WebRes.helga-o.com |
30.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 3 - Gaume | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H55 | 5800 m | 135 m | 1:25:22 | 14'43" | 32. (42) | K.O.L. | |
29.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 2 - Gaume | |||||||
H55 | 5100 m | 130 m | 1:17:31 | 15'12" | 30. (43) | K.O.L. | |
28.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 1 - Gaume | |||||||
H55 | 4000 m | 90 m | 1:00:37 | 15'09" | 26. (42) | K.O.L. | |
26.05.2024 - CBK Sprint 2024 - Gembloux | |||||||
H55 | 1600 m | 40 m | 0:18:34 | 11'36" | 8. (11) | K.O.L. | |
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
H55 | 1810 m | 0:21:40 | 11'58" | 5. (6) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
H:04 | 5360 m | 0:41:32 | 7'45" | 3. (16) | K.O.L. | ||
28.04.2024 - VK Mixed Sprintaflossing ploegen - Tech Lane Ghent | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2800 m | 0:24:26 | 8'44" | 8. (10) | K.O.L. | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Masters B | 3470 m | 0:25:59 | 7'29" | 18. (24) | K.O.L. | ||
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
SD | 4160 m | 105 m | 0:53:33 | 12'52" | 11. (29) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5340 m | 1:01:09 | 11'27" | 34. (41) | K.O.L. | ||
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | |||||||
H:2 - Noir moyen | 5400 m | 165 m | NCL | K.O.L. | |||
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 150 m | 1:31:53 | 17'40" | 19. (22) | K.O.L. | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H55 | 4560 m | 0:54:22 | 11'55" | 17. (21) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:02 | 4430 m | 1:12:41 | 16'24" | 17. (23) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
SD | 4460 m | 0:50:59 | 11'26" | 8. (32) | K.O.L. | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | |||||||
H. Masters B | 5370 m | 1:26:03 | 16'01" | 14. (21) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 1:22:08 | 15'16" | 33. (40) | K.O.L. | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | |||||||
H. Masters B | 4130 m | 0:42:29 | 10'17" | 4. (8) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:17:38 | 12'56" | 32. (49) | K.O.L. | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | |||||||
H:02 | 4620 m | 1:11:03 | 15'23" | 19. (24) | K.O.L. | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4430 m | 0:56:02 | 12'39" | 9. (16) | K.O.L. | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | |||||||
H. Masters B | 5200 m | 1:37:41 | 18'47" | 8. (11) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
SD | 4530 m | 0:53:34 | 11'49" | 12. (36) | K.O.L. | ||
10.11.2023 - Openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | |||||||
Openingsavondaflossing | 5500 m | 1:34:51 | 17'15" | 17. (19) | K.O.L. | ||
07.10.2023 - HOS - Bokrijk - Hasselt | |||||||
H:01 | 4280 m | 0:48:23 | 11'18" | 17. (24) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
SD | 4470 m | 0:55:30 | 12'25" | 8. (29) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4900 m | 1:17:53 | 15'54" | 47. (86) | KOL | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | |||||||
H50 | 6330 m | 1:13:36 | 11'38" | 19. (23) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:50:46 | 11'32" | 8. (10) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
O-H_short | 4040 m | 1:31:06 | 22'33" | 27. (40) | K.O.L. | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H50 | 6000 m | 145 m | 1:22:10 | 13'42" | 27. (30) | K.O.L. | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H50 | 7400 m | 170 m | 1:51:07 | 15'01" | 30. (30) | K.O.L. | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H50 | 4500 m | 55 m | 0:56:20 | 12'31" | 20. (30) | K.O.L. | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:02 | 3010 m | 0:32:24 | 10'46" | 17. (26) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:43:57 | 10'25" | 21. (31) | K.O.L. | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:03 | 4520 m | 0:48:22 | 10'42" | 15. (22) | K.O.L. | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H50 | 2290 m | 45 m | 0:37:04 | 16'11" | 16. (18) | K.O.L. | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | |||||||
H50 | 0:11:04 | 4. (4) | K.O.L. | ||||
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H50 | 2800 m | 0:34:26 | 12'18" | 8. (9) | K.O.L. | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:44:21 | 11'09" | 15. (20) | K.O.L. | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters B | 3430 m | NCL | K.O.L. | ||||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5610 m | 1:06:53 | 11'55" | 28. (41) | K.O.L. | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
SD | 3620 m | 75 m | 0:40:06 | 11'05" | 6. (19) | K.O.L. | |
18.03.2023 - BK Nacht - Hoge Rielen & Rulheyde | |||||||
H. Masters B | 4970 m | 1:09:11 | 13'55" | 10. (20) | K.O.L. | ||
12.03.2023 - Nationale LD - Hèvremont | |||||||
SD | 4200 m | 85 m | 0:58:21 | 13'54" | 6. (18) | K.O.L. | |
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:12 | 4780 m | 0:54:29 | 11'24" | 10. (22) | K.O.L. | ||
26.02.2023 - Oostappense heide - Ommel | |||||||
H:IOF 2 | 4860 m | 0:56:57 | 11'43" | 7. (18) | K.O.L. | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | |||||||
H. Masters B | 0:30:05 | 1. (4) | K.O.L. | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:03 | 5500 m | 1:00:43 | 11'02" | -- (41) | K.O.L. | ||
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:09 | 5440 m | 1:23:50 | 15'25" | 6. (16) | K.O.L. | ||
21.01.2023 - Be Arrows Sprint Training - Leuven | |||||||
H:Spectators | 5000 m | 0:45:19 | 9'04" | 7. (13) | K.O.L. | ||
06.01.2023 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:56:10 | 12'29" | 9. (22) | K.O.L. | ||
29.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 4 - Masy Zuid | |||||||
SD | 3880 m | 0:41:33 | 10'43" | 15. (46) | K.O.L. | ||
11.12.2022 - Regionale MELBERG -ZILLEBOS - GENK | |||||||
H:03 | 6340 m | 1:16:55 | 12'08" | 15. (22) | K.O.L. | ||
02.12.2022 - Avond Congo - Mol | |||||||
H:02 | 4670 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.11.2022 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:02 | 4630 m | 1:17:56 | 16'50" | 15. (18) | K.O.L. | ||
18.11.2022 - Avondaflossing Tielenkamp - Tielen | |||||||
OPEN | 5100 m | 1:17:50 | 15'16" | 13. (17) | K.O.L. | ||
13.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 3 - SCHIPSGAT DUINEN | |||||||
H50 | 4880 m | 1:42:14 | 20'57" | 39. (41) | K.O.L. | ||
12.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 2 - KOKSIJDE DE STER | |||||||
H50 | 6190 m | NCL | K.O.L. | ||||
11.11.2022 - NORTH SEA TROPHY 2022 - DAY 1 - HET LIEFOORD | |||||||
H50 | 3550 m | 0:41:34 | 11'43" | 36. (41) | K.O.L. | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:21:12 | 13'32" | 16. (19) | K.O.L. | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:03 | 5880 m | 1:24:33 | 14'23" | 33. (40) | K.O.L. | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
H50 | 3300 m | 48 m | 0:23:38 | 7'10" | 6. (9) | K.O.L. | |
10.09.2022 - O Serie Hulsen - BALEN | |||||||
H:01 | 4040 m | 0:45:16 | 11'12" | 25. (31) | K.O.L. | ||
15.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 3 - ZWARTE WEG OOST | |||||||
SD | 4350 m | 0:49:40 | 11'25" | 8. (31) | K.O.L. | ||
14.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 2 - STALEYCKERHEIDE | |||||||
SD | 4390 m | 1:00:14 | 13'43" | 5. (28) | K.O.L. | ||
13.08.2022 - 3 DAAGSE VAN DE KEMPEN - DAY 1 - ZWARTE WEG WEST | |||||||
SD | 4070 m | 0:56:15 | 13'49" | 6. (22) | K.O.L. | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | |||||||
H. Masters B | 0:44:36 | 3. (4) | K.O.L. | ||||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:02 | 5190 m | 1:01:01 | 11'45" | 28. (29) | K.O.L. | ||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:55:44 | 12'23" | 13. (30) | K.O.L. | ||
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Masters B | 2880 m | 0:24:27 | 8'29" | 13. (13) | K.O.L. | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:34:45 | 14'36" | 16. (20) | K.O.L. | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H50 | 3360 m | 0:33:23 | 9'56" | 5. (6) | K.O.L. | ||
30.04.2022 - Kempen O serie INSPIRO - HOUTHALEN | |||||||
H:01 | 3550 m | 0:35:43 | 10'04" | 6. (16) | K.O.L. | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
M VET | 9750 m | 1:14:23 | 7'38" | 47. (62) | K.O.L. | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M VET | 4070 m | 0:29:55 | 7'21" | 50. (62) | K.O.L. | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M VET | 3350 m | 0:23:03 | 6'53" | 52. (62) | K.O.L. | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H50 | 5110 m | 0:55:48 | 10'55" | 24. (26) | K.O.L. | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | |||||||
H:01 | 4720 m | 0:55:41 | 11'48" | 17. (25) | K.O.L. | ||
12.03.2022 - Be Arrows Training - Beringen | |||||||
H:Sprint 2 | 2500 m | 0:20:00 | 8'00" | 15. (15) | K.O.L. | ||
H:Sprint 1 | 1500 m | 0:10:31 | 7'01" | 15. (15) | K.O.L. | ||
11.03.2022 - Avond-O Zwarte horst - Luyksgestel | |||||||
H:02 | 4700 m | 1:29:06 | 18'57" | 11. (18) | K.O.L. | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:03 | 6020 m | 1:30:24 | 15'01" | 21. (24) | K.O.L. | ||
25.02.2022 - Avond openingsaflossing - HECHTEL | |||||||
H. Open | 5400 m | 1:05:32 | 12'08" | 7. (15) | K.O.L. | ||
11.02.2022 - VK Avond - Molenheide | |||||||
H. Masters B | 4830 m | 0:57:02 | 11'48" | 13. (18) | K.O.L. | ||
06.02.2022 - Vlaams Kampioenschap Middle Distance - Bel | |||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:44:44 | 10'55" | 15. (25) | K.O.L. | ||
04.02.2022 - Avondwedstrijd HULSEN - BALEN - HULSEN | |||||||
H:02 | 4340 m | 0:56:57 | 13'07" | 8. (20) | K.O.L. | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:04 | 4380 m | 0:48:19 | 11'02" | 17. (31) | K.O.L. | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
SD | 3950 m | 0:47:11 | 11'57" | 8. (15) | K.O.L. | ||
07.01.2022 - Jenevercross - Kessel | |||||||
H:02 | 4500 m | NCL | K.O.L. | ||||
18.12.2021 - O serie KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 4570 m | 0:45:03 | 9'51" | 21. (29) | K.O.L. | ||
12.12.2021 - Regionale DE BEELTJENS - WESTERLO | |||||||
H:03 | 5450 m | 1:01:54 | 11'21" | 19. (29) | K.O.L. | ||
04.12.2021 - BK Avond / CB Nuit - Ham | |||||||
H. Masters B | 4860 m | 1:23:38 | 17'13" | 13. (19) | K.O.L. | ||
28.11.2021 - Regionale - Kolisbos | |||||||
H:03 | 5450 m | 0:53:12 | 9'46" | 14. (23) | K.O.L. | ||
26.11.2021 - VK Avond 2021 - Sonnisheide noord | |||||||
H. Masters B | 5800 m | 1:16:20 | 13'10" | 12. (22) | K.O.L. | ||
21.11.2021 - Herfstwisselbeker - Hechtel/Eksel | |||||||
H:03 | 5600 m | 1:11:18 | 12'44" | 21. (29) | K.O.L. | ||
20.11.2021 - Kempen o-serie - ZILVERMEER MOL | |||||||
H:01 | 4120 m | 0:38:16 | 9'17" | 14. (25) | K.O.L. | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:03 | 5550 m | 1:18:03 | 14'04" | 19. (22) | K.O.L. | ||
12.11.2021 - Nacht Sledderlo - Sledderlo | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:58:43 | 12'30" | 9. (18) | K.O.L. | ||
10.11.2021 - Militair regelmatigheidscriterium - Pijnven | |||||||
H:04 | 6100 m | 1:18:44 | 12'54" | 20. (42) | KOL | ||
24.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - City Long Distance - Luxembourg City | |||||||
Veteran Men (H40-54) | 11200 m | 260 m | 2:03:50,839 | 11'03" | 47. (61) | K.O.L. | |
23.10.2021 - Luxembourg Orienteering Weekend - Forest Middle Distance - Luxembourg Bambësch | |||||||
Veteran Men (H40-54) | 4800 m | 200 m | 1:23:31 | 17'24" | 41. (50) | K.O.L. | |
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters B | 4560 m | 0:48:46 | 10'42" | 21. (33) | K.O.L. | ||
10.10.2021 - City Race - Hulst - Hulst | |||||||
H:Course 2 | 4980 m | 0:49:33 | 9'57" | 14. (26) | K.O.L. | ||
02.10.2021 - Kempen O serie Beringen - BERINGEN - MIJN | |||||||
H:01 | 4480 m | 0:47:56 | 10'42" | 19. (30) | K.O.L. | ||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | |||||||
Open | 3190 m | 0:29:07 | 9'08" | 19. (21) | K.O.L. | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
H50 | 2170 m | 0:18:44 | 8'38" | 6. (11) | K.O.L. | ||
15.09.2021 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel-Eksel | |||||||
H:04 | 6600 m | 1:37:46 | 14'49" | 26. (39) | KOL | ||
04.09.2021 - Kempen O serie - Lommel sportvelden | |||||||
H:01 | 4050 m | 0:35:09 | 8'41" | 14. (24) | K.O.L. | ||
22.08.2021 - City - O - BILZEN - BILZEN | |||||||
H:02 | 3990 m | 0:45:17,203 | 11'21" | 15. (24) | K.O.L. | ||
27.06.2021 - VK SPRINT - TIVOLI - Mechelen | |||||||
H. Masters B | 2590 m | 0:26:17 | 10'09" | 9. (9) | K.O.L. | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:03 | 4650 m | 0:47:10 | 10'09" | 13. (29) | K.O.L. | ||
29.05.2021 - O serie Galbergen - MOL | |||||||
H:04 | 3890 m | 0:50:09 | 12'54" | -- (13) | K.O.L. | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 4530 m | 0:58:05 | 12'49" | 16. (23) | K.O.L. | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H50 | 6810 m | 1:14:53 | 10'59" | 20. (23) | K.O.L. | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H50 | 4580 m | 40 m | 1:00:33 | 13'13" | 14. (21) | K.O.L. | |
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
H:01 | 5610 m | 1:11:58 | 12'49" | 21. (35) | K.O.L. | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H50 | 6940 m | 1:24:41 | 12'12" | 15. (21) | K.O.L. | ||
13.09.2020 - Nationale Sprint - Ville de Herve | |||||||
H50 | 2740 m | 85 m | 0:27:56 | 10'11" | 7. (9) | K.O.L. | |
05.09.2020 - O serie kempen KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:01 | 5060 m | 0:50:18 | 9'56" | 34. (42) | K.O.L. | ||
06.03.2020 - VK AVOND - PRINSENPARK | |||||||
H. Masters B | 5150 m | 1:13:14 | 14'13" | 5. (10) | K.O.L. | ||
16.02.2020 - Nationale 1 - Pijnven - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 7200 m | 1:30:13 | 12'31" | 13. (15) | K.O.L. | ||
06.02.2020 - Challenge Comd Prov Hainaut - Baudour | |||||||
H:RL | 5400 m | 1:00:46 | 11'15" | 8. (79) | KOL | ||
31.01.2020 - Avond-O SportinGenk - Genk | |||||||
H:02 | 4510 m | 0:50:40 | 11'14" | 12. (22) | K.O.L. | ||
19.01.2020 - Wintercriterium Gerhees-Wolputten - Ham | |||||||
H:05 | 5580 m | 1:02:59 | 11'17" | -- (23) | K.O.L. | ||
17.01.2020 - Avondcriterium DON BOSCO - Hechtel | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:54:38 | 12'08" | 12. (22) | K.O.L. | ||
03.01.2020 - Jenevercross 2020 - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:51:02 | 11'05" | 12. (33) | K.O.L. | ||
13.12.2019 - Avondcriterium - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:02 | 4650 m | 1:13:50 | 15'52" | 10. (19) | K.O.L. | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:speciaal 1 | 4090 m | 0:39:22 | 9'37" | 3. (4) | K.O.L. | ||
04.12.2019 - Memorial Day - Het Giels Bos | |||||||
H:02 | 4550 m | 0:48:05 | 10'34" | 8. (22) | K.O.L. | ||
29.11.2019 - Avond - Galbergen | |||||||
H:02 | 4880 m | 1:03:35 | 13'01" | 8. (29) | K.O.L. | ||
11.11.2019 - North Sea Trophy - Day 3 - Koksijde - Bad | |||||||
H50 | 6030 m | 1:04:18 | 10'39" | 19. (35) | K.O.L. | ||
10.11.2019 - North Sea Trophy - Day 2 - Plaats Duinen - Oostduinkerke | |||||||
H50 | 6510 m | 1:35:15 | 14'37" | 21. (35) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
H50 | 4830 m | 1:39:25 | 20'34" | 30. (35) | K.O.L. | ||
02.11.2019 - Regional - e /Oml. - Balen | |||||||
H:01 | 3980 m | 0:33:32 | 8'25" | 16. (36) | K.O.L. | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
H. Masters B | 4100 m | 0:57:38 | 14'03" | 11. (14) | K.O.L. | ||
18.10.2019 - Openingsavondaflossing De Kluis - Sint-Joris-Weert | |||||||
Openingsavondaflossing | 5200 m | 1:00:34 | 11'38" | 12. (22) | K.O.L. | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
H50 | 6500 m | 0:48:00 | 7'23" | 8. (16) | K.O.L. | ||
05.10.2019 - O serie MOL city - MOL | |||||||
H:01 | 3900 m | 0:41:05 | 10'32" | 9. (14) | K.O.L. | ||
29.09.2019 - Wisselbeker Staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H. Open | 5830 m | 0:51:55 | 8'54" | 38. (52) | KOL Fam | ||
15.09.2019 - BK RELAY - GENK | |||||||
H. Masters B | 5880 m | 1:05:57 | 11'12" | 0. (13) | K.O.L. | ||
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H50 | 7090 m | 1:45:08 | 14'49" | 13. (18) | K.O.L. | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H50 | 7130 m | 1:20:10 | 11'14" | 16. (18) | K.O.L. | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 7150 m | 1:30:59 | 12'43" | 13. (17) | K.O.L. | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 5200 m | 1:07:46 | 13'01" | 15. (19) | K.O.L. | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:04 | 5610 m | 1:05:32 | 11'40" | -- (18) | K.O.L. | ||
16.06.2019 - Regionale Balendijk - Lommel | |||||||
H:04 | 4970 m | 1:04:01 | 12'52" | -- (24) | K.O.L. | ||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
H50 | 2440 m | 0:26:21 | 10'47" | 8. (12) | K.O.L. | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:02 | 3960 m | 0:42:34 | 10'44" | 15. (33) | K.O.L. | ||
05.05.2019 - Stads-O Geel - Geel | |||||||
H:05 | 2500 m | 0:29:08 | 11'39" | -- (18) | K.O.L. | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
03 | 3660 m | 0:52:25 | 14'19" | 8. (21) | K.O.L. | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
HMB | 2820 m | 0:23:54 | 8'28" | 13. (15) | K.O.L. | ||
06.04.2019 - O series KEMPEN 3 - MOL | |||||||
H:01 | 3780 m | 0:38:26 | 10'10" | 9. (16) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Bobbejaanland Indoor O - Kinderland | |||||||
Course 3 | 960 m | 0:17:17 | 18'00" | 7. (38) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H50 | 1720 m | NCL | K.O.L. | ||||
17.03.2019 - Nationale LD- Wisselbeker Oosterlynck - Lommel - Sahara | |||||||
H50 | 6710 m | 1:08:10 | 10'09" | 11. (15) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
H50 | 7470 m | 1:22:50 | 11'05" | 8. (10) | K.O.L. | ||
15.02.2019 - Regional - Kolenspoor - Genk | |||||||
H:02 | 4500 m | 1:03:42 | 14'09" | 12. (24) | K.O.L. | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
H:04 | 5690 m | 1:01:52 | 10'52" | -- (30) | K.O.L. | ||
08.02.2019 - VK avond - Leopoldsburg | |||||||
HMB | 4600 m | 0:52:27 | 11'24" | 10. (14) | K.O.L. | ||
20.01.2019 - Kepkensberg - Ham | |||||||
H:04 | 4030 m | 0:45:10 | 11'12" | -- (28) | K.O.L. | ||
18.01.2019 - Avondcriterium Desselse Heide - Witgoor - DESSEL | |||||||
H:02 | 4710 m | 1:41:01 | 21'26" | 10. (22) | K.O.L. | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:04 | 5650 m | 1:07:46 | 11'59" | -- (45) | K.O.L. | ||
04.01.2019 - AvondOL Kesselse Heide - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:43:08 | 9'22" | 11. (31) | K.O.L. | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
SD | 4330 m | 0:43:49 | 10'07" | 13. (46) | K.O.L. | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:4 Oro-Hydro | 5500 m | 0:58:40 | 10'40" | 11. (13) | K.O.L. | ||
09.12.2018 - Wintercriterium De Beeltjes - Westerlo | |||||||
H:05 | 4310 m | 0:44:38 | 10'21" | -- (14) | K.O.L. | ||
08.12.2018 - BK/VK Nacht - Schrikkelberg - Sterrebeek | |||||||
HMA | 5990 m | 1:29:51 | 15'00" | 10. (12) | K.O.L. | ||
30.11.2018 - Avondcriterium Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:02 | 4360 m | 1:04:34 | 14'48" | 12. (26) | K.O.L. | ||
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:05 | 4500 m | 0:45:28 | 10'06" | -- (29) | K.O.L. | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:04 | 5940 m | 0:57:03 | 9'36" | -- (46) | K.O.L. | ||
09.11.2018 - Avondaflossing - Holven | |||||||
Open | 6190 m | NCL | K.O.L. | ||||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
HB | 7140 m | 1:10:55 | 9'55" | 2. (2) | K.O.L. | ||
30.09.2018 - Championnat de Belgique Sprint - Stavelot | |||||||
H45 | 2640 m | 0:25:53 | 9'48" | 13. (18) | K.O.L. | ||
23.09.2018 - VK lange afstand - Masy Meeuwen | |||||||
HB | 6810 m | 1:21:49 | 12'00" | 2. (2) | K.O.L. | ||
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
HB | 6920 m | 1:30:15 | 13'02" | 3. (4) | K.O.L. | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
HB | 6860 m | 1:27:23 | 12'44" | 2. (4) | K.O.L. | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
HB | 5030 m | 0:51:51 | 10'18" | 2. (4) | K.O.L. | ||
24.06.2018 - VK Sprint - Hasselt | |||||||
H. Masters A | 3000 m | 0:27:51 | 9'17" | 16. (21) | K.O.L. | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:04 | 4400 m | 0:50:33 | 11'29" | 17. (41) | K.O.L. | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3790 m | 0:40:33 | 10'41" | 14. (36) | K.O.L. | ||
09.05.2018 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:58:22 | 12'58" | 11. (19) | K.O.L. | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:19:53 | 7'21" | 8. (16) | K.O.L. | ||
29.04.2018 - Nationale midden afstand - Melberg - Zillebos - Genk | |||||||
H45 | 5100 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.04.2018 - Rozebroeken - Gent | |||||||
H:02 | 4210 m | 0:43:01 | 10'13" | 6. (15) | K.O.L. | ||
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:04 | 5600 m | 1:00:38 | 10'49" | 19. (46) | K.O.L. | ||
02.04.2018 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 5180 m | 0:58:07 | 11'13" | -- (42) | K.O.L. | ||
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
H:03 | 3800 m | 0:37:48 | 9'56" | 9. (24) | K.O.L. | ||
17.03.2018 - BM Nacht - Hahnenberg | |||||||
H. Masters A | 6170 m | 210 m | 1:40:00 | 16'12" | 13. (14) | K.O.L. | |
23.02.2018 - Avondoriëntatie Sanicol - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:57:07 | 12'09" | 12. (24) | K.O.L. | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:04 | 5400 m | 0:58:53 | 10'54" | -- (35) | K.O.L. | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | |||||||
H. Masters A | 0:47:06 | 1. (5) | K.O.L. | ||||
26.01.2018 - Avondcriterium BRASEL - DESSEL | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:44:31 | 9'53" | 5. (23) | K.O.L. | ||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
H:04 | 5970 m | 1:03:57 | 10'42" | -- (39) | K.O.L. | ||
17.12.2017 - Wintercriterium Kattevenia - GENK | |||||||
H:04 | 5900 m | 0:58:23 | 9'53" | -- (32) | K.O.L. | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | |||||||
H:02 | 5000 m | 0:48:53 | 9'46" | 11. (30) | K.O.L. | ||
01.12.2017 - Avondwedstrijd Bokrijk - Genk | |||||||
H:02 | 5400 m | 1:10:47 | 13'06" | 22. (33) | K.O.L. | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
H:04 | 5800 m | 1:07:17 | 11'36" | -- (40) | K.O.L. | ||
24.11.2017 - Kepkensberg Avondwedstrijd - Ham | |||||||
H:02 | 4380 m | 0:57:38 | 13'09" | 10. (25) | K.O.L. | ||
17.11.2017 - Avond-O Prinsenpark - Prinsenpark | |||||||
H:02 | 4800 m | 1:02:55 | 13'06" | 10. (23) | K.O.L. | ||
15.10.2017 - Vlaams Kampioenschap Aflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 5800 m | 1:01:03 | 10'31" | 47. (70) | K.O.L.-fam | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | |||||||
H:06 | 5300 m | 0:55:12 | 10'24" | 8. (15) | K.O.L. | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:04 | 5600 m | 1:20:36 | 14'23" | -- (23) | K.O.L. | ||
01.10.2017 - Nationale lang Kelchterhoef - Sonnis - HOUTHALEN | |||||||
HB | 7000 m | 1:22:30 | 11'47" | 3. (4) | K.O.L. | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
H45 | 7200 m | 1:39:22 | 13'48" | 9. (13) | K.O.L. | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:04 | 5900 m | 1:05:02 | 11'01" | 16. (41) | K.O.L. | ||
27.08.2017 - BM Interclubs - Hinter den Sandgruben | |||||||
HB | 6450 m | 150 m | 1:20:35 | 12'29" | 2. (2) | K.O.L. | |
15.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-Oost | |||||||
HB | 5730 m | 1:15:56 | 13'15" | 2. (8) | K.O.L. | ||
14.08.2017 - 4 Days of Flanders - Opglabbeek-West | |||||||
HB | 5930 m | 1:10:53 | 11'57" | 4. (8) | K.O.L. | ||
13.08.2017 - 4 Days of Flanders - Oud-Waterschei | |||||||
HB | 5290 m | 0:48:42 | 9'12" | 2. (8) | K.O.L. | ||
12.08.2017 - 4 Days of Flanders - Kolenspoor | |||||||
HB | 3700 m | 0:47:57 | 12'57" | 3. (8) | K.O.L. | ||
09.07.2017 - HTC O-Run - Eindhoven | |||||||
H:02 | 5600 m | 1:02:29 | 11'09" | 17. (21) | K.O.L. | ||
25.06.2017 - Nationale MD - Bois des Manants | |||||||
H45 | 4000 m | 100 m | 1:02:17 | 15'34" | 13. (18) | K.O.L. | |
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
H:05 | 4710 m | 1:05:47 | 13'58" | -- (26) | K.O.L. | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
HB | 7000 m | 1:16:37 | 10'56" | 3. (6) | K.O.L. | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
HB | 6800 m | 1:19:35 | 11'42" | 4. (5) | K.O.L. | ||
03.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL PIJNVEN | |||||||
HB | 4600 m | 1:01:17 | 13'19" | 3. (6) | K.O.L. | ||
28.05.2017 - 2-daagse van Brabant - TU/e | |||||||
H45 | 5700 m | 0:57:43 | 10'07" | 10. (11) | K.O.L. | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 2e sprint Henri Dunantpark | |||||||
H45 | 2900 m | 0:30:11 | 10'24" | 6. (8) | K.O.L. | ||
27.05.2017 - 2-daagse van Brabant - 1e sprint 't Hool | |||||||
H45 | 2700 m | 0:25:10 | 9'19" | 6. (8) | K.O.L. | ||
21.05.2017 - BK SPRINT - ARENDONK | |||||||
H45 | 2600 m | 0:26:56 | 10'21" | 10. (17) | K.O.L. | ||
17.05.2017 - Lenteloop - Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:04 | 2700 m | 0:29:26 | 10'54" | 1. (8) | K.O.L. | ||
07.05.2017 - Nationale sprint - Geel | |||||||
H45 | 3770 m | 0:27:33 | 7'18" | 8. (11) | K.O.L. | ||
03.05.2017 - Lenteloop Vossemeren - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:48:54 | 10'37" | 19. (40) | K.O.L. | ||
30.04.2017 - VK SPRINT - TURNHOUT | |||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:23:36 | 8'44" | 13. (19) | K.O.L. | ||
25.04.2017 - LenteLoop - Ham Centrum | |||||||
H:01 | 5250 m | 0:56:30 | 10'45" | 30. (42) | K.O.L. | ||
29.03.2017 - Training - Arendonk | |||||||
H:01 | 3200 m | 0:24:39 | 7'42" | 9. (13) | K.O.L. | ||
11.03.2017 - BK Avond - Hoge Mouw | |||||||
H. Masters A | 6200 m | 1:14:55 | 12'04" | 11. (16) | K.O.L. | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
H:04 | 5250 m | 0:57:49 | 11'00" | -- (32) | K.O.L. | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
HB | 6600 m | 160 m | 1:30:26 | 13'42" | 3. (3) | K.O.L. | |
24.02.2017 - Avondwedstrijd - Ham | |||||||
H:02 | 4160 m | 0:58:45 | 14'07" | 11. (21) | K.O.L. | ||
17.02.2017 - VK Avond Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
H. Masters A | 6100 m | 1:12:18 | 11'51" | 6. (9) | K.O.L. | ||
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:04 | 5100 m | 0:48:05 | 9'25" | -- (34) | K.O.L. | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
H. Masters A | 5840 m | 1:01:34 | 10'32" | 20. (22) | K.O.L. | ||
04.02.2017 - Clubkampioenschap - Balen Hulsen | |||||||
H. Masters A | 6900 m | 1:31:52 | 13'18" | 2. (6) | K.O.L. | ||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
H:04 | 5590 m | 0:59:30 | 10'38" | -- (39) | K.O.L. | ||
20.01.2017 - Avond Genk-Sportcentrum - Genk | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:42:50 | 9'44" | 6. (21) | K.O.L. | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:04 | 5700 m | 0:57:38 | 10'06" | -- (34) | K.O.L. | ||
06.01.2017 - Nachtcriterium - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:49:54 | 10'37" | 9. (17) | K.O.L. | ||
30.12.2016 - Sylvester5-2016 - Meeuwen-Gruitrode | |||||||
HB | 5400 m | 1:06:16 | 12'16" | 4. (5) | K.O.L. | ||
29.12.2016 - Sylvester5-2016 - Ravels | |||||||
HB | 4950 m | 0:47:01 | 9'29" | 3. (5) | K.O.L. | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
HB | 5400 m | 0:56:31 | 10'27" | 3. (5) | K.O.L. | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
HB | 5900 m | 0:57:30 | 9'44" | 4. (5) | K.O.L. | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
HB | 5690 m | 1:02:46 | 11'01" | 2. (5) | K.O.L. | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
H. Masters A | 5300 m | 1:00:11 | 11'21" | 17. (21) | K.O.L. | ||
09.12.2016 - Avondcriterium Willekensberg - LUMMEN | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:53:17 | 11'20" | 15. (24) | K.O.L. | ||
24.11.2016 - Wisselbeker Comd Prov Limburg - Zonhoven | |||||||
4 | 6400 m | 1:15:29 | 11'47" | 34. (60) | KOL | ||
18.11.2016 - Avondwedstrijd - Kepkensberg | |||||||
H:02 | 4030 m | 0:50:38 | 12'33" | 7. (17) | K.O.L. | ||
16.11.2016 - SVS-Arenberg - | |||||||
H:06 | 5600 m | 0:51:42 | 9'13" | 9. (16) | K.O.L. | ||
06.11.2016 - Herfstwisselbeker - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:ORO-HYDRO 4 | 5500 m | 25 m | 1:08:34 | 12'27" | 11. (20) | K.O.L. | |
04.11.2016 - Nachtaflossing - Kasterlee | |||||||
OPEN | 5500 m | 1:13:09 | 13'18" | 14. (29) | K.O.L. | ||
23.10.2016 - Regionale - Herenlaak - | |||||||
H:03 | 6300 m | 1:00:49 | 9'39" | 14. (27) | K.O.L. | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
HB | 6400 m | 1:14:10 | 11'35" | 1. (2) | K.O.L. | ||
02.10.2016 - Belgian Clubs Relay - Leopoldsburg | |||||||
Open | 5200 m | 0:53:28 | 10'16" | 35. (39) | K.O.L. | ||
25.09.2016 - BM Staffel - Emmels/Windräder | |||||||
H. Masters A | 5040 m | 0:58:28 | 11'36" | 9. (15) | K.O.L. | ||
21.09.2016 - Regionale /Oml. - TISP Mol | |||||||
H:01 | 5600 m | 1:00:11 | 10'44" | 23. (24) | K.O.L. | ||
28.08.2016 - City-O Leuven - Leuven | |||||||
H:03 | 4250 m | 0:51:31 | 12'07" | 9. (15) | K.O.L. | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:05 | 4300 m | 0:55:36 | 12'55" | 9. (18) | K.O.L. | ||
15.08.2016 - 3 daagse van Limburg - Vierveld - Connecterra | |||||||
HB | 7000 m | 190 m | 1:48:52 | 15'33" | 3. (9) | K.O.L. | |
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
HB | 4900 m | 125 m | 1:14:46 | 15'15" | 7. (10) | K.O.L. | |
13.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve Zuid | |||||||
HB | 5400 m | 85 m | 1:07:50 | 12'33" | 4. (9) | K.O.L. | |
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | |||||||
H:02 | 6700 m | 1:13:06 | 10'54" | 16. (44) | K.O.L. | ||
19.06.2016 - NK Sprint 2016 - TU/e | |||||||
H:06 | 4000 m | 0:53:47 | 13'26" | 17. (27) | K.O.L. | ||
05.06.2016 - City-O Hasselt-Banneuxwijk - Hasselt | |||||||
H:03 | 4800 m | 0:46:42 | 9'43" | 20. (25) | K.O.L. | ||
29.05.2016 - Championnat de Belgique de sprint - Flémalle | |||||||
H45 | 3300 m | 55 m | 0:30:04 | 9'06" | 13. (18) | K.O.L. | |
22.05.2016 - VK Aflossing - Ham | |||||||
H. Open | 5800 m | 1:08:58 | 11'53" | 38. (50) | KOL FAM | ||
16.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Herbeumont | |||||||
HB | 5200 m | 250 m | 1:21:03 | 15'35" | 8. (14) | K.O.L. | |
15.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing - Les Fossés | |||||||
HB | 3800 m | 75 m | 0:54:26 | 14'19" | 8. (13) | K.O.L. | |
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
HB | 5900 m | 245 m | 1:25:59 | 14'34" | 8. (12) | K.O.L. | |
01.05.2016 - Nationale - Sprint - Waimes | |||||||
H. Masters A | 2600 m | 0:29:37 | 11'23" | 17. (23) | K.O.L. | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Masters A | 2900 m | 0:23:35 | 8'07" | 8. (15) | K.O.L. | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | |||||||
H:02 | 4530 m | 0:42:23 | 9'21" | 7. (37) | K.O.L. | ||
17.04.2016 - Regionale BRASEL - DESSEL | |||||||
H:04 | 5500 m | 0:54:40 | 9'56" | 16. (31) | K.O.L. | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
HB | 3970 m | 0:45:08 | 11'22" | 1. (2) | K.O.L. | ||
03.04.2016 - Nationale Competitie 3 - Einderheide | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:02:31 | 10'25" | 24. (41) | K.O.L. | ||
28.03.2016 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:04 | 5500 m | 0:51:37 | 9'23" | 10. (47) | K.O.L. | ||
12.03.2016 - Championnat BEL Nuit - Acoz | |||||||
H. Masters A | 5800 m | 210 m | NCL | K.O.L. | |||
04.03.2016 - VK Avond - Prinsenpark | |||||||
H. Masters A | 5300 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.02.2016 - Ijzeren paal - | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:44:12 | 9'36" | 5. (20) | K.O.L. | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | |||||||
H:03 | 6700 m | 1:27:36 | 13'04" | 27. (43) | K.O.L. | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:04 | 5900 m | 0:57:51 | 9'48" | 10. (27) | K.O.L. | ||
12.02.2016 - KOVZ Nacht - De Grote Cirkel | |||||||
H:02 | 4700 m | 1:00:48 | 12'56" | 4. (20) | K.O.L. | ||
05.02.2016 - Avondcriterium Masy Noord - MEEUWEN | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:52:40 | 11'26" | 4. (16) | K.O.L. | ||
29.01.2016 - Avondloop - Genemeer | |||||||
H:02 | 4510 m | 1:05:28 | 14'30" | 16. (22) | K.O.L. | ||
17.01.2016 - Wintercriterium Staleyckerheide - STAL - KOERSEL | |||||||
H:04 | 6000 m | 1:02:23 | 10'23" | -- (51) | K.O.L. | ||
08.01.2016 - Jenevercross - Kesselse Heide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:45:59 | 9'59" | 16. (27) | K.O.L. | ||
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
HB | 5300 m | 0:51:26 | 9'42" | 4. (11) | K.O.L. | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
HB | 5600 m | 1:05:13 | 11'38" | 6. (12) | K.O.L. | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
HB | 5000 m | 0:50:50 | 10'09" | 5. (12) | K.O.L. | ||
27.12.2015 - Sylvester 2015 - Ossendrecht | |||||||
HB | 5500 m | 1:02:26 | 11'21" | 8. (13) | K.O.L. | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
HB | 5700 m | 0:59:37 | 10'27" | 6. (13) | K.O.L. | ||
11.12.2015 - Avondcriterium KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 4800 m | 0:55:28 | 11'33" | 5. (27) | K.O.L. | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:04 | 6600 m | 1:10:59 | 10'45" | -- (48) | K.O.L. | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
H. Masters A | 5700 m | 0:51:05 | 8'57" | 13. (18) | K.O.L. | ||
27.11.2015 - Avond Kepkensberg - Ham | |||||||
H:02 | 5040 m | 1:14:49 | 14'50" | 15. (20) | K.O.L. | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:04 | 5200 m | 0:52:02 | 10'00" | 5. (14) | K.O.L. | ||
18.11.2015 - SVS Wedstrijd - Halve maan | |||||||
H:06 | 4600 m | 0:44:47 | 9'44" | 10. (15) | K.O.L. | ||
15.11.2015 - Ploegenwedstrijd - Gerhees | |||||||
H:03 | 5700 m | 1:27:01 | 15'15" | 20. (27) | K.O.L. | ||
13.11.2015 - Openingsaflossing - Leopoldsburg | |||||||
H. Open | 6000 m | 1:04:43 | 10'47" | 15. (26) | K.O.L. | ||
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | |||||||
6400 m | 1:02:48 | 9'48" | 46. (56) | K.O.L. | |||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | |||||||
H:05 | 4900 m | 0:46:43 | 9'32" | 19. (28) | K.O.L. | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:04 | 5700 m | 60 m | 1:08:06 | 11'56" | -- (33) | K.O.L. | |
30.09.2015 - SVS BRASEL DESSEL - BRASEL | |||||||
H:04 | 5000 m | 1:05:27 | 13'05" | 11. (16) | K.O.L. | ||
27.09.2015 - VK Lang - Kolisbos | |||||||
SD | 4740 m | 1:02:56 | 13'16" | 14. (37) | K.O.L. | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:05 | 4700 m | 1:12:53 | 15'30" | 7. (21) | K.O.L. | ||
16.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
HB | 6800 m | 1:24:08 | 12'22" | 3. (7) | K.O.L. | ||
15.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
HB | 6600 m | 1:18:47 | 11'56" | 4. (7) | K.O.L. | ||
14.08.2015 - Driedaagse van de Kempen - Houthalen | |||||||
HB | 5700 m | 1:04:34 | 11'19" | 3. (6) | K.O.L. | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | |||||||
H:05 | 4100 m | 0:45:53 | 11'11" | 5. (15) | K.O.L. | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:02 | 4950 m | 0:50:54 | 10'16" | 18. (46) | K.O.L. | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
H45 | 2700 m | 0:24:44 | 9'09" | 8. (11) | K.O.L. | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:04 | 5600 m | 1:09:01 | 12'19" | -- (28) | K.O.L. | ||
24.05.2015 - Regionale CITY - O Bilzen - BILZEN | |||||||
H:04 | 4700 m | 1:00:44 | 12'55" | -- (21) | K.O.L. | ||
10.05.2015 - BK Sprint - Tongeren | |||||||
H45 | 2300 m | 0:17:08 | 7'26" | 15. (20) | K.O.L. | ||
06.05.2015 - Lenteloop DE VOSSEMEREN - LOMMEL | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:54:04 | 11'30" | 19. (43) | K.O.L. | ||
03.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
HB | 6100 m | 105 m | 1:29:20 | 14'38" | 6. (9) | K.O.L. | |
02.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
HB | 5100 m | 140 m | 0:59:21 | 11'38" | 4. (9) | K.O.L. | |
01.05.2015 - 3 Jours de Belgique 2015 - Vlessart | |||||||
HB | 7200 m | 165 m | 1:21:06 | 11'15" | 4. (9) | K.O.L. | |
30.04.2015 - Challenge AUTMANS - Eupen | |||||||
OPEN | 6200 m | 175 m | 1:08:01 | 10'58" | 59. (114) | KOL | |
22.04.2015 - Lenteloop - Ham | |||||||
H:01 | 4760 m | 0:42:40 | 8'57" | 42. (60) | K.O.L. | ||
19.04.2015 - STADSPARK BLIJKHOEF - TURNHOUT | |||||||
H:04 | 5200 m | 0:44:57 | 8'38" | -- (24) | K.O.L. | ||
12.04.2015 - Nationale Longue Distance - Olloy-sur-Viroin | |||||||
HB | 6000 m | 300 m | 1:50:26 | 18'24" | 2. (2) | K.O.L. | |
11.04.2015 - Régionale Moyenne / Sprint - Vierves | |||||||
H:Moyen H/D | 3600 m | 225 m | 0:52:51 | 14'40" | 10. (21) | K.O.L. | |
15.03.2015 - Regionale wedstrijd 't FONTEINTJE - KOERSEL | |||||||
H:05 | 0:45:41 | 8. (36) | K.O.L. | ||||
14.03.2015 - Belgisch kampioenschap AVOND - Koersel 't Fonteintje | |||||||
H. Masters A | 7000 m | 1:39:55 | 14'16" | 11. (16) | K.O.L. | ||
08.03.2015 - Nationale 2 - Zonhoven | |||||||
HB | 7590 m | 1:19:03 | 10'24" | 1. (3) | K.O.L. | ||
06.03.2015 - VK avond - Gruitroderbos | |||||||
H. Masters A | 5700 m | 1:42:10 | 17'55" | 8. (13) | K.O.L. | ||
22.02.2015 - Nationale MD - Jurbise | |||||||
HB | 4700 m | 0:59:42 | 12'42" | 1. (1) | K.O.L. | ||
01.02.2015 - Regionale - Ham | |||||||
H:05 | 5080 m | 0:56:46 | 11'10" | -- (29) | K.O.L. | ||
23.01.2015 - Avondloop - Teunenberg | |||||||
H:02 | 4450 m | 1:00:52 | 13'40" | 12. (22) | K.O.L. | ||
18.01.2015 - Bos van Hees - Schaffen - Zelem | |||||||
H:04 | 5100 m | 0:58:25 | 11'27" | -- (40) | K.O.L. | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:04 | 5700 m | 1:15:40 | 13'16" | -- (57) | K.O.L. | ||
02.01.2015 - Jenevercross - GEMEENTEPARK | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:54:37 | 12'24" | 11. (16) | K.O.L. | ||
12.12.2014 - Nightorientation Thomas More - Turnhout | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:54:52 | 11'40" | 10. (47) | K.O.L. | ||
05.12.2014 - Avondcriterium - Retie | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:54:13 | 12'02" | 11. (19) | K.O.L. | ||
28.11.2014 - Avondwedstrijd LILSE BERGEN - LILLE | |||||||
H:02 | 4400 m | 1:00:53 | 13'50" | 10. (20) | K.O.L. | ||
23.11.2014 - Memorial day Bos van Hees - Zelem | |||||||
H:03 | 5800 m | 1:09:49 | 12'02" | 7. (28) | K.O.L. | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
HB | 7400 m | 1:12:29 | 9'47" | 1. (3) | K.O.L. | ||
14.11.2014 - Avondwedstrijd "Bokrijk" - Bokrijk | |||||||
H:03 | 3500 m | 1:00:14 | 17'12" | -- (16) | K.O.L. | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:04 | 5600 m | 0:56:14 | 10'02" | -- (41) | K.O.L. | ||
24.10.2014 - VVO Nachtaflossing - Galbergen | |||||||
Open | 4900 m | 1:01:07 | 12'28" | 15. (20) | K.O.L. | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
HB | 3940 m | 0:38:25 | 9'45" | 3. (4) | K.O.L. | ||
05.10.2014 - JEC Spectators - Sahara | |||||||
H:03 | 7660 m | 1:18:52 | 10'17" | 18. (25) | K.O.L. | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | |||||||
H:03 | 5010 m | 0:57:50 | 11'32" | 12. (21) | K.O.L. | ||
03.10.2014 - JEC Spectators - Lommel | |||||||
H:02 | 2620 m | 0:24:57 | 9'31" | 18. (27) | K.O.L. | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | |||||||
HB | 8140 m | 1:28:06 | 10'49" | 1. (3) | K.O.L. | ||
17.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
HB | 5940 m | 95 m | 1:07:25 | 11'20" | 3. (6) | K.O.L. | |
16.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
HB | 4400 m | 0:45:09 | 10'15" | 3. (6) | K.O.L. | ||
15.08.2014 - 3-Daagse van Vlaanderen - Waterschei | |||||||
HB | 6210 m | 1:18:29 | 12'38" | 3. (5) | K.O.L. | ||
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:04 | 6540 m | 1:24:56 | 12'59" | -- (17) | K.O.L. | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | |||||||
H:01 | 6700 m | 1:13:24 | 10'57" | 19. (23) | K.O.L. | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:03 | 4600 m | 0:44:13 | 9'36" | 17. (20) | K.O.L. | ||
01.06.2014 - Vlaams kampioenschap SPRINT - GENK CITY ZUID | |||||||
H. Masters A | 2700 m | 0:26:51 | 9'56" | 10. (12) | K.O.L. | ||
27.04.2014 - NATIONALE MIDDLE DISTANCE - HOGE RIELEN- LICHTAART | |||||||
HB | 6400 m | 1:07:09 | 10'29" | 2. (2) | K.O.L. | ||
13.04.2014 - Wisselbeker Gilbert Staepelaere - De Mosten | |||||||
Open | 6090 m | 0:54:15 | 8'54" | 36. (40) | K.O.L. | ||
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
H. Masters A | 5500 m | 1:00:38 | 11'01" | 14. (16) | K.O.L. | ||
07.03.2014 - VK Avond - Ham | |||||||
H. Masters A | 5530 m | 1:11:29 | 12'55" | 9. (12) | K.O.L. | ||
23.02.2014 - Nationale 1 / 2014 - Saanhoeve | |||||||
HB | 6400 m | 100 m | 1:11:55 | 11'14" | 6. (7) | K.O.L. | |
14.02.2014 - Avond-O KOVZ - Zwarte Bergen | |||||||
H:02 | 4500 m | 0:59:58 | 13'19" | 5. (11) | K.O.L. | ||
07.02.2014 - Nacht Ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:02 | 4910 m | 0:53:22 | 10'52" | 9. (19) | K.O.L. | ||
01.02.2014 - KOL clubkampioenschap 2014 - BRASEL - DESSEL | |||||||
H:02 | 0:41:07 | 6. (7) | K.O.L. | ||||
31.01.2014 - VVO Avondcriterium - HOGE MOUW | |||||||
H:02 | 4500 m | 1:08:49 | 15'17" | 7. (17) | K.O.L. | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:04 | 5700 m | 1:03:33 | 11'08" | -- (54) | K.O.L. | ||
12.01.2014 - Wintercriterium - Hengelhoef | |||||||
H:04 | 6170 m | 1:00:32 | 9'48" | -- (39) | K.O.L. | ||
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:04 | 5500 m | 0:53:26 | 9'42" | -- (37) | K.O.L. | ||
18.12.2013 - Nacht Thomas Moore - Turnhout | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:53:20 | 11'35" | 13. (25) | K.O.L. | ||
29.11.2013 - Nacht "Hertberg" - Herselt | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:52:30 | 11'55" | -- (22) | K.O.L. | ||
15.11.2013 - De Beeltjes individueel - Westerlo | |||||||
H:01 | 4000 m | 0:59:13 | 14'48" | 6. (12) | K.O.L. | ||
10.11.2013 - Wintercriterium - Galbergen | |||||||
H:05 | 3520 m | 0:44:26 | 12'37" | -- (11) | K.O.L. | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
H:05 | 4700 m | 1:00:47 | 12'55" | -- (25) | K.O.L. | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
Open | 0:57:31 | 10'05" | 42. (51) | KOL FAM | |||
29.09.2013 - Daginschrijvingen BK relay - Sonnisheide | |||||||
H:02 | 4600 m | 0:47:51 | 10'24" | 3. (19) | K.O.L. | ||
22.09.2013 - Vlaams Kampioenschap Lang - Gielsbos | |||||||
H40 | 8900 m | 1:34:34 | 10'37" | 11. (16) | K.O.L. | ||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
HB | 8420 m | 1:26:33 | 10'16" | 3. (4) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
HB | 7000 m | 1:36:53 | 13'50" | 3. (6) | K.O.L. | ||
28.08.2013 - Zomerloop Duitse Basis - Arendonk | |||||||
H:01 | 6400 m | 1:14:53 | 11'42" | 35. (39) | K.O.L. | ||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:04 | 5590 m | 0:59:47 | 10'41" | -- (42) | K.O.L. | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | |||||||
H:06 | 4400 m | 1:20:22 | 18'15" | 21. (24) | K.O.L. | ||
23.06.2013 - Nationale Longue Distance - Wéris | |||||||
HB | 6720 m | 250 m | 2:02:22 | 18'12" | 1. (2) | K.O.L. | |
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:58:29 | 9'54" | 36. (51) | K.O.L. | ||
05.05.2013 - Rik Thys - Diest | |||||||
H:02 | 6600 m | 1:51:36 | 16'54" | 9. (25) | K.O.L. | ||
03.03.2013 - Nationale 2 - Gerhees | |||||||
HB | 6860 m | 1:13:24 | 10'41" | 2. (4) | K.O.L. | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
H:04 | 5200 m | 0:48:00 | 9'13" | -- (42) | K.O.L. | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | |||||||
H:04 | 6000 m | 1:07:42 | 11'16" | -- (39) | K.O.L. | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:05 | 4200 m | 0:00:00 | -- (22) | K.O.L. | |||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
LD | 6000 m | 1:03:28 | 10'34" | 24. (46) | K.O.L. | ||
25.11.2012 - Memorial Day BRASEL - DESSEL | |||||||
H:04 | 5400 m | 0:55:42 | 10'18" | -- (37) | K.O.L. | ||
28.10.2012 - VVO PLOEGENWEDSTRIJD - BALEN - KEIHEUVEL | |||||||
H:04 | 5100 m | 0:48:17 | 9'28" | 17. (44) | K.O.L. | ||
21.10.2012 - VVO kampioenschap MIDDEN afstand - LOMMEL SAHARA | |||||||
H. Masters A | 6000 m | 1:06:38 | 11'06" | 22. (28) | K.O.L. | ||
30.09.2012 - Championnat de Belgique de Relais 2012 - Watermael-Boitsfort | |||||||
H. Masters A | 5940 m | 1:19:54 | 13'32" | 8. (15) | K.O.L. | ||
16.09.2012 - Nationale 4 - Houterenberg | |||||||
HB | 7130 m | 1:34:17 | 13'13" | 3. (4) | K.O.L. | ||
09.09.2012 - Championnat de Belgique 2012 - MONTENAU | |||||||
HB | 7050 m | 240 m | 1:35:54 | 13'36" | 3. (4) | K.O.L. | |
02.09.2012 - Regionale Hoge Vijvers - ARENDONK | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:31:39 | 13'16" | -- (17) | K.O.L. | ||
26.08.2012 - Leuven oriënteert - Leuven | |||||||
H:03 | 5950 m | 1:01:39 | 10'21" | -- (34) | K.O.L. | ||
12.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Koersel Fonteintje | |||||||
HB | 6800 m | 1:23:21 | 12'15" | 3. (6) | K.O.L. | ||
11.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Grauwensteen | |||||||
HB | 7200 m | 1:21:25 | 11'18" | 5. (6) | K.O.L. | ||
10.08.2012 - Driedaagse van de Kempen - Helchterenbos | |||||||
HB | 5000 m | 0:56:35 | 11'18" | 3. (6) | K.O.L. | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | |||||||
H:03 | 3840 m | 0:48:30 | 12'37" | -- (24) | K.O.L. | ||
06.06.2012 - Lenteloop Complex Zuid - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 3700 m | 0:42:33 | 11'30" | -- (18) | K.O.L. | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | |||||||
H. Masters A | 7560 m | 1:17:13 | 10'12" | 26. (33) | K.O.L. | ||
11.05.2012 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Leopoldsburg | |||||||
H:05 | 7500 m | 1:25:06 | 11'20" | 12. (29) | KOL | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H:04 | 5700 m | 0:55:51 | 9'47" | -- (51) | K.O.L. | ||
20.11.2011 - Herfstwisselbeker - Lommel Sahara | |||||||
H:06 | 3000 m | 0:58:53 | 19'37" | 4. (4) | K.O.L. | ||
02.10.2011 - Nationale 4 - Masy Noord | |||||||
HB | 7200 m | 1:12:32 | 10'04" | 1. (2) | K.O.L. | ||
21.08.2011 - Regionale wedstrijd - LILLE | |||||||
H:04 | 1:29:02 | 14. (24) | K.O.L. | ||||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | |||||||
HB | 6690 m | 1:09:33 | 10'23" | 5. (12) | K.O.L. | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | |||||||
HB | 6700 m | 1:20:11 | 11'58" | 8. (12) | K.O.L. | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | |||||||
HB | 7200 m | 1:19:58 | 11'06" | 6. (13) | K.O.L. | ||
24.06.2011 - MEMORIAL Jacky Sallaerts - Sonnisheide Noord | |||||||
H:06 | 7000 m | 0:00:00 | -- (28) | KOL | |||
13.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 3 - L.D. | |||||||
HB | 5500 m | 165 m | 1:15:48 | 13'46" | 10. (20) | K.O.L. | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Beauraing - Sprint | |||||||
HB | 2500 m | 35 m | 0:25:09 | 10'03" | 14. (21) | K.O.L. | |
12.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 2 - Middle. | |||||||
HB | 4400 m | 110 m | 1:13:39 | 16'44" | 15. (20) | K.O.L. | |
11.06.2011 - 3 Days Belgium 2011 - Felenne - Days 1 - L.D.- WRE | |||||||
HB | 7300 m | 255 m | 2:05:14 | 17'09" | 14. (21) | K.O.L. | |
29.05.2011 - BK Sprint Sint-Truiden - Stad Sint-Truiden | |||||||
H. Masters A | 2800 m | 0:29:29 | 10'31" | 31. (36) | K.O.L. | ||
13.03.2011 - Regionale ARENDONK - DE Wouwers - Hoge Vijvers | |||||||
H:04 | 6000 m | 1:02:59 | 10'29" | -- (30) | K.O.L. | ||
13.02.2011 - Wintercriterium - VALENTIJN - Kelchterhoef West | |||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:51 | 10'19" | -- (56) | K.O.L. | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
H:04 | 5700 m | 0:58:41 | 10'17" | -- (65) | K.O.L. | ||
16.01.2011 - Wintercriterium Spiekelspade - Hechtel | |||||||
H:04 | 5600 m | 0:50:52 | 9'04" | -- (55) | K.O.L. | ||
17.10.2010 - Championnat de Belgique Sprint - Eupen | |||||||
H. Masters A | 2800 m | 30 m | 0:25:14 | 9'01" | 39. (47) | K.O.L. | |
03.10.2010 - Championnat de Belgique Middle Distance - Lommel | |||||||
H. Masters A | 6200 m | 1:03:34 | 10'15" | 43. (54) | K.O.L. | ||
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | |||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 5100 m | 75 m | 0:52:41 | 10'20" | 46. (54) | K.O.L. | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
H. Veteranen A - Vétérans A | 6500 m | 1:14:26 | 11'27" | 39. (40) | K.O.L. | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | |||||||
HB | 7100 m | 160 m | 1:29:11 | 12'34" | 2. (3) | K.O.L. | |
27.04.2008 - Nationale moyenne distance - Ronquières | |||||||
H. Open | 6200 m | 185 m | 1:15:03 | 12'06" | 49. (57) | K.O.L. | |
16.03.2008 - Nationale 2 - Challenge Oosterlynck - Esneux | |||||||
HB | 6200 m | 210 m | 1:17:29 | 12'30" | 3. (6) | K.O.L. | |
07.10.2007 - Nationale - Lommel | |||||||
HB | 7200 m | 1:09:48 | 9'42" | 2. (3) | K.O.L. |