clublogo
index

BK Avond
Hoge Mouw 11.3.2017
TROL

Last updated: 11.03.2017 23:43:26Contact/Remarks: Karl.vervoort@skynet.be HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


DESP DJUN DOPEN DMA DMB DMC DMD HESP HJUN HOPEN HMA HMB HMC HMD HME SE LD Total Splitsbrowser

NCL niet geklasseerd   

D. Espoirs - Beloften   length 2100m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Janne VAN GELDERBELD-16Omega20:349'47"
2.Kato KEUPPENSBELD-16Omega20:409'50"+0:06
3.Julia KREKELSBELD-16TROL23:4211'17"+3:08
4.Karoline FONAGER ULSOEDEND-16ASUB48:2823'04"+27:54
Top

D. Junioren - Juniores   length 3200m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Hannah THIELSBELD-18Hainaut O.C.28:028'45"
2.Ems DE SMULBELD-18Omega32:5910'18"+4:57
3.Sandrine DEFRAIGNEBELD-18ASUB35:5211'12"+7:50
4.Eske AERDENBELD-18K.O.L.53:5816'51"+25:56
Top

D. Open   length 5000m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELD35hamok38:037'36"
2.Anna SERRALLONGAESPD21TROL38:477'45"+0:44
3.Miek FABRÉBELD21Omega39:207'51"+1:17
4.Elisabeth SCHUTJESBELD35hamok47:279'29"+9:24
5.Elke VERDEYENBELD21Omega56:3411'18"+18:31
6.Charlotte THEYSBELD21Omega1:04:0412'48"+26:01
7.Ellen BOURGONJONBELD35TROL1:17:2715'29"+39:24
8.Lies PROVOOSTBELD35Omega1:40:2820'05"+1:02:25
Top

D. Masters A   length 2600m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Ellen DE BIEBELD40Omega30:1011'36"
2.Ruta POIKANELATD40Altaïr C.O.33:2812'52"+3:18
3.Laurence DRABSBELD40ASUB39:0615'02"+8:56
4.Laurence AUGHUETBELD45ASUB41:1915'53"+11:09
NCLAnja STYNENBELD45hamok
Top

D. Masters B   length 2600m (4)

[H:]M:Smin/km
1.An VERBERNEBELD50hamok34:4013'20"
2.Betty DE MEYERBELD50TROL34:5913'27"+0:19
3.Runa ULSOEDEND50ASUB39:0915'03"+4:29
4.Anita BAERTSBELD55Borasca56:4521'49"+22:05
Top

D. Masters C   length 2100m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Odette MORETBELD60K.O.L.26:4712'45"
2.Paulette BLOMMENBELD65Omega29:4514'10"+2:58
3.Maria HENDRICKXBELD65Omega34:1716'19"+7:30
4.Lieve GEENSBELD65TROL35:5917'08"+9:12
Top

D. Masters D   length 2100m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Danielle NOLENSBELD70hamok49:2323'30"
2.Maria DELARBREBELD70hamok55:2226'21"+5:59
Top

H. Espoirs - Beloften   length 2600m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Piet DEFERMEBELH-16hamok21:428'20"
2.Dries VAN LOMMELBELH-16K.O.L.22:068'30"+0:24
3.Jonas FONAGER ULSOEDENH-16ASUB27:4710'41"+6:05
4.Mikus POIKANSLATH-16Altaïr C.O.29:3811'23"+7:56
5.Wolf DE MITSBELH-14VVO Stage39:1115'04"+17:29
6.Rune DE CLERCQBELH-12TROL39:5415'20"+18:12
NCLJorn KENNISBELH-12K.O.L.
Top

H. Junioren - Juniors   length 6200m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Wout KEUPPENSBELH-20Omega45:177'18"
2.Klaas MELLEBEEKBELH-20hamok47:007'34"+1:43
3.Miel DEFERMEBELH-20hamok55:178'55"+10:00
4.Ansis POIKANSLATH-18Altaïr C.O.56:549'10"+11:37
5.Jens VAN LOMMELBELH-18K.O.L.58:209'24"+13:03
Top

H. Open   length 7500m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Ken PEETERSBELH21TROL47:226'18"
2.Desmond FRANSSEN DOMABELH21TROL49:246'35"+2:02
3.Thomas VAN DER KLEIJBELH21hamok52:337'00"+5:11
4.Joost TALLOENBELH21Omega53:287'07"+6:06
5.Jeroen HOEKXBELH21hamok53:517'10"+6:29
6.Winston FRANSSENBELH21TROL1:05:508'46"+18:28
7.Tarmo KUUBESTH35ASUB1:07:359'00"+20:13
8.Siegfried BAKELANTSBELH35hamok1:09:219'14"+21:59
9.David DE BRUYNBELH35TROL1:19:4010'37"+32:18
10.Arno KEUPPENSBELH21Omega1:20:1810'42"+32:56
11.Dieter COENBELH21TROL1:39:2813'15"+52:06
NCLTomas HENDRICKXBELH35K.O.L.
NCLWannes HENDRICKXBELH35K.O.L.
Top

H. Masters A   length 6200m (16)

[H:]M:Smin/km
1.Jan OEYENBELH40Omega42:106'48"
2.Stefaan SCHUTJESBELH40hamok51:208'16"+9:10
3.Wim VERVOORTBELH45TROL54:038'43"+11:53
4.Ronny TIMMERSBELH40hamok59:339'36"+17:23
5.Wouter VAN MUYSENBELH45Omega1:01:359'55"+19:25
6.Ralph KURTGERH45TROL1:03:4210'16"+21:32
7.Filip KENNISBELH45hamok1:05:4610'36"+23:36
8.Kris VAN GELDERBELH45Omega1:06:2310'42"+24:13
9.Yves DE MITSBELH45TROL1:09:0311'08"+26:53
10.Stefan THIELSBELH45Omega1:14:0711'57"+31:57
11.Frank AERDENBELH45K.O.L.1:14:5512'04"+32:45
12.Jan VAN LOMMELBELH45K.O.L.1:18:0112'35"+35:51
13.Aivis POIKANSLATH45Altaïr C.O.1:32:4114'56"+50:31
14.Geert DEBYSERBELH45Omega1:50:5317'53"+1:08:43
NCLRoel GOOSSENSBELH40Omega
NCLWim GEERTS DOMABELH45hamok
Top

H. Masters B   length 5000m (14)

[H:]M:Smin/km
1.Bart MELLEBEEKBELH50hamok47:349'30"
Guido TIMMERSBELH50hamok47:349'30"
3.Serge BAERTBELH50N.S.V. Amel49:319'54"+1:57
4.Magnus STERNERSWEH50Strängnäs-Malmby OL50:1210'02"+2:38
5.Bart VAN DE MOORTELBELH55Omega50:5910'11"+3:25
6.Michel WENSBELH50TROL53:3410'42"+6:00
7.Koen MEYNENBELH50hamok56:2811'17"+8:54
8.Sven FRANCETBELH50hamok1:05:3213'06"+17:58
9.Herman JANSSENBELH55TROL1:10:0514'01"+22:31
10.Guido VERDEYENBELH50Omega1:10:5914'11"+23:25
11.Benoît DEFRAIGNEBELH50ASUB1:16:1215'14"+28:38
12.Danny SWERTSBELH50hamok1:24:2016'52"+36:46
13.Anne HEIKOOPNEDH55K.O.L.1:37:3919'31"+50:05
NCLJan THEYSBELH55Omega
Top

H. Masters C   length 3200m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Frans WENSBELH65TROL37:5811'51"
2.Roger BOCKXBELH60K.O.L.40:2612'38"+2:28
3.Alfred SIMKENSBELH65K.O.L.42:2113'14"+4:23
4.Rudy CANTREBELH65K.O.L.43:0013'26"+5:02
5.Albert VAN CANEGHEMBELH60K.O.L.43:2513'34"+5:27
6.Rogier VANAKENBELH65Omega46:0214'23"+8:04
7.Jean Paul HOMBROECKXBELH60hamok48:1115'03"+10:13
8.Eric HULLYBELH60Altaïr C.O.50:4715'52"+12:49
9.Dominique SCHUTJESBELH65hamok56:3617'41"+18:38
10.Francis KRIERBELH65ASUB1:00:1718'50"+22:19
11.Julien VAN BOSCHBELH60TROL1:03:2819'50"+25:30
12.Marc CEULEMANSBELH60TROL1:06:5820'55"+29:00
13.Johan CLAESBELH60Borasca1:13:0022'48"+35:02
14.Paul BOLSENSBELH60TROL1:16:0823'47"+38:10
15.Michel DE LANNOYBELH65ASUB1:22:5825'55"+45:00
Top

H. Masters D   length 2100m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELH70C.O. Pégase21:3710'17"
2.Mike IN 'T GROENNEDH70TROL23:4411'18"+2:07
3.Mark VAN BRUGGENBELH70TROL26:5512'49"+5:18
4.Jean OOMSBELH75hamok30:0414'19"+8:27
5.Georges DEFERMEBELH70hamok30:3114'31"+8:54
6.Oswald VAN BOCKSTALBELH70TROL53:4325'34"+32:06
Top

H. Master E   length 2100m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Michel OOMSBELH80Omega31:3315'01"
2.Bonaventur CLOOSTERMANSBELH80hamok52:5425'11"+21:21
Top

SE   length 2500m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Ben VERVOORTBELH21TROL31:2912'35"
2.Ruud SCHONEWILLENEDH70Borasca52:1320'53"+20:44
3.Sofie BOSMANSBELD-12VVO Stage53:1021'15"+21:41
4.Lotte TIESTERSBELD-14VVO Stage53:1821'19"+21:49
5.Lina JASULAITYTED50Olifant53:5921'35"+22:30
6.Feike KERCKHOFSBELD-12VVO Stage1:02:4725'06"+31:18
7.Jil MYLLEBELD-14VVO Stage1:02:5125'08"+31:22
8.Kimi OP DE WEEGHNEDH-12Olifant1:12:2428'57"+40:55
9.Lotte VERHAEGENBELD-14VVO Stage1:15:3430'13"+44:05
10.Nisse VAN GELDERBELH-14VVO Stage1:15:4530'17"+44:16
11.Hanne TIESTERSBELD-12VVO Stage1:16:1330'29"+44:44
NCLRoger HENDRICKXBELH60K.O.L.
Top

LD   length 4600m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Grégoire VANDEGHINSTEBELH-18Hainaut O.C.48:5710'38"
2.Bob DE CLERCQBELH40TROL56:5112'21"+7:54
3.Peter HOOGSTRATENEDH50hamok1:06:1514'24"+17:18
4.Patrick BLEYENSBELH60KOVZ1:26:3518'49"+37:38
NCLYves BERGHMANSBELH21Indiv.
Top

Total

hamok27
TROL25
Omega24
K.O.L.15
ASUB10
VVO Stage8
Altaïr C.O.5
Borasca3
Hainaut O.C.2
Olifant2
C.O. Pégase1
Indiv.1
KOVZ1
N.S.V. Amel1
Strängnäs-Malmby OL1
Total: 126