WebRes.helga-o.com |
08.02.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 2 - Claeys-Bouüaertpark - Mariakerke | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
02 | 3600 m | 0:47:56 | 13'18" | 6. (26) | Omega | ||
18.01.2020 - Gent Orienteering Series - GOS 1 - Technologiepark - Zwijnaarde | |||||||
02 | 2830 m | 0:29:59 | 10'35" | 6. (28) | Omega | ||
30.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 5 - Helchterenbos | |||||||
D-12 | 3020 m | 0:27:05 | 8'58" | 1. (6) | Omega | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
D-12 | 2720 m | 0:34:54 | 12'49" | 1. (6) | Omega | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
D-12 | 2890 m | 0:29:10 | 10'05" | 2. (6) | Omega | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
D-12 | 3000 m | 0:31:35 | 10'31" | 2. (6) | Omega | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
D-12 | 2900 m | 0:35:58 | 12'24" | 2. (6) | Omega | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
D:05 | 4300 m | 0:52:43 | 12'15" | 9. (23) | Omega | ||
23.11.2019 - Gentbrugse Meersen - Gent | |||||||
02 | 3570 m | 1:03:01 | 17'39" | 15. (27) | Omega | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
SE | 3710 m | 0:50:13 | 13'32" | 5. (26) | Omega | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
SD | 4520 m | 1:31:34 | 20'15" | 22. (32) | Omega | ||
22.09.2019 - Nationale LD - Bois de la Vecquée Seraing | |||||||
D-12 | 2700 m | 60 m | 0:26:25 | 9'47" | 3. (8) | Omega | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-12 | 3000 m | 0:33:18 | 11'05" | 3. (6) | Omega | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
D-12 | 2900 m | 0:37:53 | 13'03" | 4. (6) | Omega | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-12 | 3070 m | 0:41:17 | 13'26" | 4. (6) | Omega | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
D-12 | 2840 m | 0:33:01 | 11'37" | 4. (7) | Omega | ||
02.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D-12 | 2500 m | 0:26:49 | 10'43" | 1. (2) | Omega | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
D-12 | 2400 m | 0:25:00 | 10'25" | 1. (2) | Omega | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | |||||||
D-12 | 2300 m | 30 m | 0:32:20 | 14'03" | 5. (9) | Omega | |
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:06 | 2930 m | 0:34:35 | 11'48" | 1. (21) | Omega | ||
20.04.2019 - GOS 4 - Blaarmeersen - Gent | |||||||
02 | 2550 m | 0:33:22 | 13'05" | 2. (14) | Omega | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
D:06 | 2310 m | 0:26:21 | 11'24" | 1. (4) | Omega | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
D-12 | 2800 m | 0:29:51 | 10'39" | 3. (7) | Omega | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
D-12 | 2890 m | 0:27:24 | 9'28" | 2. (7) | Omega | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
D-12 | 2650 m | 0:26:03 | 9'49" | 3. (7) | Omega | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
D-12 | 2570 m | 0:31:54 | 12'24" | 4. (7) | Omega | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
D-12 | 2900 m | 60 m | 0:48:58 | 16'53" | 3. (7) | Omega | |
02.12.2018 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo-Sanicol | |||||||
D:07 | 5680 m | 0:26:23 | 4'38" | 1. (5) | Omega | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
D:06 | 3850 m | 0:51:10 | 13'17" | 2. (26) | Omega | ||
11.11.2018 - 3ème étape du Brussels Orienteering Challenge - Groenendaal | |||||||
D:Bleu | 2500 m | 45 m | 0:35:27 | 14'10" | 4. (15) | Omega | |
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
Kinder-O | 1510 m | 0:10:00 | 6'37" | 1. (8) | Omega | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
D-12 | 2520 m | 0:26:12 | 10'23" | 3. (7) | Omega | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
D-12 | 2620 m | 0:33:18 | 12'42" | 4. (7) | Omega | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
D-12 | 2310 m | 0:29:27 | 12'44" | 4. (7) | Omega | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
W YOUTH -12 | 2510 m | 0:34:04 | 13'34" | 4. (8) | Omega | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
D:06 | 2300 m | 0:31:49 | 13'50" | 2. (11) | Omega | ||
27.05.2018 - VVO-aflossing - Dagomlopen - Gent - Blaarmeersen | |||||||
D:03 | 3400 m | NCL | Omega | ||||
13.05.2018 - Départementale Longue Distance - Les Lhuys | |||||||
Bleu | 2910 m | 65 m | 0:37:58 | 13'02" | 2. (5) | Omega | |
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | |||||||
D:04 | 2220 m | 0:38:24 | 17'17" | 2. (3) | Omega | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
D:05 | 1900 m | 0:21:21 | 11'14" | 1. (8) | Omega | ||
24.02.2018 - Vagevuurbos - Beernem | |||||||
D:03 | 0:32:58 | 8. (10) | Omega | ||||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
D:07 | 2600 m | 0:30:16 | 11'38" | 1. (9) | Omega | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | |||||||
D:06 | 3200 m | 1:06:22 | 20'44" | 4. (12) | Omega | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
D:07 | 3100 m | 0:32:07 | 10'21" | 1. (9) | Omega | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
D:07 | 2300 m | 0:33:06 | 14'23" | 2. (10) | Omega | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
D10 | 2560 m | 0:25:46 | 10'03" | 5. (6) | Omega | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
D10 | 1900 m | 0:21:15 | 11'11" | 6. (7) | Omega | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
D10 | 1800 m | 0:18:55 | 10'30" | 4. (7) | Omega | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
D10 | 2190 m | 0:32:22 | 14'46" | 4. (8) | Omega | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
D10 | 2440 m | 0:36:08 | 14'48" | 6. (7) | Omega | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
D:06 | 3600 m | 1:25:45 | 23'49" | 5. (10) | Omega | ||
19.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - Linkebeek | |||||||
D:Vert | 1800 m | 60 m | 0:39:47 | 22'06" | 2. (4) | Omega | |
12.11.2017 - 3 Jours de la Forêt de Soignes 2017 - La Hulpe | |||||||
D:Vert | 2080 m | 45 m | 0:49:47 | 23'56" | 6. (11) | Omega | |
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:07 | 1800 m | 0:59:05 | 32'49" | 4. (6) | Omega | ||
15.10.2017 - VK aflossing - daginschrijvingen - Leopoldsburg | |||||||
D:02 | 3700 m | 1:30:26 | 24'26" | 12. (14) | Omega | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
D:06 | 3300 m | 1:16:02 | 23'02" | 10. (19) | Omega | ||
D:09 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (9) | Omega | ||
15.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-Oost | |||||||
ME | 4510 m | 1:04:39 | 14'20" | 5. (14) | Omega | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
D:05 | 2500 m | 0:32:39 | 13'03" | 3. (9) | Omega | ||
D:06 | 1000 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (10) | Omega | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
D10B | 2400 m | NCL | Omega | ||||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
D10B | 2000 m | 0:30:05 | 15'02" | 2. (4) | Omega | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
D10B | 1800 m | 0:24:54 | 13'49" | 1. (5) | Omega | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
SE | 1700 m | 0:31:42 | 18'38" | 12. (25) | Omega | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
D:06 | 2730 m | 0:47:23 | 17'21" | 5. (7) | Omega | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | |||||||
D:07 | 2200 m | 0:25:02 | 11'22" | 2. (3) | Omega | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | |||||||
D:08 | 1300 m | 0:10:00 | 7'41" | 1. (11) | Omega | ||
D:07 | 2100 m | 0:24:12 | 11'31" | 1. (12) | Omega | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
D10B | 2300 m | 40 m | 0:45:12 | 19'39" | 2. (5) | Omega | |
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
D:08 | 2000 m | 0:10:00 | 5'00" | 1. (2) | Omega | ||
D:07 | 1800 m | 0:25:55 | 14'23" | 1. (3) | Omega | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
D-10B | 1900 m | 0:27:20 | 14'23" | 1. (4) | Omega | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | |||||||
D-10B | 2190 m | 0:24:46 | 11'18" | 1. (6) | Omega | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
D-10B | 2600 m | 0:33:05 | 12'43" | 1. (4) | Omega | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
D-10B | 1800 m | 0:28:45 | 15'58" | 3. (5) | Omega | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
D-10B | 2530 m | 0:36:25 | 14'23" | 1. (4) | Omega | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
D:07 | 1900 m | 0:29:33 | 15'33" | 2. (11) | Omega | ||
20.11.2016 - Rik Thys Bokrijk - Genk | |||||||
D:07 | 2120 m | 0:34:14 | 16'08" | 3. (7) | Omega | ||
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | |||||||
D:Vert | 1700 m | 40 m | 0:22:18 | 13'07" | 4. (15) | Omega | |
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
D10B | 2300 m | 0:42:33 | 18'30" | 3. (4) | Omega | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
D10B | 2700 m | 65 m | 0:30:16 | 11'12" | -- (10) | Omega | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
D10B | 2300 m | 45 m | 0:25:55 | 11'16" | -- (11) | Omega | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
D10B | 2000 m | 35 m | 0:27:55 | 13'57" | -- (10) | Omega | |
13.03.2016 - Sledderlo - Genk | |||||||
D:07 | 2400 m | 0:38:34 | 16'04" | 4. (4) | Omega | ||
28.02.2016 - 1e Nat De Roeler - | |||||||
D-10B | 2500 m | 0:28:38 | 11'27" | 1. (5) | Omega | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | |||||||
D:07 | 2000 m | 0:43:23 | 21'41" | 3. (3) | Omega | ||
31.01.2016 - VK lang - Weyervlakte | |||||||
D-10B | 2370 m | 0:36:04 | 15'13" | 4. (6) | Omega | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
D:07 | 2100 m | 0:32:49 | 15'37" | 5. (7) | Omega | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
D:07 | 1900 m | 0:26:05 | 13'43" | 1. (5) | Omega | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
D-10B | 2400 m | 0:27:19 | 11'22" | 2. (8) | Omega | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
D-10B | 2400 m | 0:42:46 | 17'49" | 3. (8) | Omega | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
D-10B | 2030 m | 0:28:02 | 13'48" | 2. (9) | Omega | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
D-10B | 2300 m | NT | Omega | ||||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
D-10B | 2200 m | 0:26:44 | 12'09" | 1. (5) | Omega | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
D:07 | 2600 m | 0:45:53 | 17'38" | 7. (13) | Omega | ||
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | |||||||
D:07 | 1900 m | 60 m | 0:27:25 | 14'25" | 3. (14) | Omega | |
08.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Les Tumuli | |||||||
D:07 | 2500 m | 50 m | 0:42:30 | 17'00" | 7. (12) | Omega | |
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
D-10B | 2470 m | 0:47:39 | 19'17" | 6. (9) | Omega | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 2200 m | 0:32:59 | 14'59" | 6. (9) | Omega | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 2300 m | 0:38:27 | 16'43" | 6. (9) | Omega | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
D-10B | 1800 m | 0:39:43 | 22'03" | 6. (7) | Omega | ||
26.04.2015 - Ghent O-Event - VK Sprint Citadelpark | |||||||
D. Pupilles | 1400 m | 0:40:42 | 29'04" | -- (7) | Omega | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
D:08 | 2900 m | NT | Omega | ||||
07.12.2014 - Sinterklaascross "Kamp van Beverlo" - Leopoldsburg | |||||||
D:08 | 1000 m | NT | Omega | ||||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
Kinder-O | 650 m | 0:00:00 | 0'00" | 0. (31) | Omega | ||
17.08.2014 - FL3D - 3 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
16.08.2014 - FL3D - 2 - Daginschrijving - Kolenspoor | |||||||
:04 | 4000 m | NT | Omega | ||||
15.08.2014 - FL3D - 1 - Daginschrijving - Waterschei | |||||||
:04 | 1000 m | NT | Omega | ||||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 1700 m | 0:00:01 | 0'00" | 1. (24) | Kinder-O | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | |||||||
Kinder-O | 900 m | 0:00:01 | 0'01" | 1. (34) | Kinder-O | ||
27.12.2013 - Sylvester Dag 2 Vierveld (WRE) - Maasmechelen | |||||||
Kinder-O | 5690 m | 0:01:00 | 0'10" | 1. (20) | Kinder-O | ||
06.10.2013 - Daginschrijving VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
4 | 4200 m | NT | Kinder-O | ||||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
Kinder-O | NT | VVO 96 | |||||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
Kinder-O | NT | VVO 96 | |||||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
Kinder-O | NT | VVO 96 | |||||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
D:08 | 3100 m | NT | VVO 96 |