clublogo
index

BK lange afstand
Helchterenbos - Koersel 19.9.2021
K.O.L.

Last updated: 20.09.2021 11:34:47
Contact/Remarks: lucheuninckx@skynet.be Info
HELGA Orienteering Software © Michael Hock

NEW Ontdek een gepersonaliseerd PDF-resultatenblad door klikken op de naam. Meer info..


D10B D-12 D-14 D-16 D-18 D-20 DE D21 DB D35 D40 D45 D50 D55 D60 D65 D70 D75 H-10 H10B H-12 H-14 H-16 H-18 H-20 HE H21 HB H35 H40 H45 H50 H55 H60 H65 H70 H75 H80 H85 SE LE SD LD Total Splitsbrowser WinSplits Online

NCL niet geklasseerd   -- buiten wedstrijd   

D10B   length 2630m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Fien SPELEERSBELK.O.L.44:2516'53"
2.Ninthe WOLLESBELhamok1:01:21,41723'20"+16:56
3.Noor TALLOENBELOmega1:03:5824'19"+19:33
4.Marij SIMKENSBELK.O.L.1:05:5825'05"+21:33
Top

D-12   length 3160m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Anaïs MAZYBELC.O. Liège40:3412'50"
2.Violette MAYERESBELHermathenae1:02:3019'47"+21:56
--Heazel KEYSERSBELK.O.L.28:058'53"-12:29
NCLRosa RENARDBELhamok
NCLOlga GALLEGO SEVAESPAltaïr C.O.
Top

D-14   length 4430m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Kato HILLENBELOmega41:119'18"
2.Louise MATTARTBELHermathenae48:2110'55"+7:10
3.Jeanne RENARDBELhamok56:5612'51"+15:45
4.Eloïse LOVENSBELC.O. Pégase1:09:2515'40"+28:14
5.Liana THIELSBELOmega1:13:3016'35"+32:19
Top

D-16   length 5160m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Maija TAILLIEUBELK.O.L.46:319'01"
2.Sarah ROOMANBELAntwerp Orienteers48:289'24"+1:57
3.Maya RENARDBELhamok50:30,9929'47"+3:59
4.Sofie BOSMANSBELOmega52:5410'15"+6:23
5.Fee MYLLEBELhamok1:53:58,61722'05"+1:07:27
Top

D-18   length 6610m (2)

[H:]M:Smin/km
1.Tille DE SMULBELOmega57:08,2468'39"
2.Jil MYLLEBELhamok1:40:5215'16"+43:44
Top

D-20   length 6610m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Julia KREKELSBELTROL56:22,0898'32"
2.Gaëlle FRONHOFFSBELASUB59:48,1959'03"+3:26
3.Kato KEUPPENSBELOmega1:01:189'16"+4:56
4.Siel DE SMULBELOmega1:13:43,62511'09"+17:21
Top

DE   length 9170m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Anna SERRALLONGAESPTROL1:06:477'17"
2.Ems DE SMULBELOmega1:08:077'26"+1:20
3.Marine SILLIENBELC.O. Pégase1:14:458'09"+7:58
4.Hannah THIELSBELTROL1:18:418'35"+11:54
5.Liesbeth VAN DE VELDEBELBMOT1:20:258'46"+13:38
6.Laurine HERMANBELASUB1:22:429'01"+15:55
7.Lucie ARNOBELHainaut O.C.1:23:029'03"+16:15
8.Aurélie DESCHEPPERBELBMOT1:27:449'34"+20:57
9.Silke VAN ROOYBELAntwerp Orienteers1:31:329'59"+24:45
10.Véronique DE BRIEYBELBMOT1:38:1110'42"+31:24
11.Meri CHKRIPESKAMKDTROL1:40:0310'55"+33:16
12.Alicia BODARTBELBMOT1:44:2211'23"+37:35
Top

D21   length 6970m (11)

[H:]M:Smin/km
1.Claudia ROOMANBELAntwerp Orienteers1:03:409'08"
2.Claire SANDEVOIRFRAASUB1:07:099'38"+3:29
3.Charlotte THEYSBELOmega1:09:239'57"+5:43
4.Kelly GYSENBELK.O.L.1:09:259'58"+5:45
5.Sandrine DEFRAIGNEBELASUB1:09:359'59"+5:55
6.Kim TIREZBELOmega1:11:4410'18"+8:04
7.Annelies VERMONDENBELTROL1:14:5510'45"+11:15
8.Lise MILBOUBELAntwerp Orienteers1:18:52,20311'19"+15:12
9.Saartje SALLAERTSBELK.O.L.1:21:3111'42"+17:51
10.Anita PIOTROWSKAPOLhamok1:25:0712'13"+21:27
11.Eske AERDENBELK.O.L.1:29:2312'49"+25:43
Top

DB   length 5160m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Lisa ELSENBELOmega1:15:15,10914'35"
Top

D35   length 6610m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Marieke ADDIERSBELOmega1:05:369'55"
2.Catherine HOOFDBELASUB1:06:3210'04"+0:56
3.Ellen HOUBENBELhamok1:11:20,04610'48"+5:44
4.Ellen MOLSBELhamok1:19:5812'06"+14:22
5.Tania HENDRICKXBELhamok1:38:3014'54"+32:54
6.Sonja ROSIUSBELOmega1:41:52,99615'25"+36:16
NCLWendy CAMPSTEYNBELhamok
Top

D40   length 6590m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Greet OEYENBELhamok49:127'28"
2.Vinciane MULPASBELASUB59:078'58"+9:55
3.Véronique BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:05:179'54"+16:05
4.Lieke VAN OPSTALNEDK.O.L.1:07:0010'10"+17:48
5.Greet PERSOONBELTROL1:17:2011'44"+28:08
6.Leslie CRETTELSBELHermathenae1:21:1112'19"+31:59
7.Ellen BOURGONJONBELTROL1:25:1312'56"+36:01
8.Ellen DESCHEPPERBELTROL1:46:3416'10"+57:22
9.Agnes HERMESZHUNAltaïr C.O.1:48:2216'27"+59:10
NCLEmilie TIMMERMANSBELHainaut O.C.
NCLYolanda SEVA SEVILLAESPAltaïr C.O.
NCLLies PROVOOSTBELOmega
Top

D45   length 5670m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Aline HERMANSBELC.O. Liège47:008'17"
2.Nancy WENDERICKXBELhamok54:189'35"+7:18
3.Ellen DE BIEBELOmega1:11:2512'36"+24:25
4.Virginie DEHULLUBELK.O.L.1:19:3014'01"+32:30
5.Katrien AERTSBELK.O.L.1:23:09,79614'40"+36:09
6.Angelique DE GRANDEBELOmega1:24:52,87514'58"+37:52
7.Karin DECLERCQBELhamok1:56:4520'35"+1:09:45
NCLAmber THYSBELhamok
NCLChristel POULAINBELC.O. Pégase
Top

D50   length 5160m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Kristel MERTENSBELAntwerp Orienteers53:3410'23"
2.Katleen VAN DE MOORTELBELOmega57:2511'08"+3:51
3.Geneviève NYSBELHainaut O.C.1:00:1711'41"+6:43
4.Els SPILLEBEENBELOmega1:02:0812'02"+8:34
5.Caroline MARGREVEBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:04:4612'33"+11:12
6.Annemie JANSENBELK.O.L.1:12:0813'59"+18:34
7.Marie-Agnès PIQUERAYBELHermathenae1:13:0314'09"+19:29
8.Anne-Marie DELANGHEBELBMOT1:40:5319'33"+47:19
Top

D55   length 4670m (13)

[H:]M:Smin/km
1.Françoise RENARDBELC.O. Liège48:10,89410'19"
2.Marijs VANDEWEYERBELhamok50:1710'46"+2:07
3.Linda VERBRAKENBELTROL52:3011'15"+4:20
4.Maria HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC52:5711'20"+4:47
5.Greta MOLSBELhamok56:4512'09"+8:35
6.Leen WOUTERSBELOmega57:2412'17"+9:14
7.Betty DE MEYERBELTROL1:01:26,88613'09"+13:16
8.Hilde VERCAERENBELK.O.L.1:10:4015'08"+22:30
9.Patricia MARCHAL-PIRARDBELC.O. Liège1:14:3015'57"+26:20
10.Evelmine BÜSCHEMANNGERCTG Koblenz1:21:0617'22"+32:56
11.Mia KINNAERBELOmega1:26:4518'35"+38:35
NCLSonja NIJSBELOmega
NCLMuriel CHOUFFARTBELC.O. Liège
Top

D60   length 4430m (6)

[H:]M:Smin/km
1.Els PUTBELOmega55:22,41412'30"
2.Claire MUYLLAERTBELASUB1:17:31,68317'30"+22:09
3.Brigitte SCHWANENBELC.O. Liège1:28:1619'55"+32:54
4.Anita BAERTSBELBorasca1:44:5423'41"+49:32
5.Francine MOLSBELhamok1:45:2923'49"+50:07
6.Noëlle CHOPRIXBELAltaïr C.O.2:00:0527'06"+1:04:43
Top

D65   length 3950m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Lea SWINNENBELOmega45:4711'35"
2.Nicole VANHEESBELhamok48:4312'20"+2:56
3.Paulette BLOMMENBELOmega55:1113'58"+9:24
4.Simonne SILVIBELK.O.L.1:03:04,50715'58"+17:17
5.Monica ROELINGNEDTROL1:04:5816'27"+19:11
6.Liset HENDRICKXBELOmega1:06:3316'51"+20:46
7.Lily-Anne COLEBELTROL1:13:5918'44"+28:12
8.Bernadette VANDERMEULENBELC.O. Liège1:17:5819'44"+32:11
9.Lieve FEYSBELOmega1:36:0324'19"+50:16
Top

D70   length 3950m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Lisette EYKMANSBELK.O.L.52:55,20713'24"
2.Lieve GEENSBELTROL1:05:4416'38"+12:49
3.Lia DE KERFBELTROL1:34:48,66724'00"+41:53
4.Jacqueline MOREAU-SCUVEEBELC.O. Liège1:35:1224'06"+42:17
NCLMaria DELARBREBELhamok
Top

D75   length 2770m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Monique DEFFENSEBELC.O. Pégase33:5512'15"
2.Gilberte MARIENBELK.O.L.51:2018'32"+17:25
3.Danielle NOLENSBELhamok1:02:2622'32"+28:31
Top

H-10   length 2630m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Simon BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC26:149'58"
2.Kobe DEFERMBELhamok32:1312'15"+5:59
3.Félix GILLETBELC.O. Liège1:00:3723'03"+34:23
4.Tom MAYERESBELHermathenae1:03:4324'14"+37:29
NCLThomas CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

H10B   length 2630m (5)

[H:]M:Smin/km
1.Jens DEFERMBELhamok32:4012'25"
2.Witse BOECKXBELOmega52:0919'50"+19:29
3.Warre SIMKENSBELK.O.L.58:3122'15"+25:51
4.Mats TALLOENBELOmega1:04:1824'27"+31:38
5.Santiago GALLEGO SEVAESPAltaïr C.O.1:35:5036'26"+1:03:10
Top

H-12   length 3160m (10)

[H:]M:Smin/km
1.Thor WOLLESBELhamok32:5310'24"
2.Nathan JANSENBELOmega37:1811'48"+4:25
3.Daan COOLSBELTROL38:2712'10"+5:34
4.Sascha KURTNEDTROL41:1313'03"+8:20
5.Wout BOECKXBELOmega45:1714'20"+12:24
6.Rik VERHAEGENBELOmega45:1914'20"+12:26
7.Emile PASQUASYBELHainaut O.C.48:5015'27"+15:57
8.Robin FAUCONNIERBELC.O. Liège56:5518'01"+24:02
9.Senne HENDRICKXBELhamok1:15:2123'51"+42:28
NCLLouis BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

H-14   length 5160m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Tim LEMY STORMEBELC.O. Pégase51:42,42510'01"
2.Antoine VOSBELC.O. Liège1:00:0911'39"+8:27
3.Victor BROUWIERBELHermathenae1:01:1111'51"+9:29
4.Torben AERDENBELK.O.L.1:01:3611'56"+9:54
5.Thor DE MITSBELTROL1:03:0612'14"+11:24
6.Thomas JANSENBELOmega1:04:3912'32"+12:57
7.Bob DE CLEENEBELTROL1:05:0012'36"+13:18
8.Pjotr MERTENSBELTROL1:16:1214'46"+24:30
9.Oscar BOURGEOISBELHainaut O.C.1:19:2315'23"+27:41
10.Timour FAUCONNIERBELC.O. Liège1:30:4017'34"+38:58
11.Pierre SCHELLBELO.L.V. Eifel2:16:4426'30"+1:25:02
NCLRegis VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase
NCLNathan SILLIENBELC.O. Pégase
NCLStan MAESBELK.O.L.
NCLMaximilian LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC
Top

H-16   length 6970m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Rune DE CLERCQBELTROL43:006'10"
2.Mathis BROUWIERBELHermathenae45:236'31"+2:23
3.Louis BOURGEOISBELHainaut O.C.45:546'35"+2:54
4.Jorn KENNISBELhamok47:116'46"+4:11
5.Arnaud MAZYBELC.O. Liège48:316'58"+5:31
6.Florentin LOVENSBELC.O. Pégase55:167'56"+12:16
7.Mats DE SMULBELOmega1:11:4410'18"+28:44
NCLSebastian LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC
NCLGauthier SILLIENBELC.O. Pégase
Top

H-18   length 8370m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Antoine MATTARTBELHermathenae51:126'07"
2.Willem BAKELANTSBELOmega53:336'24"+2:21
3.Joris SMETBELTROL1:01:007'17"+9:48
4.Gaël AMERIJCKX DOMABELASUB1:01:43,1407'22"+10:31
5.Jarne THIELSBELOmega1:04:057'39"+12:53
6.Merlijn VAN RUMSTBELOmega1:08:348'12"+17:22
7.Wolf DE MITSBELTROL1:15:569'04"+24:44
8.Louis VOSBELC.O. Liège1:23:079'56"+31:55
9.Noah BACKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:34:2111'16"+43:09
Top

H-20   length 9390m (3)

[H:]M:Smin/km
1.Liam THIELSBELOmega1:02:266'39"
2.Justin GILLETBELC.O. Liège1:13:51,1797'52"+11:25
NCLCédric AMERIJCKXBELASUB
Top

HE   length 15880m (23)

[H:]M:Smin/km
1.Wouter HUSBELK.O.L.1:30:395'43"
2.Gilles DE NEYERBELASUB1:30:475'43"+0:08
3.Evert LEEUWSBELAntwerp Orienteers1:32:575'51"+2:18
4.Michael VAN BAELENBELTROL1:33:56,3635'55"+3:17
5.Fabien PASQUASYBELHainaut O.C.1:35:226'00"+4:43
6.Geert SIMKENSBELBMOT1:36:346'05"+5:55
7.Thomas VAN DER KLEIJBELhamok1:37:366'09"+6:57
8.Clément DEMEUSEBELC.O. Liège1:39:08,2106'15"+8:29
9.François VAN DER OUDERAABELASUB1:39:406'17"+9:01
10.Jeroen HOEKX DOMABELhamok1:42:596'29"+12:20
11.Tom DRYGALSKIBELHainaut O.C.1:43:15,0356'30"+12:36
12.Simon KREKELSBELTROL1:45:02,4646'37"+14:23
13.Warre DE CUYPERBELK.O.L.1:45:186'38"+14:39
14.Jeremy GENARBELAntwerp Orienteers1:46:006'41"+15:21
15.Tomy JANSSENSBELBMOT1:46:516'44"+16:12
16.Jérémy BREDOBELO.L.V. Eifel1:50:52,1446'59"+20:13
17.Marc KERCKHOFSBELBMOT1:55:307'16"+24:51
18.Brent VLEUGELSBELBMOT1:59:047'30"+28:25
19.Bert BOCKXBELBMOT2:04:567'52"+34:17
20.Remco HEREIJGERSNEDAntwerp Orienteers2:13:578'26"+43:18
21.Thomas BREDOBELO.L.V. Eifel2:18:348'44"+47:55
22.Philippe CREFCOEURBELAltaïr C.O.2:51:0110'46"+1:20:22
NCLBenjamin ANCIAUXBELBMOT
Top

H21   length 10780m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Lennert LENSBELhamok1:18:207'16"
2.John WILHELMSFINASUB1:29:128'16"+10:52
3.Tom GEYPENBELOmega1:34:59,8718'49"+16:39
4.Nico CEUNENBELhamok1:37:349'03"+19:14
Top

HB   length 6610m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Philippe VANSCHUYTBROECKBELC.O. Pégase2:14:2020'19"
Top

H35   length 9390m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Desmond FRANSSENBELTROL56:155'59"
2.Joost TALLOENBELOmega58:136'12"+1:58
3.Winston FRANSSENBELTROL1:07:447'13"+11:29
4.Bert MARIENBELK.O.L.1:09:537'27"+13:38
5.François HANZENBELC.O. Liège1:12:077'41"+15:52
6.Thijs VAN HAMBELhamok1:38:4410'31"+42:29
7.Jean-Claude JIMENEZBELhamok1:51:18,18311'51"+55:03
8.Raul CORDON PEREZESPC.O. Liège2:23:2415'16"+1:27:09
Top

H40   length 9170m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Michel BASTIN DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC1:00:006'33"
2.Wannes HENDRICKXBELhamok1:17:518'29"+17:51
3.Patrick MAYERESBELHermathenae1:22:088'57"+22:08
4.Kristof WOLLESBELhamok1:23:119'04"+23:11
5.Tarmo KUUBESTASUB1:25:189'18"+25:18
6.Tim DILENBELK.O.L.1:27:279'32"+27:27
7.Ronald SOMERSNEDK.O.L.1:37:4610'40"+37:46
8.Tim HILLENBELOmega1:43:19,21811'16"+43:19
9.Sebastian PIOTROWSKIPOLhamok1:54:0812'27"+54:08
NCLDieter SELSBELhamok
NCLJeroen VAN DER KLEIJBELhamok
NCLDimitri GOETHALSBELIndiv.
Top

H45   length 8370m (28)

[H:]M:Smin/km
1.Nicolas SILLIENBELC.O. Pégase51:066'06"
2.Alain MAZYBELC.O. Liège53:276'23"+2:21
3.Kim JANSENBELOmega58:32,9647'00"+7:26
4.Roel VAN DE MOORTELBELOmega1:00:177'12"+9:11
5.Guido LENGESBELN.S.V. Amel1:02:067'25"+11:00
6.Frédéric DHONDTBELC.O. Liège1:02:527'31"+11:46
7.Jerome DANELFRAVALMO1:04:147'40"+13:08
8.Stefaan SCHUTJESBELhamok1:04:257'42"+13:19
9.Quentin GILLETBELC.O. Liège1:07:47,6258'06"+16:41
10.Marc SCHNELLGERTROL1:09:408'19"+18:34
11.Koen BOSMANSBELOmega1:10:268'25"+19:20
12.Ralph KURTGERTROL1:10:318'25"+19:25
13.Roland VAN LOONNEDKOVZ1:12:008'36"+20:54
14.Michael HOCK DOMABELO.L.G. St. Vith ARDOC1:16:419'10"+25:35
15.Jürgen LOOBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:17:389'17"+26:32
16.Marc MERTENSBELhamok1:18:139'21"+27:07
17.Eric MATTARTBELHermathenae1:18:169'21"+27:10
18.Bob DE CLERCQBELTROL1:18:409'24"+27:34
19.Marek FILICKOCZEOK Lokomotiva Pardubice (Czechia)1:21:05,7039'41"+29:59
20.Filip KENNISBELhamok1:22:519'54"+31:45
21.Michaël BROUWIERBELHermathenae1:24:1710'04"+33:11
22.Santiago GALLEGO AMORESESPAltaïr C.O.1:27:0010'24"+35:54
23.Alexandre DAUBENFELDFRAASUB1:27:5810'31"+36:52
24.Frank LEMYBELC.O. Pégase1:33:3111'10"+42:25
25.Patrick BLEYENSBELTROL1:36:1911'30"+45:13
26.Pascal MYLLEBELhamok1:36:2811'32"+45:22
27.Dag DESTREELBELOmega1:45:2612'36"+54:20
28.Auke SCHILDERNEDAltaïr C.O.1:51:0013'16"+59:54
Top

H50   length 6970m (18)

[H:]M:Smin/km
1.Wim VERVOORTBELTROL51:287'23"
2.Olivier DE SMULBELOmega52:357'33"+1:07
3.Frank VANSPAUWENBELHermathenae54:127'47"+2:44
4.Olivier CHATTLAINBELO.L.G. St. Vith ARDOC56:128'04"+4:44
5.Noël NIJSTENBELBorasca56:568'10"+5:28
6.Kurt SMETBELTROL57:278'15"+5:59
7.Jean-François FAUCONNIERBELC.O. Liège1:00:17,1018'39"+8:49
8.Rudy ROOMANBELAntwerp Orienteers1:00:298'41"+9:01
9.Donald VAN BOVENBELTROL1:02:539'01"+11:25
10.Mark STEENSSENSBELBalise 101:12:1810'22"+20:50
11.Patrick KORSTJENSBELK.O.L.1:12:4210'26"+21:14
12.Yves DE MITSBELTROL1:14:2410'40"+22:56
13.Jan VAN LOMMELBELK.O.L.1:19:0211'20"+27:34
14.Steven TIESTERSBELOmega1:21:30,30011'42"+30:02
15.Wim GEERTSBELhamok1:22:1211'48"+30:44
16.Pierre-Michel DURIEUXBELAltaïr C.O.1:35:3713'43"+44:09
NCLPierre-Emmanuel DEMEUSEBELC.O. Liège
NCLPaul CROTHERSBELAntwerp Orienteers
Top

H55   length 6590m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Bart MELLEBEEKBELhamok48:29,3637'21"
2.Christian STOFFELSBELBalise 1049:117'28"+0:42
3.Iwan VISBELSUD O LUX49:227'29"+0:53
4.Robert THEISSBELN.S.V. Amel53:59,6448'12"+5:30
5.Dirk GOOSSENSBELTROL55:038'21"+6:34
6.Marc MEEUWSSENBELTROL55:148'23"+6:45
7.Andre DE VEIRMANBELTROL55:338'26"+7:04
8.Jean-Philippe LOVENSBELC.O. Pégase1:01:089'17"+12:39
9.Hendrik VAN HOEYBELTROL1:03:199'36"+14:50
10.Jan TOELENBELK.O.L.1:04:419'49"+16:12
11.Guy TIREZBELK.O.L.1:05:29,6609'56"+17:00
12.Rudi AERTSBELOmega1:07:3310'15"+19:04
13.Erik VAN DYCKBELTROL1:07:5910'19"+19:30
14.Karl KEUPPENSBELOmega1:08:0110'19"+19:32
15.Freddy HENKESBELO.L.G. St. Vith ARDOC1:08:1410'21"+19:45
16.Peter VAN DE MOORTELBELOmega1:12:0610'56"+23:37
17.Joël DRYGALSKIBELSUD O LUX1:12:3411'01"+24:05
18.Michael MARGOLINGERGSV Dusseldorf1:17:41,16711'47"+29:12
19.Benoît DEFRAIGNEBELASUB1:21:0212'18"+32:33
20.Erik VANDE WEIJERBELOmega1:25:4013'00"+37:11
21.Jan BOUWMANGERKölner OL-Team1:58:0117'55"+1:09:32
NCLPatrick BLEYEN DOMABELhamok
Top

H60   length 5670m (24)

[H:]M:Smin/km
1.Bart VAN DE MOORTELBELOmega41:547'23"
2.Wiet LAENENBELTROL42:177'27"+0:23
3.Luc MELISBELhamok44:037'46"+2:09
4.Pierre MARCHALBELC.O. Liège44:117'48"+2:17
5.Wim HOEKXBELhamok54:289'36"+12:34
6.Luc WERKXBELBalise 1056:039'53"+14:09
7.André PIERLOTBELC.O. Liège58:2910'19"+16:35
8.Uwe KRAUSBAUERGERCTG Koblenz59:21,82010'28"+17:27
9.Anne HEIKOOPNEDK.O.L.1:00:4110'42"+18:47
10.Etienne DE WITBELK.O.L.1:01:22,50310'49"+19:28
11.Philippe SINAEVEBELBalise 101:02:4611'04"+20:52
12.Jan THEYSBELOmega1:04:44,28511'25"+22:50
13.Peter VANDE LOOCKBELK.O.L.1:07:1211'51"+25:18
14.Dominique BRUYLANTBELASUB1:08:1412'02"+26:20
15.Jean-Pol HOULMONTBELC.O. Liège1:09:2812'15"+27:34
16.Herman JANSSENBELTROL1:12:5612'52"+31:02
17.Paul CORTHOUTSBELK.O.L.1:13:2212'56"+31:28
18.Julien VAN BOSCHBELTROL1:14:2213'07"+32:28
19.Michel DICKBURTFRAVALMO1:14:2713'08"+32:33
20.Karel PEETERSBELK.O.L.1:14:5013'12"+32:56
21.Johan CLAESBELhamok1:32:1216'16"+50:18
22.Julius GARRAYBELC.O. Liège1:33:3216'30"+51:38
23.Johan ROBRECHTSBELK.O.L.1:50:29,32819'29"+1:08:35
24.Bernard LELEUXBELC.O. Liège2:00:4921'18"+1:18:55
Top

H65   length 4670m (22)

[H:]M:Smin/km
1.Pierre WILLEMSBELASUB38:04,6838'09"
2.Servais HICKBELC.O. Liège43:249'18"+5:20
3.Roger HENDRICKXBELhamok43:28,0749'18"+5:24
4.Roger BOCKXBELK.O.L.43:529'24"+5:48
5.Adrie VAN OPSTALNEDK.O.L.44:309'32"+6:26
6.Gerrit VAN DE RIETNEDOlifant44:30,0019'32"+6:26
7.Alfred SIMKENSBELK.O.L.47:05,97610'05"+9:01
8.Klaus HELDBELO.L.V. Eifel48:5010'27"+10:46
9.Eric HULLYBELAltaïr C.O.50:1910'46"+12:15
10.Ferdinand GEBOERSBELK.O.L.50:5310'54"+12:49
11.Bruno VANDERMEULENBELC.O. Liège51:2111'00"+13:17
12.Jean-Pierre KELLENSBELK.O.L.51:42,98811'04"+13:38
13.Chris ADDIERSBELOmega53:2611'27"+15:22
14.Etienne VANDEGHINSTEBELAltaïr C.O.53:3311'28"+15:29
15.Alfons BAKELANTSBELK.O.L.56:1212'02"+18:08
16.Claude LEMASSONBELC.O. Pégase59:13,27712'41"+21:09
17.Marc BRIERSBELK.O.L.1:03:4313'39"+25:39
18.Eddie DE KERFNEDTROL1:09:5514'58"+31:51
19.Jorge Manu MARQUESBELOmega1:11:57,64415'24"+33:53
20.Paul BOLSENSBELTROL1:40:3021'31"+1:02:26
21.Paul KESSELAERSBELOmega1:44:2722'22"+1:06:23
NCLWilly RENDERSBELhamok
Top

H70   length 4070m (20)

[H:]M:Smin/km
1.Freddy SILLIENBELC.O. Pégase34:32,1258'29"
2.Rudy CANTREBELK.O.L.38:129'23"+3:40
3.Christian KRINGSBELO.L.G. St. Vith ARDOC41:4710'16"+7:15
4.Ivo TIMMERMANSBELK.O.L.42:16,09310'23"+7:44
5.Alfred RAESBELBalise 1043:5210'47"+9:20
6.Hubert BASTINBELO.L.G. St. Vith ARDOC44:3310'57"+10:01
7.Jean BREDOBELO.L.V. Eifel45:1311'07"+10:41
8.Marcel JANSSENBELK.O.L.48:31,16011'55"+13:59
9.Rogier VANAKENBELOmega49:3412'11"+15:02
10.Frans WENSBELTROL49:5612'16"+15:24
11.Eddie DESMEDTBELTROL50:4212'27"+16:10
12.Georges TIMMERMANSBELK.O.L.50:4712'29"+16:15
13.Dominique SCHUTJESBELhamok51:2312'37"+16:51
14.Fernand SCHEELENBELhamok1:04:5815'58"+30:26
15.Jos HOUBENBELK.O.L.1:11:2417'33"+36:52
16.André VLIEGENBELO.L.V. Eifel1:50:1127'04"+1:15:39
NCLRobert SCUVEEBELC.O. Liège
NCLGeorges VONCKBELTROL
NCLAnton BUYTAERTBELOmega
NCLWalter VAN KRUNCKELSVENBELOmega
Top

H75   length 3950m (8)

[H:]M:Smin/km
1.Mike IN 'T GROENNEDTROL42:3810'48"
2.Jos THYSBELhamok54:2613'47"+11:48
3.Jos BYLEMANSBELK.O.L.56:1114'13"+13:33
4.Mark VAN BRUGGENBELTROL59:0114'56"+16:23
5.Bert GEUDENSBELK.O.L.1:03:1916'02"+20:41
6.Ruud SCHONEWILLENEDBorasca1:06:2916'50"+23:51
7.Jean BAISIPONTBELTROL1:08:0217'13"+25:24
8.William MITCHELLGBROmega1:41:5625'48"+59:18
Top

H80   length 2770m (7)

[H:]M:Smin/km
1.Phil MELLEBEEKBELhamok38:5114'02"
2.Michel OOMSBELOmega45:21,90216'22"+6:30
3.Georges CEUNENBELK.O.L.49:5017'59"+10:59
4.Jean OOMSBELhamok50:0918'06"+11:18
5.Alfons BOSCHBELTROL50:47,12118'20"+11:56
6.Jan VAN HEESBELK.O.L.59:3121'29"+20:40
7.Henri VANDENBERKBELK.O.L.1:18:3028'20"+39:39
Top

H85   length 2770m (4)

[H:]M:Smin/km
1.Frans VAN DE MOORTELBELOmega45:37,92516'28"
2.Adrianus DE RIJKBELK.O.L.49:44,00317'57"+4:07
3.Bonaventur CLOOSTERMANSBELhamok1:02:5622'43"+17:19
4.Jozef DUCHESNEBELhamok1:15:0427'06"+29:27
Top

SE   length 4070m (9)

[H:]M:Smin/km
1.Lasse LIBERLOOBELK.O.L.36:21,3678'56"
2.Kiara NIJSTBELOmega1:06:12,12816'16"+29:51
3.Robert HOOFDBELASUB1:06:1716'17"+29:56
4.Nadine VERLINDENBELASUB1:20:0819'41"+43:47
5.Anja STYNENBELhamok1:26:3721'17"+50:16
6.Erwin WEERTSBELhamok1:30:1722'11"+53:56
7.Francine SERREBELAltaïr C.O.3:00:0244'14"+2:23:41
NCLMaryline DEMEUSEBELC.O. Liège
NCLGuido CEUNENBELhamok
Top

LE   length 6980m (1)

[H:]M:Smin/km
1.Julie FOURNIERFRAAltaïr C.O.1:53:1716'14"
Top

SD   length 4200m (15)

[H:]M:Smin/km
1.Arne TAILLIEUBELK.O.L.47:26,07011'18"
2.Tino NIJSTBELOmega52:4812'34"+5:22
3.Adriaan BURGMANSNEDKOVZ1:01:3314'39"+14:07
4.Hilde BREESCHBELTROL1:02:0614'47"+14:40
5.Igor LIBERLOOBELK.O.L.1:13:1517'26"+25:49
6.Danny SWERTSBELhamok1:16:0318'06"+28:37
7.Netsi WODAJOINATROL1:25:0420'15"+37:38
8.Clara COXBELOmega1:28:2621'03"+41:00
9.Godelieve BRUYNSEELSBELhamok1:38:3223'28"+51:06
10.Leo ADRIAENSSENSBELhamok1:40:5324'01"+53:27
11.Annelies VOSBELOmega1:47:2825'35"+1:00:02
12.Olga MARGOLINAGERGSV Dusseldorf2:04:2329'37"+1:16:57
13.Eva TIMMERMANSBELK.O.L.2:07:29,51530'21"+1:20:03
NCLFerdy NIJSTBELK.O.L.
NCLOlaf WOERTELNEDKOVZ
Top

LD   length 6990m (12)

[H:]M:Smin/km
1.Julien DACHEBELC.O. Pégase59:158'29"
2.Gerald SOUWEINEBELASUB1:03:449'07"+4:29
3.François JACOBSBELOmega1:07:239'38"+8:08
4.James GILBERTGBRhamok1:08:569'52"+9:41
5.Albert Jan KUIPERNEDKOVZ1:09:34,6839'57"+10:19
6.Jorran VAN DER HEIJDENNEDTROL1:12:0010'18"+12:45
7.Fred TOSSERAMSNEDTROL1:14:41,56610'41"+15:26
8.Hennie KENNISNEDOlifant1:18:4311'16"+19:28
9.Ivan BATCHEVNEDKOVZ1:19:0411'19"+19:49
10.Nicolas SPILIERSBELAltaïr C.O.1:19:1511'20"+20:00
11.Pawel PRUSZKOWSKIPOLIndividual (BE)1:31:2913'05"+32:14
12.Herman PRUMMELNEDK.O.L.1:36:30,94513'48"+37:15
Top

Total

Omega66
hamok63
K.O.L.57
TROL55
C.O. Liège32
ASUB20
C.O. Pégase16
O.L.G. St. Vith ARDOC16
Altaïr C.O.14
Hermathenae12
BMOT11
Antwerp Orienteers10
Hainaut O.C.8
O.L.V. Eifel6
Balise 105
KOVZ5
Borasca3
CTG Koblenz2
GSV Dusseldorf2
N.S.V. Amel2
Olifant2
SUD O LUX2
VALMO2
Indiv.1
Individual (BE)1
Kölner OL-Team1
OK Lokomotiva Pardubice (Czechia)1
Total: 415