clublogo
index

Ghent O-Event
VK Sprint Citadelpark 26.4.2015
E.P.O.S.

Last updated: 26.04.2015 22:32:19Contact/Remarks: coen.dieter@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

D.Pup DESP DJUN DSEN DMA DMB DMC DMD HPUP HESP HJUN HSEN HMA HMB HMC HMD SD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D. Pupilles   length 1400m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Jil MYLLEBELhamok19:3313'57"
2.Maija TAILLIEUBELK.O.L.23:3616'51"+4:03
--Kato HILLENBELOmega26:0318'36"+6:30
--Fee MYLLEBELhamok27:3819'44"+8:05
--Fin MYLLEBELhamok36:3726'09"+17:04
--Jeanne VAN PUYMBROECKBELOmega40:4229'04"+21:09
--Janne HILLENBELOmega55:4239'47"+36:09
Top

D. Espoirs - Beloften   length 1800m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Lisse CEULEMANSBELTROL20:2511'20"
2.Nore PEETERSBELOmega23:4613'12"+3:21
Top

D. Junioren - Juniores   length 2000m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Elke VERDEYENBELOmega14:267'13"
2.Eleonore ROBINSONBELASUB16:258'12"+1:59
3.Anke GLASSÉEBELTROL17:408'49"+3:14
4.Kim TIREZBELK.O.L.18:239'11"+3:57
5.Sara DEBYSERBELOmega20:5210'26"+6:26
6.Alice VAN SCHOUWBURGBELASUB21:0510'32"+6:39
Top

D. Senioren - Séniors   length 2300m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Sofie HEUNINCKXBELK.O.L.16:427'15"
2.Federica MAGGIONIITAOmega17:047'25"+0:22
3.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.17:317'36"+0:49
4.Lien VANDERLINDENBELOmega18:528'12"+2:10
5.Greet PERSOONBELTROL19:098'19"+2:27
6.Anneleen SPIESSENSBELK.O.L.20:559'05"+4:13
7.Ellen BOURGONJONBELTROL21:079'10"+4:25
8.Hilde BREESCHBELTROL21:259'18"+4:43
9.Ellen DESCHEPPERBELTROL26:5011'40"+10:08
NCLHelena PLUYMERSBELTROL
NCLLiesbeth VAN DE VELDEBELOmega
Top

D. Masters A   length 2000m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Amber THYSBELhamok12:356'17"
2.Tina LINTENBELK.O.L.15:477'53"+3:12
3.Laurence AUGHUETBELASUB17:408'49"+5:05
4.Laurence ROBYNFRAVALMO18:159'07"+5:40
5.Katri HAATAJAFINTROL18:209'10"+5:45
6.Leene JESPERSBELTROL21:3110'45"+8:56
7.Corinne SERVAISBELASUB23:5211'56"+11:17
8.Virginie DEHULLUBELK.O.L.25:0312'31"+12:28
9.An VERBERNEBELhamok26:0713'03"+13:32
10.Anja POTVINBELK.O.L.29:3114'45"+16:56
NCLAngelique DE GRANDEBELOmega
Top

D. Masters B   length 1800m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Linda VERBRAKENBELTROL14:568'17"
2.Hilde VERCAERENBELK.O.L.16:459'18"+1:49
3.Betty DE MEYERBELTROL19:3010'49"+4:34
4.Marie-Christine METTENBELK.O.L.25:0113'53"+10:05
5.Francine SERREBELAltaïr C.O.36:5920'32"+22:03
6.Françoise PIRETBELC.O. Militaire Belge1:03:1035'05"+48:14
--An DUYCKBELASUB20:014'32"+5:05
Top

D. Masters C   length 1600m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.15:239'36"
2.Lieve GEENSBELTROL16:1810'11"+0:55
3.Odette MORETBELK.O.L.17:2410'52"+2:01
4.Simonne SILVIBELK.O.L.17:4011'02"+2:17
5.Monica ROELINGNEDTROL18:5411'48"+3:31
6.Lily-Anne COLEBELTROL19:5412'26"+4:31
7.Lieve FEYSBELOmega26:3716'38"+11:14
8.Christiane TOEBINTEBELBalise 1032:3620'22"+17:13
NCLPaulette BLOMMENBELOmega
Top

D. Masters D   length 1600m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Gilberte MARIENBELK.O.L.24:5015'31"
Top

H. Pupilles   length 1400m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Lasse TAILLIEUBELK.O.L.14:0010'00"
2.Rune DE CLERCQBELTROL16:0311'27"+2:03
3.Robbe VOORHOFBELK.O.L.16:5312'03"+2:53
4.Wolf DE MITSBELTROL19:3413'58"+5:34
--Thor DE MITSBELTROL22:4816'17"+8:48
--Stan DE CLERCQBELTROL33:2923'54"+19:29
--Nathan JANSENBELOmega35:2125'14"+21:21
--Thomas JANSENBELOmega35:2325'16"+21:23
--Mats DE CLERCQBELTROL35:4025'28"+21:40
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2000m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Liévin CREFCOEURBELAltaïr C.O.13:296'44"
NCLGrégoire VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.
Top

H. Junioren - Juniors   length 2400m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Miel DEFERMEBELhamok16:246'49"
Top

H. Senioren - Séniors   length 2700m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Wouter HUSBELK.O.L.14:065'13"
2.Siegfried BAKELANTSBELK.O.L.15:495'51"+1:43
3.Frederik MEYNENBELhamok16:416'10"+2:35
4.Filiep DEBAEREBELK.O.L.16:436'11"+2:37
5.Sébastien DAELSBELC.O. Militaire Belge17:086'20"+3:02
6.Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.19:247'11"+5:18
7.Olaf WOERTELNEDKOVZ20:547'44"+6:48
Tim HILLENBELOmega20:547'44"+6:48
9.Jan CAPPAERTBELTROL21:157'52"+7:09
10.Kim JANSENBELOmega21:317'58"+7:25
11.Wim BRIESBELK.O.L.22:598'30"+8:53
12.Sandro GRASSOBELK.O.L.26:059'39"+11:59
13.Tomas DE BOCKBELVVO 9635:4113'12"+21:35
Top

H. Masters A   length 2400m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Ronny TIMMERSBELhamok15:466'34"
2.Gunther DEFERMEBELhamok16:016'40"+0:15
3.Guy TIREZBELK.O.L.16:176'47"+0:31
4.Tony UDRISGBRSYO - South Yorkshire Orienteers16:567'03"+1:10
5.Geert VOORHOFBELK.O.L.17:117'09"+1:25
6.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL20:028'20"+4:16
7.Yves DE MITSBELTROL20:448'38"+4:58
8.Rik VAN BRUGGENBELTROL24:2210'09"+8:36
9.Pascal MYLLEBELhamok25:1410'30"+9:28
10.Arne TAILLIEUBELK.O.L.25:2810'36"+9:42
11.Geert DEBYSERBELOmega26:5711'13"+11:11
12.Alain DE WILDEBELK.O.L.28:1611'46"+12:30
NCLEric GLASSÉEBELTROL
Top

H. Masters B   length 2300m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Koen MEYNENBELhamok16:227'06"
2.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.17:447'42"+1:22
3.Andre DE VEIRMANBELTROL18:248'00"+2:02
4.Frank WEYLERBELTROL21:129'13"+4:50
5.Dominique BRUYLANTBELASUB21:139'13"+4:51
6.Marc GEIRNARTFRAVALMO23:3610'15"+7:14
7.Philippe LELEUXBELC.O. Militaire Belge30:5713'27"+14:35
NCLMarc HERMANSBELhamok
Top

H. Masters C   length 1800m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Rudy CANTREBELK.O.L.13:097'18"
2.Luc HEUNINCKXBELK.O.L.14:137'53"+1:04
3.Roger HENDRICKXBELK.O.L.14:448'11"+1:35
4.René STEENSSENSBELBalise 1016:389'14"+3:29
5.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.17:259'40"+4:16
6.Juliaan LINTENBELK.O.L.18:1910'10"+5:10
7.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.19:2710'48"+6:18
8.Eddie DESMEDTBELTROL19:3110'50"+6:22
9.Rogier VANAKENBELOmega19:5511'03"+6:46
10.Vic VANDERSTRAETENBELhamok20:3611'26"+7:27
11.Jos THYSBELhamok20:4811'33"+7:39
12.Walter VAN KRUNCKELSVENBELOmega21:0311'41"+7:54
13.Oswald VAN BOCKSTALBELTROL23:1912'57"+10:10
14.Jos BYLEMANSBELK.O.L.23:2212'58"+10:13
15.Jos HOUBENBELK.O.L.25:2614'07"+12:17
16.Bernard DUBOISBELHainaut O.C.25:2914'09"+12:20
17.Jef VANHOUTBELK.O.L.25:5214'22"+12:43
18.Paul BOLSENSBELTROL53:2914'04"+40:20
--Georges BARBIERBELASUB27:2513'42"+14:16
NCLAnton BUYTAERTBELOmega
NCLDaniel DANGRIAUXBELC.O. Militaire Belge
NCLIvo TIMMERMANSBELK.O.L.
NCLMike IN T GROENNEDTROL
NCLRuud SCHONEWILLENEDBorasca
Top

H. Masters D   length 1600m (1)

[H:]M:Smin/km
NCLBert GEUDENSBELK.O.L.
Top

Short Difficult   length 2000m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Astrid CORNELISBELK.O.L.19:099'34"
2.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.23:1111'35"+4:02
3.Philippe BASTIENBELAltaïr C.O.30:0615'03"+10:57
4.Lowie LOOTENSBELVVO 9631:4115'50"+12:32
5.Jenny BUELENSBELASUB32:3516'17"+13:26
6.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.35:3017'45"+16:21
7.Jacques GRAULSBELOmega1:09:2734'43"+50:18
NCLGauthier CAPELLEBELVVO 96
NCLHannes VERMOORTELEBELVVO 96
NCLJan VANDEN BERGHEBELVVO 96
Top

Total

K.O.L.38
TROL30
Omega21
hamok14
ASUB8
Altaïr C.O.7
VVO 965
C.O. Militaire Belge4
Balise 102
VALMO2
Borasca1
Hainaut O.C.1
KOVZ1
SYO - South Yorkshire Orienteers1
Total: 135