WebRes.helga-o.com |
21.04.2024 - Houthalen sprint 2 - Houthalen | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
H:02 | 3490 m | 0:32:10 | 9'13" | 14. (29) | Antwerp Orienteers | ||
21.04.2024 - VK Sprint - Houthalen | |||||||
H. Masters B | 3470 m | 0:22:32 | 6'30" | 17. (24) | Antwerp Orienteers | ||
20.04.2024 - Indoor Outdoor Individueel - Heusden Zolder | |||||||
H:01 | 5070 m | 1:14:42 | 14'44" | 4. (7) | Antwerp Orienteers | ||
04.04.2024 - AOS Merksem - Merksem | |||||||
H:Kort | 2430 m | 0:25:22 | 10'26" | 14. (16) | Antwerp Orienteers | ||
01.04.2024 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:05 | 3010 m | 1:18:35 | 26'06" | 19. (24) | Antwerp Orienteers | ||
30.03.2024 - GOS Park Halfweg - Gent | |||||||
H:Omloop 1 | 4500 m | 0:54:45 | 12'10" | 30. (73) | Antwerp Orienteers | ||
10.03.2024 - BK Middle - Achel | |||||||
H55 | 4560 m | 1:07:36 | 14'49" | 19. (21) | Antwerp Orienteers | ||
07.03.2024 - AOS Groen Kwartier - Berchem | |||||||
H:KORT | 1670 m | 0:21:31 | 12'53" | 22. (30) | Antwerp Orienteers | ||
25.02.2024 - Chartreuze en Lindenbos (Forest Cup) - Lubbeek | |||||||
H:03 | 5380 m | 1:03:03 | 11'43" | 19. (40) | Antwerp Orienteers | ||
11.02.2024 - Valentijn - Forest cup - KEIHEUVEL - BALEN | |||||||
H:03 | 5800 m | 1:10:49 | 12'13" | 36. (40) | Antwerp Orienteers | ||
01.02.2024 - AOS #2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4400 m | 0:28:45 | 6'32" | 18. (39) | Antwerp Orienteers | ||
28.01.2024 - Regionale - Horensberg - As | |||||||
H:Zwart lang | 7000 m | 1:20:58 | 11'34" | 14. (17) | Antwerp Orienteers | ||
20.01.2024 - GOS Malem / Groenvalleipark - Gent | |||||||
H:Omloop 2 | 3680 m | 0:51:09 | 13'54" | 13. (17) | Antwerp Orienteers | ||
11.01.2024 - AOS #1 Edegem - Edegem | |||||||
H:Kort | 2790 m | 0:52:54 | 18'58" | 8. (8) | Antwerp Orienteers | ||
30.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 5 - Weelde Vliegveld | |||||||
MM | 5400 m | 0:50:54 | 9'26" | 7. (18) | Antwerp Orienteers | ||
27.12.2023 - SYLVESTER 5 DAYS 2023 - DAY 2 - Hoge Rielen | |||||||
SD | 4020 m | 1:21:25 | 20'15" | 36. (41) | Antwerp Orienteers | ||
17.12.2023 - Herfstwisselbeker - Congo | |||||||
H:IOF 3 | 5050 m | 1:09:45 | 13'49" | 8. (11) | Antwerp Orienteers | ||
16.12.2023 - GOS Sint-Paulus - Gent | |||||||
H:Course 1 | 4460 m | 0:35:19 | 7'55" | 17. (39) | Antwerp Orienteers | ||
07.12.2023 - AOS #12 Borgerhout - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 4730 m | 0:36:14 | 7'40" | 17. (22) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 2 - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:2 Noir Moyen | 2400 m | 20 m | 0:24:13 | 10'05" | 7. (27) | Antwerp Orienteers | |
03.12.2023 - Régionale 10 ans LOST - Sprint 1 - Louvain-la-Neuve | |||||||
H:Noir Moyen | 2800 m | 0:36:37 | 13'05" | 15. (30) | Antwerp Orienteers | ||
03.12.2023 - Régionale LOST 10 ans - AmphiO - Louvain-La-Neuve | |||||||
H:Amphi-O Long | 99900 m | 0:41:34 | 0'25" | 63. (99) | Antwerp Orienteers | ||
19.11.2023 - Vlaams kampioenschap lange afstand - Leopoldsburg | |||||||
H55 | 6460 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
04.11.2023 - GOS Gentbrugge - Gent | |||||||
Omloop 1 | 4830 m | 1:00:14,742 | 12'28" | 15. (52) | Antwerp Orienteers | ||
12.10.2023 - AOS #10 - Galgenweel | |||||||
H:Lang | 4710 m | 0:30:38 | 6'30" | 21. (41) | Antwerp Orienteers | ||
08.10.2023 - BK Aflossing : Daginschrijving - De Winner | |||||||
LD | 6680 m | 1:37:15 | 14'34" | 27. (32) | Antwerp Orienteers | ||
24.09.2023 - Nationale Midde - Saenhoeve Noord - Maasmechelen | |||||||
H55 | 3670 m | 1:21:59 | 22'20" | 9. (11) | Antwerp Orienteers | ||
07.09.2023 - AOS 9 Wilrijkse Plein - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2620 m | 0:26:44 | 10'12" | 18. (20) | Antwerp Orienteers | ||
20.08.2023 - ASOM 2023 - WRE & City Race - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 8460 m | 1:00:50 | 7'11" | 22. (45) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 2 - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 3390 m | 0:23:01 | 6'47" | 19. (43) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2023 - ASOM 2023 - Sprint 1 - Ghent | |||||||
M SUPERVET | 3220 m | 0:25:59 | 8'04" | 26. (43) | Antwerp Orienteers | ||
10.08.2023 - AOS #8 Prieel - Berchem | |||||||
H:Lang | 4000 m | 0:25:53 | 6'28" | 17. (38) | Antwerp Orienteers | ||
06.08.2023 - Holven - Pelt | |||||||
H:02 | 5870 m | 1:14:29 | 12'41" | 34. (44) | Antwerp Orienteers | ||
29.07.2023 - Gerhagen - Tessenderlo | |||||||
H:02 | 5570 m | 1:05:14 | 11'43" | 17. (34) | Antwerp Orienteers | ||
06.07.2023 - AOS #7 Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3400 m | 0:48:36 | 14'18" | 18. (18) | Antwerp Orienteers | ||
02.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 3 - Daverdisse | |||||||
H55 | 5700 m | 135 m | 1:29:45 | 15'45" | 30. (34) | Antwerp Orienteers | |
01.07.2023 - 3 Days of Belgium - Day 2 - Daverdisse | |||||||
H55 | 7000 m | 160 m | 1:50:19 | 15'46" | 30. (34) | Antwerp Orienteers | |
30.06.2023 - 3 Days of Belgium - Day 1 - Daverdisse | |||||||
H55 | 4300 m | 65 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
18.06.2023 - City Cup 2023 - 2 forten - Borsbeek | |||||||
H:03 | 5810 m | 0:40:12 | 6'55" | 11. (26) | Antwerp Orienteers | ||
11.06.2023 - VK Mixed Sprint Aflossing - Fort V Edegem | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3190 m | 0:30:18 | 9'30" | 0. (17) | Antwerp Orienteers | ||
04.06.2023 - City Cup Heeserbergen - Lommel | |||||||
H:03 | 5450 m | 1:01:26 | 11'16" | 9. (17) | Antwerp Orienteers | ||
01.06.2023 - AOS #6 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3020 m | 0:41:32 | 13'45" | 18. (18) | Antwerp Orienteers | ||
29.05.2023 - Corda Banneux - Hasselt | |||||||
H:03 | 4220 m | 0:37:55 | 8'59" | 13. (31) | Antwerp Orienteers | ||
21.05.2023 - City - O cup 2 - 2023 - Bree - Beek | |||||||
H:03 | 4520 m | 0:38:00 | 8'24" | 9. (22) | Antwerp Orienteers | ||
14.05.2023 - BK sprint - Borgloon | |||||||
H55 | 2360 m | 60 m | 0:32:29 | 13'46" | 16. (19) | Antwerp Orienteers | |
07.05.2023 - Nationale - Sprint - La Roche-en-Ardenne | |||||||
H55 | 2600 m | 0:26:56 | 10'22" | 6. (9) | Antwerp Orienteers | ||
04.05.2023 - AOS #5 Mastvest - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3000 m | 0:42:08 | 14'03" | 9. (11) | Antwerp Orienteers | ||
30.04.2023 - City O Cup 1 - 2023 - MEERHOUT | |||||||
H:03 | 3980 m | 0:32:28 | 8'09" | 6. (20) | Antwerp Orienteers | ||
23.04.2023 - VK Sprint - Hoogstraten Oost | |||||||
H. Masters B | 3430 m | 0:26:40,972 | 7'46" | 11. (16) | Antwerp Orienteers | ||
10.04.2023 - Paascross - Baeckelandt | |||||||
H:03 | 5610 m | 0:55:18 | 9'51" | 16. (41) | Antwerp Orienteers | ||
06.04.2023 - AOS #4 Boekenbergpark - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5240 m | 0:37:55 | 7'14" | 15. (25) | Antwerp Orienteers | ||
26.03.2023 - Championnat de Belgique Moyenne Distance - Banneux | |||||||
H55 | 4210 m | 105 m | 0:51:25 | 12'13" | 19. (27) | Antwerp Orienteers | |
19.03.2023 - Nationale - Long Distance Oosterlynck - Hoge Mouw | |||||||
SD | 4170 m | 1:52:49 | 27'03" | 19. (20) | Antwerp Orienteers | ||
02.03.2023 - AOS #3 Linkeroever - Antwerpen Linkeroever | |||||||
H:Lang | 3950 m | 0:35:14 | 8'55" | 14. (25) | Antwerp Orienteers | ||
12.02.2023 - Valentijn - Forest Cup - BUSF - Lommel Sahara | |||||||
H:03 | 5500 m | 1:24:47 | 15'25" | 33. (41) | Antwerp Orienteers | ||
02.02.2023 - AOS Antwerpen Zuid - Antwerpen Zuid | |||||||
H:Kort | 3020 m | 0:38:36 | 12'47" | 16. (16) | Antwerp Orienteers | ||
29.01.2023 - Forest Cup Gerhees - Ham | |||||||
H:03 | 5210 m | 1:09:56 | 13'25" | 23. (36) | Antwerp Orienteers | ||
15.01.2023 - Regionale Lilse bergen - LILLE | |||||||
H:03 | 5700 m | 1:01:56 | 10'52" | 23. (42) | Antwerp Orienteers | ||
12.01.2023 - AOS #1 Centrum - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3070 m | 0:41:16 | 13'27" | 11. (14) | Antwerp Orienteers | ||
27.12.2022 - SYLVESTER 5 DAYS 2022 - Day 2 - Weelde Depot | |||||||
SE | 3190 m | 0:54:07 | 16'58" | 5. (13) | Antwerp Orienteers | ||
04.12.2022 - BOC#03 - Double-Sprint - Sprint 02 Constellations - Woluwe Saint-Lambert | |||||||
H:Noir Moyen | 2900 m | 0:32:44 | 11'17" | 15. (23) | Antwerp Orienteers | ||
04.12.2022 - BOC#03 - Double-Sprint - Sprint 01 Alma - Woluwe Saint-Lambert | |||||||
H:Noir Moyen | 2500 m | 10 m | 0:34:52 | 13'57" | 10. (27) | Antwerp Orienteers | |
01.12.2022 - AOS #12 Groot Schijn - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2260 m | 0:48:03 | 21'16" | 12. (13) | Antwerp Orienteers | ||
20.11.2022 - BOC 2 # Groenendaal - Hotel Dolce La Hulpe | |||||||
H:Noir long | 8230 m | 135 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
06.11.2022 - 40e Klompen-OL - Omlopen - Oostelbeersche heide | |||||||
H:02 | 7100 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
01.11.2022 - Regionale Vriesel - Ranst | |||||||
H:05 | 2970 m | 1:26:07 | 29'00" | 11. (13) | Antwerp Orienteers | ||
16.10.2022 - Sprint 2: Lokeren Spoele - Lokeren | |||||||
H:01 | 3040 m | 0:28:15 | 9'18" | 20. (28) | Antwerp Orienteers | ||
16.10.2022 - Sprint 1: Lokeren - Lokeren | |||||||
H:01 | 3420 m | 0:31:23 | 9'11" | 16. (29) | Antwerp Orienteers | ||
09.10.2022 - Interclub - De Winner | |||||||
H50 | 6780 m | 1:22:53 | 12'13" | 16. (17) | Antwerp Orienteers | ||
06.10.2022 - Antwerp Orienteering Series #10 - Ekeren | |||||||
H:2 | 2850 m | 0:43:12 | 15'09" | 9. (10) | Antwerp Orienteers | ||
02.10.2022 - Zolder Orienteering Meeting - Zolder | |||||||
H:4K | 4000 m | 1:17:23 | 19'21" | 8. (9) | Antwerp Orienteers | ||
25.09.2022 - Nationale Sprint - Geraardsbergen | |||||||
H50 | 3300 m | 48 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
11.09.2022 - City Cup Berchem - Berchem | |||||||
H:02 | 6520 m | 0:47:56 | 7'21" | 16. (18) | Antwerp Orienteers | ||
08.09.2022 - AOS #9 Boelaerpark - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 3100 m | 0:46:30 | 15'00" | 16. (19) | Antwerp Orienteers | ||
04.08.2022 - AOS #8 Merksem - Merksem | |||||||
H:1 | 4500 m | 0:33:19 | 7'24" | 13. (16) | Antwerp Orienteers | ||
31.07.2022 - Thuisblijverscross Peertsbos - Herentals | |||||||
H:01 | 7380 m | 1:23:08 | 11'16" | 22. (30) | Antwerp Orienteers | ||
27.07.2022 - Gerhagen - Tessenterlo | |||||||
H:01 | 7100 m | 1:49:01 | 15'21" | 27. (31) | Antwerp Orienteers | ||
23.07.2022 - GOS 7 Gentbrugge - Gentbrugge | |||||||
H:01 | 5160 m | 0:59:06 | 11'27" | 6. (18) | Antwerp Orienteers | ||
03.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 3 - Louveterie La Gileppe | |||||||
H50 | 6310 m | 230 m | 2:10:05 | 20'37" | 29. (31) | Antwerp Orienteers | |
02.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 2 - La Gileppe | |||||||
H50 | 6210 m | 150 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
01.07.2022 - 3 Jours de Belgique 2022 - Day 1 - Eupen | |||||||
H50 | 4380 m | 75 m | 1:08:27 | 15'38" | 28. (33) | Antwerp Orienteers | |
19.06.2022 - City Cup - Pelt City | |||||||
H:02 | 5100 m | 0:43:17 | 8'29" | 12. (23) | Antwerp Orienteers | ||
12.06.2022 - VK Aflossing - Sint Anna Linkeroever | |||||||
VK Aflossing | 5320 m | 0:43:52 | 8'15" | 22. (41) | Antwerp Orienteers | ||
06.06.2022 - City O cup 3 - BERINGEN MIJN | |||||||
H:02 | 5190 m | 0:47:27 | 9'09" | 23. (29) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 2 - LEOPOLDSBURG GELEEG OOST | |||||||
02 | 2610 m | 0:23:34 | 9'02" | 16. (43) | Antwerp Orienteers | ||
05.06.2022 - CITY O CUP 2 - Sprint 1 - LEOPOLDSBURG GELEEG WEST | |||||||
02 | 2540 m | 0:21:03 | 8'17" | 20. (41) | Antwerp Orienteers | ||
02.06.2022 - AOS - Kielpark - Antwerp | |||||||
H:2 | 2950 m | 0:55:17 | 18'44" | 15. (15) | Antwerp Orienteers | ||
29.05.2022 - CITY RACE - WIJNEGEM | |||||||
H:05 | 2770 m | 0:43:59 | 15'53" | 16. (20) | Antwerp Orienteers | ||
22.05.2022 - Dubbelsprint 1 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:01 | 3230 m | 40 m | NCL | Antwerp Orienteers | |||
22.05.2022 - Dubbelsprint 2 "School De Wijnpers" - Leuven | |||||||
H:01 | 3200 m | 90 m | 0:32:31 | 10'10" | 14. (17) | Antwerp Orienteers | |
21.05.2022 - VK sprint - Kessel-Lo | |||||||
H. Masters B | 2880 m | 0:20:59 | 7'17" | 10. (13) | Antwerp Orienteers | ||
11.05.2022 - De Schorre - Boom | |||||||
H:01 | 6430 m | 1:16:51 | 11'57" | 15. (20) | Antwerp Orienteers | ||
08.05.2022 - VK Sprintaflossing - Kapermolen | |||||||
OV Mixed Relay Open | 3220 m | 0:22:54 | 7'07" | 14. (15) | Antwerp Orienteers | ||
05.05.2022 - AOS Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:2 | 1480 m | 0:24:33 | 16'35" | 22. (25) | Antwerp Orienteers | ||
H:1 | 1860 m | 0:25:48 | 13'52" | 20. (29) | Antwerp Orienteers | ||
01.05.2022 - FUN-Sprint Kantienberg - GENT | |||||||
H:Kantienberg 2 | 2380 m | 0:28:26 | 11'57" | 10. (20) | Antwerp Orienteers | ||
01.05.2022 - CUP-Sprint Citadelpark - GENT | |||||||
H50 | 3360 m | 0:34:28 | 10'15" | 6. (6) | Antwerp Orienteers | ||
27.04.2022 - Lenteloop Ekeren - Ekeren | |||||||
H:1 | 5580 m | 0:44:38 | 8'00" | 18. (21) | Antwerp Orienteers | ||
03.04.2022 - ASOM 2022 - SUN WRE Sprint & City Race - Merksem | |||||||
M VET | 9750 m | 1:05:25 | 6'43" | 38. (62) | Antwerp Orienteers | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 2 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M VET | 4070 m | 0:26:00 | 6'23" | 44. (62) | Antwerp Orienteers | ||
02.04.2022 - ASOM 2022 - SAT Sprint 1 - Antwerp Linkeroever | |||||||
M VET | 3350 m | 0:20:27 | 6'06" | 40. (62) | Antwerp Orienteers | ||
27.03.2022 - BK midden afstand - HELCHTERENBOS | |||||||
H50 | 5110 m | 0:50:09 | 9'49" | 22. (26) | Antwerp Orienteers | ||
13.03.2022 - Nationale 2 LD SOFT - Ravels | |||||||
H50 | 7160 m | 1:23:04 | 11'36" | 17. (18) | Antwerp Orienteers | ||
03.03.2022 - Antwerp Orienteering Series #3 Sorghvliedt - Hoboken | |||||||
H:Omloop 1 | 5500 m | 0:40:53 | 7'26" | 17. (25) | Antwerp Orienteers | ||
27.02.2022 - Graafsbos - Merksplas | |||||||
H:02 | 7050 m | 1:25:27 | 12'07" | 25. (29) | Antwerp Orienteers | ||
13.02.2022 - VALENTIJN - FOREST CUP - HECHTEL | |||||||
H:02 | 7520 m | 1:09:32 | 9'15" | 32. (40) | Antwerp Orienteers | ||
03.02.2022 - AOS #2 Groenenborger - Antwerpen | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:49:14 | 9'51" | 31. (39) | Antwerp Orienteers | ||
30.01.2022 - Sledderlo - Genk | |||||||
H:02 | 7260 m | 1:31:37 | 12'37" | 23. (25) | Antwerp Orienteers | ||
16.01.2022 - Regionale Hoge Rielen - LICHTAART | |||||||
H:02 | 7150 m | 1:22:18 | 11'31" | 25. (29) | Antwerp Orienteers | ||
13.01.2022 - Antwerp Orienteering Series Brederode - Antwerpen | |||||||
H:Kort | 2600 m | 0:39:23 | 15'09" | 13. (16) | Antwerp Orienteers | ||
09.01.2022 - VK Lang - Wortel Kolonie | |||||||
H50 | 6550 m | 1:18:17 | 11'57" | 19. (19) | Antwerp Orienteers | ||
28.11.2021 - Régionale LOST - Bois des Rêves et environs | |||||||
H:Noir long | 7100 m | 200 m | 2:23:33 | 20'13" | 18. (20) | Antwerp Orienteers | |
14.11.2021 - Regionale dagwedstrijd - Molenheide Poppel - Poppel | |||||||
H:01 | 8990 m | 3:04:00 | 20'28" | 15. (15) | Antwerp Orienteers | ||
04.11.2021 - AOS Wilrijk - Wilrijk | |||||||
H:Lang | 5000 m | 0:46:49,351 | 9'22" | 18. (27) | Antwerp Orienteers | ||
17.10.2021 - VK Middle - 2021 - Kattenbos | |||||||
H. Masters B | 4560 m | 1:05:19 | 14'19" | 33. (33) | Antwerp Orienteers | ||
07.10.2021 - AOS Rivierenhof - Deurne | |||||||
H:2 | 2150 m | 0:37:11,808 | 17'18" | 7. (8) | Antwerp Orienteers | ||
03.10.2021 - BK Aflossing - Weyervlakte | |||||||
H. Open | 8500 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
26.09.2021 - BRES VK Sprint Mixed Relay - Antwerpen | |||||||
Open | 3150 m | 0:27:30 | 8'44" | 18. (21) | Antwerp Orienteers | ||
25.09.2021 - BK SPRINT - HOUTEM | |||||||
H50 | 2170 m | 0:30:11,449 | 13'55" | 10. (11) | Antwerp Orienteers | ||
19.09.2021 - BK lange afstand - Helchterenbos - Koersel | |||||||
H50 | 6970 m | NCL | Antwerp Orienteers | ||||
09.09.2021 - AOS Groen Kwartier - Antwerpen | |||||||
H:2 | 2590 m | 0:47:37,453 | 18'23" | 11. (21) | Antwerp Orienteers | ||
05.09.2021 - Hoeverdijk - Pijnven | |||||||
H:01 | 9070 m | 2:33:52 | 16'58" | 25. (28) | Antwerp Orienteers | ||
19.08.2021 - O in A Mixed Relay - Bosuil | |||||||
H. Open | 1610 m | 0:15:54 | 9'53" | 6. (9) | Antwerp Orienteers | ||
05.08.2021 - AOS Linkeroever - Linkeroever | |||||||
H:Course 1 | 3940 m | 1:06:49,796 | 16'58" | 34. (39) | Antwerp Orienteers | ||
30.07.2021 - Vendredi CO - Plainevaux | |||||||
H:Parcours 1 | 4000 m | 1:30:28 | 22'37" | 26. (41) | Antwerp Orienteers | ||
23.07.2021 - Vendredis de l'orientation - Herve | |||||||
H:1_Challenge | 3690 m | 0:39:32 | 10'43" | 15. (25) | Antwerp Orienteers | ||
01.07.2021 - AOS Juli - Centrum - Antwerpen Centrum | |||||||
H:2 | 3400 m | 0:48:21,960 | 14'13" | 13. (15) | Antwerp Orienteers | ||
13.06.2021 - Dubbelsprint Bosuil - Deurne | |||||||
H:Sprint 2 Omloop 1 | 3610 m | 0:24:55,402 | 6'54" | 22. (27) | Antwerp Orienteers | ||
H:Sprint 1 Omloop 1 | 4120 m | 0:25:55,746 | 6'17" | 27. (32) | Antwerp Orienteers | ||
18.10.2020 - BK midden - Weyervlakte - Hechtel-Eksel | |||||||
H50 | 4530 m | 1:44:48 | 23'08" | 22. (23) | Antwerp Orienteers | ||
04.10.2020 - Nationale Middle - De Witte Bergen - Kasterlee | |||||||
H50 | 4580 m | 40 m | 1:11:55 | 15'42" | 16. (21) | Antwerp Orienteers | |
24.09.2020 - Antwerp Orienteering Series #9 - Berchem | |||||||
Kort | 3300 m | 0:20:52 | 6'19" | 12. (22) | Antwerp Orienteers | ||
Lang | 4300 m | 0:25:43 | 5'58" | 29. (41) | Antwerp Orienteers | ||
20.09.2020 - Nationale lang Hechtelse Duinen - Hechtel | |||||||
H50 | 6940 m | 2:10:00 | 18'43" | 20. (21) | Antwerp Orienteers | ||
09.07.2020 - AOS #7 Rivierenhof - Rivierenhof Deurne | |||||||
1 | 5400 m | 1:06:50 | 12'22" | 27. (37) | Antwerp Orienteers | ||
03.03.2020 - Antwerp Orienteering Series 3 - Bosuil - Antwerpen | |||||||
1 | 2690 m | 0:34:10 | 12'42" | 14. (23) | Antwerp Orienteers | ||
23.02.2020 - Regionale - De Gentbrugse Meersen - Gentbrugge | |||||||
H:03 | 6510 m | 1:08:49 | 10'34" | 10. (18) | Antwerp Orienteers | ||
04.02.2020 - AOS 2 Luchtbal - Antwerpen | |||||||
Lang | 3930 m | 0:31:47 | 8'05" | 6. (15) | Antwerp Orienteers | ||
26.01.2020 - Meetshoven - Aarschot | |||||||
H:03 | 7000 m | 1:24:56 | 12'07" | 14. (16) | Antwerp Orienteers | ||
07.01.2020 - AOS 1 Brilschans - Antwerp | |||||||
1 | 3050 m | 0:35:57 | 11'47" | 23. (50) | Antwerp Orienteers | ||
05.12.2019 - AOS 12 - Boekenbergpark - Antwerpen | |||||||
2 | 1370 m | 0:19:22 | 14'08" | 16. (23) | TROL | ||
1 | 1090 m | 0:16:10 | 14'49" | 17. (22) | TROL | ||
14.11.2019 - Antwerp Orienteering Series 11 - Stadspark - Antwerpen | |||||||
H:1 | 1500 m | 0:21:53 | 14'35" | 8. (19) | TROL | ||
H:2 | 1390 m | 0:14:10 | 10'11" | 10. (18) | TROL | ||
20.10.2019 - OV Kampioenschap Midden - De Elsakker | |||||||
Long Difficult | 5100 m | NCL | TROL | ||||
10.10.2019 - Antwerp Orienteering Series 10 - Linkeroever - Antwerpen | |||||||
Lang | 3370 m | 0:26:26 | 7'50" | 16. (31) | TROL | ||
Kort | 2060 m | 0:15:41 | 7'36" | 8. (12) | TROL | ||
08.08.2019 - Antwerp Orienteering Series 8 - Kiel - Antwerpen | |||||||
H:Course 4 | 1390 m | 0:11:16 | 8'06" | 17. (32) | TROL | ||
H:Course 3 | 1220 m | 0:10:06 | 8'16" | 23. (36) | TROL | ||
H:Course 2 | 1300 m | 0:11:00 | 8'27" | 19. (33) | TROL | ||
H:Course 1 | 1290 m | 0:10:43 | 8'18" | 19. (32) | TROL | ||
04.08.2019 - Thuisblijverscross - Konijnenberg - Vosselaar | |||||||
H:Technisch - 6Km | 6110 m | 0:58:25 | 9'33" | 38. (42) | TROL | ||
11.07.2019 - Antwerp Orienteering Series 7 - Burcht - Burcht | |||||||
Course 1 | 2930 m | 0:38:07 | 13'00" | 28. (60) | TROL | ||
30.06.2019 - ASOM - Sunday City Race - Oostende | |||||||
M VET 40+ | 7360 m | 1:04:29 | 8'45" | 41. (55) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 2 - Oostende | |||||||
M VET 40+ | 2870 m | 0:26:11 | 9'07" | 38. (51) | TROL | ||
29.06.2019 - ASOM - Saturday Sprint 1 - Oostende | |||||||
M VET 40+ | 2770 m | 0:26:42 | 9'38" | 40. (53) | TROL | ||
13.06.2019 - AOS 6 Arena - Antwerpen | |||||||
3. Omloop | 1490 m | 0:14:03 | 9'25" | 19. (42) | TROL | ||
2. Omloop | 1500 m | 0:17:06 | 11'24" | 22. (43) | TROL | ||
1. Omloop | 1400 m | 0:15:13 | 10'52" | 28. (48) | TROL | ||
14.04.2019 - City-O Sint-Niklaas - Sint-Niklaas | |||||||
H:02 | 7050 m | 0:54:38 | 7'44" | 7. (8) | TROL | ||
11.04.2019 - AOS 4 - Luchtbal - Antwerpen | |||||||
Moeilijk | 3150 m | 0:32:42 | 10'22" | 46. (63) | TROL | ||
31.03.2019 - Nationale Sprint - Bobbejaanland | |||||||
H50 | 1720 m | 0:32:05 | 18'39" | 18. (26) | TROL | ||
07.03.2019 - Antwerp Orienteering Series 3 - Rivierenhof | |||||||
Lang | 4050 m | 1:22:31 | 20'22" | 50. (54) | TROL | ||
07.02.2019 - AOS 2 - Antwerpen Wilrijkse Pleinen | |||||||
Lang | 3800 m | 0:39:56 | 10'30" | 24. (39) | TROL | ||
27.01.2019 - Wintercriterium - Mariemborg | |||||||
H:03 | 5150 m | 1:02:22 | 12'06" | 20. (21) | TROL | ||
16.12.2018 - Herfstwisselbeker - Grobbendonk | |||||||
H:5 Oro-Hydro | 4000 m | 0:48:39 | 12'09" | 8. (13) | TROL | ||
07.10.2018 - Daginschrijvingen Nationale lang Helchterenbos - HELCHTEREN | |||||||
LD | 7540 m | 2:15:46 | 18'00" | 22. (23) | TROL | ||
04.10.2018 - Antwerp Orienteering Series 10 - Antwerpen Stadspark | |||||||
Moeilijk | 3750 m | 0:39:38 | 10'34" | 21. (55) | TROL | ||
06.09.2018 - Antwerp Orienteering Series 9 - Antwerpen Boekenbergpark | |||||||
Finale | 2000 m | 0:32:06 | 16'02" | 27. (42) | TROL | ||
19.08.2018 - daginschrijvingen 3DVDK dag 3 - Hechtel | |||||||
H:03 | 7500 m | NCL | TROL | ||||
02.08.2018 - Antwerp Orienteering Series 8 - Antwerpen St. Anneke | |||||||
H:Moeilijk | 3730 m | 0:33:45 | 9'02" | 27. (46) | TROL | ||
05.07.2018 - Antwerp Orienteering Series 7 - Antwerpen Kielpark | |||||||
H:Moeilijk | 3700 m | 0:31:45 | 8'34" | 18. (36) | TROL | ||
01.07.2018 - ASOM - City Race - Ieper | |||||||
M VET | 7120 m | 1:14:43 | 10'29" | 61. (72) | TROL | ||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 2 - Kortrijk | |||||||
M VET | 2510 m | NCL | TROL | ||||
30.06.2018 - ASOM - Sprint 1 WRE - Kortrijk | |||||||
M VET | 2530 m | 0:23:23 | 9'14" | 41. (64) | TROL | ||
07.06.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 6 Boelaerpark - Antwerpen - Boelaerpark | |||||||
Moeilijk | 4200 m | NCL | TROL | ||||
03.05.2018 - AOS 5 - Antwerpen Luchtbal | |||||||
H:Moeilijk | 3050 m | 0:30:55 | 10'08" | 25. (45) | TROL | ||
01.05.2018 - Vlaams kampioenschap Sprint - WESTERLO | |||||||
LD | 3300 m | 0:36:44 | 19'20" | 23. (27) | TROL | ||
12.04.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 4 Antwerp Centrum - Antwerpen | |||||||
H:AOS | 3280 m | 0:26:58 | 8'13" | 30. (79) | TROL | ||
24.03.2018 - TTT maart 2018 - Gent | |||||||
H:20 | 11290 m | 1:39:13 | 8'47" | 1. (1) | TROL | ||
25.02.2018 - BK Middle - Hooggoed - Aalter | |||||||
LE | 5470 m | NCL | TROL | ||||
08.02.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 2 Park Spoor Noord - Antwerpen | |||||||
H:Moeilijk | 3310 m | 0:39:25 | 11'54" | 28. (34) | TROL | ||
28.01.2018 - Wintercriterium - De Klinge | |||||||
H:03 | 6500 m | 1:14:01 | 11'23" | 13. (19) | TROL | ||
11.01.2018 - Antwerp Orienteering Series Event 1 - Antwerpen | |||||||
H:Moeilijk | 3350 m | 0:39:27 | 11'46" | 23. (30) | TROL | ||
30.12.2017 - Sylvester 2017 - Herentals | |||||||
LD | 7400 m | 1:56:35 | 15'45" | 35. (38) | TROL | ||
08.10.2017 - Wintercriterium - Tielenkamp | |||||||
H:03 | 6500 m | 2:27:38 | 22'42" | 19. (24) | TROL | ||
17.09.2017 - VK LANG - RAVELS ZUID | |||||||
H45 | 7200 m | NCL | TROL | ||||
13.08.2017 - Daginschrijving Vierdaagse van Vlaanderen - Oud-Waterschei | |||||||
LD | 6840 m | 1:28:40 | 12'57" | 16. (17) | TROL | ||
16.07.2017 - Thuisblijverscross - Gielsbos | |||||||
H:02 | 7100 m | 1:30:23 | 12'43" | 35. (38) | TROL | ||
14.05.2017 - Competition 3 - Het Steen - Antwerp | |||||||
M Vet. | 7200 m | 1:09:52 | 9'42" | 44. (59) | TROL | ||
13.05.2017 - Competition 2 - Mastvest - Antwerp | |||||||
M Vet. | 2990 m | NCL | TROL | ||||
13.05.2017 - Competition 1 - Kielpark - Antwerp | |||||||
M Vet. | 3150 m | 0:28:19 | 8'59" | 42. (54) | TROL | ||
05.02.2017 - VK MD Geneberg - Ham | |||||||
H. Masters A | 5840 m | 1:23:39 | 14'19" | 22. (22) | TROL | ||
08.01.2017 - Wintercriterium - Kamp Grobbendonk | |||||||
H:03 | 7100 m | 1:53:59 | 16'03" | 31. (38) | TROL | ||
18.12.2016 - Wintercriterium - Molenheide Poppel | |||||||
H:02 | 7900 m | 1:52:15 | 14'12" | 17. (17) | TROL | ||
11.12.2016 - Vlaams kampioenschap midden afstand - DESSEL-WITGOOR | |||||||
H. Masters A | 5300 m | 1:29:55 | 16'57" | 19. (21) | TROL | ||
16.10.2016 - Nationale wedstrijd 4 - LANG - MASY - MEEUWEN | |||||||
H45 | 7700 m | NCL | TROL | ||||
07.08.2016 - Thuisblijverscross - Marienborgh | |||||||
H:02 | 6700 m | NCL | TROL | ||||
26.06.2016 - ASOM 2016 - Antwerpen City-O | |||||||
M. Veteran | 7800 m | 1:21:24 | 10'26" | 43. (50) | TROL | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 2 | |||||||
M. Veteran | 3200 m | 0:28:51 | 9'00" | 38. (42) | TROL | ||
25.06.2016 - ASOM 2016 - Linkeroever Sprint 1 | |||||||
M. Veteran | 2800 m | 0:30:27 | 10'52" | 37. (44) | TROL | ||
24.04.2016 - VK sprint - Mechelen | |||||||
H. Masters A | 2900 m | 0:35:38 | 12'17" | 13. (15) | TROL | ||
10.04.2016 - De Witte Bergen - Lichtaart | |||||||
H45 | 5320 m | NCL | TROL | ||||
21.02.2016 - Wintercriterium - Brasschaat | |||||||
H:03 | 6700 m | NCL | TROL | ||||
10.01.2016 - Wintercriterium - DE KLINGE | |||||||
H:02 | 8100 m | 1:31:37 | 11'18" | 12. (17) | TROL | ||
29.11.2015 - VK Middle Distance - Kesselse Heide | |||||||
H. Masters A | 5700 m | 1:36:43 | 16'58" | 16. (18) | TROL | ||
04.10.2015 - City-O Aarschor - Aarschot | |||||||
H:02 | 7700 m | 110 m | 2:00:21 | 15'37" | 22. (23) | VVO 96 | |
06.09.2015 - City-O - Antwerpen centrum | |||||||
M. Veteran | 7000 m | 1:16:11 | 10'52" | 52. (58) | Individuals/No club | ||
05.09.2015 - Sprint 2 - Luchtbal Noord | |||||||
M. Veteran | 2500 m | 0:39:11 | 15'40" | 47. (48) | Individuals/No club | ||
05.09.2015 - Sprint 1 - Luchtbal Zuid | |||||||
M. Veteran | 2900 m | 0:38:42 | 13'20" | 48. (50) | Individuals/No club |