WebRes.helga-o.com |
15.03.2024 - HOGENT Moonlight Pursuit - Blaarmeersen - Nacht-O - Gent | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D:Omloop 2 | 4900 m | NCL | ||||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
D45 | 4140 m | 0:58:33 | 14'09" | 7. (8) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Zwart kort | 3400 m | 0:52:42 | 15'30" | 5. (11) | ||
21.01.2024 - Regionale Hechtelse duinen - HECHTEL | ||||||
D:03 | 6000 m | 1:37:34 | 16'16" | 15. (16) | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | ||||||
D:Lang | 4800 m | 0:49:53 | 10'24" | 4. (9) | ||
05.01.2024 - Jenevercross - Kesselse heide | ||||||
D:02 | 4620 m | 1:09:06 | 14'57" | 3. (5) | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | ||||||
SD | 4160 m | 0:57:22 | 13'47" | 18. (32) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SD | 4290 m | 1:01:33 | 14'21" | 43. (69) | ||
28.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 3 - Opglabbeek | ||||||
SD | 3950 m | 1:01:23 | 15'32" | 25. (52) | ||
26.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 1 - Pijnven Noord | ||||||
SD | 3910 m | 1:04:42 | 16'33" | 26. (46) | ||
10.12.2023 - BOC04 - Ultra-longues Distances - Rouge-Cloître / 3 Fontaines | ||||||
Rouge | 5300 m | 11:23:27 | 128'57" | 44. (46) | ||
06.12.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Hechtel | ||||||
D:05 | 5140 m | 1:13:59 | 14'24" | 7. (10) | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | ||||||
D:Amphi-O Long | 99900 m | 0:29:58 | 0'18" | 11. (51) | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | ||||||
D:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:30:47 | 12'50" | 17. (27) | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | ||||||
D:Noir Moyen | 2800 m | 0:45:24 | 16'13" | 22. (30) | ||
01.12.2023 - VK Avond Prinsenpark - Retie | ||||||
SE | 3770 m | 1:36:29 | 25'36" | 2. (5) | ||
26.11.2023 - BOC#03 - Régionale Tumuli-Sapinière - Foret de Soignes | ||||||
D:Noir moyen | 5900 m | 125 m | NCL | |||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 1 - Les Trois Tilleuls | ||||||
D:Noir Court | 3100 m | 0:41:40 | 13'26" | 15. (24) | ||
12.11.2023 - BOC #2 - Double Sprint - Sprint 2 - Les Trois Tilleuls | ||||||
D:Noir Court | 3100 m | 1:01:00 | 19'41" | 20. (28) | ||
10.11.2023 - Dagomlopen openingsaflossing Graafsbos - Merksplas | ||||||
SD | 4000 m | 1:25:37 | 21'24" | 3. (11) | ||
17.10.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Arendonk | ||||||
D:05 | 4900 m | 1:35:14 | 19'26" | 4. (6) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing - De Winner | ||||||
D. Masters A | 4430 m | 1:16:24 | 17'15" | 8. (8) | ||
05.10.2023 - BMOT - Rodenberg | ||||||
D:04 | 4500 m | 1:18:33 | 17'27" | 5. (6) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D45 | 7590 m | 2:07:22 | 16'47" | 6. (6) | ||
28.09.2023 - Wisselbeker Rik Thijs 2023 - Saanhoeve - Maasmechelen | ||||||
D. Open | 4800 m | 1:29:53 | 18'44" | 3. (4) | ||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D45 | 4750 m | 1:00:01 | 12'38" | 7. (8) | ||
27.08.2023 - CB Interclubs BK - Virton - Rabais | ||||||
D45 | 5700 m | 165 m | 2:17:56 | 24'12" | 3. (3) | |
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | ||||||
W VET | 2950 m | 0:21:10 | 7'11" | 11. (41) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
O-H_short | 4030 m | 1:33:09 | 23'07" | 27. (35) | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | ||||||
O-H_short | 4040 m | 1:30:45 | 22'28" | 26. (40) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
O-H_short | 3920 m | 1:24:33 | 21'34" | 28. (37) | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | ||||||
O-H_short | 4010 m | 1:55:14 | 28'44" | 27. (36) | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | ||||||
OV Mixed Relay Masters | 2830 m | 0:23:15 | 8'13" | 9. (14) | ||
03.06.2023 - GOS Brusselse Poort - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4570 m | 0:57:11 | 12'31" | 10. (18) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:03 | 4220 m | 0:59:59 | 14'13" | 15. (16) | ||
06.05.2023 - GOS Schoonmeersen - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4020 m | 0:52:32,945 | 13'04" | 10. (16) | ||
29.04.2023 - GOS Technologiepark - Gent | ||||||
D:Omloop 1 | 4780 m | 0:57:13 | 11'58" | 6. (11) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters A | 2830 m | 0:26:29 | 9'21" | 8. (12) | ||
22.04.2023 - Nord#20 Malonne - Hall Saint-Berthuin | ||||||
Challenge | 2800 m | 155 m | 1:07:06 | 23'58" | 38. (62) | |
22.04.2023 - FSUB/BUSF Championship Sprint - Malonne | ||||||
D. Open | 2100 m | 75 m | 0:32:11 | 15'20" | 5. (7) | |
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | ||||||
SD | 3620 m | 75 m | 0:50:25 | 13'56" | 12. (19) | |
22.03.2023 - Militair Regelmatigheidscriterium - Plainevaux | ||||||
D:05 | 5900 m | 1:45:45 | 17'55" | 3. (10) |