WebRes.helga-o.com |
27.07.2024 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 3990 m | 0:53:46 | 13'29" | 19. (71) | K.O.L. | ||
30.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 3 - Gaume | |||||||
H65 | 4300 m | 80 m | 0:59:13 | 13'46" | 15. (39) | K.O.L. | |
29.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 2 - Gaume | |||||||
H65 | 4100 m | 120 m | 1:01:41 | 15'03" | 20. (40) | K.O.L. | |
28.06.2024 - 3 Days of Belgium 2024 - Day 1 - Gaume | |||||||
H65 | 3300 m | 55 m | 0:50:14 | 15'13" | 19. (41) | K.O.L. | |
26.06.2024 - Lenteloop Einderheide - Riethoven | |||||||
H:02 | 4790 m | 1:03:25 | 13'14" | 5. (13) | K.O.L. | ||
19.06.2024 - lenteloop Rulheyde - Kasterlee | |||||||
H:01 | 5090 m | 1:06:14 | 13'01" | 40. (46) | K.O.L. | ||
16.06.2024 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:04 | 3510 m | 0:32:44 | 9'20" | 4. (20) | K.O.L. | ||
02.06.2024 - CITY O CUP 2 Vorselaar - VORSELAAR | |||||||
H:04 | 4030 m | 0:27:19 | 6'47" | 6. (24) | K.O.L. | ||
29.05.2024 - Lenteloop - SportinGenk - Genk | |||||||
H:01 | 5580 m | 0:59:42 | 10'42" | 15. (19) | K.O.L. | ||
25.05.2024 - HOS 2024-3 - Alken - Alken | |||||||
H:01 | 4710 m | 0:43:31 | 9'14" | 14. (31) | K.O.L. | ||
11.05.2024 - Biathlon Orientation / Rég. 5 couleurs - Botrange | |||||||
H:Biathlon 5 Kms | 3800 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.05.2024 - Nationale Sprint Bree centrum - BREE | |||||||
H65 | 1430 m | 0:19:02 | 13'19" | 8. (9) | K.O.L. | ||
04.05.2024 - Regionale City O - MOL | |||||||
H:03 | 6310 m | 0:40:25 | 6'24" | 4. (14) | K.O.L. | ||
01.05.2024 - Tuur Classic - Balendijk | |||||||
Finse Aflossing | 1:03:35 | 4. (18) | The Outlaws | ||||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Masters C | 2550 m | 0:17:27 | 6'51" | 9. (22) | K.O.L. | ||
13.04.2024 - O serie Westerlo - WESTERLO | |||||||
H:01 | 4020 m | 0:38:05 | 9'28" | 14. (44) | K.O.L. | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5340 m | 1:04:31 | 12'05" | 38. (41) | K.O.L. | ||
28.03.2024 - Wisselbeker Kamp van Beverlo - | |||||||
H:04 | 5210 m | 1:08:12 | 13'05" | 23. (65) | KOL | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H65 | 3940 m | 0:41:59 | 10'39" | 9. (19) | K.O.L. | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | |||||||
H:03 | 3500 m | 1:38:55 | 28'16" | 15. (15) | K.O.L. | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | |||||||
H65 | 5560 m | 0:55:22 | 9'57" | 5. (28) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 0:48:50 | 8'25" | 16. (40) | K.O.L. | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:08:48 | 11'08" | 24. (43) | K.O.L. | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:OH Zwart middel | 5000 m | 0:52:11 | 10'26" | 3. (15) | K.O.L. | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | |||||||
H:03 | 6000 m | 1:00:09 | 10'02" | 12. (49) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:03 | 5500 m | 1:00:05 | 10'55" | 7. (19) | K.O.L. | ||
12.01.2024 - Avondwedstrijd Kelchterhoef - Houthalen | |||||||
H:03 | 3280 m | 0:40:06 | 12'14" | 5. (12) | K.O.L. | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
H65 | 4750 m | 0:43:33 | 9'10" | 10. (22) | K.O.L. | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | |||||||
H65 | 4520 m | 0:41:20 | 9'09" | 10. (22) | K.O.L. | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | |||||||
H65 | 4680 m | 0:53:19 | 11'24" | 11. (22) | K.O.L. | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
H65 | 4590 m | 0:38:20 | 8'21" | 6. (22) | K.O.L. | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | |||||||
H65 | 4530 m | 0:45:48 | 10'07" | 7. (21) | K.O.L. | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:Oro-Hydro 4 | 3960 m | 0:43:55 | 11'05" | 6. (14) | KOL 2 | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | |||||||
H:03 | 3310 m | 0:56:25 | 17'03" | 14. (23) | K.O.L. | ||
03.12.2023 - Sinterklaascross - Sanicol + Kamp Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:39:21 | 9'50" | 13. (33) | K.O.L. | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H65 | 5190 m | 0:57:54 | 11'09" | 6. (20) | K.O.L. | ||
17.11.2023 - Championnat de Défense Militaire - Militair Kampioenschap Defensie - Pelt | |||||||
H:Omloop 2 | 5000 m | 0:52:55 | 10'35" | 5. (31) | KOL | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | |||||||
H:04 | 5900 m | 1:09:52 | 11'51" | 13. (31) | KOL | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:03 | 5520 m | 0:53:28 | 9'41" | 19. (35) | K.O.L. | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | |||||||
H. Masters C | 4130 m | 0:47:24 | 11'29" | 3. (10) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H65 | 4860 m | 1:05:13 | 13'25" | 11. (23) | K.O.L. | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | |||||||
Open | 4700 m | 1:07:58 | 14'28" | 56. (86) | KOL | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H65 | 2650 m | 0:44:22 | 16'45" | 3. (14) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H55 | 7110 m | 2:14:37 | 18'56" | -- (16) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
M65 | 4620 m | 1:12:37 | 15'43" | 7. (26) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
M65 | 3680 m | 0:55:10 | 14'59" | 10. (23) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
M65 | 4360 m | 1:03:57 | 14'40" | 16. (21) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
M65 | 4690 m | 0:54:02 | 11'31" | 10. (22) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 1:05:46 | 11'12" | 23. (44) | K.O.L. |