WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
H80 | 2340 m | 45 m | 0:54:57 | 23'29" | 3. (4) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
H80 | 2210 m | 0:40:48 | 18'28" | 2. (3) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
H80 | 3310 m | 1:01:23 | 18'33" | 3. (5) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
H:06 | 3270 m | 1:01:15 | 18'44" | 7. (11) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
H:Zwart kort | 3400 m | 1:35:01 | 27'57" | 25. (25) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
H. Master E | 3210 m | 1:07:09 | 20'55" | 1. (2) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
H:05 | 3400 m | 1:34:01 | 27'39" | 12. (18) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
SE | 2800 m | 0:49:16 | 17'36" | 8. (12) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SD | 4020 m | 1:24:26 | 21'00" | 38. (41) | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | ||||||
H:05 | 3360 m | 11:45:38 | 210'01" | 20. (21) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
H:05 | 3250 m | 1:26:55 | 26'45" | 26. (29) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
H75 | 3470 m | 1:11:01 | 20'28" | 9. (13) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
H75 | 2490 m | 0:47:26 | 19'03" | 12. (12) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
M75 | 4190 m | NCL | ||||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | ||||||
H:03 | 3750 m | 1:14:07 | 19'46" | 37. (55) | ||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
H:03 | 2310 m | 0:33:47 | 14'37" | 13. (24) | ||
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
H:03 | 3530 m | 0:54:53 | 15'33" | 7. (14) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
H:05 | 3580 m | 0:49:32 | 13'50" | 21. (26) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2230 m | 0:30:37 | 13'44" | 5. (5) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
H:05 | 3200 m | 0:50:21 | 15'44" | 11. (20) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
H:05 | 2830 m | 0:49:37 | 17'32" | 19. (21) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
H:03 | 3100 m | 1:04:13 | 20'43" | 11. (13) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
H75 | 1690 m | 40 m | 0:30:06 | 17'49" | 7. (11) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
H:05 | 2870 m | NCL | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
H75 | 4520 m | 120 m | 1:24:23 | 18'40" | 6. (7) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
H:04 | 4150 m | 0:58:24 | 14'04" | 26. (38) | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | ||||||
H:02 | 3000 m | 0:39:10 | 13'03" | 2. (6) |