||||
H:06 | 2610 m | 0:36:25 | 13'57" | 1. (7) | ||
08.11.2013 - Military Regularity Criterium - Kelchterhoef | ||||||
H:06 | 4600 m | 1:09:29 | 15'06" | 14. (28) | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:56:49 | 17'45" | 18. (24) | ||
24.10.2013 - Regelsmatigheid criterium - Helchterenbos | ||||||
6 | 4800 m | 1:04:49 | 13'30" | 10. (22) | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | ||||||
H. Masters D | 2740 m | 25 m | 0:56:04 | 20'27" | 12. (15) | |
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
H:03 | 4120 m | 1:00:29 | 14'40" | 11. (25) | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | ||||||
Open | 0:56:13 | 14'47" | 43. (51) | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
H. Masters D | 0:49:38 | 16'32" | 5. (7) | |||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
H75 | 3700 m | 1:08:29 | 18'30" | 1. (9) | ||
01.09.2013 - Regionale wedstrijd - TIELEN | ||||||
H:03 | 4100 m | 0:57:11 | 13'56" | 12. (31) | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | ||||||
H75 | 4690 m | 1:07:52 | 14'28" | 3. (6) | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | ||||||
H75 | 4300 m | 1:01:36 | 14'19" | 1. (7) | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | ||||||
H75 | 3430 m | 0:48:25 | 14'06" | 1. (6) | ||
15.08.2013 - Regionale DON BOSCO FITOMETER - Hechtel | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:50:54 | 13'45" | 12. (21) | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | ||||||
H:07 | 2500 m | 0:39:19 | 15'43" | 5. (10) | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | ||||||
H:06 | 2680 m | 0:38:12 | 14'15" | 2. (11) | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | ||||||
H:06 | 3900 m | NCL | ||||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | ||||||
H75 | 3540 m | 50 m | 1:01:30 | 17'22" | 4. (11) | |
09.06.2013 - Nationale van Nederland (NC3) - Grote heide (zuid) | ||||||
H:04 | 4700 m | 1:05:18 | 13'53" | 17. (31) | ||
26.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Oostelbeersche heide | ||||||
H75 | 2500 m | 0:36:40 | 14'40" | 2. (4) | ||
25.05.2013 - 3 daagse van Brabant - Straatsche heide | ||||||
H75 | 3500 m | 0:38:51 | 11'05" | 1. (6) | ||
24.05.2013 - 3 daagse van Brabant - RvS Kazerne | ||||||
H75 | 2400 m | 0:23:56 | 9'58" | 1. (3) | ||
20.05.2013 - 3 Days of Belgium - Kattevenia | ||||||
H75 | 3600 m | 0:46:51 | 13'00" | 3. (11) | ||
19.05.2013 - 3 Days of Belgium - Zwarte Bergen | ||||||
H75 | 2250 m | 0:31:44 | 14'06" | 4. (11) | ||
12.05.2013 - BK Sprint - Vosselaar | ||||||
H75 | 2300 m | 40 m | 0:30:24 | 13'13" | 2. (5) | |
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Citadelpark | ||||||
H:04 | 1540 m | NCL | ||||
28.04.2013 - SBS Skillbuilders Ghent O-Event - Gent-Centrum | ||||||
H:04 | 1630 m | 0:19:13 | 11'47" | 3. (3) | ||
25.04.2013 - Challenge AUTMANS - Plombières | ||||||
OPEN | 1:47:19 | 16'01" | 120. (136) | |||
21.04.2013 - Horensbergdam - Horensbergdam | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:50:58 | 11'04" | 3. (14) | ||
14.04.2013 - Vlaams Kampioenschap Sprint - Meerminnen | ||||||
H. Masters D | 1600 m | 0:17:04 | 10'40" | 1. (4) | ||
10.04.2013 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - De Zwarte Weg | ||||||
H:06 | 4700 m | 1:11:53 | 15'17" | 69. (85) | ||
07.04.2013 - BM Mitteldistanz - Vielsalm | ||||||
H75 | 2500 m | 55 m | 0:35:33 | 14'13" | 6. (10) | |
01.04.2013 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:06 | 3180 m | 0:48:48 | 15'20" | 6. (15) | ||
24.03.2013 - Course Nationale M.D. - Baudour | ||||||
H75 | 3100 m | 30 m | 1:06:39 | 21'30" | 4. (4) | |
17.03.2013 - Regionale Lilse Bergen - Lille | ||||||
H:03 | 0:30:00 | 19. (26) | ||||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | ||||||
H75 | 3230 m | 0:50:00 | 15'28" | 6. (9) | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | ||||||
H:06 | 3000 m | 0:39:44 | 13'14" | 5. (18) | ||
03.02.2013 - WINTERCRITERIUM - WEELDE | ||||||
H:06 | 3600 m | 0:40:56 | 11'22" | 6. (11) | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:50:26 | 14'50" | 7. (25) | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | ||||||
H. Masters D | 3200 m | 0:50:01 | 15'37" | 8. (12) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
H:03 | 4500 m | 1:01:11 | 13'35" | 9. (17) | ||
12.10.2012 - Training MIL - Helchteren | ||||||
H:05 | 4500 m | NCL | ||||
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | ||||||
H75 | 4300 m | 0:43:56 | 10'13" | 1. (6) | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | ||||||
H. Masters D | 2770 m | 0:33:38 | 11'35" | 2. (2) | ||
23.09.2012 - Klub Aflossing 2012 - Kleine Schietveld | ||||||
OPEN | 0:52:00 | 15'17" | -- (35) | |||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | ||||||
H75 | 3920 m | 1:00:34 | 15'27" | 1. (6) | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | ||||||
H75 | 4090 m | 105 m | 1:14:19 | 18'10" | 3. (7) | |
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | ||||||
H:06 | 2400 m | 0:30:04 | 12'31" | 6. (7) | ||
15.07.2012 - Zomercross - Den Heuvel | ||||||
H:05 | 4650 m | 1:00:18 | 12'58" | 10. (21) | ||
02.07.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H75+ | 3100 m | 45 m | 0:39:44 | 12'49" | 2. (9) | |
01.07.2012 - 3 days of Belgium - Nallogne | ||||||
H75+ | 2300 m | 55 m | 0:36:38 | 15'55" | 2. (8) | |
30.06.2012 - 3 days of Belgium - Wéris | ||||||
H75+ | 3000 m | 85 m | 0:39:40 | 13'13" | 1. (9) | |
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | ||||||
H:03 | 3840 m | 0:48:09 | 12'32" | 7. (24) | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | ||||||
H:03 | 3700 m | 0:41:47 | 11'17" | 5. (18) | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | ||||||
H. Masters D | 3100 m | 0:35:01 | 11'17" | 3. (6) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | ||||||
H. Masters D | 1680 m | 0:24:18 | 14'27" | 3. (4) | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | ||||||
H. Masters D | 2100 m | 0:16:48 | 7'59" | 1. (6) | ||
27.05.2012 - Championnats de Belgique Sprint - Thuin | ||||||
H. Masters D | 2000 m | 95 m | 0:45:13 | 22'36" | 4. (7) | |
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | ||||||
H:03 | 3200 m | 0:48:21 | 15'06" | 13. (19) | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | ||||||
H:05 | 4500 m | 0:50:54 | 11'18" | 3. (11) | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | ||||||
H:04 | 4300 m | 0:52:41 | 12'15" | 9. (28) | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | ||||||
H:05 | 4300 m | 0:37:49 | 8'47" | 7. (28) | ||
01.05.2012 - Stadsorientatie - Stad Turnhout | ||||||
H:03 | 3460 m | 0:39:57 | 11'32" | 8. (14) | ||
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | ||||||
H:03 | 3300 m | 0:42:45 | 12'57" | 7. (17) | ||
15.04.2012 - Nationale MD Maasvallei - Maasmechelen | ||||||
H. Masters D | 2900 m | 75 m | 0:39:29 | 13'36" | 1. (18) | |
25.03.2012 - Nationaler - Petit-Thier | ||||||
H75 | 2990 m | 65 m | 0:37:14 | 12'27" | 2. (7) | |
18.03.2012 - Nationale longue distance - La Hulpe | ||||||
H75 | 3200 m | 85 m | 0:40:29 | 12'39" | 3. (5) | |
14.02.2012 - Training MIL - Libramont | ||||||
H:05 | 5200 m | 1:06:52 | 12'51" | 3. (16) | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | ||||||
H:06 | 4000 m | 1:07:23 | 16'50" | 12. (14) | ||
28.01.2012 - Clubkampioenschap - Hulsen | ||||||
H:18 | 1:13:07 | 3. (4) | ||||
17.01.2012 - Mil Regelmatigheid - Staleyckerheide | ||||||
5 | 4600 m | NCL | ||||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | ||||||
H:06 | 3500 m | 0:52:56 | 15'07" | 6. (14) | ||
30.12.2011 - Sylvester 2011 - Ravels Zuid | ||||||
H70 | 4090 m | 0:53:28 | 13'04" | 2. (4) | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | ||||||
H70 | 3200 m | 0:49:24 | 15'26" | 4. (4) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
H70 | 3500 m | 0:57:05 | 16'18" | 4. (4) | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | ||||||
H70 | 2700 m | NCL | ||||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | ||||||
H70 | 3200 m | 0:37:17 | 11'39" | 1. (4) | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:30:07 | 9'42" | 3. (11) | ||
13.11.2011 - Klompen Ol - Oostelbeers | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:45:39 | 14'15" | 2. (9) | ||
12.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | ||||||
H:05 | 4500 m | 105 m | 1:12:22 | 16'04" | 6. (13) | |
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
H:05 | 3370 m | 75 m | 1:00:26 | 17'55" | 4. (7) | |
27.10.2011 - Regelmatigheid 18 Bn Log - Zwarte weg | ||||||
H:05 | 4900 m | 1:02:45 | 12'48" | 13. (27) | ||
14.10.2011 - Regelmatigheid Med Bn Bvr/5Li - De Watertoren | ||||||
H:05 | 4600 m | 1:00:29 | 13'08" | 19. (36) | ||
18.09.2011 - Nationale Moyenne distance - Saint-Léger | ||||||
H. Masters D | 2510 m | 35 m | 0:50:00 | 19'55" | 8. (10) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
H:04 | 1:10:08 | 21. (24) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
H70 | 3800 m | 0:47:07 | 12'23" | 4. (8) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
H70 | 3920 m | 0:52:55 | 13'29" | 5. (9) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
H70 | 4160 m | 1:12:04 | 17'19" | 7. (9) | ||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | ||||||
H70 | 3200 m | 85 m | 0:56:33 | 17'40" | 8. (13) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
H70 | 1500 m | 13 m | 0:18:32 | 12'21" | 4. (11) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
H70 | 2600 m | 80 m | 0:36:55 | 14'11" | 6. (13) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
H70 | 3400 m | 70 m | 0:47:28 | 13'57" | 6. (14) | |
05.06.2011 - Regionale MELBERG - ZILLEBOS - GENK | ||||||
H:06 | 3500 m | 1:00:27 | 17'16" | 6. (12) | ||
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | ||||||
H. Masters D | 2300 m | 0:34:02 | 14'47" | 3. (14) | ||
10.04.2011 - Regionale De kimpel - Stad bilzen - Bilzen | ||||||
H:04 | 3100 m | 0:53:33 | 17'16" | 3. (10) | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
H:05 | 5000 m | 1:03:02 | 12'36" | 22. (52) | ||
18.03.2011 - Militaire regelmatigheid - Opglabbeek | ||||||
H:05 | 4800 m | 1:14:26 | 15'30" | 10. (17) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
H:06 | 3200 m | 0:39:50 | 12'26" | 1. (6) | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | ||||||
H:06 | 3100 m | 0:45:57 | 14'49" | 1. (5) | ||
27.01.2011 - Challenge Comd Prov Hainaut - Ghlin | ||||||
H:05 | 4800 m | 1:05:33 | 13'39" | 22. (47) | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | ||||||
H:05 | 4600 m | 0:54:06 | 11'45" | 11. (29) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
H:06 | 3400 m | 0:47:06 | 13'51" | 4. (9) | ||
08.01.2011 - Schootshei - | ||||||
H:06 | 2890 m | 60 m | 0:48:55 | 16'55" | 1. (6) | |
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | ||||||
H. Masters D | 2300 m | 25 m | 0:29:52 | 12'59" | 5. (9) | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
H. Masters D | 2900 m | 0:33:38 | 11'36" | 1. (14) | ||
25.07.2010 - Challenge Wagener - Les parcours Individuels - Rodt | ||||||
15 | 3160 m | 60 m | 0:46:51 | 14'50" | 8. (20) | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | ||||||
H70 | 2680 m | 85 m | 0:28:08 | 10'30" | 4. (10) | |
11.10.2009 - Championnat de Belgique Sprint - NAMUR | ||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 2010 m | 0:19:47 | 9'51" | 2. (5) | ||
07.06.2009 - Nationale Longue Distance - Elsenborn | ||||||
H70 | 3050 m | 30 m | 1:02:13 | 20'24" | 7. (9) | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | ||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 2700 m | 55 m | 0:59:42 | 22'07" | 16. (19) | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | ||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 3400 m | 0:32:06 | 9'26" | 2. (11) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
H70 | 3300 m | 0:38:52 | 11'47" | 2. (10) | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | ||||||
H70 | 3330 m | 85 m | 0:35:35 | 10'41" | 6. (13) | |
14.10.2007 - Championnat de Belgique Sprint - Marche en Famenne | ||||||
H. Veteranen D - Vétérans D | 2000 m | 0:28:41 | 14'20" | 5. (6) | ||
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
H70 | 3400 m | 0:34:37 | 10'11" | 1. (11) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
H70 | 4080 m | 0:47:59 | 11'46" | 2. (8) | ||
25.03.2007 - Championnat de Belgique Middle Distance - Erezee | ||||||
H. Vétérans C | 3700 m | 155 m | 1:15:30 | 20'24" | 28. (28) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 3 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 3510 m | 20 m | 0:47:49 | 13'37" | 14. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 1 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 2880 m | 85 m | 0:34:08 | 11'51" | 11. (20) | |
03.06.2006 - 3 Jours de Belgique 2006 - Jour 2 - Marche-en-Famenne | ||||||
H65 | 3380 m | 30 m | 0:49:27 | 14'38" | 9. (20) | |
29.04.2006 - Nationale 2 Challenge Oosterlynck - Büllingen | ||||||
H65 | 4690 m | 180 m | 0:54:36 | 11'39" | 5. (12) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
H65 | 4930 m | 25 m | 1:03:31 | 12'53" | 9. (14) |