clublogo
index

Bruges Weekend
Ter Groene Poorte 2.6.2012
hamok

Last updated: 03.06.2012 22:01:41Contact/Remarks: info@hamok.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

DPUP DESP DOPEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD SE SD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   DNS niet gestart   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1460m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Lotte WILLEMSOmega12:458'43"
3.Jil MYLLEhamok56:0938'27"+43:24
Top

D. Espoirs - Beloften   length 1680m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENV.V.O.12:037'10"
2.Coline CEULEMANSC.O. Liège12:297'25"+0:26
3.Claudia ROOMANTROL13:157'53"+1:12
4.Lisa ELSENOmega14:428'45"+2:39
5.Hannah THIELSOmega15:119'02"+3:08
6.Roxanne GELDOFhamok17:4710'35"+5:44
Top

D. Open   length 2360m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Geke BAKKERHune Orienterings Club 9317:017'12"
2.Saartje SALLAERTSK.O.L.17:157'18"+0:14
3.Liesbeth VAN DE VELDEOmega17:197'20"+0:18
4.Rachel FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers18:277'49"+1:26
5.Jayne SALESSouth London Orienteers19:128'08"+2:11
6.Angela TIELEMANSK.O.L.19:278'14"+2:26
7.Larissa RANDOlifant19:288'14"+2:27
8.Elisabeth SCHUTJEShamok19:368'18"+2:35
9.Aline PARMENTIERASUB19:468'22"+2:45
10.Kirsten DAVIES-WALTERSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB20:148'34"+3:13
11.Dorota KOSINSKAC.O. Liège20:358'43"+3:34
12.Kim STEEGENK.O.L.20:438'46"+3:42
13.Emilie SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES21:038'55"+4:02
14.Carolina LÓPEZ CHAVESC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T21:148'59"+4:13
15.Aurélie DESCHEPPERBalise 1021:549'16"+4:53
16.Valérie CLISSENC.O. Liège22:219'28"+5:20
17.Jocelijn MUSONE-PLEUMEEKERSOlifant23:349'59"+6:33
18.Andrea DARLINGAltaïr C.O.25:3810'51"+8:37
19.Lieke VAN OPSTALK.O.L.34:4514'43"+17:44
20.Michal RAKBVC41:2817'34"+24:27
21.Alicja DUBIKAltaïr C.O.43:0618'15"+26:05
DNSIgna HEYNSK.O.L.
Top

D. Masters A   length 2190m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Veerle TULLENEERSOmega17:237'56"
2.Katri HAATAJAASUB17:588'12"+0:35
3.Dunja VAN DE RIETOlifant18:148'19"+0:51
4.Françoise RENARDC.O. Liège18:218'22"+0:58
5.Geneviève NYSASUB18:238'23"+1:00
6.Elien MELIShamok18:448'33"+1:21
7.Laurence ROBYNVALMO19:018'41"+1:38
8.Els SPILLEBEENOmega19:338'55"+2:10
9.Hilde VERCAERENK.O.L.19:479'02"+2:24
10.Ellen BOOMEROmega20:519'31"+3:28
11.Greta MOLShamok21:339'50"+4:10
12.Marie-Pierre COFFEAC Beauchamp21:379'52"+4:14
13.An VERBERNEhamok21:389'52"+4:15
14.Jenny BUELENSASUB21:539'59"+4:30
15.Carine LAMBEAUASUB23:0710'33"+5:44
16.Geneviève PISSARTC.O. Liège23:2310'40"+6:00
17.An DUYCKASUB23:3210'44"+6:09
18.Lia LENAERSOmega24:4711'18"+7:24
19.Mia KINNAEROmega34:0915'35"+16:46
20.Teresa DÍAZ-TOLEDO FERNÁNDEZRUMBO MADRID35:0716'02"+17:44
21.Francine SERREAltaïr C.O.36:2516'37"+19:02
NCLDelia KINGSBURYWrekin Orienteers
NCLGreta DE BOCKhamok
Top

D. Masters B   length 1970m (17)

[H:]M:Smin/km
1.Marina DRIESENOmega20:3210'25"
2.Odette MORETK.O.L.22:2411'22"+1:52
3.Muriel CHOUFFARTC.O. Liège22:5711'38"+2:25
4.Lily-Anne COLETROL23:4312'02"+3:11
5.Bernadette VANDERMEULENC.O. Liège23:5412'07"+3:22
6.Simonne SILVIK.O.L.24:4212'32"+4:10
7.Patricia MARCHALC.O. Liège26:1213'17"+5:40
8.Anita BAERTSBorasca26:3313'28"+6:01
Christine PARMENTIERASUB26:3313'28"+6:01
10.Christiane TOEBINTEBalise 1027:0513'44"+6:33
11.Susan FINDLAY-ROBINSONWalton Chasers30:1615'21"+9:44
12.Metten MARIE-CHRISTINEK.O.L.38:3419'34"+18:02
13.Marie-Jeanne ARSACAltaïr C.O.43:4322'11"+23:11
--Lauriann OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB35:0717'49"+14:35
NCLCaty COLSONASUB
NCLHedwige LEJEUNEC.O. Liège
NCLSylvie BOUCHÉBVC
Top

D. Masters C   length 1680m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Agnès PONCELETC.O. Liège18:1110'49"
2.Paulette BLOMMENOmega18:1310'50"+0:02
3.Jacqueline MOREAUC.O. Liège20:1912'05"+2:08
4.Christa ZWIKKERTROL21:0712'34"+2:56
5.Marie Thérèse ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES28:1416'48"+10:03
6.Françoise CHATELAIN-NANOUXHermathenae28:1616'49"+10:05
7.Daniëlle NOLENShamok29:3417'35"+11:23
8.Maria DELARBREhamok31:1218'34"+13:01
9.Roza COOLShamok35:2821'06"+17:17
Top

D. Masters D   length 1460m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Judith GOODAIREast Pennine Orienteering Club15:0610'20"
Top

H. Pupilles   length 1460m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSOmega11:257'49"
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2190m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Dane BLOMQUISTBVC14:306'37"
2.Joe WOODLEYBVC14:346'39"+0:04
3.Stephane WATHELETC.O. Liège16:087'22"+1:38
4.Sverre BUYTAERTTROL16:537'42"+2:23
5.Klaas MELLEBEEKhamok17:207'54"+2:50
6.Lievin CREFCOEURAltaïr C.O.21:179'43"+6:47
Top

H. Junioren - Juniors   length 2660m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Tristan BLOEMENhamok14:255'25"
2.Evert LEEUWSV.V.O.15:115'42"+0:46
3.Ian GELDOFhamok19:407'23"+5:15
Top

H. Open   length 2950m (37)

[H:]M:Smin/km
1.Yannick MICHIELSK.O.L.16:295'35"
2.Pieter HENDRICKXK.O.L.17:385'58"+1:09
3.Tomas HENDRICKXK.O.L.17:415'59"+1:12
4.Benjamin ANCIAUXhamok18:136'10"+1:44
5.Jeroen HOEKXhamok18:406'19"+2:11
6.Alain MAZYC.O. Liège18:496'22"+2:20
7.Desmond FRANSSENTROL19:026'27"+2:33
8.Daniel FINDLAY-ROBINSONSouth London Orienteers19:176'32"+2:48
9.Banakiewicz ADAMBVC19:346'37"+3:05
10.Marc KERCKHOFSOmega19:566'45"+3:27
11.Jeroen LIEFRINKOlifant20:286'56"+3:59
12.Ritchie SEDEYNK.O.L.20:326'57"+4:03
13.Gunther DEFERMEhamok20:346'58"+4:05
14.Oliver O'BRIENSouth London Orienteers21:057'08"+4:36
15.Alvaro GARCIA SAAVEDRAADOL21:177'12"+4:48
16.Ronny TIMMERShamok21:307'17"+5:01
17.Michel DONGEN, VANOlifant21:377'19"+5:08
18.Arnis SNOREAltaïr C.O.21:417'21"+5:12
19.Nicolas SPILIERSAltaïr C.O.21:487'23"+5:19
20.Romain LAGNYBVC22:137'31"+5:44
21.Dmitry ADAMSKIYSouth London Orienteers22:147'32"+5:45
22.Jeremy GENARTROL22:217'34"+5:52
23.Djef GOOSSENShamok22:537'45"+6:24
24.Patrick HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC22:587'47"+6:29
25.Pablo GARCIA SAAVEDRAADOL23:347'59"+7:05
26.Michael HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC24:018'08"+7:32
27.Johannes HOCKO.L.G. St. Vith ARDOC24:558'26"+8:26
28.Ivan DE LAEThamok25:568'47"+9:27
29.Kris WYNENK.O.L.26:339'00"+10:04
30.Mike GARVINSouth London Orienteers26:379'01"+10:08
31.Olaf WOERTELKOVZ26:509'05"+10:21
32.José Alejandro RODRIGUEZ GARCÍAC.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T27:519'26"+11:22
33.Pascal MYLLEhamok28:529'47"+12:23
34.Ferran SANTOYO MEDINABVC29:069'51"+12:37
35.Julius GARRAYC.O. Liège31:2610'39"+14:57
36.Stefaan SCHUTJEShamok31:4610'46"+15:17
37.Bryn MONNERYSouth London Orienteers35:4012'05"+19:11
Top

H. Masters A   length 2660m (25)

[H:]M:Smin/km
1.Frank BUYTAERTTROL15:545'58"
2.John OWENSBRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB16:316'12"+0:37
3.Rudy ROOMANTROL16:356'14"+0:41
4.Guy TIREZK.O.L.16:516'20"+0:57
5.Philippe CREFCOEURAltaïr C.O.17:356'36"+1:41
6.Bart MELLEBEEKhamok18:026'46"+2:08
7.Bart WILLEMSOmega18:056'47"+2:11
8.Rudi AERTSOmega18:096'49"+2:15
9.Serge BAERTK.O.L.18:266'55"+2:32
10.Donald MCCARTHYÄrla IF18:306'57"+2:36
11.Philippe TAELEMANSASUB19:087'11"+3:14
12.Eddy JANSENK.O.L.19:367'22"+3:42
13.Franky COOLSTROL20:307'42"+4:36
14.Alain DE WILDEK.O.L.20:397'45"+4:45
15.Christian GILLETASUB21:127'58"+5:18
16.Jesús HERVÁS LUCASRUMBO MADRID21:368'07"+5:42
17.Marc GEIRNARTVALMO22:468'33"+6:52
18.Wim VERVOORTTROL23:108'42"+7:16
19.Franciscus CEULEMANSB.A.B.A.24:029'02"+8:08
20.Jacques HOFMANSASUB24:519'20"+8:57
21.Vladimir GELDOFhamok25:019'24"+9:07
22.Eelco MULLERKOVZ28:3710'45"+12:43
23.Alfonso VARGAS VAZQUEZADOL30:3611'30"+14:42
24.Marco JACOBSBorasca1:07:5425'31"+52:00
NCLPeter HOOGSTRATEhamok
Top

H. Masters B   length 2360m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Adrie VAN OPSTALK.O.L.14:336'09"
2.Pierre MARCHALC.O. Liège15:086'24"+0:35
3.Gerrit VAN DE RIETOlifant15:226'30"+0:49
4.Ole-håkon SÆLENSamnanger IL15:566'45"+1:23
5.Alain WATHELETC.O. Liège17:097'16"+2:36
Anne HEIKOOPK.O.L.17:097'16"+2:36
7.Herman JANSSENTROL18:257'48"+3:52
8.Albert SEGUINOTOSCM CHARLEVILLE MEZIERES18:337'51"+4:00
9.Pierre PARMENTIERASUB18:407'54"+4:07
10.Mike CAPPERLimestone Cowboys18:548'00"+4:21
11.Patrick WALLAERTOmega19:038'04"+4:30
12.Nigel HOULTBerkshire Orienteers19:108'07"+4:37
13.Marc VANDEMEULEBROECKASUB19:538'25"+5:20
14.Albert VAN CANEGHEMK.O.L.20:328'42"+5:59
15.Bruno VANDERMEULENC.O. Liège21:349'08"+7:01
16.Eric HULLYAltaïr C.O.21:369'09"+7:03
17.Daniel COFFEAC Beauchamp21:399'10"+7:06
18.Miguel GARCIA GRINDAADOL22:059'21"+7:32
19.Francis KRIERASUB23:069'47"+8:33
20.Wiet LAENENTROL24:3110'23"+9:58
21.Johan CLAESBorasca27:1811'34"+12:45
22.Georges BARBIERASUB29:4112'34"+15:08
23.Paul BOLSENSTROL32:4113'50"+18:08
NCLTilkin MICHELC.O. Liège
Top

H. Masters C   length 1970m (27)

[H:]M:Smin/km
1.Axel BLOMQUISTBAOC14:247'18"
2.John ROBINSONWalton Chasers15:247'49"+1:00
3.Alfred SIMKENSK.O.L.15:588'06"+1:34
4.Jean-Claude DUPONTC.O. Liège16:348'24"+2:10
5.Rogier VANAKENOmega16:538'34"+2:29
6.Rene STEENSSENSBalise 1017:489'02"+3:24
7.Jean-Pierre KELLENSK.O.L.18:149'15"+3:50
8.Philippe PARIZELBalise 1018:199'17"+3:55
9.Rudy CANTREK.O.L.19:049'40"+4:40
10.Klaus HELDO.L.V. Eifel19:4910'03"+5:25
11.Georges TIMMERMANSK.O.L.19:5910'08"+5:35
12.Dirk ZWIKKERTROL20:0310'10"+5:39
13.Robert SCUVEEC.O. Liège20:3110'24"+6:07
14.Gérard LEFRANÇOISAC Beauchamp20:3810'28"+6:14
15.Anton BUYTAERTOmega20:5310'36"+6:29
16.Oswald VAN BOCKSTALTROL21:5411'07"+7:30
17.Bert GEUDENSK.O.L.22:2911'24"+8:05
18.Dominique SCHUTJEShamok23:1211'46"+8:48
19.Jos HOUBENK.O.L.26:3613'30"+12:12
20.Freddy WELLENShamok26:4713'35"+12:23
21.Maurice SÉBAC.O. Liège27:4814'06"+13:24
22.Guy CHATELAINHermathenae28:0514'15"+13:41
23.Jean Bernard ROSEOSCM CHARLEVILLE MEZIERES28:4214'34"+14:18
24.Eddie DESMEDTTROL30:1015'18"+15:46
NCLMike HAMPTONRugby Droobers O.C.
NCLRuud SCHONEWILLEBorasca
NCLStefano SCARPINIOrientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti
Top

H. Masters D   length 1680m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Guy GOODAIREast Pennine Orienteering Club18:0110'43"
2.Jean-Pierre VAN DER CRUYSASUB23:5714'15"+5:56
3.Henri VANDENBERKK.O.L.24:1814'27"+6:17
4.Jos DUCHESNEhamok31:0718'31"+13:06
Top

Short Easy   length 1870m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Timothy GERRARDBVC17:349'23"
2.Naomi VAN OPSTALK.O.L.21:4611'38"+4:12
3.Karin DECLERCQVVO 9622:3312'03"+4:59
4.Roland NISOLASUB56:4730'21"+39:13
Top

SD   length 2330m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Winston FRANSSENTROL14:146'06"
2.Alex KÜHNASTOmega17:077'20"+2:53
3.Roman ELSENOmega18:097'47"+3:55
4.Yves DE MITSTROL19:328'23"+5:18
5.Thomas SJOHOLMBVC20:488'55"+6:34
6.Katarina SJOHOLMsuk sweden23:4810'12"+9:34
7.Helina KÄRNERBVC23:5210'14"+9:38
8.Ellen BOURGONJONTROL24:1010'22"+9:56
9.SusanOmega24:2810'30"+10:14
10.Annelies VERMONDENVVO 9629:1112'31"+14:57
11.Selmar WOERTELKOVZ35:1115'06"+20:57
12.Lieve FEYSOmega40:2017'18"+26:06
Top

Total

K.O.L.29
hamok27
Omega23
C.O. Liège21
TROL19
ASUB17
BVC10
Altaïr C.O.9
Olifant6
South London Orienteers6
ADOL4
Balise 104
Borasca4
OSCM CHARLEVILLE MEZIERES4
AC Beauchamp3
BRITISH ARMY ORIENTEERING CLUB3
KOVZ3
O.L.G. St. Vith ARDOC3
Walton Chasers3
C.D.E. de Orientación O-Charlies Orienta-T2
East Pennine Orienteering Club2
Hermathenae2
RUMBO MADRID2
V.V.O.2
VALMO2
VVO 962
B.A.B.A.1
BAOC1
Berkshire Orienteers1
Hune Orienterings Club 931
Limestone Cowboys1
O.L.V. Eifel1
Orientalp - Società Romana Orientisti Dilettanti1
Rugby Droobers O.C.1
Samnanger IL1
Wrekin Orienteers1
suk sweden1
Ärla IF1
Total: 224