WebRes.helga-o.com |
24.03.2024 - Interland 2024 - Open race - Habay-la-Neuve | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
14 | 4410 m | 40 m | 1:11:05 | 16'07" | 19. (31) | |
23.03.2024 - O2LUX #5 - Croix Rouge - Croix Rouge | ||||||
D:4 - Rouge | 5300 m | 125 m | 1:52:02 | 21'08" | 10. (26) | |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
D70 | 2530 m | 60 m | 0:49:25 | 19'32" | 6. (7) | |
16.03.2024 - Championnat de Belgique de nuit - Weris | ||||||
D. Masters D | 2940 m | 60 m | 1:29:16 | 30'22" | 1. (4) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D70 | 3080 m | 0:42:30 | 13'48" | 2. (7) | ||
08.03.2024 - Avond - Ham | ||||||
D:03 | 3500 m | 1:30:29 | 25'51" | 8. (10) | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | ||||||
D:LANG | 4630 m | 0:51:15 | 11'04" | 27. (28) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D70 | 3310 m | 0:57:47 | 17'27" | 6. (7) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters D | 2370 m | 1:01:40 | 26'01" | 4. (5) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:05 | 3430 m | 0:48:18 | 14'05" | 9. (23) | ||
23.02.2024 - Avond-O Oostappense heide - Ommel | ||||||
D:IOF 3 | 3090 m | 1:12:50 | 23'34" | 3. (5) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3600 m | 0:56:09 | 15'36" | 7. (11) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
D:Rouge Court | 3900 m | NCL | ||||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:05 | 3420 m | 0:45:42 | 13'22" | 5. (12) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 1:03:25 | 18'39" | 9. (11) | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 2730 m | 0:35:54 | 13'09" | 2. (5) | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | ||||||
D:OH Zwart kort | 3000 m | 1:03:47 | 21'16" | 2. (2) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:05 | 3400 m | 1:33:58 | 27'38" | 5. (7) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:06 | 3000 m | ACT | ||||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:03 | 3060 m | 1:09:11 | 22'37" | 11. (13) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D70 | 2990 m | 0:43:03 | 14'24" | 6. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D70 | 3030 m | 0:45:02 | 14'52" | 5. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D70 | 3180 m | 0:50:08 | 15'46" | 2. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D70 | 3040 m | 0:37:43 | 12'24" | 4. (10) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D70 | 3290 m | 0:53:56 | 16'24" | 6. (10) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Bleu | 3300 m | 1:07:08 | 20'21" | 15. (25) | ||
07.12.2023 - AOS #12 Borgerhout - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 2490 m | 0:35:18 | 14'11" | 5. (5) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:06 | 4200 m | 1:13:24 | 17'29" | 2. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:45:27 | 14'57" | 2. (5) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters D | 3280 m | 0:49:55 | 15'13" | 2. (3) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D70 | 3180 m | 1:05:11 | 20'30" | 7. (11) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D70 | 1800 m | 0:58:06 | 32'17" | 3. (6) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D70 | 3550 m | 0:55:58 | 15'46" | -- (7) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 3000 m | 0:38:18 | 12'46" | 23. (52) | ||
09.09.2023 - Régionale - Camp Elsenborn | ||||||
D:Rouge Court | 5110 m | 1:37:14 | 19'02" | 14. (20) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D70 | 2490 m | 0:32:05 | 12'53" | 3. (9) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:04 | 3050 m | 0:34:56 | 11'27" | 2. (7) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D70 | 2660 m | 20 m | 1:07:40 | 25'26" | 2. (4) | |
26.08.2023 - Middle Speciale - Speciale Middle - Virton - Rabais | ||||||
D:Parcours 4 | 4330 m | 115 m | 1:58:33 | 27'23" | 8. (14) | |
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W70 | 3140 m | 1:14:04 | 23'35" | 8. (14) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W70 | 3050 m | 1:39:37 | 32'40" | 12. (13) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W70 | 2790 m | 0:48:18 | 17'19" | 7. (15) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W70 | 3090 m | 0:56:09 | 18'10" | 6. (12) | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | ||||||
D:Lang | 4000 m | 0:39:42 | 9'56" | 12. (25) | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | ||||||
D:03 | 3530 m | 1:01:34 | 17'26" | 11. (19) | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 3400 m | 0:34:04 | 10'01" | 3. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3500 m | 65 m | 0:47:33 | 13'35" | 3. (14) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D70 | 3800 m | 90 m | 1:06:04 | 17'23" | 3. (13) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D70 | 2900 m | 35 m | 0:41:58 | 14'28" | 3. (13) | |
25.06.2023 - CHALLENGE WAGENER - Parcours individuels - Schönberg | ||||||
D:SD | 4700 m | 50 m | 2:05:08 | 26'37" | 8. (10) | |
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
D:Bleu | 2630 m | 30 m | 0:52:54 | 20'07" | 3. (5) | |
21.06.2023 - Lenteloop Westerwijk - Son | ||||||
D:03 | 3530 m | 0:48:38 | 13'47" | 2. (6) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:06 | 3480 m | 0:46:12 | 13'17" | 1. (9) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters+ | 2190 m | 0:30:46 | 14'03" | 3. (5) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:39:13 | 13'31" | 2. (6) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 2 | 3180 m | 0:48:26 | 15'14" | 12. (21) | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 3020 m | 0:37:59 | 12'35" | 3. (9) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:06 | 2550 m | 0:30:01 | 11'46" | 4. (8) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:03 | 3640 m | 0:49:03 | 13'29" | 10. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:35:01 | 11'31" | 4. (8) | ||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:03 | 3100 m | 0:44:21 | 14'18" | 3. (10) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D70 | 1440 m | 35 m | 0:20:36 | 14'18" | 1. (6) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:06 | 2950 m | 0:36:28 | 12'22" | 3. (5) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters D | 2220 m | 0:20:50,843 | 9'23" | 1. (8) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D70 | 3950 m | 120 m | 1:11:21 | 18'04" | 6. (9) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3170 m | 0:46:50 | 14'46" | 4. (16) | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | ||||||
D:Kort | 3240 m | 0:37:16 | 11'30" | 6. (9) |