clublogo
index

VK SPRINT
TIVOLI - Mechelen 27.6.2021
TROL

Last updated: 27.06.2021 13:03:52HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1380m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Nora BLOMMEBELIndiv.19:28,00014'06"
NCLIreen VOETBELIndiv.
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2250m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Maya RENARDBELhamok15:54,0007'04"
2.Maija TAILLIEUBELK.O.L.17:02,1647'34"+1:08
3.Hanne TIESTERSBELOmega18:58,0008'26"+3:04
4.Sofie BOSMANSBELOmega19:38,0008'44"+3:44
5.Sien GORISBELK.O.L.22:40,82810'04"+6:46
6.Lina GORISBELK.O.L.23:22,00010'23"+7:28
7.Fin MYLLEBELhamok25:34,00011'22"+9:40
8.Mara DE CLERCQBELTROL26:47,82411'54"+10:53
9.Fee MYLLEBELhamok27:43,74212'19"+11:49
10.Lina COOLSBELTROL27:53,03112'24"+11:59
Top

D. Junioren - Juniores   length 2260m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega13:47,9216'06"
2.Laurence DEFRAIGNEBELASUB14:43,0006'31"+0:56
3.Julia KREKELSBELTROL16:05,0007'07"+2:18
4.Flore TOELENBELK.O.L.16:54,0007'29"+3:07
5.Anneleen KNOOPSBELhamok19:49,7738'46"+6:02
6.Jil MYLLEBELhamok20:05,0008'53"+6:18
7.Lotte FRANKIEBELOmega24:15,90210'44"+10:28
Top

D. Open   length 2590m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPTROL16:04,9966'12"
2.Daniëlle DEWICKEREBELAntwerp Orienteers17:46,0006'52"+1:42
3.Annelies VERMONDENBELTROL18:35,0007'11"+2:31
4.Vanessa VAN BREEDAMBELTROL20:59,0008'06"+4:55
5.Joni VANHOECKEBELAntwerp Orienteers22:26,0008'40"+6:22
6.Lisa ELSENBELOmega25:27,3399'50"+9:23
7.Magalie VERSTREPENBELOmega25:37,0009'53"+9:33
8.Marieke ADDIERSBELOmega25:38,0009'54"+9:34
9.Iris CEULEMANSBELTROL25:40,0009'55"+9:36
10.Eske AERDENBELK.O.L.27:38,00010'40"+11:34
NCLKim TIREZBELOmega
Top

D. Masters A   length 2260m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Greet PERSOONBELTROL14:49,0466'33"
2.Katja VAN OOSTERWIJCKBELOmega15:25,9376'49"+0:36
3.Hilde BREESCHBELTROL16:15,7657'11"+1:26
4.Ellen DE BIEBELOmega18:24,0008'08"+3:35
5.Katrien AERTSBELK.O.L.20:44,6999'10"+5:55
6.Virginie DEHULLUBELK.O.L.21:00,8249'18"+6:11
7.Bieke VAN ELSACKERBELOmega22:01,4579'45"+7:12
8.Ellen DESCHEPPERBELTROL22:58,55410'10"+8:09
9.Angelique DE GRANDEBELOmega23:53,00010'34"+9:04
10.Karin DECLERCQBELhamok25:04,00011'05"+10:15
11.Ellen BOURGONJONBELTROL25:17,72611'11"+10:28
12.Leen STREMERCHBELOmega25:56,18311'28"+11:07
13.Sophie PARÉEBELhamok34:24,07815'13"+19:35
Top

D. Masters B   length 2250m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL20:23,1759'04"
2.Betty DE MEYERBELTROL21:18,8949'28"+0:55
3.Hilde VERCAERENBELK.O.L.23:52,00010'36"+3:29
4.Anne-Marie DELANGHEBELK.O.L.24:42,64810'59"+4:19
5.An VERBERNEBELhamok31:02,00013'48"+10:39
6.Francine SERREBELAltaïr C.O.38:32,00017'08"+18:09
Top

D. Masters C   length 2090m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Paulette BLOMMENBELOmega20:43,0009'55"
2.Monica ROELINGNEDTROL21:16,46810'11"+0:33
3.Marie-Christine METTENBELK.O.L.27:49,71013'19"+7:06
4.Nadine VERLINDENBELASUB29:51,00014'17"+9:08
5.Nicole VAN DE CRUYSBELK.O.L.50:59,00024'24"+30:16
Top

D. Masters D   length 2090m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.19:35,0009'22"
2.Lieve GEENSBELTROL25:30,54612'12"+5:55
Top

H. Pupilles   length 1380m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Daan COOLSBELTROL10:23,5547'31"
2.Wout BOECKXBELOmega10:51,0007'52"+0:28
3.Nathan JANSENBELOmega12:30,7189'03"+2:07
4.Daan SMOLDERSBELK.O.L.14:21,00010'24"+3:58
5.Viek DE MITSBELTROL14:22,00010'25"+3:59
6.Elias COKELAEREBELOmega15:27,00011'12"+5:04
7.Sascha KURTNEDTROL15:31,00011'15"+5:08
8.Witse BOECKXBELOmega16:41,00012'05"+6:18
9.Emiel FRANKIEBELOmega18:14,05813'13"+7:51
10.Wannes VAN GORPBELIndiv.19:28,00014'06"+9:05
11.Hannes COKELAEREBELOmega24:50,55418'00"+14:27
--Senne HENDRICKXBELhamok12:03,5158'44"+1:40
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2260m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Rune DE CLERCQBELTROL12:32,0005'33"
2.Jorn KENNISBELhamok13:41,0006'03"+1:09
3.Rube ELSENBELOmega15:04,0666'40"+2:32
4.Mats DE SMULBELOmega15:14,4966'44"+2:42
5.Bob DE CLEENEBELTROL18:41,0548'16"+6:09
6.Thomas JANSENBELOmega20:17,3908'58"+7:45
7.Torben AERDENBELK.O.L.20:17,8518'58"+7:45
Top

H. Junioren - Juniors   length 2600m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELHermathenae14:42,1675'39"
2.Matijs LOECKXBELOmega15:47,0006'04"+1:05
3.Joris SMETBELTROL16:44,6836'26"+2:02
4.Wolf DE MITSBELTROL18:43,0007'12"+4:01
5.Thomas KNOOPSBELhamok18:50,0007'15"+4:08
NCLLasse TAILLIEUBELK.O.L.
Top

H. Open   length 3180m (28)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSBELAntwerp Orienteers13:16,2034'10"
2.Øystein Kvaal ØSTERBØNORBækkelagets SK (Norway)14:18,9064'30"+1:02
3.Wouter HUSBELK.O.L.14:45,2424'38"+1:29
4.Warre DE CUYPERBELK.O.L.15:16,4174'48"+2:00
5.Tomas HENDRICKXBELhamok15:41,0004'56"+2:25
6.Remco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers16:22,0005'09"+3:06
7.Jeremy GENAR DOMABELAntwerp Orienteers16:40,5035'14"+3:24
8.Desmond FRANSSENBELTROL16:46,7655'16"+3:30
9.Liam THIELSBELOmega17:18,0005'26"+4:02
10.Koen WILSSENSBELTROL17:27,0785'29"+4:11
11.Willem BAKELANTSBELOmega17:33,0005'31"+4:17
12.Lennert LENSBELhamok18:05,0005'41"+4:49
13.Adriaan PELCKMANSBELAntwerp Orienteers19:28,2576'07"+6:12
14.Martijn HUSBELK.O.L.20:08,5826'20"+6:52
15.Brent VLEUGELSBELAntwerp Orienteers20:43,0006'31"+7:27
16.Aleksander KOWALCZYKPOLAntwerp Orienteers22:06,1096'57"+8:50
17.Selmar WOERTELNEDKOVZ22:17,1137'00"+9:01
18.Michael ROOMANBELAntwerp Orienteers22:36,0007'06"+9:20
19.Bram BOECKXBELTROL22:37,3557'07"+9:21
20.Joris KINTBELAntwerp Orienteers23:03,3047'15"+9:47
21.Frederik MEYNENBELhamok25:51,0008'08"+12:35
22.Vincent VERSTREPENBELOmega26:24,0008'18"+13:08
23.Dieter COENBELTROL27:19,1958'35"+14:03
24.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.27:39,2148'42"+14:23
25.Frank WEYLERBELTROL30:13,0009'30"+16:57
26.Robin VERSTREPENBELOmega35:32,00011'10"+22:16
27.Jacques FLAMENTBELASUB36:36,97611'31"+23:20
28.Dimitry KNOOPSBELhamok37:17,00011'43"+24:01
Top

H. Masters A   length 2600m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Roland VAN LOONNEDKOVZ15:44,0006'03"
2.Kim JANSENBELOmega15:51,0116'06"+0:07
3.Peter COKELAEREBELOmega16:15,6256'15"+0:31
4.Wannes HENDRICKXBELhamok16:27,0006'20"+0:43
5.Filip KENNISBELhamok16:54,0006'30"+1:10
6.Ralph KURTGERTROL17:48,3206'51"+2:04
7.Jan BOECKXBELOmega18:24,0007'05"+2:40
8.Ronny TIMMERSBELhamok18:46,8287'13"+3:02
9.Jan COOLSBELTROL18:46,9257'13"+3:02
10.Steffen KNOOPSBELhamok22:28,8128'38"+6:44
11.Pascal MYLLEBELhamok23:42,8679'07"+7:58
12.Koen BOSMANSBELOmega23:57,0399'13"+8:13
13.John DE CLERCQBELIndiv.27:01,00010'23"+11:17
Top

H. Masters B   length 2590m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Olivier DE SMULBELOmega15:51,0006'07"
2.Noël NIJSTENBELBorasca17:25,8786'43"+1:34
3.Jan TOELENBELK.O.L.20:43,9178'00"+4:52
4.Hendrik VAN HOEYBELTROL20:52,0008'03"+5:01
5.Yves DE MITSBELTROL21:18,0008'13"+5:27
6.Kurt SMETBELTROL21:20,3208'14"+5:29
7.Jan VAN DER ELSTBELOmega22:58,8678'52"+7:07
8.Dirk GORISBELK.O.L.26:00,01510'02"+10:09
9.Frank AERDENBELK.O.L.26:17,00010'09"+10:26
Top

H. Masters C   length 2250m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.18:43,8908'19"
2.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.20:53,2269'17"+2:10
3.Marc BRIERSBELK.O.L.21:05,0009'22"+2:22
4.Albert VAN CANEGHEM DOMABELK.O.L.22:34,32810'02"+3:51
5.Alfred SIMKENSBELK.O.L.23:03,38610'15"+4:20
6.Marc CEULEMANSBELTROL26:07,66711'36"+7:24
Top

H. Masters D   length 2090m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL18:43,0008'57"
2.Vic VANDERSTRAETENBELhamok18:47,0008'59"+0:04
3.Rogier VANAKENBELOmega19:13,5629'12"+0:30
4.Frans WENSBELTROL21:20,00010'12"+2:37
5.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.23:35,00011'17"+4:52
6.Jos THYSBELhamok23:45,00011'22"+5:02
7.Eddie DESMEDTBELTROL24:29,66011'43"+5:46
8.Bert GEUDENSBELK.O.L.25:58,70312'25"+7:15
9.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca29:14,00013'59"+10:31
10.Walter VAN KRUNCKELSVENBELOmega29:43,19114'13"+11:00
11.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.32:14,00015'25"+13:31
12.Juliaan LINTENBELK.O.L.34:28,00016'29"+15:45
NCLJean BAISIPONTBELTROL
Top

H. Master E   length 2090m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Henri VANDENBERKBELK.O.L.34:55,42516'42"
Top

LD   length 3430m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Frederik LOECKXBELOmega21:45,0006'20"
2.Fred TOSSERAMSNEDTROL29:57,0008'44"+8:12
Julié TOSSERAMSNEDIndiv.29:57,0008'44"+8:12
Top

Total

TROL38
Omega37
K.O.L.31
hamok22
Antwerp Orienteers10
Indiv.5
ASUB3
Altaïr C.O.2
Borasca2
KOVZ2
Bækkelagets SK (Norway)1
Hermathenae1
Total: 154