WebRes.helga-o.com |
14.04.2024 - Nationaler Langdistanz - Challenge Oosterlynck - Schlierbach/St.Vith | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H50 | 6900 m | 260 m | 1:16:56 | 11'09" | 12. (16) | K.O.L. | |
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7510 m | 1:07:48 | 9'02" | 16. (39) | K.O.L. | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
LD | 5080 m | 0:49:53 | 9'49" | 5. (29) | K.O.L. | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:02 | 7470 m | 1:14:56 | 10'02" | 29. (43) | K.O.L. | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:02 | 7290 m | 1:03:07 | 8'39" | 27. (41) | K.O.L. | ||
04.02.2024 - Regionale - Merodes Bossen & Kruiskensberg | |||||||
H:Zwart middel | 6180 m | 1:01:45 | 10'00" | 15. (43) | K.O.L. | ||
14.01.2024 - Regionale - Hamont | |||||||
H:02 | 7200 m | 1:05:07 | 9'03" | 9. (16) | K.O.L. | ||
15.10.2023 - 41e Klompen-OL - Weerterbergen | |||||||
H:02 | 7750 m | 1:08:54 | 8'53" | 20. (30) | K.O.L. | ||
01.10.2023 - Nationale lang Sonnis - Kelchterhoef - HOUTHALEN | |||||||
H45 | 9580 m | 1:51:37 | 11'39" | 11. (15) | K.O.L. | ||
17.09.2023 - Nederlands kampioenschap lange afstand - Oirschot | |||||||
H50 | 7110 m | 1:22:28 | 11'36" | -- (12) | K.O.L. | ||
02.09.2023 - Regionale City - O - VORSELAAR | |||||||
H:02 | 4400 m | 0:39:15 | 8'55" | 4. (10) | K.O.L. | ||
15.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 4 - Zandberg | |||||||
MB | 7220 m | 1:36:37 | 13'23" | 4. (10) | K.O.L. | ||
14.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 3 - Geuzenbaan | |||||||
MB | 4950 m | 1:11:42 | 14'29" | 3. (14) | K.O.L. | ||
13.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 2 - Galgenberg | |||||||
MB | 7040 m | 1:10:14 | 9'59" | 1. (8) | K.O.L. | ||
12.08.2023 - 4 days of Limburg - Day 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
MB | 7020 m | 1:09:16 | 9'52" | 2. (9) | K.O.L. | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 0:55:50 | 9'31" | 14. (44) | K.O.L. | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2820 m | 0:24:55 | 8'50" | 8. (14) | K.O.L. | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:02 | 5440 m | 0:49:01 | 9'01" | 19. (29) | K.O.L. | ||
19.04.2023 - Lenteloop - Park Molenheide - Helchteren | |||||||
H:01 | 5630 m | NCL | K.O.L. | ||||
16.04.2023 - Nationale(r) LD - Dreihütten-St.Vith | |||||||
H45 | 9130 m | 400 m | NCL | K.O.L. | |||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7050 m | 0:56:34 | 8'01" | 16. (36) | K.O.L. | ||
25.03.2023 - KOS ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 4780 m | 0:37:19 | 7'48" | 3. (15) | K.O.L. | ||
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
LD | 8170 m | 1:14:28 | 9'07" | 3. (7) | K.O.L. | ||
05.03.2023 - Regionale - Lommel | |||||||
H:10 | 7090 m | 1:02:35 | 8'50" | 12. (31) | K.O.L. | ||
18.02.2023 - CLUBKAMPIOENSCHAP - Inspiro Houthalen | |||||||
H. Masters A | 0:23:59 | 3. (6) | K.O.L. | ||||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:02 | 7010 m | NCL | K.O.L. | ||||
05.02.2023 - VK Aflossing (Wisselbeker Gilbert Staepelaere) - Gentbrugse Meersen | |||||||
Aflossing | 5600 m | 0:46:09 | 8'14" | 20. (44) | K.O.L. | ||
29.01.2023 - Régionale 9 parcours - Nomont | |||||||
H:Noir moyen | 6100 m | 170 m | 1:19:28 | 13'02" | 15. (24) | K.O.L. | |
22.01.2023 - Ijzeren Paal - Lommel | |||||||
H:03 | 5540 m | 0:58:28 | 10'33" | 14. (26) | K.O.L. | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
LD | 7570 m | 1:04:45 | 8'33" | 13. (21) | K.O.L. | ||
18.12.2022 - Regionale Heidehuizen-Hutten - Mol | |||||||
H:02 | 6750 m | 1:01:37 | 9'08" | 7. (19) | K.O.L. | ||
04.12.2022 - Kamp Beverlo (Sinterklaascross) - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 5790 m | 0:46:55 | 8'06" | 6. (17) | K.O.L. | ||
27.11.2022 - Herfstwisselbeker - Dilsenerbos (Forest Cup) - Dilsen-Stokkem | |||||||
H:Long Easy | 7400 m | 1:11:14 | 9'38" | 1. (5) | K.O.L. | ||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:02 | 7100 m | 1:10:02 | 9'52" | 7. (17) | K.O.L. | ||
23.10.2022 - Forest Cup - Schootshei - Maaseik | |||||||
H:03 | 5460 m | 0:55:17 | 10'08" | 12. (28) | K.O.L. | ||
02.10.2022 - Forest cup Hechtelse Duinen Oost - Hechtel | |||||||
H:03 | 5880 m | 1:05:18 | 11'06" | 20. (40) | K.O.L. | ||
28.08.2022 - Belgian Club Relay 2022 - Gives | |||||||
Belgian club Relay | 3770 m | 0:58:56 | 15'38" | -- (32) | K.O.L. | ||
25.06.2022 - Clubkampioenschap 2022 - HEUSDEN - ZOLDER | |||||||
H. Masters A | 0:43:18 | 2. (8) | K.O.L. | ||||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | |||||||
VK Aflossing | 5310 m | 0:37:34 | 7'04" | 3. (41) | K.O.L. | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
H:03 | 4740 m | NCL | K.O.L. | ||||
25.05.2022 - LenteLoop - Slagveld | |||||||
H:01 | 5840 m | 0:58:50 | 10'04" | 18. (34) | K.O.L. | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Masters | 2770 m | 0:17:46 | 6'25" | 10. (15) | K.O.L. | ||
04.05.2022 - Lenteloop - Vorselaar | |||||||
H:01 | 4680 m | 0:38:19 | 8'11" | 15. (25) | K.O.L. | ||
18.04.2022 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7070 m | 1:00:45 | 8'36" | 7. (26) | K.O.L. | ||
19.03.2022 - O serie kempen - Kempen O serie - MOL | |||||||
H:01 | 4720 m | 0:52:34 | 11'08" | 14. (25) | K.O.L. | ||
06.03.2022 - Régionale 9 circuits - Schönberg | |||||||
H:Noir moyen | 5420 m | 170 m | 1:07:07 | 12'23" | 22. (39) | K.O.L. | |
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:03 | 5920 m | 0:54:17 | 9'10" | 15. (37) | K.O.L. | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:03 | 5870 m | 0:55:17 | 9'25" | -- (36) | K.O.L. | ||
28.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 3 - POSTEL | |||||||
SD | 4230 m | 0:47:25 | 11'13" | 3. (18) | K.O.L. | ||
26.12.2021 - SYLVESTER 21 - DAY 1 - LOMMEL SAHARA | |||||||
SD | 4130 m | 0:42:38 | 10'19" | 3. (24) | K.O.L. | ||
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:04 | 4000 m | 0:50:30 | 12'38" | 7. (20) | K.O.L. | ||
06.06.2021 - City O - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:01 | 7610 m | 0:59:57 | 7'53" | 26. (38) | K.O.L. | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H45 | 4910 m | 1:02:10 | 12'39" | 19. (31) | K.O.L. | ||
11.10.2020 - BK Interclub - LEOPOLDSBURG | |||||||
H45 | 7890 m | 1:14:39 | 9'27" | 17. (26) | K.O.L. | ||
03.10.2020 - O serie Kempen - BALEN HULSEN | |||||||
H:01 | 5610 m | 0:52:38 | 9'22" | 12. (35) | K.O.L. | ||
07.03.2020 - O serie Kempen 2 - ZILVERMEER MOL | |||||||
H:01 | 4150 m | 0:32:12 | 7'45" | 15. (43) | K.O.L. | ||
01.03.2020 - Wintercriterium Geneberg - Ham | |||||||
H:03 | 7250 m | 1:09:56 | 9'38" | 9. (20) | K.O.L. | ||
15.02.2020 - O Serie KEMPEN 1 - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:04 | 3940 m | 0:32:13 | 8'10" | -- (14) | K.O.L. | ||
29.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 4 - Koersel-Fonteintje | |||||||
H45 | 6590 m | 1:05:39 | 9'57" | 13. (26) | K.O.L. | ||
28.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 3 - Opglabbeek | |||||||
H45 | 6650 m | 0:53:56 | 8'06" | 12. (26) | K.O.L. | ||
27.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 2 - Solterheide | |||||||
H45 | 7000 m | 0:57:47 | 8'15" | 12. (26) | K.O.L. | ||
26.12.2019 - Sylvester 2019 - Dag 1 - Hoge Mouw | |||||||
H45 | 6600 m | 0:55:00 | 8'19" | 10. (26) | K.O.L. | ||
15.12.2019 - Hertberg - Herselt | |||||||
H:06 | 3400 m | 1:18:24 | 23'03" | -- (25) | K.O.L. | ||
07.12.2019 - O serie ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 4090 m | 0:27:47 | 6'47" | 5. (32) | K.O.L. | ||
01.12.2019 - Sinterklaascross - Beverlo | |||||||
H:02 | 7900 m | 1:02:54 | 7'57" | 14. (19) | K.O.L. | ||
24.11.2019 - Wintercriterium / NMBS-kampioenschap - Kolisbos - Pelt | |||||||
H:03 | 6960 m | 1:04:34 | 9'16" | 8. (21) | K.O.L. | ||
09.11.2019 - North Sea Trophy - Day 1 - Koksijde - Schipsgatduinen | |||||||
SE | 3130 m | 1:18:21 | 25'01" | 10. (19) | K.O.L. | ||
13.10.2019 - City Race Maastricht - Maastricht | |||||||
SD | 4600 m | 1:12:24 | 15'44" | 8. (12) | K.O.L. | ||
29.09.2019 - Daginschrijvingen Wisselbeker G. staepelaere - Masy Zuid | |||||||
H:01 | 7120 m | 0:57:10 | 8'01" | 5. (13) | K.O.L. | ||
08.09.2019 - BK lang - Dilsen-Stokkem | |||||||
SD | 4300 m | 80 m | 0:43:21 | 10'04" | 2. (37) | K.O.L. | |
18.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H45 | 7550 m | 1:22:42 | 10'57" | 6. (14) | K.O.L. | ||
17.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Oirschot | |||||||
H45 | 7350 m | 1:06:07 | 8'59" | 9. (15) | K.O.L. | ||
16.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H45 | 7610 m | 1:07:35 | 8'52" | 9. (14) | K.O.L. | ||
15.08.2019 - 4 daagse van Limburg 2019 - Hechtel-Eksel | |||||||
H45 | 5770 m | 0:58:26 | 10'07" | 8. (17) | K.O.L. | ||
11.08.2019 - Holven - Overpelt | |||||||
H:03 | 6190 m | 1:03:31 | 10'15" | 7. (18) | K.O.L. | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Eenvoudig - 3Km | 2800 m | NCL | K.O.L. | ||||
26.06.2019 - Vossemeren Lommel - Vossemeren | |||||||
H:01 | 5870 m | 0:59:29 | 10'08" | 13. (17) | K.O.L. | ||
23.06.2019 - Belgian Club Relay - Vielsalm - So Bêchefa | |||||||
Belgian club Relay | 6700 m | 1:30:38 | 13'31" | 25. (42) | K.O.L. | ||
19.06.2019 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | |||||||
H:01 | 6700 m | 1:11:58 | 10'44" | 16. (26) | K.O.L. | ||
15.06.2019 - Kempen O serie 6 - Keiheuvel Balen | |||||||
H:01 | 4000 m | 0:37:42 | 9'25" | 6. (17) | K.O.L. | ||
01.06.2019 - 2 Daagse van Brabant - Vlierden | |||||||
LD | 7600 m | NCL | K.O.L. | ||||
30.05.2019 - O serie KEMPEN 5 - BLEUKENS - BALEN | |||||||
H:07 | 4000 m | NCL | K.O.L. | ||||
19.05.2019 - BK Sprint - Overpelt | |||||||
LD | 2730 m | 0:24:25 | 8'56" | 6. (26) | K.O.L. | ||
15.05.2019 - Het Slagveld - Ham | |||||||
H:01 | 5770 m | 0:47:22 | 8'12" | 15. (38) | K.O.L. | ||
24.04.2019 - Lenteloop Hulsen - BALEN - HULSEN | |||||||
01 | 6750 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.04.2019 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:02 | 7770 m | 1:18:48 | 10'08" | 9. (14) | K.O.L. | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | |||||||
H:04 | 5000 m | 0:37:34 | 7'30" | -- (19) | K.O.L. | ||
07.04.2019 - VK Sprint - Tessenderlo | |||||||
LD | 3170 m | 0:23:07 | 7'17" | 11. (33) | K.O.L. | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
SD | 2630 m | 0:30:21 | 11'32" | 14. (46) | K.O.L. | ||
24.03.2019 - Regionale Sledderlo - Genk | |||||||
H:03 | 7200 m | 1:05:58 | 9'09" | 9. (32) | K.O.L. | ||
03.03.2019 - VK Lang - Kattenbos | |||||||
LD | 7720 m | 1:08:16 | 8'50" | 12. (19) | K.O.L. | ||
24.02.2019 - Stadspark (tvv Ploegen) - Turnhout | |||||||
H:02 | 6280 m | 0:50:39 | 8'03" | 15. (18) | K.O.L. | ||
10.02.2019 - Valentijn wintercriterium - Sonnis Noord Helchteren | |||||||
H:03 | 6520 m | 1:01:54 | 9'29" | 19. (31) | K.O.L. | ||
13.01.2019 - Wintercriterium Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:03 | 7140 m | 1:01:11 | 8'34" | 7. (33) | K.O.L. | ||
06.01.2019 - Den Ijzeren Paal - Kerkhoven | |||||||
H:02 | 7930 m | 1:02:42 | 7'54" | 10. (17) | K.O.L. | ||
30.12.2018 - Sylvester 2018 - day 5 - Vlierden | |||||||
H40 | 6500 m | 0:55:11 | 8'29" | 9. (15) | K.O.L. | ||
29.12.2018 - Sylvester 2018 - day 4 - Houthalen | |||||||
H40 | 6900 m | 1:12:48 | 10'33" | 17. (17) | K.O.L. | ||
28.12.2018 - Sylvester 2018 - day 3 - Houthalen | |||||||
H40 | 6590 m | 1:01:50 | 9'22" | 12. (16) | K.O.L. | ||
27.12.2018 - Sylvester 2018 - day 2 - Heiderbos | |||||||
H40 | 6400 m | 0:52:30 | 8'12" | 12. (16) | K.O.L. | ||
26.12.2018 - Sylvester 2018 - day 1 - Maasmechelen | |||||||
H40 | 6700 m | 125 m | 1:01:48 | 9'13" | 10. (15) | K.O.L. | |
25.11.2018 - Wintercriterium NMBS-kampioenschap - Kattenbos | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:04:14 | 9'18" | -- (27) | K.O.L. | ||
18.11.2018 - Wintercriterium Keiheuvel - BALEN | |||||||
H:03 | 7320 m | 1:02:23 | 8'31" | -- (24) | K.O.L. | ||
11.11.2018 - Klompen OL VVO - Oostelbeersche heide | |||||||
H:03 | 7100 m | 1:16:00 | 10'42" | 12. (14) | K.O.L. | ||
04.11.2018 - VK middel - Gruitrode | |||||||
LD | 6820 m | 1:22:24 | 12'04" | 6. (27) | K.O.L. | ||
21.10.2018 - BK Interclub - Opglabbeek | |||||||
H40 | 8280 m | 1:23:51 | 10'07" | 8. (11) | K.O.L. | ||
07.10.2018 - Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
H40 | 8790 m | 1:18:34 | 8'56" | 8. (10) | K.O.L. | ||
29.09.2018 - Regional - Régionale Forêt de Soignes - 3 Espinettes | |||||||
H:Noir Moyen | 5300 m | 160 m | 1:06:12 | 12'29" | 8. (33) | K.O.L. | |
02.09.2018 - Chimay HOCup 2018 - Championnats de Belgique - Longue distance - Chimay - Bois Robert | |||||||
LD | 7020 m | 185 m | 1:14:00 | 10'32" | 9. (25) | K.O.L. | |
19.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 3 - Hechtelse Duinen | |||||||
H40 | 8080 m | 1:36:37 | 11'57" | 14. (16) | K.O.L. | ||
18.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - Day 2 - Spiekelspade | |||||||
H40 | 8200 m | 1:13:44 | 8'59" | 15. (19) | K.O.L. | ||
17.08.2018 - 3 Daagse van de KEMPEN 2018 - DAY 1 - Don Bosco Fitometer | |||||||
H40 | 5730 m | 0:57:44 | 10'04" | 15. (19) | K.O.L. | ||
12.08.2018 - Hoevenzavel - Genk | |||||||
H:01 | 7410 m | 0:55:48 | 7'31" | 12. (21) | K.O.L. | ||
05.08.2018 - Thuisblijverscross - Stadpark Turnhout | |||||||
H:01 | 6170 m | 0:57:14 | 9'16" | 30. (36) | K.O.L. | ||
28.07.2018 - Regionale - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5400 m | 0:53:43 | 9'56" | 15. (43) | K.O.L. | ||
17.06.2018 - Challenge Jean-Damien Schenkelaars - Terril de la Batterie | |||||||
H:Noir Moyen | 4900 m | 300 m | 1:05:58 | 13'27" | 11. (44) | K.O.L. | |
13.06.2018 - Lenteloop - RULHEYDE | |||||||
H:01 | 6500 m | 1:08:16 | 10'30" | 16. (26) | K.O.L. | ||
06.06.2018 - De Kluis - Sint-Joris-Weert | |||||||
H:01 | 6300 m | 0:50:21 | 7'59" | 13. (19) | K.O.L. | ||
03.06.2018 - Diest - Diest | |||||||
H:02 | 6400 m | 1:04:28 | 10'04" | 11. (27) | K.O.L. | ||
23.05.2018 - World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
H:01 | 5180 m | 0:52:58 | 10'13" | 16. (20) | K.O.L. | ||
16.05.2018 - Lenteloop Campus Vesta - Emblem | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:48:14 | 8'18" | 11. (31) | K.O.L. | ||
25.04.2018 - Lenteloop Dommelhof-Pelter Rally - Neerpelt | |||||||
H:01 | 7310 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.04.2018 - Régionale La Julienne - La Julienne | |||||||
H:Noir moyen | 5100 m | 210 m | 1:00:45 | 11'54" | 11. (44) | K.O.L. | |
15.04.2018 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:03 | 7300 m | 1:08:45 | 9'25" | 8. (35) | K.O.L. | ||
25.03.2018 - Nationale ABSO - Esneux-Sud | |||||||
LD | 7400 m | 300 m | 1:25:58 | 11'37" | 11. (22) | K.O.L. | |
18.03.2018 - Regionale Be-Mine - Beringen Mijn | |||||||
H:02 | 5000 m | 0:41:06 | 8'13" | 6. (26) | K.O.L. | ||
18.02.2018 - VALENTIJN WINTERCRITERIUM - WITGOOR - DESSEL | |||||||
H:02 | 7100 m | 0:54:33 | 7'40" | 8. (27) | K.O.L. | ||
11.02.2018 - Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:02 | 7380 m | 1:01:24 | 8'19" | 11. (21) | K.O.L. | ||
03.02.2018 - Clubkampioenschap 2018 - ZILVERMEER - MOL | |||||||
H. Masters A | 0:40:59 | 5. (5) | K.O.L. | ||||
21.01.2018 - Geneberg - Ham | |||||||
H:02 | 8300 m | 1:14:42 | 9'00" | 13. (22) | K.O.L. | ||
14.01.2018 - Wintercriterium Koersel 't Fonteintje - KOERSEL | |||||||
H:03 | 7200 m | 1:10:56 | 9'51" | -- (36) | K.O.L. | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
H40 | 6290 m | 0:58:20 | 9'16" | 11. (14) | K.O.L. | ||
29.12.2017 - Sylvester 2017 - Hulst | |||||||
H40 | 4900 m | 0:40:04 | 8'10" | 11. (16) | K.O.L. | ||
28.12.2017 - Sylvester 2017 - Leopoldsburg | |||||||
H40 | 6400 m | 0:53:26 | 8'20" | 14. (22) | K.O.L. | ||
27.12.2017 - Sylvester 2017 - Kattenbos | |||||||
H40 | 5530 m | 0:50:01 | 9'02" | 13. (20) | K.O.L. | ||
26.12.2017 - Sylvester 2017 - Genk | |||||||
H40 | 6450 m | 0:56:31 | 8'45" | 12. (18) | K.O.L. | ||
10.12.2017 - Galbergen - Mol | |||||||
H:03 | 6860 m | 1:15:08 | 10'57" | -- (22) | K.O.L. | ||
08.12.2017 - Avond-O Thomas More - Turnhout | |||||||
H:02 | 5000 m | 0:44:24 | 8'52" | -- (30) | K.O.L. | ||
03.12.2017 - Sinterklaascross - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:55:22 | 14'14" | 5. (7) | K.O.L. | ||
26.11.2017 - Wintercriterium Willekensberg St Ferdinand - LUMMEN | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:15:49 | 9'21" | 17. (22) | K.O.L. | ||
05.11.2017 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:03 | 7100 m | 1:04:42 | 9'06" | -- (15) | K.O.L. | ||
29.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Wekerom | |||||||
H40 | 5000 m | 0:41:34 | 8'18" | 7. (11) | Kempische Orientatielopers | ||
28.10.2017 - Tweedaagse van de Veluwe - Kootwijk | |||||||
H40 | 8300 m | 1:15:21 | 9'04" | 5. (13) | Kempische Orientatielopers | ||
14.10.2017 - Kampioenschap NMBS - Lommel | |||||||
H:05 | 6900 m | 1:17:21 | 11'12" | 14. (19) | K.O.L. | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:02 | 7600 m | 1:28:07 | 11'35" | 12. (22) | K.O.L. | ||
03.09.2017 - Regionale Staleyckerheide - LEOPOLDSBURG | |||||||
H:02 | 8200 m | 1:25:14 | 10'23" | 26. (35) | K.O.L. | ||
14.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Opglabbeek-West | |||||||
ME | 5230 m | 1:02:56 | 12'01" | 4. (8) | K.O.L. | ||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | |||||||
LD | 6840 m | 0:59:16 | 8'39" | 7. (17) | K.O.L. | ||
28.07.2017 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5600 m | 0:00:00 | -- (36) | K.O.L. | |||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:04 | 4200 m | 0:49:19 | 11'44" | -- (34) | K.O.L. | ||
23.06.2017 - Lenteloop - Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:03 | 3100 m | 0:40:42 | 13'07" | -- (18) | K.O.L. | ||
18.06.2017 - Balendijk - Lommel | |||||||
H:05 | 4710 m | 1:23:06 | 17'38" | -- (26) | K.O.L. | ||
14.06.2017 - Lenteloop Groote Cirkel - Reusel | |||||||
H:03 | 4200 m | 1:01:37 | 14'40" | 11. (20) | K.O.L. | ||
07.06.2017 - Lenteloop Rulheyde - Kasterlee | |||||||
H:03 | 4200 m | 0:53:48 | 12'48" | -- (23) | K.O.L. | ||
05.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL SAHARA | |||||||
RandO-C | 4100 m | 0:57:55 | 14'07" | 1. (5) | K.O.L. | ||
04.06.2017 - 3 daagse van België - LOMMEL KATTEBOS | |||||||
SD | 4600 m | 1:03:22 | 13'46" | 12. (30) | K.O.L. | ||
24.05.2017 - Lenteloop Schoterse bossen World Orienteering Day - Tessenderlo | |||||||
H:03 | 3190 m | 0:42:46 | 13'24" | -- (25) | K.O.L. | ||
10.05.2017 - Memorial Jacky Sallaerts - Lenteloop - MOL ZILVERMEER | |||||||
H:08 | 1800 m | 0:24:43 | 13'43" | -- (3) | K.O.L. | ||
05.03.2017 - Regionale Holven - Overpelt | |||||||
H:02 | 6720 m | 1:15:41 | 11'15" | 14. (15) | K.O.L. | ||
26.02.2017 - Nationale 1 - Schootshei | |||||||
SD | 4200 m | 80 m | 0:45:54 | 10'55" | 1. (17) | K.O.L. | |
12.02.2017 - Valentijn wintercriterium - KOERSEL | |||||||
H:03 | 6300 m | 0:00:00 | -- (28) | K.O.L. | |||
22.01.2017 - Regionale Gerhees - Ham | |||||||
H:03 | 6720 m | 1:06:39 | 9'55" | -- (32) | K.O.L. | ||
15.01.2017 - Wintercriterium Helchterenbos - KOERSEL | |||||||
H:03 | 7100 m | 0:54:32 | 7'40" | -- (31) | K.O.L. | ||
28.12.2016 - Sylvester5-2016 - Oostelbeers | |||||||
H40 | 6300 m | 0:53:26 | 8'28" | 9. (18) | K.O.L. | ||
27.12.2016 - Sylvester5-2016 - Hechtel | |||||||
H40 | 6800 m | 0:53:46 | 7'54" | 11. (19) | K.O.L. | ||
26.12.2016 - Sylvester5-2016 - Neerpelt | |||||||
H40 | 6500 m | 1:04:14 | 9'52" | 14. (16) | K.O.L. | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | |||||||
H:03 | 6800 m | 1:01:28 | 9'02" | -- (22) | K.O.L. | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
Long Difficult | 6000 m | 0:51:59 | 8'39" | 4. (30) | K.O.L. | ||
04.12.2016 - Sinterklaascross - Kamp van Beverlo - Leopoldsburg | |||||||
H:03 | 7600 m | 1:04:29 | 8'29" | -- (33) | K.O.L. | ||
27.11.2016 - Regionale Kolenspoor - Genk | |||||||
H:01 | 6290 m | 1:09:33 | 11'03" | 21. (35) | K.O.L. | ||
12.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Groenendael | |||||||
H:Noir moyen | 6010 m | 115 m | 1:03:27 | 10'33" | 25. (66) | K.O.L. | |
11.11.2016 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Bruxelles | |||||||
H:Noir long | 5500 m | 135 m | 0:55:03 | 10'00" | 48. (69) | K.O.L. | |
09.10.2016 - BK Interclub - Gruitrode | |||||||
LD | 7000 m | 1:36:42 | 13'48" | 18. (33) | K.O.L. | ||
21.08.2016 - Regionale Hoge Vijvers - De Wauwers - ARENDONK | |||||||
H:01 | 8500 m | 1:32:25 | 10'52" | 7. (8) | K.O.L. | ||
14.08.2016 - 3 daagse van Limburg - De Saenhoeve N - Connecterra | |||||||
LD | 7100 m | 180 m | NCL | K.O.L. | |||
10.07.2016 - Galbergen - Mol | |||||||
H:01 | 8030 m | 1:19:24 | 9'53" | 8. (19) | K.O.L. | ||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | |||||||
M. Veteran | 7800 m | 1:00:04 | 7'42" | 21. (50) | KOL | ||
12.06.2016 - Regionale Zillebos - Melberg - GENK | |||||||
H:03 | 7100 m | 1:24:22 | 11'52" | -- (20) | K.O.L. | ||
14.05.2016 - 3 Jours de Belgique 2016 - Nolinfaing | |||||||
H40 | 7700 m | 335 m | 1:34:07 | 12'13" | 17. (28) | K.O.L. | |
11.05.2016 - Lenteloop Genk City - GENK | |||||||
H:02 | 4700 m | 0:43:10 | 9'11" | -- (37) | K.O.L. | ||
04.05.2016 - Lenteloop Konijnenberg - VOSSELAAR | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:29 | 8'02" | 13. (26) | K.O.L. | ||
20.04.2016 - Lenteloop - Balendijk | |||||||
H:01 | 6550 m | 1:00:08 | 9'10" | 34. (62) | K.O.L. | ||
20.03.2016 - BK Middle distance - Plaatsduinen | |||||||
H40 | 4880 m | NCL | K.O.L. | ||||
06.03.2016 - Regionale DE BEELTJES - WESTERLO | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:13:07 | 9'08" | 7. (12) | K.O.L. | ||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:16:57 | 9'30" | 13. (27) | K.O.L. | ||
14.02.2016 - Valentijn Wintercriterium - Kechterhoef - Houthalen | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:13:05 | 9'01" | 11. (16) | K.O.L. | ||
10.01.2016 - Course Régionale d'hiver à Elsenborn - Elsenborn | |||||||
H:Noir Long | 8300 m | 80 m | 1:30:47 | 10'56" | 36. (47) | K.O.L. | |
30.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Zuid | |||||||
H40 | 6500 m | 0:50:14 | 7'43" | 4. (9) | K.O.L. | ||
29.12.2015 - Sylvester 2015 - Ravels-Noord | |||||||
H40 | 6100 m | 0:47:25 | 7'46" | 2. (11) | K.O.L. | ||
28.12.2015 - Sylvester 2015 - Pijnven | |||||||
H40 | 5440 m | 0:44:24 | 8'09" | 4. (14) | K.O.L. | ||
26.12.2015 - Sylvester 2015 - Kattevenia | |||||||
H40 | 6500 m | 0:51:01 | 7'50" | 6. (16) | K.O.L. | ||
06.12.2015 - Sinterklaascross - Kam Beverlo | |||||||
H:02 | 8400 m | 1:13:38 | 8'45" | 17. (22) | K.O.L. | ||
22.11.2015 - Herfstwisselbeker - Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:09 | 7800 m | 0:56:02 | 7'11" | 2. (10) | K.O.L. | ||
15.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Tervueren - Duisburg | |||||||
H:02 | 8700 m | 160 m | 1:18:05 | 8'58" | 18. (57) | K.O.L. | |
11.11.2015 - 3 Jours Forêt de Soignes 2015 - Groenendael | |||||||
H:01 | 5500 m | 180 m | 0:50:50 | 9'14" | 39. (71) | K.O.L. | |
08.11.2015 - Aflossing wisselbeker Staepelaere - Balen - Keiheuvel | |||||||
6300 m | 0:51:18 | 8'08" | 26. (56) | K.O.L. | |||
17.10.2015 - NMBS kampioenschap SASOR - MOL - ZILVERMEER | |||||||
H:04 | 7000 m | 0:50:32 | 7'13" | 13. (17) | K.O.L. | ||
20.09.2015 - Rik Thys - Den ijzeren paal - Kerkhoven | |||||||
H:02 | 7700 m | 2:51:20 | 22'15" | 7. (9) | K.O.L. | ||
13.09.2015 - BK LANG HECHTELSE DUINEN - HECHTEL | |||||||
LD | 7400 m | NCL | K.O.L. | ||||
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | |||||||
M. Veteran | 7000 m | 0:53:54 | 7'42" | 39. (58) | K.O.L. | ||
23.08.2015 - Regionale - Hertberg - Hertberg | |||||||
H:03 | 7270 m | 1:29:25 | 12'17" | -- (30) | K.O.L. | ||
01.07.2015 - HTC lenteloop - HighTech Campus Eindhoven | |||||||
H:03 | 6100 m | 0:51:59 | 8'31" | 7. (25) | K.O.L. | ||
23.06.2015 - Engstraat - Meerhout | |||||||
H:01 | 6510 m | 1:00:36 | 9'18" | 21. (45) | K.O.L. | ||
14.06.2015 - Nationale sprint - | |||||||
LD | 3400 m | 0:27:27 | 8'04" | 7. (21) | K.O.L. | ||
07.06.2015 - Regionale Zillebos & Melberg - GENK | |||||||
H:02 | 7900 m | 1:33:44 | 11'51" | 11. (15) | K.O.L. | ||
03.06.2015 - Lenteloop Lommel sportvelden - LOMMEL | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:13 | 8'00" | 15. (42) | K.O.L. | ||
27.05.2015 - Lenteloop Kessel-Lo - Kessel-Lo | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:47:41 | 8'04" | 18. (31) | K.O.L. | ||
20.05.2015 - Lenteloop "Diest" - Diest | |||||||
H:01 | 6300 m | NCL | K.O.L. | ||||
22.03.2015 - Regionale Pelter Rally - Neerpelt | |||||||
H:02 | 7970 m | 1:06:15 | 8'18" | 13. (17) | K.O.L. | ||
01.03.2015 - Nationale 1 - Dilsenerbos | |||||||
LD | 6490 m | 160 m | 1:04:54 | 10'00" | 7. (24) | K.O.L. | |
15.02.2015 - VALENTIJN - Wintercriterium - Lommel - SAHARA | |||||||
H:03 | 6900 m | 1:04:54 | 9'24" | -- (51) | K.O.L. | ||
25.01.2015 - MERODESE BOSSEN - MERODESE BOSSEN | |||||||
H:03 | 7000 m | 0:57:30 | 8'12" | -- (28) | K.O.L. | ||
04.01.2015 - Wintercriterium SPIEKELSPADE - HECHTEL | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:03:21 | 7'55" | 11. (27) | K.O.L. | ||
29.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 4 - | |||||||
H:14 | 7400 m | 1:05:15 | 8'49" | 4. (6) | K.O.L. | ||
28.12.2014 - Daginschrijving Sylvester 2014 - Dag 3 - | |||||||
H:01 | 7900 m | 1:11:54 | 9'06" | 3. (20) | K.O.L. | ||
26.12.2014 - Daginschrijvingen Sylvester 2015 dag 1 - Brouwhuisseheide | |||||||
H:01 | 7500 m | 1:15:49 | 10'06" | 14. (20) | K.O.L. | ||
21.12.2014 - Wintercriterium WILLEKENSBERG - LUMMEN | |||||||
H:03 | 7300 m | 0:53:43 | 7'21" | -- (29) | K.O.L. | ||
14.12.2014 - Rodenberg - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 6360 m | 0:57:30 | 9'02" | 16. (30) | K.O.L. | ||
30.11.2014 - Wintercriterium - Ravels Noord | |||||||
H:03 | 6880 m | 0:57:07 | 8'18" | -- (30) | K.O.L. | ||
16.11.2014 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Helchterenbos - koersel | |||||||
H40 | 9400 m | 1:07:00 | 7'07" | 11. (16) | K.O.L. | ||
11.11.2014 - Wintercriterium ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:02 | 8400 m | NCL | K.O.L. | ||||
08.11.2014 - Regionale De Winner - Eksel | |||||||
H:02 | 7760 m | 1:09:13 | 8'55" | 6. (9) | K.O.L. | ||
02.11.2014 - Horensberg - Genk | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:15:38 | 9'27" | 7. (14) | K.O.L. | ||
19.10.2014 - BK Middle - Kamp Grobbendonk | |||||||
LD | 5120 m | 0:35:18 | 6'53" | 2. (29) | K.O.L. | ||
12.10.2014 - BK Clubaflossing - Dilsenerbos | |||||||
Clubaflossing | 5900 m | 1:05:10 | 11'02" | -- (39) | K.O.L. | ||
04.10.2014 - JEC Spectators - Weyervlakte | |||||||
H:02 | 5510 m | 0:49:32 | 8'59" | 15. (24) | K.O.L. | ||
28.09.2014 - BK Interclub - Kattenbos | |||||||
H40 | 10200 m | 1:33:47 | 9'11" | 9. (15) | K.O.L. | ||
07.09.2014 - Championnat de Belgique de relais - Baraque Fraiture | |||||||
H. Masters A | 6100 m | 175 m | 0:55:40 | 9'07" | 7. (13) | K.O.L. | |
29.06.2014 - Pelter Rally - Dommelhof - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:01 | 8980 m | 1:29:04 | 9'55" | 6. (9) | K.O.L. | ||
25.06.2014 - Lenteloop PULDERBOS - Zandhoven | |||||||
H:01 | 6700 m | 1:06:10 | 9'52" | 15. (23) | K.O.L. | ||
22.06.2014 - Stads-O te Hasselt - Hasselt | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:55:19 | 9'32" | 18. (26) | K.O.L. | ||
15.06.2014 - CITY-O HERENTALS - HERENTALS | |||||||
H:01 | 7200 m | 0:53:36 | 7'26" | 21. (37) | K.O.L. | ||
28.05.2014 - Lenteloop BRASEL - DESSEL | |||||||
H:01 | 6700 m | 0:51:41 | 7'42" | 28. (44) | K.O.L. | ||
23.04.2014 - Lenteloop "Genk" - Genk | |||||||
H:01 | 5800 m | 0:53:50 | 9'16" | 32. (43) | K.O.L. | ||
23.03.2014 - Nationaler LD Oosterlynck - St.Vith-Dreihütten | |||||||
LD | 7370 m | 180 m | 1:04:10 | 8'42" | 7. (32) | K.O.L. | |
09.03.2014 - VK middel - Sledderlo | |||||||
Long Difficult | 7000 m | 0:59:14 | 8'27" | 5. (42) | K.O.L. | ||
16.02.2014 - Valentijn wintercriterium - Balen - Keiheuvel | |||||||
H:02 | 8200 m | 1:02:28 | 7'37" | 15. (25) | K.O.L. | ||
26.01.2014 - Regionale "Gerhagen" - Tessendelo | |||||||
H:01 | 9400 m | 1:28:48 | 9'26" | 26. (40) | K.O.L. | ||
19.01.2014 - Wintercriterium 't Fonteintje - Koersel | |||||||
H:01 | 9000 m | 1:17:33 | 8'37" | 25. (35) | K.O.L. | ||
12.01.2014 - Régionale d'hiver Andenne - Andenne | |||||||
H:01 | 8900 m | 330 m | 1:48:41 | 12'12" | 24. (46) | K.O.L. | |
05.01.2014 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:10:40 | 7'56" | 12. (21) | K.O.L. | ||
30.12.2013 - Sylvester day 5 Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
SE | 4300 m | 1:39:12 | 23'04" | 13. (19) | K.O.L. | ||
28.12.2013 - Sylvester Dag 3 Heeserbergen - Lommel | |||||||
LD | 7180 m | 0:59:44 | 8'19" | 12. (33) | K.O.L. | ||
21.12.2013 - Wintercriterium - Rodenberg | |||||||
H:01 | 6580 m | 1:06:54 | 10'10" | 18. (33) | K.O.L. | ||
15.12.2013 - Wintercriterium - Kruiskensberg | |||||||
H:02 | 8500 m | 1:08:57 | 8'06" | 11. (26) | K.O.L. | ||
08.12.2013 - Wintercriterium MASY NOORD - MEEUWEN | |||||||
H:02 | 8400 m | 1:09:50 | 8'18" | 16. (29) | K.O.L. | ||
01.12.2013 - Sinterklaascross 'Kamp van Beverlo' - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8500 m | 1:14:56 | 8'48" | 21. (28) | K.O.L. | ||
24.11.2013 - Klompen OL - Boshoverheide | |||||||
H:02 | 7800 m | 1:07:27 | 8'38" | 12. (21) | K.O.L. | ||
10.11.2013 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - La Hulpe | |||||||
H:02 | 7100 m | 1:03:58 | 9'00" | -- (39) | K.O.L. | ||
03.11.2013 - Ploegenwedstrijd - Zutendaal | |||||||
H:02 | 8500 m | 1:04:04 | 7'32" | 10. (29) | K.O.L. | ||
20.10.2013 - VVO Kampioenschap Middle Distance - Kepkensberg | |||||||
Long Difficult | 6840 m | 50 m | 1:10:51 | 10'21" | 6. (30) | K.O.L. | |
12.10.2013 - Wintercriterium - Ravels | |||||||
H:02 | 8200 m | 1:12:27 | 8'50" | 6. (15) | K.O.L. | ||
06.10.2013 - VK Aflossing "Bos van Hees" - Schaffen | |||||||
Open | 0:52:17 | 9'10" | 36. (51) | K.O.L. | |||
29.09.2013 - BK aflossing - Helchteren | |||||||
H. Open | 1:10:53 | 8'51" | 18. (19) | K.O.L. | |||
15.09.2013 - BK Lang - Kattenbos | |||||||
LD | 8290 m | 1:09:42 | 8'24" | 7. (24) | K.O.L. | ||
08.09.2013 - Nationale 4 - Gruitroderbos | |||||||
LD | 6900 m | 1:13:19 | 10'37" | 5. (32) | K.O.L. | ||
18.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Rijksbos | |||||||
LD | 6940 m | 1:07:42 | 9'45" | 12. (26) | K.O.L. | ||
17.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Pijnven-Vlasmeer | |||||||
LD | 7040 m | 1:01:10 | 8'41" | 7. (20) | K.O.L. | ||
16.08.2013 - 3 daagse van Limburg - Einderheide | |||||||
LD | 6090 m | 0:58:57 | 9'40" | 5. (17) | K.O.L. | ||
04.08.2013 - Bosbergen - Herentals | |||||||
H:02 | 7500 m | 1:23:11 | 11'05" | 7. (20) | K.O.L. | ||
27.07.2013 - Regionale-Gerhagen - | |||||||
H:01 | 8300 m | 0:00:00 | -- (20) | K.O.L. | |||
07.07.2013 - Pelter Rally - Dommelhof | |||||||
H:01 | 8610 m | 1:25:50 | 9'58" | 18. (20) | K.O.L. | ||
30.06.2013 - VVO Dagwedstrijd - Molenheide | |||||||
H:01 | 9500 m | 1:19:47 | 8'23" | 12. (20) | K.O.L. | ||
26.06.2013 - Memorial Jacky Sallaerts - Lichtaart | |||||||
H:01 | 8500 m | 1:12:18 | 8'30" | 19. (40) | K.O.L. | ||
05.06.2013 - Lenteloop ZILVERMEER - MOL | |||||||
H:01 | 5900 m | 0:49:25 | 8'22" | 25. (51) | K.O.L. | ||
29.05.2013 - Lenteloop - de Basvelden | |||||||
H:01 | 5370 m | 0:29:32 | 5'29" | 18. (49) | K.O.L. | ||
22.05.2013 - Lenteloop - St.Jozefscollege | |||||||
H:01 | 6200 m | 0:52:26 | 8'27" | 19. (22) | K.O.L. | ||
08.05.2013 - Lenteloop Heidehuizen - Heidehuizen | |||||||
H:02 | 4530 m | 0:40:47 | 9'00" | -- (46) | K.O.L. | ||
17.02.2013 - Sanicole - www.olomega.be | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:12:17 | 8'55" | 24. (29) | K.O.L. | ||
10.02.2013 - Valentijn Wintercriterium - Koersel | |||||||
H:04 | 6000 m | 1:40:40 | 16'46" | -- (39) | K.O.L. | ||
27.01.2013 - Regionale - Ham | |||||||
H:01 | 9310 m | 1:24:21 | 9'03" | 14. (23) | K.O.L. | ||
06.01.2013 - Wintercriterium Kelchterhoef WEST - Houthalen - Kelchterhoef | |||||||
H:01 | 9600 m | 1:22:38 | 8'36" | 12. (19) | K.O.L. | ||
29.12.2012 - Sylvester 2012 - Sonnisheide | |||||||
LD | 6000 m | 1:03:12 | 10'32" | 23. (46) | K.O.L. | ||
23.12.2012 - Wintercriterium Molenheide-Poppel - Molenheide | |||||||
H:02 | 7100 m | 1:42:33 | 14'26" | 16. (17) | K.O.L. | ||
16.12.2012 - Hengelhoef - Hengelhoef | |||||||
H:03 | 7270 m | 0:55:51 | 7'40" | -- (38) | K.O.L. | ||
08.12.2012 - Wintercriterium Ravels Noord - Ravels Noord | |||||||
H:04 | 6000 m | 0:51:05 | 8'30" | -- (17) | K.O.L. | ||
02.12.2012 - Sinterklaascross - www.olomega.be | |||||||
H:04 | 6000 m | 0:48:33 | 8'05" | -- (50) | K.O.L. | ||
18.11.2012 - Rik Thijs "De Saenhoeve" - Maasmechelen | |||||||
H:05 | 4100 m | 65 m | 1:04:01 | 15'36" | 3. (13) | K.O.L. | |
07.10.2012 - BK INTERCLUB 2012 - HOUTHALEN | |||||||
SE | 4200 m | 1:25:42 | 20'24" | 12. (18) | K.O.L. | ||
10.06.2012 - Regionale - Stadspark / Blijkhoef | |||||||
H:01 | 7320 m | 0:53:56 | 7'22" | 20. (43) | K.O.L. | ||
03.06.2012 - Bruges Weekend - Brugge | |||||||
H. Open | 8440 m | 1:08:04 | 8'03" | 47. (64) | K.O.L. | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Ter Groene Poorte | |||||||
H. Open | 2950 m | 0:26:33 | 9'00" | 29. (37) | K.O.L. | ||
02.06.2012 - Bruges Weekend - Veltembosje | |||||||
H. Open | 3410 m | NCL | K.O.L. | ||||
23.05.2012 - Lenteloop DON BOSCO fitometer - Hechtel | |||||||
H:01 | 6200 m | 0:55:56 | 9'01" | 32. (69) | K.O.L. | ||
13.05.2012 - Oostapperseheide - Ommels | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:09:24 | 8'34" | 10. (16) | K.O.L. | ||
06.05.2012 - Regionale Hoge Rielen - Lichtaart | |||||||
H:01 | 8900 m | 1:06:35 | 7'28" | 16. (21) | K.O.L. | ||
22.04.2012 - Régionale Habay-La-Neuve - Habay-La-Neuve | |||||||
H:01 | 10800 m | 365 m | 2:14:34 | 12'27" | 13. (18) | K.O.L. | |
18.04.2012 - Lenteloop Lommel Sportvelden - Lommel | |||||||
H:02 | 5000 m | 0:36:45 | 7'20" | 8. (35) | K.O.L. | ||
12.02.2012 - Valentijn - Keiheuvel | |||||||
H:03 | 7300 m | 0:57:16 | 7'50" | 10. (25) | K.O.L. | ||
08.01.2012 - Wintercriterium Zwarte Weg - Leopoldsburg | |||||||
H:02 | 8000 m | 1:16:15 | 9'31" | 19. (25) | K.O.L. | ||
29.12.2011 - Sylvester 2011 - Boshoverheide | |||||||
SD | 4100 m | 1:33:28 | 22'47" | 21. (25) | K.O.L. | ||
28.12.2011 - Sylvester 2011 - Hechtelse Duinen | |||||||
LD | 7400 m | 1:23:23 | 11'16" | 25. (39) | K.O.L. | ||
27.12.2011 - Sylvester 2011 - Rodenberg | |||||||
SD | 3210 m | 1:19:40 | 24'49" | 25. (26) | K.O.L. | ||
26.12.2011 - Sylvester 2011 - Geuzenbaan | |||||||
LD | 7000 m | 1:00:50 | 8'41" | 8. (32) | K.O.L. | ||
11.12.2011 - Memorial Day Gielsbos - Gielsbos | |||||||
H:02 | 7700 m | 0:57:10 | 7'25" | 12. (31) | K.O.L. | ||
15.08.2011 - Flanders 3 days - Heeserbergen | |||||||
H35 | 7080 m | 1:09:00 | 9'44" | 9. (11) | K.O.L. | ||
14.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Noord | |||||||
H35 | 9380 m | 1:17:13 | 8'13" | 9. (13) | K.O.L. | ||
13.08.2011 - Flanders 3 days - Kattenbos-Zuid | |||||||
H35 | 9620 m | 1:21:36 | 8'28" | 7. (12) | K.O.L. | ||
12.06.2011 - Felenne parcours du jour 2 - Felenne | |||||||
1 | 6200 m | 110 m | 1:03:40 | 10'16" | 4. (21) | K.O.L. | |
25.05.2011 - Lenteloop HOGE RIELEN - Lichtaart | |||||||
H:01 | 6100 m | 0:52:39 | 8'37" | 24. (54) | K.O.L. | ||
10.04.2011 - Sommerlauf - Hinter den Sandgruben | |||||||
H40 | 8000 m | 1:11:20 | 8'55" | -- (8) | K.O.L. | ||
23.01.2011 - Brustem Vliegveld - Brustem | |||||||
H:02 | 8200 m | 1:17:04 | 9'23" | 24. (32) | K.O.L. | ||
08.01.2011 - Schootshei - | |||||||
H:01 | 8480 m | 160 m | 1:43:19 | 12'11" | 16. (20) | K.O.L. | |
25.04.2010 - Nationale Longue Distance - Recht | |||||||
LD | 7660 m | 250 m | 1:22:42 | 10'48" | 16. (25) | K.O.L. | |
26.04.2009 - Championnat Belgique Moyenne Distance - Recht | |||||||
H. Open | 6800 m | 95 m | 1:10:18 | 10'20" | 50. (59) | K.O.L. | |
15.03.2009 - Nationale Moyenne Distance - Weelde Station | |||||||
H. Open | 7100 m | 0:57:34 | 8'06" | 36. (41) | K.O.L. | ||
01.03.2009 - Nationale - Waterschei | |||||||
H21 | 9300 m | 240 m | 1:45:35 | 11'21" | 11. (18) | K.O.L. | |
01.11.2008 - 3 Jours de la Forêt de Soignes - Jour 1 - Tervuren | |||||||
02 | 7800 m | 110 m | 1:02:53 | -- (71) | K.O.L. | ||
07.09.2008 - Championnat de Belgique Longue Distance - Recht | |||||||
LD | 5530 m | 150 m | 0:56:01 | 10'08" | 8. (16) | K.O.L. |