WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D40 | 4560 m | 0:48:39 | 10'40" | 5. (10) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 0:54:55 | 10'12" | 4. (19) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 1:11:24 | 11'33" | 5. (12) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:Zwart middel | 5000 m | 0:49:37 | 9'55" | 4. (19) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:00:14 | 10'02" | 3. (16) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D40 | 4990 m | 0:45:10 | 9'03" | 4. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 4960 m | 0:43:34 | 8'47" | 2. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4950 m | 0:50:34 | 10'13" | 4. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D40 | 4950 m | 0:42:10 | 8'31" | 4. (10) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D40 | 5240 m | 0:50:24 | 9'37" | 4. (10) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D40 | 6460 m | 1:03:37 | 9'51" | 3. (8) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Open | 6130 m | 1:05:49 | 10'44" | 4. (11) | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | ||||||
D:01 | 4280 m | 0:36:12 | 8'27" | 1. (11) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:02 | 7900 m | 1:18:26 | 9'56" | 1. (2) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D40 | 8020 m | 1:26:40 | 10'48" | 2. (11) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4800 m | 1:07:08 | 13'59" | 55. (86) | ||
17.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Heeserbergen-Sahara | ||||||
W40 | 15720 m | 1:39:24 | 6'19" | 6. (8) | ||
16.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Kattenbos-Pijnven | ||||||
W40 | 22990 m | 2:04:54 | 5'26" | 6. (9) | ||
15.09.2023 - Fiets-O World Masters Series - Lommel Sahara | ||||||
W40 | 7110 m | 0:59:17 | 8'20" | 4. (6) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D40 | 4750 m | 0:37:24 | 7'52" | 3. (12) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:36:46 | 8'21" | 1. (3) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W40 | 5700 m | 1:20:52 | 14'11" | 5. (15) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W40 | 4080 m | 0:46:11 | 11'19" | 2. (14) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W40 | 5450 m | 1:00:50 | 11'10" | 4. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W40 | 5620 m | 1:02:29 | 11'07" | 2. (12) | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:01 | 6420 m | 1:11:42 | 11'10" | 1. (2) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D40 | 5700 m | 125 m | 0:58:27 | 10'15" | 6. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D40 | 7000 m | 170 m | 1:15:34 | 10'48" | 4. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D40 | 4300 m | 60 m | 0:50:43 | 11'48" | 4. (19) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:01 | 3900 m | 0:33:23 | 8'34" | 2. (7) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:59:02 | 10'50" | 6. (12) | ||
03.06.2023 - Coppa del Segretario - Ham | ||||||
D:1 | 0:56:42 | 4. (19) | ||||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:35:11 | 8'20" | 3. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:03 | 4520 m | 0:37:03 | 8'12" | 1. (13) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:21:58 | 9'56" | 2. (10) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D40 | 0:19:16 | 3. (5) | ||||
10.05.2023 - Militaire Stadsloop Hasselt - Hasselt | ||||||
D:03 | 7000 m | 0:45:18 | 6'28" | 1. (5) | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:38:22 | 9'38" | 7. (15) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:24:35 | 8'41" | 6. (12) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:01 | 5630 m | NCL | ||||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
D40 | 4210 m | 105 m | 0:42:56 | 10'12" | 3. (13) | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | ||||||
D:11 | 5910 m | 0:51:21 | 8'41" | 1. (17) | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | ||||||
D:03 | 5500 m | 0:47:20 | 8'36" | 2. (26) | ||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | ||||||
Aflossing | 5600 m | 0:54:01 | 9'39" | 17. (44) | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | ||||||
D:02 | 7050 m | 1:14:43 | 10'36" | 7. (12) | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | ||||||
D:02 | 7050 m | 1:22:06 | 11'39" | 4. (7) | ||
30.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 5 - Solterheide | ||||||
D40 | 5080 m | 0:53:55 | 10'37" | 2. (13) | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | ||||||
D40 | 5350 m | 0:42:57 | 8'02" | 3. (13) | ||
28.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 3 - Brouwhuisseheide | ||||||
D40 | 5200 m | 0:49:22 | 9'30" | 3. (13) | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | ||||||
D40 | 4960 m | 0:37:20 | 7'32" | 1. (13) | ||
26.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 1 - Waterschei | ||||||
D40 | 5200 m | 0:48:57 | 9'25" | 3. (13) | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | ||||||
D:01 | 8260 m | 1:25:48 | 10'23" | 1. (1) | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | ||||||
D:02 | 7170 m | 1:03:58 | 8'55" | 4. (9) | ||
18.11.2022 - Militair Individueel Kampioenschap - De Plas - Houthalen | ||||||
Long | 8340 m | 1:39:18 | 11'54" | 10. (14) | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Scoreloop - Oostelbeersche heide | ||||||
01 | 2:10:28 | 31. (44) | ||||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | ||||||
D:NMBS Kort | 5160 m | 0:53:20 | 10'20" | 1. (4) | ||
08.10.2022 - LOS 2022-06 - Michotte Park Leuven | ||||||
D:01 | 4790 m | NCL | ||||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | ||||||
D:8K | 8000 m | 1:16:39 | 9'35" | 3. (3) | ||
30.09.2022 - Wisselbeker Rik Thijs 2022 - Leopoldsburg - Laakheide | ||||||
Open | 5100 m | 0:45:38 | 8'57" | 0. (108) | ||
25.09.2022 - Scoreloop - Geraardsbergen | ||||||
D:Max 45Min | 0:45:15 | 3. (11) | ||||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D40 | 3650 m | 55 m | 0:25:21 | 6'57" | 2. (8) | |
24.09.2022 - Regionale Sprint - Geraardsbergen | ||||||
D:01 | 4610 m | 0:32:50 | 7'07" | 6. (8) | ||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | ||||||
D:03 | 5830 m | 0:37:54 | 6'30" | 2. (12) | ||
08.09.2022 - AOS #9 Boelaerpark - Antwerpen | ||||||
D:Lang | 4630 m | 0:32:48 | 7'05" | 2. (8) | ||
04.09.2022 - BEL Meisterschaft Langdistanz - Schlierbach | ||||||
D40 | 5820 m | 175 m | 1:03:54 | 10'59" | 5. (10) | |
21.08.2022 - Nationale Lang - Weyervlakte | ||||||
D40 | 7340 m | 35 m | 1:08:08,054 | 9'17" | 3. (9) | |
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | ||||||
D40 | 6250 m | 1:09:10 | 11'04" | 5. (8) | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | ||||||
D40 | 6180 m | 1:10:15 | 11'22" | 2. (8) | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | ||||||
D40 | 4980 m | 0:47:29 | 9'32" | 1. (8) | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | ||||||
D:01 | 7380 m | NCL | ||||
26.06.2022 - Nationale LD - Huy | ||||||
D40 | 3600 m | 50 m | 1:27:24 | 24'17" | 4. (6) | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | ||||||
D:03 | 4190 m | 0:34:58 | 8'21" | 1. (9) | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:30:38 | 7'42" | 1. (15) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | ||||||
03 | 2350 m | 0:19:20 | 8'14" | 11. (31) | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | ||||||
03 | 2390 m | 0:18:19 | 7'40" | 9. (31) | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | ||||||
D. Masters A | 2820 m | 0:19:35 | 6'57" | 5. (10) | ||
14.05.2022 - HOS 3 - Zonhoven Centrum - Zonhoven | ||||||
D:01 | 4640 m | 0:38:49 | 8'22" | 2. (9) | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2080 m | 0:13:53 | 6'40" | 4. (15) | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | ||||||
D:01 | 4680 m | 0:40:41 | 8'42" | 4. (6) | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | ||||||
D40 | 2640 m | 0:22:14 | 8'25" | 1. (4) | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | ||||||
D:Kantienberg 3 | 2020 m | 0:31:16 | 15'29" | 10. (19) | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | ||||||
D:01 | 3550 m | 0:33:14 | 9'22" | 2. (6) | ||
24.04.2022 - Beker van de Secretaris - | ||||||
D:01 | 1:02:31 | 4. (23) | ||||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 5310 m | 0:54:32 | 10'16" | 4. (13) | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | ||||||
D:01 | 4720 m | NCL | ||||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | ||||||
D40 | 7160 m | 1:09:09 | 9'39" | 2. (8) | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | ||||||
D. Masters A | 4100 m | 0:37:55 | 9'15" | 6. (12) | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:03 | 5870 m | 1:01:55 | 10'33" | 3. (16) | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | ||||||
D:02 | 7150 m | 1:07:13 | 9'24" | 4. (7) | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | ||||||
D40 | 6000 m | 1:00:10 | 10'02" | 3. (10) | ||
08.01.2022 - Clubkampioenschap - Keiheuvel | ||||||
hamok | 7140 m | 1:03:27 | 10'17" | 26. (59) | ||
30.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 5 - HEESERBERGEN | ||||||
D35 | 6120 m | 0:54:40 | 8'56" | 2. (4) | ||
29.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 4 - SCHOOTSHEI | ||||||
D35 | 6000 m | 1:04:34 | 10'46" | 2. (4) | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | ||||||
D35 | 6010 m | 0:56:56 | 9'28" | 1. (3) | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | ||||||
D35 | 6110 m | 0:55:44 | 9'07" | 2. (6) | ||
19.12.2021 - Regionale - Heidehuizen - Balen | ||||||
D:04 | 4020 m | 0:54:04 | 13'27" | 3. (13) | ||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 4570 m | 0:34:46 | 7'36" | 1. (15) | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | ||||||
D:NMBS 2 | 4940 m | 0:44:46 | 9'04" | 1. (6) | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | ||||||
D:01 | 4120 m | 0:32:46 | 7'57" | 1. (10) | ||
31.10.2021 - Zolder Orienteering Meeting - Circuit Zolder | ||||||
D:8K | 8000 m | 1:12:20,253 | 9'03" | 3. (6) | ||
13.10.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Houthalen-Helchteren | ||||||
D:03 | 6920 m | 1:24:02 | 12'09" | 1. (2) | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | ||||||
Open | 2850 m | 0:25:23 | 8'54" | 10. (21) | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | ||||||
D35 | 1980 m | 0:23:37,539 | 11'56" | 1. (2) | ||
24.09.2021 - Aflossing Rik Thys - Opglabbeek | ||||||
H. Open | 5400 m | NCL | ||||
23.09.2021 - HOS Banneux - Hasselt | ||||||
D:01 | 4310 m | 0:38:23 | 8'54" | 3. (10) | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | ||||||
D35 | 6610 m | 1:19:58 | 12'06" | 4. (7) | ||
12.09.2021 - Belgian Club Relay - Lagland | ||||||
Belgian club Relay | 5100 m | 0:58:01 | 11'23" | 23. (37) | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | ||||||
D:03 | 5730 m | 1:03:43 | 11'07" | 4. (13) | ||
15.08.2021 - Flanders 3 days - De Winner - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 6860 m | 1:09:26 | 10'07" | 3. (9) | ||
14.08.2021 - Flanders 3 days - De Gorten - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 6600 m | 1:14:58 | 11'22" | 2. (9) | ||
13.08.2021 - Flanders 3 days - De Groote Hof - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 6830 m | 1:22:23 | 12'04" | 4. (9) | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 4230 m | 1:05:40 | 15'31" | 1. (2) | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | ||||||
D35 | 4200 m | 35 m | 0:44:45 | 10'39" | 2. (4) | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | ||||||
D:01 | 5610 m | 1:06:23 | 11'49" | 2. (5) | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | ||||||
D35 | 6430 m | 1:15:34 | 11'45" | 3. (7) | ||
12.09.2020 - Fiets-O NMBS-BOC - Fiets-O - Kattenbos-Pijnven | ||||||
D:06 | 14560 m | 1:37:49 | 6'43" | 1. (2) | ||
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:01 | 5060 m | 0:41:33 | 8'12" | 1. (11) | ||
29.08.2020 - Nationale Moyenne Distance - Spa - Sources | ||||||
D35 | 4570 m | 125 m | 1:05:32 | 14'20" | 5. (8) | |
12.07.2020 - City-Orienteering: Oud-Waterschei - Genk | ||||||
D:02 | 5090 m | 0:41:14 | 8'06" | 4. (11) | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 5800 m | 1:08:55 | 11'52" | 3. (4) | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | ||||||
D:07 | 2850 m | 0:40:26 | 14'11" | -- (8) | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | ||||||
D:09 | 4930 m | 0:55:45 | 11'18" | 1. (3) | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | ||||||
D:01 | 3980 m | 0:30:48 | 7'44" | 2. (19) | ||
06.10.2019 - Nationaal Kampioenschap Belgische Spoorwegen MTB-O - Groot Ham | ||||||
D:06 | 15970 m | 1:42:13 | 6'24" | 1. (1) | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | ||||||
D:01 | 3900 m | 0:35:39 | 9'08" | 1. (3) | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | ||||||
H. Open | 5750 m | 0:44:47 | 7'47" | 31. (52) | ||
27.09.2019 - Wisselbeker ADC Rik Thys - Lommel Sahara | ||||||
NOIR | 5000 m | 0:48:17 | 9'39" | 67. (118) | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | ||||||
D. Open | 6890 m | NCL | ||||
07.09.2019 - O serie HULSEN - BALEN | ||||||
D:01 | 4330 m | 0:45:11 | 10'26" | 1. (4) | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D35 | 6430 m | NCL | ||||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | ||||||
D35 | 6590 m | 1:02:28 | 9'28" | 2. (8) | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 6900 m | 1:08:20 | 9'54" | 2. (5) | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | ||||||
D35 | 4670 m | 0:49:03 | 10'30" | 1. (8) | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | ||||||
D:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:51:06 | 8'21" | 5. (8) | ||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | ||||||
D:01 | 5870 m | 1:06:05 | 11'15" | 1. (2) | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | ||||||
Belgian club Relay | 3400 m | 0:29:47 | 8'45" | 6. (42) | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 4970 m | 1:44:22 | 20'59" | 9. (11) | ||
10.06.2019 - Belgium 3 days - Day 3 - Marche - en - Famenne | ||||||
D35 | 4470 m | 0:42:04 | 9'24" | 2. (6) | ||
09.06.2019 - Belgium 3 days - Day 2 - Marche - en - Famenne | ||||||
D35 | 6360 m | 1:02:37 | 9'50" | 1. (6) | ||
08.06.2019 - Belgium 3 days - Day 1 - Marche - en - Famenne | ||||||
D35 | 6620 m | 1:09:26 | 10'29" | 1. (6) | ||
12.05.2019 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Mer de Sable - Stambruges | ||||||
D35 | 4100 m | 55 m | 0:52:49 | 12'52" | 3. (7) | |
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:49:54 | 11'20" | 2. (2) | ||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 4250 m | 0:46:45 | 11'00" | -- (27) | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | ||||||
DOPEN | 2820 m | 0:20:09 | 7'08" | 4. (10) | ||
29.03.2019 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
03 | 7200 m | 1:09:05 | 9'35" | 28. (85) | ||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | ||||||
D35 | 6020 m | 0:49:28 | 8'13" | 1. (3) | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | ||||||
D35 | 6080 m | 0:51:37 | 8'29" | 1. (1) | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | ||||||
D:04 | 5690 m | 0:52:11 | 9'10" | 2. (18) | ||
03.02.2019 - Wintercriterium Geneberg - Ham | ||||||
D:03 | 6960 m | 1:13:28 | 10'33" | 5. (6) | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | ||||||
D:02 | 5760 m | 0:56:25 | 9'47" | 1. (1) | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:03 | 7140 m | 1:21:30 | 11'24" | 4. (6) | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | ||||||
D35 | 5000 m | 0:46:14 | 9'14" | 6. (6) | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | ||||||
D35 | 5010 m | 0:44:01 | 8'47" | 4. (7) | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | ||||||
D35 | 5080 m | 0:47:06 | 9'16" | 3. (5) | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | ||||||
D35 | 5100 m | 0:47:25 | 9'17" | 3. (5) | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | ||||||
D35 | 4900 m | 75 m | 0:52:38 | 10'44" | 2. (5) | |
23.12.2018 - Wintercriterium - Witte Bergen | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:54:32 | 9'34" | 2. (15) | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | ||||||
D:09 | 5200 m | 0:48:17 | 9'17" | 1. (5) | ||
22.11.2018 - Militair Regelmatigheidscriterium - REGULARITE ZONHOVEN - ZONHOVEN | ||||||
03 | 7600 m | 1:08:31 | 9'00" | 24. (71) | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | ||||||
DOPEN | 5020 m | 1:00:27 | 12'02" | 6. (9) | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | ||||||
D35 | 6480 m | NCL | ||||
29.09.2018 - Fiets-OL - Halen | ||||||
D:06 | 15700 m | 1:43:10 | 6'34" | 1. (3) | ||
28.09.2018 - Aflossing Rik Thys - Pijnven | ||||||
Aflossing Rik Thys | 5080 m | 0:44:21 | 8'43" | 15. (98) | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | ||||||
D35 | 6130 m | 1:05:17 | 10'38" | 1. (4) | ||
19.09.2018 - Moev Mol Heidehuuizen - TISP Mol | ||||||
D:01 | 5110 m | NCL | ||||
16.09.2018 - Regionale - Bokrijk - Bokrijk | ||||||
D:02 | 7400 m | 1:17:23 | 10'27" | 2. (2) | ||
06.09.2018 - Régularité militaire - Marche-en-Famenne | ||||||
03 | 7200 m | 1:13:12 | 10'09" | 12. (50) | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | ||||||
D35 | 5170 m | 0:46:46 | 9'02" | 1. (7) | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | ||||||
D35 | 5340 m | 0:53:29 | 10'00" | 2. (8) | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | ||||||
D35 | 4640 m | 0:44:01 | 9'29" | 2. (8) | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | ||||||
D:01 | 6170 m | 0:48:38 | 7'52" | 3. (10) | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
D:01 | 7500 m | 1:36:44 | 12'53" | 2. (3) | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | ||||||
D. Open | 2800 m | 0:22:13 | 7'56" | 5. (12) | ||
10.06.2018 - NK relay - daginschrijving - Zwarte horst | ||||||
LD | 7800 m | 1:37:12 | 12'27" | 11. (28) | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | ||||||
D:01 | 6300 m | 0:55:34 | 8'49" | 6. (8) | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:02 | 4450 m | 0:39:58 | 8'58" | 1. (6) | ||
21.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Bouillon City | ||||||
D35 | 4600 m | 1:12:14 | 15'42" | 2. (9) | ||
20.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Pussemange | ||||||
D35 | 6500 m | 1:15:50 | 11'40" | 2. (10) | ||
19.05.2018 - BELGIUM 3 DAYS - Sugny | ||||||
D35 | 4100 m | 0:39:54 | 9'43" | 2. (8) | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:01 | 6400 m | NCL | ||||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | ||||||
D. Open | 2500 m | 0:22:42 | 9'04" | 6. (11) | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | ||||||
D35 | 4600 m | 1:18:53 | 17'08" | 4. (4) | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | ||||||
D:02 | 5220 m | NCL | ||||
19.04.2018 - MdBn 1C/1Gr - Leopoldsburg | ||||||
3 | 7300 m | NCL | ||||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | ||||||
D:03 | 7300 m | 1:08:39 | 9'24" | 4. (6) | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:03 | 6760 m | 1:15:51 | 11'13" | 4. (4) | ||
22.03.2018 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - LEOPOLDSBURG | ||||||
3 | 7300 m | 1:03:20 | 8'40" | 22. (82) | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:42:36 | 8'31" | 2. (12) | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | ||||||
D:02 | 7100 m | 1:04:47 | 9'07" | 1. (1) | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 6420 m | 0:56:39 | 8'49" | 2. (7) | ||
04.02.2018 - Hertberg - Herselt | ||||||
D:03 | 6600 m | 1:03:08 | 9'33" | 1. (4) | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:52:01 | 9'07" | 2. (18) | ||
07.01.2018 - Ploegenwedstrijd - Gerhagen | ||||||
D:03 | 7200 m | 1:16:36 | 10'38" | 3. (6) | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | ||||||
D35 | 5140 m | 0:43:11 | 8'24" | 1. (7) | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | ||||||
D35 | 4000 m | 0:36:11 | 9'02" | 4. (7) | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | ||||||
D35 | 5400 m | 0:50:31 | 9'21" | 5. (12) | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | ||||||
D35 | 4540 m | 0:43:29 | 9'34" | 4. (11) | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | ||||||
D35 | 5190 m | 0:56:27 | 10'52" | 5. (11) | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:02:40 | 8'57" | 4. (8) | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | ||||||
D:03 | 6860 m | 1:07:12 | 9'47" | 1. (2) | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 6100 m | 1:39:39 | 16'20" | 7. (11) | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | ||||||
D:02 | 8100 m | 1:10:45 | 8'44" | 1. (2) | ||
12.11.2017 - Wintercriterium - Kolisbos | ||||||
D:01 | 9410 m | 1:37:03 | 10'18" | 1. (1) | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:51:26 | 9'21" | 2. (12) | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | ||||||
H. Open | 5900 m | 0:56:56 | 9'38" | 37. (70) | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | ||||||
D:02 | 5300 m | 0:49:30 | 9'20" | 1. (6) | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | ||||||
D:03 | 6500 m | 1:18:00 | 12'00" | 2. (5) | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | ||||||
LD | 7800 m | 1:17:31 | 9'56" | 9. (30) | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | ||||||
D35 | 6200 m | 1:12:50 | 11'44" | 3. (6) | ||
16.09.2017 - Fiets-O Belse bossen - | ||||||
D:06 | 15100 m | 1:40:57 | 6'41" | 1. (2) | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:55:18 | 9'22" | 2. (25) | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | ||||||
LD | 7180 m | 1:05:06 | 9'04" | 7. (22) | ||
06.08.2017 - Régionale 9 couleurs - Spa Sources | ||||||
Noir moyen | 6630 m | 185 m | 1:27:05 | 13'08" | 31. (67) | |
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | ||||||
D:02 | 7100 m | 0:58:09 | 8'11" | 2. (6) | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:55:04 | 10'11" | 1. (12) | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | ||||||
D:01 | 6600 m | 1:21:23 | 12'19" | 1. (1) | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:55:34 | 11'06" | 4. (13) | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | ||||||
D35 | 7000 m | 1:13:31 | 10'30" | 8. (12) | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | ||||||
D35 | 6800 m | 1:30:24 | 13'17" | 11. (12) | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | ||||||
D35 | 4600 m | 0:51:36 | 11'13" | 6. (12) | ||
02.06.2017 - Prologue BELGIUM 3 days De Winner - Hechtel Eksel | ||||||
D:02 | 4540 m | 0:54:03 | 11'54" | 2. (7) | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | ||||||
D35 | 4700 m | 0:45:04 | 9'35" | 2. (5) | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | ||||||
D:01 | 5490 m | 0:59:33 | 10'50" | 3. (13) | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | ||||||
D35 | 2400 m | 0:27:06 | 11'17" | 5. (14) | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | ||||||
D:02 | 5000 m | 0:53:10 | 10'37" | 4. (21) | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | ||||||
D:02 | 4500 m | 0:37:22 | 8'18" | 2. (19) | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | ||||||
LD | 3600 m | 0:38:06 | 10'34" | 14. (39) | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4600 m | 0:47:17 | 10'16" | 2. (12) | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | ||||||
Long Difficult | 2900 m | 0:27:04 | 9'20" | 11. (22) | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | ||||||
D:01 | 5250 m | 0:52:45 | 10'02" | 2. (6) | ||
17.04.2017 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:04 | 5030 m | 1:08:13 | 13'33" | 20. (32) | ||
26.03.2017 - De Klinge - De Klinge | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:52:21 | 9'41" | 2. (10) | ||
12.03.2017 - Regionale HOGE RIELEN - KASTERLEE | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:58:20 | 9'53" | 12. (19) | ||
05.03.2017 - Regionaler Winterlauf - Rodt | ||||||
D:Rot | 4250 m | 50 m | 0:53:39 | 12'37" | 2. (23) | |
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | ||||||
D. Open | 5210 m | 0:49:15 | 9'27" | 5. (9) | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | ||||||
D:04 | 5700 m | 0:55:16 | 9'41" | 2. (15) | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | ||||||
D21 | 5400 m | 1:01:00 | 11'17" | 5. (6) | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | ||||||
D21 | 4950 m | 0:47:02 | 9'30" | 4. (7) | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | ||||||
D21 | 5400 m | 0:53:19 | 9'52" | 2. (7) | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | ||||||
D21 | 5900 m | 0:55:06 | 9'20" | 4. (10) | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | ||||||
D21 | 5690 m | 0:57:45 | 10'08" | 2. (7) | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | ||||||
D:03 | 6800 m | 1:07:14 | 9'53" | 4. (9) | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | ||||||
D. Open | 5100 m | 0:55:36 | 10'54" | 5. (9) | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | ||||||
D:03 | 5750 m | 1:01:28 | 10'41" | 2. (6) | ||
19.11.2016 - NMBS kampioenschap - Gerhees | ||||||
D:02 | 5140 m | 1:13:39 | 14'19" | 1. (5) | ||
28.10.2016 - WISSELBEKER KAMP Beverlo - HECHTEL | ||||||
H50-55 | 6800 m | 1:21:34 | 11'59" | 12. (43) | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | ||||||
D:03 | 6300 m | 1:04:09 | 10'10" | 4. (9) | ||
02.10.2016 - Daginschrijvingen clubaflossing - leopodsburg | ||||||
D:07 | 5100 m | 0:56:48 | 11'08" | 4. (8) | ||
01.10.2016 - Training USIC 2016 - GENK | ||||||
D:03 | 4360 m | 0:51:31 | 11'48" | 4. (7) | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | ||||||
D:01 | 5600 m | 0:52:26 | 9'21" | 1. (4) | ||
18.09.2016 - BOM - Louvain-La-Neuve | ||||||
D21 | 6300 m | 1:28:44 | 14'05" | 9. (11) | ||
17.09.2016 - Fiets -O Kattenbos - Lommel | ||||||
D:02 | 20790 m | 2:25:54 | 7'01" | 1. (3) | ||
15.09.2016 - REGELMATIGHEIDSCRITERIUM - KOERSEL | ||||||
D:03 | 7200 m | 1:39:46 | 13'51" | 3. (5) | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | ||||||
D:04 | 3030 m | 0:58:24 | 19'16" | -- (12) | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | ||||||
D21 | 7000 m | 190 m | 1:50:57 | 15'50" | 4. (12) | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | ||||||
D21 | 4900 m | 125 m | 1:06:09 | 13'30" | 6. (15) | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | ||||||
D21 | 5400 m | 85 m | 1:08:55 | 12'45" | 9. (16) | |
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | ||||||
D:03 | 7100 m | 1:24:14 | 11'51" | 1. (4) | ||
25.05.2016 - Lenteloop Engstraat - Meerhout | ||||||
D:01 | 5980 m | 1:11:06 | 11'53" | 5. (6) | ||
18.05.2016 - Lenteloop "Emblem" - Ranst | ||||||
D:02 | 4400 m | 0:44:43 | 10'09" | 1. (9) | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | ||||||
D21 | 5200 m | 250 m | 1:23:51 | 16'07" | 9. (15) | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | ||||||
D21 | 3800 m | 75 m | NCL | |||
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | ||||||
D21 | 5900 m | 245 m | 1:28:44 | 15'02" | 6. (18) | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:47:11 | 10'02" | 1. (20) | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | ||||||
D:02 | 4200 m | 0:40:20 | 9'36" | 2. (14) | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | ||||||
D. Open | 2800 m | 0:23:24 | 8'21" | 11. (15) | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | ||||||
D:04 | 5500 m | 0:48:19 | 8'47" | 3. (22) | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | ||||||
D21 | 3220 m | 0:49:49 | 15'28" | 6. (9) | ||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | ||||||
D:04 | 5400 m | 1:04:11 | 11'53" | 6. (19) | ||
24.01.2016 - Meetshoven - Aarschot | ||||||
D:04 | 5400 m | 0:56:25 | 10'26" | -- (24) | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | ||||||
D:03 | 7100 m | 1:25:09 | 11'59" | 1. (3) | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | ||||||
D21 | 5300 m | 0:58:30 | 11'02" | 7. (9) | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | ||||||
D21 | 5600 m | 1:13:02 | 13'02" | 9. (11) | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | ||||||
D21 | 5000 m | NCL | ||||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | ||||||
D21 | 5500 m | NCL | ||||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | ||||||
D21 | 5700 m | 1:00:55 | 10'41" | 8. (14) | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 3300 m | NCL | ||||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | ||||||
Long Difficult | 5100 m | NCL | ||||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | ||||||
4200 m | 0:38:51 | 9'15" | 17. (56) | |||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | ||||||
D:02 | 5200 m | 0:42:04 | 8'05" | 1. (5) | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | ||||||
D21 | 8220 m | 1:39:25 | 12'05" | 9. (12) | ||
25.09.2015 - Wisselbeker Rik Thijs - Gruitrode | ||||||
OPEN | 5700 m | 1:19:27 | 13'56" | 71. (121) | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | ||||||
D:08 | 7400 m | 1:18:35 | 10'37" | 3. (5) | ||
19.09.2015 - Fiets-ol Bessemer - | ||||||
D:05 | 15000 m | 1:48:32 | 7'14" | 1. (2) | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | ||||||
LD | 3400 m | 0:32:38 | 9'35" | 15. (21) | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | ||||||
D:05 | 4000 m | 0:51:48 | 12'56" | -- (17) | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | ||||||
D:02 | 4700 m | 0:51:48 | 11'01" | 5. (15) | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | ||||||
D:05 | 4400 m | 0:39:37 | 9'00" | -- (15) | ||
30.12.2014 - Sylvester5-2014 - Gerhees | ||||||
D21 | 4740 m | 0:54:09 | 11'25" | 3. (7) | ||
28.12.2014 - Sylvester5-2014 - Weyervlakte | ||||||
D21 | 5800 m | 1:10:20 | 12'07" | 6. (12) | ||
27.12.2014 - Sylvester5-2014 - Witte Bergen | ||||||
D21 | 5600 m | 1:09:12 | 12'21" | 6. (12) | ||
26.12.2014 - Sylvester5-2014 - Brouwhuisseheide | ||||||
D21 | 5700 m | 1:05:18 | 11'27" | 5. (11) | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 7000 m | NCL | ||||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | ||||||
D:09 | 4800 m | 0:49:21 | 10'16" | 1. (5) | ||
24.10.2014 - Daginschrijving - Galbergen | ||||||
D:01 | 4250 m | 1:10:48 | 16'39" | 3. (4) | ||
06.09.2014 - Fiets_ol Halen - Halen | ||||||
D:05 | 14100 m | 1:28:02 | 6'14" | 1. (2) | ||
24.08.2014 - Pijnven - | ||||||
D:04 | 5300 m | 1:19:53 | 15'04" | -- (17) | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | ||||||
D:02 | 5800 m | 0:58:07 | 10'01" | -- (22) | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | ||||||
SD | 2800 m | 0:37:15 | 13'18" | 11. (19) | ||
03.05.2014 - Ghent O-Event - Rozenbroeken West | ||||||
D:01 | 3210 m | 0:26:31 | 8'15" | 3. (5) | ||
06.04.2014 - Regionale - Turnhout | ||||||
D:03 | 6200 m | 1:02:55 | 10'08" | 8. (9) | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | ||||||
Short Difficult | 4300 m | 1:00:40 | 14'06" | 10. (26) | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | ||||||
D:03 | 6900 m | 1:20:56 | 11'43" | 11. (13) | ||
02.02.2014 - Den Heuvel - Den Heuvel | ||||||
D:04 | 5840 m | 0:55:59 | 9'35" | -- (24) | ||
29.12.2013 - Sylvester Dag 4 Staleyckerheide - Leopoldsburg | ||||||
D21 | 5700 m | 1:01:57 | 10'52" | 8. (10) | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | ||||||
D21 | 5760 m | 0:52:34 | 9'07" | 7. (12) | ||
26.12.2013 - Sylvester - Weelde | ||||||
D21 | 5600 m | 1:07:29 | 12'03" | 7. (8) | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | ||||||
D:02 | 5730 m | 1:03:41 | 11'06" | 1. (2) | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | ||||||
D:04 | 5900 m | 0:59:48 | 10'08" | -- (20) | ||
12.10.2013 - NMBS-Kampioenschap - Ham | ||||||
D:05 | 4260 m | 0:38:19 | 8'59" | 1. (6) | ||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | ||||||
D. Open | 1:17:20 | 15'09" | 10. (11) | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | ||||||
SD | 4620 m | 0:52:05 | 11'16" | 6. (24) | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | ||||||
SD | 3600 m | 1:04:51 | 18'00" | 6. (25) | ||
08.06.2013 - Fiets-OL - Oeterdal | ||||||
D:03 | 12300 m | 1:15:17 | 6'07" | 2. (7) | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | ||||||
D:03 | 7000 m | 1:31:44 | 13'06" | 4. (4) | ||
30.12.2012 - Sylvester 2012 - Oirschotseheide | ||||||
SD | 3900 m | 0:52:30 | 13'27" | 9. (38) | ||
28.12.2012 - Sylvester 2012 - De Schrikkelberg | ||||||
SD | 4020 m | 0:56:48 | 14'07" | 12. (30) | ||
26.12.2012 - Sylvester 2012 - Solterheide | ||||||
SD | 4700 m | 1:05:14 | 13'52" | 9. (19) | ||
21.12.2012 - Nacht ZILVERMEER - MOL | ||||||
D:03 | 3200 m | 0:43:54 | 13'43" | -- (9) | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | ||||||
D:05 | 4040 m | 1:02:22 | 15'26" | -- (12) | ||
13.10.2012 - NMBS Kampioenschap - Houthalen | ||||||
D:06 | 4300 m | 1:08:12 | 15'51" | 3. (17) | ||
15.01.2012 - Oost-Vlaams Kampioenschap - De Klinge | ||||||
D:03 | 6920 m | 1:15:08 | 10'51" | 5. (8) | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | ||||||
SD | 4500 m | 0:47:50 | 10'37" | 6. (33) | ||
11.11.2011 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Les 3 Fontaines | ||||||
D:02 | 6030 m | 130 m | 0:57:46 | 9'34" | 6. (14) | |
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | ||||||
D:03 | 1:12:46 | 6. (18) | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | ||||||
D21 | 6690 m | 1:19:06 | 11'49" | 8. (12) | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | ||||||
D21 | 6700 m | 1:15:50 | 11'19" | 7. (12) | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | ||||||
D21 | 7200 m | NCL | ||||
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | ||||||
D21 | 2500 m | 40 m | 0:23:13 | 9'17" | 14. (20) | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | ||||||
D21 | 4300 m | 125 m | 1:05:05 | 15'08" | 14. (23) | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | ||||||
D21 | 7000 m | 220 m | 1:43:58 | 14'51" | 16. (23) | |
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | ||||||
D:01 | 6100 m | 0:59:35 | 9'46" | 3. (8) | ||
04.05.2011 - Lenteloop PULDERBOS - ZANDHOVEN | ||||||
D:02 | 5500 m | 0:59:50 | 10'52" | 4. (9) | ||
08.04.2011 - Wisselbeker Comd Kamp Beverlo - Weyervlakte | ||||||
D:04 | 5800 m | 1:04:30 | 11'07" | 2. (10) | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | ||||||
D:07 | 2600 m | 0:42:34 | 16'22" | -- (7) | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | ||||||
D:05 | 4200 m | 1:01:14 | 14'34" | -- (20) | ||
30.12.2010 - Sylvester - Pijnven Noord | ||||||
DB | 4000 m | 1:14:28 | 18'37" | 4. (4) | ||
28.12.2010 - Sylvester - Grote Heide | ||||||
DB | 4200 m | 1:11:58 | 17'08" | 3. (3) | ||
27.12.2010 - Sylvester - De Keiheuvel | ||||||
DB | 4200 m | 1:28:28 | 21'03" | 2. (3) | ||
26.12.2010 - Sylvester - Houterenberg | ||||||
DB | 3200 m | 0:59:32 | 18'36" | 4. (4) | ||
07.11.2010 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Groenendael | ||||||
04 | 4400 m | 145 m | 1:03:32 | -- (51) | ||
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | ||||||
Short Difficult | 4400 m | 0:48:37 | 11'03" | 5. (23) | ||
29.08.2010 - Championnat de Belgique Longue Distance - Stoumont | ||||||
D21 | 5580 m | 230 m | 1:33:22 | 16'44" | 12. (12) | |
08.11.2009 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 2 - Groenendael | ||||||
02 | 7620 m | 1:28:38 | 11'38" | 42. (74) | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | ||||||
D21 | 7100 m | 160 m | 1:39:39 | 14'02" | 8. (13) | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | ||||||
D21 | 6200 m | 210 m | 1:29:11 | 14'23" | 7. (11) | |
04.11.2007 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Watermael Boitsfort | ||||||
02 | 7610 m | 135 m | 1:47:45 | 14'10" | 75. (79) | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | ||||||
D21 | 7200 m | 1:17:06 | 10'42" | 3. (9) | ||
09.09.2007 - Championnat de Belgique Longue Distance - Brasschaat | ||||||
D21 | 7330 m | 1:50:59 | 15'08" | 8. (9) | ||
15.07.2007 - Championnat de Belgique Interclubs - Lommersweiler | ||||||
D21 | 6600 m | 190 m | 1:13:28 | 11'08" | 2. (6) | |
14.07.2007 - Régionale Middle Distance - Sankt Vith | ||||||
01 | 5000 m | 155 m | 0:57:10 | 11'26" | 38. (54) | |
05.11.2006 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 3 - Rhode-Saint-Genèse | ||||||
02 | 7900 m | 1:31:16 | 11'33" | 62. (70) | ||
02.07.2006 - Nationale 3 - Schönberg | ||||||
D21 | 6390 m | 120 m | 1:49:32 | 17'08" | 9. (10) | |
19.02.2006 - Nationale 1 + Challenge SOFT - Hechtel | ||||||
LD | 8130 m | 2:01:18 | 14'55" | 20. (24) |