clublogo
index

Bruges Weekend
Veltembosje 2.6.2012
hamok

Last updated: 03.06.2012 22:00:08Contact/Remarks: info@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD SE SD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1870m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte WILLEMSOmega12:556'54"
2.Lisse CEULEMANSTROL14:297'44"+1:34
4.Lotte VAN BOVENTROL53:1828'30"+40:23
--Jil MYLLEhamok19:3210'26"+6:37
--Sarah ROOMANTROL21:2111'25"+8:26
Top

D. Espoirs - Beloften   length 2100m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENV.V.O.10:495'09"
2.Claudia ROOMANTROL11:425'34"+0:53
3.Hannah THIELSOmega13:316'26"+2:42
4.Roxanne GELDOFhamok17:288'19"+6:39
NCLLisa ELSENOmega
Top

D. Open   length 2800m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Liesbeth VAN DE VELDEOmega15:085'24"
2.Angela TIELEMANSK.O.L.16:335'54"+1:25
Kim STEEGENK.O.L.16:335'54"+1:25
4.Elisabeth SCHUTJEShamok16:435'58"+1:35
5.Dorota KOSINSKAC.O. Liège16:526'01"+1:44
Geke BAKKERHune Orienterings Club 9316:526'01"+1:44
7.Jayne SALESSouth London Orienteers17:206'11"+2:12
Larissa RANDOlifant17:206'11"+2:12
9.Igna HEYNSK.O.L.18:346'37"+3:26
10.Kirsten DAVIES-WALTERSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB18:406'39"+3:32
11.Aurélie DESCHEPPERBalise 1018:516'43"+3:43
12.Lieke VAN OPSTALK.O.L.19:226'54"+4:14
13.Valérie CLISSENC.O. Liège19:256'56"+4:17
14.Leene JESPERSTROL19:587'07"+4:50
15.Vanessa BOLSENSTROL21:197'36"+6:11
16.Emilie SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES21:347'42"+6:26
17.Sindy SAGGIORATOBalise 1022:167'57"+7:08
18.Jocelijn MUSONE-PLEUMEEKERSOlifant24:248'42"+9:16
19.Andrea DARLINGAltaïr C.O.25:289'05"+10:20
NCLRachel FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers
Top

D. Masters A   length 2560m (19)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSOmega13:465'22"
2.Dunja VAN DE RIETOlifant14:375'42"+0:51
3.Kristel MERTENSTROL15:155'57"+1:29
4.Françoise RENARDC.O. Liège15:306'03"+1:44
5.Katri HAATAJAASUB16:006'15"+2:14
6.Marie-Pierre COFFEAC Beauchamp17:256'48"+3:39
7.Geneviève NYSASUB17:396'53"+3:53
8.An VERBERNEhamok17:556'59"+4:09
9.Greta MOLShamok18:587'24"+5:12
10.Ellen BOOMEROmega19:107'29"+5:24
11.Geneviève PISSARTC.O. Liège19:137'30"+5:27
12.Els SPILLEBEENOmega19:197'32"+5:33
13.Jenny BUELENSASUB19:277'35"+5:41
14.Mia KINNAEROmega21:228'20"+7:36
15.Greta DE BOCKhamok23:329'11"+9:46
16.An DUYCKASUB23:419'15"+9:55
17.Sabine DE LEETROL26:0610'11"+12:20
18.Lia LENAERSOmega27:5810'55"+14:12
19.Teresa DÍAZ-TOLEDO FERNÁNDEZRUMBO MADRID34:5113'36"+21:05
Top

D. Masters B   length 2310m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Hedwige LEJEUNEC.O. Liège13:425'55"
2.Marina DRIESENOmega15:486'50"+2:06
3.Susan FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers16:307'08"+2:48
4.Odette MORETK.O.L.17:097'25"+3:27
5.Lily-Anne COLETROL17:217'30"+3:39
6.Simonne SILVIK.O.L.17:547'44"+4:12
7.Muriel CHOUFFARTC.O. Liège18:438'06"+5:01
8.Bernadette VANDERMEULENC.O. Liège19:348'28"+5:52
9.Anita BAERTSBorasca20:478'59"+7:05
10.Christiane TOEBINTEBalise 1021:479'25"+8:05
11.Sylvie BOUCHÉBVC21:489'26"+8:06
12.Metten MARIE-CHRISTINEK.O.L.22:589'56"+9:16
13.Lieve FEYSOmega24:4110'41"+10:59
14.Caty COLSONASUB29:1712'40"+15:35
15.Nadine VERLINDENASUB29:1812'41"+15:36
NCLElena SAAVEDRA MARTINEZMontellano
NCLPatricia MARCHALC.O. Liège
Top

D. Masters C   length 2100m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Christa ZWIKKERTROL16:538'02"
2.Agnès PONCELETC.O. Liège18:528'59"+1:59
3.Lieve GEENSTROL19:109'07"+2:17
4.Jacqueline MOREAUC.O. Liège19:549'28"+3:01
5.Marie Thérèse ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES20:419'50"+3:48
6.Maria DELARBREhamok23:2111'07"+6:28
7.Françoise CHATELAIN-NANOUXHermathenae26:1512'30"+9:22
8.Daniëlle NOLENShamok27:3813'09"+10:45
9.Frie BRESSELEERSTROL43:4720'50"+26:54
NCLAnnie LE BIAN-DEROMEAC Beauchamp
DNSRoza COOLShamok
Top

D. Masters D   length 1870m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lauriann OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB15:218'12"
2.Judith GOODAIREast Pennine Orienteering Club16:188'42"+0:57
3.Janet GIBSONCAVBKO18:219'48"+3:00
Top

H. Pupilles   length 1870m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSOmega11:346'11"
2.Stef VAN BOVENTROL1:04:1734'22"+52:43
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2560m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Dane BLOMQUISTBVC11:094'21"
2.Joe WOODLEYBVC11:554'39"+0:46
3.Klaas MELLEBEEKhamok13:495'23"+2:40
4.Stephane WATHELETC.O. Liège14:225'36"+3:13
5.Sverre BUYTAERTTROL17:306'50"+6:21
Top

H. Junioren - Juniors   length 3130m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Evert LEEUWSV.V.O.12:253'58"
2.Tristan BLOEMENhamok12:484'05"+0:23
3.Michael ROOMANTROL14:524'44"+2:27
4.Ian GELDOFhamok16:215'13"+3:56
Top

H. Open   length 3410m (36)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSK.O.L.12:203'37"
2.Pieter HENDRICKXK.O.L.13:103'51"+0:50
3.Tomas HENDRICKXK.O.L.13:383'59"+1:18
4.Jeroen HOEKXhamok13:494'03"+1:29
5.Desmond FRANSSENTROL14:424'18"+2:22
6.Benjamin ANCIAUXhamok15:004'23"+2:40
7.Marc KERCKHOFSOmega15:084'26"+2:48
8.Daniel FINDLAY-ROBINSONSouth London Orienteers15:104'26"+2:50
9.Gunther DEFERMEhamok15:254'31"+3:05
10.Ritchie SEDEYNK.O.L.15:444'36"+3:24
11.Arnis SNOREAltaïr C.O.15:544'39"+3:34
12.Ronny TIMMERShamok16:054'42"+3:45
13.Oliver O'BRIENSouth London Orienteers16:104'44"+3:50
14.Jeroen LIEFRINKOlifant16:124'45"+3:52
15.Banakiewicz ADAMBVC16:394'52"+4:19
16.Siegfried BAKELANTSK.O.L.16:554'57"+4:35
17.Michel DONGEN, VANOlifant16:584'58"+4:38
18.Nicolas SPILIERSAltaïr C.O.17:255'06"+5:05
19.Dries HEUNINCKXK.O.L.17:265'06"+5:06
20.Jeremy GENARTROL17:355'09"+5:15
21.Romain LAGNYBVC18:025'17"+5:42
22.Djef GOOSSENShamok18:185'21"+5:58
23.Alvaro GARCIA SAAVEDRAADOL18:375'27"+6:17
24.Pablo GARCIA SAAVEDRAADOL19:035'35"+6:43
25.Björn VANNESTETROL19:095'36"+6:49
26.Mike GARVINSouth London Orienteers20:536'07"+8:33
27.Franky COOLSTROL21:026'10"+8:42
28.Julius GARRAYC.O. Liège22:156'31"+9:55
29.Ferran SANTOYO MEDINABVC22:566'43"+10:36
30.Pascal MYLLEhamok23:436'57"+11:23
31.Axel ENTRUPAltaïr C.O.24:457'15"+12:25
32.Bryn MONNERYSouth London Orienteers25:527'35"+13:32
NCLDmitry ADAMSKIYSouth London Orienteers
NCLKris WYNENK.O.L.
NCLMatthieu CARETTEBVC
NCLStefaan SCHUTJEShamok
Top

H. Masters A   length 3130m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTTROL12:203'56"
2.Bart MELLEBEEKhamok14:064'30"+1:46
3.Rudy ROOMANTROL14:074'30"+1:47
4.Guy TIREZK.O.L.14:154'33"+1:55
5.Wim VERVOORTTROL14:444'42"+2:24
6.John OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB14:554'45"+2:35
7.Bart WILLEMSOmega15:304'57"+3:10
8.Philippe TAELEMANSASUB15:344'58"+3:14
9.Rudi AERTSOmega16:115'10"+3:51
10.Serge BAERTK.O.L.16:135'10"+3:53
11.Jacques HOFMANSASUB17:065'27"+4:46
12.Eddy JANSENK.O.L.17:195'31"+4:59
13.Jesús HERVÁS LUCASRUMBO MADRID17:345'36"+5:14
14.Nico VAN RENTERGHEMBVC18:155'49"+5:55
15.Alain DE WILDEK.O.L.18:285'53"+6:08
16.Christian GILLETASUB19:026'04"+6:42
17.Eelco MULLERKOVZ19:346'15"+7:14
18.Vladimir GELDOFhamok19:576'22"+7:37
19.Marco JACOBSBorasca20:476'38"+8:27
20.Peter HOOGSTRATEhamok21:587'01"+9:38
21.Alfonso VARGAS VAZQUEZADOL24:377'51"+12:17
22.Cas VAN ZWEEDENUZO25:017'59"+12:41
Top

H. Masters B   length 2800m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre MARCHALC.O. Liège12:534'36"
2.Adrie VAN OPSTALK.O.L.13:034'39"+0:10
3.Wiet LAENENTROL13:164'44"+0:23
4.Gerrit VAN DE RIETOlifant13:354'51"+0:42
5.Luc MELIShamok14:555'19"+2:02
6.Christian STOFFELSBalise 1015:015'21"+2:08
7.Patrick WALLAERTOmega15:395'35"+2:46
8.Tilkin MICHELC.O. Liège16:025'43"+3:09
9.Herman JANSSENTROL16:315'53"+3:38
10.Albert VAN CANEGHEMK.O.L.16:385'56"+3:45
11.Mike CAPPERLimestone Cowboys16:496'00"+3:56
12.Albert SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES16:536'01"+4:00
13.Alain WATHELETC.O. Liège17:146'09"+4:21
14.Anne HEIKOOPK.O.L.17:206'11"+4:27
15.Francis KRIERASUB17:486'21"+4:55
16.Bruno VANDERMEULENC.O. Liège18:086'28"+5:15
17.Daniel COFFEAC Beauchamp19:437'02"+6:50
18.Miguel GARCIA GRINDAADOL21:457'46"+8:52
19.Johan CLAESBorasca23:408'27"+10:47
20.Paul BOLSENSTROL23:548'32"+11:01
21.Georges BARBIERASUB25:269'04"+12:33
NCLOle-håkon SÆLENSamnanger IL
DNSDenis HENNINC.O. Liège
Top

H. Masters C   length 2310m (30)

[H:]M:Smin/km
1.Axel BLOMQUISTBAOC10:574'44"
2.Mike HAMPTONRugby Droobers O.C.12:375'27"+1:40
3.Jean-Claude DUPONTC.O. Liège12:395'28"+1:42
4.Alfred SIMKENSK.O.L.12:515'33"+1:54
5.John ROBINSONWalton Chasers13:205'46"+2:23
6.Jean-Pierre KELLENSK.O.L.13:255'48"+2:28
7.Rene STEENSSENSBalise 1013:315'51"+2:34
8.Klaus HELDO.L.V. Eifel14:166'10"+3:19
9.Rudy CANTREK.O.L.14:176'10"+3:20
10.Georges TIMMERMANSK.O.L.14:326'17"+3:35
11.Dirk ZWIKKERTROL14:506'25"+3:53
12.Jos THYShamok15:226'39"+4:25
13.Philippe PARIZELBalise 1016:026'56"+5:05
14.Freddy WELLENShamok16:106'59"+5:13
15.Dominique SCHUTJEShamok16:147'01"+5:17
16.Eddie DE KERFTROL16:167'02"+5:19
17.Robert SCUVEEC.O. Liège16:227'05"+5:25
18.Jos HOUBENK.O.L.16:267'06"+5:29
19.Oswald VAN BOCKSTALTROL16:487'16"+5:51
20.Aimé FRANSSENSTROL16:577'20"+6:00
21.Gérard LEFRANÇOISAC Beauchamp17:497'42"+6:52
22.Robert HOOFDASUB17:547'44"+6:57
23.Ruud SCHONEWILLEBorasca18:298'00"+7:32
24.Anton BUYTAERTOmega18:398'04"+7:42
25.Guy CHATELAINHermathenae20:088'42"+9:11
26.Eddie DESMEDTTROL20:308'52"+9:33
27.Stefano SCARPINIOrientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti22:189'39"+11:21
28.Maurice SÉBAC.O. Liège23:3410'12"+12:37
29.Jean Bernard ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES24:5710'48"+14:00
30.Pierre SARLETAltaïr C.O.25:0610'51"+14:09
Top

H. Masters D   length 2100m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Henri VANDENBERKK.O.L.16:487'59"
2.Jean-Marie DEMEUSEC.O. Liège18:038'35"+1:15
3.Guy GOODAIREast Pennine Orienteering Club18:238'45"+1:35
4.Jean-Pierre VAN DER CRUYSASUB18:328'49"+1:44
5.Bryce GIBSONCAVBKO20:209'40"+3:32
6.Jos DUCHESNEhamok24:3211'40"+7:44
Top

Short Easy   length 2190m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Timothy GERRARDBVC22:1610'10"
2.Naomi VAN OPSTALK.O.L.27:1012'24"+4:54
NCLRoland NISOLASUB
NCLTobias VAN OPSTALK.O.L.
DNSHélène GIELENhamok
Top

SD   length 3000m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Winston FRANSSENTROL13:474'35"
2.Roman ELSENOmega16:565'38"+3:09
3.Thomas ENGELBEENK.O.L.18:516'16"+5:04
4.Annelies VERMONDENVVO 9624:068'02"+10:19
5.Aline PARMENTIERASUB24:158'04"+10:28
6.Christine PARMENTIERASUB25:138'24"+11:26
7.Jacqueline VAN ZWEEDENUZO29:109'43"+15:23
8.Anja POTVINK.O.L.44:3714'52"+30:50
Top

Total

K.O.L.31
TROL31
hamok28
C.O. Liège21
Omega19
ASUB16
BVC9
Balise 106
Olifant6
South London Orienteers6
Altaïr C.O.5
AC Beauchamp4
ADOL4
Borasca4
OSCM CHARLEVILLE MEZIERES4
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
Walton Chasers3
CAVBKO2
East Pennine Orienteering Club2
Hermathenae2
RUMBO MADRID2
UZO2
V.V.O.2
BAOC1
Hune Orienterings Club 931
KOVZ1
Limestone Cowboys1
Montellano1
O.L.V. Eifel1
Orientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti1
Rugby Droobers O.C.1
Samnanger IL1
VVO 961
Total: 222