WebRes.helga-o.com |
17.03.2024 - Nationale Moyenne Distance - Weris | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D40 | 4070 m | 120 m | 0:45:25 | 11'10" | 3. (9) | |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D40 | 4560 m | 0:41:34 | 9'07" | 2. (10) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D40 | 7150 m | 1:02:26 | 8'44" | 4. (10) | ||
02.03.2024 - VK avond Weyervlakte - Hechtel | ||||||
D. Masters A | 5370 m | 1:00:32 | 11'16" | 1. (8) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:03 | 5380 m | 0:53:55 | 10'01" | 3. (19) | ||
18.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Moyenne distance - Baudour | ||||||
D:Noir Moyen | 5600 m | 0:51:31 | 9'12" | 1. (4) | ||
17.02.2024 - 2 Jours du Hainaut - Longue distance - Baudour | ||||||
D:Noir Moyen | 7600 m | 1:23:42 | 11'01" | 2. (3) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:03 | 5800 m | 0:45:52 | 7'54" | 1. (14) | ||
06.02.2024 - Militair Regelmatigheidscriterium - Tilff | ||||||
D:05 | 5400 m | 1:02:08 | 11'30" | 2. (8) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart middel | 6180 m | 0:59:40 | 9'39" | 1. (12) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters A | 4130 m | 0:38:16 | 9'16" | 1. (4) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:02 | 7310 m | 1:20:40 | 11'02" | 3. (4) | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:02 | 7200 m | 1:07:08 | 9'19" | 1. (3) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
D40 | 4990 m | 0:44:22 | 8'53" | 3. (10) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
D40 | 4960 m | 0:40:56 | 8'15" | 1. (10) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
D40 | 4950 m | 0:44:53 | 9'04" | 1. (10) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
D40 | 4950 m | 0:40:01 | 8'05" | 2. (10) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
D40 | 5240 m | 0:48:29 | 9'15" | 2. (10) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 3 | 5110 m | 0:53:38 | 10'30" | 2. (13) | ||
08.12.2023 - Avondwedstrijd SAHARA - LOMMEL | ||||||
D:01 | 6240 m | 1:09:25 | 11'07" | 5. (6) | ||
26.11.2023 - Forest Cup Ravels Zuid - Ravels | ||||||
D:03 | 5680 m | 0:54:11 | 9'32" | 6. (14) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D40 | 6460 m | 0:58:15 | 9'01" | 1. (8) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:02 | 7750 m | 1:07:34 | 8'43" | 4. (12) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4430 m | 0:43:40 | 9'51" | 3. (8) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
Open | 4700 m | 0:49:13 | 10'28" | 17. (86) | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | ||||||
D40 | 7110 m | 1:08:21 | 9'37" | 1. (9) | ||
10.09.2023 - Belgian Club Relay - Elsenborn | ||||||
Belgian club Relay | 4900 m | 0:47:07 | 9'37" | 14. (52) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W40 | 5700 m | 0:58:43 | 10'18" | 1. (15) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
W40 | 4080 m | 0:46:07 | 11'18" | 1. (14) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W40 | 5450 m | 0:51:45 | 9'30" | 1. (14) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
W40 | 5620 m | 1:07:04 | 11'56" | 3. (12) | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | ||||||
D40 | 5700 m | 125 m | 0:50:00 | 8'46" | 3. (19) | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | ||||||
D40 | 7000 m | 170 m | 1:08:10 | 9'44" | 2. (19) | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | ||||||
D40 | 4300 m | 60 m | 0:41:50 | 9'44" | 2. (19) | |
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:01 | 3900 m | 0:34:26 | 8'50" | 3. (7) | ||
24.06.2023 - Regionaler MD - Emmels-Eidt | ||||||
D:Noir Long | 6480 m | 75 m | 1:11:26 | 11'01" | 2. (5) | |
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2840 m | 0:22:56 | 8'05" | 5. (14) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:03 | 5450 m | 0:49:53 | 9'09" | 1. (12) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:34:54 | 8'16" | 2. (16) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:03 | 4520 m | 0:38:59 | 8'37" | 4. (13) | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D40 | 2210 m | 55 m | 0:23:08 | 10'28" | -- (10) | |
14.05.2023 - Scoreloop - Borgnool | ||||||
D40 | 0:17:38 | 2. (5) | ||||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:03 | 3980 m | 0:33:04 | 8'18" | 3. (15) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:21:21,257 | 7'33" | 3. (12) | ||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | ||||||
D40 | 5880 m | 220 m | 0:59:56 | 10'12" | 1. (6) | |
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:02 | 7050 m | 0:58:10 | 8'15" | 6. (13) |