clublogo
index

Bruges Weekend
Brugge 3.6.2012
hamok

Last updated: 09.06.2012 22:23:41Contact/Remarks: info@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD ISTAR SE SD LE LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 2410m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte WILLEMSOmega22:239'17"
2.Imogen WILSONLEI24:2710'08"+2:04
3.Marine SILLIENC.O. Pégase27:0511'14"+4:42
4.Eske AERDENK.O.L.30:4712'46"+8:24
5.Naomi VAN OPSTALK.O.L.31:2913'03"+9:06
6.Lisse CEULEMANSTROL35:2914'43"+13:06
8.Jil MYLLEhamok44:4118'32"+22:18
--Sarah ROOMANTROL37:0115'21"+14:38
NCLLotte VAN BOVENTROL
Top

D. Espoirs - Beloften   length 3100m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENOmega22:427'19"
2.Coline CEULEMANSC.O. Liège24:297'53"+1:47
3.Claudia ROOMANTROL29:099'24"+6:27
4.Hannah THIELSOmega29:429'34"+7:00
5.Roxanne GELDOFhamok32:4310'33"+10:01
6.Lisa ELSENOmega34:1011'01"+11:28
7.Sarah GENTENO.L.G. St. Vith ARDOC35:5511'35"+13:13
Top

D. Junioren - Juniores   length 5010m (1)

[H:]M:Smin/km
NCLDaniela MAUSENO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

D. Open   length 6180m (29)

[H:]M:Smin/km
1.Miek FABRÉOmega39:426'25"
2.Liesbeth VAN DE VELDEOmega43:437'04"+4:01
3.Dorota KOSINSKAC.O. Liège44:447'14"+5:02
4.Catherine HOOFDASUB45:027'17"+5:20
Hoofd CATHERINEASUB45:027'17"+5:20
6.Kim GEYPENOmega45:297'21"+5:47
7.Saartje SALLAERTSK.O.L.48:317'51"+8:49
8.Igna HEYNSK.O.L.48:537'54"+9:11
9.Kim STEEGENK.O.L.50:358'11"+10:53
10.Rachel FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers51:268'19"+11:44
11.Jayne SALESSouth London Orienteers52:018'25"+12:19
12.Carolina LÓPEZ CHAVESC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T52:308'29"+12:48
13.Elisabeth SCHUTJEShamok53:338'39"+13:51
14.Larissa RANDOlifant55:148'56"+15:32
15.Angela TIELEMANSK.O.L.57:159'15"+17:33
16.Aurélie DESCHEPPERBalise 1057:329'18"+17:50
17.Aline PARMENTIERASUB58:059'23"+18:23
18.Emilie SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES58:069'24"+18:24
19.Valérie CLISSENC.O. Liège1:00:129'44"+20:30
20.Leene JESPERSTROL1:00:359'48"+20:53
21.Maud SILVESTREC.O. Liège1:02:4710'09"+23:05
22.Kirsten DAVIES-WALTERSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB1:04:0610'22"+24:24
23.Sarah MALEVEK.O.L.1:05:5910'40"+26:17
24.Vanessa BOLSENSTROL1:06:1110'42"+26:29
25.Sindy SAGGIORATOBalise 101:06:1910'43"+26:37
26.Maike MÜLLENDERO.L.G. St. Vith ARDOC1:13:3711'54"+33:55
27.Andrea DARLINGAltaïr C.O.1:15:5712'17"+36:15
NCLGeke BAKKERHune Orienterings Club 93
NCLMichela PAGANOAA orienteerong Genova
Top

D. Masters A   length 5010m (26)

[H:]M:Smin/km
1.Béatrice DE LONGUEVILLEASUB33:346'41"
2.Veerle TULLENEERSOmega34:226'51"+0:48
3.Kristel MERTENSTROL36:447'19"+3:10
4.Dunja VAN DE RIETOlifant38:277'40"+4:53
5.Elien MELIShamok40:418'07"+7:07
6.Françoise RENARDC.O. Liège41:098'12"+7:35
7.Laurence ROBYNVALMO41:348'17"+8:00
8.Katri HAATAJAASUB42:438'31"+9:09
9.Els SPILLEBEENOmega43:158'37"+9:41
10.Hilde VERCAERENK.O.L.43:318'41"+9:57
11.Geneviève NYSASUB43:588'46"+10:24
12.Marie-Pierre COFFEAC Beauchamp46:549'21"+13:20
13.An VERBERNEhamok47:109'24"+13:36
14.Isabel DANEKYNThamok47:289'28"+13:54
15.Carine LAMBEAUASUB48:119'37"+14:37
16.Geneviève PISSARTC.O. Liège48:269'40"+14:52
17.Greta MOLShamok49:129'49"+15:38
18.Ellen BOOMEROmega50:1410'01"+16:40
19.Catherine DEBIOURGEC.O. Pégase50:1610'01"+16:42
20.An DUYCKASUB51:0410'11"+17:30
Jenny BUELENSASUB51:0410'11"+17:30
22.Lia LENAERSOmega54:2010'50"+20:46
23.Greta DE BOCKhamok1:07:5413'33"+34:20
24.Teresa DÍAZ-TOLEDO FERNÁNDEZRUMBO MADRID1:18:3915'41"+45:05
25.Maryline DEMEUSEC.O. Liège1:22:4716'31"+49:13
26.Mia KINNAEROmega1:31:4518'18"+58:11
Top

D. Masters B   length 4320m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Hedwige LEJEUNEC.O. Liège34:007'52"
2.Linda PAKULSGezellig O Tours34:297'58"+0:29
3.Odette MORETK.O.L.42:229'48"+8:22
4.Bernadette VANDERMEULENC.O. Liège42:289'49"+8:28
5.Lily-Anne COLETROL42:339'50"+8:33
6.Sylvie BOUCHÉBVC43:5710'10"+9:57
7.Simonne SILVIK.O.L.44:0110'11"+10:01
8.Annick ROUSEREZASUB45:1610'28"+11:16
9.Muriel CHOUFFARTC.O. Liège45:1910'29"+11:19
10.Patricia MARCHALC.O. Liège47:1210'55"+13:12
11.Susan FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers47:4411'02"+13:44
12.Magali TORZ-DRUONVALMO51:2511'54"+17:25
13.Lauriann OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB53:5712'29"+19:57
14.Metten MARIE-CHRISTINEK.O.L.55:1212'46"+21:12
15.Christiane TOEBINTEBalise 1055:4712'54"+21:47
16.Carmen PLA CUEVASADOL56:2213'02"+22:22
17.Elena SAAVEDRA MARTINEZMontellano58:0113'25"+24:01
18.Martine MINETO.L.V. Eifel59:0913'41"+25:09
19.Anita BAERTSBorasca59:3813'48"+25:38
20.Caty COLSONASUB1:14:2717'14"+40:27
NCLChristine PARMENTIERASUB
NCLEncarna GARCÍA LÓPEZC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T
NCLMarina DRIESENOmega
NCLNadine VERLINDENASUB
Top

D. Masters C   length 3100m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Chris KIDDIERGezellig O Tours28:549'19"
2.Lieve GEENSTROL29:569'39"+1:02
3.Paulette BLOMMENOmega31:2610'08"+2:32
4.Marie Thérèse ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES33:3510'49"+4:41
5.Christa ZWIKKERTROL34:2511'06"+5:31
6.Agnès PONCELETC.O. Liège35:1711'22"+6:23
7.Jacqueline MOREAUC.O. Liège37:1712'01"+8:23
8.Daniëlle NOLENShamok38:2012'21"+9:26
9.M.Christine BLANCHEASUB40:3913'06"+11:45
10.Maria DELARBREhamok45:1114'34"+16:17
11.Gilberte MARIENK.O.L.47:3815'21"+18:44
12.Françoise CHATELAIN-NANOUXHermathenae48:3815'41"+19:44
13.Roza COOLShamok1:22:0026'27"+53:06
Top

D. Masters D   length 2410m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Janet GIBSONCAVBKO27:0611'14"
2.Judith GOODAIREast Pennine Orienteering Club29:4512'20"+2:39
3.Cecile DE KEYSERBVC1:45:3843'49"+1:18:32
Top

H. Pupilles   length 2410m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Cédric AMERIJCKXASUB20:278'29"
2.Liam THIELSOmega24:039'58"+3:36
3.Torben AERDENK.O.L.30:5812'50"+10:31
4.Joris SMETTROL45:0018'40"+24:33
5.Tobias VAN OPSTALK.O.L.56:1823'21"+35:51
Top

H. Espoirs - Beloften   length 5010m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Joe WOODLEYBVC32:266'28"
2.Dane BLOMQUISTBVC33:526'45"+1:26
3.Klaas MELLEBEEKhamok36:237'15"+3:57
4.Stephane WATHELETC.O. Liège39:027'47"+6:36
5.Lievin CREFCOEURAltaïr C.O.43:438'43"+11:17
6.Sverre BUYTAERTTROL44:128'49"+11:46
7.Nicholas WILSONLEI49:309'52"+17:04
Top

H. Junioren - Juniors   length 7560m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENhamok40:375'22"
2.Evert LEEUWSOmega42:135'35"+1:36
3.Clément DEMEUSEC.O. Liège46:416'10"+6:04
4.Michael ROOMANTROL50:236'39"+9:46
5.Ian GELDOFhamok53:097'01"+12:32
NCLBen DUYTSCHAEVERISTAR
Top

H. Open   length 8440m (64)

[H:]M:Smin/km
1.Pieter HENDRICKXK.O.L.44:305'16"
2.Yannick MICHIELSK.O.L.45:195'22"+0:49
3.Joost TALLOENOmega48:335'45"+4:03
4.Desmond FRANSSENTROL49:025'48"+4:32
5.Christian BASTINO.L.G. St. Vith ARDOC50:055'56"+5:35
6.Jeroen HOEKXhamok50:295'58"+5:59
7.Nicolas SILLIENC.O. Pégase51:146'04"+6:44
8.Tomas HENDRICKXK.O.L.51:186'04"+6:48
9.Niels-Peter FOPPENMINOR51:256'05"+6:55
10.Ritchie SEDEYNK.O.L.51:266'05"+6:56
11.Jeremy GENARTROL52:276'12"+7:57
12.Ken PEETERSTROL52:456'15"+8:15
13.Alain MAZYC.O. Liège53:296'20"+8:59
14.Daniel FINDLAY-ROBINSONSouth London Orienteers53:306'20"+9:00
15.Christophe BERNARDASUB53:446'21"+9:14
16.Banakiewicz ADAMBVC55:356'35"+11:05
17.Peter KRAMPILTZhamok55:466'36"+11:16
18.Jeroen LIEFRINKOlifant55:496'36"+11:19
19.Tarmo KUUBASUB56:336'42"+12:03
20.Marc KERCKHOFSOmega56:396'42"+12:09
21.Jean-François KRIERASUB56:436'43"+12:13
22.Gunther DEFERMEhamok56:466'43"+12:16
23.Oliver O'BRIENSouth London Orienteers57:346'49"+13:04
24.Jean-Baptiste COLOMBASUB58:066'53"+13:36
25.Ronny TIMMERShamok58:196'54"+13:49
26.Romain LIAGREVALMO58:406'57"+14:10
27.Michel DONGEN, VANOlifant58:416'57"+14:11
28.Hans TALLOENOmega58:466'57"+14:16
29.Romain LAGNYBVC59:487'05"+15:18
30.Arnis SNOREAltaïr C.O.59:557'05"+15:25
31.Pablo GARCIA SAAVEDRAADOL1:00:007'06"+15:30
32.Jef BOECKXK.O.L.1:00:277'09"+15:57
33.Sébastien DAELSC.O. Militaire Belge1:01:357'17"+17:05
34.Djef GOOSSENShamok1:01:487'19"+17:18
35.Alvaro GARCIA SAAVEDRAADOL1:02:487'26"+18:18
36.Björn VANNESTETROL1:03:497'33"+19:19
37.Johannes HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC1:04:297'38"+19:59
38.Dmitry ADAMSKIYSouth London Orienteers1:04:357'39"+20:05
39.Michael HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC1:04:387'39"+20:08
Werner HALTERARGUS1:04:387'39"+20:08
41.Nicolas SPILIERSAltaïr C.O.1:05:057'42"+20:35
42.Ivan DE LAEThamok1:05:177'44"+20:47
43.Franky COOLSTROL1:05:307'45"+21:00
44.Mike GARVINSouth London Orienteers1:05:417'46"+21:11
45.Patrick HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC1:07:348'00"+23:04
46.Patrice LOMBETC.O. Pégase1:07:378'00"+23:07
47.Kris WYNENK.O.L.1:08:048'03"+23:34
48.Stefaan SCHUTJEShamok1:08:158'05"+23:45
49.Axel ENTRUPAltaïr C.O.1:08:488'09"+24:18
50.Olaf WOERTELKOVZ1:09:588'17"+25:28
51.Matthieu CARETTEBVC1:10:588'24"+26:28
52.Michel COGGHETROL1:12:288'35"+27:58
53.José Alejandro RODRIGUEZ GARCÍAC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T1:13:178'40"+28:47
54.Ferran SANTOYO MEDINABVC1:16:409'05"+32:10
55.Julius GARRAYC.O. Liège1:17:019'07"+32:31
56.Johan TAFFEIRENBVC1:18:119'15"+33:41
57.Kurt WERBROUCKBVC1:28:0010'25"+43:30
58.Arne SCHELDEMANBVC2:32:4918'06"+1:48:19
NCLBenjamin ANCIAUXhamok
NCLBryn MONNERYSouth London Orienteers
NCLJan AARNOUTSEBVC
NCLPascal MYLLEhamok
NCLRandolf CROMMELINCKISTAR
NCLWouter FOPPENMINOR
Top

H. Masters A   length 7560m (33)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTTROL41:535'32"
2.Pierre-Emmanuel DEMEUSEC.O. Liège46:216'07"+4:28
3.Wim VERVOORTTROL46:486'11"+4:55
4.John OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB47:126'14"+5:19
5.Guy TIREZK.O.L.47:426'18"+5:49
6.Rudy ROOMANTROL48:146'22"+6:21
7.Donald VAN BOVENTROL50:226'39"+8:29
8.Bart WILLEMSOmega51:026'45"+9:09
9.Philippe TAELEMANSASUB51:446'50"+9:51
10.Bart MELLEBEEKhamok51:456'50"+9:52
11.Philippe CREFCOEURAltaïr C.O.52:406'57"+10:47
12.Christophe AMERIJCKXASUB52:466'58"+10:53
13.Tony UDRISSouth Yorkshire Orienteers55:337'20"+13:40
14.Eddy JANSENK.O.L.56:307'28"+14:37
15.Serge BAERTK.O.L.56:507'31"+14:57
16.Marc GEIRNARTVALMO58:137'42"+16:20
17.Ian WILSONLEI59:117'49"+17:18
18.Alain DE WILDEK.O.L.59:307'52"+17:37
19.Nico VAN RENTERGHEMBVC59:517'54"+17:58
20.Eelco MULLERKOVZ1:02:348'16"+20:41
21.Kurt SMETTROL1:02:408'17"+20:47
22.Jesús HERVÁS LUCASRUMBO MADRID1:03:528'26"+21:59
23.Daniel MARINUSTROL1:04:308'31"+22:37
24.Vladimir GELDOFhamok1:04:458'33"+22:52
25.Franciscus CEULEMANSB.A.B.A.1:07:028'52"+25:09
26.Frank AERDENK.O.L.1:17:1310'12"+35:20
27.Peter HOOGSTRATEhamok1:24:0111'06"+42:08
NCLAlfonso VARGAS VAZQUEZADOL
NCLCas VAN ZWEEDENUZO
NCLChristian GILLETASUB
NCLDonald MCCARTHYÄrla IF
NCLJuan Manuel MAQUEDA RODRIGUEZADOL
NCLRudi AERTSOmega
Top

H. Masters B   length 6180m (48)

[H:]M:Smin/km
1.Wiet LAENENTROL38:406'15"
2.Adrie VAN OPSTALK.O.L.38:576'18"+0:17
3.Pierre MARCHALC.O. Liège40:246'32"+1:44
4.Dirk HARTMANNO.L.G. St. Vith ARDOC40:516'36"+2:11
5.Christian STOFFELSBalise 1041:366'43"+2:56
6.Luc MELIShamok41:386'44"+2:58
7.Ole-håkon SÆLENSamnanger IL43:187'00"+4:38
8.Gerrit VAN DE RIETOlifant43:227'01"+4:42
9.Anne HEIKOOPK.O.L.45:577'26"+7:17
10.Alain WATHELETC.O. Liège47:587'45"+9:18
11.Albert SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES49:237'59"+10:43
12.Marc VANDEMEULEBROECKASUB50:038'05"+11:23
13.Patrick WALLAERTOmega50:178'08"+11:37
14.Herman JANSSENTROL50:188'08"+11:38
15.Tilkin MICHELC.O. Liège51:118'16"+12:31
16.William NICQUETROL51:448'22"+13:04
17.Peter VERBEEKMINOR51:578'24"+13:17
18.Dominique BRUYLANDTASUB52:208'28"+13:40
19.Bartomeu ANGULO SALONENBVC52:218'28"+13:41
20.Jan FRANSSENTROL53:058'35"+14:25
21.Pierre PARMENTIERASUB53:128'36"+14:32
22.Albert VAN CANEGHEMK.O.L.53:588'43"+15:18
23.Pierre GILLAINC.O. Pégase54:498'52"+16:09
24.Bruno VANDERMEULENC.O. Liège55:348'59"+16:54
25.Daniel COFFEAC Beauchamp56:139'05"+17:33
26.Hully ERICAltaïr C.O.56:239'07"+17:43
27.Nigel HOULTBerkshire Orienteers56:579'12"+18:17
28.Alan CROSSAltaïr C.O.57:159'15"+18:35
29.Marc LEERSTROL57:579'22"+19:17
30.Felix SIXC.O. Pégase58:279'27"+19:47
31.Ainars LAGZDINSOrienteering Club MONA1:00:389'48"+21:58
32.Didier TORZVALMO1:06:1510'43"+27:35
33.Bertinchamps JEAN-LUCC.O. Pégase1:06:4810'48"+28:08
34.Robbie BOIBVC1:06:5510'49"+28:15
35.Bastien PHILIPPEAltaïr C.O.1:06:5810'50"+28:18
36.Johan CLAESBorasca1:09:2711'14"+30:47
37.Paul BOLSENSTROL1:12:2011'42"+33:40
38.Miguel GARCIA GRINDAADOL1:13:1611'51"+34:36
39.Georges BARBIERASUB1:13:2511'52"+34:45
40.Patrick TAFFEIRENBVC1:20:1612'59"+41:36
41.Eric MATHIEUC.O. Pégase1:24:1113'37"+45:31
42.Patrick MOREAUASUB1:49:2617'42"+1:10:46
NCLDenis HENNINC.O. Liège
NCLFrancis KRIERASUB
NCLJames CRAWFORDGezellig O Tours
NCLJulien VAN BOSCHTROL
NCLMike CAPPERLimestone Cowboys
NCLPeter FOPPENMINOR
Top

H. Masters C   length 4320m (41)

[H:]M:Smin/km
1.Mike HAMPTONRugby Droobers O.C.31:167'14"
2.Axel BLOMQUISTBAOC31:557'23"+0:39
3.Alfred SIMKENSK.O.L.31:567'23"+0:40
4.Klaus HELDO.L.V. Eifel32:077'26"+0:51
5.Rogier VANAKENOmega32:327'31"+1:16
6.Jacques SILVESTREC.O. Liège33:127'41"+1:56
7.John ROBINSONWalton Chasers33:287'44"+2:12
8.Luc HEUNINCKXK.O.L.33:507'49"+2:34
9.Rene STEENSSENSBalise 1034:267'58"+3:10
10.Jean-Claude DUPONTC.O. Liège34:358'00"+3:19
11.Rudy CANTREK.O.L.36:248'25"+5:08
12.Frans WENSTROL36:258'25"+5:09
13.Jean-Pierre KELLENSK.O.L.36:428'29"+5:26
14.Dirk ZWIKKERTROL37:448'44"+6:28
15.Philippe PARIZELBalise 1038:088'49"+6:52
16.Anton BUYTAERTOmega39:039'02"+7:47
17.Robert MARIQUEHermathenae39:059'02"+7:49
18.Georges TIMMERMANSK.O.L.39:289'08"+8:12
19.Robert SCUVEEC.O. Liège40:109'17"+8:54
20.Oswald VAN BOCKSTALTROL42:059'44"+10:49
21.Gérard LEFRANÇOISAC Beauchamp42:099'45"+10:53
22.Freddy WELLENShamok42:379'51"+11:21
23.Jos HOUBENK.O.L.44:0510'12"+12:49
24.Eddie DE KERFTROL44:3210'18"+13:16
25.Jos THYShamok44:5510'23"+13:39
26.Mark VAN BRUGGENTROL45:1610'28"+14:00
27.Eddie DESMEDTTROL45:2710'31"+14:11
28.Robert HOOFDASUB46:1110'41"+14:55
29.Guy CHATELAINHermathenae47:2310'58"+16:07
30.Jean Bernard ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES47:4711'03"+16:31
31.Jos BYLEMANSK.O.L.47:5111'04"+16:35
32.Pierre SARLETAltaïr C.O.50:1111'36"+18:55
33.Dominique SCHUTJEShamok53:1312'19"+21:57
34.Walter VAN KRUNCKELSVENOmega53:4412'26"+22:28
NCLBert GEUDENSK.O.L.
NCLFreddy SILLIENC.O. Pégase
NCLJosé RODRIGUEZ DIEZC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T
NCLMaurice SÉBAC.O. Liège
NCLRuud SCHONEWILLEBorasca
NCLStefano SCARPINIOrientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti
NCLWilly VAN CAELENBEGEhamok
Top

H. Masters D   length 3100m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Guy GOODAIREast Pennine Orienteering Club31:2910'09"
2.Bryce GIBSONCAVBKO34:2111'04"+2:52
3.Henri VANDENBERKK.O.L.35:0111'17"+3:32
4.Jos DUCHESNEhamok41:5913'32"+10:30
5.Jan VAN HEESK.O.L.42:3313'43"+11:04
6.Jean-Pierre VAN DER CRUYSASUB42:4413'47"+11:15
Top

ISTAR   length 5890m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Wim LANNOYISTAR41:557'06"
2.Mario VAN HOEIJISTAR43:127'20"+1:17
3.Nicolas PEERENBOOMSISTAR45:557'47"+4:00
4.Mehdi FREIFERISTAR49:178'22"+7:22
5.Pierre TOUSSAINTISTAR50:078'30"+8:12
6.Thibault VANDENABEELEISTAR54:079'11"+12:12
7.Michael ANTHOONSISTAR54:139'12"+12:18
8.Martin CLAEYSISTAR57:429'47"+15:47
9.Antoine BOURGEOISISTAR58:369'56"+16:41
10.Eddy JONCKERSISTAR1:11:2512'07"+29:30
11.Eveline SOETEISTAR1:12:2712'18"+30:32
12.Nils MISSONISTAR1:23:5714'15"+42:02
13.Trees GELEENISTAR1:25:0014'25"+43:05
NCLMarc VANHERLEISTAR
NCLNick DE BACKERISTAR
Top

Short Easy   length 3590m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Gaëlle DEFRAIGNEASUB28:277'55"
2.Sandrine DEFRAIGNEASUB31:038'38"+2:36
Top

Short Difficult   length 3450m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Annelies VERMONDENVVO 9631:359'09"
2.Katarina SJOHOLMsuk32:209'22"+0:45
3.Jocelijn MUSONE-PLEUMEEKERSOlifant36:1510'30"+4:40
4.Selmar WOERTELKOVZ36:3810'37"+5:03
5.Vic VANDERSTRAETENhamok37:0610'45"+5:31
NCLPeter VANLOOBVC
DNSThomas SJOHOLMsuk
Top

Long Easy   length 6350m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Thijs SPELEERSK.O.L.46:427'21"
2.Timothy GERRARDBVC50:467'59"+4:04
3.Francois VERAGTENK.O.L.1:40:4515'51"+54:03
NCLTim VAN HEMELRIJCKBVC
Top

Long Difficult   length 6520m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Olle KÄRNERASUB34:495'20"
2.Winston FRANSSENTROL39:226'02"+4:33
3.Alexander KUHNASTBVC45:306'58"+10:41
4.Alexander JOSTO.L.G. St. Vith ARDOC47:517'20"+13:02
5.Mark HEIKOOPOlifant48:307'26"+13:41
6.Elisabeth HENKESO.L.G. St. Vith ARDOC49:207'33"+14:31
7.Renée SCHWARTZC.O. Liège55:258'29"+20:36
8.Jean-Michel STEUVERASUB56:378'41"+21:48
9.Thomas ENGELBEENK.O.L.58:188'56"+23:29
10.Susan KÜHNASTOmega1:03:259'43"+28:36
11.Massaux VINCENTC.O. Pégase1:11:3110'58"+36:42
12.Annick SAMYNC.O. Pégase1:14:5811'29"+40:09
13.Jacqueline VAN ZWEEDENUZO1:17:5411'56"+43:05
NCLIgor KISELEVTROL
NCLLaurent DEFEVREBVC
NCLRoman ELSENOmega
Top

Total

K.O.L.41
TROL40
ASUB34
hamok33
C.O. Liège28
Omega28
BVC21
ISTAR17
C.O. Pégase11
Altaïr C.O.10
O.L.G. St. Vith ARDOC10
Olifant7
ADOL6
Balise 106
South London Orienteers6
VALMO5
C.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T4
MINOR4
OSCM CHARLEVILLE MEZIERES4
AC Beauchamp3
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
Borasca3
Gezellig O Tours3
Hermathenae3
KOVZ3
LEI3
Walton Chasers3
CAVBKO2
East Pennine Orienteering Club2
O.L.V. Eifel2
RUMBO MADRID2
UZO2
suk2
AA orienteerong Genova1
ARGUS1
B.A.B.A.1
BAOC1
Berkshire Orienteers1
C.O. Militaire Belge1
Hune Orienterings Club 931
Limestone Cowboys1
Montellano1
Orientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti1
Orienteering Club MONA1
Rugby Droobers O.C.1
Samnanger IL1
South Yorkshire Orienteers1
VVO 961
Ärla IF1
Total: 367