WebRes.helga-o.com |
10.03.2024 - BK Middle - Achel | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
D75 | 2210 m | 0:42:46 | 19'21" | 2. (4) | ||
03.03.2024 - Nationale Lang - SOFT - ZWARTE WEG - LEOPOLDSBURG | ||||||
D75 | 3310 m | 1:04:21 | 19'26" | 2. (6) | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | ||||||
D:06 | 3000 m | 1:11:41 | 23'54" | 2. (4) | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | ||||||
D:06 | 3270 m | 1:01:27 | 18'48" | 4. (4) | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | ||||||
D:Blauw kort | 2920 m | 1:07:19 | 23'03" | 5. (7) | ||
27.01.2024 - Clubkampioenschap - LEOPOLDSBURG | ||||||
D. Masters D | 3210 m | NCL | ||||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | ||||||
D:05 | 3100 m | 1:00:43 | 19'35" | 3. (9) | ||
29.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 4 - Boshoverheide | ||||||
SE | 2980 m | 0:52:52 | 17'44" | 7. (13) | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | ||||||
SE | 3350 m | 0:59:30 | 17'46" | 11. (18) | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | ||||||
D:Oro-Hydro 5 | 3380 m | 1:21:18 | 24'03" | 8. (9) | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | ||||||
D75 | 3170 m | 1:03:07 | 19'55" | 1. (3) | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | ||||||
D:06 | 3040 m | 0:55:15 | 18'10" | 4. (5) | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | ||||||
SE | 2950 m | 0:57:07 | 19'22" | 14. (21) | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | ||||||
D75 | 3180 m | 1:06:59 | 21'04" | 1. (3) | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | ||||||
D75 | 1800 m | NCL | ||||
03.09.2023 - Belgisch Kampioenschap LD - Witte Bergen | ||||||
D75 | 2160 m | 0:44:41 | 20'41" | 1. (2) | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | ||||||
D:04 | 3050 m | 0:53:13 | 17'27" | 4. (7) | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | ||||||
W75 | 2430 m | 1:15:48 | 31'12" | 2. (4) | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | ||||||
W75 | 2620 m | NCL | ||||
25.06.2023 - Regionale Westerlo - WESTERLO | ||||||
D:03 | 2310 m | 0:39:50 | 17'15" | 13. (15) | ||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | ||||||
D:SE | 3220 m | 0:45:40 | 14'11" | -- (4) | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | ||||||
D:06 | 2900 m | 0:55:15 | 19'03" | 5. (6) | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | ||||||
D:06 | 2550 m | 0:47:44 | 18'43" | 6. (8) | ||
24.05.2023 - Lenteloop Vossemeren - Lommel | ||||||
D:04 | 2230 m | 0:48:13 | 21'37" | 3. (4) | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | ||||||
D:06 | 3040 m | NCL | ||||
17.05.2023 - Lenteloop - Stadspark & Blijkhoef Turnhout | ||||||
D:03 | 3100 m | NCL | ||||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | ||||||
D75 | 1440 m | 35 m | 0:44:31 | 30'55" | 2. (3) | |
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | ||||||
D:06 | 2950 m | 0:51:35 | 17'29" | 5. (5) | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | ||||||
D. Masters D | 2220 m | 0:34:19 | 15'27" | 8. (8) | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | ||||||
D:03 | 3140 m | 1:00:36 | 19'18" | 5. (7) | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | ||||||
D:05 | 3170 m | 0:54:29 | 17'11" | 6. (16) |